Přišel čas posunout vaše plážové podnikání na další úroveň

2022/2023

Pronikněte do hloubky jednotlivých technik online marketingu a strategií, které vám přivedou více kontaktů, fanoušků i objednávek.

Zároveň se posuňte na další level podnikatelského myšlení
a překonejte své vnitřní limity a omezení, které vás teď brzdí na cestě k úspěchu. 

Pusťte si video, kde vám řeknu více:

Jsem moc ráda, že jste tady a že vás tímto mohu pozvat do osmého ročníku online kurzu Plážová střední.

Pronikněte do hloubky 
jednotlivých technik online marketingu a strategií, které vám přivedou více kontaktů, fanoušků i objednávek.

Zároveň se posuňte na další level podnikatelského myšlení a překonejte své vnitřní limity a omezení, které vás teď brzdí na cestě k úspěchu.

Vydali jste se na dobrodružnou cestu, na které jste položili základy svému vlastnímu online podnikání, vybudovali jste si svůj blog, fanpage, někteří z vás jste už začali prodávat první eBooky či online kurzy.

A taky jste zase o kus více objevili sami sebe, své schopnosti, svou kreativitu, své dary a posunuli jste se ve svém životě o mnoho kroků vpřed.

Už teď po skončení základky zažíváte nadšení, když přibývají kontakty do databáze. Někteří už i slavíte, když se v e-mailu objeví zpráva ohlašující další objednávku vašeho eBooku. A hledáte cesty, jak dostat své články, příspěvky a eBooky k co největšímu množství lidí.

Možná si říkáte...

Co by se tak ještě dalo vylepšit… Jak získat více fanoušků a čtenářů? Jak oslovit a zaujmout více lidí? Jak budovat databázi rychleji?
Chci prodávat více... Jak na to?

A možná i pochybujete:

Mám na to vůbec? Je to, co jsem vytvořila, dost dobré? Bude to někoho zajímat? Proč mám zatím jen pár desítek čtenářů a jen několik málo objednávek?

Každý mistr byl jednou začátečníkem. I já jsem před pár lety stála na začátku svého online podnikání v bodě, kde jste teď vy.

Dnes už máme společně s Jirkou mnoho cenných zkušeností, skvělých výsledků a těšíme se, že i vás teď provedeme do hloubky plážovým podnikáním, které milujeme a které je naším životem.

Proč? Protože třeba i od vás jednou uslyšíme:

Já jsem díky Základce prodala svůj první placený ebook... a všechno se tak pomalinku rozjíždělo.

A teď už mám za sebou i tu Střední a je to skvělé, protože takové ty pravidelné prodeje, další produkty, perfektně nastavené a zacílené kampaně na Facebooku a e-maily, které samy prodávají, tak to já mám dneska jenom díky Plážové střední.
Maria Jurkováwww.mariajurkova.cz
Jenom díky jedné technice z tohoto kurzu, i když je celý nadupaný a našlapaný jako Plážová základka, jsem vydělala skoro tolik peněz, co za celý předchozí rok 2017.
Kristýna Rollerwww.jogaskristy.cz
Zatím vůbec nepochybuju o tom, že PzP a PLS byla ta nejlepší investice v celém mém životě.
Lucie Koubekwww.luciekoubek.cz
Já jsem se právě díky Střední dostal od toho, že jsem měl pár lidí v databázi, k tomu, že jich tam mám dneska tisíce a prodávám v podstatě každý den.
Alexej Byčekwww.alexejbycek.cz

A toto vám vzkazují spolužáci z předešlých ročníků:

„Je exkluzivním klubem odvážnějších podnikatelů, kteří se chtějí dál rozvíjet. Tempo není náročné a moduly si postupně můžete vybírat. Je to taková knihovnička online strategií. Za mě byla Plážová Střední vynikající investicí.“ (pokračování ve videu)

- Eva Pecháčová, https://optimalnihubnuti.cz/

„Vstup na plážovou Střední byl logickým krokem a Plážová střední zdaleka předčila mé očekávání. Investice do Plážové střední se mi vrátila asi za 1 měsíc.“ (pokračování ve videu)

- Anna Matoušková, www.annamatouskova.cz

„Naučila jsem se prodávat. Nesnáším tvrdý prodej a marketing. Díky jedné strategii, kterou jsem se naučila, jsem vydělala za 4 dny více než za 4 měsíce v nemocnici... “ (pokračování ve videu)

- MUDr. Tereza Feltoni Gurini, https://terezafeltoni.cz/

„Neměla jsem hotovou Základku a neměla jsem ještě placený produkt. Nakonec jsem se ale přihlásila a bylo to nejlepší rozhodnutí co jsem mohla udělat. Střední je dostatečně dlouhá a nemá tak rychlé tempo. A co mi to dalo? Hlavně pokračovat a budovat svůj projekt i pomalými krůčky!“ (pokračování ve videu)

- Kateřina Brožová, https://brozova-katerina.cz/

„Kapacita mojí ambulance nestačila na nápor klientů. Díky Střední jsem natočila webináře o úzkosti a pomohly mnoha lidem. Teď se dostane k hodnotným informacím kdokoliv, i když je lockdown nebo karanténa...  “ (pokračování ve videu)

- PhDr. et Mgr. Alena Bednárová, https://svetpsychologie.sk/

„Plážová Střední je absolutní spička. Ať už je to tvoření e-mailových sekvencí, které opravdu prodávají nebo geniální modul o Facebookové reklamě, bez které je člověk namydlenej...“ (pokračování ve videu)

- Václava Preußl-Kroneberg, https://permazahrada-korenac.cz/

„Myslím si, že bych na trhu těžko hledala balík vědomostí, které jdou do hloubky krok za krokem. A to za tak symbolickou cenu...“ (pokračování ve videu)

- Vendula Jelínková, https://www.sexytexty.eu/

„Největším přínosem pro mě byl modul o Facebookových reklamách. Stejně tak pro mě bylo skvělé zjistit, jak o mých podnikatelských záměrech asertivně přemýšlet a najít si v nich vlastní cestu. Rozhodně doporučuju pokračovat s Jirkou a Stáňou!“ (pokračování ve videu)

- Denisa Bikárová, https://denisabikarova.cz/

„Co mě nejvíce zaujalo? Jak zaujmout publikum skrze Facebookové reklamy. Stejně tak jak postupovat při natáčení videí. Patřím do generace starších a posunulo mě to v mém podnikání rozhodně dále.“ (pokračování ve videu)

- Ida Petrovičová, https://idapetrovicova.sk/

„Já osobně jsem se do Střední přihlásila na poslední chvíli. Svého rozhodnutí absolutně nelituju, bylo to nejlepší rozhodnutí v minulém roce. Nejvíce oceňuju přehlednost kurzu. Velký benefit vidím v tom, že máme přístup navždy a Stáňa s Jirkou kurz bezplatně aktualizují!“ (pokračování ve videu)

- Renáta Vodehnalová, https://renatavodehnalova.cz/

Zkušenosti a výsledky jsou tím nejlepším důkazem, a tak
ještě pár úryvků z videí spolužáků.

Celá videa pak najdete na této stránce.

„Pokud jste takoví váhalové a odkladači jako já, tak zjistíte, že tam stejně nastoupíte a ten rok bylo zbytečné čekat – za ten rok už jsem mohla být úplně někde jinde. To jsem si 100% jistá.“ (pokračování ve videu)

- Michaela Maťhová, http://bylinkovyraj.net/

„Proč jsem se přihlásila? Byl to hlavně čas. Šla jsem do Plážové střední, kde nás Jirka se Stáňou krok za krokem vedli. Nejvíce mi sedly videa a živá vysilání včetně webinářů. Hodně jsem si užila Online kafe s Jirkou! Baví mě, že si můžu kdykoliv otevřít lekci a zapracovávat ji do svého projektu.“ (pokračování ve videu)

- Markéta Fischerová, https://marketafischerova.cz/

„Pokud nemáš ještě dodělanou Základku, tak neváhej a jdi do Střední. :) Moc děkuji, že to aktualizujete a přidáváte moduly!!! Nastavili jste vysokou laťku standardu.“ (pokračování ve videu)

- Jana Švestková, https://janasvestkova.cz/

„Posunul mě hlavně modul o copywritingu, jak tvořit návykový obsah, aby se lidé na každý můj post těšili. Dále mě určitě posunul modul o facebookové inzerci a jak ji správně tvořit. Pokud chcete svůj business posunout na novou úroveň a vidět výsledky, tak určitě doporučuji!“ (pokračování ve videu)

- Patrik Hrbáč, https://patrikhrbac.cz/

„To, jak nás Stáňa s Jirkou velmi jemně provázeli kurzem, bylo úžasné. V každé lekci jsme se dozvěděli přesně to, co jsme potřebovali. Pro mě byly nejlepší moduly o copywritingu a Facebooku, skvěle vysvětleno a podáno. Seznámila jsem se v kurzu s úžasnými ženami, se kterými máme doteď velmi úzký kontakt. Jsem ráda, že nás Stáňa s Jirkou dokázali nasměrovat a podpořit.“ (pokračování ve videu)

- Lucie Schwarz, https://zivotbezvlasu.cz/

„Je neuvěřitelné, co mi tento kurz dal. Začala jsem si věřit v mém kreativním projektu, který dělám. Teď už také vím, že mě to, co dělám, uživí a nebudu muset po mateřské hledat full time práci.“ (pokračování ve videu)

- Karolína Kaucká, https://skalovakarolina.cz/

„Na Střední jsem se přihlásila hned, jakmile Stáňa vyhlásila termíny. Bylo to kvůli tomu, že už na Základce jsem udělala obrovský kus práce a chtěla jsem víc. Střední mi hlavně pomohla překročit mou komfortní zónu a začít natáčet videa. Díky tomu a reklamě na Facebooku jsem odešla z práce a postavila se na vlastní nohy! :)“ (pokračování ve videu)

- Iva Hynek, https://ivahynkova.cz/

„Na Střední jsou lekce opravdu obsáhlé a zároveň jednoduše podané. Pustím si lekci, mrknu na návod a jedu postupně. Vše dobře srozumitelné. Jsem ráda, že nepotřebuju žádný další kurz. :)“ (pokračování ve videu)

- Naďa Tumpachová, https://nadatumpachova.cz/

„Střední přišla úplně v pravý čas. A díky tomu se můžu živit tím, co mě baví, a je to naděje pro ženy a maminky na mateřské, že to, co milujete, se může stát vaší prací.“ (pokračování ve videu)

- Veronika Johánková, https://veronikajohankova.cz/

„Ze začátku jsem hodně váhala, zda se přihlásit do Plážové střední, protože jsem neměla dokončený e-book zdarma, do toho malé dítě a k tomu práci mimo plážování. Nakonec jsem strašně ráda, že jsem to udělala a do kurzu vstoupila.“ (pokračování ve videu)

- Zuzana Bartáková de Saman, https://cestujemepoperu.cz/

„Za jeden důležitý důvod považuji svůj osobní vývoj. Jak se rozvíjím já jako člověk, tak se rozvíjí i moje podnikání. Myslela jsem, že se budu soustředit jen na eBooky, ale pak mi došlo, že můžu dělat i videotvorbu... a i díky Plážové střední umím natočit takovéto video.“ (pokračování ve videu)

- Dagmar Rakovická Čanigová, https://dagmarcanigova.sk/

„Procházím osobními hlubokými procesy a vůbec nemám náladu zapínat nějaký počítač. A vlastně díky tomu, že jsem udělala Střední, si to můžu dovolit. Třeba 14 dnů nezapnout počítač a peníze pořád přicházejí. To je super a je za tím spousta práce.“ (pokračování ve videu)

- Petra Hanelová, https://petrahanelova.cz/

„Bála jsem se dvou věcí: A to, když nemám ještě vše ze Základky zajeté – pravidelně nepublikuju na FB, pravidelně nepíšu články, tak jestli mám vstupovat do Střední, kde se naučím další dovednosti a nebudu mít čas ty základy zajet. A druhá věc: Já jsem byla v té době čerstvě maminkou, když jsem se měla rozhodnout o vstupu do Střední.“ (pokračování ve videu)

- Lucie Konečná, https://luciekonecna.cz/

„Při rozhodování pro mě byl důležitý nejen výživný a inspirující obsah kurzu, ale také přístup Stáni a Jirky. Lidský a pravdivý přístup k nám studentům a také k podnikání vůbec. Takový, jaký je v dnešní dravé době online podnikání neagresivní a výjimečný.“ (pokračování ve videu)

- Helena Hrachová, https://helenahrachova.cz/

„Napsala jsem knížku UZDRAVUJÚCE MODLITBIČKY PRE DETI A RODIČOV, byla jsem přihlášená v kurzu Plážová střední a po 3 měsících jsem prodala přes 300 ks knih a vydělala přes 5 000 eur.“ (pokračování ve videu)

- Monika Sobeková, https://monikasobekova.sk/

„To, co jsem investovala do Základky a Střední, se mi už několikanásobně vrátilo. Dokonce jsme byli celá rodina na 3 týdny v Americe a velkou část tohoto výletu jsem financovala z plážového podnikání.“ (pokračování ve videu)

- Gabriela Remšíková, https://gabikaremsikova.sk/

„Absolvovat Plážovou základku a nepokračovat do Plážové střední mně tehdy přišlo jako uvařit fakt skvělé jídlo, a přitom ho neochutnat. Přičemž náklady spojené se vstupem do Střední, které mohou vyvolávat nějaké obavy, se mi vrátily zhruba do dvou měsíců.“ (pokračování ve videu)

- Lenka Bartková, https://lenkabartkova.cz/

„Je to velice inspirativní prostředí, potkáte spoustu zajímavých lidí. My jsme si vytvořili úžasnou mastermind skupinu, ve které se podporujeme a pomáháme si. Celá Plážová střední pro mě byla významným posunem.“ (pokračování ve videu)

- Jana Rosa Prajznerová, https://pruvodkynezeny.cz/

„Uplatnila jsem většinu věcí na e-shopu, a to hlavně copywriting, SEO a facebookovou reklamu, která opravdu přinesla více prodejů.“ (pokračování ve videu)

- Sonia Ritzková, http://mojeparada.cz

Věřím, že díky Plážové střední budete ze svého podnikání z pláže zažívat více radosti a budete dostávat notifikace o objednávkách mnohem častěji.

Zároveň vím, že vás podpoříme ještě více v tom, aby se vaše důležité know-how, které má potenciál měnit lidem životy, k těmto lidem opravdu dostalo.

Četla jsem mnoho vašich eBooků, článků a příspěvků a vím, jaký poklad se ve vás ukrývá, a cítím, že vám můžu pomoct odhalit vaše poklady světu v mnohem větší míře:

K čemu je, že máte úžasný digitální produkt, který může pomoct lidem změnit život, vyřešit jejich problémy, mít šťastné vztahy, zhubnout, zbavit se bolesti, přivést na svět a vychovat šťastné děti, naučit se novou dovednost, vydělávat peníze, zažívat více radosti, žít kvalitnější život, když si ho přečte jen pár lidí?

Pokud v tuto chvíli máte pocit, že to, co jste vytvořili, může lidem OPRAVDU POMOCT s tématem, kterému rozumíte, tak běžte a vykřičte to do světa. My vám ukážeme další metody a strategie, díky kterým vás tito lidé budou poslouchat, číst a kupovat vaše eBooky a kurzy.

A peníze? Ty jsou přirozeným důsledkem. :)“

Mluvím v množném čísle,
protože v tomto kurzu nejsem jediným lektorem.
Ráda bych vám teď představila mého muže Jirku Stibora.

Seznámili jsme se, když Jirka začal působit jako onlinemarketingový poradce pro firmu mého táty Jirku Mazura. Jirka mezitím jako spolumajitel vybudoval z nuly úspěšný e-shop Akusticka-pena.cz s obratem několika milionů ročně a působením na trhu přes 10 let.

Od roku 2015 společně budujeme Podnikání z pláže, vymýšlíme a testujeme podnikatelské strategie a naším podnikáním opravdu žijeme.

Já jsem vidět, já jsem ta, kterou znáte, a Jirka je na pozadí mnoha strategických procesů, díky kterým celý systém skvěle šlape a které na Plážové střední naučí i vás.

„Naučíme vás techniky marketingu a strategie, které vám přinesou více kontaktů do databáze, více fanoušků a mnohem více objednávek.

Vybrali jsme to nejlepší, co sami v praxi používáme a co nám přineslo největší užitek nejen v prodejích eBooků, ale osvědčilo se jako TOP strategie v kampaních, které nám vydělaly miliony. A přitom to jsou věci jednoduché, jen je potřeba je dělat SPRÁVNĚ.“

Zároveň vám chceme ukázat, jak nad těmi věcmi přemýšlíme, co je na pozadí našich textů, videí nebo prodejních kampaní, abyste znali nejen to, co je vidět navenek, ty plody, ale také to, co se děje uvnitř, abyste také vybudovali silné kořeny vašeho plážového podnikání, které jsou pro ty velké plody potřeba.

A protože podnikání není vždycky procházka růžovou zahradou, budeme s vámi sdílet i zkušenosti s překonáváním překážek, strachů, obav, nejistot, které se mohou vynořovat, a pomůže vám to, až budete dělat kroky do neznáma.

Čeká vás 10 měsíců na plážové vlně
v pohodovém tempu :)

Nemusíte se bát intenzivní jízdy s každodenními úkoly. Nastavíme pohodové tempo. Obsah kurzu rozložíme do celého školního roku a přibližně každý měsíc probereme jeden modul, budete mít dostatek času vše vstřebat, vyzkoušet v praxi a otestovat.

Není třeba se bát intenzivní jízdy s každodenními úkoly. Nastavíme pohodové tempo. Plážová střední bude probíhat celý školní rok 2022/23, tedy 10 měsíců.

Odstartovali jsme 12. září 2022!

Pokud se přidáte na Střední v průběhu školního roku, přidáme vás do aktuální skupiny ročníku 2022/23.

Plážová střední je více než online kurzem spíše celoročním klubem

 • Klub s 9 propracovanými moduly
  V Plážové střední projdeme jednotlivé online marketingové techniky jak z hlediska teorie, tak prakticky krok za krokem, co se týče technických záležitostí. Technická podpora po dobu kurzu je samozřejmě součástí.
 • Klub s intenzivní osobní podporou Stáni a Jirky
  V Plážové střední nás máte na dosah ruky. :) V průběhu 10 měsíců osobně odpovídáme na vaše dotazy v uzavřené skupině a celých 10 měsíců tak máte k dispozici naše know-how a zkušenosti z první ruky.
 • Klub, ve kterém máte členství a přístup k aktuálním informacím navždy
  Je to klub, ve kterém jednou za rok aktualizujeme jednotlivé moduly, lekce a informace. Přidáváme nové zkušenosti a v průběhu let přibyly i nové moduly. Jednou platbou tak získáte přístup k tomu, co v online podnikání funguje, ne na jeden rok, ale na mnoho dalších let.
 • Klub, díky kterému na své online podnikání nejste sami
  Ani po mnoha letech tvoření a úspěšného podnikání neumím být na své podnikání sama. Součástí mého úspěchu jsou přátelé, se kterými si dáváme zpětnou vazbu, když něco nového vytvoříme, radíme se, posunujeme se společně vpřed, brainstormujeme nové nápady, dáváme si konstruktivní kritiku.

  Jít na Plážovou střední znamená být součástí komunity, která se rozhodla pokračovat v téhle plážové jízdě směrem k úspěchu a nezůstat sama se svým počítačem a pochybnostmi, jestli jsem to napsala dobře, jestli to někoho zaujme, jestli mám tu FB reklamu udělanou dobře, jestli je můj nápad na novou kampaň promyšlený atd.

Máme zkušenosti z předchozích ročníků, že i teď, po několika letech, se například lidé z ročníku 2015 vrací do Střední, když dělají třeba webinář, projedou si znovu celou lekci, checklist a nastaví si celý webinář podle návodu.

Proč až teď? Protože třeba až teď k tomu dozráli a mezitím používali jiné techniky ze Střední. To je na Střední super. Že se nemusíte hnát vpřed, můžete si volit, čemu věnujete pozornost teď a k čemu se třeba vrátíte v budoucnu, a zároveň mít jistotu, že vždy máte přístup k aktuálním informacím.

Posunula jsem se vpřed nejen znalostmi, ale i prodeji. Výdělek stoupl o celý jeden řád, a já teď oproti minulému roku koukám na cifry, za kterými je nula navíc.
Jana Cardováwww.janacardova.cz
Střední krásně navazuje na Základku, prohlubuje všechny získané znalosti a důkladně seznamuje s dalšími prodejními strategiemi. Přínos je nepopsatelný a investice se mi velmi brzy vrátila.
Jára Bednářováwww.skolazvesela.cz
Už při první lekci mi spadla brada dolů a hned jsem vylepšovala svůj web, protože bylo opravdu co, a efekt byl brzy vidět i na počtech kontaktů v databázi.
Štěpánka Čápováwww.stepankacapova.cz
PS je najlepšia komunita, akej som kedy bola súčasťou. To nie je kurz alebo škola... to je požehnanie pre online podnikateľa. Toľko človečiny, odbornosti, vedomostí, pochopenia a zdieľania... ale aj humoru a úprimného priateľstva som nikdy nikde nezažila. A že sa to deje vo virtuálnom priestore a funguje to – to je už zázrak na druhú.
Miriam Štolfováwww.miriamstolfova.sk

I vy můžete patřit do užší komunity plážových podnikatelů, kteří se vzájemně podporují

Díky tomu, že Plážová střední je, co se týče počtu lidí, menší, budete si zároveň mnohem bližší.

Je skvělé být součástí komunity na jedné vlně, komunity, která má stejný záměr a hodnoty, komunity, ve které najdete lidskou podporu, navážete nová přátelství a ve které zároveň získáte upřímnou zpětnou vazbu, která je na cestě vpřed tak potřebná.

To, že jsem součástí PLS, pro mě znamená, že jsem ve skupině podobně smýšlejících lidí, kteří mě v případě potřeby podpoří a já zase je. Jsme určitá komunita lidí, která se setkala v jednotném záměru – vytvořit prosperující, smysluplný business s lidskou tváří a vyššími hodnotami.
Markéta Králováwww.marketakralova.cz

Společně nás na Střední čeká 9 plážových předmětů.
Jaké předměty to budou a co se naučíte?

Pečlivě jsme vybrali témata a strategie, které jsme vyhodnotili pro naše online podnikání jako nejefektivnější. Takové, které nám přinesly nejvíce kontaktů do databáze, nejvíce nadšených klientů a nejvíce objednávek, a to nejen při prodeji eBooků, ale i v dalších projektech, které jsme tvořili a vedli. 

Nemusíte tedy tápat, co by asi tak mohlo fungovat a co ne.

My to testujeme na vlastní kůži a bankovní konto už mnoho let a vy to dostanete naservírované na zlatém podnose.

Však už to znáte. :)

Není nutné dělat vše a běžet v tempu kurzu. Můžete si z každého modulu vybrat pro sebe to, co s vámi bude rezonovat, a používat ty věci, které se vám do vašeho podnikatelského konceptu budou hodit. Plážová střední už není o tom, že dostanete všichni stejnou šablonu, jak krok za krokem věci dělat. Získáte přístup k širokému spektru know-how, které můžete ve svém online podnikání využívat mnoho let. 

Tady jsou předměty Plážové střední:

1. COPYWRITING

Čarujeme se slovy a z textů brousíme diamanty.

V prvním modulu se naučíte čarovat se slovy, jejich použitím i rozložením tak, aby pro vás efektivně pracovala na všech místech. Na Základce jste s psaním začali, teď budeme z vašich textů brousit diamanty. 

Copywriting primárně znamená tvorbu marketingových textů, které podpoří váš prodej. My půjdeme ale do hloubky ještě více a zaměříme se na to, jak můžete vymáčknout maximum z vašich blogových článků, příspěvků na sociálních sítích i na dalších stránkách vašeho webu.

Naučíte se lapit pozornost vašich čtenářů tak, že neodtrhnou zrak a budou vaše články, příspěvky i prodejní stránky hltat. 

2. FACEBOOK PRO POKROČILÉ

Hrátky s automatem na peníze, který umí za každou vhozenou korunu vysypat dvě, když víte, jak na to.

Facebook je takový automat na rozmnožování peněz. Hodíte jednu korunu a vypadnou vám dvě. :) A když hodíte deset tisíc, sto, milion...? Pořád to funguje, pokud máte kvalitní produkt, příběh, a především – pokud víte, jak na to.

Někdy s úsměvem říkáme, že úspěch jsme si koupili na Facebooku. Protože právě díky němu se o Podnikání z pláže dozvěděly desetitisíce lidí, nejspíše i vy.

Facebook je v dnešní době nejlepším zdrojem relevantní návštěvnosti, a proto vám Jirka ukáže techniky, které sami používáme, a vychytávky, díky kterým budete pomocí Facebooku sbírat nové kontakty i fanoušky, kteří pro vás znamenají další prodeje. Základy propagace na Facebooku už máte, teď je čas posunout to na další level.

Když mě Jirka ve Střední učil nastavovat Facebook reklamu, tak při jejím prvním použití jsem měla 250 nových kontaktů ve své databázi, což pro mě bylo úžasné a byl to obrovský skok, protože předtím jsem měla kontaktů deset nebo dvacet.
Monika Hlaváčkováwww.monikahlavackova.cz

3. POKROČILÉ STRATEGIE PRO INSTAGRAM

Zasekli jste se na první stovce sledujících? Pojďme to změnit. :)

Instagram je z hlediska budování komunity poměrně těžká sociální síť. Kdo to zvládne, sklízí ovoce, protože organický dosah i aktivní zájem uživatelů jsou na Instagramu mnohem vyšší, a pro vás to znamená, že zde můžete mít skvělé publikum, kterému budete vyprávět svůj příběh a následně i prodávat.

Zasekli jste se na první stovce sledujících? Podíváme se společně na to, co se s tím dá udělat. 

Zaměříme se tedy na strategie pro růst sledujících na Instagramu, stejně jako na celkový dojem profilu, práci s aplikacemi pro plánování příspěvků i úpravu fotek.

Pozornost budeme věnovat i Insta stories a Reels. Co funguje, co ne, jak si najít vlastní cestu ve vytváření Stories a Reels tak, abyste vytvářeli pro své sledující autentický, zábavný a přínosný obsah, který rozhodně nepřeskočí po první sekundě jako desítky dalších. 

4. TVOŘENÍ VIDEÍ A VIDEOMARKETING

Bojíte se natáčet videa? Taky jsem se bála, a jak!
Jak s tím zatočit a začít točit jako profík, se naučíte v tomto modulu.

Video dokáže přenést jeden klíčový element pro budování důvěry a následný prodej... a tím jsou EMOCE. A to ideálně v případě videa, na kterém jste přímo vy jako osoba, protože největším nositelem emocí a bránou do srdce je lidské oko.

Ovšem natočit poutavé video... to je snad jedna z nejobávanějších věcí u začínajících plážovníků. A proto si povíme o tom, jak překonat největší obavy a strachy, jak video natáčet správně nejen technicky, ale usnadnit si i tu obsahovou část tak, že to bude bavit vás i vaše diváky. 

Publikace videí na YouTube je totiž dalším ze zdrojů neplacené, cílené a velmi kvalitní návštěvnosti. Naučíte se tedy nejen videa vytvářet, ale taky vám Jirka prakticky ukáže, co je potřeba na YouTube dělat, aby se vaše videa dostala k lidem, přivedla vám nové návštěvníky, fanoušky a kontakty do databáze.

Stejně tak se podíváme na to, jak videa používat na Facebooku, v živých vysíláních nebo v již zmiňovaných Insta stories. 

5. PRÁCE S DATABÁZÍ PRO POKROČILÉ

E-maily budou pracovat dnem i nocí pro vás:
Opečujte nově příchozí kontakty a udělejte z nich platící klienty – automatizovaně.

Víte, kolik mám roky svého online podnikání ve SmartEmailingu SEZNAMŮ kontaktů? Neuvěřitelných 676. Nebojte se, nebudeme se učit, jak navyšovat počet seznamů, ale jak efektivně s těmito seznamy pracovat tak, aby se klient cítil opečovaně, a hlavně aby komunikace s ním byla CÍLENÁ a efektivní. 

Když už věnujete tolik energie sběru nových kontaktů, je dobré s nimi cíleně a efektivně komunikovat a neplýtvat náboji. Naučím vás používat segmenty, třídit vaše kontakty a díky tomu využít maximálně potenciál vaší databáze. 

Také se naučíme vytvářet tzv. uvítací sérii e-mailů, která bude odcházet vašim nových kontaktům dřív, než se zařadí do běžných mailingů, a pomůže vám v budování důvěry a samozřejmě obsáhne i prodej vašich eBooků, kurzů nebo dalších produktů. 

Plážová střední byl pro mě další samozřejmý krok v mém podnikání, protože jsem věděla, že je ještě moc, co nevím. :-)

Nejdůležitější pro mě byla lekce o tom, jak se starat o svoji databázi. Zlepšila se mi otevíratelnost e-mailů a mám i pár kampaní, kdy se nikdo neodhlásil. :-) Skvělá je i lekce, jak na propagaci na Facebooku, a samozřejmě i tvorba videí – bez toho se já neobejdu.

O podpoře spolužáků ani nemluvím, to je nadevše. Mít se na koho obrátit pro radu, sdílet své úspěchy i pochyby – to je k nezaplacení.
Martina Doubkováwww.martinadoubkova.cz

6. SEO PRO PLÁŽOVÉ PODNIKATELE

Na první stranu Googlu nebo Seznamu se nedostanete náhodou, ale stačí dodržovat pár pravidel a vaše šance se značně zvýší.

Strejda Google vám bude rád posílat nové návštěvníky na web, ale musíte se mu zalíbit a vědět, co má rád. A tak vám Jirka ukáže základní techniky optimalizace pro vyhledávače, které už 10 let využívá pro e-shop akusticka-pena.cz a které celkem přirozeně využívám i já. Tyto techniky by měl každý online podnikatel znát, a proto se je rovnou samozřejmě naučíte používat v praxi. 

Na první stranu Googlu nebo Seznamu se nedostanete náhodou. Ale stačí dodržovat pár pravidel a vaše šance se značně zvýší. Kolem SEO je na webu doslova hora informací o velikosti Mount Everestu. Nemusíte tápat, dostanete jen to, co opravdu potřebujete a dělá 80 % veškerých výsledků. 

Druhé překvapení bylo pro mě SEO. Já jsem věděla, že to bude dobré, ale že to bude až tak překvapující, že se naše články dostanou na první místa ve vyhledávačích, a lidé mi také píší, že si nás vygooglili, když hledali informace o Peru.
Zuzana Bartáková de Samanwww.cestujemepoperu.cz

7. AFFILIATE MARKETING A PROPAGACE

I další online podnikatelé mohou prodávat vaše eBooky. Naučte se, jak spolupracovat a vytvořit vlastní provizní systém.

Affiliate spolupráce může být velmi efektivní cestou získávání nových klientů i kontaktů do databáze a pro nás rozhodně stále je klíčovou součástí našeho byznysu.

Spolupráce s affiliate partnery mi za první dva roky prodeje eBooku přinesla okolo
35 % všech prodejů, tedy obrat přes 250 000 Kč.
Při prodeji knihy nebo online kurzu Podnikání z pláže v prvním ročníku, kdy jsme byli ještě na startu, přišlo přes 50 % klientů přes affiliate partnery.

Ukážeme si, jak affiliate funguje, jak si vše můžete nastavit technicky s tím, co už máte (FAPI, SmartEmailing). Zároveň se podíváme na to, kde vlastně vzít affiliate partnery a jak má taková podpora nebo propagace probíhat.

Dříve nebo později zřejmě přičichnete k affiliate i z druhé strany a začnete propagovat někoho jiného. Je to celkem milý přivýdělek. V některých letech mi přinesl výdělky v řádu statisíců za rok. Jak ovšem dělat affiliate tak, abyste nejen vydělali, ale zároveň nepoškodili svou databázi a dobré jméno, na to se taky podíváme.

8. WEBINÁŘE – OD REALIZACE K PRODEJI

Přiveďte na svůj webinář stovky nebo i tisíce diváků během několika dnů a vaše FAPI zažije vlnobití.

Webináře jsou marketingový nástroj, který nám přivedl tisíce nových kontaktů do databáze a vydělal nám miliony.

A nyní se i vy naučíte, jak dostat na váš webinář stovky nebo i tisíce diváků během několika dnů, a vaše FAPI zažije vlnobití.

Ukážeme si, jak udělat webinář nejen technicky, ale především jaký marketing použít, na co se připravit, jak si naplánovat scénář webináře, jak pracovat s hosty webináře tak, aby to mělo maximální přínos pro obě strany, a jak na webináři mile a nenásilně prodávat.

Kromě toho vám vysvětlím, jak maximálně využít to, když jste sami pozvaní jako host na webinář někoho jiného, a jak díky tomu posílit svou značku, získat nové kontakty i prodeje, aniž byste o to museli nějak zvlášť usilovat. Miluju webináře a svou lásku k nim vám předám. 

Tak, ako som pred časom tvrdil, že online kurz Podnikání z pláže je jeden z najlepších, aké som kedy absolvoval, tak to isté platí aj o jeho pokračovaní – Plážovej strednej. Na našom česko-slovenskom trhu som sa nestretol s lepším online kurzom.

Plážová střední je výborne spracovaná nadstavba k základnému kurzu. Pokročilé témy vysvetlené ľudskou rečou a bez zbytočného balastu. Presne takto si dobrý online kurz predstavujem. V každom module samé podstatné informácie, jednoducho vysvetlené pomocou videa alebo textov.

A k tomu samozrejme uzatvorená skupina na Facebooku plná vzorných študentov... 🙂
Miloslav Ježowww.miloslavjezo.sk

9. PODCASTY 

Využijte nástroj, který v současné době nabírá v online světě na síle a je úžasným způsobem, jak získat pozornost svých fanoušků, prohloubit důvěru a vztah ve vás a váš projekt a díky tomu prodávat více.

Pozornost diváka je v online světě ta nejzásadnější komodita. Čím více času s vámi vaši fanoušci stráví, tím více se prohlubuje jejich vztah a důvěra ve vás, váš projekt, stejně jako ochota a chuť nakupovat vaše produkty.

Jenže na pozornost denně útočí tisíce příspěvků, obrázků, videí, reklam, článků... uf!

Podcasty jsou skvělou příležitostí. Narozdíl od videí a sociálních sítí se tady lidé ještě dokáží soustředit bez přeskakování, přepínání a odbíhání. Je to skvělá šance, jak předat hodnotné informace a podpořit prodej svých produktů.

Tvorba podcastů je po technické stránce trošku oříšek, a tak si ukážeme krok za krokem, jak na to, abyste to zvládli levou zadní. :)

+ BONUSY: Aneb vždy něco navíc :)

BONUS #1:
PRODEJNÍ STRATEGIE 

Je pro nás důležité, abyste pochopili nejen dílčí části kurzu, ale uměli jednotlivé techniky propojovat ve funkční celek a postavili na nich dlouhodobě prosperující podnikání. Budeme se tedy věnovat prodejním strategiím.

Zvlášť jedna z nich je má oblíbená, a když jsem ji použila poprvé, poslala jsem e-mail pouze na 198 kontaktů a vydělala za 4 dny 65 250 Kč. Od té doby ji používám v různých obměnách, mnozí z vás jste se s ní už nevědomky setkali a fungovala na vás. :) No a teď vás tuto strategii naučím. 

Díky zkušenostem z předchozího ročníku vím, že i kdybyste z celé Plážové střední pochopili a použili jen tuto strategii, vrátí se vám investované peníze v podstatě obratem. :) 

Kromě toho si povíme o dalších prodejních strategiích, které zvednou ve vašem FAPI vlny tsunami. Prodejní webináře, kampaně a neobvyklé akce zvednou ze židle nejen vaše klienty (po cestě pro peněženku), ale i vás (po cestě pro šampaňské). 

Prodejní strategie v praxi?
Nezůstaneme jen u mých zkušeností...

V bonusech najdete také případové studie z prodejních strategií plážovníků z předchozích ročníků Plážové střední. 

Zjistíte detailně, jak si:

 • Markéta Strnadová vydělává díky laskavé samoplatící reklamě okolo 45 000 Kč měsíčně.
 • Kateřina Pelcová zajistila měsíční příjem v roce 2020 (leden–březen) 86 600 Kč, protože měla chytře nastavenou Cestu zákazníka a skvěle zakomponovala strategii Čtyřdenní stroj na peníze (4DST).

Mimochodem taky zjistíte, proč plážovníci z předchozích ročníků milují kozy... :D 

BONUS #2:
PLÁŽOVĚ-PODNIKATELSKÝ OSOBNÍ ROZVOJ

Můžete mít technicky vše dokonalé, ale pokud máte v hlavě různá omezení a názory, které vám brání v růstu, pak jste tak trochu žába na prameni. Moje cesta k úspěchu, to jsou roky intenzivních změn nejen navenek, ale především uvnitř.

Podíváme se na nejčastější strachy a překážky, se kterými se na plážově-podnikatelské cestě setkáváte. Ukážeme vám, jak nad věcmi přemýšlíme a proč, abyste viděli nejen to, co je na povrchu, ale pronikli i do hloubky. Váš úspěch totiž začíná ve vaší hlavě, a tak i s ní budeme pracovat.  

Cesta k úspěchu je i cesta k jinému životu a na té cestě se člověk přirozeně formuje a mění, a pokud se změně brání, pak se brání i úspěchu a pozitivním změnám. Buď rostete, nebo umíráte. Jako člověk i jako podnikatel. 

10 měsíců na té nejlepší plážově-podnikatelské škole
s aktualizacemi informací v dalších letech ZDARMA… :) 

Kolik to bude stát?

Know-how, které dostanete, má pro nás milionovou hodnotu, a upřímně, chceme ho předat jen těm, kdo o něj opravdu stojí a využijí jej v praxi. 

Považuji za důležité říct, že tento kurz není pro všechny. Je pro vás, pokud jste z plážového podnikání nadšení, chcete prohlubovat své znalosti a vylepšovat své podnikání tak, aby vám den co den přinášelo nové kontakty, fanoušky a objednávky v ještě větší míře než doposud.

Hodnotu, kterou dostanete skrze 9 modulů a naši osobní podporu ve skupině po dobu 10 měsíců si ceníme na 100.000 Kč a je možné, že jednou se Střední na tuhle cenu dostane a bude to jen VIP klub pro pár lidí. Ale ne teď.

Víme totiž, že mnozí z vás začínáte, a nejdůležitější pro nás je, aby když už věnujeme svou energii, náš společný čas a úsilí tomu, zpracovat všechny informace a předat vám je, tak aby byla Plážová střední dostupná co největšímu množství nadšených studentů a posunula vás ještě více vpřed.

A tak jsme se rozhodli pro ty z vás, kdo jste akční a víte, že s námi do toho opravdu chcete jít, stanovit školné
pro školní rok 2022/23 na 24 970 Kč + DPH.

Celkem tedy 30 tisíc vč. DPH.
Což je 3 000 Kč za každý měsíc na Plážové střední.

PLATBU JE MOŽNÉ ROZLOŽIT NA DVĚ ČÁSTI S ODSTUPEM 2 MĚSÍCŮ.

Investice do Plážové střední je investicí do studinice znalostí a zkušeností z našeho téměř 10 let trvajícího úspěšného plážového podnikání, ke které budete mít přístup od teď už napořád. 

Garance vrácení peněz 14 dní je samozřejmostí. :) Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného, je to na vás moc složité nebo že se vám prostě nechce, bez otázek vám vrátíme peníze. Máte na to 14 dní od začátku kurzu

Plážová střední je klub, kde zaplatíte jednou a aktualizace budete mít v dalších letech ZDARMA

Ti, kteří například vstoupili v roce 2015, mají v roce 2022 už osmým rokem aktualizace úplně zdarma. Stejně tak jsme v roce 2018 přidali nový modul o pokročilých technikách na Instagramu, znovu k němu mají přístup všichni bez rozdílu, kdy do Střední vstoupili. Stejně tak jsme v roce 2021 přidali modul o Podcastech a opět jej dostaly všechny ročníky.

Každý rok děláme inovace a upravujeme jednotlivé moduly podle aktuálního dění ve světě internetového marketingu.

Výhoda je ta, že zaplatíte teď a v následujících letech budete mít přístup k novým informacím a inovovaným modulům NAPROSTO ZDARMA. 

Jak vám to zní? Skvěle jako spolužákům z minulých ročníků? :) 

 

Řekli o aktualizacích a inovacích modulů v Plážové střední:

„Do střední jsem vstoupila před dvěma roky a pořád z toho čerpám.“ (pokračování ve videu)

- Nadiya Jindřiška Jindrová, https://www.nadiya.cz/

„Točím hodně videí a potřebovala jsem zjistit, jak na YouTube vytvořit nový kanál. Podívala jsem se do střední a zjistila, že Jirka celý modul aktualizoval! To je úplně skvělé!“ (pokračování ve videu)

- Terezie Palková, https://www.tereziepalkova.cz/

„Já jsem se do kurzu Plážová střední přihlásila před 4 lety. Nejenže se mohu kdykoliv do kurzu znovu podívat, ale všímám si, že Stáňa s Jirkou kurz aktualizují, vylepšují a doplňují nové informace.“ (pokračování ve videu)

- Marianna Kadlčíková, https://mariannakadlcikova.cz/

„V Plážové střední jsem už skoro 2 roky, a je pro mě skvělé, že mi Stáňa s Jirkou poskytují tuto online podporu.“ (pokračování ve videu)

- Klára Heytmánková, https://klarabachovky.cz/

„Já jsem se nikdy nesetkala s tím, že by někdo tak dlouho aktualizoval obsah po skončení kurzu!“ (pokračování ve videu)

- Kateřina Juřicová, https://katerinajuricova.cz/

Členství v kurzu je možné zaplatit
na dvě splátky

Protože chápeme, že pro mnohé z vás to může být částka, kterou nevysypete jen tak z rukávu, rozhodli jsme se udělat výjimku a umožnit těm z vás, kdo nemohou zaplatit školné jednorázově, zaplatit na dvě části.

První část teď, druhá část až za další dva měsíce. Platba na dvě části je o 1000 Kč, protože je to pro nás administrativní zátěž.

Běžně splátky neumožňujeme.

V klasických kampaních vždy přinášejí více škody než užitku. S vámi mám už ale úplně jiný vztah a mám k vám důvěru, a proto vím, že vám můžu vyjít vstříc v případě, že je pro vás jednorázová platba nemožná.

Zároveň považuji za důležité říct předem, že pokud druhou část platby nezaplatíte, budou vám přístupy do celého kurzu pozastaveny, a první splátka je nevratná. 

Toľko vedomosti a skúsenosti som mohla zažiť iba v tomto SPOLKU. Vďaka všetkým informáciám, ktoré sme dostali, som sa našla. Konečne robím to, čo ma baví a v čom chcem pokračovať a prinášať informácie pre iných. Dnes môžem byť v stavbe webu samostatná a dokonca mi to pomohlo postaviť web aj pre dcéru.

Je to nekonečná studnica inšpirácie a motivácie do budúcna. Táto banda si navzájom pomáha a posúva každého vpred, podrží ho aj v jeho momentálnych neúspechoch a navedie ho aj na správnejšiu cestu. Informácie sú jasné a zreteľné, zvládne to aj ako ja žena 50+++.

Investície do tohoto kurzu boli najlepšie investované za posledných pár rokov. Ďakujem a teším sa, že som sa do toho dala.
Jana Bakičováwww.janabakicova.sk
Pro mne osobně je tu jedna velká pravda. Investice do Základky a nutně pak do Střední je jednou z nejlepších investic v mém životě. Ne jen proto, že se dozvím mnoho vystříbřených informací, které bych musela dlouhou dobu zkoušet a hledat a tady je mám na zlatém podnose. Ale proto, že jsem vyrostla jako člověk.

Musela jsem se podívat sobě do očí a přiznat si někdy hodně nepříjemné pravdy. Podívat se na sebe jako na člověka a hodnotit. Hledat svoje já. Střední není pro každého. Je pro ty, co to myslí vážně se sebou a se svým plážovým životem.

Život na pláži nepřijde sám. Chce to kus odvahy, mraky práce a vědět, proč to dělám. Nebát se něco ztratit, ale více získat.
Ivana Cikánkováwww.zenyvrealitach.cz
Kurz přímo přetéká informacemi a je naprosto adekvátní k požadované částce. Tento kurz považuji za miliónový. Plážová střední je pro mne nejlepší investicí, která se mi v mém začínajícím podnikatelském životě naskytla.

Tento kurz uvádí základy do praxe s úžasnou funkčností. Každý modul je ojedinělý a nabušený informacemi, o kterých se vám zatím jen zdá. Nevadí, v jakém pořadí se do modulů pustíte. Jsou tam a čekají na vás. Šprty stejně nedoženete, ti jsou míle před vámi. Až budete ready (připravení), moduly si vás samy zavolají. Takovou sílu má kurz Jiřího a Stáni.

A až se konečně překonáte a pustíte se do vámi obávaných modulů, polije vás euforie radosti, protože to pro vás bude najednou pochopitelné. S každým modulem vzroste vaše sebevědomí. Porostete jak uvnitř, tak na svých stránkách. Nehledě na pevný základ podporujících spolužáků. Toto je neocenitelné.
Pavla Polymniawww.pavlapolymnia.cz

+ Vylepšení pro premianty plážové třídy :)

PLÁŽOVÁ STŘEDNÍ PREMIUM 

Cítíte, že na své cestě chcete jít do ještě větší intenzity a přejete si zažít osobní online mentoring se svými učiteli?

V rámci verze PREMIUM vám mentoring poskytneme ve formě 2 webinářů na míru se Stáňou a 1 online mentoringu s Jirkou. V obou prémiových bonusech můžete čekat:

 • Konkrétní vhledy do vašeho podnikání, díky kterým se vám otevřou nové obzory a posunete se vpřed s větší lehkostí.
 • Osobní rady a tipy pro konkrétní situaci, kterou v danou chvíli budete řešit.
 • Sdílení zkušeností a podporu zaměřenou na výzvu, která pro vás v danou chvíli bude nejvíce zásadní.

Detaily popisujeme níže. 

Verzi Plážová střední PREMIUM si můžete dokoupit pouze teď v září společně s přihláškou na Plážovou střední za 3970 Kč + DPH.

(Pro úplnost: Existuje také možnost celodenního osobního setkání ve verzi MASTERMIND, o které vám detailněji povíme v druhém kroku přihlášky. )

2x WEBINÁŘ NA MÍRU SE STÁŇOU

zaměřené na vaše konkrétní dotazy a podnikatelské výzvy

Uvědomili jsme si, že i WEBINÁŘE na míru aktuálnímu dění, jsou věc, která vám pomáhá na té nelehké plážově-podnikatelské cestě jít vpřed, dolévá vám energii do žil, pomáhá vám srovnat si myšlenky a soustředit se na to, co aktuálně děláte. 

Inspirativní, nakopávající, plné konkrétních užitečných rad a tipů i osobních zkušeností.

Témata těchto webinářů se budou odvíjet od VAŠICH KONKRÉTNÍCH DOTAZŮ a budou cíleně zaměřené na výzvy, situace a překážky, které v danou chvíli budete řešit. 

1x ONLINE KAFE S JIRKOU

aneb online mastermind pro osobní konzultaci vašeho podnikání 

Tento skvělý prémiový bonus vznikl už v Plážové střední 2018/19, tenkrát v živé podobě po kavárnách v Česko-Slovensku. V době uzavírek se pak přetransformoval do online podoby, díky které se na kafe s Jirkou dostanete snadněji. :)

Jirka je nejen zkušený online podnikatel, ale také nadšený podporovatel. Dokáže se velmi rychle nacítit do konkrétní situace nebo výzvy, kterou s ním sdílíte a velice trefně vám dát zpětnou vazbu a konkrétní rady a tipy pro vaši situaci. 

Kafe s Jirkou v online podobě probíhá ve skupině 5 spolužáků jako mastermind a kromě tipů na vlastní situaci vás stoprocentně obohatí i Jirkovy vhledy do konkrétních situací vašich spolužáků v danou chvíli. 

BASIC
24 970 + DPH
ZÁKLADNÍ VERZE PLÁŽOVÉ STŘEDNÍ, 10 MĚSÍCŮ
Pronikněte do hloubky jednotlivých technik online marketingu a strategií, které vám přivedou více kontaktů, fanoušků i objednávek.
9 propracovaných online marketigových technik
10 měsíců osobní online podpory v uzavřené FB skupině
3 ziskové prodejní strategie
18 videí plážově-podnikatelského osobního rozvoje
BASIC + MASTERMIND
49 940 + DPH
PLÁŽOVÁ STŘEDNÍ BASIC
+ OSOBNÍ VIP MASTERMIND DEN PRO 5 OSOB
Jedinečná příležitost strávit nezapomenutelný den se Stáňou a Jirkou v jurtách při privátním transformačním VIP mastermind mentoringu.
9 propracovaných online marketigových technik
10 měsíců osobní online podpory v uzavřené FB skupině
3 ziskové prodejní strategie
18 videí plážově-podnikatelského osobního rozvoje
+ Celodenní osobní setkání se Stáňou a Jirkou ve VIP kruhu v inspirativním prostředí jurty
+ Privátní MASTERMIND mentoring pro 5 osob

Čeká vás celý školní rok pod vedením těch nejlepších plážových učitelů. Ve volném tempu, ale s důrazem na praxi, výsledky a skvělou energii v plážové třídě. 

Pokud vás podnikání z pláže chytlo za srdce, dnem i nocí vylepšujete své weby, baví vás hledat nové způsoby, jak získat více kontaktů, fanoušků a objednávek, pak jste na Plážové střední správně. 

My už víme, co opravdu funguje, když chcete posunout svůj online byznys na další úroveň, a to nejlepší za léta praxe vám teď předáme.

Klikněte na tlačítko VSTOUPIT DO KURZU a vydejte se s námi na cestu :)

Na následující stránce najdete přihlášku. Zvolte, zda chcete členství BASIC, nebo PREMIUM a vyplňte pečlivě své údaje v přihlášce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. 

Možnost přidání MASTERMIND VIP dne a detailní informace jsou pak v druhém kroku objednávky.

Platbu je možné rozdělit na 2 části. 

Možná vás ještě napadlo pár otázek...

ČASTÁ OTÁZKA #1:

Ještě jsem nedokončila základku, tj. kurz Podnikání z pláže, má pro mě smysl vstupovat?

V případě, že už máte alespoň svůj blog, chápete e-mail marketing, máte svou Facebook fanpage a ideálně i nějaký magnet zdarma, pak pro vás mohou být techniky z Plážové střední přínosem pro budování kontaktů v databázi, a až za pár týdnů nebo měsíců dokončíte svůj placený produkt, budete mít dobrou základnu pro úspěšný start prodeje. To znamená, pokud máte kurz Podnikání z pláže zvládnutý alespoň do konce Modulu 5, pak ANO. 

Pokud jste ale úplně v plenkách a základům nerozumíte, neprošli jste kurzem PZP důkladně alespoň do Modulu 5, pak to pro vás nemá smysl a bylo by to plýtvání penězi i časem. Váš čas teprve přijde, teď se soustřeďte na to, ať postavíte svému podnikání z pláže pevné základy, a nepřeskakujte to podstatné, co se učíte v kurzu Podnikání z pláže. 

Stejně tak není vhodné vstupovat, pokud nemáte zvládnuté základy práce v MioWebu, SmartEmailingu a FAPI, resp. Elementoru, MailerLite a SimpleShopu. Stejně jako na střední škole se počítá s tím, že ze základky už umíte číst, psát a počítat, tak na Plážové střední počítáme s tím, že základy máte zmáknuté.

Technická podpora je samozřejmě součástí skupiny a na mailu po celý rok. 

I v minulých ročnících často vstupovali lidé, kteří ještě neměli Základku dokončenou, pusťte si videa, ve kterých sdílí své zkušenosti: 

Hodně jsem svůj vstup do Střední zvažovala, protože jsem ještě neměla hotovou Základku – placený eBook ještě nebyl na světě. :-(

Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla Střední absolvovat – díky tomu jsem pak byla schopna vytvořit svůj vlastní on-line kurz o syndromu vyhoření. Jsem si naprosto jistá, že bych to bez Plážové střední nezvládla. Moc děkuju.
Hanka Kučováwww.hanakucova.cz
Když jsem do Střední vstupovala, tak jsem vlastně neměla ještě hotovou ani Základku, teprve jsem dodělávala svůj placený eBook, ale... (VÍCE VE VIDEU NÍŽE)
Monika Hlaváčkováwww.monikahlavackova.cz
Než jsem vstoupila do kurzu Plážová střední, hodně jsem váhala. Říkala jsem si, jestli se trochu nepředbíhám, když ještě nemám ani ten základní kurz hotový. Byla jsem někde asi v polovině... (VÍCE VE VIDEU NÍŽE)
Jana Barrerawww.janabarrera.cz
Když se otevíraly brány Střední, tak jsem byla téměř na začátku Základky, nehodilo se mi to finančně a taky jsem měla pochyby, jestli mi to opravdu tolik přinese... (VÍCE VE VIDEU NÍŽE)
Zuzana Staňková

ČASTÁ OTÁZKA #2:
Částka za kurz je na mě moc vysoká... 

Ano i ne. Částka 30 tisíc vč. DPH je velká částka, na druhou stranu, když si ji rozpočítáte na 10 měsíců, tak 3 000 Kč školné měsíčně, to je celkem nic v porovnání s tím, co získáte. 

Navíc do 11. 9. můžete využít slevový kód na 5 000 Kč, který jsem vám poslala mailem. :)

3 000 Kč měsíčně, to je třeba pět prodaných eBooků navíc. Věříte, že díky tomu, co se naučíte, prodáte o pět eBooků měsíčně navíc? :)

Zároveň jako podnikatelé uvažujte nad těmi penězi jako nad investicí a ne jako nad útratou. Podnikatelé peníze vždy investují. Co to znamená? Že počítají s tím, že jejich investice se jim vrátí, a to většinou mnohonásobně. Ale ví, že pro to budou muset něco udělat.

Navíc pokud opravdu nemůžete školné zaplatit najednou, což naprosto chápu, tak máte možnost zaplatit na dvě splátky a rozložit si tak svou investici na více měsíců. 

Už v prvním měsíci kurzu se naučíte strategii, která mnohým středoškolákům tuto investici nejen navrátila, ale mnohonásobně rozmnožila. 

ČASTÁ OTÁZKA #3:
Je toho na mě moc, ztrácím se v tématech, budu tomu rozumět?

Vzpomeňte si na svůj start Podnikání z pláže, rozuměli jste tenkrát tomu, co všechno budete v kurzu dělat? Nejspíš ne. Mnozí z vás ani nevěděli, co to znamená webhosting.

I tentokrát vás provedeme jednotlivými tématy tak, aby to pro vás bylo srozumitelné a dokázali jste vše snadno uvést do praxe.

Navíc vám děláme kurz opět na míru. Pokud uvidíme, že něco nezvládáte a potřebujete dovysvětlit, dovysvětlíme. Odpovíme na dotazy. Budeme o vás pečovat. Však už to znáte. :)

ČASTÁ OTÁZKA #4:
Myslím, že nevyužiju všechna témata. Nechci například točit videa, už jen ta představa mě děsí...

To je naprosto v pořádku. Pamatujete si ještě na svou střední školu? Pravděpodobně jste excelovali v nějakém předmětu, třeba v angličtině, zatímco matematikou jste prolézali s odřenýma ušima. A vaše spolužačka to měla přesně naopak. Každý měl talent na něco jiného. 

V online marketingu je to stejné. Nejde o to, dělat hned všechno. Je dobré mít všeobecný přehled o tom, co funguje a jak to dělat správně, a pak si vybrat to, co vám jde nejlépe, co vás baví, v čem jste opravdu dobří, a to opakovaně dělat. 

Mně například opravdu jdou webináře a nárůsty objednávek ve FAPI mi to vždycky potvrdí. A tak když jsem dělala kampaň, postavila jsem ji celou na prodejních webinářích.

Mám ale kamarády v online byznyse, kteří zcela zásadně sázejí v kampaních na e-maily a videa, zatímco webináře dělají jen velmi okrajově. Úspěšný e-shop Jirky Stibora a Alexandra Fryče s akustickou pěnou je pro změnu celý postavený na kvalitním SEO a přitom nikdy nedělali webinář a neměli affiliate partnery.

Znám v info-podnikání úspěšné velké hráče, kteří mají největší příjmy z toho, že dělají affiliate propagaci někomu jinému, a jejich vlastní eBooky a kurzy mají jen tak do počtu. Anebo úspěšné blogy, které jsou nepolíbené jakýmkoli SEO. 

Takže i vy si najdete pro sebe TO PRAVÉ. 

Na druhou stranu, je dobré rozumět všem těmto technikám i v případě, že nemáte v plánu je hned používat. Já jsem například ještě dva roky zpátky tvrdila, že NIKDY nebudu točit videa... :) Na cestě vpřed se nikdy nevyhnete překračování komfortních zón. A jak víte, přístup do tohoto kurzu vám opět zůstane navždy. 

ČASTÁ OTÁZKA #5:
10 měsíců je dlouhá doba, rozhodně nevydržím takové tempo, jako bylo v kurzu Podnikání z pláže, a tak se bojím vstoupit.

Na to jsme mysleli, a proto jsme kurz rozložili do tak dlouhé doby – abyste měli na vše dost času a v pohodě a v klidu vše zvládli.

Rozhodně se nemusíte bát každodenních úkolů a rychlého tempa. To mělo své opodstatnění v základním kurzu. Nyní bude vše více pohodové. Takže se nemusíte bát. Své děti, domácnost ani spánek rozhodně nebudete muset zanedbávat. :)

Máte další otázku? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě na [email protected].

P. S.:
Plážová střední existuje od roku 2015 a za tu dobu na ni máme opravdu hodně ohlasů.

Několik desítek videí, zkušeností a referencí najdete tady. :)

Potřebujete pomoc s objednávkou? Máte nějakou otázku?

Napište mi na [email protected].

Společně s mými asistentkami Verčou a Lenkou vám rády pomůžeme a poradíme. :)