Hawaii ve třech větách :)

„Kdybys měla shrnout Hawaii ve třech větách, co bys řekla?“ Tak tuhle záludnou otázku mi dal před pár dny můj muž, když jsem se po třech týdnech na druhém konci světa vrátila domů a vyprávěla své zážitky.

Kupodivu se mi to ve třech větách podařilo shrnout se vším podstatným, tady jsou. :)

1. Velký dojem na mě udělala neuvěřitelná, skoro až pohádková příroda, šťavnatá a zelená, ze které čiší hojnost a Matka příroda se tady vyřádila velmi kreativně.

2. Ze všeho čiší ženskost – z přírody, z chaotického počasí i nemožnosti se přesně domluvit v podstatě na čemkoli, z havajských chlapů v kytičkovaných košilích i z člověka samého, protože zápaďacký tah na branku je tady stejně těžko představitelný, jako třeba sníh.

haw4

3. Intenzivní prožitky a schopnost podívat se na můj život z nadhledu, což obojí přichází v podstatě vždy, když na delší dobu odjedu daleko od domova, mám čas pro sebe a vykročím na chvíli z běžného rytmu života.

hawaii7

A ještě Hawaii v obrazech :)

(Kliknutím na fotku zobrazíte celou fotogalerii a mezi fotografiemi se můžete posunovat pomocí šipek. )

Cestou na Hawaii jsem završila své letošní cestování a plážování a teď už si budu zase užívat domova. Od ledna jsem strávila více než 5 měsíců v zahraničí, letěla ve 22 různých letadlech, 8x se musela vyrovnávat s časovým posunem, z toho teď naposledy s nejšílenějším – 12 hodin.

Už dávno nehledám štěstí na druhém konci světa. Vím, že sama sebe, svou mysl a své štěstí si vozím všude s sebou. Každopádně jsem letos na svých cestách opět poznala kus světa, kus svého nitra a především každý den žiju příběh, který chci vyprávět. :) 

Stáňa Stiborová
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže. Jejími online kurzy Podnikání z pláže prošly už tisíce lidí. Je také autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 42 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře