Alice Kirš doporučuje knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 7 000 čtenářů a dnes ji chci dát i VÁM – ZDARMA jako dárek. :)

Podnikání z pláže

Žijte příběh, který chcete vyprávět

Máte chuť žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou?

Život, ve kterém se ohlédnete a vydechnete úžasem, že toto všechno jste zažili? Život, ve kterém máte svobodu žít svobodně, radostně a naplno? 

O tom všem je kniha Podnikání z pláže... Vítejte v mém světě :)

Začtěte se taky do řádků této knihy a začněte snít o svém podnikání z pláže

Mou velkou touhou je inspirovat Vás v této knize k tomu, abyste také žili svůj příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět. Život, ve kterém každý den stojí za to.

Chci Vám ukázat, že si můžete plnit sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, a že všechna omezení stojí jen ve Vaší mysli jako zdi, za kterými se ty sny skrývají. Přeji si, aby tato kniha některé z těchto zdí, na kterých je napsáno "Toto nejde!", zbourala, otevřela nové obzory a vrátila Vám křídla ke svobodě, o kterých jste možná už zapomněli, že je máte.

Věřím, že díky knize objevíte, že podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný pro každého. Není to o tom, že musíte odjíždět někam na pláž, ale o tom, že máte ČAS. Čas na důležité lidi, věci, zážitky ve Vašem životě. 

Knihou se prolínají navíc příběhy podnikatelů a lidí, kteří už žijí život svobodně, radostně a naplno. Jsou to příběhy, které úžasně doplňují tu praktickou část podnikání z pláže a dávají inspiraci i naději, že žít život svých snů dokáže každý, kdo se rozhodne :)

Knihu doplňují příběhy těchto podnikatelů:

Alice Kirš, Dana-Sofie Šlancarová, Bohdana Kabátová, Alexandr Fryč, Barbora Nádvorníková, Miloslav Brzák, Jiří Mazur, Jiří Stibor a David Kirš

Kniha Podnikání z pláže je knihou o svobodě.

Je to kniha plná inspirace i praktických rad.

Kniha protkaná příběhy mými i dalších podnikatelů,
kteří dlouhodobě žijí život svých snů a podnikání jim přináší svobodu, radost a naplnění.

Kdo je autorka knihy
Stanislava Mrázková?

Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a projektu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. 

Knihu četlo už přes 7 000 čtenářů a tady jsou nadšené ohlasy některých z nich:

Knížku Podnikání z pláže jsem doslova přečetla jedním dechem. Stačila mi na to jedna cesta vlakem z Prahy do Ostravy. Na konci knížky jsem jenom vydechla: „Já chci taky takový život.“ Další dílek zapadl do mojí skládačky a potvrdila jsem si, že se ubírám tím správným směrem. Co moc oceňuji na této knížce je fakt, že je plná příkladů JAK NA TO, takže si to člověk dokáže krásně představit. Zcela jednoznačně je to skvělá inspirativní a motivační „nakopávačka“ a já jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce . Děkuji, Stáni.

Lucie ValchařováRodina jako firma.cz

Než číst reference o tom, jaká knížka je, pusťte se rovnou s chutí do ní, protože stojí za to. Každý si v ní najde to své a bude za to po přečtení vděčný. Někdo se bude usmívat a poznávat se v určitých místech, kterými si už prošel, druhému knížka naprosto otevře oči a posune ho mílovými kroky dopředu. Kdybych měla jen 3 slova, kterými mám knížku popsat zvolila bych tyto: boží, inspirativní a nakopávací. S kým myšlenka podnikání z pláže nebo digitálního nomádství rezonuje, ten si ji zamiluje, tak jako jsem si ji zamilovala já :)

Martina KročilováAutorka blogu inspiruj.me

Díky za tuto skvělou knížku Podnikání z pláže, protože já jsem si díky tomuto názvu a díky této knížce uvědomila, že co je v podstatě podstatou mého podnikání. Je to právě podnikání z pláže proto, abych měla čas být se svými dětmi a abych měla čas dělat to, co miluju, včetně mé práce. Podnikání z pláže je super! Díky, Stáňo.

Edita BerkováStrollering, mateřská v pohybu

Dobrý deň pani Stanislava, čítam momentálne vašu knihu Podnikanie z pláže a je to fantastické, všetko, nachádzam v nej, odpovede na moje otázky, ktoré v sebe nosím už veľmi dlho, ja vám naozaj moc ďakujem za prácu, ktorú robíte a už sa teším na svoj prvý ebook. Všetko krásne v živote vám prajem.

Martina Benešováwww.martinabenesova.cz

Věděli jste, že 99,99 % strachu, které máme ve své hlavě a podvědomí se nikdy neuskuteční? Nevěděli. Já také ne. Přesto se svými strachy necháváme řídit. Kniha Podnikání z pláže není návodem na život. Je návodem, jak efektivně využít dobu ve které žijeme. Dobu komunikace kdekoli, s kýmkoli a odkudkoli jen pro to, abychom dělali a vydělávali na tom, co nás baví. Je o tom, že překročení svých komfortních zón znamená poznání svých strachů. A poznání svých strachů znamená jedno. Život. :­)

Eva Tautermannová

Když jsem Stáninu knihu četla, uvědomila jsem si, že je magická. A to proto, že když ji budete číst, tato kniha má sílu a moc inspirovat i vás ke změně vašeho života, k vykročení vstříc vašim dávno zapomenutým snům, které se ale derou na povrch a nenechávají vás spát za úplňkových nocí… Stáňa je důkazem toho, že cesta k tomu, co si v životě přejeme, je vždy otevřená. A její kniha vám dává praktický návod, jak se na tuto cestu vydat.

Dana-Sofie ŠlancarováCyklická žena.cz

PŘEKVAPENÍ od autorky :)

Do 30. listopadu knihu ZAPLATÍM ZA VÁS

Rozhodla jsem se Vám dát dárek. :) Ráda dávám dárky.

Pro své klienty jsem uspořádala akci, kdy jsem knihu dávala zdarma do 12.11. Protože jsme s Alicí Kirš chtěly dát dárek i Vám, prodloužila jsem pro Vás akci do 30.11.

A tak od 25. do 30. listopadu 2015 dostanete knihu Podnikání z pláže ode mě jako dárek, zaplatím ji za Vás. Jediné, co musíte udělat Vy, je vyplnit objednávku a zaplatit poštovné a balné. 

Nyní tedy máte knihu ZDARMA. Běžně se kniha prodává za 199 Kč (+ DPH + poštovné). 

A tak pokud se chcete inspirovat, získat milého průvodce na cestu za svými sny a mapu na ty své vysněné pláže, objednejte si knihu včas. Máte na to ještě:

Možná Vás napadlo pár otázek...

Kdy kniha dorazí do mé schránky?

Vzhledem k velkému množství objednávek rozesíláme knihy hromadně a chci Vám dát samozřejmě čas před tím zaplatit poštovné a balné. Knihy tedy začneme balit a rozesílat od pondělí 7. prosince, ve Vaší schránce by se tak kniha měla objevit nejpozději do pátku 11. prosince

Proč je to časově omezené, když je to dárek? Proč ten dárek nedáváš dlouhodobě?

Kniha se tiskne v tiskárně, která zároveň zajišťuje hromadnou rozesílku. Upřímně, moc si nedovedu představit, že mám v garáži třeba 2 000 knih a všechny je nesu během jednoho týdne na poštu. :) Takže jsem se rozhodla pro tuto akci využít nabídku tiskárny, která mi knihu ve dvou rozesílkách rozešle. Vy jste v té druhé rozesílce. Kniha bude odeslána hromadně všem a je důležité, abyste knihu zaplatili do 4. prosince, abychom Vás mohli zahrnout do rozesílky. 

Je možné knihu objednat na Slovensko?

Ano, knihu si můžete objednat na Slovensko. Poštovné a balné na Slovensko je 4 eura. Stejně tak si knihu můžete objednat do členských zemí EU. V tomto případě může rozesílka trvat trošičku déle. 

Napadá Vás další otázka? Pište mi na stana@stanislavamrazkova.cz a já nebo moje asistentka Lenka Vám co nejrychleji odpovíme. :-)

Přidejte se mezi nadšené čtenáře a ponořte se do Podnikání z pláže...