Jsem nadšená, že už více než 35 000 lidí četlo mou knihu, kterou si dnes můžete objednat taky :-)

Kniha: Podnikání z pláže

ŽIJTE PŘÍBĚH, KTERÝ CHCETE VYPRÁVĚT

Je to pár let, co jsem žila na okraji zaprášeného sídliště v Havířově. V srdci jsem měla veliké sny o tom, jak procestuji svět, navštívím Himaláje, prožiju zimy na Bali a ukážu svým dětem krásy života.

Realita byla ale dost jiná.

Dvě maličké děti, krachující stavební firma i manželství a v peněžence pár korun. Bylo mi 26 let a měla jsem pocit, že jsem odsouzena k životu, který absolutně nemá smysl.


Jaký má totiž smysl život, ve kterém není místo pro lásku, svobodu a splněné sny? Jaký smysl má žít život, ve kterém má člověk pořád strach, jak vyjde s penězi další měsíc? Jaký smysl má ukazovat dětem život, ve kterém já nejsem šťastná? Budou jednou šťastné ony?

Rozhodla jsem se to změnit.

O náročné proměně mého života, mých krocích do neznáma, vypořádávání se se strachem, stejně jako o tom, jak jsem díky tomu došla až ke životu, který žiju dnes, je právě moje kniha Podnikání z pláže.

Stáňa Stiborová

Máte chuť žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou?

Život, ve kterém si plníte své sny a když se ohlédnete, vydechnete úžasem, že toto všechno jste zažili? 

Já takový život žiju už několik let, ale nestalo se to mávnutím kouzelného proutku. Moje cesta na pláž vedla ze zaprášeného havířovského sídliště a setkala jsem se na ní se spoustou překážek.

Pořád se ale považuju za normální ženu, mámu tří dětí, která se prostě jen rozhodla žít život podle svých představ a překonat všechny těžkosti a nástrahy, které nám život chystá, když se rozhodneme, že to cheme JINAK. 

Součástí mého vysněného života plného CESTOVÁNÍ a ČASU s mými blízkými se stalo i podnikání. A celé se to propojilo v to, čemu dnes říkám PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE. 

Kniha ve vás zažehne plamen, touhu vydat se taky za svými sny a díky mému příběhu i příběhům dalších lidí, kteří do knihy přispěli, uvidíte, ŽE TO MŮŽE BÝT I VÁŠ PŘÍBĚH. :)

Mým velkým přáním navrátit vám skrze knihu SVOBODU, kterou vám možná kousíček po kousíčku v průběhu života ukradl systém, ve kterém žijeme

Přeju si inspirovat Vás k tomu, abyste roztáhli svá křídla a začali žít také svůj příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět.

Chci Vám ukázat, že si můžete plnit sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, a že všechna omezení stojí jen ve Vaší mysli jako zdi, za kterými se ty sny skrývají.

Přeji si, aby tato kniha některé z těchto zdí, na kterých je napsáno "Toto nejde!", zbourala, otevřela nové obzory a vrátila Vám křídla ke svobodě, o kterých jste možná už zapomněli, že je máte.

Zajímá vás, co v knížce najdete?
Nahlédněte dovnitř... 

Začtěte se taky do řádků této knihy a začněte snít o svém podnikání z pláže

Představte si, jak se uprostřed zimy a smogové sezóny seberete a odletíte do teplých krajin, kde dýcháte vzduch s vůní oceánu a chodíte celý den v plavkách a vaše děti se čachtají v bazénu.

Je to úžasné.

Stejně tak je úžasné ráno vstávat a vědět, že můžete dělat jen to, co chcete a co vás baví.

Na cestě k vysněnému životu se ale člověk taky setkává se spoustou překážek a otázek.

A tak v knize najdete obojí. Jak krásy, tak těžkosti, které jsou součástí mého příběhu a této knihy. 

Věřím, že Vám kniha ukáže, že podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný pro každého.

Knihou se prolínají navíc příběhy podnikatelů a lidí, kteří už žijí život svobodně, radostně a naplno. Jsou to příběhy, které úžasně doplňují tu praktickou část podnikání z pláže a dávají inspiraci i naději, že žít život svých snů dokáže každý, kdo se rozhodne :)

Knihu doplňují příběhy těchto podnikatelů:

Alice Kirš, Dana-Sofie Šlancarová, Bohdana Kabátová, Alexandr Fryč, Barbora Zemanová Nádvorníková, Miloslav Brzák, Jiří Mazur, Jiří Stibor a David Kirš. 

Kniha Podnikání z pláže:

  • je kniha, která vám ukáže CESTU ke SVOBODĚ,
  • vás bude INSPIROVAT a zároveň dostanete PRAKTICKÉ RADY pro váš život i podnikání,
  • je plná PŘÍBĚHŮ, která vám dodají SÍLU začít žít vaše SNY.
  • NENÍ NUDNÝ návod nebo učebnice podnikání,
  • z vás neudělá MILIONÁŘE přes noc.

Kdo je autorka knihy
Stanislava Stiborová?

Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, máma tří dětí, manželka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže, ve kterém inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. 

Knihu četlo už přes 35 000 čtenářů a tady jsou nadšené ohlasy některých z nich:

Knížku Podnikání z pláže jsem doslova přečetla jedním dechem. Stačila mi na to jedna cesta vlakem z Prahy do Ostravy. Na konci knížky jsem jenom vydechla: „Já chci taky takový život.“ Další dílek zapadl do mojí skládačky a potvrdila jsem si, že se ubírám tím správným směrem.

Co moc oceňuji na této knížce je fakt, že je plná příkladů JAK NA TO, takže si to člověk dokáže krásně představit. Zcela jednoznačně je to skvělá inspirativní a motivační „nakopávačka“ a já jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce . Děkuji, Stáni.

Lucie ValchařováRodina jako firma.cz

Než číst reference o tom, jaká knížka je, pusťte se rovnou s chutí do ní, protože stojí za to. Každý si v ní najde to své a bude za to po přečtení vděčný. Někdo se bude usmívat a poznávat se v určitých místech, kterými si už prošel, druhému knížka naprosto otevře oči a posune ho mílovými kroky dopředu.

Kdybych měla jen 3 slova, kterými mám knížku popsat zvolila bych tyto: boží, inspirativní a nakopávací. S kým myšlenka podnikání z pláže nebo digitálního nomádství rezonuje, ten si ji zamiluje, tak jako jsem si ji zamilovala já :)

Martina KončulováAutorka blogu inspiruj.me

Tahle knížka je obrovskou inspirací pro všechny, kdo chtějí svůj styl života a podnikání nastavit na žití a plnění si svých snů.

Martin KalinaPodnikatel a expert na online marketing

Díky za tuto skvělou knížku Podnikání z pláže, protože já jsem si díky tomuto názvu a díky této knížce uvědomila, že co je v podstatě podstatou mého podnikání. Je to právě podnikání z pláže proto, abych měla čas být se svými dětmi a abych měla čas dělat to, co miluju, včetně mé práce. Podnikání z pláže je super! Díky, Stáňo.

Edita BerkováStrollering, mateřská v pohybu

Možná by stačilo napsat, že to bylo velice, ale velice inspirativní. Ale mám pocit, že by to nestačilo - tak ještě něco málo: podle mne to byl úžasný příběh cesty k pohodě, spokojenosti a volnosti. Příběh z kterého by se dala udělat pohádka :-)

Příběh, který je čtivý, srozumitelný, laskavý ... a pravdivý. Příběh který navíc cestu jen nepopisuje, ale ukazuje těm, kteří by se na cestu chtěli vydat také, jak na to! Myslím, že budu mluvit za velkou většinu když napíšu - Děkujeme Ti Stáňo moc za tento magický příběh!

Luboš Szabó

Když jsem Stáninu knihu četla, uvědomila jsem si, že je magická. A to proto, že když ji budete číst, tato kniha má sílu a moc inspirovat i vás ke změně vašeho života, k vykročení vstříc vašim dávno zapomenutým snům, které se ale derou na povrch a nenechávají vás spát za úplňkových nocí…

Stáňa je důkazem toho, že cesta k tomu, co si v životě přejeme, je vždy otevřená. A její kniha vám dává praktický návod, jak se na tuto cestu vydat.

Dana-Sofie ŠlancarováCyklická žena.cz

Myslím, že je to pro podnikání z pláže, pro podnikání, ve kterém preferujeme vysokou míru svobody a nezávislosti, ten nejlepší autorský počin roku.
Toto si prostě nemůžete nechat ujít. Pro některého z vás to bude totální rozvícení v hlavě. Rozvícení v hlavě o tom, jak lze dělat věci jednodušeji a žít vlastní příběh, který budete chtít jednou vyprávět třeba svým dětem či přátelům.

Jiří MazurAutor kurzu Hrajeme si na burze.cz

Dobrý deň pani Stanislava, čítam momentálne vašu knihu Podnikanie z pláže a je to fantastické, všetko, nachádzam v nej, odpovede na moje otázky, ktoré v sebe nosím už veľmi dlho, ja vám naozaj moc ďakujem za prácu, ktorú robíte a už sa teším na svoj prvý ebook. Všetko krásne v živote vám prajem.

Martina Benešováwww.martinabenesova.com

Jsem tak ráda, že se mi zrovna tahle kniha zatoulala do cesty. Abych byla upřímná, vášnivá čtenářka nejsem :D a o to víc mě dostalo jak jsem se do tvé knihy doslova zažrala. :) Kniha mě opravdu nadchla, kolikrát jsem v ní našla stejný pohled na život a v hlavě jsem si v tu chvíli řekla: ,,super, nejsem blázen když si tohle myslí i Stáňa”, :D jelikož jsem si i několikrát od blízkých vyslechla tu větu přestaň snít, radši si najdi pořádnou práci, vrať se nohama na zem. Na štěstí tyhle rady do života jsem si k srdci nebrala :)

Tvoje kniha mi pomohla si srovnat myšlenky a ještě víc mě donutila jít do AKCE naplno. Na zadní straně knihy píšeš, že touto knihou chceš inspirovat lidi k tomu, aby žili svuj příběh a plnili si svoje sny. Děkuji Tobě a tvé knize, že mě inspirovala a nakopla k tomu, abych šla pevně za svými šílenými sny, ať si už během té cesty říká kdo, co chce a ať je ta cesta jaká chce.

Lucie Hanáková

OBJEDNEJTE SI KNIHU PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE TEĎ

Když jsem byla v roce 2014 v Nepálu na treku kolem Annapuren, potkali jsme chlápka, který měl na triku napsané "Do it NOW. Sometimes "later" becomes "never". Aneb "Udělej to TEĎ. Někdy se z "později" stává "nikdy". 

Takže pokud s Vámi Podnikání z pláže rezonuje, objednejte si knihu PRÁVĚ TEĎ a získejte milého průvodce na cestu za svými sny a mapu na ty své vysněné pláže. 

Je to kniha, která může změnit Váš život a takové věci se neodkládají :)

Kniha Podnikání z pláže stojí 219 Kč + poštovné a balné. 

Možná Vás napadlo pár otázek...

Kdy kniha dorazí do mé schránky?

Knihu odesílá distribuční služba následující den poté, co dorazí vaše platba. Do vaší schránky by tedy měla dorazit během 2-3 dnů poté, co vaše platba dorazí na můj účet.

Je možné knihu objednat na Slovensko?

Ano, knihu si můžete objednat na Slovensko. Poštovné a balné na Slovensko je 4 eura. 

Napadá Vás další otázka? Pište mi na stana@podnikanizplaze.cz a já nebo moje asistentka Lenka Vám co nejrychleji odpovíme. :-)

Přidejte se mezi nadšené čtenáře a ponořte se do Podnikání z pláže...