Jiří Mazur doporučuje knihu, kterou četlo už více než 15 tisíc čtenářů:

Kniha: Podnikání z pláže

Žijte příběh, který chcete vyprávět

Máte chuť žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou?

Život, ve kterém se ohlédnete a vydechnete úžasem, že toto všechno jste zažili? Život, ve kterém máte svobodu žít svobodně, radostně a naplno? 

O tom všem je kniha podnikání z pláže... Vítejte v mém světě :)

Začtěte se taky do řádků této knihy a začněte snít o svém podnikání z pláže

Mou velkou touhou je inspirovat Vás v této knize k tomu, abyste žili také svůj příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět.

Chci Vám ukázat, že si můžete plnit sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, a že všechna omezení stojí jen ve Vaší mysli jako zdi, za kterými se ty sny skrývají. Přeji si, aby tato kniha některé z těchto zdí, na kterých je napsáno "Toto nejde!", zbourala, otevřela nové obzory a vrátila Vám křídla ke svobodě, o kterých jste možná už zapomněli, že je máte.

Věřím, že Vám kniha ukáže, že podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný pro každého.

Knihou se prolínají navíc příběhy podnikatelů a lidí, kteří už žijí život svobodně, radostně a naplno. Jsou to příběhy, které úžasně doplňují tu praktickou část podnikání z pláže a dávají inspiraci i naději, že žít život svých snů dokáže každý, kdo se rozhodne :)

Knihu doplňují příběhy těchto podnikatelů:

Jiří Mazur, Jiří Stibor, David Kirš, Alice Kirš, Dana-Sofie Šlancarová, Bohdana Kabátová, Alexandr Fryč, Barbora Nádvorníková a Miloslav Brzák.

Co říká Jiří Mazur
o knize Podnikání z pláže:

Myslím, že je to pro podnikání z pláže, pro podnikání, ve kterém preferujeme vysokou míru svobody a nezávislosti, ten nejlepší autorský počin tohoto roku. Svoboda je u mně na prvním místě v žebříčku hodnot. Někdy mám pocit, a jistě nejen já, že žijeme v extrémně hektické době. Že jsou pro reálnou svobodu a nezávislost důležité peníze, to je asi jasné téměř každému. Otázka je, kolik lidí si v procesu, kterému říkají práce nebo podnikání, užije právě tu svobodu a volnost.

Skloubit v dnešní době rodinu, práci, podnikání, kariéru, rodinu, osobní seberealizaci a čas pro sebe, se může pro drtivou většinu lidí zdát nedosažitelné. Termín “podnikání z pláže” může lidem evokovat práci na pláži, nebo také řízení firmy nebo podnikání z pláže, či odkudkoliv ze světa. Nebo také něco, jako je vysněný stroj na peníze, systém, který vydělává a přináší vytouženou porci svobody.

Kniha Podnikání z pláže jeden takový koncept a systém ukazuje. Jsem nesmírně rád, že se Stáni daří žít vysněný život. Ještě více jsem rád, že napsala tuto knihu a ukazuje lidem cestu. Ještě před tím, než jsem napsal tyto řádky, spustila Stáňa malou online akci a během pár desítek hodin jí na tuto knihu přišlo přes 3700 objednávek. Přidáte se?

Toto si prostě nemůžete nechat ujít. Nejen jako inspiraci před vánoci nebo motivaci k novoročním předsevzetím, která se opět blíží. Pro některého z vás to bude totální rozvícení v hlavě. Rozvícení v hlavě o tom, jak lze dělat věci jednodušeji a žít vlastní příběh, který budete chtít jednou vyprávět třeba svým dětem či přátelům.

Přeji mnoho inspirací a děkuji Stáni, že inspiruje i mně a že se od ní mohu učit skvělý koncept “Podnikání z pláže” !!!

Jirka Mazur

Je to kniha plná inspirace i praktických rad.

Kniha protkaná příběhy mými i dalších podnikatelů,
kteří dlouhodobě žijí život svých snů a podnikání jim přináší svobodu, radost a naplnění.

Kniha Podnikání z pláže je knihou o svobodě.

Kdo je autorka knihy
Stanislava Mrázková?

Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a projektu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. 

Knihu četlo už přes 15 000 čtenářů a tady jsou nadšené ohlasy některých z nich:

Knížku Podnikání z pláže jsem doslova přečetla jedním dechem. Stačila mi na to jedna cesta vlakem z Prahy do Ostravy. Na konci knížky jsem jenom vydechla: „Já chci taky takový život.“ Další dílek zapadl do mojí skládačky a potvrdila jsem si, že se ubírám tím správným směrem. Co moc oceňuji na této knížce je fakt, že je plná příkladů JAK NA TO, takže si to člověk dokáže krásně představit. Zcela jednoznačně je to skvělá inspirativní a motivační „nakopávačka“ a já jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce . Děkuji, Stáni.
Lucie ValchařováRodina jako firma.cz
Myslím, že je to pro podnikání z pláže, pro podnikání, ve kterém preferujeme vysokou míru svobody a nezávislosti, ten nejlepší autorský počin tohoto roku. Toto si prostě nemůžete nechat ujít. Pro některého z vás to bude totální rozsvícení v hlavě. Rozsvícení v hlavě o tom, jak lze dělat věci jednodušeji a žít vlastní příběh, který budete chtít jednou vyprávět třeba svým dětem či přátelům.
Jirka MazurAutor kurzu Život na pravé straně
Tahle knížka je obrovskou inspirací pro všechny, kdo chtějí svůj styl života a podnikání nastavit na žití a plnění si svých snů.
Martin KalinaPodnikatel a expert na online marketing
Dobrý deň pani Stanislava, čítam momentálne vašu knihu Podnikanie z pláže a je to fantastické, všetko, nachádzam v nej, odpovede na moje otázky, ktoré v sebe nosím už veľmi dlho, ja vám naozaj moc ďakujem za prácu, ktorú robíte a už sa teším na svoj prvý ebook. Všetko krásne v živote vám prajem.
Martina Benešováwww.martinabenesova.com
Když jsem Stáninu knihu četla, uvědomila jsem si, že je magická. A to proto, že když ji budete číst, tato kniha má sílu a moc inspirovat i vás ke změně vašeho života, k vykročení vstříc vašim dávno zapomenutým snům, které se ale derou na povrch a nenechávají vás spát za úplňkových nocí… Stáňa je důkazem toho, že cesta k tomu, co si v životě přejeme, je vždy otevřená. A její kniha vám dává praktický návod, jak se na tuto cestu vydat.
Dana-Sofie ŠlancarováCyklická-žena.cz
Díky za tuto skvělou knížku Podnikání z pláže, protože já jsem si díky tomuto názvu a díky této knížce uvědomila, že co je v podstatě podstatou mého podnikání. Je to právě podnikání z pláže proto, abych měla čas být se svými dětmi a abych měla čas dělat to, co miluju, včetně mé práce. Podnikání z pláže je super! Díky, Stáňo.
Edita BerkováStrollering, mateřská v pohybu
Než číst reference o tom, jaká knížka je, pusťte se rovnou s chutí do ní, protože stojí za to. Každý si v ní najde to své a bude za to po přečtení vděčný. Někdo se bude usmívat a poznávat se v určitých místech, kterými si už prošel, druhému knížka naprosto otevře oči a posune ho mílovými kroky dopředu. Kdybych měla jen 3 slova, kterými mám knížku popsat zvolila bych tyto: boží, inspirativní a nakopávací. S kým myšlenka podnikání z pláže nebo digitálního nomádství rezonuje, ten si ji zamiluje, tak jako jsem si ji zamilovala já :)
Martina KročilováAutorka blogu inspiruj.me
Možná by stačilo napsat, že to bylo velice, ale velice inspirativní. Ale mám pocit, že by to nestačilo - tak ještě něco málo: podle mne to byl úžasný příběh cesty k pohodě, spokojenosti a volnosti. Příběh z kterého by se dala udělat pohádka :-) Příběh, který je čtivý, srozumitelný, laskavý ... a pravdivý. Příběh který navíc cestu jen nepopisuje, ale ukazuje těm, kteří by se na cestu chtěli vydat také, jak na to! Myslím, že budu mluvit za velkou většinu když napíšu - Děkujeme Ti Stáňo moc za tento magický příběh!
Luboš Szabó

OBJEDNEJTE SI KNIHU PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE TEĎ

Když jsem byla v roce 2014 v Nepálu na treku kolem Annapuren, potkali jsme chlápka, který měl na triku napsané "Do it NOW. Sometimes "later" becomes "never". Aneb "Udělej to TEĎ. Někdy se z "později" stává "nikdy". 

Takže pokud s Vámi Podnikání z pláže rezonuje, objednejte si knihu PRÁVĚ TEĎ a získejte milého průvodce na cestu za svými sny a mapu na ty své vysněné pláže. 

Je to kniha, která může změnit Váš život a takové věci se neodkládají :)

Kniha Podnikání z pláže stojí 219 Kč + poštovné a balné. 

Možná Vás napadlo pár otázek...

Kdy kniha dorazí do mé schránky?

Knihu odesílá distribuční služba následující den poté, co dorazí vaše platba. Do vaší schránky by tedy měla dorazit během 2-3 dnů poté, co vaše platba dorazí na můj účet.

Je možné knihu objednat na Slovensko?

Ano, knihu si můžete objednat na Slovensko. Poštovné a balné na Slovensko je 4 eura. 

Napadá Vás další otázka? Pište mi na [email protected] a já nebo moje asistentka Lenka Vám co nejrychleji odpovíme. :-)

Přidejte se mezi nadšené čtenáře a ponořte se do Podnikání z pláže...