Miriam Štolfová doporučuje 
online kurz Stáni Stiborové
Podnikání z pláže ®

V 40-tke som pochopila, že budúcnosť je na webe. Začala som e-shopom (aby som prežila) a popritom hľadala spôsob, ako robiť to, v čom som skutočne expert a zároveň to bude generovať dostatočný príjem.

Po pár rokoch som koooonečne objavila Stáňu. Keď mi prišla od nej ponuka na vstup do kurzu PZP, od prvej sekundy som vedela, že toto je presne to, čo hľadám už roky.

A nemýlila som sa. Vďaka tomuto kurzu sa môj online podnikateľský život zmenil takmer z večera do rána...tak dooobre :) v priebehu pár týždňov.... nastal bod zlomu.

Posúďte sami:

E-shop som rozbiehala 5 rokov, aby generoval pravidelný dostatočný príjem.
Môj info-biznis sa rozbehol za 5 mesiacov tak, aby ma uživil. Odvtedy môj príjem stúpa každý mesiac.

To je rozdiel, žeeee?

A teraz navyše robím presne to, čo ma najviac baví. Presne to, čo je v súlade s mojím poslaním. Len a len vďaka tomuto kurzu a Stáninmu vedeniu. A preto ju nejkonečne milujem :)

Úplne rovnako to môže byť u Vás. Chceteeee?

Odporúčam všetkými jedenástimi. Kurz je urobený tak geniálne, že aj tie najväčšie blondíny a aj najstaršie korytnačky zvládnu všetko pravou zadnou. Fakt nekeciam :)

Ako bonus získate desiatky skvelých kamarátov v členskej sekcii a vzájomnú pomoc a spoluprácu. Kto nezažil, nepochopí.....preto okamžite KLIK na OBJEDNAŤ :) Keď sa stretneme na živej plážovej akcii, zaručene mi za toto nakopnute poďakujete :) a ja Vás s radosťou vyobjímam so slovami "Nekecala som, žeeeee?"

Miriam Štolfová


+ DÁREK od Miriam ke kurzu Podnikání z pláže najdete níže na této stránce. :-) 

Přišel čas změnit své sny v plány a vydat se na cestu k Vašemu podnikání z pláže :)

Dejte si za cíl žít takový život,
ze kterého si nemusíte brát dovolenou

Jak Vám v tom můžu pomoct se dozvíte ve videu:

Kurz Podnikání z pláže otevírám pouze 1x ročně. Právě teď v lednu máte možnost vstoupit do ročníku 2022. Přihlášky jsou otevřeny do 20. ledna. 

Jsem moc ráda, že jste tady a že vás tímto mohu pozvat do dalšího ročníku oblíbeného online kurzu Podnikání z pláže.

V lednu 2022 startuje osmý ročník kurzu a já vás zvu na dobrodružnou cestu, na které položíte základy svému vlastnímu podnikání.

Vytvoříte si webové stránky, naučíte se efektivně využívat sociální sítě i základy e-mail marketingu a napíšete svůj první placený eBook. Zároveň objevíte sami sebe a posunete se ve svém životě mílovými kroky vpřed.

Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby mohl taky podnikat z pláže? Vytvořit web, psát články, dělat email marketing, facebook, automatizovaný prodej...  Pro mnoho lidí španělská vesnice vzbuzující obavy, že podnikání z pláže je jen pro vyvolené.

Na první pohled to může vypadat natolik složitě, že to mnohé odradí. Často se strachem: nejsem technický typ, neznám svoje téma, nerozumím online marketingu, mně se to nepovede...

Dobrá zpráva ale je, že i přes to všechno to i VY můžete zvládnout! 

Možná právě vy jste žena nebo muž, od kterých za rok nebo dva uslyším:

Chtěla jsem ti ze srdce poděkovat... Je to dva a půl roku, kdy jsem o Tobě slyšela poprvé, a až mě mrazí z toho, kde jsem byla tenkrát a kde jsem dnes.

A to díky Tobě, Stáňo. Já kdysi tvrdila, že ničemu nerozumím a nic takového v mém případě nebude fungovat. No a dnes se plážovým podnikáním živím.
Jára BednářováS PZP začala v červnu 2015 a měla pocit, že to fakt nedá. V červnu 2017 podala výpověď jako učitelka ZŠ, živí se svým podnikáním a cestuje s manželem po světě
Ahoj Stáňoooo!!!!!
No to je mazec! Dneska mám svátek a na FAPI vyšel první milion!!!!!!!!!!! :-D Rok od začátku prodeje Vyprošťováku! To je pecka! Fakt ti za všechno moc děkuju. Žiju díky tobě úplně novej život.
Markéta StrnadováRok po startu online kurzu PZP. Je mámou šestiletého syna, která se ze zaměstnané a unavené fyzioterapeutky stala úspěšnou podnikatelkou :)

Záměrem tohoto kurzu je provést vás krok za krokem jak technickými, tak marketingovými základy online podnikání, a to pomocí srozumitelných, funkčních a v praxi ověřených postupů a návodů.

Zároveň vás jemně povedu do hloubek vaši duše k objevení toho, KDO jste a jak hodnotný je váš PŘÍBĚH a ZKUŠENOSTI, abyste pak svými dary ve své plné síle mohli obohacovat tento svět. 

Provedu vás stejnou cestou, kterou jsem první roky mého online podnikání procházela já.

Když jsem v únoru 2013 prodala svůj první eBook, byla jsem naprosto nadšená.

Říkala jsem si tenkrát, že kdybych prodala deset eBooků měsíčně, nemusela bych se starat o placení nájmu mého havířovského bytu.

Kdybych tenkrát tušila, že za pár let mé zkušenosti i podnikání vyrostou tak, že se stanu lídrem českého online podnikání, můj obrat se vyšvihne do desítek milionů a pomůžu tisícům lidí rozjet vlastní podnikání!

Pracovala jsem v době mých online podnikatelských začátků na full time jako marketingová manažerka pro jiné projekty a měla poměrně málo času.

Jedna dcera měla čtyři roky, druhá šest a já jsem na své vlastní plážové podnikání měla přibližně čtyři hodiny týdně...

A proč vám to vyprávím? 

Vím, že to můžete mít podobně,
a proto je kurz udělán s ohledem na váš
čas a energii :) 

Jednotlivé úkoly jsou dělány tak, aby vám ve všedních dnech zabraly přibližně hodinu času. V některých fázích kurzu to bude méně, v jiných více. Ale je to zvládnutelné.

Mívám v kurzu velmi často:

 • mámy několika dětí, které prochází kurzem po večerech,
 • zaměstnané ženy i muže, kteří mají omezený čas na to se kurzu věnovat,

A přesto i žena s třemi malými dětmi nebo máma na mateřské tvořící si svůj byznys po večerech může za pár měsíců vydělávat díky svému plážovému podnikání opravdu milé peníze, třeba jako Míša:

Změnila jsi mi život a nikdy nikdy nikdy ti za to nepřestanu být vděčná! Za pár dní to budou dva roky, co se nám narodil Oliver, a já si úplně přesně pamatuji, jak jsem se dívala na úvodní video tvýho kurzu a před očima pořád viděla ty dvě čárky na těhotenským testu a přísahala jsem sama sobě, že to dám.

Nikdy bych nevěřila, že si sama vytvořím dva krásný weby, budu s nadšením psát články a točit videa, napíšu knihu, kterou za rok přečte víc jak 7 500 žen, nebo budu provázet ženy online kurzy a sdílet s nimi svoje dary a to, co jsem se v životě a ve světě ženské krásy naučila. A co víc, že fakt budu mít svoji firmu a obrat za prvních 7 měsíců jejího života přes 700 tisíc korun!

A to jen díky tobě a tomu, že jsi tak úžasná učitelka, která mi ukázala, že pomáhat lidem je to nejvíc, co pro svět můžeš dělat. Děkuju Vesmíru za to, že mi tě poslal do cesty, a děkuju tobě, že děláš věci s obrovskou upřímností a láskou a dáváš lidem příležitost plnit si sny!
Michala MěřínskáZáklady svému online podnikání položila jako pracující těhotná manažerka a úspěšně pokračuje jako máma na mateřské :)

Třeba to máte podobně. Je možné, že si chcete jen přivydělat více peněz ke stávajícímu zaměstnání nebo rodičovskému příspěvku a víte, že tomu budete věnovat jen pár hodin týdně, jako jsem to měla na začátku já.

Já jsem už v prvních dvou letech prodeje svého eBooku vydělávala průměrně 40 tisíc měsíčně právě touto cestou, ale nestalo se to přes noc.

První měsíce byl nárůst pozvolný a tak vám už předem říkám, že vám neslibuji zbohatnutí přes noc ani rychlé prachy.

Už za dva nebo tři měsíce od prvních krůčků v kurzu možná budete slavit svou první objednávku eBooku...

...a během pár měsíců začnete stabilně vydělávat třeba pět nebo deset tisíc měsíčně navíc. Tak vypadají obvyklé začátky studentů v mých kurzech v prvních měsících, přestože jsou i úspěšní studenti, kteří hned v prvních měsících začnou stabilně vydělávat prodejem svých eBooků vysoké částky.

Kurzy už ale běží od roku 2015 a tak vidím i dlouhodobou cestu mých plážovníků.

Někdy až v druhém roce podnikání ti, kteří na této cestě vydrží a trpělivě postupují vpřed, začínají vydělávat i desetitisíce měsíčně, statisíce ročně a ti nejlepší slaví i své první půl miliony za rok. :)

Dnes jsem poslala do světa svůj 7. e-book. Moje plážové příjmy vyrostly na výšku 70 tisíc měsíčně, wou! Jen z prodeje e-booků! I když jsou v tom náklady za reklamu, daně atd. Pro mě je to jako neskutečný sen.

Už nechodím do práce a věnuji se svému snu, pomáhám lidem ve vztazích i nemocech, a to, co do toho dávám, se mi mnohonásobně vrací, a nemluvím jen o penězích. Ještě jednou ti moc děkuji.
Lenka Krůpová

Je jen na vás, kam vás dovede cesta,
na kterou vás teď zvu.

Základní myšlenkou je prodávat vlastní eBooky, pracovat kdykoli chcete, dělat něco, co vás baví a naplňuje a mít možnost dělat to kdekoli na světě. A přesně toto se v online kurzu Podnikání z pláže naučíte.

 • WEBOVÉ STRÁNKY
  Vytvoříte si vlastní webové stránky a to i v případě, že nejste technicky zdatní
 • BLOG A PSANÍ ČLÁNKŮ
  Naučíte se psát poutavé články na blog, které budou vaše čtenáře bavit a přinášet jim hodnotu
 • EXPERTNÍ AUTENTICKÝ PŘÍBĚH A EBOOK ZDARMA
  Naučíte se, jak skrze vlastní expertní autentický příběh sdílet se světem to, kdo jste a co jste se na vaší cestě naučili a to různými způsoby, jako jsou právě blogové články, eBook zdarma, příspěvky na sociálních sítích a podobně.
 • FACEBOOK
  Vytvoříte si vlastní facebookovou stránku, jako mám já například stránku Podnikání z pláže, na které si začnete budovat vlastní komunitu lidí, které zajímá vaše téma.

  Naučíte se, jak takovou stránku vést, jak vytvářet poutavé příspěvky, které se šíří, jak díky facebooku přivádět na své webové stránky návštěvnost, zabrousíme i do základů propagace na facebooku.
 • EMAIL MARKETING
  Naučíte se funkční techniky email marketingu, začnete si budovat databázi pravidelných čtenářů a fanoušků, a naučíte se, jak s nimi komunikovat poutavě a tak, aby je vaše emaily bavily a neobtěžovaly.
 • STRATEGIE
  Skrze toto všechno si vytvoříte systém, který vypadá sice na první pohled docela neprodejně, nenátlakově, pohodově, ale je v něm ukrytá strategie, která stojí za celým mým podnikáním a každý den díky tomu prodávám své eBooky, knihy a online kurzy.
 • AUTOMATIZACE PRODEJE
  Naučíte se nastavit si své podnikání tak, aby fungovalo "samo od sebe" a přivádělo k vám nové čtenáře, fanoušky a platící klienty, ať jste kdekoli na světě.
 • PRAKTICKY KROK ZA KROKEM
  To budete umět nejen teoreticky, ale především si všechno krok za krokem v kurzu uděláte prakticky. To považuji za nejdpostatnější. :)

Teď to může vypadat, že je toho strašně moc, a polovině z toho ani nerozumíte, o čem to vlastně mluvím. To vůbec nevadí.

Mám talent rozporcovat velkého mamuta na malá, stravitelná sousta a přesně takto je kurz postaven.

Budete dostávat maličké porce, každodenní úkoly, kde se budete malými krůčky posunovat vpřed.

Podnikání z pláže znáte také z:

Kurz je perfektně připravený, poskytuje podrobný popis vlastní cesty, praktické rady a skvělé tipy. Kombinace textu, videa, pracovních listů a podpory na facebookové skupině je skvělým vybavením na jakoukoli cestu za vlastním podnikáním a životním snem.
Nina Suchomelová
Kurz je prepracovaný do najmenších detailov po všetkých stránkach, marketingovej, psychologickej i technickej. Technické postupy ma ako laika posunuli vpred a dodali mi odvahu pokračovať. Stáňa bola v priebehu kurzu stále dostupná a reagovala na prípadné otázky mimoriadne rýchlo.
Zuzana Riháková
Tohle jsem rozhodně nečekala! Myslela jsem si, že se něco naučím a budu čerpat teoretické know-how, ALE to, že jsem si za 2 měsíce postavila nový vlastní web, napsala dva eBooky zdarma a jeden placený, pronikla do základů email marketingu a ještě našla partu prima spolužáků, to by mě nikdy nenapadlo!
Tereza Kramerová

A už za tři týdny od startu kurzu budete mít své webové stránky, první články na svém hezky a profesionálně vypadajícím a blogu přivítáte první čtenáře, stejně jako fanoušky na své facebookové stránce.

No a protože nikdy nevíme, kam nás zavedou cesty života, tak je možné, že kurz Podnikání z pláže vám otevře úplně nové obzory v jiných oblastech života, obzory, o kterých jste nikdy ani nesnili.

Třeba vydáte vlastní knihu, jako někteří mí plážoví studenti... (Přestože psaní a vydávání knihy v kurzu neučím, ale objevili v sobě odvahu a využili strategie pro prodej, které se v kurzu PZP naučili. )

Dostanete se do televize, budou s vámi dělat rozhovory v časopisech nebo se stanete hvězdou pódií na živých seminářích, konferencích a workshopech...

Tohle jsou věci, které vás nenaučím přímo, ale které se velmi často dějí mým plážovníkům v okamžiku, kdy začnou být díky internetu vidět, kdy začnou díky technikám z kurzu podnikání z pláže sdílet to, co umí, s čím mají zkušenosti a začnou si jich všímat lidé po celém Česku i Slovensku.

Možná je to v tuto chvíli pro vás nepředstavitelné a to nevadí. Není potřeba vidět celou cestu. Myslí bychom nikdy nevymysleli to, co pro nás život umí přichystat. A tak je fajn znát první důležité kroky a právě těmi vás v kurzu provedu.

Představte si, jak se uprostřed zimy a smogové sezóny seberete a odletíte do teplých krajin, kde dýcháte vzduch s vůní oceánu a chodíte celý den v plavkách a vaše děti se
čachtají v bazénu.

Je to úžasné.

Stejně tak je úžasné ráno vstávat a vědět, že můžete dělat jen to, co chcete a co vás baví. 

Já jsem ušla kus cesty za svým podnikáním z pláže a stálo mě to spoustu testování, hledání, tvoření, energie, studování nejrůznějších materiálů, a teď už mám systém, který skvěle funguje. Vy už nemusíte věnovat měsíce hledání toho správného způsobu, protože já jsem ho už objevila za vás. Prošlapala jsem vám cestu a teď vás po ní provedu doslova za ruku. 

Když jsem byla poprvé surfovat, uvědomila jsem si, že bez učitele, který mi vysvětlil základní pravidla, bych se pravděpodobně utopila po prvních pěti minutách. Vím, že naučit se to alespoň trochu bude náročné, ale kdybych se do toho pustila sama, nenaučila bych se to nikdy. 

S podnikáním z pláže je to podobné...

Za roky 2015–2021 se kurzu zúčastnilo celkově 5 664 lidí 
... skvělých lidí, kteří si v rámci kurzu navzájem radí, pomáhají a podporují se. A toto vám vzkazují:

Velmi se mi na kurzu líbí nejen jeho profesionální pojetí, ale také přístup Stáni. Neposílá nám totiž jen úkoly a videa, ale živě se zapojuje i do naší komunikace ve facebookové skupině. A to je moc fajn, protože mám pocit, že tím jasně dává najevo, jak moc jí záleží na našem úspěchu. Je to skvělá podpora!
Veronika Vachoutová
Už delší dobu jsem přemýšlela o tom, že bych vytvořila webové stránky. Věděla jsem O ČEM, ale nevěděla jsem, K ČEMU by měly směřovat a hlavně JAK vše provést. Po přečtení Stánina eBooku Jak napsat eBook za 14 dní jsem už věděla, že chci vytvořit eBook, ale otázkou stále zůstávalo JAK.

Nikdy jsem se neodhodlala ani k registraci domény, natož cokoli jiného. A nebýt kurzu Podnikání z pláže, asi bych pořád ještě jen snila. Teď se mi pod vedením skvělé učitelky za dva měsíce vybudovala fungující stránky, napsala dva eBooky a víte co? Je o ně zájem! Funguje to!
Klaudie Fachinelli
Online kurz Podnikanie z pláže splnil svoj účel na viac, ako 100%. Všetko čo som si o ňom naštudovala dopredu sa naplnilo. Ak mám pravdu povedať pochybnosti som nemala, nakoľko som vedela, že sa učím od profesionála.

Naučila som sa sama vytvárať webové stránky, pracovať s ich obsahom, odhalila som tajomstvá online predaja a spoznala v online svete nových ľudí, ktorí chcú žiť a podnikať inak. Viem presne, ako napísať eBook a ako ho predať a tak budovať svoju vlastnú Online fabriku na peniaze. Vstúpte do kurzu a urobte čo Vás Stáňa učí, a uvidíte, že všetko je možné.
Martina Benešová
Online kurz Podnikání z pláže Stáni Stiborovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem.

Celé sa to u mňa spustilo až vtedy keď som sa rozhodol vstúpiť do kurzu Podnikání z pláže, ktorý ma pohodlne, krok za krokom previedol celým procesom od výberu témy, napísania ebooku až po jeho uvedenie na trh. Jednoducho super. Od prvého okamihu som bol z tohoto programu nadšený, venoval som sa mu a práve vďaka nemu bol za dva mesiace môj ebook na svete aj s webstránkou a ostatnými nevyhnutnými nastaveniami.

Online kurz Podnikání z pláže naozaj odporúčam každému kto si chce v krátkom čase vytvoriť svoj ebook a podnikať na internete. Nepoznám u nás lepší a efektívnejší kurz, ktorý by sa tejto téme venoval.
Miloslav Ježowww.miloslavjezo.sk

Považuji za důležité říct, že vás nezvu na procházku růžovou zahradou

Zvu vás na cestu, kterou lemuje mnoho výzev, někdy i strach, že to nedáte nebo nejste dost dobří nebo vám to nevyjde, bude se objevovat obava, že to zvládli ostatní, ale vy na to nemáte...

A ano, i to se může první měsíce dít. Někteří plážovníci začali vydělávat už po dvou měsících, ale někteří šli tuto cestu mnohem pomaleji a své první eBooky začali prodávat třeba po roce.

A to je v pořádku.

Můžete jít vlastním tempem!

Samotný online kurz sice jede ve svižném tempu a trvá osmu týdnů. Ale vy budete mít přístupy do kurzu navždy a to i s aktualizacemi, které rok co rok dělám. Takže můžete jít vlastním tempem.

Viděla jsem už tolik úspěšných projektů z nejrůznějších oblastí, které skvěle fungují online.

Učitelka ze základky, malířka, nutriční poradkyně,
lektorka angličtiny, milovnice cestování,
kartářka, fyzioterapeutka, make-up artistka,
porodní astistentka,
učitelka klavíru, logopedka, lékařka,
průvodkyně lidí po krajině jejich mysli a další... 

To jsou všechno ženy, které své zkušenosti zabalily do svého podnikání a úspěšně dnes prodávají své eBooky. Stejně jako mámy, které se skrze mateřství dostaly ke...

...kontaktnímu rodičovství, šátkování, paleo stravě,
masáži miminek, vaření pro děti,
a nebo taky tvůrčí ženy milující vytváření šperků, š
ití pomocí speciálních technik, háčkování, paličkování.

A mnoho mnoho dalších oblastí, které se možná na první pohled zdály tak fyzické a nereálné dělat skrze online podnikání z pláže a přesto díky mému kurzu Podnikání z pláže tyto ženy objevily cestu a dnes už mají fungující byznys.

Otázkou už není, jestli to funguje nebo ne.

Otázkou je, jestli je to cesta,
na kterou se chcete vydat.

 • Jestli jste rozhodnutí udělat něco pro změnu ve svém životě.
 • Jestli jste rozhodnutí začít dělat něco proto, abyste mohli žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou.

Protože pokud ano, tak dříve nebo později dojdete na tu svou pláž, ať je jakákoli.

Já osobně pro to udělám v průběhu osmi modulů v online kurzu maximum.

JAK ONLINE KURZ PROBÍHÁ

Dostanete přístup do členské sekce, ve které jsou formou videí a textů velmi srozumitelně vysvětleny jednotlivé kroky. Níže vám popíšu detailněji, jak online kurz probíhá. 

Čeká nás 8 modulů, z nichž každý obsahuje:

 • Úvodní video + text vždy v pondělí
  Úvodní video s teoretickým základem k danému týdnu, ve kterém vám vysvětlím celkový pohled na problematiku probíraného tématu.
 • 4 praktické kroky se 4 úkoly
  Tyto kroky a úkoly budete rovnou realizovat a každý den se posunovat vpřed. Zaberou hodinu denně, některé dny i méně.

  Jednotlivé kroky budete dostávat postupně a máte tak každý den prostor se tomu věnovat a krok za krokem se přibližovat k cíli, vašemu podnikání z pláže.
 • Téma týdne
  Inspirující a motivační video, které vám ucelí myšlenky a pomůže na vaší cestě.
 • Podporující skupina spolužáků
  Navíc získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete moct své kroky na cestě, úspěchy i otázky k podnikání z pláže sdílet se svými plážovými spolužáky. :) O tom si ještě řekneme více.

Na základě zkušeností a požadavků z předchozích let jsem se pro ročník 2022 rozhodla kurz natáhnout na 10 týdnů a po druhém a pátém modulu dostanete týden volna na to, abyste v klidu dodělali jednotlivé kroky a necítili se pod časovým tlakem. 

Jak to vypadá uvnitř online kurzu Podnikání z pláže?

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí, v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby. 

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne.

Za živý celodenní seminář o podnikání zaplatíte běžně okolo 5 tisíc.

Z praxe vím, že na živém semináři se stihne probrat tak 1/3 toho, co budeme probírat v tomto online kurzu, a po pár dnech se vám 90 % informací vykouří z hlavy. Nemáte možnost se k nim vrátit. Do praxe vše musíte uvést sami. 

To je jedna z největších výhod online kurzu. Můžete se tady k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně.

Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

Ke každému úkolu zároveň dostanete ve formě PDF pracovní listy, ve kterých si můžete dané úkoly vypracovávat a díky kterým opravdu jednotlivé věci uvedete do reality a nebudete o nich jen teoreticky přemýšlet.

Kliknutím na obrázky se podívejte,
jak to vypadá uvnitř online kurzu:

Jak to vypadá uvnitř kurzu, se můžete podívat
v tomto videu – kliknutím spusťte krátké video:

Navíc získáte silnou každodenní osobní podporu

Ke kurzu navíc získáte přístup do podporující uzavřené skupiny spolužáků na Facebooku. Lidí na stejné vlně se stejným cílem a záměrem.

Tato skupina byla v posledních letech neuvěřitelným motorem, vznikají nová přátelství, lidé se podporují, dávají si zpětnou vazbu, cítí sounáležitost.

Clovek sa stane sucastou rodiny/skoly podnikania z plaze, kde je dennodenne a v ktorukolvek hodinu v kontakte s uzasnymi ludmi.

Slovo kurz podla mna nevystihuje to, co clovek v skutocnosti ziska. Je toho omnoho viac. Som vdacna, ze aj ked kurz skoncil, skupina zostava.
Zdenka Neméthová
Tým príjemným bonusom absolvovania toho kurzu je to, že tam spoznáte tolko zaujímavých ludí, tolko zaujímavých tém a vytvoríte si možno nová priatelstva a stretnete spriaznené duše a možno nejakých nových kamarátov.
Zuzana Ondrisová

I pro mě je ta skupina v kurzu vždy důležitá, protože pro mě je to cesta, jak vás poznat, jak vám pomáhat s vašimi obavami, strachy, překážkami, pomáhat vám na vaší cestě vpřed, a to osobně skrze příspěvky na míru dění ve skupině dle vašich potřeb, obvykle každý všední den v průběhu těch osmi týdnů a následně podle aktuálního dění až do konce kalendářního roku.

Pokud budete potřebovat individuální podporu nebo radu, i na to jsme připraveni. Za zády mám totiž SKVĚLÝ TÝM zkušených žen, které jsou připraveny osobně vám ve Facebook skupině radit a pomáhat jak s technickými otázkami, tak coby „duševní podpora“ s vašimi výzvami a překážkami. 

Podporou vám bude můj zkušený plážový tým:

Veronika Mašínová

Stánina pravá ruka a technická podpora

Monika Štumpfová

Trpělivá a milá technická podpora

Zuzana Staňková

Trpělivá a milá technická podpora

Iva Bernát Votavová

Trpělivá a milá technická podpora

Petra Trnková

Trpělivá a milá technická podpora

Růžena Nekudová

Zkušená podnikatelka, duševní podpora

Alexej Byček

Životní kouč a motivátor, duševní podpora

Tereza Těšínská

Životní koučka, duševní podpora

Renata Pekařová

Zkušená podnikatelka, duševní podpora

Lenka Karpíšková

Administrativní podpora

Tahle skupina je úžasná.
Já jsem na svém začátku byla úplně sama.

Neměla jsem se koho zeptat, jestli je ten můj článek v pohodě nebo co si myslí o názvu mého eBooku. Neměla jsem s kým sdílet svůj strach z toho, že se mi to nepovede nebo že se mi někdo vysměje.

Vy sami nebudete. Budete mít partu naladěných online spolužáků.

Atmosféra kurzu byla úžasná a strhující, nadšení a energie spolužáků ve facebookové skupině úžasně motivující a inspirativní a tvé moudré vedení a lidský a laskavý přístup naprosto bezkonkurenční.
Lenka VarhaníkováAbsolventka PZP 2018
PZP už není jen on-line kurz, je to mnohem víc. Je to komunita, která se podporuje navzájem. Každý z nás se snaží dělat to, co nás baví a naplňuje a zároveň si pomáháme.

Není to vždy jednoduché a procházíme si různými fázemi. Ale vždy se můžeme obrátit do FB skupiny a vždy se tam najde někdo, kdo vám "podá pomocnou ruku". A také sdílení radosti je zde nádherné a ohromující! A to, jak nás Stáňa s Jirkou podporují je prostě fantastické. Děkuji.
Jana OhankováAbsolventka PZP 2018

KOLIK TO STOJÍ?

Členská sekce, ve které najdete 17 teoretických videí natočených v Thajsku a další desítky videonávodů ukazujících krok za krokem na obrazovce počítače, kam kliknout a co dělat.

34 jednotlivých kroků na cestě, pracovní listy ke stažení. Technické návody pro 6 různých aplikací, marketingové strategie i lidská podpora a vedení Stáni a jejího zkušeného plážového týmu. K tomu podporující Facebook skupina spolužáků na jedné vlně. :)

Kolik to celé stojí?

Cena online kurzu je 7 970 Kč + DPH

A naučíte se v něm strategii, která mně osobně vydělala 395 200 Kč už za první rok podnikání.

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete dělat?

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 21 dní garanci vrácení peněz od momentu startu online kurzu, tedy až do 14. února 2022, pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši

Když jsem se před rokem hlásila do kurzu Podnikání z pláže, měla jsem už napsané dva e-booky (jeden zdarma, druhý placený) a běžely mi dva běhy e-kurzu Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy. Trochu jsem váhala, jestli mi to za ty peníze stojí.

Výsledek po roce v kurzu je pro mne naprosto neuvěřitelný. V tom předchozím roce jsem si vydělala prodejem eBooku a online kurzu něco málo přes 7 000 Kč za celý rok.

Pak jsem v lednu vstoupila do kurzu Podnikání z pláže a v květnu začala znovu prodávat. Přesně na Štědrý den 2018 přišla objednávka, která pokořila hranici 100 000 Kč v objednávkách za toto období.
Helena Procházková, absolventka ročníku 2018www.helenaprochazkova.cz

Vďaka tomuto kurzu sa môj online podnikateľský život zmenil takmer z večera do rána...tak dooobre :) v priebehu pár týždňov.... nastal bod zlomu. Posúďte sami:

E-shop som rozbiehala 5 rokov, aby generoval pravidelný dostatočný príjem.
Môj info-biznis sa rozbehol za 5 mesiacov tak, aby ma uživil. Odvtedy môj príjem stúpa každý mesiac.

To je rozdiel, žeeee?
A teraz navyše robím presne to, čo ma najviac baví. Presne to, čo je v súlade s mojím poslaním. Len a len vďaka tomuto kurzu a Stáninmu vedeniu. A preto ju nejkonečne milujem :) Úplne rovnako to môže byť u Vás.
Miriam Štolfová

Jaký DÁREK vám Miriam přidá ke kurzu Podnikání z pláže? :)

ON LINE S Miriam na Bali celý mesiac 

Poďte so mnou na Bali! Program predávam za 28€, ale vy ho odo mňa dostanete ZDARMA. O rok tam už môžete byť reálne, vďaka tomuto kurzu PZP.

1. februára 2017 som vyrazila na Bali s celou rodinou, vrátila som sa presne 1. marca. Ako môžete rovnakú exotickú dovolenku mať aj vy za “smiešne peniaze” + úplne všetko, čo som tam zažila a vyskúmala, nájdete v členskej sekcii “S Miriam na Bali”.

Tento dárek od Miriam - ON LINE s Miriam na Bali - dostanete ke kurzu Podnikání z pláže pouze v případě zakoupení kurzu přes odkazy na této stránce.

POTŘEBUJETE KROMĚ KURZU PLATIT JEŠTĚ NĚCO DALŠÍHO?

Webové stránky samozřejmě nevzniknou mávnutím kouzelného proutku. K jejich vytvoření potřebujete jednoduchou a funkční aplikaci. A stejně tak procesy automatizace prodeje nebo e-mail marketingu potřebují pro své fungování odpovídající NÁSTROJE. Také potřebujete doménu a hosting pro svůj web. 

V kurzu Podnikání z pláže 2022 dostanete technické návody na těchto 6 online nástrojů plážového podnikatele:

Tři z těchto aplikací jsou placené a další tři lze používat zdarma.

Technické návody jsou vždy ve dvou variantách. Varianta A (placené nástroje) a varianta B (nástroje zdarma).

Vždy tedy máte volbu a pokud se na začátku rozhodnete celé své online podnikání tvořit skrze aplikace zdarma, můžete. 

Návody v kurzu na české placené nástroje:
MioWeb Lite, SmartEmailing, FAPI

Návody v kurzu na nástroje zdarma:
Elementor, MailerLite, SimpleShop
V tomto případě počítejte s nákupem domény a hostingu - cca 600 Kč/rok.

Pokud vás tato otázka zajímá detailněji, přečtěte si článek: Nástroje plážového podnikatele: Přehled jednotlivých aplikací a jejich ceny

JAK TO ZVLÁDNU TECHNICKY? NEJČASTĚJŠÍ OBAVA A JEJÍ ŘEŠENÍ

Velmi častá obava je, jak to zvládnete technicky. Především vytvoření vlastního webu bývá pro mnoho začínajících plážovníků velkým strašákem. Já se vám přiznám, že jsem nikdy nebyla zrovna talent na technické věci, a proto jsem vždy hledala jednoduché a zároveň funkční cesty.

 

Mám všechny své webové stránky postaveny na aplikaci MioWeb, díky které zvládnete sami vytvořit svůj web v opravdu krásné podobě a tak, aby byl s vámi v souladu a měl všechny důležité funkce, i když jste naprostý technický antitalent. 

Bez programátorů a grafiků vytvoříte svůj blog, prodejní stránky a vše, co pro své podnikání z pláže budete potřebovat. Ke všemu dostanete v kurzu detailní návody. 

Domluvila jsem na tento rok s majiteli MioWebu exkluzivní podmínky pouze pro účastníky kurzu Podnikání z pláže, které nikde jinde neseženete. :)

Chci, aby váš start byl co nejjednodušší... Jasně, mohli byste se pokoušet o tvoření webu na šabloně zdarma (a i na to dostanete v kurzu návody, které jsou o trošku složitější, než MioWeb). Výsledek ale bývá méně uspokojivý a vidím, že se z toho pak pro některé plážovníky stává překážka na cestě, místo aby měli z tvoření svého webu radost, zažívali tvůrčí nadšení a flow. 

Já i stovky plážovníků z předchozích ročníků MioWeb milujeme. ALE... mnoha začátečníkům připadá drahý. Nedivím se. Stojí 24 000 Kč + DPH na rok v plné verzi. To je opravdu dost, že? 

Já vím. Proto jsme letos strávili mnoho hodin diskutováním a jednáním s MioWebem a máme pro vás:

MioWeb 3.0 Lite 2022

Vytvořený na míru studentům Podnikání z pláže pouze se základními elementy a šablonami, nicméně v dostačující podobě pro váš start online podnikání. 

A cena? Místo 24 000 Kč + DPH (29 040 Kč) zaplatíte pouze 2 270 Kč + DPH (celkem 2 746 Kč), a to NEJEN NA PRVNÍ ROK! Tato cena se vztahuje i na prodloužení na další DVA ROKY. Máte tedy dostatek času rozpohybovat své podnikání a příjmy na tomto speciálním tarifu, který vznikl výhradně pro studenty Podnikání z pláže. 

Cena MioWebu 3.0 Lite je 2 270 Kč + DPH

MioWeb se všemi funkcemi stojí standardně 24.000 Kč ročně bez DPH.  MioWeb Lite je speciální edice pro členy PZP obsahující právě ty základní funkce, které vám umožní začít ihned bez rizika velkých nákladů. Na vyšší tarif můžete (ale nemusíte) přejít kdykoli, a to se slevou 50% na dva roky. 

Rozumím, že to pro vás stále může být hodně peněz, a pokud se rozhodnete projít kurzem bez MioWebu, je to samozřejmě možné. Dostanete velmi detailní návod jak pro MioWeb, tak pro nástroj na tvorbu webu Elementor ve verzi zdarma. 

Mám mnoho absolventů kurzu Podnikání z pláže, kteří to v pohodě zvládli bez MioWebu a úspěšně dnes prodávají své eBooky, takže MioWeb není podmínkou a je jen na vašem zvážení, zda tuto speciální nabídku využijete pro zjednodušení a urychlení vaší tvorby.

Nemusíte se rozhodovat hned, MioWeb si můžete v kurzu kdykoli v průběhu roku 2022 za cenu 3280 + DPH / rok. Je to o něco více. Ale pořád je to o 86% levnější, než běžná cena. 

MIOWEB LITE ZAHRNUJE:

SOUČÁSTÍ JSOU TYTO ELEMENTY: Text, nadpis, tlačítko, obrázek, video, formulář, prodejní formulář, odrážky, poslední články blogu, tlačítko Like, HTML kód, blok, reference, vlastnosti. 

A teď naprostá pecka nakonec, než vás pustím k vyplnění objednávky. :) 

Nejčastější obava a zároveň otázka, kterou od vás dostávám, je – Co když tomu všemu budu věnovat čas a energii, investuju do toho peníze, a pak mi na web nikdo nebude chodit a moje online továrna na peníze bude zet prázdnotou? Jak dám o sobě vědět?

Řeknu vám, že jsem nad tím dost přemýšlela, protože vás chci maximálně podpořit a velmi mi záleží na tom, aby výsledkem tohoto online kurzu bylo, že budete opravdu díky mému systému vydělávat peníze.

Samo se to ale nestane, musíte do toho vložit kus sebe, své práce, svého příběhu, svého know-how. Pokud to uděláte podle mého návodu a dáte si na tom záležet, podpořím vás.

V roce 2022 vyhlásím pro všechny členy
online kurzu Podnikání z pláže Plážovou výzvu

Ta bude spočívat v tom, že si sami zvolíte, že jste už připravení, a do výzvy se zapojíte a přihlásíte. Do určeného termínu mi pak dodáte svou vytvořenou práci a já ji společně s mými přáteli, experty na online podnikání, vyhodnotím.

Vítěz Plážové výzvy dostane mou plnou podporu ve formě e-mailu na celou mou databázi, ve které je už nyní 60 tisíc lidí, a je v podstatě 100% jisté, že pokud to budete vy, tak vám ještě ten den začnou chodit objednávky. :)

Za výhru v Plážové výzvě jsem nesmírně vděčná, posunula mě dál na opravdu mnohých rovinách. Po výhře jsem začala věřit, že opravdu mohu vytvořit něco, co má nejen velký potenciál, ale také může být i zdrojem příjmů, abych mohla žít s rodinou způsobem, který mi dává smysl a svobodu.

Pomohla mi začít budovat komunitu na sociálních sítích, zejména na Instagramu, na kterém jsem začínala od nuly.

Díky rozhovoru se Stáňou, ve kterém jsem získala možnost představit svůj projekt celé komunitě Podnikání z pláže, jsem prodala nejen svých prvních 30 ebooků, ale také získala svých prvních několik set fanoušků, z kterých se stali dlouhodobí sledující a následně také zákazníci.

Plážová výzva mi tak pomohla budovat komunitu v těch nejdůležitějších počátcích a vděčím ji ve velké míře za to, kde se nacházím pár měsíců poté, kdy mám kolem sebe nádhernou komunitu podobně smýšlejících rodičů, psychologů a učitelů, kdy mé produkty fyzické i digitální již používají desítky škol a stovky rodičů a já mohu po roce full-time práce naplánovat 3-měsíční cestování s dětmi a celé ho financovat. Děkuji :).
Jana KubíčkováVítězka Plážové výzvy 2021
www.tisictvariradosti.cz
Vítězství v Plážové výzvě pro mě bylo opravdovou výhrou. Získala jsem velikou sebedůvěru a také jistý status, které mi neskutečně pomohly v další cestě.

Zvládla jsem se dostat do televize, vydělala statisíce korun a velmi rychle šířím napříč republikou myšlenku, že zbavit se svých bolestí je naprosto jednoduché.

Nyní se připravuji na webinář pro 3 000 lidí, kde bude i Alice Kirš, či na Cesty vášně s Danou-Sofií Šlancarovou. Dostala jsem šanci spolupracovat s opravdovými profesionály a top osobnostmi českého online marketingu a toho si neskutečně vážím.

Vítězství v Plážové výzvě je jednou z nejlepších věcí, která mě potkala.
Markéta StrnadováVítězka Plážové výzvy 2015
www.marketastrnadova.cz

S dalšími 4 v pořadí pak udělám živé vysílání, které bude samozřejmě taky skvělou příležitostí prorazit na tu vlastní pláž.

Řeknu vám upřímně, že kdybych něco takového slyšela před pár lety, když jsem začínala, koupila bych si ten kurz už jen kvůli Plážové výzvě, i kdybych všechny ostatní věci už znala. :D Věřím, že chápete, jak velká příležitost se v tom pro vás skýtá. 

+ garantované místo v katalogu Plážovníci.cz

V roce 2020 vznikl katalog Plážovníci.cz, kde si může každý najít experta, díky kterému najde odpovědi na své otázky nebo se naučít něco nového v tématu, které jej zajímá.

Úspěšní absolventi kurzu Podnikání z pláže 2022 mají ode mě garantované místo v tomto katalogu vč. mé podpory katalogu na sociálních sítích (+85 000 lidí) a v e-mailingu (+70 000 lidí) v průběhu celého roku. Mrkněte pro inspiraci na plazovnici.cz. :)

Přihlášky do kurzu jsou otevřeny do 20. ledna 23:59.

Samotný online kurz startuje 24. ledna 2022. 

A i když teď máte třeba ještě čas, než se brány kurzu zavřou, z vlastní zkušenosti ale vím, že některé věci je dobré dělat hned, když člověk cítí, že to je to pravé.

Protože později se dostaví „zdravý rozum“ se svými strachy a obavami, který nás umí odradit od plnění si vlastních snů a překračování nových výzev. A tak se často z „později“ stává „nikdy“. 

Další příležitost
bude nejdříve V LEDNU 2023!

Letos navíc naposledy za cenu 7970 Kč + DPH. Dále bude cena kurzu 12 970 + DPH. 

15–60 minut denně po dobu 10 týdnů a odstartujete svoje vlastní podnikání z pláže. Provedu vás krok za krokem. 

Vaše sny se nesplní, když je budete odkládat na „až někdy“.
Pokud chcete začít žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou, začněte pro to dělat něco hned TEĎ.

Teď máte jedinečnou možnost dát si závazek, že v roce 2022 opravdu začnete podnikat z pláže, a vykročit na cestu za svými splněnými sny.

Vstupte do kurzu kliknutím na tlačítko VSTOUPIT DO ONLINE KURZU.

Přihlášky jsou otevřeny pouze do 20. ledna 2022.
Letos naposledy za 7970 + DPH. Od 21. ledna za 12 970 + DPH.

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. Přístup do online kurzu a k prvnímu modulu vám pošlu 24. ledna. A až do 14. února máte ode mě garanci vrácení peněz.

Takže není proč váhat. Těším se na společnou cestu kurzem!

Možná vás napadlo pár otázek...

Jak online kurz Podnikání z pláže probíhá?

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby.

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě. 

Ke každému úkolu si také můžete vytisknout pracovní listy a jednotlivé úkoly dělat přímo v nich. Zaručí vám to, že nebudete jen přemýšlet nad teorií, ale rovnou se pustíte do akce. U eBooku Jak napsat eBook za 14 dní byly pracovní listy jedním z nejoceňovanějších bonusů, a mnoho čtenářů potvrdilo, že právě díky nim se pustili do akce a svůj eBook opravdu vytvořili.

Na toto téma si také můžete přečíst více v článku: Jak probíhá kurz Podnikání z pláže

Kdy se bude kurz otevírat znovu? 

Další kurz Podnikání z pláže budu otevírat až za rok, a to v lednu 2023. 

Má podnikání z pláže ještě nějaké další náklady?

Ano. Přestože je online podnikání oproti klasickému podnikání velmi nízkonákladové, určité náklady s sebou nese. Detailně jsem informace o nákladech za plážové podnikání rozepsala v tomto článku. 

Celý systém probíhá na internetu a potřebujete tedy minimálně doménu a webhosting, což je investice okolo 600 Kč.

Účastníkům kurzu také doporučuji pořídit si minimálně MioWeb.  Speciální nabídka MioWebu je velmi detailně popsána výše na této stránce. Můžete si taky přečíst článek: Nástroje plážového podnikatele: Přehled jednotlivých aplikací a jejich ceny

V průběhu kurzu máte volbu a pokud se rozhodnete celé své online podnikání tvořit skrze nástroje a aplikace zdarma, můžete. 

Návody v kurzu na české placené nástroje:
MioWeb Lite, SmartEmailing, FAPI

Návody v kurzu na nástroje zdarma:
Elementor, MailerLite, SimpleShop
V tomto případě počítejte s nákupem domény a hostingu - cca 600 Kč/rok.

Pokud máte na toto téma jakékoli dotazy, pište mi na stana@podnikanizplaze.cz.  

Co přesně je obsahem aplikace MioWeb 3.0 Lite?

MioWeb Lite je přizpůsobený potřebám začínajících online podnikatelům, kteří prochází kurzem Podnikání z pláže. Jedná se o zjednodušenou verzi aplikace, ve které je méně elementů, předdefinovaných řádků a šablon, než v klasické verzi MioWeb Standard. 

Součástí roční licence MioWeb Lite je doména a hosting na 1 rok. V dalším roce si můžete prodloužit aplikaci vč. domény a hostingu opět za zvýhodněnou cenu 2270 Kč + DPH, což u jiných verzí MioWebu není možné a standardní licence je podstatně dražší. 

Jaké elementy jsou v aplikaci MioWeb Lite: Text, Nadpis, Tlačítko, Obrázek, Video, Formulář, Prodejní formulář, Odrážky, Poslední články blogu, Like tlačítko, HTML kod, Blok, Reference a Vlastnost.

MioWeb Lite garantuje cenu na 2 další roky. Znamená to, že pak to bude stát 29 tisíc ročně nebo jak to bude dál? 

Ne. Tato cena je za standardní verzi MioWebu. Při jednáních s firmou MioWeb o ceně a podmínkách pro tarif Lite pro rok 2022 se majitelé MioWebu nechtěli zavazovat k tomu, že by nějakou cenu garantovali navždy, protože podmínky na trhu se mění, stejně tak náklady za provoz aplikace a další okolnosti, které cenu ovlivňují.

Proto cenu garantují pouze na dvě prodloužení a pak se může (nemusí) zvýšit adekvátně tomu, že je to Lite verze, nikoli standardní verze. Není zde ale žádná jistota nebo garance ze strany MioWebu, proto pokud je vám nejistota ceny MW za tři roky překážkou, doporučuji jít variantou bez MioWebu s využitím návodů pro Elementor.

Lze kurz koupit na splátky?

To bohužel není možné. Chápu, že je to pro vás velká investice. Pokud nemáte aktuálně možnost zaplatit částku za kurz i Mioweb Lite, doporučuji vám zakoupit si pouze členství v kurzu.

Pokud plánujete koupit i MioWeb a je to teď pro vás jednorázově příliš velký výdaj, doporučuji dokoupit si jej později v průběhu kurzu, čímž si své investice rozložíte s rozpětím několika týdnů.  

Nevím, v jakém tématu se specializovat, v čem podnikat z pláže... Je kurz pro mě vhodný?

Je možné, že tušíte oblast, které rozumíte, ale neumíte to zatím konkrétně uchopit. Nevíte, o čem byste napsali eBook, i když víte, jakému tématu byste se chtěli obecně věnovat. Například umíte malovat henou, ale netušíte, jak z toho udělat plážové podnikání. 

To je v pořádku, a pokud to takto máte, můžete do kurzu Podnikání z pláže vstoupit, protože společně vše vyladíme a zkonkretizujeme. 

Pokud ale vůbec netušíte, kterým směrem se vydat, pak pro vás bude vhodnější online kurz Plážová přípravka. Ten jsem vytvořila na míru právě lidem, kteří vědí, že chtějí podnikat, ale hledají se. Detaily k Plážové přípravce najdete tady.

Kdy dostanu přístupy do mini kurzu Plním si své sny, který je možné získat v rámci FIRST MINUTE?

Přístupy do bonusového kurzu Plním si své sny dostanete po skončení kurzu Podnikání z pláže. Jde o to, abyste se soustředili pouze na jednu věc v jeden čas, tedy na kurz Podnikání z pláže, protože v tom bonusovém kurzu pak zase budete dostávat nějaké konkrétní úkoly a výzvy, a kdybyste to měli kombinovat dohromady, tak by vás to zahltilo. 

Když si online kurz objednám dnes, musím ho zaplatit ihned?

Splatnost faktury je 14 dní, takže máte 2 týdny na to, abyste své členství v online kurzu zaplatili. Při objednávce zvolte způsob platby Bankovní převod. Prosím pohlídejte si start kurzu, který je 24. ledna. Doporučuji tedy kurz zaplatit nejpozději do tohoto data, abyste mohli odstartovat společně s vašimi plážovými spolužáky.

Už mám eBook Jak napsat eBook za 14 dní. Součástí kurzu Podnikání z pláže je také tvorba eBooků. Má to cenu do online kurzu vstupovat?

Určitě ano. V online kurzu budeme také tvořit eBooky, a to rovnou dva, jeden zdarma a jeden placený. Proč, to si povíme uvnitř. Každopádně přestože se některé úkoly a kroky shodují s eBookem, je to jen dílčí část celého procesu. Kromě vytvoření eBooků budete mít vytvořený svůj vlastní blog, naučíte se, jak psát správně články, jak správně budovat důvěru a vztah s návštěvníky vašeho webu, aby od vás kupovali, vytvoříme celý prodejní proces a proces automatizace pro vaše plážové podnikání a další věci, které jsou pro celou strategii nezbytné.

K tomu budete součástí komunity plážových podnikatelů na Facebooku, kde se svými spolužáky budete moct sdílet to, co vytvoříte, a ihned získávat zpětnou vazbu, ptát se na věci, které vám nebudou jasné, a ladit tak své podnikání z pláže k dokonalosti. A až budete mít vše vytvořené, můžete se zapojit do Plážové výzvy, o které píšu výše. :)

Už mám své eBooky, blog a celý automatizovaný prodejní proces vytvořený. Má to cenu do online kurzu vstupovat? Budu z toho něco mít?

 Pokud jste spokojeni s tím, jak vám vaše plážové podnikání šlape a vydělává, pak zřejmě už umíte vše potřebné a do programu nevstupujte. Leda by vás vzrušovala myšlenka Plážové výzvy. :)

Pokud ovšem máte vytvořen celý proces, a zatím nic moc neprodáváte, pak je asi něco uděláno nesprávně nebo nějaký dílek skládačky chybí. Z mých vlastních zkušeností vím, že často hrají největší roli detaily, které se skrývají pod povrchem a nejsou na první pohled vidět. V online kurzu se jimi budeme zabývat. Takže načerpáte spoustu nových podnětů a inspirace pro to, jak své plážové podnikání vylepšit a začít vydělávat. 

Zaručí mi vstup do online kurzu to, že začnu opravdu vydělávat a podnikat z pláže?

V online kurzu Podnikání z pláže ode mě dostanete kompletní návod krok za krokem pro to, co udělat, abyste vydělávat a podnikat z pláže opravdu začali. Je ale pouze na vás, v jaké kvalitě a jestli vůbec všechny jednotlivé kroky uděláte.

Stejně tak je jen na vás, zda ze sebe dáte všechno, budete věřit sobě a svým schopnostem a tomu, že se stát plážovým podnikatelem můžete. Maximálně vás v tom podpořím skrze inspirativní videa uvnitř online kurzu i osobní podporu ve skupině na Facebooku a osobní komunikaci e-maily, pokud budete potřebovat pomoc a radu v průběhu kurzu.

Váš úspěch je ale pouze ve vašich rukách.

V průběhu kurzu jedu na dovolenou. Je to překážka v jeho absolvování?

Pokud jedete na jeden nebo dva týdny pryč, nic se neděje. Přístupy do kurzu máte navždy, takže můžete vše dělat vlastním tempem. Když nějaký krok neuděláte, protože budete zrovna na dovolené, tak se k němu po návratu jednoduše v členské sekci vrátíte.

Ke všem krokům, které jsou zpřístupněné, se můžete zpětně vracet přes menu – MODULY KURZU. V minulých kolech kurzu bylo běžné, že někteří studenti dodělávali jednotlivé kroky i několik měsíců po skončení kurzu. Je to přeci jen osm týdnů a to do toho člověku v podstatě vždy něco přijde. V létě letní dovolená, v zimě lyže... :) Proto je kurz nastaven tak, aby vám kvůli dovolené nic neuteklo a v klidu jste vše mohli dohnat. 

Napadla vás další otázka? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě e-mailem na stana@podnikanizplaze.cz