Miriam Štolfová doporučuje 
online kurz Stáni Mrázkové
Plážová přípravka ®

Pusťte si video (2min):

Predstavte si, že by ste mali taký život, že

…ráno vstanete a celý deň robíte len to, čo sa Vám chce.

 • Čo máte najradšej.
 • To, čo milujete.
 • Kde máte flow.
 • Kde to tečie.
 • Kde ani nevnímate čas, pretože TO JE VÁŠ ŽIVOT.
 • A ešte ste za toto báječne zaplatený…

A keď sa Vám už nechce, tak zdvihnete zadok, zoberiete kolobežku a idete si zaplávať do jazera. NEpýtate si povolenie od žiadneho šéfa. Šéfom ste VY.

JE TO MOŽNÉ! A je to možné veľmi ľahko.

Má to jeden, jediný zádrhel:
Potrebujete ZISTIŤ, ČO JE VAŠE POSLANIE a vytvoriť podnikanie, ktoré je v súlade s Vašim poslaním.

To je celé. Takýto život môžete mať aj vy! FAKT!

V 40-tke som si povedala, že takto by som to chcela mať a začala som skúšať, ako na to.
Trvalo niekoľko rokov, kotrmelcov a odbočiek, kým som zistia ako sa dá živiť tým, čo je v súlade s mojim poslaním.

Vy tie odbočky, pády a kotrmelce NEmusíte robiť. VY MÔŽETE POUŽIŤ SKRATKU.

Stáňa vytvorila kurz, kde to za pár týždňov zistíte a môžete to mať rovnako ako to mám ja.

Každému to zo srdca prajem, lebo je to fakt skvelý život. A taký si zaslúžite.

Miriam Štolfová
Miriam Štolfová

A teraz už odovzdávam slovo Stáni:

Cítíte FRUSTRACI z toho, že už několik měsíců marně HLEDÁTE TÉMA svého podnikání
a TO PRAVÉ se pořád neobjevuje? 

Máte STRACH z neznámých vod podnikání, ale zároveň velmi silnou TOUHU po změně?

Denně čtu vaše životní příběhy, které často končí dotazem:

"Stáňo, tolik mě láká podnikání z pláže, tak ráda bych vstoupila do kurzu a naučila se, jak na to, ale brzdí mě jedna věc. Neznám svoje téma.

Poradíte mi, jak mám své téma objevit? V čem začít podnikat?"

Konečně vím, co vám poradit a jednou pro vždy své téma podnikání objevit. Jak? To vám povím v tomto videu:

Přihlášky do Plážové přípravky jsou po osmi měsících opět otevřeny!
Čtěte dále:

Poradíte mi, jak mám své téma objevit?
V čem začít podnikat?

Až donedávna jsem při této otázce taky zažívala pocit frustrace. Věděla jsem, že na to nejde stručně odpovědět v mailu a že přestože v kurzu Podnikání z pláže mám modul věnující se hledání tématu, tak jeden týden na tak zásadní otázku je pro některé lidi prostě málo.

A tak jsem tuto otázku začala zkoumat ze všech stran. Jak vám mohu opravdu pomoci objevit své téma? Ne jen stručnou radou, ale opravdu, do hloubky. Tak aby to nebyl jen první nápad, kterého se rychle chytíte, ale promyšlený koncept vedoucí k úspěchu.

Začala jsem nad tím přemýšlet...

Podnikám už více než jedenáct let a několikrát jsem si prošla obdobím hledání nového podnikatelského nápadu. Z nápadů, které jsem zrealizovala, vznikly úspěšné projekty.

Stála jsem u zrodu mnoha podnikatelských nápadů mých přátel, kolegů, parťáků. Den co den vymýšlím nové cesty, jak posunout své podnikání, den co den přemýšlím nad podnikáním jiných lidí, které vidím okolo sebe.

Den co den přemýšlím nad podnikatelskými strategiemi, nad tím, co dělí úspěšné podnikatele od neúspěšných.

Den co den sleduji kroky svých studentů v kurzu Podnikání z pláže, radím, dávám zpětné vazby, vidím, jaké problémy a otázky mají na začátku podnikání.

A tak jsem si jednoho dne sedla a začala pro vás psát odpovědi na otázku: Jak objevit téma svého podnikání a uspět? Tentokrát ne stručně, ale do hloubky se všemi zkušenostmi, které za těch více než jedenáct let podnikání mám

Psala jsem několik dní a postupně mi docházela jedna věc. Znám a používám opravdu hodně způsobů, jak se otevřít kreativitě a novým nápadům a jak zároveň nad těmito nápady přemýšlet strategicky. Měla jsem z toho obrovskou radost a říkala jsem si:

ANO! Konečně dám všem těm hledajícím lidem odpověď na tuto otázku.

Pod rukami mi vznikal komplexní průvodce, ale pak se začaly objevovat pochyby. Říkala jsem si, že všechny tyto techniky jsou velmi jednoduché a opravdu účinné, ale pouze za předpokladu, že je budete opravdu denně dělat a používat, budete je mít s kým konzultovat a budete mít podporu a vedení.

Vím, že často si člověk přečte skvělou knihu, eBook, článek, má spoustu aha momentů a předsevzetí, ale druhý den ráno se probudí a jede ve starých kolejích.

Nic se nezmění. Ptala jsem se sama sebe:

Jak to udělat, abych lidem nejen poradila, ale zároveň je přiměla k akci.

Jak lidem opravdu pomoci najít své téma podnikání, díky kterému si vybudují úspěšný dlouhodobý byznys?

Odpověď přišla velmi rychle. Já už přeci umím lidi vést k výsledku. Díky kurzu Podnikání z pláže, kterým prošlo více než 2 000 studentů, mám osvědčené postupy každodenního vedení, pracovních listů, osobní podpory, komunikace a silné komunity ve formě Facebookové skupiny.

Vím co funguje. A proto to udělám stejným způsobem, který se už mě a mým studentům skvěle osvědčil. A tak vznikla Plážová přípravka. :)

PLÁŽOVÁ PŘÍPRAVKA:

Jediný šestitýdenní kurz, který potřebujete, abyste konečně znali téma vašeho podnikání a měli jasno
v tom, co chcete.

 • Naučím vás způsoby, jak se OTEVŘÍT KREATIVITĚ, nápadům a inspiraci v každodenním životě a činnostech.
 • Naučíte se, jak vše, co děláte, využívat pro to, abyste objevili své téma a nemuseli kvůli tomu vyvíjet extra úsilí.
 • Zjistíte, jak podnikat nejen z čirého nadšení, ale jak si umět vše správně propočítat, PŘEMÝŠLET STRATEGICKY, rozhodnout se, zda je vaše téma dobré a životaschopné, jak minimalizovat počáteční rizika a odstartovat úspěšně.
 • Stanete se součástí KOMUNITY lidí na stejné vlně. Lidí, kteří se vzájemně podporují, dávají si zpětnou vazbu a společně se posunují vpřed.
 • Pro tento kurz není potřeba mít ŽIVNOSTENSKÝ LIST a skákat rovnýma nohama do podnikání.
 • Nepotřebujete teď ŽÁDNÉ INVESTICE do startu. V tomto kurzu nebudete mít žádné další náklady na aplikace, marketing a podobně.
 • Nebudete věnovat svou energii a čas POKUSŮM a nedotaženým nápadům.
 • Neriskujete svou reputaci ani své místo v práci. Nikdo ve vašem okolí zatím nemusí vědět o tom, že přemýšlíte nad podnikáním.

 

 

 

 

 

 

Dobře znám ten strach, obavy a nejistotu
spojené se začátkem podnikání.
Vím, jak je to těžké.

Vím, že teď chodíte do zaměstnání nebo jste na rodičovské dovolené.

A je mi jasné, že než se pustíte do podnikání, máte strach a spoustu obav spojených s tímto krokem do neznáma.

Vím, jak těžké jsou začátky, zvlášť když člověk nemá dostatek informací.

Vím, jak náročné je začít podnikat, když nemáte nikoho, s kým byste mohli své obavy i radosti na začátku sdílet, s kým byste se mohli poradit.

Dobře znám ten pocit marnosti, když hledáte své téma podnikání a ono se neobjevuje a vy máte pocit, že zůstanete ODSOUZENI k životu, ve kterém den za dnem musíte VYMĚŇOVAT SVŮJ ČAS ZA PENÍZE v zaměstnání.

Pojďme to společně změnit.

Je čas vzít život do vlastních rukou a neznamená to, že musíte hned skákat do neznáma, riskovat svůj čas a peníze, tápat v neznámých podnikatelských vodách.

Na tak důležitý krok, jako je vlastní podnikání, je potřeba se DŮKLADNĚ PŘIPRAVIT a mít za zády silnou podporu.

Uvědomila jsem si, že v online kurzu Podnikání z pláže někteří lidé staví své podnikání jako domeček ze slámy. Kurz je zaměřený na techniky online marketingu a funkční strategie prodeje, ale když nemáte pevné základy ve formě promyšleného podnikatelského záměru a tématu, tak jednou zaprší, foukne vítr a domeček se zboří.

Je riskantní opustit ze dne na den zaměstnání a začít podnikat, když o tom nic nevíte a vidíte jen úspěch ostatních. Ten úspěch je určitě úžasnou motivací, ale je potřeba jít do podnikání s dobře promyšlenou vizí.

A tak dříve, než si založíte živnostenský list, dříve, než začnete investovat své peníze do aplikací pro online marketing... Dříve, než vložíte svůj čas a energii do tvoření svého podnikání, vás naučím, jak mu dát pevné základy.

Jak objevit své téma podnikání a uspět.

Bezpečně a bez zbytečných rizik zjistíte jednou pro vždy,
v čem začít podnikat.

SVOBODA.

SEBEREALIZACE.

KLID.

Ten úžasný pocit, když ráno vstanete a víte, že po celý zbytek života budete dělat to, co vás baví a naplňuje a zároveň tím vyděláváte peníze.

Nemusíte být teď frustrovaní, pokud své téma nemůžete objevit. Nikdo vás ve škole neučil, jak přemýšlet nad podnikáním a jak se otevřít kreativitě a novým nápadům. Ba naopak. Vychovávali z nás poslušného zaměstnance, ale vy víte, že to už nechcete.

A dobrá zpráva je, že změna je možná. Že je to jen o tom začít nad věcmi přemýšlet jinak. Začít uvažovat jako podnikatel, tvůrce, vizionář.

Nemusíte se s tím narodit. Dá se to naučit.

Musíte to ale být vy, kdo se rozhodne pro změnu. To, co dělí úspěšné lidi od neúspěšných je, že ti úspěšný dělají nové věci, jdou do akce, posunují se vpřed.

A tak vás zvu do Plážové přípravky. Strávíme spolu šest týdnů v tomto kurzu a techniky a způsoby myšlení, které se naučíte, pak můžete používat celý život. Já je používám denně a vím, že je používá i mnoho mých přátel, kteří jsou také úspěšnými podnikateli.

A nejsou to žádné poučky ze školy nebo chytrých knížek. Ale postupy denně používané v praxi více než jedenáct let.

Nebudete potřebovat nic víc, než připojení k internetu, abyste mohli studovat jednotlivé kroky v kurzu, dělat úkoly a komunikovat se spolužáky.

Žádné aplikace navíc, žádné další investice do startu.

Toto je důležité - jak online kurz probíhá: 

Čeká nás 6 modulů (týdnů), z nichž každý obsahuje:

 • Úvodní video s teoretickým základem pro daný modul a týden.
 • V průběhu daného týdne pak praktické úkoly a kroky pro každodenní život, které Vám zaberou 15 až 30 minut denně a teorii díky nim snadno převedete do praxe. Tyto praktické úkoly vás každým dnem posunou blíže k tomu, že objevíte své téma podnikání.
 • Téma týdne: Každý týden se zaměříme na jednu oblast, která je klíčová proto, abyste do svého podnikání šli nejen s nadšením, ale také s pevnými základy podnikání. 

Navíc ještě získáte:

 • Přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete moct své kroky na cestě, úspěchy i otázky k podnikání z pláže sdílet se svými spolužáky. :)
 • Praktické informace ohledně zakládání živnosti, firmy a dalších oficialit kolem podnikání.
 • Mou KAŽDODENNÍ podporu v průběhu celého kurzu, odpovědi na vaše dotazy a konstruktivní zpětnou vazbu na vaše nápady. 

Jak to vypadá uvnitř online kurzu Plážová přípravka?

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly. Tyto kroky a úkoly jsou ve formě videí a textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby. 

Výhodou online programu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

 

Kliknutím na obrázky se podívejte, jak to vypadá uvnitř online kurzu:

Co vám kurz Plážová přípravka přinese a o čem to bude?

Naučíte se, jak ve svém životě rozproudit KREATIVITU

Ukážu vám jednoduché techniky, díky kterým ve svém životě rozproudíte KREATIVITU a přísun nových myšlenek, nápadů a pohledů na věc. To je totiž naprosto klíčové pro to, abyste objevili své téma podnikání

Naučíte se, ze svých nápadů udělat PODNIKÁNÍ, které VYDĚLÁVÁ

Naučíte se, jak si vše správně propočítat, rozhodnout se, zda je vaše téma dobré a životaschopné, jak minimalizovat počáteční rizika a odstartovat úspěšně.

Vysvětlím vám, nejen jak najít nápad na podnikání, ale taky jak nad tím pak strategicky přemýšlet a opravdu jej v úspěšné podnikání přetavit. 

Na svou podnikatelskou cestu vykročíte PRAVOU NOHOU :)

Spousta lidí sní o tom, že budou podnikat, budou díky tomu finančně svobodní, budou mít prosperující byznys, o který se budou moct opřít. Ale pak podnikat začnou a nedaří se jim to.

V čem je problém? Na tyto otázky se zaměříme tak, abyste své podnikání rovnou odstartovali úspěšně a vyhli se počatečním chybám

Stanete se součástí KOMUNITY lidí na stejné vlně

Vím, jak náročné je začít podnikat, když nemáte nikoho, s kým byste mohli své obavy i radosti na začátku sdílet, s kým byste se mohli poradit. 

V Plážové přípravce se stanete součástí komunity lidí, kteří jsou na stejné vlně. Získáte nové přátelé mezi lidmi, kteří mají stejný směr, vzájemně si radí, podporují se a posunují se vpřed. 

Možná vás teď napadají tyto otázky:

 • Je JISTÉ, že za těch šest týdnů objevím své téma?

  Tak takovou jistotu vám bohužel dát nemohu. Čas, který totiž budete potřebovat k nalezení svého tématu podnikání, je velmi individuální. Někdo bude mít jasno už po prvním modulu, někomu to naopak potrvá několik měsíců. Proto vám přístupy do kurzu zůstanou navždy.

  Chci, abyste měli na paměti, že je to takto v pořádku a nesrovnávali se s ostatními. Přestože techniky, které v tomto kurzu učím, využije každý, bude to každému trvat jinak dlouho. Máte různé zkušenosti, jste v různých fázích života a taky jste více nebo méně otevření změnám, novým nápadům, kreativitě.
 • Je tento kurz pro mě, když NECHCI podnikat z pláže?

  Samozřejmě ano. Je mnoho způsobů, jak podnikat a techniky, které budeme v kurzu používat, využije budoucí plážový podnikatel úplně stejně, jako například majitel e-shopu nebo salónu pro psí miláčky.
 • Je tento kurz pro mě, když už své téma ZNÁM, ALE NEVÍM, JAK z něj udělat fungující podnikání?

  Rozhodně ano. V tomto kurzu se naučíte nad svými nápady přemýšlet strategicky a získáte nástroje pro to, abyste se na své téma dokázali podívat z nových úhlů pohledu.

  Pokud je ve vašem životě něco, co vás baví, v čem máte vášeň, radost, ale máte pocit, že nikdy nenajdete způsob, jak se tím uživit, pak vás uklidním. Určitě ho najdete a v Plážové přípravce vám s tím určtiě pomůžu.
 • O nápady na podnikání nemám nouzi, jen nevím, KTERÝ SI VYBRAT. Je tento kurz pro mě?
  Ano, tento kurz vám určitě pomůže. Mít spoustu nápadů je skvělé, ale to ještě neznamená, že budou úspěšné. Je důležité umět je uchopit je strategicky a udělat z nich funkční podnikání, což je jeden z pilířů tohoto kurzu.
 • Musím OPUSTIT své zaměstnání, když chci začít podnikat?

  Určitě není potřeba hned pálit mosty a skákat do neznáma bez záchranného lana. Své podnikání můžete rozjet ve svém volném čase. Po večerech ladit své webové stránky nebo komunikovat s klienty a postupně budovat základnu svého byznysu tak dlouho, dokud si nebudete moci říct: Jsem připraven(a) dělat jen toto, odcházím ze zaměstnání.

  Pokud jste zaměstnaní, na rodičovské dovolené, student, nebo důchodce, máte tu výhodu, že vaše podnikání bude vaši vedlejší pracovní činností a v prvním roce nemusíte platit do výše cca 60 tisíc měsíčně sociální a zdravotní pojištění. Neriskujete tedy náklady navíc.
 • Pomůže mi tento kurz PŘEKONAT STRACH, že v mém podnikání neuspěju?

  Strach na začátku podnikání je přirozenou součástí a věřím, že v tomto kurzu získáte silnou oporu v zádech pro to, abyste začali podnikat navzdory svému strachu. Překonat strach je mnohem jednodušší, když to máte s kým probrat, když máte přístup k informacím a máte podporu. To vše v tomto kurzu dostanete.
 • V průběhu kurzu jedu na DOVOLENOU, bojím se, že se tomu nebudu moci věnovat naplno.

  Dovolená v průběhu tohoto kurzu rozhodně není překážkou. Ba naopak, řekla bych, že je pro hledání tématu dokonce přínosem. :) Pro plnění mnoha úkolů nebudete ani potřebovat internet a můžete je dělat, ať jste kdekoli. Přístupy do kurzu vám navíc zůstanou navždy. K jednotlivým tématům se můžete vracet podle vlastního tempa.
 • Jaký je ROZDÍL MEZI kurzem Podnikání z pláže a Plážovou přípravkou?
  Kurz Podnikání z pláže se věnuje technikám a strategiím online marketingu. Budujeme v něm už krok za krokem vaše podnikání, vytváříme blog, eBook zdarma, placený eBook. Technicky nastavujeme celý automatizovaný proces online marketingu i prodeje. Na konci tohoto kurzu máte kompletně nastavený celý proces prodeje eBooku nebo jiného produktu a začnou vám chodit první objednávky.

  Kurz Plážová přípravka je naopak celý zaměřen právě na to, abyste našli své téma podnikání a strategicky jej dokázali uchopit. Neučím v něm techniky online marketingu a celkově v něm nebudeme dělat žádné technické věci na internetu. Je celý zaměřený spíše na vás, vaše zkušenosti, vaši duši. Na konci tohoto kurzu budete mít jasno, v čem začít podnikat.

  Plážová přípravka může předcházet samotnému kurzu Podnikání z pláže, není to však nutné.

 Máte nějakou další otázku? Ptejte se mě na stana@podnikanizplaze.cz.

Objevíte téma svého podnikání a získáte pevné základy potřebné pro jeho start.

Položíte základní kameny něčemu, co vám bude mnoho následujících let vydělávat peníze. 

Plážovou přípravkou prošlo už více než 700 lidí
a toto vám někteří z nich vzkazují:

Jsem ohromně vděčná za kurz Plážová přípravka. Už několik let jsem snila o podnikání z pláže a přála jsem si vstoupit do online kurzu, ale... pořád jsem neznala svoje téma... A tak jsem byla nadšená, že vznikla Plážová přípravka.

Techniky a postupy, co jsem se tu naučila, jsou výborné a pomohly mi popustit uzdu své kreativitě, pochopit strach a naučit se s ním pracovat, naučit se čerpat inspiraci všude kolem sebe a v neposlední řadě mi ukázaly, jak se dá uchopit to plážové podnikání, jak se na něj připravit, na co se zaměřit. Takže teď se cítím připravená a vstoupila jsem do kurzu Podnikání z pláže.

Zdeňka Slaninová

Plážovou přípravku vnímám jako komplexní průvodcovství krajinou psychologie plážového podnikání v podání něžné ženské duše. Díky tomuto kurzu jsem dokončila PzP a dovedla do cíle dílčí úsek v mém podnikání.

Pokud Vás láká nahlédnout pod pokličku Plážového podnikání, doporučuji Stáninu pláž. Přivítá Vás s kokosem, dekou, slunečníkem, poučným čtením a nabídne Vám možnost se naučit plavat v moři možností internetového podnikání. Je jen na Vás, jestli najdete odvahu to doopravdy zkusit a skočit…

Jana Tlapováwww.janatlapova.cz

Do Plážové přípravky jsem vstupovala hlavně kvůli tomu, abych si ujasnila své téma a jak jej pojmout. Už po prvních dvou týdnech jsem ale věděla, že i kdybych jej nyní neobjevila, udělala jsem jednu z nejlepších investic v životě.

Díky Stáni jsem si zodpověděla přesně ty otázky, díky kterým jsem pronikla k podstatě toho, PROČ chci vlastně podnikat a jak i díky tomu projevit své já autenticky. A jako bonus jsem díky kurzu získala množství rad, podnětů a nástrojů, bez kterých se začínají podnikatel neobejde. Dokonce jsem překonala strachy typu, co když mi něco uteče nebo někdo přijde s mým tématem dříve. Zklidnila jsem se a dost mi to prospělo :).

Uvědomila jsem si, které věci v podnikání (i v životě) mě zdržují, berou mi energii a kterých je třeba se zbavit, abych se mohla naplno věnovat tomu, co je doopravdy důležité a co mi nakonec přináší i zisk. Proto jsem ani minutu neváhala a vstoupila jsem i do kurzu Podnikání z pláže.

Stáňo, moc Vám děkuji, že s námi sdílíte Vaše zkušenosti, ta radost, kterou u toho cítím mě ujišťuje v tom, že právě takové sdílení je tou správnou cestou i pro mne :)! Váš kurz doporučuji všem, kteří stále tápou a točí se na místě. Jděte do toho!

Vendula Martinková

Plážová přípravka mě seznámila s technikami, které mohou být velmi nápomocné při hledání tématu podnikání. Tyto techniky, ačkoliv poměrně jednoduché, mi ukázaly, jakým způsobem mám o sobě a o svém podnikání přemýšlet.

Přiměly mě rozmýšlet nad věcmi, nad kterými by mě jinak zřejmě přemýšlet nenapadlo, ale které přitom jsou velmi zásadní pro někoho, kdo chce rozjet vlastní podnikání. Ačkoliv nad tématem svého podnikání stále přemýšlím, kurz mě "nakopl" a ukázal mi směr, kterým se při jeho hledání ubírat. Hodnotím kurz velmi pozitivně a ani na sekundu jsem nezalitovala peněz, které jsem do něj investovala.

Sandra Choronží

Plážová přípravka mi přinesla hodně.Vstupovala jsem do kurzu už s tématem a potřebovala jsem se ujistit jestli je to správné téma. A překvapivě mi to přineslo ještě více.

Naučila jsem se více se zaměřit na své téma do hloubky. A né tak jak jsem si myslela já ze široka. :-) Naučila jsem se více atraktivitě, ale i vnímání a zaměření.:-) Prostě mi PP přinesla hodně a děkuji Stáně, že si dala tu práci a vymyslela tento kurz :-). Naučila mě mnohé. Děkuji

Šárka Starostová

Plážová přípravka mi přinesla obrovský posun. Vůbec jsem nečekala kolil pokladů je v ní obsaženo. Před jejím zahájením mi už několik měsíců brala sílu a radost obava jménem Podnikání. Podnikání je už dlouho mojí velkou touhou, ale do přípravky bylo úplně neuchopené a nejasné.

Od chvíle, kdy jsem si ujasnila svůj směr cítím velikou sílu a každým dnem potvrzení, že jdu správně :o) Věci se daly neuvěřitelně do pohybu.

Díky za toto nádherné osvobození a vykročení k naplnění a radosti. Bez kurzu bych to sama takto rychle nedokázala. Díky a těším se na Podnikání z pláže :o)

Klára Hrubá

Kurz je pro všechny, kteří tuší, že by chtěli změnit svůj život a začít podnikat, ale nemají jasno v čem a tak vymýšlí spoustu důvodů, proč neudělat nic. Říkám ANO, jděte do toho, je to jako motor, co vás žene vpřed za svými sny. Na konci kurzu máte jasno, kterou cestou se dát. Já své téma opravdu objevila a pokračuji dál :-).

Michaela Filipová

Za to "nej" v Plážové přípravce považuji plážovou laboratoř podnikatele. Laboratoř je jako alchymická dílna podnikatele. Naučí vás to nejdůležitější. Jak si propočítat kreativní nápad nebo sen na reálný byznys. Tedy žádné vzdušné zámky a sny, ale fakta a propočty, které vedou k proměně vzdušného zámku na reálny projekt. Jak zjistit, jestli je váš sen životaschopný nebo blbost? Na to slouží Přípravka.

Stanka Bittnerová

Vůbec jsem netušila, co mám od kurzu čekat. Stáňa v něm ukazuje spoustu technik, jak rozvinou svoji fantazii a kreativitu, a vytvořit něco smysluplného. Já jsem to vnímala tak, že jé tohle přece znám a vím, ale samozřejmě jsem to v praxi nedělala :-)

Takže mě to nějakým způsobem donutilo k řádu a k akci. Na rok 2017 jsem si pořídila velký diář, kam si píšu úplně všechno. Děkuji za otevření obzorů.

Mně osobně přišla nejzajímavější a nejpřínosnější plážová laboratoř, myslím, že každý člověk, který chce začít podnikat, by si ji měl přečíst. Celý kurz je hodně motivační, donutí vás přemýšlet, tvořit a hlavně vás to baví :-)

Velká podpora je ve FB skupině, kde můžete sdílet nápady a obavy. Je moc přínosné být v okruhu lidí, kteří si procházejí tím samým. Do kurzu jsem vstoupila bez očekávání, vycházela jsme z něj se spoustou nových a zajímavých poznatků, s tím že vím téma orientačně. Po čtyřech měsících přemýšlení vím téma konkrétně a přišlo z čista jasna samo od sebe :-) a už se moc těším na kurz Podnikání z pláže.

Nikol Hasenöhrlová

Více jak rok jsem chtěla podnikat, ale nevěděla jsem si rady, v jaké oblasti. Nabídka vstoupit do Plážové přípravky přišla v pravý čas. Kurz mě nejen hodně bavil, ale dozvěděla jsem se spoustu nového o sobě i o světě kolem. Překvapilo mě, jak málo se vlastně znám. Myslela jsem si třeba, že nejsem kreativní.

V kurzu jsem se dozvěděla, že kreativita se dá trénovat a rozvíjet. Díky tomuto tréninku se můj sešit plní nápady. A objevila jsem své téma podnikání! Díky Plážové přípravce jsem si jistá, že rozhodnutí vydat se na cestu podnikání bylo správné. Dělám, co mě baví a mám spoustu chuti do práce. Díky, Stáňo, za Vaše vedení a pomoc.

Jana Zeithammerová

V průběhu kurzu mi začalo docházet, že se neučím jen o marketingu a vydělávání peněz. Došlo mi, že se mění celý můj "mindset", celý můj životní postoj k podnikání, ženství a mateřství. Konečně jsem se přestala bát, že selžu, starat se, co řeknou ostatní, co si o mě budou myslet.

Své podnikání si teď užívám, jsem připravena za sebe bojovat. A co hlavně uvědomila jsem si, že to potřebují slyšet i jiné ženy v mém okolí. Díky celé té cestě s Vámi se cítím neuvěřitelně svobodná, našla jsem svou "pláž".

Miroslava Smíšková

Kolik to bude stát?

Cena šestitýdenního kurzu Plážová přípravka pro rok 2017 je 3 470 Kč + DPH. Celkem tedy 4199 tisíce vč. DPH, což je 700 Kč za každý týden naší společné cesty. Cesty, na které získáte jak techniky, tak mou KAŽDODENNÍ podporu k objevení tématu vašeho podnikání. Kurz je možné zaplatit také v Eurech, cena je 129 EUR bez DPH

Tato cena není u online kurzů obvyklá a pár lidí v mém okolí se divilo, proč jsem se rozhodla dát členství v Plážové přípravce TAK LEVNĚ. Řeknu vám to narovinu. :)

Důvody jsou dva:

 • 1
  Pokud objevíte své téma a pokud se toto téma bude týkat online podnikání, vím, že naše cesta bude pokračovat a že se s vámi uvidím v mém hlavním kurzu Podnikání z pláže a mé úsilí vložené do toho, abyste skutečně objevili téma svého podnikání, bude odměněno později. 
 • 2
  Vím, jak je to na začátku těžké. A zároveň vím, že mít správně uchopené téma svého podnikání je základním kamenem pro to, abyste pak ve svém podnikání uspěli.

  Nebavilo by mě dělat mé kurzy bez toho, aniž bych viděla na konci své studenty coby úspěšné podnikatele. :) Chci vám dát tyto základy a jsem přesvědčená, že tento kurz je skvělým odrazovým můstkem pro váš budoucí úspěch. Chci vám co nejvíce usnadnit rozhodování o vstupu do kurzu.

Cenu jsem tedy udělala dostatečně nízkou na to, aby pro vás nebylo překážkou vstoupit a vydat se na cestu k vlastní svobodě, k vlastnímu podnikání.

Ale zároveň takovou, abyste měli ZÁVAZEK a dělali věci, které se v kurzu budeme učit. Aby vás investované peníze motivovaly JÍT DO AKCE.
Bez toho se totiž nic nezmění. 

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete dělat?

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14denní garanci vrácení peněz od momentu startu online kurzu, tedy až do 6. LISTOPADU 2017, pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši

Meditace Terezy Kramerové:
Mé místo, mé poslání, mé podnikání

Vím, že ty nejlepší odpovědi má člověk uvnitř sebe a spousta technik v tomto kurzu půjde právě do hloubky, do nitra, tam, kde máte odpovědi, o kterých zatím vůbec netušíte. Přemýšlela jsem, jak vás na vaší cestě k objevení tématu podnikání ještě více podpořit. A tak vznikl tento bonus pro Vás:

Poprosila jsem expertku na mentální harmonizaci a průvodkyni lidí po krajině jejich mysli, Terezu Kramerovou, aby vám na míru pro tento kurz vytvořila podpůrnou meditaci s názvem Mé místo, mé poslání, mé podnikání. Získáte ji ke kurzu jako bonus navíc, jako další podporu na vaší cestě.

Samotný online kurz startuje v pondělí 23. října 2017. A i když teď máte třeba ještě čas, než se brány kurzu zavřou, z vlastní zkušenosti ale vím, že některé věci je dobré dělat hned, když člověk cítí, že to je to pravé.

Protože později se dostaví "zdravý rozum" se svými strachy a obavami, který nás umí odradit od plnění si vlastních snů a překračování nových výzev. A tak se často z "později" stává "nikdy". 

Vaše sny se nesplní, když je budete odkládat na "až někdy".

Pokud chcete začít žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou, začněte pro to dělat něco hned TEĎ.

Pokud víte, že chcete jednou pro vždy objevit téma svého podnikání a uspět, klikněte teď na tlačítko VSTOUPIT DO KURZU. Na následující stránce pečlivě vyplňte své údaje v přihlášce a naše společná cesta za vašim tématem podnikání začne.

Pojďme společně najít téma vašeho podnikání a postavit pevné základy vašemu úspěchu. :)

Přihlášky do kurzu jsou otevřeny do 18. října 23:59.

Kurz startuje v pondělí 23. října, kdy dostanete v 9:00 e-mailem přístupy do členské sekce. Kurz probíhá formou videí a textů a můžete vše dělat ve vlastním čase a tempu. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu.

P.S.: Možná vám není jasné, jaký je rozdíl mezi kurzem Podnikání z pláže a Plážovou přípravkou? Čtěte:

Kurz Podnikání z pláže se věnuje technikám a strategiím online marketingu. Budujeme v něm už krok za krokem vaše podnikání, vytváříme blog, eBook zdarma, placený eBook. Technicky nastavujeme celý automatizovaný proces online marketingu i prodeje. Na konci tohoto kurzu máte kompletně nastavený celý proces prodeje eBooku nebo jiného produktu a začnou vám chodit první objednávky. 

Kurz Plážová přípravka je naopak celý zaměřen právě na to, abyste našli své téma podnikání a strategicky jej dokázali uchopit. Neučím v něm techniky online marketingu a celkově v něm nebudeme dělat žádné technické věci na internetu. Je celý zaměřený spíše na vás, vaše zkušenosti, vaši duši. Na konci tohoto kurzu budete mít jasno, v čem začít podnikat.

Plážová přípravka může předcházet samotnému kurzu Podnikání z pláže, není to však nutné.  

P.P.S: Komunita, která vznikla kolem kurzů z projektu Podnikání z pláže, je plná podpory, přátelství a velmi nakopávající energie.