Cítíte FRUSTRACI z toho, že marně HLEDÁTE TÉMA svého podnikání
a TO PRAVÉ se pořád neobjevuje? 

Máte OBAVY z neznámých vod podnikání, ale zároveň velmi silnou TOUHU po změně?

Denně čtu vaše životní příběhy, které často končí dotazem:

"Stáňo, tolik mě láká podnikání z pláže, tak ráda bych vstoupila do kurzu a naučila se, jak na to, ale brzdí mě jedna věc. Neznám svoje téma.

Poradíte mi, jak mám své téma objevit? V čem začít podnikat?"

Poradím. :) Můžete začít tímto videem a nebo čtěte text níže:

 

 

 

 

 

 

Dobře znám ten strach, obavynejistotu
spojené se začátkem podnikání.
Vím, jak je to těžké.

Vím, že teď chodíte do zaměstnání nebo jste na rodičovské dovolené.

A je mi jasné, že než se pustíte do podnikání, máte strach a spoustu obav spojených s tímto krokem do neznáma.

 • Vím, jak těžké jsou začátky, zvlášť když člověk nemá dostatek informací.
 • Vím, jak náročné je začít podnikat, když nemáte nikoho, s kým byste mohli své obavy i radosti na začátku sdílet, s kým byste se mohli poradit.
 • Dobře znám ten pocit marnosti, když hledáte své téma podnikání a ono se neobjevuje a vy máte pocit, že zůstanete ODSOUZENI k životu, ve kterém den za dnem musíte VYMĚŇOVAT SVŮJ ČAS ZA PENÍZE v zaměstnání.

Pojďme to společně změnit.

Je čas vzít život do vlastních rukou a neznamená to, že musíte hned skákat do neznáma, riskovat svůj čas a peníze, tápat v neznámých podnikatelských vodách.

Na tak důležitý krok, jako je vlastní podnikání, je potřeba se DŮKLADNĚ PŘIPRAVIT a mít za zády silnou podporu.

Jediný šestitýdenní kurz, který potřebujete, abyste konečně znali téma vašeho podnikání a měli jasno
v tom, co chcete.

Bezpečně a bez zbytečných rizik zjistíte jednou pro vždy,
v čem začít podnikat.

 • Žádné aplikace navíc, žádné další investice do startu.

Podnikám od roku 2006 a několikrát jsem si prošla obdobím hledání nového podnikatelského nápadu. A z nápadů, které jsem zrealizovala, vznikly úspěšné projekty.

Stála jsem u zrodu mnoha podnikatelských nápadů studentů v mých kurzech Podnikání z pláže. Už od roku 2015 den co den sleduji jejich kroky, radím, dávám zpětné vazby, vidím, jaké otázky mají na začátku podnikání, s jakými problémy se potýkají.

Viděla jsem realizaci stovek online projektů, nejrůznějších témat a oblastí lidského života, abych dnes už dokázala říct, co dělí úspěšné podnikatele od neúspěšných a předat tyto zkušenosti dalším lidem, kteří stojí na začátku cesty k vlastnímu podnikání. Vám.

CO VÁM PŘINESE PLÁŽOVÁ PŘÍPRAVKA:

 • Naučím vás způsoby, jak se OTEVŘÍT KREATIVITĚ, nápadům a inspiraci v každodenním životě a činnostech.
 • Naučíte se, jak vše, co děláte, využívat pro to, abyste objevili své téma a nemuseli kvůli tomu vyvíjet extra úsilí.
 • Zjistíte, jak podnikat nejen z čirého nadšení, ale jak si umět vše správně propočítat, PŘEMÝŠLET STRATEGICKY, rozhodnout se, zda je vaše téma dobré a životaschopné, jak minimalizovat počáteční rizika a odstartovat úspěšně.
 • Stanete se součástí KOMUNITY lidí na stejné vlně. Lidí, kteří se vzájemně podporují, dávají si zpětnou vazbu a společně se posunují vpřed.
 • Pro tento kurz není potřeba mít ŽIVNOSTENSKÝ LIST a skákat rovnýma nohama do podnikání.
 • Nepotřebujete teď ŽÁDNÉ INVESTICE do startu. V tomto kurzu nebudete mít žádné další náklady na aplikace, marketing a podobně.
 • Nebudete věnovat svou energii a čas POKUSŮM a nedotaženým nápadům.
 • Neriskujete svou reputaci ani své místo v práci. Nikdo ve vašem okolí zatím nemusí vědět o tom, že přemýšlíte nad podnikáním.

V online kurzu Podnikání z pláže někdy vídám lidi, kteří staví své podnikání jako domeček ze slámy. Kurz je zaměřený na techniky online marketingu a funkční strategie prodeje, ale když nemáte pevné základy ve formě promyšleného podnikatelského záměru a tématu, tak jednou zaprší, foukne vítr a domeček se zboří. A to nechcete.  

Je riskantní opustit ze dne na den zaměstnání a začít podnikat, když o tom nic nevíte a vidíte jen úspěch ostatních. Ten úspěch je určitě úžasnou motivací, ale je potřeba jít do podnikání s dobře promyšlenou vizí.

A tak dříve, než si založíte živnostenský list, dříve, než začnete investovat své peníze do aplikací pro online marketing... Dříve, než vložíte svůj čas a energii do tvoření svého podnikání, vás naučím, jak mu dát pevné základy.

Jak objevit své téma podnikání a uspět.

Bezpečně a bez zbytečných rizik zjistíte jednou pro vždy,
v čem začít podnikat.

SVOBODA.

SEBEREALIZACE.

KLID.

Ten úžasný pocit, když ráno vstanete a víte, že po celý zbytek života budete dělat to, co vás baví a naplňuje a zároveň tím vyděláváte peníze.

Nemusíte být teď frustrovaní, pokud své téma nemůžete objevit. Nikdo nás ve škole neučil, jak přemýšlet nad podnikáním a jak se otevřít kreativitě a novým nápadům. Ba naopak. Vychovávali z nás poslušného zaměstnance, ale vy víte, že to už nechcete.

A dobrá zpráva je, že změna je možná. Že je to jen o tom začít nad věcmi přemýšlet jinak. Začít uvažovat jako podnikatel, tvůrce, vizionář.

Nemusíte se s tím narodit. Dá se to naučit.

Musíte to ale být vy, kdo se rozhodne pro změnu. To, co dělí úspěšné lidi od neúspěšných je, že ti úspěšní dělají nové věci, jdou do akce, posunují se vpřed.

A tak vás zvu do Plážové přípravky.

Strávíme spolu šest týdnů v tomto kurzu a techniky a způsoby myšlení, které se naučíte, pak můžete používat celý život.

Já je používám denně a vím, že je používá i mnoho mých přátel, kteří jsou také úspěšnými podnikateli. A nejsou to žádné poučky ze školy nebo chytrých knížek. Ale postupy denně používané v praxi více než dvanáct let.
 • Nebudete potřebovat nic víc, než připojení k internetu, abyste mohli studovat jednotlivé kroky v kurzu, dělat úkoly a komunikovat se spolužáky.
 • Můžete celým kurzem procházet na mobilu nebo tabletu, nepotřebujete počítač.
 • Žádné aplikace navíc, žádné další investice do startu.

Toto je důležité - jak online kurz probíhá: 

Dostanete přístupové údaje do členské sekce, kde můžete sledovat a číst jednotlivé lekce. Ty jsou udělány formou VIDEÍ A TEXTŮ. Pokud nemáte možnost koukat na videa, vše si můžete přečíst. 

Na vašem mobilu - místo surfování na Facebooku u snídaně, cestou v autobuse, při kojení... ;-) 

Každý týden bude probíhat takto:

PONDĚLÍ: Základní informace k danému modulu formou videa a textu

V dalších dnech dostanete na základě daného videa 3 praktické úkoly, některé formou psaní, jiné formou nějaké aktivity ve vašem každodenním životě. Bez akce není reakce. Právě tyto praktické úkoly vám pomohou objevit vaše téma.

Začátek týdne bude tedy vždy zaměřen více na kreativitu, intuici, emoce.

ČTVRTEK: Plážová laboratoř

Čtvrtky budeme věnovat strategii a budeme společně navštěvovat Plážovou laboratoř. Naučíte se zde přemýšlet nad svými nápady strategicky, jako podnikatel. Užije si to především vaše racionální část mysli.

PÁTEK: Téma týdne

V pátek vždy dostanete krátké video (max. 10 minut) se zamyšlením nad důležitými tématy o tom, jak přemýšlí podnikatelé a jak svou mysl správně přecvaknout.

Podnikání totiž vyžaduje jiné myšlenkové postupy než zaměstnání a je naprosto normální, že pokud zatím nepodnikáte nebo s podnikáním začínáte, jsou tyto postupy pro vás neobvyklé nebo nové a je potřeba si je uvědomit a začít s nimi něco dělat. K některým tématům týdne dostanete i praktické cvičení. 

Jak to vypadá uvnitř členské sekce?

Jedná se o online vzdělávací kurz, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly. Tyto kroky a úkoly jsou ve formě videí a textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby. 

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně.

Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

Kliknutím na obrázky se podívejte, jak to vypadá uvnitř online kurzu:

Bezpečně a bez zbytečných rizik 
zjistíte jednou pro vždy, v čem začít podnikat

Objevíte téma svého podnikání a získáte pevné základy potřebné pro jeho start.

Položíte základní kameny něčemu, co vám bude mnoho následujících let vydělávat peníze. 

Naučíte se, jak ve svém životě rozproudit KREATIVITU

Ukážu vám jednoduché techniky, díky kterým ve svém životě rozproudíte KREATIVITU a přísun nových myšlenek, nápadů a pohledů na věc. To je totiž naprosto klíčové pro to, abyste objevili své téma podnikání

Naučíte se, ze svých nápadů udělat PODNIKÁNÍ, které VYDĚLÁVÁ

Naučíte se, jak si vše správně propočítat, rozhodnout se, zda je vaše téma dobré a životaschopné, jak minimalizovat počáteční rizika a odstartovat úspěšně.

Vysvětlím vám, nejen jak najít nápad na podnikání, ale taky jak nad tím pak strategicky přemýšlet a opravdu jej v úspěšné podnikání přetavit. 

Na svou podnikatelskou cestu vykročíte PRAVOU NOHOU :)

Spousta lidí sní o tom, že budou podnikat, budou díky tomu finančně svobodní, budou mít prosperující byznys, o který se budou moct opřít. Ale pak podnikat začnou a nedaří se jim to.

V čem je problém? Na tyto otázky se zaměříme tak, abyste své podnikání rovnou odstartovali úspěšně a vyhnuli se počátečním chybám

Stanete se součástí KOMUNITY lidí na stejné vlně

Vím, jak náročné je začít podnikat, když nemáte nikoho, s kým byste mohli své obavy i radosti na začátku sdílet, s kým byste se mohli poradit. 

V Plážové přípravce se stanete součástí komunity lidí, kteří jsou na stejné vlně. Získáte nové přátelé mezi lidmi, kteří mají stejný směr, vzájemně si radí, podporují se a posunují se vpřed. 

Možná vás teď napadají tyto otázky:

Je JISTÉ, že za těch šest týdnů objevím své téma?

Tak takovou jistotu vám bohužel dát nemohu. Čas, který totiž budete potřebovat k nalezení svého tématu podnikání, je velmi individuální. Někdo bude mít jasno už po prvním modulu, někomu to naopak potrvá několik měsíců. Proto vám přístupy do kurzu zůstanou navždy.

Chci, abyste měli na paměti, že je to takto v pořádku a nesrovnávali se s ostatními. Přestože techniky, které v tomto kurzu učím, využije každý, bude to každému trvat jinak dlouho. Máte různé zkušenosti, jste v různých fázích života a taky jste více nebo méně otevření změnám, novým nápadům, kreativitě.

Je tento kurz pro mě, když NECHCI podnikat z pláže?

Samozřejmě ano. Je mnoho způsobů, jak podnikat a techniky, které budeme v kurzu používat, využije budoucí plážový podnikatel úplně stejně, jako například majitel e-shopu nebo salónu pro psí miláčky.

Je tento kurz pro mě, když už své téma ZNÁM, ALE NEVÍM, JAK z něj udělat fungující podnikání?

Rozhodně ano. V tomto kurzu se naučíte nad svými nápady přemýšlet strategicky a získáte nástroje pro to, abyste se na své téma dokázali podívat z nových úhlů pohledu.

Pokud je ve vašem životě něco, co vás baví, v čem máte vášeň, radost, ale máte pocit, že nikdy nenajdete způsob, jak se tím uživit, pak vás uklidním. Určitě ho najdete a v Plážové přípravce vám s tím určtiě pomůžu.

Musím OPUSTIT své zaměstnání, když chci začít podnikat?

Určitě není potřeba hned pálit mosty a skákat do neznáma bez záchranného lana. Své podnikání můžete rozjet ve svém volném čase. Po večerech ladit své webové stránky nebo komunikovat s klienty a postupně budovat základnu svého byznysu tak dlouho, dokud si nebudete moci říct: Jsem připraven(a) dělat jen toto, odcházím ze zaměstnání.

Pokud jste zaměstnaní, na rodičovské dovolené, student, nebo důchodce, máte tu výhodu, že vaše podnikání bude vaši vedlejší pracovní činností a v prvním roce nemusíte platit do výše cca 60 tisíc měsíčně sociální a zdravotní pojištění. Neriskujete tedy náklady navíc.

Pomůže mi tento kurz PŘEKONAT STRACH, že v mém podnikání neuspěju?

Strach na začátku podnikání je přirozenou součástí a věřím, že v tomto kurzu získáte silnou oporu v zádech pro to, abyste začali podnikat navzdory svému strachu. Překonat strach je mnohem jednodušší, když to máte s kým probrat, když máte přístup k informacím a máte podporu. To vše v tomto kurzu dostanete.

V průběhu kurzu jedu na DOVOLENOU, bojím se, že se tomu nebudu moci věnovat naplno.

Dovolená v průběhu tohoto kurzu rozhodně není překážkou. Ba naopak, řekla bych, že je pro hledání tématu dokonce přínosem. :) Pro plnění mnoha úkolů nebudete ani potřebovat internet a můžete je dělat, ať jste kdekoli. Přístupy do kurzu vám navíc zůstanou navždy. K jednotlivým tématům se můžete vracet podle vlastního tempa.

Jaký je ROZDÍL MEZI kurzem Podnikání z pláže a Plážovou přípravkou?

Kurz Podnikání z pláže se věnuje technikám a strategiím online marketingu. Budujeme v něm už krok za krokem vaše podnikání, vytváříme blog, eBook zdarma, placený eBook. Technicky nastavujeme celý automatizovaný proces online marketingu i prodeje. Na konci tohoto kurzu máte kompletně nastavený celý proces prodeje eBooku nebo jiného produktu a začnou vám chodit první objednávky.

Kurz Plážová přípravka je naopak celý zaměřen právě na to, abyste našli své téma podnikání a strategicky jej dokázali uchopit. Neučím v něm techniky online marketingu a celkově v něm nebudeme dělat žádné technické věci na internetu. Je celý zaměřený spíše na vás, vaše zkušenosti, vaši duši. Na konci tohoto kurzu budete mít jasno, v čem začít podnikat.

Plážová přípravka může předcházet samotnému kurzu Podnikání z pláže, není to však nutné.

O nápady na podnikání nemám nouzi, jen nevím, KTERÝ SI VYBRAT. Je tento kurz pro mě?

Ano, tento kurz vám určitě pomůže. Mít spoustu nápadů je skvělé, ale to ještě neznamená, že budou úspěšné. Je důležité umět je uchopit je strategicky a udělat z nich funkční podnikání, což je jeden z pilířů tohoto kurzu.

 Máte nějakou další otázku? Ptejte se mě na [email protected].

Plážovou přípravkou prošlo už více než 2000 lidí a toto vám někteří z nich vzkazují:

Jsem ohromně vděčná za kurz Plážová přípravka. Už několik let jsem snila o podnikání z pláže a přála jsem si vstoupit do online kurzu, ale... pořád jsem neznala svoje téma... A tak jsem byla nadšená, že vznikla Plážová přípravka.

Techniky a postupy, co jsem se tu naučila, jsou výborné a pomohly mi popustit uzdu své kreativitě, pochopit strach a naučit se s ním pracovat, naučit se čerpat inspiraci všude kolem sebe a v neposlední řadě mi ukázaly, jak se dá uchopit to plážové podnikání, jak se na něj připravit, na co se zaměřit. Takže teď se cítím připravená a vstoupila jsem do kurzu Podnikání z pláže.
Zdeňka Slaninová
Plážovou přípravku vnímám jako komplexní průvodcovství krajinou psychologie plážového podnikání v podání něžné ženské duše. Díky tomuto kurzu jsem dokončila PzP a dovedla do cíle dílčí úsek v mém podnikání.

Pokud Vás láká nahlédnout pod pokličku Plážového podnikání, doporučuji Stáninu pláž. Přivítá Vás s kokosem, dekou, slunečníkem, poučným čtením a nabídne Vám možnost se naučit plavat v moři možností internetového podnikání. Je jen na Vás, jestli najdete odvahu to doopravdy zkusit a skočit…
Jana Tlapováwww.janatlapova.cz
Do Plážové přípravky jsem vstupovala hlavně kvůli tomu, abych si ujasnila své téma a jak jej pojmout. Už po prvních dvou týdnech jsem ale věděla, že i kdybych jej nyní neobjevila, udělala jsem jednu z nejlepších investic v životě.

Díky Stáni jsem si zodpověděla přesně ty otázky, díky kterým jsem pronikla k podstatě toho, PROČ chci vlastně podnikat a jak i díky tomu projevit své já autenticky. A jako bonus jsem díky kurzu získala množství rad, podnětů a nástrojů, bez kterých se začínají podnikatel neobejde. Dokonce jsem překonala strachy typu, co když mi něco uteče nebo někdo přijde s mým tématem dříve. Zklidnila jsem se a dost mi to prospělo :).

Uvědomila jsem si, které věci v podnikání (i v životě) mě zdržují, berou mi energii a kterých je třeba se zbavit, abych se mohla naplno věnovat tomu, co je doopravdy důležité a co mi nakonec přináší i zisk. Proto jsem ani minutu neváhala a vstoupila jsem i do kurzu Podnikání z pláže.

Stáňo, moc Vám děkuji, že s námi sdílíte Vaše zkušenosti, ta radost, kterou u toho cítím mě ujišťuje v tom, že právě takové sdílení je tou správnou cestou i pro mne :)! Váš kurz doporučuji všem, kteří stále tápou a točí se na místě. Jděte do toho!
Vendula Martinková
Plážová přípravka mě seznámila s technikami, které mohou být velmi nápomocné při hledání tématu podnikání. Tyto techniky, ačkoliv poměrně jednoduché, mi ukázaly, jakým způsobem mám o sobě a o svém podnikání přemýšlet.

Přiměly mě rozmýšlet nad věcmi, nad kterými by mě jinak zřejmě přemýšlet nenapadlo, ale které přitom jsou velmi zásadní pro někoho, kdo chce rozjet vlastní podnikání. Ačkoliv nad tématem svého podnikání stále přemýšlím, kurz mě "nakopl" a ukázal mi směr, kterým se při jeho hledání ubírat. Hodnotím kurz velmi pozitivně a ani na sekundu jsem nezalitovala peněz, které jsem do něj investovala.
Sandra Choronží
Plážová přípravka mi přinesla hodně.Vstupovala jsem do kurzu už s tématem a potřebovala jsem se ujistit jestli je to správné téma. A překvapivě mi to přineslo ještě více.

Naučila jsem se více se zaměřit na své téma do hloubky. A né tak jak jsem si myslela já ze široka. :-) Naučila jsem se více atraktivitě, ale i vnímání a zaměření.:-) Prostě mi PP přinesla hodně a děkuji Stáně, že si dala tu práci a vymyslela tento kurz :-). Naučila mě mnohé. Děkuji
Šárka Starostová
Plážová přípravka mi přinesla obrovský posun. Vůbec jsem nečekala kolil pokladů je v ní obsaženo. Před jejím zahájením mi už několik měsíců brala sílu a radost obava jménem Podnikání. Podnikání je už dlouho mojí velkou touhou, ale do přípravky bylo úplně neuchopené a nejasné.

Od chvíle, kdy jsem si ujasnila svůj směr cítím velikou sílu a každým dnem potvrzení, že jdu správně :o) Věci se daly neuvěřitelně do pohybu.

Díky za toto nádherné osvobození a vykročení k naplnění a radosti. Bez kurzu bych to sama takto rychle nedokázala. Díky a těším se na Podnikání z pláže :o)
Klára Hrubá
Kurz je pro všechny, kteří tuší, že by chtěli změnit svůj život a začít podnikat, ale nemají jasno v čem a tak vymýšlí spoustu důvodů, proč neudělat nic. Říkám ANO, jděte do toho, je to jako motor, co vás žene vpřed za svými sny. Na konci kurzu máte jasno, kterou cestou se dát. Já své téma opravdu objevila a pokračuji dál :-).
Michaela Filipová
Za to "nej" v Plážové přípravce považuji plážovou laboratoř podnikatele. Laboratoř je jako alchymická dílna podnikatele. Naučí vás to nejdůležitější. Jak si propočítat kreativní nápad nebo sen na reálný byznys. Tedy žádné vzdušné zámky a sny, ale fakta a propočty, které vedou k proměně vzdušného zámku na reálny projekt. Jak zjistit, jestli je váš sen životaschopný nebo blbost? Na to slouží Přípravka.
Stanka Bittnerová
Vůbec jsem netušila, co mám od kurzu čekat. Stáňa v něm ukazuje spoustu technik, jak rozvinou svoji fantazii a kreativitu, a vytvořit něco smysluplného. Já jsem to vnímala tak, že jé tohle přece znám a vím, ale samozřejmě jsem to v praxi nedělala :-)

Takže mě to nějakým způsobem donutilo k řádu a k akci. Na rok 2017 jsem si pořídila velký diář, kam si píšu úplně všechno. Děkuji za otevření obzorů.

Mně osobně přišla nejzajímavější a nejpřínosnější plážová laboratoř, myslím, že každý člověk, který chce začít podnikat, by si ji měl přečíst. Celý kurz je hodně motivační, donutí vás přemýšlet, tvořit a hlavně vás to baví :-)

Velká podpora je ve FB skupině, kde můžete sdílet nápady a obavy. Je moc přínosné být v okruhu lidí, kteří si procházejí tím samým. Do kurzu jsem vstoupila bez očekávání, vycházela jsme z něj se spoustou nových a zajímavých poznatků, s tím že vím téma orientačně. Po čtyřech měsících přemýšlení vím téma konkrétně a přišlo z čista jasna samo od sebe :-) a už se moc těším na kurz Podnikání z pláže.
Nikol Hasenöhrlová
Více jak rok jsem chtěla podnikat, ale nevěděla jsem si rady, v jaké oblasti. Nabídka vstoupit do Plážové přípravky přišla v pravý čas. Kurz mě nejen hodně bavil, ale dozvěděla jsem se spoustu nového o sobě i o světě kolem. Překvapilo mě, jak málo se vlastně znám. Myslela jsem si třeba, že nejsem kreativní.

V kurzu jsem se dozvěděla, že kreativita se dá trénovat a rozvíjet. Díky tomuto tréninku se můj sešit plní nápady. A objevila jsem své téma podnikání! Díky Plážové přípravce jsem si jistá, že rozhodnutí vydat se na cestu podnikání bylo správné. Dělám, co mě baví a mám spoustu chuti do práce. Díky, Stáňo, za Vaše vedení a pomoc.
Jana Zeithammerová
V průběhu kurzu mi začalo docházet, že se neučím jen o marketingu a vydělávání peněz. Došlo mi, že se mění celý můj "mindset", celý můj životní postoj k podnikání, ženství a mateřství. Konečně jsem se přestala bát, že selžu, starat se, co řeknou ostatní, co si o mě budou myslet.

Své podnikání si teď užívám, jsem připravena za sebe bojovat. A co hlavně uvědomila jsem si, že to potřebují slyšet i jiné ženy v mém okolí. Díky celé té cestě s Vámi se cítím neuvěřitelně svobodná, našla jsem svou "pláž".
Miroslava Smíšková

ABYCHOM SI TO SHRNULI...

 • Kurz Plážová přípravka je rozdělen do šesti přehledných částí. Celkově v něm najdete 13 videí (také v audio formě) a 18 jednotlivých kroků a úkolů ve formě textu.

  Díky tomu se můžete vzdělávat klidně prostřednictvím svého mobilu, kdykoli si najdete chvilku (v autobuse, při kojení, místo sjíždění Instragramu)
 • Každý týden probereme jednu část - jeden modul, který bude směsí informací teoretických i praktických pro rozvinutí vaší kreativity i pro strategické přemýšlení nad podnikáním a vaším tématem podnikání.
 • K dispozici vám bude i "Plážová laboratoř" pro strategický pohled na vaše nápady, díky kterému je postavíte na pevných základech.

JAKÁ JE CENA PŘÍPRAVKY?

Cena je 3 970 Kč + DPH

Celkem je to tedy 4804,- vč. DPH, což je 800 Kč za každý týden naší společné cesty.

Cesty, na které získáte jak techniky, tak mou KAŽDODENNÍ podporu k objevení tématu vašeho podnikání. Kurz je možné zaplatit také v Eurech, cena je 163 EUR bez DPH

JAKÁ JE CENA PŘÍPRAVKY?

Plážová přípravka je otevřena celoročně, běžně za cenu 3 970 + DPH, tedy celkem 4 804 Kč vč. DPH. 

Pro vás mám teď po Podzimním plážovém soustředění SPECIÁLNÍ NABÍDKU.

Pokud chcete v návaznosti na něj proniknout do větší hloubky toho, jak objevit své téma, případně jak svůj nápad upevnit a postavit na strategických základech, pak nyní zaplatíte pouze 2 470 + DPH, tedy 2 989 Kč.

3 970 Kč + DPH
(4 808 Kč)

2 470 + DPH
(2 989 Kč)

Tato nabídka je platná do 
6. prosince 2023 23:59.

JAKÁ JE CENA PŘÍPRAVKY?

Plážová přípravka je otevřena celoročně, běžně za cenu 3 970 + DPH, tedy celkem 4 804 Kč vč. DPH. 

Pro vás mám teď ve dnech 24.-29. ledna 2024 SPECIÁLNÍ NABÍDKU.

Pokud vás podnikání z pláže nadchlo a chcete se nyní zaměřit na to, jak objevit své téma podnikání, případně jak svůj nápad upevnit a postavit na strategických základech, pak nyní zaplatíte pouze 2 970 + DPH, tedy 3 594 Kč.

3 970 Kč + DPH
(4 808 Kč)

2 970 + DPH
(3 594 Kč)

Tato nabídka je platná do 
29. ledna 2024 23:59

Do přihlášky použijte tento slevový kód 🎁 - PP2024DAREK

A to není vše + 2 DÁRKY 🎁

v hodnotě 2660 Kč 
⬇️⬇️⬇️

Navíc vám přibalím na cestu můj eBook Jak napsat eBook za 14 dní v hodnotě 690 Kč

Mnoho z vás mi v posledních týdnech psalo, že vás láká podnikání z pláže, ale nejdříve si musíte ujasnit své téma. Jenže další kurz Podnikání z pláže bude až za rok... to mezitím nebudete dělat NIC? :(

A tak jsem se rozhodla, že vás podpořím svým eBookem "Jak napsat eBook za 14 dní" a dám vám jej navíc jako dárek k přihláškám do Plážové přípravky.

V okamžiku, kdy objevíte své téma, můžete se pustit podle mého návodu do tvoření eBoooku a než v lednu 2025 odstartuje další Podnikání z pláže, budete už skvěle připraveni na start svého online podnikání.

PŘÍPRAVKA + DÁREK PRO VÁS DO 29. LEDNA 2024

EBOOK: JAK NAPSAT EBOOK ZA 14 DNÍ
V HODNOTĚ 690 KČ PRO VÁS ZDARMA

+ DRUHÝ DÁREK
Záznamy Podzimního plážového soustředění

v hodnotě 1970Kč+DPH

Navíc dostanete ještě intenzivní 4denní online trénink, díky kterému objevíte, jak vaši profesi, koníček, zkušenosti nebo příběh proměnit v prosperující online byznys.

Tyto dva dárky dostanete k přihláškám do 29. ledna 23:59

Cenu jsem tedy udělala dostatečně nízkou na to, aby pro vás nebylo překážkou vstoupit a vydat se na cestu k vlastní svobodě, k vlastnímu podnikání.

Ale zároveň takovou, abyste měli ZÁVAZEK a dělali věci, které se v kurzu budeme učit. Aby vás investované peníze motivovaly JÍT DO AKCE.
Bez toho se totiž nic nezmění. 

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete dělat?

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14denní garanci vrácení peněz od momentu startu online kurzu (nejbližší pondělí po zaplacení), pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši

Meditace Terezy Kramerové:
Mé místo, mé poslání, mé podnikání

Vím, že ty nejlepší odpovědi má člověk uvnitř sebe a spousta technik v tomto kurzu půjde právě do hloubky, do nitra, tam, kde máte odpovědi, o kterých zatím vůbec netušíte. Přemýšlela jsem, jak vás na vaší cestě k objevení tématu podnikání ještě více podpořit. A tak vznikl tento bonus pro Vás:

Poprosila jsem expertku na mentální harmonizaci a průvodkyni lidí po krajině jejich mysli, Terezu Kramerovou, aby vám na míru pro tento kurz vytvořila podpůrnou meditaci s názvem Mé místo, mé poslání, mé podnikání. Získáte ji ke kurzu jako bonus navíc, jako další podporu na vaší cestě.

Keď som vstupovala do plážovej prípravky, myslela som si, že viem s čím chcem podnikať, len som tomu chcela dať konkrétnejšiu formu a ujasniť si ako to preniesť do online sveta.

Namiesto toho som však vďaka presne miereným cvičeniam a zamysleniam vydolovala z hĺbky svojej duše inú tému, niečo čo viem a milujem, ale nikdy predtým by ma nenapadlo "myslieť to vážne", nikdy predtým by som neverila že sa to dá...

Úplne zlomovou pre mňa bola meditácia od Terezy Kramerovej, kde som pochopila aj prečo to milujem, a že má zmysel šíriť to do sveta.
Paula LiptákováAutorka projektu Paola Performance paolaperformance.sk

Vaše sny se nesplní, když je budete odkládat na "až někdy".

Teď máte jedinečnou možnost dát si závazek, že objevíte téma svého podnikání a postavíte mu pevné základy. Těším se, že vám na té cestě budu průvodcem.

Vstupte do kurzu kliknutím na tlačítko VSTOUPIT DO ONLINE KURZU.

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou nebo bankovním převodem. Přístupy do kurzu vám pošlu nejbližší pondělí po vašem přihlášení v 9:00 hodin ráno.

Těším se na společnou cestu!