Základy už máte, je čas posunout se dále... :-) A tak vám oznamuji, že pro vás právě otevíráme:

Pokračování vašeho oblíbeného kurzu Podnikání z pláže

Základy už máte, je čas na Plážovou střední! :)

Vydali jste se na cestu k podnikání z pláže. Nastavili jste svůj blog, sbíráte kontakty, rozjeli jste Facebook, odstartovali prodej eBooku a mysleli si, že tím všechna práce končí…

Ale místo toho teprve všechno začalo.

Zažíváte nadšení, když přibývají kontakty do databáze. Máte radost, když se v e-mailu objeví zpráva z FAPI ohlašující další objednávku vašeho eBooku.

Proč ale nechodí tyhle zprávy z FAPI častěji?

Co by se tak ještě dalo vylepšit… Jak získat více kontaktů? Jak budovat databázi rychleji? Jak mít více objednávek?

Nemůžete přestat. Baví vás to. Stvořili jste svůj projekt a hledáte cesty, jak to vykřičet do světa.

Sleduju vás. Vidím, jak nadšeně zvelebujete své výtvory, konzultujete vychytávky, sdílíte nové nápady a chcete více. Měla bych to stejně... :)

A tak když jsem loni na jaře zmínila v žertu plážovou střední, postupně se z toho stala realita, logické navázání na započaté.

Stačí vám to, co jste se už naučili? Teoreticky ano. Pište články, budujte databázi, budujte fanpage, dělejte e-mail marketing a budou chodit objednávky.

Ale co když chcete více? Více kontaktů. Více objednávek.
Dělám já něco více?

Dělám.

Proč jsem vám to neřekla hned?

Protože jste měli co dělat s tím, abyste si udělali blog, napsali své eBooky, rozjeli své databáze a fanpage a naučili se základům. Byla to docela dřina, což?

Ale základy jste zvládli. Máte na čem stavět. A tak vás pustím dál.

Plážová střední otevírá své brány

Nebylo to v plánu. Plážovou střední vymysleli vaši spolužáci z loňského ročníku. A už teď mi mnozí z vás píšete, jkdy už konečně otevřu brány Plážové střední a že se těšíte.

Prošli jsme ale spolu kus cesty a vy víte, že mi záleží na vašem úspěchu. Vím, kolik jste věnovali úsilí k tomu, abyste své plážové projekty dotáhli do konce, a já chci, aby se dostaly k co nejvíce lidem a vaše úsilí bylo oceněno.

Vím, že vám stále mám co předat, předám vám to. A nebudu na to sama...

„Naučíme vás techniky marketingu a strategie, které vám přinesou více kontaktů do databáze, více fanoušků a mnohem více objednávek.

Vybrali jsme to nejlepší, co sami v praxi používáme a co přineslo největší užitek nejen prodejům mého eBooku, ale osvědčilo se jako TOP strategie v kampaních, ve kterých jsme působili a které nám vydělaly miliony.

A přitom to jsou věci jednoduché, jen je potřeba je dělat SPRÁVNĚ.“

Proč mluvím v množném čísle? Tentokrát na vás nebudu sama. Některé techniky, které v rámci online marketingu používám, vás bude učit můj muž Jirka Stibor, kterého někteří už znáte.

Jirka miluje chytré techniky online marketingu, které s minimálním úsilím přinášejí velké výsledky.

Jirka Stibor stejně jako já stál v posledních letech na pozadí úspěšných kampaní. V tomto roce je hlavním marketingovým rádcem kampaní Podnikání z pláže a kurzů Jirky Mazura a je přes 6 let spolumajitelem úspěšného e-shopu Akusticka-pena.cz. Vás bude učit především pokročilé techniky na Facebooku, SEO a video marketing.

Společně nás čeká 7 plážových předmětů.

Jaké předměty to budou a co se naučíte?

Pečlivě jsme vybrali témata a strategie, které jsme vyhodnotili pro naše online podnikání jako nejefektivnější. Takové, které nám přinesly nejvíce kontaktů do databáze, nejvíce nadšených klientů a nejvíce objednávek, a to nejen při prodeji eBooků, ale i v dalších projektech, ve kterých jsme působili.

Nemusíte tedy tápat, co by asi tak mohlo fungovat a co ne. My to testujeme na vlastní kůži a bankovní konto už mnoho let a vy to dostanete naservírované na zlatém podnose.
Však už to znáte. :)

 

Tady jsou předměty Plážové střední:

1. PRODEJNÍ STRATEGIE

Je fajn, když se eBook prodává dlouhodobě, ale existují prodejní strategie, kterými si čas od času mile vylepšíte rozpočet. Zvlášť jedna z nich je má oblíbená a když jsem ji použila poprvé, poslala jsem e-mail pouze na 198 kontaktů a vydělala za 4 dny 65.250 Kč. Od té doby ji používám v různých obměnách, mnozí z vás jste se s ní už nevědomky setkali a fungovala na vás. :) No a teď vás tuto strategii naučím. 

Díky zkušenostem z předchozího ročníku vím, že i kdybyste z celé Plážové střední pochopili a použili jen tuto strategii, vrátí se vám investované peníze v podstatě obratem. :) 

Kromě toho si povíme o dalších prodejních strategiích, které zvednou ve vašem FAPI vlny tsunami. Prodejní webináře, kampaně a neobvyklé akce zvednou ze židle nejen vaše klienty (po cestě pro peněženku), ale i vás (po cestě pro šampaňské). 

2. FACEBOOK PRO POKROČILÉ

V tomto roce věnujeme velkou pozornost propagaci na Facebooku a máme výborné zkušenosti. Jen za poslední dva letní měsíce (červenec–srpen) si přečetlo můj eBook
„Z vystresované matky podnikatelkou z pláže“ dalších 3 000 nových čtenářů!

Na propagaci na Facebooku je profík Jirka a ukáže vám techniky, které sami používáme, a vychytávky, díky kterým budete pomocí Facebooku sbírat nové kontakty, které pro vás znamenají další prodeje. Základy propagace na Facebooku už máte, teď je čas posunout to na další level.

3. AFFILIATE MARKETING A PROPAGACE

O affiliate marketingu jste už určitě slyšeli a v rámci Plážové střední o něm uslyšíte opět. Proč? Důvod je jednoduchý. Ze všech technik patří k těm nejefektivnějším. Spolupráce s affiliate partnery mi za první dva roky prodeje eBooku mi přinesla okolo 35% všech prodejů, tedy obrat přes 250 000 Kč. Při prodeji knihy nebo online kurzu Podnikání z pláže až 50% objednávek bylo přes affiliate partnery.

Ukážeme si, jak affiliate funguje, jak si vše můžete nastavit technicky, a to buď pomocí AffilBoxu, nebo s tím, co už máte (FAPI, SmartEmailing). Zároveň se podíváme na to, kde vlastně vzít affiliate partnery a jak má taková podpora nebo propagace probíhat.

Dříve nebo později zřejmě přičichnete k affiliate i z druhé strany a začnete propagovat někoho jiného. Je to celkem milý přivýdělek. Jen za letošní rok mi přinesl cca 170 tisíc Kč. Jak ovšem dělat affiliate tak, abyste nejen vydělali, ale zároveň nepoškodili svou databázi a dobré jméno, na to se taky podíváme.

4. PRÁCE S DATABÁZÍ PRO POKROČILÉ

Víte, kolik mám za ty 3 roky ve SmartEmailingu SEZNAMŮ kontaktů? Neuvěřitelných 117. Nebojte se, nebudeme se učit, jak navyšovat počet seznamů, ale jak efektivně s těmito seznamy pracovat tak, aby se klient cítil opečovaně, a hlavně aby komunikace s ním byla CÍLENÁ a efektivní. 

Když už věnujete tolik energie sběru nových kontaktů, je dobré s nimi cíleně a efektivně komunikovat a neplýtvat náboji. Naučím vás používat segmenty a tzv. follow-up e-maily, třídit vaše kontakty a díky tomu využít maximálně potenciál vaší databáze. 

5. SEO PRO PLÁŽOVÉ PODNIKATELE

Strejda Google vám bude rád posílat nové návštěvníky na web, ale musíte se mu zalíbit a vědět, co má rád. A tak vám Jirka ukáže základní techniky optimalizace pro vyhledávače, které už 6 let využívá pro e-shop akusticka-pena.cz a které celkem přirozeně využívám i já. Tyto techniky by měl každý online podnikatel znát, a proto se je rovnou samozřejmě naučíte používat v praxi. 

Na první stranu Googlu nebo Seznamu se nedostanete náhodou. Ale stačí dodržovat pár pravidel a vaše šance se značně zvýší. Kolem SEO je na webu doslova hora informací o velikosti Mount Everestu. Nemusíte tápat, dostanete jen to, co opravdu potřebujete a dělá 80 % veškerých výsledků. 

6. WEBINÁŘE – OD REALIZACE K PRODEJI

Není webinář jako webinář... Věci, které mohou na první pohled vypadat zjevné a snadné, mají doopravdy pozadí, kterému je dobré rozumět. Jedině tak dostanete na svůj webinář stovky nebo i tisíce diváků, vaše databáze se rozroste o stovky nebo i tisíce nových kontaktů během pár dnů a vaše FAPI zažije vlnobití.  

Ukážeme si, jak udělat webinář nejen technicky, ale především jaký marketing použít, na co se připravit, jak si naplánovat scénář webináře, jak pracovat s hosty webináře tak, aby to mělo maximální přínos pro obě strany, a jak na webináři mile a nenásilně prodávat.

Kromě toho vám vysvětlím, jak maximálně využít to, když jste sami pozvaní jako host na webinář někoho jiného, a jak díky tomu posílit svou značku, získat nové kontakty i prodeje, aniž byste o to museli nějak zvlášť usilovat. Miluju webináře a svou lásku k nim vám předám. 

7. VIDEO – TVORBA A VIDEO MARKETING

Videa jsou další formou, jak se přiblížit vašim klientům a vytvářet hodnotný obsah pro váš web. Někomu mohou vyhovovat videa živá, někdo jiný bude raději dělat prezentace a návody. Tak či tak je video médium, které pro vás bude mít dlouhodobě přínos z hlediska prodejního i z hlediska návštěvnosti.

Publikace videí na YouTube je totiž dalším ze zdrojů neplacené, cílené a velmi kvalitní návštěvnosti. Naučíte se tedy nejen videa vytvářet, ale především vám Jirka prakticky ukáže, co je potřeba na YouTube dělat, aby se vaše videa dostala k lidem, přivedla vám nové návštěvníky, fanoušky a kontakty do databáze.

... a ještě něco navíc pro nadšené studenty :)

Plážové rychlovky

Jéé, zase tolik práce... Asi je vám jasné, že všechny výše uvedené strategie budou vyžadovat váš čas. Ale někdy má člověk prostě chuť mít VÝSLEDKY IHNED. 

A tak vám ke každé probírané lekci vždycky dáme takovou odměnu. Plážovou rychlovku. Něco, co uděláte za hodinku a vylepšíte tím svůj web, prodejní proces, míru konverzí do databáze, návštěvnost a tak dále...

Plážový osobní a business rozvoj

Často můžete mít technicky vše dokonalé, ale pokud máte v hlavě různá omezení a názory, které vám brání v růstu, pak jste tak trochu žába na prameni. Moje cesta k úspěchu, to byly 3 roky intenzivních změn nejen navenek, ale především uvnitř.

Mnohé už jsem vám předala v kurzu PZP, ale pořád je na čem pracovat. Takže sem tam ode mě dostanete i takové osobně rozvojové střípky. :) Někdy stačí jedna věta, pár slov a v člověku to způsobí velký posun. 

Cesta k úspěchu je i cesta k jinému životu a na té cestě se člověk přirozeně formuje a mění, a pokud se změně brání, pak se brání i úspěchu a pozitivním změnám. Buď rostete, nebo umíráte. Jako člověk, i jako podnikatel. 

Prvním ročníkem Plážové střední prošlo 100 studentů a říkají toto: 

Posunula jsem se vpřed nejen znalostmi, ale i prodeji. Výdělek stoupl o celý jeden řád a já teď oproti minulému roku koukám na cifry, za kterými je nula navíc.

Jana Cardováwww.janacardova.cz

Střední krásně navazuje na základku, prohlubuje všechny získané znalosti a důkladně seznamuje s dalšími prodejními strategiemi. Přínos je nepopsatelný a investice se mi velmi brzy vrátila.

Jára Bednářováwww.skolazvesela.cz

Už při první lekci mi spadla brada dolů a hned jsem vylepsovala svůj web, protože bylo opravdu co a efekt byl brzy vidět i na počtech kontaktu v databázi.

Štěpánka Čápováwww.stepankacapova.cz

PS je najlepšia komunita, akej som kedy bola súčasťou. To nie je kurz alebo škola....to je požehnanie pre online podnikateľa. Toľko človečiny, odbornosti, vedomostí, pochopenia a zdieľania...ale aj humoru a úprimného priateľstva som nikdy nikde nezažila. A že sa to deje vo virtuálnom priestore a funguje to - to je už zázrak na druhú.

Miriam Štolfováwww.miriamstolfova.sk

Další zkušenosti účastníků Plážové střední najdete na konci této stránky.


Věřím, že díky Plážové střední budete ze svého podnikání z pláže zažívat více radosti a FAPI vám bude psát notifikace o objednávkách mnohem častěji.

Zároveň vím, že vás podpoříme ještě více v tom, aby se vaše důležité know-how, které má potenciál měnit lidem životy, k těmto lidem opravdu dostalo.

Četla jsem mnoho vašich eBooků, článků a příspěvků a vím, jaký poklad se ve vás ukrývá, a cítím, že vám můžu pomoct odhalit vaše poklady světu v mnohem větší míře:

 

K čemu je, že máte úžasný eBook, který může pomoct lidem změnit život, vyřešit jejich problémy, mít šťastné vztahy, zhubnout, zbavit se bolesti, přivést na svět a vychovat šťastné děti, naučit se novou dovednost, vydělávat peníze, zažívat více radosti, žít kvalitnější život, když si ho přečte jen pár lidí?

Pokud v tuto chvíli máte pocit, že to, co jste vytvořili, může lidem OPRAVDU POMOCT s tématem, kterému rozumíte, tak běžte a vykřičte to do světa. My vám ukážeme další metody a strategie, díky kterým vás tito lidé budou poslouchat, číst a kupovat vaše eBooky a kurzy.

A peníze? Ty jsou přirozeným důsledkem. :)“

Jak bude kurz probíhat?

Není třeba se bát intenzivní jízdy s každodenními úkoly. Nastavíme pohodové tempo. 

Jednotlivé moduly rozložíme do 3–4týdenních bloků a budete tak mít dost času je uvést do praxe. Je nám totiž jasné, že mezitím potřebujete dělat i další věci. Psát články, starat se o svou databázi, fanoušky, domácnost, děti, další práci…

Navíc i když jsme z našeho know-how vytáhli pečlivě opravdu to nejpodstatnější, to, co opravdu přineslo nejvíce kontaktů do mé databáze, co mi přineslo nejvíce prodejů a největší nárůst objednávek, a zároveň jsme to otestovali v dalších projektech, stále je toho opravdu hodně, co vám chceme předat a chceme, abyste to vstřebali a zapracovali do svého podnikání z pláže.

Proto bude kurz trvat 6 měsíců a bude ve volnějším tempu. Opět dostanete přístupy do členské sekce, kde se budou postupně uvolňovat jednotlivé lekce, a přístup k nim pak budete mít navždy.

Zároveň založíme opět speciální uzavřenou skupinu pouze pro členy Plážové střední, kde můžeme všechna témata probrat více do hloubky, řešit vaše nejasnosti, sdílet zkušenosti s novými tématy.

Garance vrácení peněz 30 dní je samozřejmostí. :) Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného, je to na vás moc složité, nebo že se vám prostě nechce, bez otázek vám vrátíme peníze. Máte na to 30 dní od začátku kurzu. 

 

 

 

 

 

 

A ještě pro vás máme jeden FAKT ÚŽASNÝ BONUS, ze kterého máme sami radost. :-) 

 

Asi nejnáročnější technika online marketingu je natáčení videí – z hlediska technické kvality i z hlediska provedení. Víme to. Sami jsme s tím několik let bojovali.

Přitom videa jsou zároveň obrovská příležitost, jak se přiblížit klientům, vybudovat si s nimi ještě větší vztah, a především jak více prodat. Z opakovaných testování prodejních stránek víme, že nejlépe prodávají ty, na kterých je kromě textu i prodejní video.
Ale natočit ho je pro mnoho z vás nepředstavitelný problém

Dnes máme techniku na natáčení videí za 50 tisíc Kč. Je to velká investice a je jasné, že abyste si natočili pár videí, tak si nebudete kupovat mikrofony za desítky tisíc. Jenže nechcete roztřesený nekvalitní obraz, na kterém vám ani pořádně nejde vidět do očí, zvuk s ozvěnou a šumy. Chcete mít kvalitní a hezké VIDEO...

Proto je bonusem k tomuto kurzu
NATÁČECÍ DEN

Dnes máme techniku na natáčení videí za 50 tisíc Kč. Je to velká investice a je jasné, že abyste si natočili pár videí, tak si nebudete kupovat mikrofony za desítky tisíc. Jenže nechcete roztřesený nekvalitní obraz, na kterém vám ani pořádně nejde vidět do očí, zvuk s ozvěnou a šumy. Chcete mít kvalitní a hezké VIDEO...

S předchozím ročníkem už několik natáčecích dnů proběhlo. Atmosféra byla úžasná. Měli jsme vždy prostor celý den diskutovat o plážovém podnikání, osobně sdílet zkušenosti, probrat konkrétní projekty. A navíc všichni zvládli natáčení na jedničku.

Přesvědčte se sami, tady je několik sestřihů z natáčecích dnů:

Proto je bonusem k tomuto kurzu
NATÁČECÍ DEN

  • Sejdeme se s vámi a 10 spolužáky a natočíte si pod naším vedením a za využití naší techniky VAŠE VIDEO.
  • Předem vás připravíme na to, jak se na takové natáčení připravit, aby vše proběhlo hladce a radostně.
  • Počet natáčecích dnů upravíme podle celkového množství studentů na Plážové střední. Takže se nemusíte bát, bude několik termínů natáčecích dnů. Zároveň samozřejmě nikoho nebudeme nutit. Účast není povinná.
  • Natáčecí dny plánujeme udělat na více místech ČR (Praha, Brno, Havířov), abyste nemuseli jezdit příliš daleko – to upřesníme podle množství studentů v kurzu a zájmu.
  • V průběhu natáčecího dne máte navíc úžasnou příležitost setkat se naživo s dalšími spolužáky a s námi a strávit tak den v inspirativní plážově-podnikatelské atmosféře.
  • To vše ZDARMA jako bonus k vašemu studiu na Plážové střední. :-)

 Čeká vás 6 měsíců pod vedením těch nejlepších plážových učitelů. Ve volném tempu,
ale s důrazem na praxi, výsledky a skvělou energii v plážové třídě. 

Pokud vás podnikání z pláže chytlo za srdce, dnem i nocí vylepšujete své weby, baví vás hledat nové způsoby, jak získat více kontaktů, fanoušků a objednávek, pak jste na Plážové střední správně. 

My už víme, co opravdu funguje, když chcete posunout svůj online byznys na další úroveň, a to nejlepší za léta praxe vám teď předáme.

Klikněte na tlačítko VSTOUPIT a my se na vás budeme těšit na Plážové střední. :)

Přihlášky za zvýhodněnou cenu s bonusem jsou již uzavřeny.

Možná vás napadlo pár otázek... 

Ještě jsem nedokončil základku, tj. kurz Podnikání z pláže, má pro mě smysl vstupovat?

V případě, že už máte alespoň svůj blog, eBook zdarma, chápete e-mail marketing a máte svou Facebook fanpage, pak pro vás mohou být techniky z Plážové střední přínosem pro budování kontaktů v databázi, a až za pár týdnů nebo měsíců dokončíte svůj placený produkt, budete mít dobrou základnu pro úspěšný start prodeje. To znamená, pokud máte kurz Podnikání z pláže zvládnutý alespoň do konce Modulu 5, pak ANO. 

Pokud jste ale úplně v plenkách a základům nerozumíte, neprošli jste kurzem PZP důkladně alespoň do Modulu 5, pak to pro vás nemá smysl a bylo by to plýtvání penězi i časem. Váš čas teprve přijde, teď se soustřeďte na to, ať postavíte svému podnikání z pláže pevné základy, a nepřeskakujte to podstatné, co se učíte v kurzu Podnikání z pláže. 

Stejně tak není vhodné vstupovat, pokud nemáte zvládnuté základy práce v MioWebu, SmartEmailingu a FAPI. Stejně jako na střední škole se počítá s tím, že ze základky už umíte číst, psát a počítat, tak na Plážové střední počítáme s tím, že základy máte zmáknuté, a nebude prostor na to, vám je vysvětlovat znovu.

Takže pokud se bojíte v MioWebu kliknout na Přidat element nebo ve Smartu Vytvořit nový e-mail, pak pro vás Plážová střední není. 

Mám pocit, že některé věci se dokážu naučit sám, nebude to pro mě zbytečné?

Když jdete světem online podnikání sami, je velmi pravděpodobné, že vám uniknou důležité detaily, které hrají roli a o kterých zkušení online podnikatelé už dávno ví. Anebo taky neví... Každou věc jde dělat skvěle, průměrně, nebo špatně. 

Jak často vidím, že i ostřílení online podnikatelé dělají zásadní chyby v affiliate marketingu nebo na webinářích. Kolik nevyužitého potenciálu mají databáze o tisících kontaktech, protože se nesegmentují... Chcete věci dělat, abyste je dělali, nebo je dělat, aby vám přinášely kvalitní kontakty, fanoušky a více objednávek?

Myslel jsem si, že abych začal plážově podnikat, stačí mi kurz Podnikání z pláže.

ANO. Abyste začali plážově podnikat, aby vám chodily objednávky eBooků, na to vám opravdu stačí kurz Podnikání z pláže. A pokud sledujete dění v naší uzavřené skupině na Facebooku, tak vidíte, že mnohým se to výborně daří. A to ne každý sdílí své výsledky veřejně, doopravdy je vás úspěšných ještě více. :)

Ale s jídlem roste chuť, a tak často hledáte další způsoby a techniky, jak své plážové podnikání vylepšit. Víte, že existuje něco víc, a zjišťujete, jak na to. Proč tápat a hledat, doptávat se a zkoušet, když my vám to předáme a naučíme vás to nejlepší, co sami používáme... Plážová střední je pro ty, kteří chtějí prostě další krok. Známe to z vlastní zkušenosti, byli jsme v té stejné kůži. :)

Je toho na mě moc, ztrácím se v tématech, budu tomu rozumět?

Vzpomeňte si na svůj start Podnikání z pláže, rozuměli jste tenkrát tomu, co všechno budete v kurzu dělat? Nejspíš ne. Mnozí z vás ani nevěděli, co to znamená webhosting.

I tentokrát vás provedeme jednotlivými tématy tak, aby to pro vás bylo srozumitelné a dokázali jste vše snadno uvést do praxe.

Navíc vám budeme dělat kurz na míru. Pokud uvidíme, že něco nezvládáte a potřebujete dovysvětlit, dovysvětlíme. Odpovíme na dotazy. Budeme o vás pečovat. Však už to znáte. :)

Mám pocit, že je to moc peněz...

Máte pocit, že je to hodně peněz? Vím, že i kdybyste v praxi použili na 100 % jen jednu radu z Plážové střední, školné se vám vrátí.

Jedna z nejlepších investic, kterou člověk v životě může pravidelně dělat, je investice do sebe a svého vzdělání. Nemovitosti zchátrají, podílové fondy zkrachují. Ale své znalosti a zkušenosti si v sobě budete nosit po celý život.  

Navíc pokud opravdu nemůžete školné zaplatit najednou, což naprosto chápu, tak máte možnost zaplatit na dvě splátky a rozložit si tak svou investici na více měsíců. 

Myslím, že nevyužiju všechna témata. Nechci například točit videa, už jen ta představa mě děsí...

To je naprosto v pořádku. Pamatujete si ještě na svou střední školu? Pravděpodobně jste excelovali v nějakém předmětu, třeba v angličtině, zatímco matematikou jste prolézali s odřenýma ušima. A vaše spolužačka to měla přesně naopak. Každý měl talent na něco jiného. 

V online marketingu je to stejné. Nejde o to, dělat hned všechno. Je dobré mít všeobecný přehled o tom, co funguje a jak to dělat správně, a pak si vybrat to, co vám jde nejlépe, co vás baví, v čem jste opravdu dobří, a to opakovaně dělat. 

Mně například opravdu jdou webináře a nárůsty objednávek ve FAPI mi to vždycky potvrdí. A tak když jsem dělala kampaň, postavila jsem ji celou na prodejních webinářích.

Mám ale kamarády v online byznyse, kteří zcela zásadně sázejí v kampaních na e-maily a videa, zatímco webináře dělají jen velmi okrajově. Úspěšný e-shop Jirky Stibora a Alexandra Fryče s akustickou pěnou je pro změnu celý postavený na kvalitním SEO a přitom nikdy nedělali webinář a neměli affiliate partnery.

Znám v info-podnikání úspěšné velké hráče, kteří mají největší příjmy z toho, že dělají affiliate propagaci někomu jinému, a jejich vlastní eBooky a kurzy mají jen tak do počtu. Anebo úspěšné blogy, které jsou nepolíbené jakýmkoli SEO. 

Takže i vy si najdete pro sebe TO PRAVÉ. 

Na druhou stranu, je dobré rozumět všem těmto technikám i v případě, že nemáte v plánu je hned používat. Já jsem například ještě dva roky zpátky tvrdila, že NIKDY nebudu točit videa... :) Na cestě vpřed se nikdy nevyhnete překračování komfortních zón. A jak víte, přístup do tohoto kurzu vám opět zůstane navždy. 

6 měsíců je dlouhá doba, rozhodně nevydržím takové tempo, jako bylo v kurzu Podnikání z pláže, a tak se bojím vstoupit.

Na to jsme mysleli a proto jsme kurz rozložili do tak dlouhé doby - abyste měli na vše dost času a v pohodě a v klidu vše zvládli. Rozhodně se nemusíte bát každodenních úkolů a rychlého tempa. To mělo své opodstatnění v základním kurzu. Nyní bude vše více pohodové. Takže se nemusíte bát. Své děti, domácnost, ani spánek rozhodně nebudete muset zanedbávat. :)

Máte další otázku? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě na stana@podnikanizplaze.cz.

Už víte vše? :)

P.S.:
Zkušenosti a výsledky jsou tím nejlepším důkazem, a tak mám tady pro vás ještě pár vzkazů od spolužáků z prvního ročníku:

Být součástí Plážové střední je něco jako cítit se členem velké rodiny, kde máte milující a pečující rodiče a mraky sourozenců, se kterými jste prostě rádi, dělite se s nimi o pracovní úspěchy i škobrtnutí, ale mnohdy najdete pomoc i ve zcela osobní rovině. Vždycky najdete někoho, kdo vás podpoří, dá radu, podělí se o své know how...

Už při první lekci mi spadla brada dolů a hned jsem vylepsovala svůj web, protože bylo opravdu co a efekt byl brzy vidět i na počtech kontaktu v databázi.

Natáčecí den byla pro mě krásná třešnička na dortu, nejen že mám krásné video, ale ten den byl něco jako prima piknik s nejlepšími přáteli. Jsem strašně ráda, že jsem nezaváhala a na střední šla, byla a je to výborná investice a to nemyslím jen finančně, obohacení ve velké míře je zde i na duši. Díky Stáňo a Jirko 💝

Štěpánka Čápováwww.stepankacapova.cz

Tak, ako som pred časom tvrdil, že online kurz Podnikání z pláže je jeden z najlepších aké som kedy absolvoval, tak to isté platí aj o jeho pokračovaní – Plážovej strednej. Na našom česko-slovenskom trhu som sa nestretol s lepším online kurzom.

Plážová střední je výborne spracovaná nadstavba k základnému kurzu. Pokročilé témy vysvetlené ľudskou rečou a bez zbytočného balastu. Presne takto si dobrý online kurz predstavujem. V každom module samé podstatné informácie, jednoducho vysvetlené pomocou videa alebo textov.

A k tomu samozrejme uzatvorené skupina na Facebooku plná vzorných študentov...🙂. Ak by časom Stáňa s Jirkom založili aj Plážovú vysokú, pošlem si prihlášku aj tam.

Miloslav Ježowww.miloslavjezo.sk

Pro mě je střední logickým pokračováním, když cítím, že základka je fajn, ale chci víc. Velkou výhodu vnímám ve vlastním tempu, možnosti učit se daný modul ani ne tak podle toho, kdy mám čas, ale podle toho, kdy to sedí mému načasování, zralosti a byznysu. Bonusem je tak akorát :-) velká uzavřená skupina, kde lze sdílet a řešit už opravdu vše bezpečně a na úrovni.

Veronika Mašínováwww.veronikamasinova.cz

Nejlepší kurz v mém živote, a že jich málo nebylo. Plážová střední se nedá nazvat jen tak obyčejnou nástavbou. Má tak obrovský přesah, že musím dlouho přemýšlet a pak dlouho povídat, v čem. Ani si to ihned tak neuvědomíme. Přijdeme na to o něco později a časem přicházíme na další a další přesah.

A po všech možných i nemožných stránkách a vznikají tady celoživotní super vztahy. Jen ten super natáčecí bonusový den má větší hodnotu než cena PS. A ta skvělá FB parta, prostě nevyčíslitelná hodnota! Každý se má na koho opřít, když je na houpačce, a všichni to tak máme.

Děkuji Stáni a Jirkovi s celého srdce a duši a všem v této skupině za obrovskou energii, která tady proudí. Těším se na školu v přírodě a na další společné akce!

Maria Petrovawww.mariapetrova.cz

Tak přemýšlím, co mi kurz dal a vzal. Tedy PZP je opravdu základka, až střední dodává on-line konání, ty správné grády. Člověk v PZP je vůbec rád, že automatu zapojí správné káblíky, do správných dírek. A nějaké SEO, je mu v tu chvíli ukradené. Prostě všechno má svůj čas. Je potřeba dělat mnohem víc, než zapojit káblíky. Strategie, webináře, videa... Je nutno se ještě hoooodně naučit.

Hodně mi dala i parta ve střední. Začalo to už dokonalou konspirací s dárkem a třídnicí pro naše učitele. Proběhla spousta zážitků a sdílení, nakonec se z toho vyklubal stmelený a podporující kolektiv.

S mnohými problémy máme odvahu se svěřit jen na střední. Kde jinde, si postesknout než ve skupině, kam hned tak nikdo nemůže. Když má někdo trable ať už životní, nebo plážové, vždycky se najde někdo, kdo poradí nebo slovem pohladí. Klaudie říká, že se tam otevíráme jako babiččiny marmelády. Co dodat, že! Nebo ukázat Fapikozy, to se dá zase jen ve střední. Máme tu kreativce, co poradí s krásou, šikovnou právničku... ajaj, tak to bych musela jmenovat všechny, každý má nějaké místo, každý je prostě v něčem jednička.

Natáčecí dny, byly extrasuper, lepší bonus těžko vymyslet. Nejen, že máme videjka, které jaksi v té době, byly nad naše technické dovednosti, ale i možnost sledovat, co natočili druzí. Miluju, jak se ve videu člověk, kterého známe jen z FB, krásně zhmotní a dostane hlas a ukáže svou osobnost a své téma. A přeřeky jsou takové milounké a lidské. Raduju se, jak se pěkně odhalí úsměvy…

Kurz mi tedy jen dal. Odborný program byl vymyšlený pěkně. Co ale nikdo netušil, je průběžné další vzdělávání od členů plážovky. Nevíte? Co třeba, psaní textů kulervocích, meditace a fonty, výživa, cvičení,... Společně to dělá hodnotu k nezaplacení. No vím, že to není krátká reference. Ale tak se mi to chtělo napsat.

Děkuji Stáni a Jirkovi a děkuji i všem Plážovým spolužačkám a spolužákům ze střední z celého srdce.:-)

Marta Veseláwww.martavesela.cz

Plážová střední je pro mne nejlepší investicí, která se mi v mém začínajícím podnikatelském životě naskytla. Jasně, nebýt PZP, tak o střední nevím, ale Plážová střední je prostě nad rámec chápání totálního začátečníka v on-line světě.

Tento kurz uvádí základy do praxe s úžasnou funkčností. Každý modul je ojedinělý a nabušený informacemi, o kterých se vám zatím jen zdá. Nevadí, v jakém pořadí se do modulů pustíte. Jsou tam a čekají na Vás. Šprty stejně nedoženete, ty jsou míle před Vámi. Až budete ready (připravení), sami si vás moduly zavolají. Takovou sílu má kurz Jiřího a Stáni.

A až se konečně překonáte a pustíte se do Vámi obávaných modulů, polije Vás euforii radosti, protože to pro Vás bude najednou pochopitelné. S každým modulem vzroste Vaše sebevědomí. Porostete jak uvnitř, tak na svých stránkách.

Kurz přímo přetéká informacemi a je naprosto adekvátní k požadované částce. Tento kurz považuji za miliónový. Nehledě na pevný základ podporujících spolužáků. Toto je neocenitelné.

Pavla Polymniawww.pavlapolymnia.cz

Som strasne rada, ze som si po základke zaplatila vstup aj do strednej. Je v nej hrozne vela dolezitych informacii, ktore moje podnikanie posuvaju stale dalej. A hlavne su v nej uzasni ludia, niektori su uz hodne daleko predo mnou. Podaktorych uz plazove podnikanie moze kludne aj zivit a tito uzasni ludia su stale ochotni sa delit so svojimi poznatkami, skusenostami a aj starostami a radostami, ktore ich pri tom stretavaju.

Tak sa spolu dokazeme posuvat a vyburcovat k aktivitam, ktore by som ja osobne asi tazko sama zvladala. Cely kurz je uplnou zmenou zivota a myslenia. Je neskutocne pozitivny a Stana a Jiri nam davaju zo seba vzdy to najlepsie. Rovnako aj ostatni spoluziaci.

Osobne som na zaciatku a prve peniazky zacinaju prichadat, ale dolezite je, ze viem ze to funguje, ze vidim na spoluziakoch ako sa im dari a viem, ze to iste postupne dosiahnem aj ja. A moznost stretnut sa so spoluziakmi a Stanou a Jirkom na natacacom dni bol uz iba uzasnou ceresnickou na tejto fantastickej, chutnej a vonavej torticke.

Zivot bez tejto komunity ludi si uz neviem a nechcem predstavit :-) Je to najlepsia investicia, ktoru som v poslednych rokoch urobila. Milujem PZP ci uz zakladku, alebo strednu a mozno sa dockame aj vysokej :-) Velmi sa tesim <3

Slavomira Ramsova www.slavkaramsova.sk
Michala Měřínská
Michala Měřínská
www.michalamerinska.cz
Zdeňka Nemethová
Zdeňka Nemethová
www.zdenkanemethova.sk

Plážová střední je pro ty, co v podnikání z pláže našli svou cestu a chtějí po ní jít dál. Pokračování kurzů díky Stáni a Jirkovi opět "nabušené" informacemi, které vás vystřelí dál ve vašem podnikání.

Investovat do střední se mi rozhodně vyplatilo. Moje podnikání se rozjíždí na základě všech informací, které dnes mám a můžu je aplikovat v době, kdy se mi zdá, že přišel ten správný čas. Neustále se vracím k lekcím a krok za krokem vylepšuji své podnikání. Informace z kurzu jsou k nezaplacení!

Natáčecí den byl pro mě ohromná zkušenost. Vykročení z konfortní zony, to musíte zažít na vlastní kůži! Velmi jsem si užila setkání se spolužáky. Bylo to příjemné a den pohodově plynul. Také mám pocit, že kurz neskončil, díky FB a všem spolužákům stále jede dál. Stáňo, připravujete vysokou? Hlásím se :)

Renata Pekařováwww.renatapekarova.cz

Plážová střední je především úplně jiný level. Pro mě je zcela zásadní, že ve skupině už se prostě mluví jedním jazykem a jsme tu všichni na podobné vlně - lidsky, technicky, byznysově. Prostě spolužáci jako řemen. :) Rozvíjíme se tu vzájemně po všech stránkách i dalece mimo rámec "školních osnov".

Vyhovuje mi, že nové lekce si člověk může v klídku nastudovat a aplikovat přesně tehdy, kdy je to pro něj aktuální. Plážová výzva byla sice velmi pozitivní stres, ale na střední už bych to asi znovu zažívat nechtěla. :D

A natáčecí den je luxusní bonus k nezaplacení. Pro mě to mělo hlavně tu hodnotu technickou - kdybych se rozhoupávala k natočení videa podomácku, asi bych ho neměla ještě ani za rok. A zároveň s tím přišlo i úžasné lidské sdílení, pohoda, radost a podpora.

Zatím vůbec nepochybuju o tom, že PzP a PLS byla ta nejlepší investice v celém mém životě.

Lucie Koubekwww.luciekoubek.cz

U vstupu do PLS jsem neváhala. Sice cena byla poněkud vyšší, ale bylo mi okamžitě jasné, že je to investice s velkým I. Přesvědčil mě o tom předcházející kurz PzP a Stánin vstřícný přístup.

Hlavní přínos pro mé podnikání v tomto kurzu vidím zejména díky praktickým a velice dobře zestrukturalizovaným informacím. Vše je jasně vysvětleno, nadchází praktická část, kde si hned všechno můžete osvojit a zakomponovat do svého business systému. Kurz je více propracovanější, má více části a podle mého názoru je velice výživný :)

To, že jsem součástí PLS pro mě znamená, že jsem ve skupině podobně smýšlejících lidí, kteří mě v případě potřeby podpoří a já zase je. Jsme určitá komunita lidí, která se setkala v jednotném záměru - vytvořit prosperující, smysluplný business s lidskou tváří a vyššími hodnotami.

Natáčecí den byl velice příjemný. Získala jsem další informace ohledně natáčení videí, setkala se se Stáňou a Jirkou - což bylo velice krásné a inspirativní setkání a oceňuji jejich smysl pro detail, spolužáky z kurzu a odnesla jsem si velice dobře zpracované video. Děkuji.

Je to pro mě opravdu škola :) Ale taková, že ačkoliv mám vysokou, říkám si, proč jsem tyto informace nezískala mnohem mnohem dřív a proč jsem místo studování teorie na vysoké nestudovala tyto důležité, pro mě a pro business důležité informace. Nadruhou stranu, vše nám do cesty přichází v ten správný čas a příležitost se objeví až tehdy, když jsme na ni připraveni. Jsem vděčná za to, že jsem se tenkrát odhodlala vstoupit.

Takže pokud máte před sebou právě tuto příležitost, je na vás, jestli ji využijete naplno, nebo si jí necháte ujít. Už se třeba nemusí opakovat. Rozhodnutí je na vás :) Přeji vám, ať se rozhodnete správně, jak to cítíte.

Markéta Králováwww.marketakralova.cz

Toľko vedomosti a skúsenosti som mohla zažiť iba v tomto SPOLKU. Vďaka všetkým informáciám,ktoré sme dostali, som sa našla. Konečne robím to, čo ma baví a v čom chcem pokračovať a prinášať informácie pre iných. Dnes môžem byť v stavbe webu samostatná a dokonca mi to pomohla postaviť web aj pre dcéru.

Je to nekonečná studnica inšpirácie a motivácie do budúcna. Táto banda si navzájom pomáha a posúva každého vpred, podrží ho aj v jeho momentálnych neúspechoch a navedie ho aj na správnejšiu cestu. Informácie sú jasné a zreteľné, zvládne to aj ako ja žena 50+++.

Investície do tohoto kurzu boli najlepšie investované za posledných pár rokov. Ďakujem a teším sa, že som sa do toho dala.

Jana Bakičováwww.janabakicova.sk

Plážová střední je pro mě velkou školou. Zejména pokory. Ano, volala mě a lákala. Ano, i peníze "najednou" přišly. Ale uznávám, že ve mně hlodal červík - přece jen už toho známe dost, co tak moc navíc se můžeme dozvědět?

A pak přišla první lekce. A druhá, třetí, čtvrtá. A každá z nich mě dostala na kolena. Tak se veřejně kaju a pokorně skláním hlavu, protože tak velké množství tak praktických návodů jsem si nedovedla ani představit. Pomalu je začleňuji do svého podnikání a čím víc jim rozumím, tím jsem si jistější.

A až je budu používat všechny, začnu se těšit na Plážovou vysokou, pak Plážový postgraduál, Docenturu, Profesuru a pak Plážovou univerzitu třetího věku. To už ale dávno budu popíjet Pina Coladu někde v Pacifiku.

Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz

Střední krásně navazuje na základku, prohlubuje všechny získané znalosti a důkladně seznamuje s dalšími prodejními strategiemi. Přínos je nepopsatelný a investice se mi velmi brzy vrátila.

Nemalou roli hraje samozřejmě i naše uzavřená skupina, která už není jen komunita spolužáků a lektorů, ale banda přátel.

Natáčecí den mi hodně pomohl v odbourání mého strachu z kamery. Jirka dokázal vytvořit tak neuvěřitelně pohodovou atmosféru, že jsme natáčení dalších vlastních videí vzali všichni konečně na milost. :D Stáně i Jirkovi za PLS velké díky. Dokázali jste vytvořit něco úžasného a je mi ctí, že jsem toho součástí.

Jára Bednářováwww.skolazvesela.cz

Překvapilo mě, o kolik vyšší podnikatelský level v PLS jde. Celá realita mého základního projektu se neuvěřitelně rozrostla a přitom zůstaly díky Jirkovi a Stáně návody krásně pochopitelné.

Celé mé podnikání může fungovat na úplně jiné úrovni a byla by obrovská škoda, kdybych se bývala rozhodla, že do PLS nevstoupím. Posunula jsem se vpřed nejen znalostmi, ale i prodeji. Výdělek stoupl o celý jeden řád a já teď oproti minulému roku koukám na cifry, za kterými je nula navíc.

Náš kolektiv spolužáků se úžasně semknul. Vlastně ani nevím, jestli už PLS skončila. :-D Všechno jede dál, posílám dotazy a někdo z přátel mi odpoví, povede se mi prodejní akce a ostatní se radují se mnou. Znovu a znovu se vracím k jednotlivým lekcím a učím se.

Se spoustu spolužáků mám osobní vztah a řešíme svá podnikání hodiny po telefonu, setkáváme se. Poprvé v životě se cítím jako nedílná a důležitá součást celku. Našla jsem své pevné místo. Díky.

Jana Cardováwww.janacardova.cz

Plážová střední byl pro mě další samozřejmý krok v mém podnikání, protože jsem věděla, že je ještě moc, co nevím :-)

Nejdůležitější pro mě byla lekce o tom, jak se starat o svoji databázi. Zlepšila se mi otevíratelnost emailů a mám i pár kampaní, kdy se nikdo neodhlásil :-) Skvělá je i lekce jak na propagaci na Facebooku a samozřejmě i tvorba videí - bez toho se já neobejdu.

O podpoře spolužáků ani nemluvím, to je nadevše. Mít se na koho obrátit pro radu, sdílet své úspěchy i pochyby - to je k nezaplacení.

Martina Doubkováwww.martinadoubkova.cz

Hodně jsem svůj vstup do střední zvažovala, protože jsem ještě neměla hotovou základku - placený eBook ještě nebyl na světě :-(.

Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla střední absolvovat - díky tomu, že jsem si vyzkoušela profesionální natáčení se Stáňou a Jirkou jsem pak byla schopna vytvořit svůj vlastní on-line kurz o syndromu vyhoření. Jsem si naprosto jistá, že bych to bez plážové střední nezvládla. Moc děkuju.

Hanka Kučováwww.hanakucova.cz

Každý začátek má své pokračování. Někdy to není na první pohled zřejmé, ale záhy pochopíte. Základka je prostě jen základka. Postavíte se na nohy, uděláte první krůčky, ale na maraton to není. Potřebuje víc. Víc informací, podpory, chuti, otevření nových dveří. A to je ten krok na střední.

Pro mne osobně je tu jedna velká pravda. Investice do zákadky a nutně pak do střední je jednou z njelepších investic v mém životě. Ne jen proto, že se dozvím mnoho vystříbřených informací, které bych musela dlouhou dobu zkoušet a hledat a tady je mám na zlatém podnose. Ale proto, že jsem vyrostla jako člověk.

Musela jsem se podívat sobě do očí a přiznat si někdy hodně nepříjemné pravdy. Podívat se na sebe jako na člověka a hodnotit. Hledat svoje já. Střední není pro každého. je pro ty, co to myslí vážně se sebou a se svým plážovým životem.

Život na pláži nepřijde sám. Chce to kus odvahy, mraky práce a vědět proč to dělám. Nebát se ztratit něco, ale více získat.

A mimo jiné získáte velký realizační tým, protože každý jeden ze střední vám něco ze svého poznání dá.

Ivana Cikánkováwww.zenyvrealitach.cz