Jsem nadšená, že právě v tyto dny vychází...

Kniha: Podnikání z pláže

Žijte příběh, který chcete vyprávět

Máte chuť žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou? Život, ve kterém se ohlédnete a vydechnete úžasem, že toto všechno jste zažili? Život, ve kterém máte svobodu žít svobodně, radostně a naplno?

O tom všem je kniha podnikání z pláže... Vítejte v mém světě :)

Začtěte se taky do řádků této knihy a začněte snít o svém podnikání z pláže

Mou velkou touhou je inspirovat Vás v této knize k tomu, abyste žili také svůj příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět.

Chci Vám ukázat, že si můžete plnit sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, a že všechna omezení stojí jen ve Vaší mysli jako zdi, za kterými se ty sny skrývají. Přeji si, aby tato kniha některé z těchto zdí, na kterých je napsáno "Toto nejde!", zbourala, otevřela nové obzory a vrátila Vám křídla ke svobodě, o kterých jste možná už zapomněli, že je máte.

Věřím, že Vám kniha ukáže, že podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný pro každého.

Knihou se prolínají navíc příběhy podnikatelů a lidí, kteří už žijí život svobodně, radostně a naplno. Jsou to příběhy, které úžasně doplňují tu praktickou část podnikání z pláže a dávají inspiraci i naději, že žít život svých snů dokáže každý, kdo se rozhodne :)

Knihu doplňují příběhy těchto podnikatelů:

Alice Kirš, Dana-Sofie Šlancarová, Bohdana Kabátová, Alexandr Fryč, Barbora Nádvorníková, Miloslav Brzák, Jiří Mazur, Jiří Stibor a David Kirš. 

Kniha Podnikání z pláže je knihou o svobodě.

Je to kniha plná inspirace i praktických rad.

Kniha protkaná příběhy mými i dalších podnikatelů,
kteří dlouhodobě žijí život svých snů a podnikání jim přináší svobodu, radost a naplnění.

Kdo je autorka knihy
Stanislava Mrázková?

Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a projektu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. 

První čtenáři této knihy říkají:

Myslím, že je to pro podnikání z pláže, pro podnikání, ve kterém preferujeme vysokou míru svobody a nezávislosti, ten nejlepší autorský počin tohoto roku.

Toto si prostě nemůžete nechat ujít. Nejen jako inspiraci před vánoci nebo motivaci k novoročním předsevzetím, která se opět blíží. Pro některého z vás to bude totální rozvícení v hlavě. Rozvícení v hlavě o tom, jak lze dělat věci jednodušeji a žít vlastní příběh, který budete chtít jednou vyprávět třeba svým dětem či přátelům.

Jiří MazurPodnikatel a autor programu Hrajeme si na burze

Když jsem Stáninu knihu četla, uvědomila jsem si, že je magická. A to proto, že když ji budete číst, tato kniha má sílu a moc inspirovat i vás ke změně vašeho života, k vykročení vstříc vašim dávno zapomenutým snům, které se ale derou na povrch a nenechávají vás spát za úplňkových nocí… Stáňa je důkazem toho, že cesta k tomu, co si v životě přejeme, je vždy otevřená. A její kniha vám dává praktický návod, jak se na tuto cestu vydat.

Dana-Sofie ŠlancarováCyklická žena.cz

Knížku Podnikání z pláže jsem doslova přečetla jedním dechem. Stačila mi na to jedna cesta vlakem z Prahy do Ostravy. Na konci knížky jsem jenom vydechla: „Já chci taky takový život.“ Další dílek zapadl do mojí skládačky a potvrdila jsem si, že se ubírám tím správným směrem. Co moc oceňuji na této knížce je fakt, že je plná příkladů JAK NA TO, takže si to člověk dokáže krásně představit. Zcela jednoznačně je to skvělá inspirativní a motivační „nakopávačka“ a já jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce . Děkuji, Stáni.

Lucie ValchařováRodina jako firma.cz

Díky za tuto skvělou knížku Podnikání z pláže, protože já jsem si díky tomuto názvu a díky této knížce uvědomila, že co je v podstatě podstatou mého podnikání. Je to právě podnikání z pláže proto, abych měla čas být se svými dětmi a abych měla čas dělat to, co miluju, včetně mé práce. Podnikání z pláže je super! Díky, Stáňo.

Edita BerkováStrollering, mateřská v pohybu

Tahle knížka je obrovskou inspirací pro všechny, kdo chtějí svůj styl života a podnikání nastavit na žití a plnění si svých snů.

Martin KalinaPodnikatel a expert na online marketing

Kniha Podnikání z pláže je pro novou generaci lidí, která chce méně pracovat a více vydělávat.

Zdenek SteinerPodnikatel, zdeneksteiner.cz

Pokud chcete knihu do Vánoc, čtěte...

Poslední expedice knih v tomto roce je plánovaná na 15.12. Pokud chcete knihu do Vánoc, nejzazší termín objednání a zaplacení knihy je 14.12. Všechny objednávky došlé nebo zaplacené po tomto datu budou expedovány od 6.1.2015. Děkuji za pochopení. 

Na objednání knihy v tomto roce máte:

OBJEDNEJTE SI KNIHU PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE TEĎ

Když jsem byla nedávno v Nepálu na treku kolem Annapuren, potkali jsme chlápka, který měl na triku napsané "Do it NOW. Sometimes "later" becomes "never". Aneb "Udělej to TEĎ. Někdy se z "později" stává "nikdy". 

Takže pokud s Vámi Podnikání z pláže rezonuje, objednejte si knihu PRÁVĚ TEĎ a získejte milého průvodce na cestu za svými sny a mapu na ty své vysněné pláže. 

Je to kniha, která může změnit Váš život a takové věci se neodkládají :)

Kniha Podnikání z pláže stojí 199 Kč + poštovné a balné. 

Možná Vás napadlo pár otázek...

Slyšel(a) jsem, že kniha je zdarma a nyní zde čtu, že stojí 199 Kč, jak to?

Ano, knihu bylo možné objednat zdarma pouze s úhradou poštovného, 
ale jen ve dnech 17.-20.listopadu. Akce tak skončila o půlnoci 20.11. a knihu si v rámci této akce objednalo 3727 lidí. 

Kde jsi vzala reference, když kniha vychází právě teď?

Prvních 100 kusů jsem si nechala vytisknout o dva měsíce dříve a vzala je s sebou na seminář Milionová žena, který se konal v září. Během víkendu se po nich doslova zaprášilo :) Zbylo mi jich jen pár, které jsem rozdala svým přátelům a lidem, jejichž příběhy si také můžete v knize přečíst. Tito první čtenáři knihy byli nadšení a mnozí z nich mi napsali zpětnou vazbu, proto si můžete přečíst reference výše.

Máte další otázku? Napište mi na stana@stanislavamrazkova.cz

Přidejte se mezi nadšené čtenáře a ponořte se do Podnikání z pláže...