Jsem nadšená, že už více než 15 000 lidí četlo mou knihu, kterou si dnes můžete objednat taky.

VE DNECH 19.-23. listopadu 2017 ZDARMA JEN ZA POŠTOVNÉ! :)

Kniha: Podnikání z pláže

ŽIJTE PŘÍBĚH, KTERÝ CHCETE VYPRÁVĚT

Máte chuť žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou?

Život, ve kterém si plníte své sny a když se ohlédnete,  vydechnete úžasem, že toto všechno jste zažili? 

Já takový život žiju už několik let, ale nestalo se to mávnutím kouzelného proutku. Moje cesta na pláž vedla ze zaprášeného havířovského sídliště a setkala jsem se na ní se spoustou překážek.

Pořád se ale považuju za normální ženu, mámu tří dětí, která se prostě jen rozhodla žít život podle svých představ a překonat všechny těžkosti a nástrahy, které nám život chystá, když se rozhodneme, že to cheme JINAK. 

Součástí mého vysněného života plného CESTOVÁNÍ a ČASU s mými blízkými se stalo i podnikání. A celé se to propojilo v to, čemu dnes říkám PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE. 

Kniha ve vás zažehne plamen, touhu vydat se taky za svými sny a díky mému příběhu i příběhům dalších lidí, kteří do knihy přispěli, uvidíte, ŽE TO MŮŽE BÝT I VÁŠ PŘÍBĚH. :)

Mým velkým přáním navrátit vám skrze knihu SVOBODU, kterou vám možná kousíček po kousíčku v průběhu života ukradl systém, ve kterém žijeme

Přeju si inspirovat Vás k tomu, abyste roztáhli svá křídla a začali žít také svůj příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět.

Chci Vám ukázat, že si můžete plnit sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, a že všechna omezení stojí jen ve Vaší mysli jako zdi, za kterými se ty sny skrývají.

Přeji si, aby tato kniha některé z těchto zdí, na kterých je napsáno "Toto nejde!", zbourala, otevřela nové obzory a vrátila Vám křídla ke svobodě, o kterých jste možná už zapomněli, že je máte.

Zajímá vás, co v knížce najdete?
Nahlédněte dovnitř... 

Začtěte se taky do řádků této knihy a začněte snít o svém podnikání z pláže

Představte si, jak se uprostřed zimy a smogové sezóny seberete a odletíte do teplých krajin, kde dýcháte vzduch s vůní oceánu a chodíte celý den v plavkách a vaše děti se čachtají v bazénu.

Je to úžasné.

Stejně tak je úžasné ráno vstávat a vědět, že můžete dělat jen to, co chcete a co vás baví.

Na cestě k vysněnému životu se ale člověk taky setkává se spoustou překážek a otázek.

A tak v knize najdete obojí. Jak krásy, tak těžkosti, které jsou součástí mého příběhu a této knihy. 

Věřím, že Vám kniha ukáže, že podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný pro každého.

Knihou se prolínají navíc příběhy podnikatelů a lidí, kteří už žijí život svobodně, radostně a naplno. Jsou to příběhy, které úžasně doplňují tu praktickou část podnikání z pláže a dávají inspiraci i naději, že žít život svých snů dokáže každý, kdo se rozhodne :)

Knihu doplňují příběhy těchto podnikatelů:

Alice Kirš, Dana-Sofie Šlancarová, Bohdana Kabátová, Alexandr Fryč, Barbora Zemanová Nádvorníková, Miloslav Brzák, Jiří Mazur, Jiří Stibor a David Kirš. 

Kniha Podnikání z pláže:

  • je kniha, která vám ukáže CESTU ke SVOBODĚ,
  • vás bude INSPIROVAT a zároveň dostanete PRAKTICKÉ RADY pro váš život i podnikání,
  • je plná PŘÍBĚHŮ, která vám dodají SÍLU začít žít vaše SNY.
  • NENÍ NUDNÝ návod nebo učebnice podnikání,
  • z vás neudělá MILIONÁŘE přes noc.

Kdo je autorka knihy
Stanislava Stiborová Mrázková?

Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, máma tří dětí, manželka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže, ve kterém inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. 

Knihu četlo už přes 15 000 čtenářů a tady jsou nadšené ohlasy některých z nich:

Knížku Podnikání z pláže jsem doslova přečetla jedním dechem. Stačila mi na to jedna cesta vlakem z Prahy do Ostravy. Na konci knížky jsem jenom vydechla: „Já chci taky takový život.“ Další dílek zapadl do mojí skládačky a potvrdila jsem si, že se ubírám tím správným směrem.

Co moc oceňuji na této knížce je fakt, že je plná příkladů JAK NA TO, takže si to člověk dokáže krásně představit. Zcela jednoznačně je to skvělá inspirativní a motivační „nakopávačka“ a já jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce . Děkuji, Stáni.

Lucie Valchařová

Než číst reference o tom, jaká knížka je, pusťte se rovnou s chutí do ní, protože stojí za to. Každý si v ní najde to své a bude za to po přečtení vděčný. Někdo se bude usmívat a poznávat se v určitých místech, kterými si už prošel, druhému knížka naprosto otevře oči a posune ho mílovými kroky dopředu.

Kdybych měla jen 3 slova, kterými mám knížku popsat zvolila bych tyto: boží, inspirativní a nakopávací. S kým myšlenka podnikání z pláže nebo digitálního nomádství rezonuje, ten si ji zamiluje, tak jako jsem si ji zamilovala já :)

Martina KončulováAutorka blogu inspiruj.me

Tahle knížka je obrovskou inspirací pro všechny, kdo chtějí svůj styl života a podnikání nastavit na žití a plnění si svých snů.

Martin KalinaPodnikatel a expert na online marketing

Díky za tuto skvělou knížku Podnikání z pláže, protože já jsem si díky tomuto názvu a díky této knížce uvědomila, že co je v podstatě podstatou mého podnikání. Je to právě podnikání z pláže proto, abych měla čas být se svými dětmi a abych měla čas dělat to, co miluju, včetně mé práce. Podnikání z pláže je super! Díky, Stáňo.

Edita BerkováStrollering, mateřská v pohybu

Možná by stačilo napsat, že to bylo velice, ale velice inspirativní. Ale mám pocit, že by to nestačilo - tak ještě něco málo: podle mne to byl úžasný příběh cesty k pohodě, spokojenosti a volnosti. Příběh z kterého by se dala udělat pohádka :-)

Příběh, který je čtivý, srozumitelný, laskavý ... a pravdivý. Příběh který navíc cestu jen nepopisuje, ale ukazuje těm, kteří by se na cestu chtěli vydat také, jak na to! Myslím, že budu mluvit za velkou většinu když napíšu - Děkujeme Ti Stáňo moc za tento magický příběh!

Luboš Szabó

Když jsem Stáninu knihu četla, uvědomila jsem si, že je magická. A to proto, že když ji budete číst, tato kniha má sílu a moc inspirovat i vás ke změně vašeho života, k vykročení vstříc vašim dávno zapomenutým snům, které se ale derou na povrch a nenechávají vás spát za úplňkových nocí…

Stáňa je důkazem toho, že cesta k tomu, co si v životě přejeme, je vždy otevřená. A její kniha vám dává praktický návod, jak se na tuto cestu vydat.

Dana-Sofie ŠlancarováCyklická žena.cz

Myslím, že je to pro podnikání z pláže, pro podnikání, ve kterém preferujeme vysokou míru svobody a nezávislosti, ten nejlepší autorský počin roku.
Toto si prostě nemůžete nechat ujít. Pro některého z vás to bude totální rozvícení v hlavě. Rozvícení v hlavě o tom, jak lze dělat věci jednodušeji a žít vlastní příběh, který budete chtít jednou vyprávět třeba svým dětem či přátelům.

Jiří MazurAutor kurzu Hrajeme si na burze.cz

Dobrý deň pani Stanislava, čítam momentálne vašu knihu Podnikanie z pláže a je to fantastické, všetko, nachádzam v nej, odpovede na moje otázky, ktoré v sebe nosím už veľmi dlho, ja vám naozaj moc ďakujem za prácu, ktorú robíte a už sa teším na svoj prvý ebook. Všetko krásne v živote vám prajem.

Martina Benešováwww.martinabenesova.com

DÁREK od autorky :)

Do 23. listopadu knihu ZAPLATÍM ZA VÁS

Ke třetímu výročí vydání knihy vám chci dát dárek. :)

Proč? Chci totiž, aby se kniha dostala k co největšímu počtu lidí a mohla je díky tomu inspirovat k životní změně, otevřela jim obzory a dala křídla ke svobodě.
To je totiž důvod, proč jsem knihu napsala. 

A tak od 19. do 23. listopadu 2017 dostanete knihu Podnikání z pláže ode mě jako dárek, zaplatím ji za Vás. Jediné, co musíte udělat Vy,
je vyplnit objednávku a zaplatit poštovné a balné 69 Kč

Na Slovensko a do dalších zemí EU je poštovné 4 Eura.

Nyní tedy máte ode mě knihu ZDARMA. Běžně se kniha prodává za 219 Kč (+ poštovné 69 Kč). 

A tak pokud se chcete inspirovat, získat milého průvodce na cestu za svými sny a mapu na ty své vysněné pláže, objednejte si knihu včas. Máte na to ještě:

+ BONUS NAVÍC :)

Ke knize jsem v roce 2017 vytvořila online členskou sekci. Přístupové údaje dostanete ihned po objednávce.

Uvnitř členské sekce toho najdete pro svou inspiraci opravdu mnoho. Můžete tady trávit dlouhé zimní večery u videí, článků, webináře nebo eBooku a najít zde spoustu dalších hodnotných informací. 

Možná Vás napadlo pár otázek...

Kdy kniha dorazí do mé schránky?

Knihy vám přímo z tiskárny odešleme v úterý 28. listopadu. V minulých letech jsme vždy posílali několik tisíc knih, a tak pro tyto účely používáme službu České pošty zvanou hromadná rozesílka. Kniha hromadnou rozesílkou putuje do schránky obvykle 2-7 pracovních dní. 

Proč je to časově omezené, když je to dárek? Proč ten dárek nedáváš dlouhodobě?

Kniha se tiskne v tiskárně, která zároveň zajišťuje hromadnou rozesílku. Upřímně, moc si nedovedu představit, že mám v garáži třeba 2 000 knih a všechny je nesu během jednoho týdne na poštu. :) Takže jsem se rozhodla pro tuto akci využít nabídku tiskárny, která mi knihu ve dvou rozesílkách rozešle. Kniha bude odeslána hromadně všem a je důležité, abyste knihu zaplatili do 28. listopadu, abychom Vás mohli zahrnout do rozesílky. 

Je možné knihu objednat na Slovensko?

Ano, knihu si můžete objednat na Slovensko. Poštovné a balné na Slovensko je 4 eura.

A co když bydlím v jiné zemi? 

Knihu si můžete za poštovné a balné 4 eura objednat do jakékoli země na světě.

Už jsme posílali do USA, Kanady a dokonce i do Tasmánie a kniha vždy v pořádku dorazila, takže ať bydlíte kdekoli na světě, knihu vám rádi pošleme. :)

Můžu si objednat více knih?

Ano, můžete. Ale je nutné za každou vyplnit objednávku a zaplatit poštovné a balné zvlášť. Knihy nám totiž balí strojově přímo v tiskárně do předtištěných obálek a není proto možné zabalit do jedné obálky více knih. Děkuji za pochopení. :)

Napadá Vás další otázka? Pište mi na stana@podnikanizplaze.cz a já nebo moje asistentka Lenka Vám co nejrychleji odpovíme. :-)

Přidejte se mezi nadšené čtenáře a ponořte se do Podnikání z pláže...

KNIHA ZDARMA
ZAPLATÍTE JEN POŠTOVNÉ A BALNÉ 69 KČ.