ZKUŠENOSTI S KNIHOU PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE

Protože jsem před několika lety prošla Plážovou přípravkou, tak už pro mě byla řada informací, především z Tvojí podnikatelské historie, známá.

Ale ještě víc než do té doby jsem se nadchla pro práci odkudkoli na světě, a to do té míry, že jsem pro pracovní dva až tři týdny v listopadu někde u moře nadchla kamarádku se stejně starým dítkem, jako je moje. Zatím jsme se moc nesetkaly s pochopením u tatínků, ale když to nevyjde teď, vyjde to jen o něco později.

Zatím jsem si upevnila pracovní vs. relaxační režim, posouvám si cíle směrem nahoru a hlavně vidím výsledky. Ty jsem sice měla i dřív, ale dokud jsem si nezačala vše psát a vyrábět si mapu rokem a na ní postupně odškrtávat hotové dlouhodobé plány, tak jsem měla pocit, že se nic neděje. Děje. Až se občas divím, co všechno se děje :-D

Moc děkuji zatím za všechno, co už jsem se u Tebe naučila a věřím, že jednou dojde i na Plážovou základku (i když už weby mám vlastní, spravuji i cizí, určitě není od věci se podívat, co o tom říká někdo jiný). Krásné dny přeji, ať jsi kde jsi a ať se daří!
Jitka Tomešová
Ja mám 2 knihy aj staršie aj novšie vydanie tejto knihy a pre mňa je to veľmi motivačná kniha, ktorá ukazuje, ze aj obyčajný ľudia si môžu plniť svoje sny a túžby.

Je tam krásne ukázané, ako sa vyvíjala Stáňa a ako si budovala podnikanie, zároveň aj rodinne vzťahy a plnila si jeden sen za druhým. Prinieslo mi to uvedomiene, že aj ja môžem začať budovať presne to iste.

Môžem budovať podnikanie, rodinu a plniť si sny, po ktorých túžim.

Ak to mám zhrnúť, tak Stáňa ukázala, že je to možné, a že všetky nepravdive presvedčenia, ktoré hovoria, že sa to v dnesnej dobe nedá realizovať, zburala a ukázala že aj “obyčajný” ľudia to dokážu. Len musia vedieť, ako a potom vytrvať. A to predné učí a pri každej príležitosti ukazuje a dokazuje.

Dakujem, že si aj mne ukázala, že to môžem aj ja.
Marek Kusý
Co mi dalo přečtení knihy-utvrdilo mě v tom, že pokud opravdu chceme, tedy musíme i věřit, naše sny a plány se uskuteční. Možná ne hned, ale všechno co nám přijede do cesty, k ní patří a měly bychom to přijmout. Opravdu stačí myšlenka a pak už jen brát co k nám přijde-špatné i dobré.Všechno co se děje, má svůj důvod.
Soňa Holečková
Kniha mi dala silu rozhodnúť sa podnikať v istej ľahkosti, nemyslím tým ľahko, ale skór odľahčene, je napísaná jednoducho, ale pri tom autenticky, človek má pocit, že móže všetkým tým príbehom dóverovať viac ako vlastným obavám a rečiam ľúdí, ktorí to nikdy neskúsili.Som za to veľmi vďačná Prečítala som ju za dva dni a na mojej ceste bola tým, čo som si potrebovala práve prečítať Ďakujem
Dana Lešková
Jsou to 3 roky, co jsem si pořídila knížku Podnikání z Pláže, která mě osvítila v době Covidové a nakopla mě k tomu dělat pro své pacienty a klienty osvětu v online světě a už v tom jedu 2,5 roku. Protože mi komplex Podnikání z pláže umožnil do tohohle světa proniknout. Nepodnikám z pláže ale z domova, když se chce zrovna mně.;)
Markéta HasoňováFyzioterapeutka
Někteří čtenáři knihy "Podnikání z pláže" mohou být inspirováni myšlenkou, že je možné dosáhnout většího pracovního a životního vyvážení, a to prostřednictvím kreativního podnikání a efektivního využívání času. Mohou se dozvědět o různých strategiích, jak minimalizovat čas strávený v práci a maximalizovat své výsledky. Je však důležité si uvědomit, že kniha má své kritiky a někteří lidé se domnívají, že představuje nereálné očekávání a příliš zjednodušuje složitost podnikání a úspěchu. Každý čtenář by měl být schopen posoudit informace v knize kriticky a aplikovat je na svou vlastní situaci a cíle. Celkově lze říci, že kniha "Podnikání z pláže" může čtenáře inspirovat k přemýšlení o svém životním stylu, podnikání a efektivním využívání času, avšak konkrétní zážitky a inspirace se mohou lišit mezi jednotlivými čtenáři.
Richard Štěpán
Do knihy jsem se začetla hned po převzetí a rozbalení. Její krásná obálka naznačovala, že kniha bude skvěle napsaná. A taky že ano, knihu jsem přečetla jedním dechem a cítila jsem obrovský příval energie, inspirace, odvahy a svobody udělat a dokázat ve svém životě úžasné věci. Díky knize jsem začala pracovat na svém podnikání a životě, který jsem si vysnila. Moc díky Stáňo za všechny aha momenty a obrovskou dávku inspirace a odvahy.
Michaela Ruibarová
Knihu Podnikání z pláže jsem přečetla jedním dechem. Ano, byla především o svobodě, ale pro mě hlavně o tom, že takhle můžu žít i já, když si to vyberu, když se rozhodnu, když půjdu do akce a když se nebudu pořád ohlížet na to, co na to řeknou ostatní. Není to kniha, kterou přečtu a odložím. Vracím se k ní opakovaně. K tvému příběhu, k příběhu účastníků tvých kurzů, k teoretickým i praktickým tipům k online podnikání. Já mám to štěstí žít spokojený a šťastný život a jsem za to obrovsky vděčná. Inspirace však není nikdy dost, zvláště ve chvílích, kdy nejde vše úplně jako po másle a začnou mě zužovat pochybnosti o sobě samé. Stačí pár řádků knihy a světýlko ve tmě černých myšlenek začne opět poblikávat, svítit a nakonec úplně zářit. Člověk má ihned chuť zvednout se, rozdat lásku celému světu a jít do akce. Děkuji!
Helena Michálková
Stánina kniha mě nakopla k tomu, abych se přihlásila do kurzu PLÁŽOVÁ ZÁKLADKA a vydala se na novou cestu za svobodným životem. Ukázala mi, že lze být pánem svého času a věnovat se sobě, rodině i práci dle uvážení.
Petra Bodláková
Během mateřství jsem se definitivně rozhodla, že mým cílem v životě je mít svobodu. To pro mě znamená trávit hodnotný a libovolně dlouhý čas s rodinou, cestovat a živit se tím, co mě baví a naplňuje. Začala jsem přemýšlet, jak to celé uchopit, jak začít - a do nosu mi cvrnkla Stánina knížka Podnikání z pláže.

Ta mi potvrdila, že je to nejen možné, ale taky mi ukázala reálnou cestu, jak svoji představu o životě opravdu uskutečnit. Příběh Stáni i ostatních je neuvěřitelně inspirující a doslova nakopne člověka k akci. Mně kniha rozhodně změnila život. Děkuju!
Lucie PeškováAutorka projektu Spokojená máma
Kniha byla pro mě naprostý MOTIVÁTOR, sálala z ní síla, odhodlání, akce, víra, že TO jde. V mé rodině nikdy nikdo nepodnikal, byli jsme taková " parta universitních profesorů". Jenže já to chtěla jinak, chtěla jsem tu opakovaně v knize citovanou SVOBODU- kreativity, stylu, sebevyjádření a v neposlední řadě i financí. A najednou jsem měla v ruce návod, který byl prvním krokem. Následoval kurz PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE, po kterém jsem už jasně věděla kudy a jak. Kudy a jak na to všechno, o čem jsem snila, dávalo mi smysl, naplnění a radost. Stáňa mi svou knihou dala první velké potvrzení toho, že mohu tvořit, jak chci, cítit uspokojení a radost ze své tvorby, vše zkombinovat s rodinou a všemi aktivitami a přitom nebýt uštvaná matka a manželka, která pořád jen hlídá hodinky, aby " stíhala". Dnes už život " nestíhám", dnes ho ŽIJU, ve svém rytmu a po svém stylu tvoření. Děkuji. Marta
Marta Brychtová
Kniha Podnikání z pláže mi vstříkla motivaci přímo do žil. Stáňa v ní inspiruje nejen svým příběhem plným odvahy, ale také příběhy ostatních, kteří prošli jejím kurzem. Kniha je velmi čtivá, motivující a plná inspirace. Po celou dobu jejího čtení jsem měla pocit, jako když se vám někdo s důvěrou dívá do očí a říká, že všechno, co ke svému podnikání potřebujete, už máte. A na každé straně vám to pomáhá uvnitř sebe najít.
Lucie Minaříková
Knížku jsem dostala od kamarádky k Vánocům s tím, že bych to měla vyzkoušet. Hhhhh .... podnikání z pláže, co to je ...??? Je pravda, že jsem navštívila fb skupinu. Trošku se v ní rozkoukala a až potom začla číst. Trvalo další skoro dva roky než jsem se konečně rozhodla přihlásit do kurzu. Nikdy toho nebudu litovat, bylo to velice dobré rozhodnutí. Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že dokážu vytvořit stránky, napsat e-book ... je pravda, že na pláži ještě nejsem, ale jednou to dopadne.
Andrea Štanglerová
Kniha bola skvela! Konecne som sa rozhybala a dokopala k tomu, co som odkladala roky. Ked to zvladla Stana s malymi detmi a bez penazi, preco nie ja?! Tak teraz konecne realne pracujem na svojom sne a tesim sa na vysledok!
Zuzana Zsebik Pásztorová
Ahoj Staňo … Tvoju knihu som začala čítať , keď som bola doma bez práce , kedy sa mi rúcal aj vzťah a všetko okolo … Mala som taký pocit … Nevedela som čo idem robiť ďalej , ako bude pokračovať môj život … Mám syna a bála som sa toho ako ho uživím ako sa o neho postarám … ? Prišlo aj ku sťahovaniu od manžela ku rodičom , kde som mala pocit , že som cúvla späť asi o 10000 krokov , keďže od mojich 18tich som sa živila sama a hneď po škole som pracovala 5 rokov v Anglicku. No a v tomto čase sa mi a viem , že nie náhodou dostala do ruky tvoja kniha , ktorú som videla v reklame , kde som sa veľmi stotožnila s tvojim príbehom … Kde si sama bola vo veľmi ťažkej životnej situácii , ale napriek tomu si vstala a chcela pre seba a svoje deti to najlepšie , samostatnosť , nie stály prievan v peňaženke a získať čas byt som svojimi deťmi kedykoľvek je žiadané a potrebné . Ukázala si mi a posilnila si ma v tom , že je síce potrebné vstať a začať na sebe pracovať , vychádzať z tej komfortnej zóny , ale stojí to zato . Výsledky sa ukázali … A kniha Podnikanie z pláže je “nakopávač” k akcii pre matky , ženy a všetkých , ktorý chcú byt úspešní , ale zároveň ukazuje , že si čas viem aj s deťmi plnohodnotne užívať ! Je mi príkladom , že sa to dá … Len netreba hľadať výhovorky , ale ísť do akcie ! Pre seba, rodinu a krajšie , naplnenejšie zajtrajšky ! Ďakujem Ti .Iveta Puhallová
Iveta Puhallová
Když jsem knihu Podnikání z pláže přečetla, uvědomila jsem si, že jen na mně záleží jaký bude můj život. V té době jsem už 35 rok učila na základní škole, cítila se unavená. Ten systém českého školství mě velice zatěžoval, ale měla jsem strach udělat krok pryč. Z jistoty do nejistoty. Knížka mi pomohla uvědomit si, že můžu udělat změnu. Taky jsem si vzpomněla na dobu, kdy mi bylo 16 a já věřila, že budu spisovatelka a psaním se budu živit. Ted už jsem mimo systém, pomalu rozbíhám své podnikání. Nejde to úplně snadno, ale jsem šťastná a spokojená a skutečně žiju svůj sen.
Hana Novotná
Tahle kniha to všechno nakopla! Jako by mi v ní Stáňa mluvila z duše a začala formovat směr a cestu, kterou se chci vydat. Zároveň ve mně čtením vzbudila touhu to dokázat a dodala sebevědomí, že když se chce všechno jde. Občas si knihu i po letech prolistuji a projdu vyznačené pasáže – spousta z nich se mnou stále silně rezonuje. Co mi ale v hlavě utkvělo z celé knihy nejvíc? (SPOILER ALERT 😊) Je to pasáž „Jděte do AKCE“, kde Stáňa píše: „95 % z vás nebude nikdy podnikat z pláže, i když si to bude z celého srdce přát. Podobné procento si nikdy nesplní své velké sny … Tak v čem se liší těch 5 %? … Začali jednat.“ Tady mi došlo, že já chci být těch 5 %, kteří si plní své sny! Jednou z věcí, které Stáňa umí dokonale, je nakopnout vás do akce a tahle kniha je toho důkazem :). Děkuji Stáni za to, že knihou Podnikání z pláže a následnou další podporou můj excelovský příběh spolu se mnou rozjela.
Lucie Cagášková
Přiznání na začátek: Přečetla jsem jen první 3 kapitoly. Víc jsem v daný okamžik nepotřebovala. Kniha přišla v období, kdy jsem chtěla rozjet své nové online podnikaní a netušila jak. Rovnou jsem naskočila do plážové základky. Pak už nebyl na čtení čas. Tvořila jsem svůj web, psala vlastní články a hlavně první eBook. Za ten necelý rok jsem ušla velký kus cesty a už teď žiju svůj krásný příběh a věřím tomu, že během dalšího roku jej přesunu na "pláž".
Radka Galko
Kniha se ke mně dostala vlastně úplnou náhodou a čekala v knihovně, než jsem se konečně odhodlala po ní sáhnout. Dlouhou dobu mám v hlavě, že to přece musí jít jinak, než se honit mezi prací a dětmi a jednou za rok si dopřát dovolenou. Jen jsem nevěděla, kde začít a jak to pojmout…. Při čtení knihy jsem měla neustále pocit, že tohle je to ONO. Kniha odpověděla i na několik mých pochybností a otázek, které mi rozum podsouvá. Cítím skutečnou chuť pokračovat v cestě, kterou tahle kniha odstartovala. Cesta to bude asi dlouhá, ale už vím, že se na ni můžu vydat… Je to probuzení, inspirace, ale i praktický návod, kde začít a jak o sobě přemýšlet. Doporučuji všem, co cítí volání vzít svůj život do svých rukou!
Radka Kilianová
Tato kniha mě inspirovala k odvaze, nebát se vstoupit do prostředí které neznám, ujistila mě v tom,že když se chce, tak všechno jde.Ne hned, ale postupně.Tato kniha mě inspirovala k tomu, že mohu žít život jaký chci, mohu si plnit sny jakkoli jsou bláznivé.....A musím hlavně vědět,čeho chci dosáhnout a za tím jít.
Blanka Jamborová
Krásný den kniha mi dala náhled do života někoho, kdo mě teď mentoruje a inspiruje. Četla jsem ji ve vlaku na po cestě na letiště a hltala slovo za slovem, byla jsem totiž v podobné situaci a hledala nějaké signály, cokoli co by mi řeklo ano děláš dobře. Jako maminka malého kluka jsem měla spousty obav a byla jsem v ten moment ráda, že každý má obavy a věděla jsem, že to náročné. Vstoupila jsem do kurzu a teď dělám co miluji a děkuji Stáni a Jirkovi ❤️
Eva Goldammerova
Kniha mě motivovala začít podnikat. Už si vůbec neumim představit pracovat pro někoho. Ptát se někoho zda mohu jet na dovolenou, protože já potrebuju cestovat častěji než jednou do roka. Kniha mi pomohla objevit svou vášeň. Diky ni jsem si uvědomila, ze pokud nebudu dělat to co mě bavi, tak to moc daleko nedostanu. Zatím jsem ve stadiu, ze vím jak získat zákazníky, ale nepodnikam z plaze. Ještě stále jsem potřeba byt přítomna pro svůj Business fyzicky a to bych chtěla změnit diky kurzu podnikání z plaze, abych rozvinula další znalosti s digitálním marketingem o kterém toho moc nevím.
Kamila Hovorkova
Knihu Podnikání z pláže mám doma už několik let a zatímco jiné knihy z knihovničky "zmizely", tahle tam pořád zůstává. Mám ráda inspirující příběhy. Dodávají sílu a odhodlání žít ten svůj, který chceme vyprávět. A Stáňa mě jako neviditelná nit provází již několik let. Vždy jsme si s rodinou přáli být na cestách déle než týden o prázdninách a to se nám plní. Nyní nastal ten správný čas na pláži jen nelelkovat, ale také z ní podnikat :-)
Ema Temrová
Díky knize Podnikání z pláže jsem pochopila, že můžu být plážovnicí i já. Dříve jsem jakékoli zmínky o Podnikání z pláže přeskakovala, protože mi přišly pro mě nereálné. Pláž pro mě byla synonymem něčeho exotického, nedostupného, drahého. Teprve po přečtení knihy jsem pochopila, že je to vlastě jakási filozofie. Že mi Stáňa a její tým dávají k dispozici ověřené nástroje, a jestli díky nim dojdu až na pláž nebo kamkoli jinam, je na mě. Jsem teprve na začátku cesty. Hlavou mi víří spousta nápadů, a krůček za krůčkem si jdu za svým snem. Protože díky Stáni vím, jak na to. Věřte mi, že po přečtení knihy Podnikání z pláže, budete mít chuť zkusit to také.
Staňka Směřičková
Díky knize jsem si uvědomila, kde je má vášeň, v čem mohu pomáhat, co je mým posláním. Inspirativní příběhy z knihy mi pomohly překonat strach z neznámého, rozhodnout se žít jinak a vystoupit z každodenní rutiny ve stávajícím zaměstnání.
Sylva Svobodová
Vaše kniha mi změnila život. A přišlo mi to přesně ve chvíli, kdy jsem to potřebovala. Díky tomu jsem rozšířila své hobby-podnikání od šití tašek ze starých džínů na učení jiných lidí, jak je vyrábět. Dalo mi to spoustu volného času a více zábavy v každodenní práci. Děkuji moc, Stáňo, že jste mi dala tolik inspirace!!!
Ekaterina Martin
Kniha Podnikání z pláže mě doslova vykopla z poklidného rybníčku off-line podnikání a nasměrovala mě na cestu úžasného podnikatelského dobrodružství. Na mnoha místech v knize jsem našla inspiraci pro svou další podnikatelskou cestu i chuť pustit se do něčeho nového. Díky knize jsem vykročila na on-line cestu, která mi otevřela naprosto nové podnikatelské možnosti. Ukázala mi způsoby, jak pracovat odkudkoli a kdykoli a užívat si tak skutečnou podnikatelskou svobodu.
Eva Swalens Řepová
Kniha Podnikání z pláže mi ukázala, že se dá žít i jinak, než žije většina lidí a že se dá jít za svým snem. Je k tomu potřeba vystoupit z komfortní zóny a nebát se. Příběh Stáni je velmi inspirativní. Dává druhým lidem naději, že nemusí žít tak, jak je obecně bráno za "normální", ale že mohou být tvůrci svého štěstí, pokud se rozhodnou a udělají ten zásadní krok "jinam".
Jitka Slámková
Drahá Stáňa, síce na poslednú chvíľu, ale predsa využívam možnosť zapojiť do súťaže. Knihu Podnikanie z pláže som čítala na začiatku roka 2022, nakopla ma a povzbudila k uskutočneniu môjho sna a rýchlo som pochopila, že môj sen sa stane realitou, keď zapracujem na ceste ku splneniu sna. Knihu som zhltla očami snáď za pár dní. Po dočítaní som si si sama sebe povedala, že Wau, presne toto hľadám. Odvtedy som mala pocit, že život sa mi prevrátil hore nohami a postupne som si hľadala cestu ako sa priblížiť k svojmu snu. Nielen tvoja kniha, ale aj ebooky, webináre a rôzne kurzy od teba ma doviedli až k skutočnému kurzu Podnikanie z pláže. Tvoja ľahkosť a sloboda, ktorú nám ukazuješ je neopísateľná a treba ju zažiť. Držíš nám priestor a každému jednému fandíš a podporuješ ho. S knihou Podikanie z Pláže "Žite svoj príbeh, ktorý chcete rozprávať", môžete zažiť energiu nadšenia, že všetko je možné. Nie je to hneď, ale jednotlivými krokmi sa dostanete na cestu, z ktorej nebudete chcieť odísť. Stáňa je človek, ktorý píše a žije to isté a to ma doviedlo k presvedčeniu, že ju chcem viac spoznať a dať jej moju dôveru. V knihe nie sú len pekné veci, ale ozajstné s čím sa každý z nás aspoň raz v živote stretol. Po dočítaní knihy prišlo u mňa rozhodnutie. Rozhodnutie, že pre svoj sen reálne začnem niečo robiť. Ak zvažujete, že chcete žiť svoj sen a neviete ako na to, táto kniha Vám dodá potrebné odhodlanie k prvému kroku. Michaela
Michaela Ďuriníková
Milá Stáňo, moc tě zdravím z magického Luxoru, kde už jsem si odžila svůj veliký, dávný sen a došlo mi, že je třeba mé zkušenosti konečně už přetavit v online produkt podnikání z pláže :). Právě jsem otevřela email s odhodláním, že se ti ozvu a požádám o drobnou radu a vyběhla na mě tvá výzva! Náhoda!? Ne, cítím, že přišel čas! Tvoji inspirativní knihu jsem si přečetla již před mnoha lety a naprosto se mnou souzněla :). Věděla jsem, že je to i moje cesta a ty jsi mě v tom jen utvrzovala, což pro mě bylo zásadní! V 2017 jsem se díky tomu stala členem Plážové přípravky a následně na to Plážové základky. Byla jsi pro mě velikou inspirací, že to prostě jde! Bohužel, ale přišla operace srdce a zároveň smrt mého 19ti letého milovaného syna a já už nebyla schopná udržet pozornost a pokračovat. Posléze jsem s batohem na zádech procestovala křížem krážem Srí Lanku a pak si postavila vilu v magickém Luxoru, kam mě odeslala duše mého syna. Jediné co umím je si plnit své sny a inspirovat snílky, kteří si i třeba také prožili své. A tak se navracím zpět k mému projektu podnikání z pláže a věřím, že to tentokrát už dotáhnu do konce a dám si tak druhou šanci. DĚKUJI ZA VŠE
Eva Zambo
Kniha mě inspirovala v tom, že je to pro každého možné, a taky bez ohledu na počet dětí, protože sama mám tři a někdy mám pocit, že do svého času nejsem schopna nic víc, kromě péče o ně, začlenit. Mým ideálem je dospět podnikáním ke svobodě a to především časové a tak jsem moc ráda objevila další rozměry svobody jak jsou v knize popsány. Svoboda tedy nejen času, ale i místa a financí a práce také z místa, kde je nám dobře, v neposlední řadě s lidmi, se kterýma je nám dobře.
Sylva Janošcová
Kniha mi především ukázala možnost online podnikání jako zdroje realizace svých snů a vlastního tvořivého potenciálu. Do přečtení knihy jsem neměla potuchy o existenci tolika skvělých projektů, které v online prostředí existují a které našly světlo světa díky jejich tvůrcům a Stáně, skvělé učitelce online marketingu. Díky knížce jsem objevila nový svět online podnikání a také novou možnost, jak uvést do chodu své nápady a nesplněné sny.
Lucie Strnadová
Tak za prvé, odvahu v takové maličkosti, jako je zaškrtávání myšlenek v knize, které se mi líbí (dokážete si to představit, že jsem se před tím nikdy k tomu neodhodlala nebo měla špatné svědomí z toho? Jaká úleva a skvělý pocit nastaly již z této miniaturní změny v chování, ale obrovské změny v myšlení... Za druhé: téma podnikání... opravdu velké a hluboké téma... člověk, který vyrůstal v rodině, kde široko daleko nikdo nepodnikal, bylo velmi náročné představit si toto neprobádané pole v kombinaci se sebou... a Stáňa to pole čtenářům předkládá na dlani a ukazuje, že to jde, když se chce, pomůže jím nakouknout pod pokličku toho, jak to funguje a ukazuje, že se tomu lze naučit...(jako vlastně všemu v životě..) Za třetí: byla jsem nadšená i z objevení možností, že i jako máma dvou dětí lze začít podnikat, není to jen pro svobodné mladé holky a muže, které mají vše teprve před sebou... (opět a zase to předchozí mylné a zúžené paradigma, které v podvědomí viselo...) a Podnikáním z pláže Stáňa na svém příběhu ukazuje, čeho všeho lze vlastně dosáhnout... a popisuje to ani ne v růžových barvách, ale zcela reálně: využitím plánu, struktury práce, vytrvalosti a disciplíny... Tedy kniha a celá osobnost Stáni inspirovala k akcí, k víře v sebe, ve své hodnoty a ve své sny...Začínám realizovat kombinací několika svých přání...a Stáňa je jedním z mentorů, kdo mi ukazuje cestu vpřed...
Aidai Zeman
Kniha mě motivovala k účasti na pozdějším stejnojmenném kurzu. Nejenže jsem nastavila své webové stránky, napsala dvě knihy, ale dala mi mnoho zajímavých tipů v oblasti cestování doslova "za hubičku". Autorka vystupuje autenticky, takže oslovuje nejširší publikum čtenářů, neboli ukazuje, že totéž, co ona může dokázat každý (i když úspěch nakonec úplně pro každého není, neboť je potřeba sebekázeň a správné nastavení mysli a jednotlivých kroků)
Taťána Němcová
Kniha Podnikání z pláže mi ukázala zcela nové možnosti podnikání, které jsem do té doby neznala. Příběhy ostatních žen mě inspirovaly a zasely první semínko k vlastnímu podnikání. Kniha mi dodala odvahy přeměnit své tehdejší hobby v práci, která mi dělá radost každý den. Jsem nesmírně vděčná, že mě kniha našla v ten správný okamžik, a nastartovala tak mou další pracovní část života.
Michaela Kopecká Interiérová designérka
Kniha od Stanislavy Stiborové, Podnikání z Pláže, mi potvrdila, že KAŽDÝ v sobě ukrýváme dary, které MŮŽEME rozvíjet a že je v pořádku si za ně nechat zaplatit. Pomohla mi si uvědomit, že svět obohatíme nejvíce tím, že budeme bohatí a budeme žít v hojnosti. Každá kapitola je plná naděje, motivace, hlubokých myšlenek, a dovoluje každému pocítit lehký závan svobody, po kterém všichni toužíme a potřebujeme jej. Kniha obsahuje příběhy lidí, kteří žijí své sny i poslání a obohacují tím sebe i okolí. Každý příběh člověka, který si splnil svůj sen je úžasně inspirující a nabíjející. Líbí se mi, že je kniha psaná upřímně a zmiňuje i překážky a období nez(dar)u. Pro mě je tato kouzelná kniha symbolem naděje a připomenutí vědomí nekonečných možností. Začít PODNIKAT je výborný způsob, jak sdílet a obohatit svět svými dary. Stačí jen ZAČÍT po malých krůčcích a pak se cesta sama odhalí. V tom je to kouzlo. Je napsaná statečným srdcem, které překonalo své překážky na cestě ke svým snům a nádherně inspiruje a vede ostatní. Zároveň přesně a výstižně popisuje vnitřní omezující přesvědčení, a jak je překonat. Troufám si napsat, že je to kniha, která zároveň léčí. Vzbudila ve mně něco dlouho spícího a především víru, že když opravdu chceme, dokážeme své sny uskutečnit. Pokaždé, když do knihy třeba jen nakouknu a přečtu si kousek, tak cítím velkou podporu a povzbuzení. V tom vidím obrovské požehnání, které může každý čtenář pocítit. Věřím, že když se vydáme cestou svého srdce do neznáma, tak najdeme své pravé štěstí, protože… život začíná tam, kde končí naše zóna komfortu a to je velká PRAVDA :)
Anna Bližňáková
Při čtení knihy jsme na nadchla pracovat z pláže a tak je moje vize koupit si tento kurs a opravdu začít pracovat z pláže a koupila jsem si byt v Egyptě a příští rok se tam přestěhovat a začít tam pracovat od bazénu od moře. Nemám ráda zimu v ČR tak mě to nakoplo, že už mám jasnou vizi o mám projektu, který si již tvořím v hlavě a už ho dávám i na papír. Moc bych si kurs přála.
Pavlina Tlapová
Kniha Podnikání z pláže pro mě byla velkou inspirací. Líbí se mi, jak Stáňa popisuje svoji nelehkou cestu. Dokázala, že i máma malých dětí může překonat překážky a dosáhnou úspěchu. Díky Stáně čím dál častěji přemýšlím nad vlastním podnikáním, což pro mě dříve bylo scifi.
Kamila Liščinská
Kniha Podnikání z pláže mi dala hlavne povzbudenie a nádej. 😊 Že môžem niečo dokázať aj ja ako obyčajná žienka so svojimi pravidelne sa dostavujúcimi pochybnosťami, temnými chvíľkami a strachmi z nedokonalosti. Že ak naozaj niečo chcem, nehľadám výhovorky a idem si za tým, výsledky sa dostavia. Kniha bola tak zaujímavo napísaná, že ma nakopla k tomu, aby som sa prihlásila so svojim projektom na „Plážovú základku“. Počas nej som získala ucelenú stratégiu a návody ako začať s podnikaním, vytvorila som si (ja, počítačová blondína!:-D) svoj vlastný web a napísala svoj prvý digitálny produkt, ktorý sa priebežne (úplne sám a automaticky – čo som takisto zvládla vďaka návodom nastaviť sama!) predáva a prispieva mi nejakými korunkami do rodinného rozpočtu. Zároveň som mala možnosť stretnúť v tejto komunite množstvo inšpiratívnych, zaujímavých bytostí. Rozhodne som si vďaka tejto knižočke rozšírila svoje obzory a inšpiruje ma dodnes – momentálne hlavne, čo sa cestovania týka. To je ešte môj taký nesplnený sen. Verím, že nie nadlho... :-P
Anna Vysloužilová
Přečtení knihy mě nakoplo, tím že se má člověk posunou dál a nezůstat schovaný někde v koutě. A tato kniha mě inspirovala tím, jak se dá vyhrabat z nudného stereotipu, a začít tvořit.
Irena Plainerová
Kniha Podnikání z pláže mi (i skrze příběhy z praxe) ukázala, jaký život můžu mít - život, ve kterém se plní sny. Tato knížka a Stánin příběh mi ukázali, že "život, ze kterého si nemusim brát dovolenou", můžu žít i já. Jen musím jít do akce. A právě k akci mě tato kniha pořádně nakopla. Když jsem jí četla poprvé, objevila jsem v ní mnoho aha momentů. Když jsem jí četla podruhé, objevila jsem v ní zase jiné aha momenty. Prostě tato kniha mě nikdy neomrzí. Ráda se k ní budu vracet, jelikož v ní pokaždé objevím něco nového.
Eva Válková
Ahoj Stáňo, sleduji Tě již dlouho a spoustu myšlenek od Tebe znám, ale v knize je vše tak nějak ucelené a zasazené do kontextu. Takže i když jsem třeba myšlenku od Tebe už slyšela, tak při čtení knihy mě napadaly další souvislosti nebo nový úhel pohledu. Kniha mi vlastně dodala víru, že když člověk chce a dá si to jako prioritu, tak lze dokázat cokoliv. Zároveň je to skvělý nakopávač, když člověk začne upadat do zoufalosti, že přece nikdy nelze vybudovat to, co mají dlouhodobí a úspěšní online podnikatelé jako ty, že se nikdy na takovou úroveň nemůžu dostat. Když jsem četla začátek Tvého příběhu, tak mě to donutilo vzpomínat na dobu, kdy jsme s podnikáním začínali, a došlo mi, že i když jsem nedosáhla všeho, co jsem si vysnila a naplánovala, tak jsme za daných okolností a nastavení priorit dosáhli neskutečného pokroku a vývoje, a že vlastně s odstupem u některých věcí je dobře, že jsme se do nich nevrhli po hlavě, ale měly čas uzrát. Věřím, že teď dozrál čas přerovnat priority a podnikání dát jako jednu z nejvyšších a věřím, že Tvoje knížka mi znovu poskytne podporu, když na té cestě zaváhám. Díky za to, co děláš.
Diana Fidlerová
Kniha mě v první řadě namotivovala, že člověk má moc měnit svou situaci ať už v osobním tak v pracovním životě. A že ani jedno se nedá vlastně úplně oddèlit, protože oboje nás ovlivňuje v tom druhém.

Dále jsen dostala, a to je asi to hlavní, podpúrnou injekci sebedúvěry, že i já múžu online podnikat. Že to není lehké a zadarmo (ve smyslu vydané energie, atd) jsem dávno věděla, ale že to je to dnes tak dostupné NE. Před 10ti lety jsem si horko těžko tvořila eshop s IT specialistkou, se kterou jsme si přes všechnu snahu prostě technicky nerozuměly. Bylo to drahé, zdlouhavé.. dnes je to s podporou Stáni na pohodu.

Knihu mám popsanou a zvýrazněnou více než skripta na vysoké škole. :)
Veronika Okoduwapsychoterapeutka
Od čtení knížky Podnikání z pláže jsem nečekala zhola nic. Byla jsem jen zvědavá, o čem to vlastně je. První stránky mě vtáhly do děje a já jsem se s chutí začetla do dalších.

Celou dobu jsem se Stáňou vedla pomyslný dialog, oponovala, že to je sice fajn co říká, ale já to mám v životě jinak. Já prodávám fyzickou knihu, a to je přeci něco úplně jiného než nějaké pofidérní ebooky. Takže pěkné počtení, ale nic pro mě.

A pak, jednoho silně mrazivého dne, na procházce s dětmi, mi to docvaklo až mi vlněný kulich na hlavě nadskočil. „Ale ano, vždyť tohle je úžasná berlička i pro mě!“ A najednou se spousta připravených puzzlíků spojila v jeden obrázek.

A nelenila jsem a hned jsem šla do akce. Jen co se otevřely brány, přihlásila jsem se do kurzu Podnikání z pláže a pustila jsem se s velkou vervou do práce a během pár měsíců jsem si vytvořila všechno, co mi do té doby připadalo nedosažitelné, těžké a pro mě nemožné.

A perlička na závěr? Knížku jsem po dočtení podstrčila své mamce. I ona si jí s chutí přečetla, ač nejdřív brblala, co jí to cpu. A i na ni z knížky dýchlo něco, co moc potřebovala. Vědomí, že už se nechce pro někoho dřít. Vědomí, že už je ve svých čerstvých šedesáti dost velká na to, aby si svůj život poskládala sama podle svého, věnovala se tomu, co miluje a vyprdla se na to, co ráda nemá.

A tak se zabydluje v předčasném důchodu, intenzivně zahradničí a v zimě se chystá na svou první zahraniční workaway zkušenost. I takový efekt může knížka mít. Stáňo díky za tu energii, kterou jsi do knížky vložila a která z ní tak báječně sálá.
Eliška Kopicová
Stáňu sleduji už velmi dlouho, je pro mě obrovským vzorem. Jakmile oznámila předprodej své knihy neváhala jsem ani minutu, prostě jsem ji musela mít! Kniha je pro mne velkou inspirací, věřím že se v ní najde ne zrovna málo žen (mužů 😊 ). Moc hezky tam popisuje svůj životní příběh, příběh obyčejné ženy, která už si řekla DOST, JDU TO ZMĚNIT. Je to skvělá motivace. Člověk si uvědomí, že každý máme tu možnost změnit svůj život, růst. Stačí mít své silné PROČ, nevzdávat se a jít si za tím. Byť jen malými krůčky, ale hlavně nestát na místě. Druhá kniha je stejně úžasná jako první. Líbí se mi, že jsou v knize obsaženy i příběhy a tipy jiných lidí, né jen Stáni a tak to člověka dokáže nakopnout 2x víc. Když to zvládli oni, proč né já?! Proto pojďme si plnit sny, ať jsou sebešílenější, je to jen na nás! Jak říká Stáňa – Žijte příběh, který chcete vyprávět 😉
Lucie Řepová
Přečtení knihy Podnikání z pláže mi pomohlo konečně otevřit oči a uvědomit si, že i já mohu začít žít život, který bude stát za vyprávění. Už nějakou dobu jsem měla pocit, že můj život má směřovat jiným směrem než v současnosti jde.

Díky této knize jsem zjistila, že důvod proč nezačínám měnit svůj život nejsou opravdové překážky, ale jen mé vlastní výmluvy. Vždy po přečtení nové kapitoly se někde ve mně rozvítilo světlo a to mi dodalo odvahu začít měnit svůj život.

Kniha mi pomohla odhodit mé prvotní strachy a udělat první krok za svým snem. Už delší dobu jsem měla koupené tvé kurzy, ale pořád jsem se vymlouvala na nedostatek času, talentu, schopností, strachu, co na to ostatní lidi řeknou, atd. A pustila jsem do tvého kurzu, kdy sice pomalými krůčky jdu vpřed, ale jdu a nehodlám se zastavit dokud nebudu můj život takový jaky bych si přála ho mít. V tomto případě si vzpomenu na tvůj osobní příběh, které popisuješ ve své knize a to mě motivuje jít stále dál a nevzdat to. Moc ti děkuji za tuhle knihu a za vše, čím mě a i ostatní čtenáře této knihy inspiruješ.
Radka Ponížilová
Stáni kniha mi dodala odvahu se do Podnikání z pláže opravdu ponořit. Myslím si, že se ke mně prvně dostala z knihovny. Ale jak vidíte, mám už svou vlastní také doma😊. Trošku si se mnou toho zažila, protože knížka jela na dovolenou, ale také se napila kávy. 🙃 Takže mě v budoucnu čeká koupě nové. Nejvíc se mi líbí část "Podnikání z pláže versus rodina", kdy to není jen o nás maminkách, které chtějí vydělávat z pláže, ale je to i o našich mužích, kteří bojují s podnikáním, pokud pracují z domova nebo s dětmi po boku. Ty překážky a rodinný čas, který je do celého projektu vložen, to mi ukázalo, že je třeba pročítat každou stránku a vzít si zkušenosti také od lidí, kteří jsou v knize zmíněni.
Michaela Neamt Kaňková
Již dlouho se ve svém životě plácala - nespokojená se svým životem, marně hledající nějaký motor, abych ostrartovala změnu, věčná touha najít samu sebe, smysl proč jsem tady a najít možnost realizace, která by mě bavila a navíc i živila.

Pak jsem narazila na Sťáňu a její stránky, shltla jsem její příběh a měla jsem velkou touhu zkusit její kurz. Největší problém pro mě byl ten, že jsem neznala své téma. Knížka mi nějaký čas ležela doma, až před pár týdny jsem ji konečně otevřela. Knížka mě pohltila hned od samého začátku. Vtáhla mě do děje a koněčně jsem dostala opět chuť tvořit, vzít do rukou svůj život a oprášit sny, které jsem hodně dávno někam založila. Děkuji mockrát za krásná slova, vím, že mě čeká cesta ale už teď se těším, co na mě čeká ❤️
Lenka Valková
Jednou večer, před cca 10 lety, jsem narazila na netu na zpověď mladé maminky, kterak s prázdnou kapsou brouzdá po sídlišti a neví, co se životem. V hlavě má však sny a touhy. Ten článek mě chytil za srdce a chtěla jsem ho přečíst své 20 leté dceři, jako příklad, jak se může k životu postavit. A tak jsem jí ho na dobrou noc četla a při tom se mi začaly koulet po tvářích slzy jako hrachy. Moje duše plakala, ba přímo štkala.

Já ve svých 50 letech jsem plakala jako malé dítě, protože touha mé duše to měla podobně, ale já neměla tu odvahu dělat tak radikální řešení. A od té doby tě, Stáňo, sleduji a obdivuji a nechávám se inspirovat. I když svět onlajnu se mi nepodařil ovládnout, vím, že má cenu jít za svými sny a občas riskovat. A knihu jsem si hned pořídila. Asi se do ní znovu začtu :-)
Jana Zupková
Kniha Podnikani z plaze byla pro mne milnikem,kdy jsem se rozhodla,ze svuj pracovni zivot nechci dokoncit v praci,kterou delam,ktera mi nedava smysl a ktera je prakticky pouze prostredkem k tomu,abych si vydelala nejake penize.

Rozhodne se kniha pro mne stala inspiraci k tomu,abych se vice zacala zajimat o podnikani a o moznosti,ktere v teto oblasti mam. Clovek by mel litovat jen toho,co nezkusil,takze za mne byla kniha rozhodne tim impulsem si zacit hledat to svoje tema a tim padem zacit cestu,ktera mne (v coz pevne verim) postupne dovede k casove i financni svobode. Dekuji za vse. Vase Petra
Petra Kračunová
Podnikání z pláže ve mně spojilo "duchovno", na kterém jsem pracovala přes dvacet let, s praktičností "materiálna", na kterém jsem potřebovala zapracovat, aby bylo vše vyvážené. A protože se člověk na cestě občas ztratí (a začne se v něčem zbytečně babrat nebo si neví rady), je prima popadnout knihu a "nechat se zase zklidnit a uzemnit". A znova získat jistotu v sebe, že na to mám. Moc děkuji. Maruška
Marie Kaprálková
S knihou jsem se naprosto ztotožnila, protože jsem se cítila podobně jako Stáňa kdysi: v domácnosti s malými dětmi, bez peněz a času nazbyt a s pocitem, že mi život utíká mezi prsty a že to takto nechci. Kde ale vzít odvahu v takovéto situaci, když existuje tolik výmluv? A právě v tom mi Stánina kniha nejvíce pomohla.

Dodala mi odvahu a to správné nakopnutí změnit svůj život i přes to, že mám pocit, že zrovna teď, v tomto období, to nejde. Právě díky příkladu Stáni, že i někdo jiný dokázal sebrat odvahu a sílu v podobné situaci a splnil si sen, tak jsem i já sebrala odvahu a zjistila, že podnikat online a tím změnit svůj život k lepšímu může opravdu každý. Stačí jen chtít a překonat své obavy a vnitřní bariéry.

Kniha byla ten první krok k tomu se posunout dál a pokračovat přes kurzy Plážového podnikání, které dodají všechny pevné základy, aby mohl člověk začít od nuly. Knihu bych doporučila všem, protože věřím, že stejně tak jako mě, dokáže nakopnout každého.
Martina Sailerová
Knížka mě inspiruje žít takový život, abych se mohla radovat, mít čas na to, co chci a co mě baví. A zároveň abych mohla mít peníze a čas. Stáni příběh je velmi "nakopávající" a ona sama je pro mě inspirující bytostí. Stáňu "sleduju" už dlouho a jsem s ní skoro ve všech jejích kurzech. Hodně mě třeba baví, jak Stáňa v knížce popisuje, jak "sbalila děti, peřiny a křečky" a odjela s nimi se všemi do Španělska plnit si svůj sen. Obzvlášť mě na tom baví ti křečci ;).... (Děti samozřejmě taky). To mi dává naději, že stojí za to plnit si své sny, i když se zdají sebešílenější. A i když máte v hlavě tak vražedně silného vnitřního kritika, jako mám já ;).
Kristýna Roller
Knižka Podnikání z pláže ma inšpirovala a doslova nakopla v plnení mojich snov. Uvedomila som si svoje kvality, silné stránky a objavila v sebe skrytý potenciál - moje poslanie. Vďaka nej pomáham ženám na ceste k pevnejšiemu zdraviu pomocou čínskej medicíny a celostnej vedomej výžive. Ďakujem Stáni za zdieľanie tvojho príbehu :-)
Mgr. Darina Saturyová
Knihu Podnikání z Pláže som si objednala prvýkrát ešte v roku 2017, kedy mi o tejto ceste rozprávala kamarátka. Knižka sa veľmi dobre číta, nakoľko je v nej zahrnutá životná cesta autorky. Pre mňa bola kniha veľkou inšpiráciou, ako sa pozrieť na svoje dary v sebe a skúsiť aj inú cestu v živote. Neskôr som si objednala aj aktualizovanú verziu tejto knižky. Za mňa určite patrí medzi inšpiratívne čítanie.
Iveta Tabakova
Uz nic neodkladat a navratit se k uskutecneni sveho snu!
Jana Middleton
Kniha Podnikání z Pláže ke mě přišla úplnou náhodou. Přelouskala jsem ji na jedno nadechnutí a řekla si, tak tohle chci taky!! Pustila jsem se do kurzu a s radostí tvořila vše dle konkrétních návodů. Tahle činnost mě neskutečně bavila a když mi začínají chodit objednávky, tak se ta radost ještě násobí. Moje práce masérky mě od té doby začala ještě víc bavit. Víc přemýšlím nad tím, jak vzdělat své klienty a další kolegy, aby uměli to, co já. Aby si uměli kdykoliv a kdekoliv poradit od bolesti a aby nečekali na to, až jim pomůže někdo jiný. Tahle kniha byla na začátky proměny mého života. Už nejsem ta, co stála v koutě. Ale jsem ta akční, která mění příběhy kolem sebe a těším se, co dalšího, úžasného se stane. Koho ještě potkám, oslovím a koho zase ve své práci pozitivně ovlivním já. Veliké díky Stáni za to, co děláš!
Eva Kupilikova
Milá Staňa, Už druhý rok si platím doménu atď, idem ako sa povie slimačim tempom, hľadám stále nejakú výhovorku len aby som nemusela vyjsť z temného údolia 🙈 stále nejaká výhovorka...tvoju knihu som mala v mojej knižnici už dlho a keď sme sa brali trochu oddýchnuť k moru do Francúzska, tak mi skočila tvoja knižka do kufra skoro sama....poviem ti že nielen, že má riadne nainšpirovala, ale viem, že moje kroky budú rýchlejšie, istejšie a bez strachu. Som ti aj veľmi vďačná za tipy na cestovanie, ubytovanie atď a podrobné vysvetlenie všetkého. Knihu odporúčam všetkými 20. Veľká vďaka za ňu a za Teba, že si mi prišla do cesty. Can't stop and won't stop.
Gabriela Svckova Liechti
Pro mě je tato kniha motivací ke splnění našich snů. Je plná inspirativních rad a příběhů nejen samotné Stáni, ale i jiných spokojených online podnikatelů. Ukázala mi, že online podnikání je dosažitelné pro každého a přináší nejen radost, naplnění a hojnost, ale především svobodu. Dokázala mě podpořit a dodat mi odvahu k mému vlastnímu podnikání, které mi přináší tolik uspokojení. Nyní mám svobodnou práci, která je mou vášní. Nemusím si žádat o dovolenou, jsem svým vlastním šéfem a nejvíce mě baví ta časová flexibilita:) Rozhodně doporučuji si knihu přečíst, protože v ní člověk může objevit svou životní cestu. A jak moc dlouho ji někdy hledáme...
Lea Weinzetlová
Je to téměř rok, co mi do schránky přišla kniha Podnikání z pláže od Stáni Stiborové a v mém životě se začali dít věci. Díky knize jsem si začala uvědomovat co v životě opravdu chci a že je to uskutečnitelné. Že můžu podnikat a dělat tak terapii SRT která je již osm let mým koníčkem. Během jednoho roku jsem si zrekonstruovala část domu na pracovnu, kde můžu přijímat lidi a pomáhat jim pochopit a pročistit jejich minulé životy a díky tomu mohou svobodněji žít tento život.

Kniha byla pro mě impulzem, který jsem potřebovala a díky ní jsem přestala odkládat to co jsem v životě opravdu chtěla. Všem můžu knihu jedině doporučit nejde jen o online podnikání ale i o přístup k životu ve kterém si plníme své sny. Děkuji . Kateřina Pekárková www.el-morya.cz
Kateřina Pekárková
Kniha podnikání z pláže od Stáni Stiborové mě tak zaujala, že jsem ji přečetla jedním dechem. Cítila jsem, že také potřebuji změnu. Jo, tohle je co hledám. Nebýt na nikom závislá a svůj čas věnovat sobě a svému podnikání, které bude pomáhat lidem. Její kniha mě nakopla a dala odvahu jít do akce. Po přečtení knihy jsem si hned zakoupila její kurz. Byla to uvěřitelná jízda. Připadala jsem si jako ve vlaku, z kterého nejde vystoupit a hltala všechny informace. Konečně jsem zjistila, že se dá žít jinak. Plním si svůj velký sen. Stáni patří můj velký dík a jsem vděčna za to, co šíří do světa. Její kurz je prostě skvělý. Krok po kroku přehledně a srozumitelně ukazuje lidem techniky online podnikání. Stáni děkuji za to, že JSI..
Věra Thunová
Podnikání z pláže jsem si objednala jako knihu až v době, kdy byla jen za poštovné. Před pár lety. Už v té době byla příšerně profláknutá.Tehdy jsem byla nepřítelem sociálních sítí a trnula hrůzou, že ty stovky spamů, co mi chodí denně do mailu, budu nedej bože muset generovat jednou já sama. Když jsem někde viděla pojem online podnikání, tak se mi spíš vybavil závod na inlajnech a pojem osobní rozvoj ve mně vyvolával pocit osoby v rozvojové zemi.

Ani nevím, kdy to bylo. Pár let uběhlo. Pak jsem se jednoho dne na straně 157 dočetla, že "když děláte jen to, v čem jste nejlepší, je v podstatě nezvratným důsledkem to, že budete úspěšní". Né, že bych to dřív podvědomě netušila, ale v té chvíli mi definitivně došlo, že během své dvacetiletá pseudokariéry v mezinárodní veřejnoprávní organizaci v zahraničí jsem nikdy nedělala to, v čem jsem opravdu dobrá, natož, abych v ní dělala to, v čem jsem nejlepší.

Naštěstí byla má profesní průměrnost dostatečná aspoň na to, abych si mohla nakupovat online kurzy jako je podnikání z pláže a jím podobné. A tak jsem skočila po online SŠ a když už, tak už, se slevou rovnou VŠ. No, a tak žádé slevy na kurzy nepotřebuju a hlásím se o kokosy. Popřípadě o osobní konzultaci ke zlepšení time managementu. Kde najít čas na tak dlouhé a objemné kurzy, když už si je člověk koupil. ;-)
Kristýna Zavřelová

* INFORMACE K RECENZÍM: Na Webu, prodejních stránkách, na našich profilech na sociálních sítích i v mailové a obdobné komunikaci se Spotřebiteli zveřejňujeme reference na naše Produkty a online kurzy. Tyto reference jsou vždy referencemi našich Kupujících a jsou zveřejněné s jejich souhlasem. Před zveřejněním reference vždy ověřujeme, že jde o osobu, která si Produkt/kurz u nás zakoupila, a to kontrolou údajů v účetnictví (na zaplacených fakturách).