Plážová střední: PŘIHLÁŠKA

Proniknete do hloubky jednotlivých technik online marketingu a strategií, které vám přivedou více kontaktů, fanoušků i objednávek.

 • ANO
  Objednávám si vstup do online kurzu Plážová střední, ve kterém se naučím pokročilé techniky online marketingu, které mohu využít pro růst mého plážového podnikání.
 • ANO
  Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že vstup do kurzu není zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v kurzu, ale také na faktorech, které autoři nemohou ovlivnit, jako např. mé dovednosti, talent, možnosti, schopnosti, situace na trhu, obchodní znalosti, zdravotní stav apod.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není kurz pro mě, mohu až do doby 14 dní od zahájení kurzu požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO
  Vím, že v případě, že je pro mě aktuálně nemožné zaplatit celou částku, mohu využít možnosti platby na 3 části. První část zaplatím teď, další mají odstup 2 měsíců (listopad a leden). Celková částka za rozdělené platby je o 1000Kč vyšší.

  Chápu, že pokud druhou část platby nezaplatím, budou mi přístupy do kurzu úplně pozastaveny. Předchozí část platby je v případě nedoplacení kurzu nevratná.

Upozornění pro Slovensko a další členské státy EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám dnem vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou (datum přijetí služby z jiného členského státu je potřeba nahlásit svému finančnímu úřadu) a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.  

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Základy už máte. Teď je čas posunout vaše podnikání na další úroveň.

Čeká vás 10 měsíců pod vedením těch nejlepších plážových učitelů.

Možnost 3 splátek.

Už při první lekci mi spadla brada dolů a hned jsem vylepšovala svůj web, protože bylo opravdu co a efekt byl brzy vidět i na počtech kontaktu v databázi.
Štěpánka Čápová
Plážová střední je pro mne nejlepší investicí, která se mi v mém začínajícím podnikatelském životě naskytla. Tento kurz uvádí základy do praxe s úžasnou funkčností. Každý modul je ojedinělý a nabušený informacemi, o kterých se vám zatím jen zdá.
Pavla Polymnia
Zivot bez tejto komunity ludi si uz neviem a nechcem predstavit :-) Je to najlepsia investicia, ktoru som v poslednych rokoch urobila. Milujem PZP ci uz zakladku, alebo strednu a mozno sa dockame aj vysokej :-) Velmi sa tesim <3
Slavomíra Ramsová
Investovat do střední se mi rozhodně vyplatilo. Moje podnikání se rozjíždí na základě všech informací, které dnes mám a můžu je aplikovat v době, kdy se mi zdá, že přišel ten správný čas. Neustále se vracím k lekcím a krok za krokem vylepšuji své podnikání. Informace z kurzu jsou k nezaplacení!
Renata Pekařová

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na [email protected].

Společně s mými asistentkami Verčou a Lenkou vám rády pomůžeme a poradíme. :)