Máte sen, který odkládáte
už několik let na „až někdy“?

Odejdete konečně z práce, která vás nebaví? Budete vydělávat o 10 tisíc měsíčně více? 

Odletíte s rodinou na zimu do teplých krajin?
Budete mít láskyplný vztah, nezapomenutelnou svatbu? Dítě? 

Zhubnete jednou provždy nadbytečná kila po porodu?
Koupíte si vysněný dům, auto, chatu v horách...?

Online workshop zdarma:
Jak si splnit v roce 2024 svůj SEN

(+ PDF pracovní listy k vytištění)

Zvu vás na online workshop,
kde vám dám do ruky NÁVOD,
jak si v roce 2024 svůj sen konečně splnit.

0
lidí
se zúčastnilo workshopu :)

KDY:

Workshop proběhl. Do 10.1. je k dispozici ZÁZNAM.

KDE:

Online na vašem počítači nebo telefonu.

DÉLKA:

90–105 minut.

Online workshopem provází
Stáňa Stiborová

 • Ještě před pár lety bydlela v zaprášeném Havířově a žila z „ruky do huby“.
 • Rozhodla se to změnit a od té doby si splnila všechno, o čem kdy snila (a nemá kouzelnou hůlku).
 • Jako dítě snila o tom, že procestuje celý svět a tak na tom pilně pracuje, navštívila přes 50 zemí.
 • Žije "off-grid", pěstuje si vlastní zeleninu, chová slepice, berany, 4 děti a 1 muže. :)
 • Stala se autorkou knihy, kterou četlo už přes 53 tisíc čtenářů.
 • Svými online kurzy provedla už více než 7 400 lidí a mnohým z nich se díky tomu změnil život a splnili si své sny.
Ten pocit, kdy prožíváte svůj sen a vděčnost, zaplavuje celé vaše tělo, do očí vám vhrknou slzy radosti a vy víte, že všechny překážky na cestě sem měly smysl... Přeji tyto pocity prožít každému člověku!

A tak pro vás chystám 90 minut vysílání, během kterých uslyšíte VŠE, CO POTŘEBUJETE, abyste si konečně splnili to, o čem už tolik let přemýšlíte, po čem toužíte a připadá vám to teď možná jako neuskutečnitelný sen.
Stáňa Stiborová

7 věcí, které vám online workshop PŘINESE:

 • 1
  Proměníte svůj SEN v konkrétní PLÁN.
 • 2
  Rozporcujete velkého slona na malé kousíčky a načrtnete si cestu k cíli.
 • 3
  Zjistíte, co vás teď nejvíce brzdí a proč se vaše sny zatím neplní.
 • 4
  Získáte LEHKOST a NADHLED, společně odhodíme obavy, které vás teď svazují.
 • 5
  Prozradím vám, jak funguje VŮLE a jak dosáhnout svých snů, i když jste LENOCH jako já a u ničeho dlouho nevydržíte. :))
 • 6
  Povím vám, jak DOOPRAVDY funguje ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI a proč techniky z filmu „Tajemství“ pro 90 % lidí nefungují.
 • 7
  Na konci workshopu budete mít před sebou KONKRÉTNÍ KROKY, kterými začne cesta za vaším splněným přáním.

+ PRACOVNÍ LISTY K VYTIŠTĚNÍ

Půjdeme rovnou do AKCE a budeme společně tvořit, psát a plánovat. :-) Připraveny pro vás budou pracovní listy, které vám pošlu e-mailem.

O čem tento online workshop NEBUDE:

 • Nezískáte návod, jak si splnit svůj sen snadno a rychle přes noc.
 • Nebude řeč o kouzlech, díky kterým vám splněný sen spadne sám do klína.
 • Nebude o teoretických složitých postupech nebo procesech, které by zvládlo jen pár vyvolených.
Milá Stáňo, ráda bych ti osobně poděkovala za to, že se mi v roce 2020 splnil můj největší sen. 🙏🏼 Ve středu se nám narodila dcerka, Sofinka Magdalenka. 💗

Je to hodně i díky tobě a tvému webináři Jak si splnit v roce 2020 svůj sen. Když jsi nás při něm provázela tím, ať si napíšeme bez cenzury několik přání pro tento rok a pak z nich vylučovací metodou vybereme „to ono“, vyšlo mi tam k mému úžasu na prvním místě třetí děťátko.
Tereza Akshara KašťákováAbsolventka workshopu v roce 2020
Jako každý rok po Tvém vzoru rekapituluju celý rok, který právě uplynul. A úplně největší vděčnost pociťuju v souvislosti se vznikem nového projektu, jehož příběh protkává téměř celý uplynulý rok a začíná jednoho lednového večera, u jednoho webináře, do kterého se mi tenkrát před porodem ani nechtělo. Moc se těším na Tvůj letošní workshop, protože jsem si jistá, že se mi díky Tobě splnil ten sen, po kterém volalo moje srdce. Děkuju! ❤️
ZuzanaAbsolventka online workshopu
Úžasné, slyšela jsem již mnoho seminářů na toto téma, ale žádný mě tak pozitivně nenaladil jako ten dnešní. Je to určitě tím, že dříve o tématu mluvili lidé, kteří se to jen naučili, dnes to bylo na základě tvých prožitků, a proto tak inspirativní.
JaroslavaAbsolventka online workshopu
Milá Stáňo, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý nedělní workshop plný inspirace. Moc se mi líbily příklady z praxe a zvláštní „poklidné nadšení“, které z Vás vyzařuje. I připravené pracovní listy byly bezva, pilně jsem vyplňovala a moc mě to bavilo. Dokonce přišlo i pár nových nápadů a nadšení, díky kterému jsem nemohla ani usnout. :)
JanaAbsolventka online workshopu
Díky, Stáňo, za nádherný webinář a úžasnou výživu pro mé sny a touhy. Díky za krásnou inspiraci pro můj život i plážové podnikání.
KláraAbsolventka online workshopu
Děkuji ti za dnešní krásný večer, báječně jsem si ho s tebou u workshopu užila a vím, že není cesty zpět. Rozhodla jsem se, že Tvé stránky pro splnění snu použiji ve všech dalších případech. Tajemství funguje. Jen v tom musí být jasno!!!
RadkaAbsolventka online workshopu
Milá Stáňo, chtěla bych Vám poděkovat za všechno, co děláte. Workshop byl úžasný a velice inspirativní. Jste skvělá a je na Vás vidět ten obrovský posun vpřed. Srší z Vás energie, optimismus a člověk má najednou pocit, že s Vámi dokáže všechno.
AlenaAbsolventka online workshopu
Vážená paní Stiborová, děkuji Vám za váš online webinář, byl pro mě moc inspirativní. Dlouhodobě se o seberozvoj zajímám, takže co se týče splnění mého snu, s potěšením mohu konstatovat, že jdu správně, že spoustu věcí již automaticky realizuji nebo si uvědomuji. Největší přínos spatřuji v tom, že dnes během Vašeho videa mi secvaklo dohromady několik puzzlíků, které jsem už pracně předtím objevila v sobě a které dnes složily konkrétní monumentální sen. Mnohokrát Vám děkuji.
KvětaAbsolventka online workshopu
Krásný večer či den, děkuji moc za přínosný webinář a skvělou inspiraci a motivaci. To je přesně to, co jsem v tuto chvíli potřebovala! I když cítím strach a napětí v břiše, moc se těším na ty krásné zátoky, které na této plavbě navštívím, a truhly drahokamů, které přinese!
TerkaAbsolventka online workshopu
Stáni, webinář byl super. Moc se mi líbil. Děkuji za tvé vhledy a osobní příběhy a sdílení o tom, jaké strachy máš. Napsala jsem si, čeho chci v roce 2018 dosáhnout, a jsem ráda, že mi webinář přinesl elán do další tvůrčí práce. Děkuji za podporu a všechno, co pro nás děláš.
DitaAbsolventka online workshopu
Je to tak pravdivé a ze života a tím pádem velmi inspirativní. Moc děkuji, jsem věčný začátečník a přesto nebo právě proto si říkám, jak to všechno, Stáňo, víte?? Vždyť to je přesně ono. I ty nejniternější strachy a pochyby, jak umíte pojmenovat. Opět věřím, že vše je možné. Děkuji!!!
DenisaAbsolventka online workshopu
„Chci se stát finančně nezávislý díky mému podnikání Likexpats. Odstěhuji se na Mallorcu, odkud budu mé nové podnikání řídit.“

Od tohoto okamžiku uplynuly 3 roky a já jsem své sny opravdu uskutečnil. Přes platformu Likexpats vycestovalo už nespočet zákazníků. A víte, kde má Likexpats „kancelář“? Ano, na té Mallorce, kterou jsem si před 3 lety vysnil.
Tomáš NaňákLikexpats.com, absolvent workshopu
Stánin workshop ma na začiatku minulého roka úplne nakopol. Napísala som si ciele, o ktorých som ani nedufala že ich splním… a predsa keď som sa na konci tohto roka obzrela späť tak sa mi všetky bez výnimky splnili. Ďakujem za cenne rady 💛.
Nika KokenyováAbsolventka online workshopu
Workshop jsem absolvovala potřetí a každý rok mě moc baví. Je zajímavé porovnávat své pracovní listy rok od roku a pozorovat, kam se sama posouvám.

Díky Tvým radám se mi daří si své sny plnit a je to moc fajn pocit, když konečně konám, než že jenom sním. A přijde mi, že opravdu všechno jde, když se fakt chce :)
Klára N.Absolventka online workshopu

V průběhu online workshopu vám také řeknu více informací o právě otevřeném online kurzu Podnikání z pláže (letos už to bude 10.ročník), kterým prošlo už více než 7400 lidí a mnohým z nich změnil život a pomohl jim ke splnění nejrůznějších přání a snů. 

Tento workshop proběhl 7.1. online. Zaregistrujte se a získejte přístup k záznamu workshopu, který je dostupný do 10. ledna 23:59.

Online workshop je ZDARMA, zaregistrujte se zde:

Záznam byl k dispozici do středy 10. ledna 2024. 

Je záznam? Ano, záznam bude k dispozici do středy 10. ledna 2024. 
Odkaz na záznam posílám pouze zaregistrovaným.

Splněný sen člověku nepřinese trvalý klid v duši nebo věčné štěstí.

Co ale vím jistě, je, že nesplněný sen na 100 % přinese člověku trvalý neklid v duši, a jak roky ubíhají, přináší vinu a pocit marnosti.

Je ve vašich rukách to změnit. TADY A TEĎ, na začátku nového roku, máte energii udělat první kroky.

A já vám budu velmi ráda průvodcem.

Těším se v neděli
7. 1. v online vysílání. :-)

P. S.: Máte k tomu nějaký dotaz? Můžete mi napsat na [email protected]. :)