Jirka Mazur doporučuje online kurz Stáni Mrázkové Podnikání z pláže ®

Pro mě je Podnikání z pláže srdcová záležitost. A to nejen proto, že Stáňa je moje dcera, ale zejména proto, že finty, systém a návody "plážového podnikání" mi zcela změnily moje podnikání v minulých 2 letech.

A jen díky metodám PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE jsem letos mohl vyhlásit pro sebe Rok pro můj život, jehož záměrem je získat za poloviční úsilí 2x větší příjem a mít tak více času na sebe, rodinu, seberealizaci i na vás. A také jsem vám v letošním úvodním videu slíbil, že vám budu předávat know-how a návody, které mi to umožňují. Takže jdeme na to!

Stáňa Mrázková patří dnes mezi experty na online marketing a podnikání. Odchovanec z mé podnikatelské líhně excelující v manažerském týmu Davida Kirše, kde během 12 měsíců vedla největší online kampaně na českém internetu.

Autorka skvělých eBooků a návodů pro chytré a jednoduché podnikání vám to, o čem je Podnikání z pláže, poví sama a nejlépe:

Jirka Mazur


+ DÁREK od Jirky ke kurzu Podnikání z pláže najdete níže na této stránce. :-) 

Přišel čas změnit své sny v plány a vydat se na cestu k Vašemu podnikání z pláže :)

Dejte si za cíl žít takový život,
ze kterého si nemusíte brát dovolenou

Jak Vám v tom můžu pomoct se dozvíte ve videu:

Uvnitř kurzu Podnikání z pláže 2016 vás čeká už 0 spolužáků. :)

Ještě se k nim můžete přidat. Máte na to:

Často se mě ptáte, jak se můžete i Vy stát plážovými podnikateli, jak začít...

Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby mohl taky podnikat z pláže? Vytvořit web, psát články, dělat email marketing, facebook, automatizovaný prodej...  Pro mnoho lidí španělská vesnice vzbuzující obavy, že podnikání z pláže je jen pro vyvolené.

Na první pohled to může vypadat natolik složitě, že to mnohé odradí. Často se strachem: nejsem technický typ, neznám svoje téma, nerozumím online marketingu, mně se to nepovede...

Dobrá zpráva ale je, že i přes to všechno to i VY můžete zvládnout! 

1. února 2016 startuje už třetí kolo vzdělávacího online kurzu s názvem Podnikání z pláže, ve kterém vás naučím krok za krokem vytvořit a používat systém, díky kterému já osobně už dva roky mohu tímto životním stylem žít a díky které můžu trávit i podstatný kus letošního roku na Bali. 

A když říkám krok za krokem, myslím tím opravdu vedení za ruku, od začátku až do konce. 

Není to jen tak ledajaký online kurz :)
Je to online vzdělávací kurz, který z vás udělá plážové podnikatele.

Představte si, jak se teď uprostřed zimy a smogové sezóny seberete a odletíte do teplých krajin, kde dýcháte vzduch s vůní oceánu a chodíte celý den v plavkách a vaše děti se čachtají v bazénu.

Je to úžasné.

Stejně tak je úžasné ráno vstávat a vědět, že můžete dělat jen to, co chcete a co vás baví. 

Já jsem ušla kus cesty za svým podnikáním z pláže a stálo mě to spoustu testování, hledání, tvoření, energie, studování nejrůznějších materiálů, a teď už mám systém, který skvěle funguje. Vy už nemusíte věnovat měsíce hledání toho správného způsobu, protože já jsem ho už objevila pro vás. Prošlapala jsem vám cestu a teď vás po ní provedu doslova za ruku. 

Když jsem byla poprvé surfovat a uvědomila jsem si, že bez učitele, který mi vysvětlil základní pravidla, bych se pravděpodobně utopila po prvních pěti minutách. Vím, že naučit se to alespoň trochu bude náročné, ale kdybych se do toho pustila sama, nenaučila bych se to nikdy. 

S podnikáním z pláže je to podobné...

V roce 2015 se kurzu zúčastnilo 770 lidí 
...skvělých lidí, kteří si v rámci kurzu nazvájem radí, pomáhají a podporují se. A toto vám vzkazují:

Kurz Podnikání z pláže přinesl do mého byznysu nový rozměr a změnu podnikatelského smýšlení. Dovedl mě k úplně konkrétním výsledkům v podobě e-booku zdarma i placeného, naučila jsem se lépe využívat Facebook, poznala jsem spoustu užitečných principů, které rozvíjejí a posouvají jakékoliv podnikání ať je na začátku nebo již běží.

Skvělé je, že každý může jít svým vlastním tempem a podle svých možností a kdykoliv je možné se vrátit k již probranému. Vřele doporučuji všem!
Veronika Mašínováwww.veronikamasinova.cz
Pokud vám vaše intuice a srdce napovídá 'zkus to, třeba to vyjde' a rozum naopak křičí 'nesmysl, proč by to mělo vyjít teď?' tak rozum nechte za dveřmi a vstupte! Uvnitř programu najdete nejen skvěle připravený návod, jak krok za krokem úspěšně rozjet svůj sen, najdete tam i spoustu skvělých lidí připravených vám pomoci a podpořit vás!

A v neposlední řade Stáňu, která 100% ví, jak na to a program připravila neskutečně dokonale! Po prvním modulu je jasné, že pokud opravdu chcete tak TADY prostě nejde neuspět!
Michala Měřínská
Kurz Podnikání z pláže mě stejně jako Stánina kniha nakopává směrem k pláži a funkčnímu plážovému podnikání. Jedinečný, osobní přístup lektorky s úkoly, kdy jdu přímo do akce. Při těchto úkolech cítím, jak se formuje má cesta na pláž a zažívám mnoho AHA momentů, které mě posouvají k životu, který si přeji žít.
Michal Kolář
Online kurz Podnikání z pláže je v pořadí třetí produkt, který od Stáni mám a vůbec jsem nad vstupem nepřemýšlel. Nový způsob vzdělávání, reální lidé, příklady z praxe mě vždy posunou o něco dál.
Stefan Kucharik
Ďakujem za mimoriadne kvalitný kurz a prístup, v ktorom som cítila, že Stáni na nás naozaj záleží. Kurz je prepracovaný do najmenších detailov po všetkých stránkach, marketingovej, psychologickej i technickej. Technické postupy ma ako laika posunuli vpred a dodali mi odvahu pokračovať. Stáňa bola v priebehu kurzu stále dostupná a reagovala na prípadné otázky mimoriadne rýchlo.

KURZ MA NESMIERNE OBOHATIL A S RADOSŤOU HO ODPORÚČAM KAŽDÉMU, KTO MÁ CHUŤ PODNIKAŤ PO NOVOM.
Zuzana Riháková
Mozem povedat, ze ked som vstupila prvy den do kurzu tak ma ohromne prekvapil svojou prepracovanostou a hlavne Stana do toho dala celu svoju dusu.

Nie je to moj prvy kurz, tak samozrejme mozem i porovnavat a povedat ze ten kurz je jeden z najlepsich do akeho som sa ja pustila.

Prvy modul ma donutil pracovat na sebe kazdy den a vidim za sebou kopec prace. Tu na FB to zije, ludia si tu pomahaju a radia, je tu krasna pozitivna energia a to vsetko vdaka Stani :) Takze nevahajte, vrele vam kurz Podnikani z Plaze odporucam :)
Jolka Williams
Online kurz Podnikání z pláže Stáni Mrázkovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem.

Celé sa to u mňa spustilo až vtedy keď som sa rozhodol vstúpiť do kurzu Podnikání z pláže, ktorý ma pohodlne, krok za krokom previedol celým procesom od výberu témy, napísania ebooku až po jeho uvedenie na trh. Jednoducho super. Od prvého okamihu som bol z tohoto programu nadšený, venoval som sa mu a práve vďaka nemu bol za dva mesiace môj ebook na svete aj s webstránkou a ostatnými nevyhnutnými nastaveniami.

Online kurz Podnikání z pláže naozaj odporúčam každému kto si chce v krátkom čase vytvoriť svoj ebook a podnikať na internete. Nepoznám u nás lepší a efektívnejší kurz, ktorý by sa tejto téme venoval.
Miloslav Ježowww.miloslavjezo.sk
Je mnoho důvodů PROČ NE, ale ještě více proč ANOO! Hlodá vám v hlavě červíček nespokojenosti, tak jako mě? Víte, že takhle už dál nechcete, ale nevíte jak na to? Sami? Odpověď je uvnitř kurzu.

Každý kdo vnitřně touží po změně, malé či velké, má otevřené dveře do kurzu, ale hlavně k srdci Stáni. Ona je tou inspirací, která vás navede k úspěchu, ukáže vám už prošlapanou cestu. Získáte kolem sebe spousty odvážných lidí, odhodlaných k velkým věcem. Už první modul mě pěkně "nakopnul" a hlava i srdce se rozjely... bezva jízda :D
Ivana Cikánkováwww.ivanacikankova.cz
Už delší dobu jsem přemýšlela o tom, že bych vytvořila webové stránky. Věděla jsem O ČEM, ale nevěděla jsem, K ČEMU by měly směřovat a hlavně JAK vše provést. Po přečtení Stánina eBooku Jak napsat eBook za 14 dní jsem už věděla, že chci vytvořit eBook, ale otázkou stále zůstávalo JAK.

Nikdy jsem se neodhodlala ani k registraci domény, natož cokoli jiného. A nebýt kurzu Podnikání z pláže, asi bych pořád ještě jen snila. Teď se mi pod vedením skvělé učitelky za dva měsíce vybudovala fungující stránky, napsala dva eBooky a víte co? Je o ně zájem! Funguje to!
Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz

Věřím, že za rok si třeba taky na Bali dám s některými z vás kokos na pláži a oslavíme váš úspěch :)


Jaké bonusy Vám přidá Jirka Mazur
ke kurzu Podnikání z pláže?

BONUS č.1

Obdržíte VOUCHER2000CZK  při vstupu do základní verze, nebo 3000CZK při vstupu do verze VIP.

Tento VOUCHER můžete použít na moje vzdělávací akce v roce 2016 podle vlastního výběru - buď na živou akci, seminář či workshop, nebo jako slevu na vzdělávací online kurzu (do konce roku jich na téma podnikání a burza otevřu ještě několik). Aktuálně jsou v běhu kurzy Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

BONUS č.2

Pro všechny z vás, kteří do programu Podnikání z pláže vstoupí na moje doporučení do VIP verze, mám přichystanou v rámci programu GoldWinner 1g cihličku investičního zlata s mým věnováním!
 
Zařaďte se mezi majitele zlatých cihliček, které vám mohou změnit život k lepšímu .

Tyto bonusy od Jirky Mazura dostanete ke kurzu Podnikání z pláže pouze v případě zakoupení kurzu přes odkazy na této stránce. 

Proč Vám Jirka Mazur dává tyto bonusy a doporučuje kurz Podnikání z pláže? :)

Je úžasné, že mohu doporučit Stánin kurz. Protože znám všechny etapy jejího života a podnikání, vím, že je autentická a neopakovatelná. Krušné začátky klasického podnikání přetavila do formy, která dává smysl, pokud chcete žít život, který chcete jednou vyprávět.

Podnikám přes 20 let a díky svým projektům jsem poznal kus světa, hodně nových přátel a zážitků a zejména jsem získal svobodu času a prožívání vlastního života. Před pár lety jsem si myslel, že již o podnikání vím hodně. Naštěstí jsem se mýlil. Jsem jeden z prvních, na kom Stáňa v praxi vyzkoušela své koncepty internetového marketingu, ze kterého vznikla myšlenka "plážového podnikání". Možná jsem byl zpočátku odolný, přece jen technologie nového věku byly příliš nové... Naštěstí jsem se do toho pustil. Trvalo mi to několik let, než jsem změnil koncept podnikání, který mi zjednodušil život, přinesl více časové svobody a seberealizaci plus více pěněz.

To, co jsem se já učil několik let za velké peníze, vy můžete mít za pár drobných a naučit se to během pár týdnů.

Osobně jsem absolvoval online kurzy dalších mých přátel, které jistě znáte, ale Stánin koncept je jednoduchý, přímočarý a srozumitelný. A zejména použitelný pro všechny, kteří v sobě mají cokoliv, co mohou a chtějí předat dalším lidem. Podnikatelé, živnostníci, experti, ale i všichni další, kteří sní o tom, jak si zjednodušit život a jak pustit do svého podnikání jednoduše to, co je pro ostatní lidi obestřeno tajemstvím... Ale nebudu předbíhat. Prostě si to vyzkoušejte!
Jirka Mazur

Kolik stojí účast v online kurzu Podnikání z pláže?

Základní cena online kurzu Podnikání z pláže je 3 970 Kč bez DPH a ve verzi VIP to je 
5 970 Kč bez DPH. Když k tomu tedy DPH 21% přičteme, je to 4 804 Kč a 7 224 Kč.

Jak jste si mohli přečíst ve vzkazech a referencích účastníků z prvního kola, tak tato cena je jen zlomkem hodnoty, kterou v kurzu dostanete. :)

Než kliknete na tlačítko objednat, tak si pojďme říct, o čem online kurz Podnikání z pláže vlastně bude:

Moje podnikání z pláže je postaveno na propracovaném a tři roky testovaném systému, ve kterém mám automatizovaným způsobem nastavený prodej eBooku. Průměrně vydělávám přes 40 tisíc měsíčně stabilně už tři roky a celkově jsem prodejem eBooků vydělala k dnešnímu dni 1 456 000 Kč.

A teď je řada na Vás :)

Velmi srozumitelně vám vysvětlím vše potřebné pro vytvoření tohoto plážového automatizovaného systému, který bude pracovat dnem i nocí pro vás a vydělávat Vám peníze, každý týden probereme v několika krocích jednotlivé zastávky na cestě k podnikání z pláže a následně vždy uděláte potřebné kroky, které jsou nastaveny tak, že Vám zaberou 15– 60 minut denně.

Toto je důležité - jak online kurz probíhá: 

Čeká nás 8 modulů (týdnů), z nichž každý obsahuje:

 • Úvodní video s teoretickým základem.
 • 4 praktické kroky se 4 úkoly, které Vám zaberou 15 až 60 minut. Jednotlivé kroky budete dostávat postupně a máte tak každý den prostor se tomu 15 až 60 minut věnovat a krok za krokem se přibližovat k cíli, vašemu podnikání z pláže.
 • Téma týdne: Inspirující a motivační video, které vám ucelí myšlenky a pomůže na vaší cestě.
 • Navíc získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete moct své kroky na cestě, úspěchy i otázky k podnikání z pláže sdílet se svými plážovými spolužáky. :)

Jak to vypadá uvnitř online kurzu Podnikání z pláže?

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly. Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí, v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby. 

Výhodou online programu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

Ke každému úkolu zároveň dostanete ve formě PDF pracovní listy, ve kterých si můžete dané úkoly vypracovávat a díky kterým opravdu jednotlivé věci uvedete do reality a nebudete o nich jen teoreticky přemýšlet.

Kliknutím na obrázky se podívejte, jak to vypadá uvnitř online kurzu:

Jak to vypadá uvnitř kurzu se můžete podívat i v tomto videu - kliknutím spusťte krátké video:

 

Níže najdete rozpis jednotlivých modulů. Pokud vám to zatím nic neříká, nezoufejte, všechna "proč" si vysvětlíme uvnitř kurzu a vše pochopíte :)

Základní verze online kurzu Podnikání z pláže

 • 1
  Modul 1: PROČ to dělám KDO jsem
  Prvním mezipřistání naší cesty na vaši pláž položíme základní kameny. Kdykoli v budoucnu se o vás pokusí pochyby, prokrastinace nebo nechuť, tady najdete oporu a motivaci pro pokračování na své cestě až do cíle. Podíváme se na to PROČ chcete podnikat z pláže a KDO vlastně jste, na čem vaše podnikání z pláže postavit. Vytvoříme váš expertní autentický příběh a Jedinečnou expertní větu. Co to je? Dozvíte se uvnitř programu.
 • 2
  Modul 2: BLOG
  Naše další mezipřistání na cestě k plážovému podnikání se jmenuje BLOG. Blog, Vaše webové stránky s články, se stane jedním z vašich nejloajálnějších a nejoblíbenějších zaměstnanců. Dáme mu to nejlepší vybavení pro jeho práci a vytvoříme jej za celkově méně, než 3 hodiny. Nejčastější překážka na cestě k plážovému podnikání bude zdolána hned v druhém týdnu.
 • 3
  Modul 3: Zlatá husa plážového podnikatele
  Na našem třetím mezipřistání objevíte svou zlatou husu. Zlatá husa klade zlatá vajíčka a tak dlouho, jak dlouho o ni budete pečovat, tak dlouho vám ta zlatá vajíčka bude klást. Jmenuje se DATABÁZE a budete ji milovat :)
 • 4
  Modul 4: eBook zdarma
  Zlatou husičku jménem DATABÁZE, o které jsme se učili v minulém týdnu, je potřeba si vypiplat a vybudovat si s ní vztah. Teprve tehdy vám bude klást zlatá vejce často a v hojnosti. Klíčem je vytvoření EBOOKU ZDARMA. A o tom je toto čtvrté mezipřistání.
 • 5
  Modul 5: Krmíme zlatou husu
  Máme tady pátý týden a páté mezipřistání na naší cestě na pláž. Už máte hotový blog, a jsme připraveni na přivítání naší zlaté husy, prvních kontaktů v naší databázi. Jak na to? O tom bude mimo jiné tento modul. Zabrousíme už také směrem k vašemu placenému eBooku.
 • 6
  Modul 6: Vstupenka na pláž
  Na našem šestém mezipřistání vytvoříme eBook, který se stane vaší vstupenkou na pláž. eBook, který budete prodávat a který vám zajistí váš plážový příjem.
 • 7
  Modul 7: Stavíme stroj na peníze
  V sedmém a předposledním stupínku na cestě na vaši pláž vytvoříme váš stroj na peníze - propojíme všechny kolečka stroje, promažeme je a připravíme na spuštění. Už se to blíží! :)
 • 8
  Modul 8: Vítejte na pláži :)
  Uveďte své sedadlo do svislé pozice a zapněte si bezpečnostní pásy. PŘISTÁVÁME na vaší pláži. V tomto modulu se dostáváme do závěrečné fáze a vaše podnikání z pláže je nyní připravené na svůj start :)

Takže od vašeho podnikání z pláže vás dělí 15 až 60 minut denně po dobu osmi týdnů.

To zvládnete, co myslíte? :)

Jste ochotni věnovat 15 až 60 minut denně po 8 týdnů své svobodě, svému vysněnému životnímu stylu, svému vlastnímu podnikání z pláže?

Já myslím, že určitě :)

Co navíc dostanete ve VIP verzi?

Ve VIP verzi se pak budu věnovat těm z vás, kteří už máte nějaký byznys a chcete jej nastavit na plážový režim.

S mými přáteli z plážově podnikatelské branže, které už znáte z knihy Podnikání z pláže díky jejich příběhům, pro vás připravíme návody a videa, jak plážové podnikání nastavit v případě, že nemáte v plánu psát eBook, ale podnikat ve stylu podnikání z pláže chcete.

VIP verze online kurzu Podnikání z pláže

Ve VIP verzi dostanete vše výše uvedené pro verzi ZÁKLAD a k tomu navíc tato videa a rozhovory:

 • 1
  TÉMA 1: Překážky na začátku plážového podnikání a objevení vlastního tématu – inspirativní balijský rozhovor s Martinem Kalinou.
 • 2
  TÉMA 2: Děti, rodina a podnikání z pláže – život, cestování a podnikání z pláže s dětmi každého věku. O úskalích i radostech plážových rodičů s Danou-Sofií Šlancarovou.
 • 3
  TÉMA 3: E-shop, prodej fyzických produktů a podnikání z pláže. Jde to skloubit a jak? Rozhovor pro majitele e-shopů s Alexandrem Fryčem a Jiřím Stiborem.
 • 4
  TÉMA 4: Český život na Bali a podnikání z pláže – Miloslav Brzák o tom, co přináší život v ráji, jak tady začít pracovat, podnikat a žít?
 • 5
  TÉMA 5: Co dělí úspěšné podnikatele od neúspěšných? Jak se liší přemýšlení levé a pravé strany cashflow kvadnrantu? Aneb o životě na pravé straně s Jiřím Mazurem.
 • 6
  TÉMA 6: O podnikání z pláže pro majitele firem a lídry týmů s Davidem Kiršem. Jak automatizovat a vybrat si tým, na který se můžete spolehnout, zatímco se válíte na pláži?

VIP přístup je samozřejmostí, a tak získáte navíc VIP e-mailový kontakt na mě a na vaše případné dotazy budu odpovídat přednostně v rámci 1 dne. 

A teď naprostá pecka nakonec, než vás pustím k vyplnění objednávky :) 

Nejčastější obava a zároveň otázka, kterou od vás dostávám je – co když tomu všemu budu věnovat čas a energii, investuju do toho peníze a pak mi na web nikdo nebude chodit a moje online továrna na peníze bude zít prázdnotou. Jak dám o sobě vědět?

Řeknu vám, že jsem nad tím dost přemýšlela, protože vás chci maximálně podpořit a velmi mi záleží na tom, aby výsledkem tohoto online kurzu bylo, že budete opravdu díky mému systému vydělávat peníze.

Samo se to ale nestane, musíte do toho vložit kus sebe, své práce, svého příběhu, svého know-how. Pokud to uděláte podle mého návodu a dáte si na tom záležet, podpořím vás.

V roce 2016 vyhlásím 2x pro všechny členy online kurzu Podnikání z pláže Plážovou výzvu

Ta bude spočívat v tom, že si sami zvolíte, že jste už připravení, a do výzvy se zapojíte a přihlásíte. Do určeného termínu mi pak dodáte svou vytvořenou práci a já ji společně s mými přáteli, experty na online podnikání, vyhodnotím.

Vítěz Plážové výzvy dostane mou plnou podporu ve formě emailu na celou mou databázi, ve které je už nyní přes 27 tisíc lidí a je v podstatě 100% jisté, že pokud to budete vy, tak vám ještě ten den začnou chodit objednávky :)

 

Dovedete si přestavit, že se o vaší práci dozví tolik tisíc lidí najednou? Jedním mailem? Ta doslova tsunami adrenalinu, na které jsem před uzavřením přihlášek do Plážové výzvy jela, mi dodala nadlidskou sílu, abych vše stihla včas. A byla jsem královsky odměněna.

Okamžitě po odeslání Stánina mailu mi mnohonásobně vzrostl počet kontaktů v databázi a do týdne se prodalo 35 e-booků. Mé znalosti tak mohou pomáhat mnohem většímu počtu párů najít cestu k dítěti. Vyhrála jsem však mnohem víc.

Z naprosté euforie, která se dostavila po vyhlášení výsledků plážové výzvy, ruku v ruce s absolutní vděčností za to, že má práce má smysl, čerpám dodnes. To byla ta nejkrásnější cena, jakou jsem kdy v soutěžním klání získala.
Klaudie FachinelliVítězka 1. plážové výzvy
www.cestykditeti.cz
Vítězství v Plážové výzvě pro mě bylo opravdovou výhrou. Získala jsem velikou sebedůvěru a také jistý status, které mi neskutečně pomohli v další cestě.

Zvládla jsem se dostat do televize, vydělala statisíce korun a velmi rychle šířím napříč republikou myšlenku, že zbavit se svých bolestí je naprosto jednoduché.

Nyní se připravuji na webinář pro 3 000 lidí, kde bude i Alice Kirš, či na Cesty vášně s Danou-Sofií Šlancarovou. Dostala jsem šanci spolupracovat s opravdovými profesionály a top osobnostmi českého online marketingu a toho si neskutečně vážím.

Vítězství v Plážové výzvě je jednou z nejlepších věcí, která mě potkala.
Markéta StrnadováVítězka 2. plážové výzvy
www.marketastrnadova.cz

S dalšími 4 v pořadí pak udělám webinář s případovou studií, který pro ně bude samozřejmě taky skvělou příležitostí prorazit na tu vlastní pláž.

Řeknu vám upřímně, že kdybych něco takového slyšela před pár lety, když jsem začínala, koupila bych si ten kurz už jen kvůli plážové výzvě, i kdybych všechny ostatní věci už znala :D Věřím, že chápete, jak velká příležitost se v tom pro vás skýtá. 

Takže nyní můžete vstoupit do online kurzu Podnikání z pláže

Brány kurzu se zavírají o půlnoci 25. ledna 2016.

Samotný online kurz startuje 1. února. A i když teď máte třeba ještě čas, než se brány kurzu zavřou, z vlastní zkušenosti ale vím, že některé věci je dobré dělat hned, když člověk cítí, že to je to pravé. Protože později se dostaví "zdravý rozum" se svými strachy a obavami, který nás umí odradit od plnění si vlastních snů a překračování nových výzev. A tak se často z "později" stává "nikdy". 

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete dělat?

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 30denní garanci vrácení peněz od momentu startu online kurzu, tedy až do 1. března 2016, kdykoli se v průběhu rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši

15-60 minut denně po dobu 8 týdnů a odstartujete svoje vlastní podnikání z pláže. Provedu vás krok za krokem. Teď máte jedinečnou možnost dát si závazek, že v roce 2016 opravdu začnete podnikat z pláže a začnete žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou.

Vaše sny se nesplní, když je budete odkládat na "až někdy". Pokud chcete začít žít život,
ze kterého si nemusíte brát dovolenou, začněte pro to dělat něco hned TEĎ.

Vstupte do programu kliknutím na tlačítko VSTOUPIT DO PROGRAMU.

Přihlášky jsou otevřeny pouze do 25. ledna. Máte na to ještě:

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou nebo bankovním převodem. Přístup do online kurzu a k prvnímu modulu získáte 1. února. A až do 1. března máte ode mě garanci vrácení peněz.

Takže není proč váhat.

Těším se, až si spolu dáme kokos na pláži :) Vydejte se se mnou na cestu.

Uvnitř kurzu Podnikání z pláže 2016 vás čeká už 0 spolužáků. :)

Možná Vás napadlo pár otázek...

Jak online kurz Podnikání z pláže probíhá?

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly. Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby.

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě. 

Ke každému úkolu si také můžete vytisknout pracovní listy a jednotlivé úkoly dělat přímo v nich. Zaručí vám to, že nebudete jen přemýšlet nad teorií, ale rovnou se pustíte do akce. U eBooku Jak napsat eBook za 14 dní byly pracovní listy jedním z nejoceňovanějších bonusů a mnoho čtenářů potvrdilo, že právě díky nim se pustili do akce a svůj eBook opravdu vytvořili.

Na toto téma si také můžete přečíst více v článku: Jak probíhá kurz Podnikání z pláže

Má podnikání z pláže ještě nějaké další náklady?

Ano. Přestože je online podnikání oproti klasickému podnikání velmi nízkonákladové, určité náklady s sebou nese. 

Celý systém probíhá na internetu a potřebujete tedy minimálně doménu a webhosting, což je investice okolo 500 Kč. Účastníkům kurzu také doporučuji soubor aplikací zvaných Plážová platforma, které obsahují aplikace MioWeb, SmartEmailing a FAPI v balíčku, který je speciálně vytvořen pro účastníky kurzu
a za cenu o 65% nižší, než je běžné, a to za cenu 2 990 Kč + DPH 21%.

Doukoupit Plážovou platformu za tuto zvýhodněnou cenu můžete v druhém kroku objednávky, kde najdete i podrobné informace, nebo kdykoli v průběhu kurzu.  

Tyto aplikace Vám umožní vytvořit si webové stránky na pár kliknutí, i když jste technický antitalent, velmi jednoduše si na nich upravovat vše potřebné, psát články na blog, budovat si svou databázi kontaktů, nastavit celý prodejní systém na automatizovaný prodej svého ebooku a mnohem více. V roce 2015 využilo plážovou platformu pro své podnikání z pláže 71% účastníků. ¨

Můžete si taky přečíst článek: Podnikání z pláže technicky, aneb zvládne to i počítačový laik?

Samozřejmě je možné postavit dělat jednotlivé kroky i v nějakých programech zdarma a koupit si pouze doménu a hosting, doporučuji to však pouze technicky zdatným účastníkům. 

Pokud máte k Plážové platformě jakékoli dotazy, pište mi na stana@podnikanizplaze.cz .  

Nevím, v jakém tématu se specializovat, v čem podnikat z pláže... Je kurz pro mě vhodný?

To, že zatím neznáte své téma, obor svého plážového podnikání, vůbec nevadí. Nejste sami. Toto je jedna z nejčastějších otázek, které dostávám. Proto je celý modul 1 věnován právě tomuto tématu. Ze zkušeností prvních účastníků kurzu vidím, že i ti, kdo si mysleli, že jsou ztracený případ, tak své téma našli :) Takže se nemusíte bát, své téma objevíte. 

Této otázce jsem věnovala prostor v článku Jak objevit téma svoje téma pro podnikání. Čtěte zde >>

Když si online kurz objednám dnes, musím ho zaplatit ihned?

Splatnost faktury je 14 dní, takže máte 2 týdny na to, abyste své členství v online kurzu zaplatili. Nicméně kurz startuje už 1. února 2016  a přístupy do kurzu dostanou pouze ti, kdo budou mít kurz zaplacen. Doporučuji tedy kurz zaplatit do tohoto data, abyste mohli odstartovat společně s vašimi plážovými spolužáky.

Už mám eBook Jak napsat eBook za 14 dní. Součástí kurzu Podnikání z pláže je také tvorba eBooků. Má to cenu do online kurzu vstupovat?

Určitě ano. V online kurzu budeme také tvořit eBooky, a to rovnou dva, jeden zdarma a jeden placený. Proč, to si povíme uvnitř. Každopádně přestože se některé úkoly a kroky shodují s eBookem, je to jen dílčí část celého procesu. Kromě vytvoření eBooků se budete mít vytvořený svůj vlastní blog, naučíte se, jak psát správně články, jak správně budovat důvěru a vztah s návštěvníky vašeho webu, aby od vás kupovali, vytvoříme celý prodejní proces a proces automatizace pro vaše plážové podnikání a další věci, které jsou pro celou strategii nezbytné.

K tomu budete součástí komunity plážových podnikatelů na facebooku, kde se svými spolužáky budete moct sdílet to, co vytvoříte a ihned získávat zpětnou vazbu, ptát se na věci, které vám nebudou jasné a ladit tak své podnikání z pláže k dokonalosti. A až budete mít vše vytvořené, můžete se zapojit do plážové výzvy, o které píšu výše :)

Už mám své eBooky, blog a celý automatizovaný prodejní proces vytvořený. Má to cenu do online kurzu vstupovat? Budu z toho něco mít?

 Pokud jste spokojeni s tím, jak vám vaše plážové podnikání šlape a vydělává, pak zřejmě už umíte vše potřebné a do programu nevstupujte. Leda by vás vzrušovala myšlenka plážové výzvy :)

Pokud ovšem máte vytvořený celý proces a zatím nic moc neprodáváte, pak je asi něco uděláno nesprávně nebo nějaký dílek skládačky chybí. Z mých vlastních zkušeností vím, že často hrají největší roli detaily, které se skrývají pod povrchem a nejsou na první pohled vidět. V online kurzu se jimi budeme zabývat. Takže načerpáte spoustu nových podnětů a inspirací pro to, jak své plážové podnikání vylepšit a začít vydělávat. 

Zaručí mi vstup do online kurzu to, že začnu opravdu vydělávat a podnikat z pláže?

V online kurzu Podnikání z pláže ode mě dostanete kompletní návod krok za krokem pro to, co udělat, abyste vydělávat a podnikat z pláže opravdu začali. Je ale pouze na vás, v jaké kvalitě a jestli vůbec všechny jednotlivé kroky uděláte.

Stejně tak je jen na vás, zda ze sebe dáte všechno, budete věřit sobě a svým schopnostem a tomu, že se stát plážovým podnikatelem můžete. Maximálně vás v tom podpořím skrze inspirativní videa uvnitř online kurzu i osobní podporu ve skupině na Facebooku i osobní komunikaci emaily, pokud budete potřebovat pomoc a radu v průběhu kurzu. Váš úspěch je ale pouze ve vašich rukách. 

Napadla vás další otázka? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě emailem na stana@podnikanizplaze.cz