A jak vy vlastně vyděláváte? Co to je to podnikání z pláže?

„A jak vy vlastně vyděláváte? Vidím, že píšete nějaké eBooky a články na blogu, ale nějak mi to není jasné. Kdo vám platí a za co?“ Tak takovou otázku taky čas od času dostanu. Jak vlastně funguje to podnikání z pláže? Co to je? 

Možná už jste četli některý z mých eBooků nebo knihu a je vám to jasné, ale možná jste tady noví a podstata vám zatím uniká. Sem tam vidím dotazy, jestli to má něco společného s MLM (nemá), nebo spekulace nad tím, co by to tak mohlo asi být bez bližšího zkoumání. A přitom podstata je jednoduchá.

Podnikáním z pláže může být jakékoli podnikání, ke kterému využíváte chytré nástroje internetu a online marketingu k tomu, abyste měli celý proces prodeje svého vlastního produktu/služby automatizovaný a nemuseli při něm být.

Tedy aby vše fungovalo automatizovaně a bez vás, i když jste třeba na pláži. Odtud název podnikání z pláže. :)

Jak podnikám z pláže já

Konkrétně v mém případě spočívá plážové podnikání v prodeji mého eBooku Jak napsat eBook za 14 dní, který prodávám od února 2013 a průměrně mi vydělává cca 40 tisíc měsíčně.

eBookem člověk v podstatě poskytuje klientům své know-how, informace, podobně jako by je mohl poskytnout skrze tištěnou knihu, živý seminář, osobní konzultaci apod. Je to jedna z cest, ne však jediná.

Pro proces automatizace k tomu používám techniky online marketingu jako je blog, email marketing, eBooky zdarma, facebook a aplikace jako je SmartEmailing a FAPI. Detailně celou strategii popisuju v eBooku zdrama 8 kroků k podnikání z pláže.

Jak to tedy funguje?

Podstatou je, že napíšete eBook na nějaké téma, kterému dobře rozumíte a jste v něm expertem a tento eBook následně pomocí svých webových stránek, blogu, dlouhodobého budování vztahu mezi vámi a čtenáři skrze email marketing, ebooky zdarma a facebook, dlouhodobě prodáváte.

Na začátku to vyžaduje velkou časovou investici. Musíte si vše vytvořit a napsat. Rozhodně to není bez práce! Není to žádný zlatý poklad, díky kterému zítra začnete být boháči. Na počátku je potřeba si máknout.

Rozhodnout se pro své téma, napsat eBook zdarma, začít psát články na blogu, začít budovat svou databázi kontaktů, vytvořit si Facebook fanpage, nastavit celou automatizaci prodeje.

Uff. To může znít fakt složitě, že? Zvlášť když u většiny výrazů výše vůbec netušíte, co se za nimi skrývá. Nicméně jde to zvládnout a studenti mého kurzu Podnikání z pláže jsou toho důkazem. :)

„Naučila som sa sama vytvárať webové stránky, pracovať s ich obsahom, odhalila som tajomstvá online predaja a spoznala v online svete nových ľudí, ktorí chcú žiť a podnikať inak. Viem presne, ako napísať eBook a ako ho predať a tak budovať svoju vlastnú Online fabriku na peniaze. Vstúpte do kurzu a urobte čo Vás Stáňa učí, a uvidíte, že všetko je možné.

Môj výsledok tohto kurzu nájdete na www.martinabenesova.com, a to som predtým vedela na počítači obsluhovať MS Word a vyhľadávať veci na internete….stačili mi na to len dva mesiace:-)“ – Martina Benešová

Za 8 týdnů jde vše pochopit a nastavit a pak už čerpáte z toho, co jste na počátku časově investovali. Někomu to trvá 2 měsíce, někomu půl roku a je to jedno, protože každý má svoje tempo.

Důležité je, že když pak začnou chodit první objednávky eBooku a uvědomíte si, že to fakt funguje, je to skvělý pocit. :) Pohledy do zákulisí naší skupiny plážovníků:

marta-prvni-objednavka

 

jara-prvni-objednavka

Mimochodem Jáře to funguje dlouhodobě a moc hezky, mrkněte na tento článek. >>

Dlouhodobě pak stačí jednou za dva týdny napsat nějaký článek, poslat jej databázi a starat se o svou Facebook fanpage, což v reálu zabere tak 4 hodiny týdně.

Samozřejmě se může stát, že tomu propadnete a začne vás to bavit natolik, že vás budou napadat další a další náměty k tvoření a psaní. A víte co je na tom skvělé? Všechno je to investice, která vám bude přinášet ovoce dlouhodobě. :)

Pokud se chcete blíže seznámit s tím, jak podnikání z pláže funguje, stáhněte si zdarma eBook 8 kroků k podnikání z pláže.

ebook-pzp-zdarma

Často se mě ptáte, jak se můžete i Vy stát plážovými podnikateli, jak začít...

Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby mohl taky podnikat z pláže? Vytvořit web, psát články, dělat email marketing, facebook, automatizovaný prodej...  Ufff, je toho hodně. Kde začít?

Toto jsou techniky, které učím v online kurzu Podnikání z pláže, kterým prošlo už více než 2000 lidí. Naučím vás krok za krokem vytvořit a používat systém, díky kterému já osobně už čtyři roky mohu tímto životním stylem žít a díky kterému můžu trávit i podstatnou část letošního roku v plážových destinacích. 

Stáňa Stiborová (Mrázková)
Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka. Stáňa je autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a knihy Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře