Jsem nadšená, že už více než 53 000 lidí četlo mou knihu, kterou si dnes můžete objednat taky :-)

Kniha: Podnikání z pláže

ŽIJTE PŘÍBĚH, KTERÝ CHCETE VYPRÁVĚT

Je to pár let, co jsem žila na okraji zaprášeného sídliště v Havířově. V srdci jsem měla veliké sny o tom, jak procestuji svět, navštívím Himaláje, prožiju zimy na Bali a ukážu svým dětem krásy života.

Realita byla ale dost jiná.

Dvě maličké děti, krachující stavební firma i manželství a v peněžence pár korun. Bylo mi 26 let a měla jsem pocit, že jsem odsouzena k životu, který absolutně nemá smysl.


Jaký má totiž smysl život, ve kterém není místo pro lásku, svobodu a splněné sny? Jaký smysl má žít život, ve kterém má člověk pořád strach, jak vyjde s penězi další měsíc? Jaký smysl má ukazovat dětem život, ve kterém já nejsem šťastná? Budou jednou šťastné ony?

Rozhodla jsem se to změnit.

O náročné proměně mého života, mých krocích do neznáma, vypořádávání se se strachem, stejně jako o tom, jak jsem díky tomu došla až ke životu, který žiju dnes, je právě moje kniha Podnikání z pláže.
Stáňa Stiborová

Máte chuť žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou?

Život, ve kterém si plníte své sny a když se ohlédnete, vydechnete úžasem, že toto všechno jste zažili? 

Já takový život žiju už několik let, ale nestalo se to mávnutím kouzelného proutku. Moje cesta na pláž vedla ze zaprášeného havířovského sídliště a setkala jsem se na ní se spoustou překážek.

Pořád se ale považuju za normální ženu, mámu čtyř dětí, která se prostě jen rozhodla žít život podle svých představ a překonat všechny těžkosti a nástrahy, které nám život chystá, když se rozhodneme, že to cheme JINAK. 

Součástí mého vysněného života plného CESTOVÁNÍ a ČASU s mými blízkými se stalo i podnikání. A celé se to propojilo v to, čemu dnes říkám PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE. 

Kniha ve vás zažehne plamen, touhu vydat se taky za svými sny a díky mému příběhu i příběhům dalších lidí, kteří do knihy přispěli, uvidíte, ŽE TO MŮŽE BÝT I VÁŠ PŘÍBĚH. :)

Mým velkým přáním navrátit vám skrze knihu SVOBODU, kterou vám možná kousíček po kousíčku v průběhu života ukradl systém, ve kterém žijeme

Přeju si inspirovat Vás k tomu, abyste roztáhli svá křídla a začali žít také svůj příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět.

Chci Vám ukázat, že si můžete plnit sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, a že všechna omezení stojí jen ve Vaší mysli jako zdi, za kterými se ty sny skrývají.

Přeji si, aby tato kniha některé z těchto zdí, na kterých je napsáno "Toto nejde!", zbourala, otevřela nové obzory a vrátila Vám křídla ke svobodě, o kterých jste možná už zapomněli, že je máte.

Najlepšia kniha, ktorú som čítala a ktorá mi zmenila život. To sú slová, ktoré mi napadnú ako prvé. Ešte teraz si pamätám na zimomriavky, ktoré mnou prechádzali, keď som sa do nej začítala.

Vďaka tejto knihe som objavila niečo o čom som ani netušila a na druhej strane som po tom vždy túžila. Keby som takto pred rokom ignorovala inzerát na FB tak by som bola stále tam, kde som bola pred rokom, teda v podstate nikde, len by som stále prešľapovala na mieste. Neubehol ani rok a ja mám fungujúce podnikanie. Ďakujem za knihu, kurzy a všetko, čo si ma naučila.
Miroslava ŠkorvánkováAutorka projektu medovnikaren.sk
Dnes jsem se oprostila od zaměstnání a dělám to, co mě baví. Zejména hlavně díky Tobě. Zatím nejezdím na žádné pláže několikrát do roka, ale už vím, že už nebudu nikdy zaměstnanec. Toto u mě odstartovala kniha Podnikání z pláže.
Michaela MaťhováAutorka projektu BylinkovyRaj.net

Zajímá vás, co v knížce najdete?
Nahlédněte dovnitř... 

Začtěte se taky do řádků této knihy a začněte snít o svém podnikání z pláže

Představte si, jak se uprostřed zimy a smogové sezóny seberete a odletíte do teplých krajin, kde dýcháte vzduch s vůní oceánu a chodíte celý den v plavkách a vaše děti se čachtají v bazénu.

Je to úžasné.

Stejně tak je úžasné ráno vstávat a vědět, že můžete dělat jen to, co chcete a co vás baví.

Na cestě k vysněnému životu se ale člověk taky setkává se spoustou překážek a otázek.

A tak v knize najdete obojí. Jak krásy, tak těžkosti, které jsou součástí mého příběhu a této knihy. 

Věřím, že Vám kniha ukáže, že podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný pro každého.

Kniha Podnikáni z pláže bola pre mňa veľký nakopávač. Pamätám si presne to obdobie, kedy som dala výpoveď a týždeň po skončení pracovného pomeru som si ju každé ráno čítala a rezonovala so mnou takmer každá jedna veta.

Dnes robím online poradenstvo a konzultácie a mám projekt zameraný na povedomie o potravinovej intolerancii - IgG senzitivite a liečbu zdravotných problémov prostredníctvom eliminačnej diéty. Čoskoro vydávam svoju prvú knihu. Tvoja kniha prišla do môjho života v správny čas.
Dagi Rakovická ČanigováAutorka projektu Láskavá výživa pri potravinovej intolerancii, www.dagmarcanigova.sk
Ahoj Stáni, Tvoji knihu mám už od roku 2014. Utvrdila mě v tom, že existuje cesta, i když ji ještě nevidíme. Že je způsob, jak dělat věci jinak, jak se otevřít inspiraci a kreativitě. Jen pustit staré vzorce a jít si za svým snem.

V té době jsem měla fungující “offline” kurzy a Tvá kniha (a postupně) i kurzy PZP mě nakoply k tomu, abych se pustila i cestou online. Dnes mám svůj online kurz, který jsem s láskou a Tvými koncepty vytvořila. Vlastně od té doby pořád tvořím a k tomu jsi mě inspirovala právě Ty a Tvá komunita.
Martina Vokurková ChocováAutorka webu www.mvch.cz

Knihu doplňují příběhy dalších podnikatelů:

Když jsem v roce 2014 knihu vydávala poprvé, online podnikání se věnoval jen zlomek lidí a životním stylem plážového podnikatele jich žilo ještě méně. Dnes už je to jinak. Komunita, která vyrostla okolo Podnikání z pláže čítá tisíce lidí a tak jsem oslovila některé z nich, aby v knize sdíleli svůj příběh nebo zkušenosti také. Můžete si tak přečíst zkušenosti lidí, jako je:

Tereza Kramerová, Michala Měřínská, Jára Bednářová, Markéta Strnadová, Miriam Štolfová, Růžena Nekudová, Veronika Mašínová, Martina Kolmanová, Petra Uzan, Bára Veselá, Kateřina Dolenská, Renata Pekařová, Tereza Broschová, Lucie Konečná, Lenka Suchomelová, Alexandr Fryč, Jiří Mazur, Jiří Stibor a další. 

Kniha Podnikání z pláže:

  • je kniha, která vám ukáže CESTU ke SVOBODĚ,
  • vás bude INSPIROVAT a zároveň dostanete PRAKTICKÉ RADY pro váš život i podnikání,
  • je plná PŘÍBĚHŮ, která vám dodají SÍLU začít žít vaše SNY.
  • NENÍ NUDNÝ návod nebo učebnice podnikání,
  • z vás neudělá MILIONÁŘE přes noc.

Kdo je autorka knihy
Stanislava Stiborová?

Žije svůj život naplno a plní si své sny. Je expertka na online podnikání a online marketing. Své podnikání může díky internetu dělat odkudkoli na světě. Z pláže, chaty nebo oblíbené kavárny. A právě tato myšlenka stojí za jejím projektem Podnikání z pláže.

Ve své knize a oblíbených online kurzech dává lidem funkční návody pro to, jak mohou své zkušenosti vložit do digitálních produktů a podnikat online. Inspiruje své čtenáře k tomu, jak žít příběh, který stojí za to vyprávět. Zároveň je máma čtyř dětí a vášnivá cestovatelka.

Knihu četlo už přes 45 000 čtenářů a tady jsou nadšené ohlasy některých z nich:

Knížku Podnikání z pláže jsem doslova přečetla jedním dechem. Stačila mi na to jedna cesta vlakem z Prahy do Ostravy. Na konci knížky jsem jenom vydechla: „Já chci taky takový život.“ Další dílek zapadl do mojí skládačky a potvrdila jsem si, že se ubírám tím správným směrem.

Co moc oceňuji na této knížce je fakt, že je plná příkladů JAK NA TO, takže si to člověk dokáže krásně představit. Zcela jednoznačně je to skvělá inspirativní a motivační „nakopávačka“ a já jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce . Děkuji, Stáni.
Lucie Valchařová
Než číst reference o tom, jaká knížka je, pusťte se rovnou s chutí do ní, protože stojí za to. Každý si v ní najde to své a bude za to po přečtení vděčný. Někdo se bude usmívat a poznávat se v určitých místech, kterými si už prošel, druhému knížka naprosto otevře oči a posune ho mílovými kroky dopředu.

Kdybych měla jen 3 slova, kterými mám knížku popsat zvolila bych tyto: boží, inspirativní a nakopávací. S kým myšlenka podnikání z pláže nebo digitálního nomádství rezonuje, ten si ji zamiluje, tak jako jsem si ji zamilovala já :)
Martina KončulováAutorka blogu inspiruj.me
Tahle knížka je obrovskou inspirací pro všechny, kdo chtějí svůj styl života a podnikání nastavit na žití a plnění si svých snů.
Martin KalinaPodnikatel a expert na online marketing
Díky za tuto skvělou knížku Podnikání z pláže, protože já jsem si díky tomuto názvu a díky této knížce uvědomila, že co je v podstatě podstatou mého podnikání. Je to právě podnikání z pláže proto, abych měla čas být se svými dětmi a abych měla čas dělat to, co miluju, včetně mé práce. Podnikání z pláže je super! Díky, Stáňo.
Edita BerkováStrollering, mateřská v pohybu
Možná by stačilo napsat, že to bylo velice, ale velice inspirativní. Ale mám pocit, že by to nestačilo - tak ještě něco málo: podle mne to byl úžasný příběh cesty k pohodě, spokojenosti a volnosti. Příběh z kterého by se dala udělat pohádka :-)

Příběh, který je čtivý, srozumitelný, laskavý ... a pravdivý. Příběh který navíc cestu jen nepopisuje, ale ukazuje těm, kteří by se na cestu chtěli vydat také, jak na to! Myslím, že budu mluvit za velkou většinu když napíšu - Děkujeme Ti Stáňo moc za tento magický příběh!
Luboš Szabó
Když jsem Stáninu knihu četla, uvědomila jsem si, že je magická. A to proto, že když ji budete číst, tato kniha má sílu a moc inspirovat i vás ke změně vašeho života, k vykročení vstříc vašim dávno zapomenutým snům, které se ale derou na povrch a nenechávají vás spát za úplňkových nocí…

Stáňa je důkazem toho, že cesta k tomu, co si v životě přejeme, je vždy otevřená. A její kniha vám dává praktický návod, jak se na tuto cestu vydat.
Dana-Sofie ŠlancarováCyklická žena.cz
Myslím, že je to pro podnikání z pláže, pro podnikání, ve kterém preferujeme vysokou míru svobody a nezávislosti, ten nejlepší autorský počin roku.
Toto si prostě nemůžete nechat ujít. Pro některého z vás to bude totální rozvícení v hlavě. Rozvícení v hlavě o tom, jak lze dělat věci jednodušeji a žít vlastní příběh, který budete chtít jednou vyprávět třeba svým dětem či přátelům.
Jiří MazurAutor kurzu Hrajeme si na burze.cz
Dobrý deň pani Stanislava, čítam momentálne vašu knihu Podnikanie z pláže a je to fantastické, všetko, nachádzam v nej, odpovede na moje otázky, ktoré v sebe nosím už veľmi dlho, ja vám naozaj moc ďakujem za prácu, ktorú robíte a už sa teším na svoj prvý ebook. Všetko krásne v živote vám prajem.
Martina Benešováwww.martinabenesova.com

OBJEDNEJTE SI KNIHU PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE TEĎ

Když jsem byla v roce 2014 v Nepálu na treku kolem Annapuren, potkali jsme chlápka, který měl na triku napsané "Do it NOW. Sometimes "later" becomes "never". Aneb "Udělej to TEĎ. Někdy se z "později" stává "nikdy". 

Takže pokud s Vámi Podnikání z pláže rezonuje, objednejte si knihu PRÁVĚ TEĎ a získejte milého průvodce na cestu za svými sny a mapu na ty své vysněné pláže. 

Je to kniha, která může změnit Váš život a takové věci se neodkládají :)

Kniha Podnikání z pláže stojí 219 Kč + poštovné a balné. 

Možná Vás napadlo pár otázek...

Kdy kniha dorazí do mé schránky?

Knihy objednané v průběhu roku odesíláme do dvou pracovních dnů od zaplacení. 

Je možné knihu objednat na Slovensko?

Ano, knihu si můžete objednat na Slovensko. Poštovné a balné na Slovensko je 6 EUR.

A co když bydlím v jiné zemi? 

Knihu si můžete za poštovné a balné 6 EUR objednat do jakékoli země na světě.

Už jsme posílali do USA, Kanady a dokonce i do Tasmánie a kniha vždy v pořádku dorazila, takže ať bydlíte kdekoli na světě, knihu vám rádi pošleme. :)

Můžu si objednat více knih?

Ano.

Napadá Vás další otázka? Pište mi na [email protected] a já nebo moje asistentka Lenka Vám co nejrychleji odpovíme. :-)

Přidejte se mezi nadšené čtenáře a ponořte se do Podnikání z pláže...