Plážová střední existuje od roku 2015 a za tu dobu na ni máme opravdu hodně ohlasů.

Tak si klidně ještě počtěte nebo se podívejte na videa :)

Já jsem díky Základce prodala svůj první placený ebook... a všechno se tak pomalinku rozjíždělo.

A teď už mám za sebou i tu Střední a je to skvělé, protože takové ty pravidelné prodeje, další produkty, perfektně nastavené a zacílené kampaně na Facebooku a e-maily, které samy prodávají, tak to já mám dneska jenom díky Plážové střední.
Maria Jurkováwww.mariajurkova.cz
Jenom díky jedné technice z tohoto kurzu, i když je celý nadupaný a našlapaný jako Plážová základka, jsem vydělala skoro tolik peněz, co za celý předchozí rok 2017.
Kristýna Rollerwww.jogaskristy.cz
Zatím vůbec nepochybuju o tom, že PzP a PLS byla ta nejlepší investice v celém mém životě.
Lucie Koubekwww.luciekoubek.cz
Já jsem se právě díky Střední dostal od toho, že jsem měl pár lidí v databázi, k tomu, že jich tam mám dneska tisíce a prodávám v podstatě každý den.
Alexej Byčekwww.alexejbycek.cz

A toto vám natočili další spolužáci z předešlých ročníků:

„Je exkluzivním klubem odvážnějších podnikatelů, kteří se chtějí dál rozvíjet. Tempo není náročné a moduly si postupně můžete vybírat. Je to taková knihovnička online strategií. Za mě byla Plážová Střední vynikající investicí.“ (pokračování ve videu)

- Eva Pecháčová, https://optimalnihubnuti.cz/

„Vstup na plážovou Střední byl logickým krokem a Plážová střední zdaleka předčila mé očekávání. Investice do Plážové střední se mi vrátila asi za 1 měsíc.“ (pokračování ve videu)

- Anna Matoušková, www.annamatouskova.cz

„Naučila jsem se prodávat. Nesnáším tvrdý prodej a marketing. Díky jedné strategii, kterou jsem se naučila, jsem vydělala za 4 dny více než za 4 měsíce v nemocnici... “ (pokračování ve videu)

- MUDr. Tereza Feltoni Gurini, https://terezafeltoni.cz/

„Neměla jsem hotovou Základku a neměla jsem ještě placený produkt. Nakonec jsem se ale přihlásila a bylo to nejlepší rozhodnutí co jsem mohla udělat. Střední je dostatečně dlouhá a nemá tak rychlé tempo. A co mi to dalo? Hlavně pokračovat a budovat svůj projekt i pomalými krůčky!“ (pokračování ve videu)

- Kateřina Brožová, https://brozova-katerina.cz/

„Kapacita mojí ambulance nestačila na nápor klientů. Díky Střední jsem natočila webináře o úzkosti a pomohly mnoha lidem. Teď se dostane k hodnotným informacím kdokoliv, i když je lockdown nebo karanténa...  “ (pokračování ve videu)

- PhDr. et Mgr. Alena Bednárová, https://svetpsychologie.sk/

„Plážová Střední je absolutní spička. Ať už je to tvoření e-mailových sekvencí, které opravdu prodávají nebo geniální modul o Facebookové reklamě, bez které je člověk namydlenej...“ (pokračování ve videu)

- Václava Preußl-Kroneberg, https://permazahrada-korenac.cz/

„Myslím si, že bych na trhu těžko hledala balík vědomostí, které jdou do hloubky krok za krokem. A to za tak symbolickou cenu...“ (pokračování ve videu)

- Vendula Jelínková, https://www.sexytexty.eu/

„Největším přínosem pro mě byl modul o Facebookových reklamách. Stejně tak pro mě bylo skvělé zjistit, jak o mých podnikatelských záměrech asertivně přemýšlet a najít si v nich vlastní cestu. Rozhodně doporučuju pokračovat s Jirkou a Stáňou!“ (pokračování ve videu)

- Denisa Bikárová, https://denisabikarova.cz/

„Co mě nejvíce zaujalo? Jak zaujmout publikum skrze Facebookové reklamy. Stejně tak jak postupovat při natáčení videí. Patřím do generace starších a posunulo mě to v mém podnikání rozhodně dále.“ (pokračování ve videu)

- Ida Petrovičová, https://idapetrovicova.sk/

„Já osobně jsem se do Střední přihlásila na poslední chvíli. Svého rozhodnutí absolutně nelituju, bylo to nejlepší rozhodnutí v minulém roce. Nejvíce oceňuju přehlednost kurzu. Velký benefit vidím v tom, že máme přístup navždy a Stáňa s Jirkou kurz bezplatně aktualizují!“ (pokračování ve videu)

- Renáta Vodehnalová, https://renatavodehnalova.cz/

„Proč jsem se přihlásila? Byl to hlavně čas. Šla jsem do Plážové střední, kde nás Jirka se Stáňou krok za krokem vedli. Nejvíce mi sedly videa a živá vysilání včetně webinářů. Hodně jsem si užila Online kafe s Jirkou! Baví mě, že si můžu kdykoliv otevřít lekci a zapracovávat ji do svého projektu.“ (pokračování ve videu)

- Markéta Fischerová, https://marketafischerova.cz/

„Pokud nemáš ještě dodělanou Základku, tak neváhej a jdi do Střední. :) Moc děkuji, že to aktualizujete a přidáváte moduly!!! Nastavili jste vysokou laťku standardu.“ (pokračování ve videu)

- Jana Švestková, https://janasvestkova.cz/

Zkušenosti a výsledky jsou tím nejlepším důkazem, a tak
ještě pár vzkazů od spolužáků:

„Pokud jste takoví váhalové a odkladači jako já, tak zjistíte, že tam stejně nastoupíte a ten rok bylo zbytečné čekat – za ten rok už jsem mohla být úplně někde jinde. To jsem si 100% jistá.“ (pokračování ve videu)

- Michaela Maťhová, http://bylinkovyraj.net/

„Posunul mě hlavně modul o copywritingu, jak tvořit návykový obsah, aby se lidé na každý můj post těšili. Dále mě určitě posunul modul o facebookové inzerci a jak ji správně tvořit. Pokud chcete svůj business posunout na novou úroveň a vidět výsledky, tak určitě doporučuji!“ (pokračování ve videu)

- Patrik Hrbáč, https://patrikhrbac.cz/

„To, jak nás Stáňa s Jirkou velmi jemně provázeli kurzem, bylo úžasné. V každé lekci jsme se dozvěděli přesně to, co jsme potřebovali. Pro mě byly nejlepší moduly o copywritingu a Facebooku, skvěle vysvětleno a podáno. Seznámila jsem se v kurzu s úžasnými ženami, se kterými máme doteď velmi úzký kontakt. Jsem ráda, že nás Stáňa s Jirkou dokázali nasměrovat a podpořit.“ (pokračování ve videu)

- Lucie Schwarz, https://zivotbezvlasu.cz/

„Je neuvěřitelné, co mi tento kurz dal. Začala jsem si věřit v mém kreativním projektu, který dělám. Teď už také vím, že mě to, co dělám, uživí a nebudu muset po mateřské hledat full time práci.“ (pokračování ve videu)

- Karolína Kaucká, https://skalovakarolina.cz/

„Na Střední jsem se přihlásila hned, jakmile Stáňa vyhlásila termíny. Bylo to kvůli tomu, že už na Základce jsem udělala obrovský kus práce a chtěla jsem víc. Střední mi hlavně pomohla překročit mou komfortní zónu a začít natáčet videa. Díky tomu a reklamě na Facebooku jsem odešla z práce a postavila se na vlastní nohy! :)“ (pokračování ve videu)

- Iva Hynek, https://ivahynkova.cz/

„Na Střední jsou lekce opravdu obsáhlé a zároveň jednoduše podané. Pustím si lekci, mrknu na návod a jedu postupně. Vše dobře srozumitelné. Jsem ráda, že nepotřebuju žádný další kurz. :)“ (pokračování ve videu)

- Naďa Tumpachová, https://nadatumpachova.cz/

„Střední přišla úplně v pravý čas. A díky tomu se můžu živit tím, co mě baví, a je to naděje pro ženy a maminky na mateřské, že to, co milujete, se může stát vaší prací.“ (pokračování ve videu)

- Veronika Johánková, https://veronikajohankova.cz/

„Ze začátku jsem hodně váhala, zda se přihlásit do Plážové střední, protože jsem neměla dokončený e-book zdarma, do toho malé dítě a k tomu práci mimo plážování. Nakonec jsem strašně ráda, že jsem to udělala a do kurzu vstoupila.“ (pokračování ve videu)

- Zuzana Bartáková de Saman, https://cestujemepoperu.cz/

„Za jeden důležitý důvod považuji svůj osobní vývoj. Jak se rozvíjím já jako člověk, tak se rozvíjí i moje podnikání. Myslela jsem, že se budu soustředit jen na eBooky, ale pak mi došlo, že můžu dělat i videotvorbu... a i díky Plážové střední umím natočit takovéto video.“ (pokračování ve videu)

- Dagmar Rakovická Čanigová, https://dagmarcanigova.sk/

„Procházím osobními hlubokými procesy a vůbec nemám náladu zapínat nějaký počítač. A vlastně díky tomu, že jsem udělala Střední, si to můžu dovolit. Třeba 14 dnů nezapnout počítač a peníze pořád přicházejí. To je super a je za tím spousta práce.“ (pokračování ve videu)

- Petra Hanelová, https://petrahanelova.cz/

„Bála jsem se dvou věcí: A to, když nemám ještě vše ze Základky zajeté – pravidelně nepublikuju na FB, pravidelně nepíšu články, tak jestli mám vstupovat do Střední, kde se naučím další dovednosti a nebudu mít čas ty základy zajet. A druhá věc: Já jsem byla v té době čerstvě maminkou, když jsem se měla rozhodnout o vstupu do Střední.“ (pokračování ve videu)

- Lucie Konečná, https://luciekonecna.cz/

„Při rozhodování pro mě byl důležitý nejen výživný a inspirující obsah kurzu, ale také přístup Stáni a Jirky. Lidský a pravdivý přístup k nám studentům a také k podnikání vůbec. Takový, jaký je v dnešní dravé době online podnikání neagresivní a výjimečný.“ (pokračování ve videu)

- Helena Hrachová, https://helenahrachova.cz/

„Napsala jsem knížku UZDRAVUJÚCE MODLITBIČKY PRE DETI A RODIČOV, byla jsem přihlášená v kurzu Plážová střední a po 3 měsících jsem prodala přes 300 ks knih a vydělala přes 5 000 eur.“ (pokračování ve videu)

- Monika Sobeková, https://monikasobekova.sk/

„To, co jsem investovala do Základky a Střední, se mi už několikanásobně vrátilo. Dokonce jsme byli celá rodina na 3 týdny v Americe a velkou část tohoto výletu jsem financovala z plážového podnikání.“ (pokračování ve videu)

- Gabriela Remšíková, https://gabikaremsikova.sk/

„Absolvovat Plážovou základku a nepokračovat do Plážové střední mně tehdy přišlo jako uvařit fakt skvělé jídlo, a přitom ho neochutnat. Přičemž náklady spojené se vstupem do Střední, které mohou vyvolávat nějaké obavy, se mi vrátily zhruba do dvou měsíců.“ (pokračování ve videu)

- Lenka Bartková, https://lenkabartkova.cz/

„Je to velice inspirativní prostředí, potkáte spoustu zajímavých lidí. My jsme si vytvořili úžasnou mastermind skupinu, ve které se podporujeme a pomáháme si. Celá Plážová střední pro mě byla významným posunem.“ (pokračování ve videu)

- Jana Rosa Prajznerová, https://pruvodkynezeny.cz/

„Uplatnila jsem většinu věcí na e-shopu, a to hlavně copywriting, SEO a facebookovou reklamu, která opravdu přinesla více prodejů.“ (pokračování ve videu)

- Sonia Ritzková, http://mojeparada.cz

Když mě Jirka ve Střední učil nastavovat Facebook reklamu, tak při jejím prvním použití jsem měla 250 nových kontaktů ve své databázi, což pro mě bylo úžasné a byl to obrovský skok, protože předtím jsem měla kontaktů deset nebo dvacet.
Monika Hlaváčkováwww.monikahlavackova.cz
Plážová střední byl pro mě další samozřejmý krok v mém podnikání, protože jsem věděla, že je ještě moc, co nevím. :-)

Nejdůležitější pro mě byla lekce o tom, jak se starat o svoji databázi. Zlepšila se mi otevíratelnost e-mailů a mám i pár kampaní, kdy se nikdo neodhlásil. :-) Skvělá je i lekce, jak na propagaci na Facebooku, a samozřejmě i tvorba videí – bez toho se já neobejdu.

O podpoře spolužáků ani nemluvím, to je nadevše. Mít se na koho obrátit pro radu, sdílet své úspěchy i pochyby – to je k nezaplacení.
Martina Doubkováwww.martinadoubkova.cz
Druhé překvapení bylo pro mě SEO. Já jsem věděla, že to bude dobré, ale že to bude až tak překvapující, že se naše články dostanou na první místa ve vyhledávačích, a lidé mi také píší, že si nás vygooglili, když hledali informace o Peru.
Zuzana Bartáková de Samanwww.cestujemepoperu.cz
Tak, ako som pred časom tvrdil, že online kurz Podnikání z pláže je jeden z najlepších, aké som kedy absolvoval, tak to isté platí aj o jeho pokračovaní – Plážovej strednej. Na našom česko-slovenskom trhu som sa nestretol s lepším online kurzom.

Plážová střední je výborne spracovaná nadstavba k základnému kurzu. Pokročilé témy vysvetlené ľudskou rečou a bez zbytočného balastu. Presne takto si dobrý online kurz predstavujem. V každom module samé podstatné informácie, jednoducho vysvetlené pomocou videa alebo textov.

A k tomu samozrejme uzatvorená skupina na Facebooku plná vzorných študentov... 🙂
Miloslav Ježowww.miloslavjezo.sk
Jednotlivé moduly nejsou tak intenzivní jako v Základce, já jsem na začátku použila asi jen dva moduly, ale postupem času se vracím k těm ostatním, jak zraju já a jak zraje mé podnikání. (VÍCE VE VIDEU NÍŽE...)
Michaela Skopalováhttps://michaelaskopalova.cz/
Plážová střední je pro ty, co v podnikání z pláže našli svou cestu a chtějí po ní jít dál. Pokračování kurzů je díky Stáni a Jirkovi opět „nabušené“ informacemi, které vás vystřelí dál ve vašem podnikání.

Investovat do Střední se mi rozhodně vyplatilo. Moje podnikání se rozjíždí na základě všech informací, které dnes mám a můžu je aplikovat v době, kdy se mi zdá, že přišel ten správný čas. Neustále se vracím k lekcím a krok za krokem vylepšuji své podnikání. Informace z kurzu jsou k nezaplacení!

Také mám pocit, že kurz neskončil, díky FB a všem spolužákům stále jede dál. :-)
Renata Pekařováwww.renatapekarova.cz
Být součástí Plážové střední je něco jako cítit se členem velké rodiny, kde máte milující a pečující rodiče a mraky sourozenců, se kterými jste prostě rádi, dělíte se s nimi o pracovní úspěchy i škobrtnutí, ale mnohdy najdete pomoc i ve zcela osobní rovině. Vždycky najdete někoho, kdo vás podpoří, dá radu, podělí se o své know-how...

Už při první lekci mi spadla brada dolů a hned jsem vylepšovala svůj web, protože bylo opravdu co, a efekt byl brzy vidět i na počtech kontaktů v databázi.

Jsem strašně ráda, že jsem nezaváhala a na Střední šla, byla a je to výborná investice, a to nemyslím jen finančně, obohacení ve velké míře je zde i na duši. Díky, Stáňo a Jirko. 💝
Štěpánka Čápováwww.stepankacapova.cz
Já jsem se právě díky Střední dostal od toho, že jsem měl pár lidí v databázi, k tomu, že jich tam mám dneska tisíce a prodávám v podstatě každý den... (VÍCE VE VIDEU NÍŽE...)
Alexej Byčekwww.alexejbycek.cz
Nejlepší kurz v mém životě, a že jich málo nebylo. Plážová střední se nedá nazvat jen tak obyčejnou nástavbou. Má tak obrovský přesah, že musím dlouho přemýšlet a pak dlouho povídat v čem. Ani si to ihned tak neuvědomíme. Přijdeme na to o něco později a časem přicházíme na další a další přesah.

Po všech možných i nemožných stránkách a vznikají tady celoživotní super vztahy. A ta skvělá FB parta, prostě nevyčíslitelná hodnota! Každý se má o koho opřít, když je na houpačce, a všichni to tak máme.

Děkuji Stáni a Jirkovi z celého srdce a duše a všem v této skupině za obrovskou energii, která tady proudí.
Maria Petrovawww.mariapetrova.cz
... díky Střední a podpoře Stáni a Jirky jsem dokázala spustit skvělou kampaň, která měla úžasné výsledky, dokázala jsem spustit Facebook reklamy, které také přinesly velké výsledky, dokázala jsem vytvořit svůj YouTube kanál a první videa... (VÍCE VE VIDEU NÍŽE)
Jana Mikulecwww.janamikulec.cz
Tak přemýšlím, co mi kurz dal a vzal. Tedy PZP je opravdu základka, až Střední dodává on-line konání ty správné grády. Člověk v PZP je vůbec rád, že automatu zapojí správné káblíky do správných dírek. A nějaké SEO je mu v tu chvíli ukradené. Prostě všechno má svůj čas. Je potřeba dělat mnohem víc než zapojit káblíky. Strategie, webináře, videa... Je nutno se ještě hoooodně naučit.

Hodně mi dala i parta ve Střední. Začalo to už dokonalou konspirací s dárkem a třídnicí pro naše učitele. Proběhla spousta zážitků a sdílení, nakonec se z toho vyklubal stmelený a podporující kolektiv.

S mnohými problémy máme odvahu se svěřit jen na Střední. Kde jinde si postesknout než ve skupině, kam hned tak nikdo nemůže. Když má někdo trable, ať už životní, nebo plážové, vždycky se najde někdo, kdo poradí nebo slovem pohladí. Klaudie říká, že se tam otevíráme jako babiččiny marmelády. Co dodat, že! Nebo ukázat Fapi kozy, to se dá zase jen ve Střední. Máme tu kreativce, co poradí s krásou, šikovnou právničku... ajaj, tak to bych musela jmenovat všechny, každý má nějaké místo, každý je prostě v něčem jednička.

Kurz mi tedy jen dal. Odborný program byl vymyšlený pěkně. Co ale nikdo netušil, je průběžné další vzdělávání od členů plážovky. Nevíte? Co třeba psaní textů kulervoucích, meditace a fonty, výživa, cvičení, ... Společně to dělá hodnotu k nezaplacení. No vím, že to není krátká reference. Ale tak se mi to chtělo napsat.

Děkuji Stáni a Jirkovi a děkuji i všem plážovým spolužačkám a spolužákům ze Střední z celého srdce. :-)
Marta Veseláwww.martavesela.cz
Já jsem díky Základce prodala svůj první placený ebook... a všechno se tak pomalinku rozjíždělo.

A teď už mám za sebou i tu Střední a je to skvělé, protože takové ty pravidelné prodeje, další produkty, perfektně nastavené a zacílené kampaně na Facebooku a e-maily, které samy prodávají, tak to já mám dneska jenom díky Plážové střední.

(VÍCE VE VIDEU NÍŽE)
Maria Jurkováwww.mariajurkova.cz
Som strasne rada, ze som si po základke zaplatila vstup aj do strednej. Je v nej hrozne vela dolezitych informacii, ktore moje podnikanie posuvaju stale dalej. A hlavne su v nej uzasni ludia, niektori su uz hodne daleko predo mnou. Podaktorych uz plazove podnikanie moze kludne aj zivit a tito uzasni ludia su stale ochotni sa delit so svojimi poznatkami, skusenostami a aj starostami a radostami, ktore ich pri tom stretavaju.

Tak sa spolu dokazeme posuvat a vyburcovat k aktivitam, ktore by som ja osobne asi tazko sama zvladala. Cely kurz je uplnou zmenou zivota a myslenia. Je neskutocne pozitivny a Stana a Jiri nam davaju zo seba vzdy to najlepsie. Rovnako aj ostatni spoluziaci.

Osobne som na zaciatku a prve peniazky zacinaju prichadat, ale dolezite je, ze viem ze to funguje, ze vidim na spoluziakoch, ako sa im dari, a viem, ze to iste postupne dosiahnem aj ja.

Zivot bez tejto komunity ludi si uz neviem a nechcem predstavit. :-) Je to najlepsia investicia, ktoru som v poslednych rokoch urobila. Milujem PZP ci uz zakladku, alebo strednu. :-)
Slavomira Ramsova www.slavkaramsova.sk
Jenom díky jedné technice z tohoto kurzu, i když je celý nadupaný a našlapaný jako Plážová základka, jsem vydělala skoro tolik peněz, co za celý předchozí rok 2017... (VÍCE VE VIDEU NÍŽE)
Kristýna Rollerwww.jogaskristy.cz

Michala Měřínská

www.michalamerinska.cz
U vstupu do PLS jsem neváhala. Sice cena byla poněkud vyšší, ale bylo mi okamžitě jasné, že je to investice s velkým I. Přesvědčil mě o tom předcházející kurz PzP a Stánin vstřícný přístup.

Hlavní přínos pro mé podnikání v tomto kurzu vidím zejména díky praktickým a velice dobře zestrukturalizovaným informacím. Vše je jasně vysvětleno, nadchází praktická část, kde si hned všechno můžete osvojit a zakomponovat do svého business systému. Kurz je více propracovaný, má více částí a podle mého názoru je velice výživný. :)

To, že jsem součástí PLS, pro mě znamená, že jsem ve skupině podobně smýšlejících lidí, kteří mě v případě potřeby podpoří a já zase je. Jsme určitá komunita lidí, která se setkala v jednotném záměru – vytvořit prosperující smysluplný business s lidskou tváří a vyššími hodnotami.

Je to pro mě opravdu škola. :) Ale taková, že ačkoliv mám vysokou, říkám si, proč jsem tyto informace nezískala mnohem mnohem dřív a proč jsem místo studování teorie na vysoké nestudovala tyto pro mě a pro business důležité informace. Na druhou stranu, vše nám do cesty přichází v ten správný čas a příležitost se objeví až tehdy, když jsme na ni připraveni. Jsem vděčná za to, že jsem se tenkrát odhodlala vstoupit.

Takže pokud máte před sebou právě tuto příležitost, je na vás, jestli ji využijete naplno, nebo si ji necháte ujít. Už se třeba nemusí opakovat. Rozhodnutí je na vás. :) Přeji vám, ať se rozhodnete správně, jak to cítíte.
Markéta Králováwww.marketakralova.cz
Plážová střední je pro mě velkou školou. Zejména pokory. Ano, volala mě a lákala. Ano, i peníze „najednou“ přišly. Ale uznávám, že ve mně hlodal červík – přece jen už toho známe dost, co tak moc navíc se můžeme dozvědět?

A pak přišla první lekce. A druhá, třetí, čtvrtá. A každá z nich mě dostala na kolena. Tak se veřejně kaju a pokorně skláním hlavu, protože tak velké množství tak praktických návodů jsem si nedovedla ani představit. Pomalu je začleňuji do svého podnikání, a čím víc jim rozumím, tím jsem si jistější.

A až je budu používat všechny, začnu se těšit na Plážovou vysokou, pak Plážový postgraduál, Docenturu, Profesuru a pak Plážovou univerzitu třetího věku. To už ale dávno budu popíjet Pina Coladu někde v Pacifiku.
Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz
Pamatuju si přesně před rokem, když přišla nabídka vstoupit do Střední. Moje pocity byly smíšené. Srdíčko říkalo ANO, ale rozum NE... (VÍCE VE VIDEU NÍŽE)
Hana Součkováwww.hanasouckova.cz
Plážová střední je pro mě taková databáze informací z online světa, o marketingu a pokročilých technikách, které jsou krásně do hloubky zpracované... (VÍCE VE VIDEU NÍŽE)
Marcela Sobotováwww.zijememinimalismem.cz
Keď prišla ponuka Plážové strednej, neváhala som. Nemala som síce ešte platený produkt, ale cítila som, že ma to môže posunúť ďalej... (VÍCE VE VIDEU NÍŽE)
Soňa Maleterováwww.sonamaleterova.sk
Překvapilo mě, o kolik vyšší podnikatelský level v PLS jde. Celá realita mého základního projektu se neuvěřitelně rozrostla a přitom zůstaly díky Jirkovi a Stáně návody krásně pochopitelné.

Celé mé podnikání může fungovat na úplně jiné úrovni a byla by obrovská škoda, kdybych se bývala rozhodla, že do PLS nevstoupím. Posunula jsem se vpřed nejen znalostmi, ale i prodeji. Výdělek stoupl o celý jeden řád a já teď oproti minulému roku koukám na cifry, za kterými je nula navíc.

Náš kolektiv spolužáků se úžasně semknul. Vlastně ani nevím, jestli už PLS skončila. :-D Všechno jede dál, posílám dotazy a někdo z přátel mi odpoví, povede se mi prodejní akce a ostatní se radují se mnou. Znovu a znovu se vracím k jednotlivým lekcím a učím se.

Se spoustou spolužáků mám osobní vztah a řešíme svá podnikání hodiny po telefonu, setkáváme se. Poprvé v životě se cítím jako nedílná a důležitá součást celku. Našla jsem své pevné místo. Díky.
Jana Cardováwww.janacardova.cz

„Pro mě byla například naprosto k nezaplacení facebooková reklama, kterou nás učil Jirka a díky které jsem si začala plnohodnotně vydělávat. A díky tomu jsem se mohla online podnikání začít věnovat naplno, na plný úvazek.“ (pokračování ve videu)

- Lenka Stehnová, https://milujifoceni.cz/

„Postupně překonávám svoje vnitřní bariéry a jdu dopředu ke svému cíli. Díky Střední jsem se naučila, jak efektivně dělat FB reklamu, jak propagovat na Instagramu, jak optimalizovat články... a nedávno jsem zrealizovala svůj první online kurz o znakování, na který se přihlásilo přes 400 lidí. Pomalu a postupně porcuji slona a jednám navzdory strachu a obavám.“ (pokračování ve videu)

- Jana Portugall, https://rodinkavynimocnych.sk/

„Plážová střední vám ukáže a naučí vás, jak ten váš produkt dostat do světa... a naučíte se tam toho spoustu dalšího, protože já se tam pořád ještě učím. Pokud to myslíte se svým podnikáním vážně, tak Plážovou střední můžu rozhodně doporučit.“ (pokračování ve videu)

- Lucie Mašterová, https://luciemasterova.com/

„Potřebovala jsem svoji tvorbu přenést do videí, proto pro mě byl modul ohledně videí tolik důležitý. Také jsem se naučila tolik obávané SEO a webináře. Dneska už se toho nebojím a jsem ráda, když mě někdo pozve na webinář nebo když já můžu na svých FB stránkách vysílat. Skvělé je, že k daným modulům vám ve skupině Jirka, Stáňa nebo Verča ochotně poradí, a to já hodně oceňuju! A kafíčka s Jirkou jsou skvělá nakopávačka. :)“ (pokračování ve videu)

- Gabriela Gebertová, https://gabrielagebertova.cz/

„Plážová střední mi dala další náhledy do témat, která jsem chtěla prozkoumat víc. Ze všech témat mě nejvíce ohromily Facebook reklamy, ty tam totiž Jirka vysvětluje tak komplexně a dobře, že už jen kvůli nim bych do střední znovu šla. :)“ (pokračování ve videu)

- Květuše Vašířová, http://kvetusevasirova.com/

„Moc se mi líbí, že do střední investuju jen jednou, ale čerpat z ní můžu neomezeně, podle svého tempa. Ještě před rokem jsem si vůbec nedokázala představit, že budu psát články na svůj web nebo natáčet třeba toto video. :)“ (pokračování ve videu)

- Silvie Pluhařová, https://silviepluharova.cz/

„Střední jsem úplně ještě nedodělala, protože si jedu pomalu svým tempem, jak mi to dovolí rodina. Dalo mi to sebevědomí, že i já, která nejsem úplně zdatná v oblasti techniky, najednou můžu dělat tolik věcí a mít tolik možností.“ (pokračování ve videu)

- Šárka Bláhová, https://zlaskyksobezit.cz/

„V létě jsem řešila, co dále, a naštěstí v září jsem nastoupila do Plážové střední, kde jsem dostala všechno jako na podnose a do detailů vysvětlené. Konečně se spustil můj prodej. Velmi mi pomohly Facebook reklamy a díky tomu radím i ostatním, jak na ně. Webináře teď díky střední zvládám skvěle.“ (pokračování ve videu)

- Maria Marinčáková, https://mariamarincakova.sk/

„Když projdete Plážovou základkou, tak máte ten základ – ale Střední vám všechny ty základy rozvine.“ (pokračování ve videu)

- Dana Hanousková, https://akcepronezadane.cz/

„Modul o natáčení videí byl extrémně užitečný a hodně jsme si ho ve skupině užili. Já se zrovna teď chystám natáčet videa a k modulu se budu vracet a používat ho ve větší míře.“ (pokračování ve videu)

- Anna Potůčková, https://annapotuckova.cz/

„Pro mě bylo nejpodstatnější, že díky Střední jsem získala podnikatelské sebevědomí.“ (pokračování ve videu)

- Anna Ďarmati, http://taichicentrum.sk

„Přiznám se, že jsem na začátku váhala, jestli se mám na Plážovou střední přihlásit, protože jsem neměla dokončené všechny moduly ze Základky a bála jsem se pustit do něčeho dalšího. Nakonec jsem se přihlásila a bylo to to nejlepší rozhodnutí, protože mě Střední nakopla a vynesla do dalšího levelu internetového podnikání.“ (pokračování ve videu)

- Simona Chicevič, https://simona-chicevic.sk/

„Obzvlášť musím ocenit to, že nám byl Jirka vždycky ochotný poradit a vyřešit všechny problémy, které jsme ohledně facebookové reklamy měli. To bylo opravdu velmi přínosné.“ (pokračování ve videu)

- Alena Palasová, https://alenapalasova.cz/

„Určitě je nezanedbatelný přínos pro váš osobní rozvoj, protože součástí Střední je celá řada podpůrných videí, která vám pomohou i v oblasti osobního rozvoje a ukážou vám spoustu dalších cest, a to se může zpětně promítnout na tom vašem podnikání.“ (pokračování ve videu)

- Anna Javorková, https://kvetoucizahrada.cz

Potřebujete pomoc s objednávkou? Máte nějakou otázku?

Napište mi na [email protected].

Společně s mými asistentkami Verčou a Lenkou vám rády pomůžeme a poradíme. :)