Vítězkou 4. plážové výzvy je Martina Magulová

A je to tady! Už počtvrté v historii online kurzu Podnikání z pláže jsem strávila dva týdny vybíráním, čtením a procházením si desítek webových stránek, blogů a eBooků, abych vyhlásila vítězku 4. Plážové výzvy.

Asi si dovedete představit tento nelehký úkol. Pročetla jsem úžasné weby, blogy, články, eBooky zdarma, placené eBooky, dokonce se tentokrát ve výzvě sešly i online kurz, či tištěná kniha.

Mateřství, zdravé stravování, životní styl, sport, podnikání, němčina, angličtina, lyže, cestování, feng shui, koně, domácnost, tvoření, kreativita, handmade, osobní rozvoj, krása, zdraví, jóga, logopedie, psi, profesní dovednosti… Toto a mnoho dalších témat podnikání se tentokrát v Plážové výzvě sešlo.

Mám velkou radost z toho, co díky kurzu Podnikání z pláže vzniká. Sama často hledám řešení nejrůznějších otázek, problémů či situací právě na webech a v eBoocích mých plážových studentů. :) A vím, že skrze své projekty pomáhají tisícům lidí v nejrůznějších oblastech lidského života.

A kdo tedy vyhrál? Pojďme se na to podívat.

Mimochodem pokud nevíte, co je to Plážová výzva, proč a jak vznikla, vysvětlení je v tomto článku.

Kdo je vítězkou 4. Plážové výzvy?

MARTINA MAGULOVÁ
Autorka blogu www.martinamagulova.sk
a projektu CESTUJEME BEZ CESTOVKY.
Autorka eBooku Kompletný návod na cestovanie bez cestovky

vitezka-vyzvy-martina-magulova

Martina o sobě říká:

Som vášnivá cestovateľka. Cestujem bez cestovky – LACNEJŠIE a ZAUJÍMAVEJŠIE. S radosťou sa delím o svoje skúsenosti, aby som vám ušetrila čas a peniaze a aby ste aj VY mohli za málo peňazí zažiť čo najviac a odvážili sa ísť spoznávať svet! :)

Martina svou vášeň a životní zálibu přetavila v podnikání z pláže a musím říct, že se jí to opravdu povedlo.

Také cestuji bez cestovky už mnoho let a vím, že když člověk nemá dostatek informací, kde sehnat letenky, jak se na daném místě orientovat, kde sehnat ubytování a podobně, tak pak může být cestování bez cestovky celkem náročné, mnoho lidí se toho zalekne. A to je velká škoda.

Zbytečně přeplácejí mnohdy i desetitisíce cestovním kancelářím, které je zavřou do hotelu a z dané destinace zažijou tak 10% z celkového potenciálu.

bangkok-martina

Zlatá klec versus reálný svět :)

Viděla jsem to letos na Bali, když jsme se rozhodli první týden strávit v hotelu v rámci aklimatizace s tříměsíčním miminkem. Mnoho turistů tady prožije deset dní své dovolené a zažijí jen hotel a hotelovou pláž, možná jeden dva výlety, ale reálné Bali má od hotelové zlaté klícky velmi daleko.

A je velká škoda, když letíte přes celý svět, nezažít opravdové chutě, vůně, zvuky a další krásy destinace, do které jedete. Navíc letět s cestovkou je mnohonásobně dražší ve srovnání s tím, když člověk cestuje na vlastní pěst. Vlastně si vůbec nedovedu představit, že bych třeba právě na Bali měla letět na měsíc s celou rodinou s cestovkou, to bychom se nedoplatili.

Velmi často dostávám dotazy na to, jak bez cestovky cestovat a tak jsem velmi ráda, že se konečně tohoto tématu někdo ujal a velmi kvalitně jej zpracoval a všem dobrodruhům tak zpříjemní cesty našim krásným světem. :)

obal-cestovanie-bez-cestovky

A tak se inspirujte od vítězky Plážové výzvy Martiny Magulové, ať už v tom, jak procestovat svět bez cestovky a ušetřit tím spoustu peněz a nebo v tom, jak skvěle přetavit svou vášeň v podnikání z pláže. :)

Stáňa Stiborová
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže. Jejími online kurzy Podnikání z pláže prošly už tisíce lidí. Je také autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 42 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře