Vítězkou 3. Plážové výzvy je Eva Suchánková

A je to tady! Po dvou týdnech vybírání, čtení, procházení si desítek webů a eBooků vyhlašuji vítězku 3. Plážové výzvy.

Vybrat ze 105 přihlášených projektů bylo náročné.

Přečetla jsem tolik eBooků, které budou lidem pomáhat v nejrůznějších oblastech života, viděla tolik projektů, které mají potenciál stát se úspěšným plážovým podnikáním, přečetla tolik úžasných životních cest a příběhů, přínosných blogových článků, že jsem si chvílemi říkala, že vybrat jen jednoho vítěze bude nadlidský úkon. :)

A chci říct, že mám radost z toho, co díky kurzu Podnikání z pláže vzniká. I když o tom vám povím něco na webináři 6.června, teď se pojďme podívat, kdo vlastně vyhrál.

Možná se ptáte, co to je Plážová výzva, takže než přejdeme k vítězce, pojďme si to vysvětlit:

Studenti mého kurzu se mohou 2x ročně přihlásit s tím, co díky kurzu vytvoří. Přihlásit své webové stránky, na kterých prodávají své eBooky nebo online kurzy. A já pak z těchto přihlášených vyberu vítěze, kterého podpořím celou svou databází, ve které je v tuto chvíli také už přes 30 tisíc lidí.

Do letošní Plážové výzvy se přihlásilo 105 odvážlivců! :)

Většinou před pár měsíci začínali z nuly, neměli ani potuchy o tom, jak vytvořit webové stránky a online marketing byl pro ně španělskou vesnicí.

O pár měsíců později můžu s hrdostí plážového rodiče říct, že projekty, které pod mým vedením v kurzu Podnikání z pláže vznikly, jsou opravdu povedené a pomohou tisícům lidí napříč nejrůznějšími oblastmi lidského života. Proč vznikla Plážová výzva, to jste si mohli přečíst v tomto článku.

Kdo je vítězkou 3. Plážové výzvy?

EVA SUCHÁNKOVÁ
Autorka blogu www.evasuchankova.cz
a eBooku Pohádkově snadné čtení not pro malé klavíristy

Typic (2)

Evinou největší životní vášní, profesí i potěšením je hraní na klavír. Věnuje se výuce dětí i dospělých a záleží jí na tom, aby se všichni její žáci naučili dobře hrát a zároveň je to bavilo.

Snaží se proto nacházet cesty, jak poznávání klavírního světa lidem kolem sebe usnadnit, zpřístupnit a zjednodušit.

Možná jste to, stejně jako já, zažili

Vaše dítě cvičí na klavír či jiný nástroj, nejde mu to, vzteká se a vy postupně ztrácíte nervy s ním. Donutit ho sednout den co den ke klavíru je čím dál těžší, motivace slábne. Navíc si neustále plete noty, a tak je hraní o to těžší. Máte chuť zavolat zítra do ZUŠ a nechat si vrátit školné, ale než to vzdáte, říkáte si, že přeci musí existovat způsob, jak motivovat vaše dítě ke cvičení na klavír… a nezbláznit se!

Dnešní doba internetu je úžasná.

Na jakýkoli dotaz, problém, nejasnost či obavu můžete na internetu velmi rychle najít odpověď a řešení. A to, že vzniká čím dál více eBooků a obsahově hodnotných blogů, přispívá tomu, že najdete odpovědi v ucelené a opravdu kvalitní formě. 

Proto mi dává smysl učit skrze svůj kurz Podnikání z pláže ty, kdo si své know-how nechtějí nechávat jen pro sebe a úzký okruh lidí kolem sebe, ale chtějí využít síly internetu a poslat řešení do všech koutů naší země. A navíc díky tomu podnikat třeba z pláže. :)

Eva coby učitelka klavíru může učit jen omezený počet dětí, ale díky internetu může probudit lásku k hudbě ve stovkách dalších a usnadnit jim nelehké chvilky u klavíru.

Často se setkávám s námitkou, že profese vyžadující osobní kontakt s klientem není pro plážové podnikání vhodná. Eva svými eBooky ukazuje, jak jde zdánlivě neplážovou profesi vyžadující osobní kontakt s klientem přetavit v podnikání z pláže.

A důkazem toho, že lidé mají o tento typ informací zájem je, že za první dva měsíce má už 62 objednávek svého eBooku Pohádkově snadné čtení not pro malé klavíristy.

A tak běžte prozkoumat webové stránky letošní vítězky Plážové výzvy a přečtěte si její příběh. Pokud máte děti, které hrají na klavír, najdete tady pro sebe i pro ně mnoho hodnotných informací a inspirace.

A pokud děti hrající na klavír nemáte?

Inspirujte se!

Inspirujte se tím, jak jde zdánlivě neplážovou profesi vyžadující osobní kontakt s klientem přetavit v podnikání z pláže. :)

eva-suchankova-klavir

Stáňa Stiborová
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže. Jejími online kurzy Podnikání z pláže prošly už tisíce lidí. Je také autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 42 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře