DOTAZNÍK:

Jak Vám mohu pomoct nebo poradit ve vašem podnikání či životě? 

Přeji si, aby mé články, videa, eBooky a webináře byly pro vás co největším přínosem. Abych vám skrze ně pomáhala posunout se v životě i podnikání k úspěchu, splněným snům a životu, ze kterého si nemusíte brát dovolenou.

Kladu si však otázku, jak vám v tomto mohu ještě více pomoci? Jaké máte otázky? Jak vám mohu poradit?

Prosím věnujte 5 minut svého času otázkám níže a u každého okruhu napište první odpověď, která vás napadne. :) Nebudu na otázky odpovídat individuálně, ale odpovím vám na ně skrze NOVÉ články, webináře, videa a další zajímavý obsah, který vám vytvořím na míru. Tak, aby pro vás byly co největším přínosem a bavily vás.

Otázky jsem rozdělila do pěti okruhů. Můžete odpovědět na všechny, nebo klidně jen na jeden. Jak vám to vyhovuje. Doporučuji řídit se pravidlem: Kdo se moc ptá, moc se dozví. ;-)

Předem moc děkuji za váš čas!
Stáňa Mrázková

Odpovězte mi prosím na otázky níže. Napište první věc, která vás napadne. Pokud u nějakého okruhu žádnou otázku nemáte, nevadí, prostě jej přeskočte.

Jaká je vaše e-mailová adresa? (Emailová adresa je povinné pole, bez vyplnění e-mailu totiž tento formulář nefunguje. Děkuji.)*
Jaké vztahy panují mezi vámi a podnikáním?
Co se týče vaší seberealizace a pracovní náplně, co převážně děláte? Můžete zaškrtnout i více polí.
1. Start podnikání. Je něco, co vás brzdí od startu podnikání? Máte nějaké otázky, obavy či strachy, kvůli kterým jste zatím podnikat nezačali?
2. Podnikání z pláže. Kdybyste se mě mohli zeptat na jednu věc, která se týká podnikání z pláže, podnikání na internetu, co by to bylo?
3. Úspěch v podnikání a v životě. Co myslíte, že vám nejvíce brání v úspěchu? V čem byste potřebovali pomoct nebo poradit? V jaké oblasti svého života chcete dosáhnout úspěchu?
4. Splněné sny a přání. Já osobně jsem si ve svém životě splnila vše, o čem jsem kdy snila. A mou vášní je inspirovat ostatní, aby také žili své sny. Je nějaká otázka, která vás v souvislosti se splněnými sny napadá?
5. Šťastný a naplněný život.Cítíte se šťastní? Pokud ne, co vás v životě nejvíce trápí? Co by se muselo změnit, abyste o sobě mohli říct, že jste šťastní a žijete naplněný život?