REPORTÁŽ: Podnikání z pláže ŽIVĚ

Na online kurzech je úžasná spousta věcí. Například to, že se oproti živým akcím nemusíte bát, že si něco nestihnete zapsat, nebo nezachytíte nějakou myšlenku, protože se ke všemu můžete opakovaně vracet. Nemusíte nikam jezdit a studovat můžete klidně v pyžamu s nohama na stole…

Kurz Podnikání z pláže probíhá právě takto.

Ale po týdnech za obrazovkou monitoru, kdy si večer co večer vytváříte svůj blog, zkoumáte návody, píšete eBooky, prodejní stránky, nastavujete celý systém a vše konzultujete s úžasnou virtuální partou spolužáků, vyvstává potřeba se s touto partou setkat.

A proto jsme uspořádali Podnikání z pláže ŽIVĚ. První živá akce proběhla už před rokem po prvním ročníku kurzu Podnikání z pláže. Bavila nás, byla přínosem pro všechny zúčastněné. A tak jsme si to letos chtěli zopakovat. :)

V rámci kurzu PZP v obou ročnících vznikla úžasná komunita

Komunita lidí, kteří jsou na stejné vlně. Podporují se, radí si, dávají si zpětnou vazbu a často spolu sdílejí nejen radosti a strasti plážového podnikání, ale taky života. Protože vědí, že v komunitě lidí na jedné vlně najdou pochopení.

Akce Podnikání z pláže ŽIVĚ měla za cíl podpořit a nakopnout účastníky kurzu do dalšího plážového podnikání, inspirovat je na jejich cestě, vlít jim další energii do žil a umožnit jim setkat se naživo ve skvělé a oslavné atmosféře. Myslím, že se nám to povedlo. :)

Když jsem kurz před rokem a půl spouštěla poprvé, ani ve snu mě nenapadlo, jak úžasná parta lidí se kolem kurzu objeví, že začnou vznikat nová přátelství, spolupráce a že kromě plážových projektů vznikne komunita lidí, kteří žijou stejným životním stylem a jsou nadšení, že konečně našli spřízněné duše. Jsem za to opravdu vděčná. :)

A teď už slíbená VIDEO reportáž z Podnikání z pláže ŽIVĚ:

Kliknutím níže spustíte přehrávání videa >>

Stáňa Stiborová
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže. Jejími online kurzy Podnikání z pláže prošly už tisíce lidí. Je také autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 42 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře