Cítíte FRUSTRACI z toho, že už několik měsíců marně HLEDÁTE TÉMA svého podnikání
a TO PRAVÉ se pořád neobjevuje? 

Máte STRACH z neznámých vod podnikání, ale zároveň velmi silnou TOUHU po změně?

Denně čtu vaše životní příběhy, které často končí dotazem:

"Stáňo, tolik mě láká podnikání z pláže, tak ráda bych vstoupila do kurzu a naučila se, jak na to, ale brzdí mě jedna věc. Neznám svoje téma.

Poradíte mi, jak mám své téma objevit? V čem začít podnikat?"

Konečně vím, co vám poradit a jednou pro vždy své téma podnikání objevit. Jak? To vám povím v tomto videu:

Poradíte mi, jak mám své téma objevit?
V čem začít podnikat?

Až donedávna jsem při této otázce taky zažívala pocit frustrace. Věděla jsem, že na to nejde stručně odpovědět v mailu a že přestože v kurzu Podnikání z pláže mám modul věnující se hledání tématu, tak jeden týden na tak zásadní otázku je pro některé lidi prostě málo.

A tak jsem tuto otázku začala zkoumat ze všech stran. Jak vám mohu opravdu pomoci objevit své téma? Ne jen stručnou radou, ale opravdu, do hloubky. Tak aby to nebyl jen první nápad, kterého se rychle chytíte, ale promyšlený koncept vedoucí k úspěchu.

Začala jsem nad tím přemýšlet...

Podnikám už více než deset let a několikrát jsem si prošla obdobím hledání nového podnikatelského nápadu. Z nápadů, které jsem zrealizovala, vznikly úspěšné projekty.

Stála jsem u zrodu mnoha podnikatelských nápadů mých přátel, kolegů, parťáků. Den co den vymýšlím nové cesty, jak posunout své podnikání, den co den přemýšlím nad podnikáním jiných lidí, které vidím okolo sebe.

Den co den přemýšlím nad podnikatelskými strategiemi, nad tím, co dělí úspěšné podnikatele od neúspěšných.

Den co den sleduji kroky svých studentů v kurzu Podnikání z pláže, radím, dávám zpětné vazby, vidím, jaké problémy a otázky mají na začátku podnikání.

A tak jsem si jednoho dne sedla a začala pro vás psát odpovědi na otázku: Jak objevit téma svého podnikání a uspět? Tentokrát ne stručně, ale do hloubky se všemi zkušenostmi, které za těch více než deset let podnikání mám

Psala jsem několik dní a postupně mi docházela jedna věc. Znám a používám opravdu hodně způsobů, jak se otevřít kreativitě a novým nápadům a jak zároveň nad těmito nápady přemýšlet strategicky. Měla jsem z toho obrovskou radost a říkala jsem si:

ANO! Konečně dám všem těm hledajícím lidem odpověď na tuto otázku.

Pod rukami mi vznikal komplexní průvodce, ale pak se začaly objevovat pochyby. Říkala jsem si, že všechny tyto techniky jsou velmi jednoduché a opravdu účinné, ale pouze za předpokladu, že je budete opravdu denně dělat a používat, budete je mít s kým konzultovat a budete mít podporu a vedení.

Vím, že často si člověk přečte skvělou knihu, eBook, článek, má spoustu aha momentů a předsevzetí, ale druhý den ráno se probudí a jede ve starých kolejích.

Nic se nezmění. Ptala jsem se sama sebe:

Jak to udělat, abych lidem nejen poradila, ale zároveň je přiměla k akci.

Jak lidem opravdu pomoci najít své téma podnikání, díky kterému si vybudují úspěšný dlouhodobý byznys?

Odpověď přišla velmi rychle. Já už přeci umím lidi vést k výsledku. Díky kurzu Podnikání z pláže, kterým prošlo více než 1500 studentů, mám osvědčené postupy každodenního vedení, pracovních listů, osobní podpory, komunikace a silné komunity ve formě Facebookové skupiny.

Vím co funguje. A proto to udělám stejným způsobem, který se už mě a mým studentům skvěle osvědčil. A tak vznikla Plážová přípravka. :)

PLÁŽOVÁ PŘÍPRAVKA:

Jediný šestitýdenní kurz, který potřebujete, abyste konečně znali téma vašeho podnikání a měli jasno
v tom, co chcete.

 • Naučím vás způsoby, jak se OTEVŘÍT KREATIVITĚ, nápadům a inspiraci v každodenním životě a činnostech.
 • Naučíte se, jak vše, co děláte, využívat pro to, abyste objevili své téma a nemuseli kvůli tomu vyvíjet extra úsilí.
 • Zjistíte, jak podnikat nejen z čirého nadšení, ale jak si umět vše správně propočítat, PŘEMÝŠLET STRATEGICKY, rozhodnout se, zda je vaše téma dobré a životaschopné, jak minimalizovat počáteční rizika a odstartovat úspěšně.
 • Stanete se součástí KOMUNITY lidí na stejné vlně. Lidí, kteří se vzájemně podporují, dávají si zpětnou vazbu a společně se posunují vpřed.
 • Pro tento kurz není potřeba mít ŽIVNOSTENSKÝ LIST a skákat rovnýma nohama do podnikání.
 • Nepotřebujete teď ŽÁDNÉ INVESTICE do startu. V tomto kurzu nebudete mít žádné další náklady na aplikace, marketing a podobně.
 • Nebudete věnovat svou energii a čas POKUSŮM a nedotaženým nápadům.
 • Neriskujete svou reputaci ani své místo v práci. Nikdo ve vašem okolí zatím nemusí vědět o tom, že přemýšlíte nad podnikáním.

 

 

 

 

 

 

Dobře znám ten strach, obavy a nejistotu
spojené se začátkem podnikání.
Vím, jak je to těžké.

Vím, že teď chodíte do zaměstnání nebo jste na rodičovské dovolené.

A je mi jasné, že než se pustíte do podnikání, máte strach a spoustu obav spojených s tímto krokem do neznáma.

Vím, jak těžké jsou začátky, zvlášť když člověk nemá dostatek informací.

Vím, jak náročné je začít podnikat, když nemáte nikoho, s kým byste mohli své obavy i radosti na začátku sdílet, s kým byste se mohli poradit.

Dobře znám ten pocit marnosti, když hledáte své téma podnikání a ono se neobjevuje a vy máte pocit, že zůstanete ODSOUZENI k životu, ve kterém den za dnem musíte VYMĚŇOVAT SVŮJ ČAS ZA PENÍZE v zaměstnání.

Pojďme to společně změnit.

Je čas vzít život do vlastních rukou a neznamená to, že musíte hned skákat do neznáma, riskovat svůj čas a peníze, tápat v neznámých podnikatelských vodách.

Na tak důležitý krok, jako je vlastní podnikání, je potřeba se DŮKLADNĚ PŘIPRAVIT a mít za zády silnou podporu.

Uvědomila jsem si, že v online kurzu Podnikání z pláže někteří lidé staví své podnikání jako domeček ze slámy. Kurz je zaměřený na techniky online marketingu a funkční strategie prodeje, ale když nemáte pevné základy ve formě promyšleného podnikatelského záměru a tématu, tak jednou zaprší, foukne vítr a domeček se zboří.

Je riskantní opustit ze dne na den zaměstnání a začít podnikat, když o tom nic nevíte a vidíte jen úspěch ostatních. Ten úspěch je určitě úžasnou motivací, ale je potřeba jít do podnikání s dobře promyšlenou vizí.

A tak dříve, než si založíte živnostenský list, dříve, než začnete investovat své peníze do aplikací pro online marketing... Dříve, než vložíte svůj čas a energii do tvoření svého podnikání, vás naučím, jak mu dát pevné základy.

Jak objevit své téma podnikání a uspět.

Bezpečně a bez zbytečných rizik zjistíte jednou pro vždy,
v čem začít podnikat.

SVOBODA.

SEBEREALIZACE.

KLID.

Ten úžasný pocit, když ráno vstanete a víte, že po celý zbytek života budete dělat to, co vás baví a naplňuje a zároveň tím vyděláváte peníze.

Nemusíte být teď frustrovaní, pokud své téma nemůžete objevit. Nikdo vás ve škole neučil, jak přemýšlet nad podnikáním a jak se otevřít kreativitě a novým nápadům. Ba naopak. Vychovávali z nás poslušného zaměstnance, ale vy víte, že to už nechcete.

A dobrá zpráva je, že změna je možná. Že je to jen o tom začít nad věcmi přemýšlet jinak. Začít uvažovat jako podnikatel, tvůrce, vizionář.

Nemusíte se s tím narodit. Dá se to naučit.

Musíte to ale být vy, kdo se rozhodne pro změnu. To, co dělí úspěšné lidi od neúspěšných je, že ti úspěšný dělají nové věci, jdou do akce, posunují se vpřed.

A tak vás zvu do Plážové přípravky. Strávíme spolu šest týdnů v tomto kurzu a techniky a způsoby myšlení, které se naučíte, pak můžete používat celý život. Já je používám denně a vím, že je používá i mnoho mých přátel, kteří jsou také úspěšnými podnikateli.

A nejsou to žádné poučky ze školy nebo chytrých knížek. Ale postupy denně používané v praxi více než deset let.

Nebudete potřebovat nic víc, než připojení k internetu, abyste mohli studovat jednotlivé kroky v kurzu, dělat úkoly a komunikovat se spolužáky.

Žádné aplikace navíc, žádné další investice do startu.

Toto je důležité - jak online kurz probíhá: 

Čeká nás 6 modulů (týdnů), z nichž každý obsahuje:

 • Úvodní video s teoretickým základem pro daný modul a týden.
 • V průběhu daného týdne pak praktické úkoly a kroky pro každodenní život, které Vám zaberou 15 až 30 minut denně a teorii díky nim snadno převedete do praxe. Tyto praktické úkoly vás každým dnem posunou blíže k tomu, že objevíte své téma podnikání.
 • Téma týdne: Každý týden se zaměříme na jednu oblast, která je klíčová proto, abyste do svého podnikání šli nejen s nadšením, ale také s pevnými základy podnikání. 

Navíc ještě získáte:

 • Přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete moct své kroky na cestě, úspěchy i otázky k podnikání z pláže sdílet se svými spolužáky. :)
 • Praktické informace ohledně zakládání živnosti, firmy a dalších oficialit kolem podnikání.
 • Mou KAŽDODENNÍ podporu v průběhu celého kurzu, odpovědi na vaše dotazy a konstruktivní zpětnou vazbu na vaše nápady. 

Jak to vypadá uvnitř online kurzu Plážová přípravka?

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly. Tyto kroky a úkoly jsou ve formě videí a textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby. 

Výhodou online programu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

 

Kliknutím na obrázky se podívejte, jak to vypadá uvnitř online kurzu:

Co vám kurz Plážová přípravka přinese a o čem to bude?

Naučíte se, jak ve svém životě rozproudit KREATIVITU

Ukážu vám jednoduché techniky, díky kterým ve svém životě rozproudíte KREATIVITU a přísun nových myšlenek, nápadů a pohledů na věc. To je totiž naprosto klíčové pro to, abyste objevili své téma podnikání

Naučíte se, ze svých nápadů udělat PODNIKÁNÍ, které VYDĚLÁVÁ

Naučíte se, jak si vše správně propočítat, rozhodnout se, zda je vaše téma dobré a životaschopné, jak minimalizovat počáteční rizika a odstartovat úspěšně.

Vysvětlím vám, nejen jak najít nápad na podnikání, ale taky jak nad tím pak strategicky přemýšlet a opravdu jej v úspěšné podnikání přetavit. 

Na svou podnikatelskou cestu vykročíte PRAVOU NOHOU :)

Spousta lidí sní o tom, že budou podnikat, budou díky tomu finančně svobodní, budou mít prosperující byznys, o který se budou moct opřít. Ale pak podnikat začnou a nedaří se jim to.

V čem je problém? Na tyto otázky se zaměříme tak, abyste své podnikání rovnou odstartovali úspěšně a vyhli se počatečním chybám

Stanete se součástí KOMUNITY lidí na stejné vlně

Vím, jak náročné je začít podnikat, když nemáte nikoho, s kým byste mohli své obavy i radosti na začátku sdílet, s kým byste se mohli poradit. 

V Plážové přípravce se stanete součástí komunity lidí, kteří jsou na stejné vlně. Získáte nové přátelé mezi lidmi, kteří mají stejný směr, vzájemně si radí, podporují se a posunují se vpřed. 

Možná vás teď napadají tyto otázky:

 • Je JISTÉ, že za těch šest týdnů objevím své téma?


  Tak takovou jistotu vám bohužel dát nemohu. Čas, který totiž budete potřebovat k nalezení svého tématu podnikání, je velmi individuální. Někdo bude mít jasno už po prvním modulu, někomu to naopak potrvá několik měsíců. Proto vám přístupy do kurzu zůstanou navždy.

  Chci, abyste měli na paměti, že je to takto v pořádku a nesrovnávali se s ostatními. Přestože techniky, které v tomto kurzu učím, využije každý, bude to každému trvat jinak dlouho. Máte různé zkušenosti, jste v různých fázích života a taky jste více nebo méně otevření změnám, novým nápadům, kreativitě.
 • Je tento kurz pro mě, když NECHCI podnikat z pláže?


  Samozřejmě ano. Je mnoho způsobů, jak podnikat a techniky, které budeme v kurzu používat, využije budoucí plážový podnikatel úplně stejně, jako například majitel e-shopu nebo salónu pro psí miláčky.
 • Je tento kurz pro mě, když už své téma ZNÁM, ALE NEVÍM, JAK z něj udělat fungující podnikání?


  Rozhodně ano. V tomto kurzu se naučíte nad svými nápady přemýšlet strategicky a získáte nástroje pro to, abyste se na své téma dokázali podívat z nových úhlů pohledu.

  Pokud je ve vašem životě něco, co vás baví, v čem máte vášeň, radost, ale máte pocit, že nikdy nenajdete způsob, jak se tím uživit, pak vás uklidním. Určitě ho najdete a v Plážové přípravce vám s tím určtiě pomůžu.
 • O nápady na podnikání nemám nouzi, jen nevím, KTERÝ SI VYBRAT. Je tento kurz pro mě?

  Ano, tento kurz vám určitě pomůže. Mít spoustu nápadů je skvělé, ale to ještě neznamená, že budou úspěšné. Je důležité umět je uchopit je strategicky a udělat z nich funkční podnikání, což je jeden z pilířů tohoto kurzu.
 • Musím OPUSTIT své zaměstnání, když chci začít podnikat?


  Určitě není potřeba hned pálit mosty a skákat do neznáma bez záchranného lana. Své podnikání můžete rozjet ve svém volném čase. Po večerech ladit své webové stránky nebo komunikovat s klienty a postupně budovat základnu svého byznysu tak dlouho, dokud si nebudete moci říct: Jsem připraven(a) dělat jen toto, odcházím ze zaměstnání.

  Pokud jste zaměstnaní, na rodičovské dovolené, student, nebo důchodce, máte tu výhodu, že vaše podnikání bude vaši vedlejší pracovní činností a v prvním roce nemusíte platit do výše cca 60 tisíc měsíčně sociální a zdravotní pojištění. Neriskujete tedy náklady navíc.
 • Pomůže mi tento kurz PŘEKONAT STRACH, že v mém podnikání neuspěju?


  Strach na začátku podnikání je přirozenou součástí a věřím, že v tomto kurzu získáte silnou oporu v zádech pro to, abyste začali podnikat navzdory svému strachu. Překonat strach je mnohem jednodušší, když to máte s kým probrat, když máte přístup k informacím a máte podporu. To vše v tomto kurzu dostanete.
 • V průběhu kurzu jedu na DOVOLENOU, bojím se, že se tomu nebudu moci věnovat naplno.


  Dovolená v průběhu tohoto kurzu rozhodně není překážkou. Ba naopak, řekla bych, že je pro hledání tématu dokonce přínosem. :) Pro plnění mnoha úkolů nebudete ani potřebovat internet a můžete je dělat, ať jste kdekoli. Přístupy do kurzu vám navíc zůstanou navždy. K jednotlivým tématům se můžete vracet podle vlastního tempa.
 • Jaký je ROZDÍL MEZI kurzem Podnikání z pláže a Plážovou přípravkou?

  Kurz Podnikání z pláže se věnuje technikám a strategiím online marketingu. Budujeme v něm už krok za krokem vaše podnikání, vytváříme blog, eBook zdarma, placený eBook. Technicky nastavujeme celý automatizovaný proces online marketingu i prodeje. Na konci tohoto kurzu máte kompletně nastavený celý proces prodeje eBooku nebo jiného produktu a začnou vám chodit první objednávky.

  Kurz Plážová přípravka je naopak celý zaměřen právě na to, abyste našli své téma podnikání a strategicky jej dokázali uchopit. Neučím v něm techniky online marketingu a celkově v něm nebudeme dělat žádné technické věci na internetu. Je celý zaměřený spíše na vás, vaše zkušenosti, vaši duši. Na konci tohoto kurzu budete mít jasno, v čem začít podnikat.

  Plážová přípravka může předcházet samotnému kurzu Podnikání z pláže, není to však nutné.

 Máte nějakou další otázku? Ptejte se mě na stana@podnikanizplaze.cz.

Objevíte téma svého podnikání a získáte pevné základy potřebné pro jeho start.

Položíte základní kameny něčemu, co vám bude mnoho následujících let vydělávat peníze. 

Kolik to bude stát?

Cena šestitýdenního kurzu Plážová přípravka je 2 470 Kč + DPH. Celkem tedy
3 tisíce vč. DPH, což je 500 Kč za každý týden naší společné cesty. Cesty, na které získáte jak techniky, tak mou KAŽDODENNÍ podporu k objevení tématu vašeho podnikání. Kurz je možné zaplatit také v Eurech, cena je 91 EUR bez DPH

Tato cena není u online kurzů obvyklá a pár lidí v mém okolí se divilo, proč jsem se rozhodla dát členství v Plážové přípravce TAK LEVNĚ. Řeknu vám to narovinu. :)
Důvody jsou dva:

 • 1
  Pokud objevíte své téma a pokud se toto téma bude týkat online podnikání, vím, že naše cesta bude pokračovat a že se s vámi uvidím v mém hlavním kurzu Podnikání z pláže a mé úsilí vložené do toho, abyste skutečně objevili téma svého podnikání, bude odměněno později. 
 • 2
  Vím, jak je to na začátku těžké. A zároveň vím, že mít správně uchopené téma svého podnikání je základním kamenem pro to, abyste pak ve svém podnikání uspěli.

  Nebavilo by mě dělat mé kurzy bez toho, aniž bych viděla na konci své studenty coby úspěšné podnikatele. :) Chci vám dát tyto základy a jsem přesvědčená, že tento kurz je skvělým odrazovým můstkem pro váš budoucí úspěch. Chci vám co nejvíce usnadnit rozhodování o vstupu do kurzu.

Cenu jsem tedy udělala dostatečně nízkou na to, aby pro vás nebylo překážkou vstoupit a vydat se na cestu k vlastní svobodě, k vlastnímu podnikání.

Ale zároveň takovou, abyste měli ZÁVAZEK a dělali věci, které se v kurzu budeme učit. Aby vás investované peníze motivovaly JÍT DO AKCE.
Bez toho se totiž nic nezmění. 

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete dělat?

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14denní garanci vrácení peněz od momentu startu online kurzu, tedy až do 7. listopadu 2016, pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši

Meditace Terezy Kramerové:
Mé místo, mé poslání, mé podnikání

Vím, že ty nejlepší odpovědi má člověk uvnitř sebe a spousta technik v tomto kurzu půjde právě do hloubky, do nitra, tam, kde máte odpovědi, o kterých zatím vůbec netušíte. Přemýšlela jsem, jak vás na vaší cestě k objevení tématu podnikání ještě více podpořit. A tak vznikl tento bonus pro Vás:

Poprosila jsem expertku na mentální harmonizaci a průvodkyni lidí po krajině jejich mysli, Terezu Kramerovou, aby vám na míru pro tento kurz vytvořila podpůrnou meditaci s názvem Mé místo, mé poslání, mé podnikání. Získáte ji ke kurzu jako bonus navíc, jako další podporu na vaší cestě.

Samotný online kurz startuje v pondělí 24. října 2016. A i když teď máte třeba ještě čas, než se brány kurzu zavřou, z vlastní zkušenosti ale vím, že některé věci je dobré dělat hned, když člověk cítí, že to je to pravé.

Protože později se dostaví "zdravý rozum" se svými strachy a obavami, který nás umí odradit od plnění si vlastních snů a překračování nových výzev. A tak se často z "později" stává "nikdy". 

Vaše sny se nesplní, když je budete odkládat na "až někdy".

Pokud chcete začít žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou, začněte pro to dělat něco hned TEĎ.

Přihlášky do kurzu jsou otevřeny pouze do čtvrtku 13. října. Samotný kurz pak odstartuje v pondělí 24. října. Do uzavření přihlášek zbývá: 

Pokud víte, že chcete jednou pro vždy objevit téma svého podnikání a uspět, klikněte teď na tlačítko VSTOUPIT DO KURZU. Na následující stránce pečlivě vyplňte své údaje v přihlášce a naše společná cesta za vašim tématem podnikání začne.

Pojďme společně najít téma vašeho podnikání a postavit pevné základy vašemu úspěchu. :)

V Plážové přípravce na vás čeká už 0 spolužáků :)

P.S.: Možná vám není jasné, jaký je rozdíl mezi kurzem Podnikání z pláže a Plážovou přípravkou? Čtěte:

Kurz Podnikání z pláže se věnuje technikám a strategiím online marketingu. Budujeme v něm už krok za krokem vaše podnikání, vytváříme blog, eBook zdarma, placený eBook. Technicky nastavujeme celý automatizovaný proces online marketingu i prodeje. Na konci tohoto kurzu máte kompletně nastavený celý proces prodeje eBooku nebo jiného produktu a začnou vám chodit první objednávky. 

Kurz Plážová přípravka je naopak celý zaměřen právě na to, abyste našli své téma podnikání a strategicky jej dokázali uchopit. Neučím v něm techniky online marketingu a celkově v něm nebudeme dělat žádné technické věci na internetu. Je celý zaměřený spíše na vás, vaše zkušenosti, vaši duši. Na konci tohoto kurzu budete mít jasno, v čem začít podnikat.

Plážová přípravka může předcházet samotnému kurzu Podnikání z pláže, není to však nutné.  

P.P.S: Komunita, která vznikla kolem kurzu Podnikání z pláže, je plná podpory, přátelství a velmi nakopávající energie. 

 

Věřím, že stejná atmosféra vás čeká v Plážové přípravce. :)