Více než 53 000 čtenářů má od roku 2014 doma knihu
s provokativním názvem a inspirativním poselstvím:

Podnikání z pláže, žijte příběh, který chcete vyprávět.

Osobní příběh jedné z nejúspěšnějších českých online podnikatelek startuje na havířovském sídlišti s posledními 10Kč v peněžence a vede až k procestování kusu světa s dětmi.

Kniha je protkaná zkušenostmi dalších "plážových podnikatelů". Najdete v ní také konkrétní rady a hodnotné tipy, které vás nakopnou k tomu zvednout zadek a změnit svůj život. :)

Kniha: Podnikání z pláže

ŽIJTE PŘÍBĚH, KTERÝ CHCETE VYPRÁVĚT

Je to pár let, co jsem žila na okraji zaprášeného sídliště v Havířově. V srdci jsem měla veliké sny o tom, jak procestuji svět, navštívím Himaláje, prožiju zimy na Bali a ukážu svým dětem krásy života.

Realita byla ale dost jiná.

Dvě maličké děti, krachující stavební firma i manželství a v peněžence pár korun. Bylo mi 26 let a měla jsem pocit, že jsem odsouzena k životu, který absolutně nemá smysl.


Jaký má totiž smysl život, ve kterém není místo pro lásku, svobodu a splněné sny? Jaký smysl má žít život, ve kterém má člověk pořád strach, jak vyjde s penězi další měsíc? Jaký smysl má ukazovat dětem život, ve kterém já nejsem šťastná? Budou jednou šťastné ony?

Rozhodla jsem se to změnit.

O náročné proměně mého života, mých krocích do neznáma, vypořádávání se se strachem, stejně jako o tom, jak jsem díky tomu došla až ke svobodnému životu, který žiju dnes, o tom je právě moje kniha Podnikání z pláže.
Stáňa StiborováDnes máma už 4 dětí a úspěšná online podnikatelka

Rok 2009

Dvě maličké děti, krachující stavební firma i manželství a v peněžence pár korun.

Rok 2023

Rozhodla jsem se to změnit. Jsem si jistá, že mé minulé vystresované já by užasle zíralo. :)

😫 Společnost nám kousek po kousku UKRADLA SVOBODU a možná i vy jste uvěřili, že je NORMÁLNÍ:

  • dělat 40 let práci, která vás NEBAVÍ,
  • nadávat na šéfa, plat, kolegy,
  • čekat na pátky a 5 dní v týdnu padat únavou,
  • mít čas na děti, partnera a koníčky jen o víkendu,
  • a jednou za rok si dopřát svobodu na příděl.

❌ NENÍ TO NORMÁLNÍ

✅ JDE ŽÍT I JINAK. SVOBODNĚ.

Učitelka, lékařka, účetní, právnička, lékarnice, porodní asistentka, fyzioterapeutka, klavíristka, švadlena… Copak i pro někoho takového je podnikání z pláže? 

Ano. A neznamená to, že byste kvůli tomu museli opouštět profesi, kterou milujete. Ale znamená to, že můžete mít další zdroj příjmů, pomoc více lidem, seberealizovat se v době mateřské a tak dále...

Jsou to 3 roky, co jsem si pořídila knížku Podnikání z Pláže, která mě osvítila v době C*vidové a nakopla mě k tomu dělat pro své pacienty a klienty osvětu v online světě a už v tom jedu 2,5 roku. Protože mi komplex Podnikání z pláže umožnil do tohohle světa proniknout. Nepodnikám z pláže ale z domova, když se chce zrovna mně.;)
Markéta HasoňováFyzioterapeutka
Když jsem knihu Podnikání z pláže přečetla, uvědomila jsem si, že jen na mně záleží jaký bude můj život. V té době jsem už 35 rok učila na základní škole, cítila se unavená.

Ten systém českého školství mě velice zatěžoval, ale měla jsem strach udělat krok pryč. Z jistoty do nejistoty. Knížka mi pomohla uvědomit si, že můžu udělat změnu. Taky jsem si vzpomněla na dobu, kdy mi bylo 16 a já věřila, že budu spisovatelka a psaním se budu živit.

Ted už jsem mimo systém, pomalu rozbíhám své podnikání. Nejde to úplně snadno, ale jsem šťastná a spokojená a skutečně žiju svůj sen.
Hana Novotná35 let učitelka na ZŠ, dnes autorka projektu Buď v pohodě
Během mateřství jsem se definitivně rozhodla, že mým cílem v životě je mít svobodu. To pro mě znamená trávit hodnotný a libovolně dlouhý čas s rodinou, cestovat a živit se tím, co mě baví a naplňuje. Začala jsem přemýšlet, jak to celé uchopit, jak začít - a do nosu mi cvrnkla Stánina knížka Podnikání z pláže.

Ta mi potvrdila, že je to nejen možné, ale taky mi ukázala reálnou cestu, jak svoji představu o životě opravdu uskutečnit. Příběh Stáni i ostatních je neuvěřitelně inspirující a doslova nakopne člověka k akci. Mně kniha rozhodně změnila život. Děkuju!
Lucie PeškováAutorka projektu Spokojená máma
Vaše kniha mi změnila život. A přišlo mi to přesně ve chvíli, kdy jsem to potřebovala. Díky tomu jsem rozšířila své hobby-podnikání od šití tašek ze starých džínů na učení jiných lidí, jak je vyrábět. Dalo mi to spoustu volného času a více zábavy v každodenní práci. Děkuji moc, Stáňo, že jste mi dala tolik inspirace!!!
Ekaterina Martin
Stánina kniha mě nakopla k tomu, abych se přihlásila do kurzu PLÁŽOVÁ ZÁKLADKA a vydala se na novou cestu za svobodným životem. Ukázala mi, že lze být pánem svého času a věnovat se sobě, rodině i práci dle uvážení.
Petra BodlákováMasérka
Kniha Podnikání z pláže mi vstříkla motivaci přímo do žil. Stáňa v ní inspiruje nejen svým příběhem plným odvahy, ale také příběhy ostatních, kteří prošli jejím kurzem. Kniha je velmi čtivá, motivující a plná inspirace.

Po celou dobu jejího čtení jsem měla pocit, jako když se vám někdo s důvěrou dívá do očí a říká, že všechno, co ke svému podnikání potřebujete, už máte. A na každé straně vám to pomáhá uvnitř sebe najít.
Lucie Minaříková

Jaké by bylo žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou?

 

Život, ve kterém si plníte své sny a když se ohlédnete, vydechnete úžasem: "Wow! Toto všechno jsem zažila:" ?

Já takový život žiju už mnoho let, ale nestalo se to mávnutím kouzelného proutku. Moje cesta na pláž vedla ze zaprášeného havířovského sídliště a setkala jsem se na ní se spoustou překážek.

Pořád se ale považuju za normální ženu, mámu čtyř dětí, která se prostě jen rozhodla žít život podle svých představ a překonat všechny těžkosti a nástrahy, které nám život chystá, když se rozhodneme, že to cheme JINAK. 

Součástí mého vysněného života plného CESTOVÁNÍ a ČASU s mými blízkými se stalo i podnikání. A celé se to propojilo v to, čemu dnes říkám PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE. 

Kniha ve vás zažehne plamen, touhu vydat se taky za svými sny a díky mému příběhu i příběhům dalších lidí, kteří do knihy přispěli, uvidíte, ŽE TO MŮŽE BÝT I VÁŠ PŘÍBĚH. :)

Kniha Podnikání z pláže:

  • je kniha, která vám ukáže CESTU ke SVOBODĚ,
  • vás bude INSPIROVAT a zároveň dostanete PRAKTICKÉ RADY pro váš život i podnikání,
  • je plná PŘÍBĚHŮ, která vám dodají SÍLU začít žít vaše SNY.
  • NENÍ NUDNÝ návod nebo učebnice podnikání,
  • z vás neudělá MILIONÁŘE přes noc.

Přeju si inspirovat Vás k tomu, abyste roztáhli svá křídla a začali žít také svůj příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět.

Chci Vám ukázat, že si můžete plnit sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, a že všechna omezení stojí jen ve vaší mysli jako zdi, za kterými se ty sny skrývají.

Přeji si, aby tato kniha některé z těchto zdí, na kterých je napsáno "Toto nejde!", zbourala, otevřela nové obzory a vrátila Vám křídla ke svobodě, o kterých jste možná už zapomněli, že je máte.

Najlepšia kniha, ktorú som čítala a ktorá mi zmenila život. To sú slová, ktoré mi napadnú ako prvé. Ešte teraz si pamätám na zimomriavky, ktoré mnou prechádzali, keď som sa do nej začítala.

Vďaka tejto knihe som objavila niečo o čom som ani netušila a na druhej strane som po tom vždy túžila. Keby som takto pred rokom ignorovala inzerát na FB tak by som bola stále tam, kde som bola pred rokom, teda v podstate nikde, len by som stále prešľapovala na mieste. Neubehol ani rok a ja mám fungujúce podnikanie. Ďakujem za knihu, kurzy a všetko, čo si ma naučila.
Miroslava ŠkorvánkováAutorka projektu medovnikaren.sk
Dnes jsem se oprostila od zaměstnání a dělám to, co mě baví. Zejména hlavně díky Tobě. Zatím nejezdím na žádné pláže několikrát do roka, ale už vím, že už nebudu nikdy zaměstnanec. Toto u mě odstartovala kniha Podnikání z pláže.
Michaela MaťhováAutorka projektu BylinkovyRaj.net
Díky knize Podnikání z pláže jsem pochopila, že můžu být plážovnicí i já. Dříve jsem jakékoli zmínky o Podnikání z pláže přeskakovala, protože mi přišly pro mě nereálné. Pláž pro mě byla synonymem něčeho exotického, nedostupného, drahého. Teprve po přečtení knihy jsem pochopila, že je to vlastě jakási filozofie. Že mi Stáňa a její tým dávají k dispozici ověřené nástroje, a jestli díky nim dojdu až na pláž nebo kamkoli jinam, je na mě.

Jsem teprve na začátku cesty. Hlavou mi víří spousta nápadů, a krůček za krůčkem si jdu za svým snem. Protože díky Stáni vím, jak na to. Věřte mi, že po přečtení knihy Podnikání z pláže, budete mít chuť zkusit to také.
Staňka Směřičková
Kniha Podnikání z pláže mě doslova vykopla z poklidného rybníčku off-line podnikání a nasměrovala mě na cestu úžasného podnikatelského dobrodružství. Na mnoha místech v knize jsem našla inspiraci pro svou další podnikatelskou cestu i chuť pustit se do něčeho nového.

Díky knize jsem vykročila na on-line cestu, která mi otevřela naprosto nové podnikatelské možnosti. Ukázala mi způsoby, jak pracovat odkudkoli a kdykoli a užívat si tak skutečnou podnikatelskou svobodu.
Eva Swalens Řepová

Zajímá vás, co v knížce najdete?
Nahlédněte dovnitř... 

Začtěte se taky do řádků této knihy a dovolte si snít o tom...

...jaké by to bylo se uprostřed zimy a smogové sezóny sebrat a odletět do teplých krajin, kde dýcháte vzduch s vůní oceánu a chodíte celý den v plavkách a vaše děti se čachtají v bazénu.

Je to úžasné.

Stejně tak je úžasné ráno vstávat a vědět, že můžete dělat smysluplnou práci, kterou milujete a baví vás.

A nejen to. Online podnikání, podnikání z pláže, není jen o tom, že odletíte někam do tepla. Dává nám svobodu organizovat si svůj čas a život podle svého a žít v souladu se svou duší. Protože tu svou "pláž" máme každý někde jinde. Někdo v Thajsku, někdo na chatě v Beskydech, někdo obojí. :)

Na cestě k vysněnému životu se ale člověk taky setkává se spoustou překážek a otázek.

A tak v knize najdete obojí. Jak krásy, tak těžkosti, které jsou součástí mého příběhu a této knihy. 

Věřím, že Vám kniha ukáže, že podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný pro každého.

Online podnikání lze dělat jako součást nejrůznějších profesí a můžete mít díky tomuto dalšímu zdroji příjmů klid v duši.

 

Kniha Podnikáni z pláže bola pre mňa veľký nakopávač. Pamätám si presne to obdobie, kedy som dala výpoveď a týždeň po skončení pracovného pomeru som si ju každé ráno čítala a rezonovala so mnou takmer každá jedna veta.

Dnes robím online poradenstvo a konzultácie a mám projekt zameraný na povedomie o potravinovej intolerancii - IgG senzitivite a liečbu zdravotných problémov prostredníctvom eliminačnej diéty. Čoskoro vydávam svoju prvú knihu. Tvoja kniha prišla do môjho života v správny čas.
Dagi Rakovická ČanigováAutorka projektu Láskavá výživa pri potravinovej intolerancii, www.dagmarcanigova.sk
Ahoj Stáni, Tvoji knihu mám už od roku 2014. Utvrdila mě v tom, že existuje cesta, i když ji ještě nevidíme. Že je způsob, jak dělat věci jinak, jak se otevřít inspiraci a kreativitě. Jen pustit staré vzorce a jít si za svým snem.

V té době jsem měla fungující “offline” kurzy a Tvá kniha (a postupně) i kurzy PZP mě nakoply k tomu, abych se pustila i cestou online. Dnes mám svůj online kurz, který jsem s láskou a Tvými koncepty vytvořila. Vlastně od té doby pořád tvořím a k tomu jsi mě inspirovala právě Ty a Tvá komunita.
Martina Vokurková ChocováAutorka webu www.mvch.cz

Knihu doplňují příběhy dalších podnikatelů:

Když jsem v roce 2014 knihu vydávala poprvé, online podnikání se věnoval jen zlomek lidí a životním stylem plážového podnikatele jich žilo ještě méně.

Dnes už je to jinak. Komunita, která vyrostla okolo Podnikání z pláže čítá tisíce lidí a tak jsem oslovila některé z nich, aby v knize sdíleli svůj příběh nebo zkušenosti také.

Můžete si tak přečíst zkušenosti lidí, jako je:

Průvodkyně myslí Tereza Kramerová, autorka projektu Magicky ženská Michala Měřínská, učitelka Jára Bednářová, fyzioterapeutka Markéta Strnadová, lektorka a motivátorka Miriam Štolfová, lektorka Růžena Nekudová, podnikatelka Veronika Mašínová, logopedka Martina Kolmanová, majitelka e-shopu Petra Uzan, máma 4 domškoláků Bára Veselá, lektorka jógy Kateřina Dolenská, švadlena Renata Pekařová, výživová poradkyně Tereza Broschová, koučka Lucie Konečná, lektorka češtiny Lenka Suchomelová, podnikatelé Alexandr Fryč, Jiří Mazur, Jiří Stibor a další. 

Díky knize jsem si uvědomila, kde je má vášeň, v čem mohu pomáhat, co je mým posláním. Inspirativní příběhy z knihy mi pomohly překonat strach z neznámého, rozhodnout se žít jinak a vystoupit z každodenní rutiny ve stávajícím zaměstnání.
Sylva Svobodová
Kniha Podnikání z pláže mi ukázala zcela nové možnosti podnikání, které jsem do té doby neznala. Příběhy ostatních žen mě inspirovaly a zasely první semínko k vlastnímu podnikání. Kniha mi dodala odvahy přeměnit své tehdejší hobby v práci, která mi dělá radost každý den. Jsem nesmírně vděčná, že mě kniha našla v ten správný okamžik, a nastartovala tak mou další pracovní část života.
Michaela Kopecká
Každá kapitola je plná naděje, motivace, hlubokých myšlenek, a dovoluje každému pocítit lehký závan svobody, po kterém všichni toužíme a potřebujeme jej.

Kniha obsahuje příběhy lidí, kteří žijí své sny i poslání a obohacují tím sebe i okolí. Každý příběh člověka, který si splnil svůj sen je úžasně inspirující a nabíjející. Líbí se mi, že je kniha psaná upřímně a zmiňuje i překážky a období nez(dar)u.

Troufám si napsat, že je to kniha, která zároveň léčí. Vzbudila ve mně něco dlouho spícího a především víru, že když opravdu chceme, dokážeme své sny uskutečnit.

Pokaždé, když do knihy třeba jen nakouknu a přečtu si kousek, tak cítím velkou podporu a povzbuzení. V tom vidím obrovské požehnání, které může každý čtenář pocítit.
Anna Bližňáková
Pro mě je tato kniha motivací ke splnění našich snů. Je plná inspirativních rad a příběhů nejen samotné Stáni, ale i jiných spokojených online podnikatelů. Ukázala mi, že online podnikání je dosažitelné pro každého a přináší nejen radost, naplnění a hojnost, ale především svobodu.

Dokázala mě podpořit a dodat mi odvahu k mému vlastnímu podnikání, které mi přináší tolik uspokojení. Nyní mám svobodnou práci, která je mou vášní. Nemusím si žádat o dovolenou, jsem svým vlastním šéfem a nejvíce mě baví ta časová flexibilita. :)

Rozhodně doporučuji si knihu přečíst, protože v ní člověk může objevit svou životní cestu. A jak moc dlouho ji někdy hledáme...
Lea Weinzetlová

Kdo je autorka knihy
Stáňa Stiborová?

Žije svůj život naplno a plní si své sny. Je expertka na online podnikání a online marketing. Od roku 2015 také nejvyhledávanější lektorka a průvodkyně (nejen) začínajících online podnikatelů.

Své podnikání může díky internetu dělat odkudkoli na světě. Z pláže, chaty nebo oblíbené kavárny. A právě tato myšlenka stojí za jejím projektem Podnikání z pláže.

Ve své knize a oblíbených online kurzech dává lidem funkční návody pro to, jak mohou své zkušenosti vložit do digitálních produktů a podnikat online. Zároveň je máma čtyř dětí a vášnivá cestovatelka.

Knihu četlo už přes
53 000 čtenářů

Dlouhou dobu mám v hlavě, že to přece musí jít jinak, než se honit mezi prací a dětmi a jednou za rok si dopřát dovolenou. Jen jsem nevěděla, kde začít a jak to pojmout….

Při čtení knihy jsem měla neustále pocit, že tohle je to ONO. Kniha odpověděla i na několik mých pochybností a otázek, které mi rozum podsouvá. Cítím skutečnou chuť pokračovat v cestě, kterou tahle kniha odstartovala. Cesta to bude asi dlouhá, ale už vím, že se na ni můžu vydat…

Je to probuzení, inspirace, ale i praktický návod, kde začít a jak o sobě přemýšlet. Doporučuji všem, co cítí volání vzít svůj život do svých rukou!
Radka Kilianová
Knihu Podnikání z pláže mám doma už několik let a zatímco jiné knihy z knihovničky "zmizely", tahle tam pořád zůstává.

Mám ráda inspirující příběhy. Dodávají sílu a odhodlání žít ten svůj, který chceme vyprávět. A Stáňa mě jako neviditelná nit provází již několik let. Vždy jsme si s rodinou přáli být na cestách déle než týden o prázdninách a to se nám plní. Nyní nastal ten správný čas na pláži jen nelelkovat, ale také z ní podnikat :-)
Ema Temrová
Knížku Podnikání z pláže jsem doslova přečetla jedním dechem. Stačila mi na to jedna cesta vlakem z Prahy do Ostravy. Na konci knížky jsem jenom vydechla: „Já chci taky takový život.“ Další dílek zapadl do mojí skládačky a potvrdila jsem si, že se ubírám tím správným směrem.

Co moc oceňuji na této knížce je fakt, že je plná příkladů JAK NA TO, takže si to člověk dokáže krásně představit. Zcela jednoznačně je to skvělá inspirativní a motivační „nakopávačka“ a já jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce . Děkuji, Stáni.
Lucie Valchařová
Než číst reference o tom, jaká knížka je, pusťte se rovnou s chutí do ní, protože stojí za to. Každý si v ní najde to své a bude za to po přečtení vděčný. Někdo se bude usmívat a poznávat se v určitých místech, kterými si už prošel, druhému knížka naprosto otevře oči a posune ho mílovými kroky dopředu.

Kdybych měla jen 3 slova, kterými mám knížku popsat zvolila bych tyto: boží, inspirativní a nakopávací. S kým myšlenka podnikání z pláže nebo digitálního nomádství rezonuje, ten si ji zamiluje, tak jako jsem si ji zamilovala já :)
Martina Končulová
Možná by stačilo napsat, že to bylo velice, ale velice inspirativní. Ale mám pocit, že by to nestačilo - tak ještě něco málo: podle mne to byl úžasný příběh cesty k pohodě, spokojenosti a volnosti. Příběh z kterého by se dala udělat pohádka :-)

Příběh, který je čtivý, srozumitelný, laskavý ... a pravdivý. Příběh který navíc cestu jen nepopisuje, ale ukazuje těm, kteří by se na cestu chtěli vydat také, jak na to! Myslím, že budu mluvit za velkou většinu když napíšu - Děkujeme Ti Stáňo moc za tento magický příběh!
Luboš Szabó
Když jsem Stáninu knihu četla, uvědomila jsem si, že je magická. A to proto, že když ji budete číst, tato kniha má sílu a moc inspirovat i vás ke změně vašeho života, k vykročení vstříc vašim dávno zapomenutým snům, které se ale derou na povrch a nenechávají vás spát za úplňkových nocí…

Stáňa je důkazem toho, že cesta k tomu, co si v životě přejeme, je vždy otevřená. A její kniha vám dává praktický návod, jak se na tuto cestu vydat.
Dana-Sofie ŠlancarováAutorka projektu Cyklická žena.cz
Myslím, že je to pro podnikání z pláže, pro podnikání, ve kterém preferujeme vysokou míru svobody a nezávislosti, ten nejlepší autorský počin roku.
Toto si prostě nemůžete nechat ujít. Pro některého z vás to bude totální rozvícení v hlavě. Rozvícení v hlavě o tom, jak lze dělat věci jednodušeji a žít vlastní příběh, který budete chtít jednou vyprávět třeba svým dětem či přátelům.
Jiří MazurAutor kurzu Hrajeme si na burze.cz
Dobrý deň pani Stanislava, čítam momentálne vašu knihu Podnikanie z pláže a je to fantastické, všetko, nachádzam v nej, odpovede na moje otázky, ktoré v sebe nosím už veľmi dlho, ja vám naozaj moc ďakujem za prácu, ktorú robíte a už sa teším na svoj prvý ebook. Všetko krásne v živote vám prajem.
Martina Benešováwww.martinabenesova.com

OBJEDNEJTE SI KNIHU PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE TEĎ

Když jsem byla v roce 2014 v Nepálu na treku kolem Annapuren, potkali jsme chlápka, který měl na triku napsané "Do it NOW. Sometimes "later" becomes "never". Aneb "Udělej to TEĎ. Někdy se z "později" stává "nikdy". 

Takže pokud s Vámi Podnikání z pláže rezonuje, objednejte si knihu PRÁVĚ TEĎ a získejte milého průvodce na cestu za svými sny a mapu na ty své vysněné pláže. 

Je to kniha, která může změnit Váš život a takové věci se neodkládají :)

Kniha Podnikání z pláže stojí 219 Kč + poštovné a balné. 

Možná vás teď napadlo pár otázek:

Kdy kniha dorazí do mé schránky?

Knihy objednané v průběhu roku odesíláme do dvou pracovních dnů od zaplacení. 

Je možné knihu objednat na Slovensko?

Ano, knihu si můžete objednat na Slovensko. Poštovné a balné na Slovensko je o něco dražší, než v Česku a je to 6 EUR.

A co když bydlím v jiné zemi? Můžu si knihu objednat za poštovné?

Knihu si můžete za poštovné a balné 6 EUR objednat do jakékoli země na světě.

Už jsme posílali do USA, Kanady a dokonce i do Tasmánie a kniha vždy v pořádku dorazila, takže ať bydlíte kdekoli na světě, knihu vám rádi pošleme. :)

Můžu si objednat více knih?

Ano, můžete.

Mám knihu z roku 2014...15... Jak moc jiné je toto aktualizované třetí vydání? 

Když jsem knihu vydávala v roce 2014, neměla jsem ještě tolik zkušeností z praxe jako dnes, po šesti letech, kdy jsem podnikáním z pláže provedla už tisíce lidí a mnohé věci pro mě nabraly konkrétnější podoby. První vydání bylo především o mé vlastní a jediné zkušenosti, lehce okořeněné příběhy mých přátel podnikatelů.

Dnes už ale znám lépe problémy, úskalí a otázky, které cesty k vlastnímu online podnikání vyvstávají. Proto aktualizací prošly kapitoly týkající se podnikání z pláže, kde více vycházím ze zkušeností, které jsem nabrala s mými klienty za uplynulých šest let. Tím je celá problematika samozřejmě bohatší. Pár změn je i v kapitolách o cestování a také je třetí vydání obohaceno příběhy plážovníků, které v prvním vydání nebyly a v druhém byly jen okrajově. Na otázku „o kolik je jiná“ bych řekla, že změnu v roce 2020 prodělalo asi 30 % knihy. 

Napadá Vás další otázka? Pište mi na [email protected] a já nebo moje asistentka Lenka Vám co nejrychleji odpovíme. :-)

Přidejte se mezi nadšené čtenáře a ponořte se do Podnikání z pláže...

Kniha mi především ukázala možnost online podnikání jako zdroje realizace svých snů a vlastního tvořivého potenciálu. Do přečtení knihy jsem neměla potuchy o existenci tolika skvělých projektů, které v online prostředí existují a které našly světlo světa díky jejich tvůrcům a Stáně, skvělé učitelce online marketingu. Díky knížce jsem objevila nový svět online podnikání a také novou možnost, jak uvést do chodu své nápady a nesplněné sny.
Lucie Strnadová
Kniha Podnikání z pláže mi ukázala, že se dá žít i jinak, než žije většina lidí a že se dá jít za svým snem. Je k tomu potřeba vystoupit z komfortní zóny a nebát se. Příběh Stáni je velmi inspirativní. Dává druhým lidem naději, že nemusí žít tak, jak je obecně bráno za "normální", ale že mohou být tvůrci svého štěstí, pokud se rozhodnou a udělají ten zásadní krok "jinam".
Jitka Slámková
Kniha mě v první řadě namotivovala, že člověk má moc měnit svou situaci ať už v osobním tak v pracovním životě. A že ani jedno se nedá vlastně úplně oddèlit, protože oboje nás ovlivňuje v tom druhém.

Dále jsen dostala, a to je asi to hlavní, podpúrnou injekci sebedúvěry, že i já múžu online podnikat. Že to není lehké a zadarmo (ve smyslu vydané energie, atd) jsem dávno věděla, ale že to je to dnes tak dostupné NE. Před 10ti lety jsem si horko těžko tvořila eshop s IT specialistkou, se kterou jsme si přes všechnu snahu prostě technicky nerozuměly. Bylo to drahé, zdlouhavé.. dnes je to s podporou Stáni na pohodu.

Knihu mám popsanou a zvýrazněnou více než skripta na vysoké škole. :)
Veronika Okoduwapsychoterapeutka
Kniha Podnikání z pláže mi (i skrze příběhy z praxe) ukázala, jaký život můžu mít - život, ve kterém se plní sny. Tato knížka a Stánin příběh mi ukázali, že "život, ze kterého si nemusim brát dovolenou", můžu žít i já. Jen musím jít do akce. A právě k akci mě tato kniha pořádně nakopla.

Když jsem jí četla poprvé, objevila jsem v ní mnoho aha momentů. Když jsem jí četla podruhé, objevila jsem v ní zase jiné aha momenty. Prostě tato kniha mě nikdy neomrzí. Ráda se k ní budu vracet, jelikož v ní pokaždé objevím něco nového.
Eva Válková
S knihou jsem se naprosto ztotožnila, protože jsem se cítila podobně jako Stáňa kdysi: v domácnosti s malými dětmi, bez peněz a času nazbyt a s pocitem, že mi život utíká mezi prsty a že to takto nechci. Kde ale vzít odvahu v takovéto situaci, když existuje tolik výmluv? A právě v tom mi Stánina kniha nejvíce pomohla.

Dodala mi odvahu a to správné nakopnutí změnit svůj život i přes to, že mám pocit, že zrovna teď, v tomto období, to nejde. Právě díky příkladu Stáni, že i někdo jiný dokázal sebrat odvahu a sílu v podobné situaci a splnil si sen, tak jsem i já sebrala odvahu a zjistila, že podnikat online a tím změnit svůj život k lepšímu může opravdu každý. Stačí jen chtít a překonat své obavy a vnitřní bariéry.

Kniha byla ten první krok k tomu se posunout dál a pokračovat přes kurzy Plážového podnikání, které dodají všechny pevné základy, aby mohl člověk začít od nuly. Knihu bych doporučila všem, protože věřím, že stejně tak jako mě, dokáže nakopnout každého.
Martina Sailerová
Knižka Podnikání z pláže ma inšpirovala a doslova nakopla v plnení mojich snov. Uvedomila som si svoje kvality, silné stránky a objavila v sebe skrytý potenciál - moje poslanie. Vďaka nej pomáham ženám na ceste k pevnejšiemu zdraviu pomocou čínskej medicíny a celostnej vedomej výžive. Ďakujem Stáni za zdieľanie tvojho príbehu :-)
Mgr. Darina Saturyová

* INFORMACE K RECENZÍM: Na Webu, prodejních stránkách, na našich profilech na sociálních sítích i v mailové a obdobné komunikaci se Spotřebiteli zveřejňujeme reference na naše Produkty a online kurzy. Tyto reference jsou vždy referencemi našich Kupujících a jsou zveřejněné s jejich souhlasem. Před zveřejněním reference vždy ověřujeme, že jde o osobu, která si Produkt/kurz u nás zakoupila, a to kontrolou údajů v účetnictví (na zaplacených fakturách).