Plážová vysoká: PŘIHLÁŠKA

Kurz Plážová vysoká, Fakulta členských sekcí, otevírá své brány!
Na plážové výšce vyrostete, naberete sílu, načerpáte sebedůvěru, získáte důležité dovednosti a nástroje, postupy a techniky a pozvednete své plážové podnikání na vyšší level. 

 • ANO
  Objednávám si vstup do online kurzu Plážová vysoká, ve kterém se naučím novým technikám a strategiím, které využiju pro růst mého plážového podnikání.
 • ANO
  Vím, že kurz startuje nejbližší pondělí po zaplacení přihlášky a potrvá 10 týdnů. Přístupy do kurzu pak budu mít navždy.
 • ANO
  Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že vstup do kurzu není zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v kurzu, ale také na faktorech, které autorka nemůže ovlivnit, jako např. mé dovednosti, talent, možnosti, schopnosti, situace na trhu, obchodní znalosti, zdravotní stav apod.
 • ANO
  Vím, že pro tento kurz je předpokladem úspěšné dokončení základního kurzu Podnikání z pláže a zvládnutí základů, které se v tomto kurzu učily. Podmínkou vstupu není aktivní účast v Plážové střední. Tento fakt je plně v mé zodpovědnosti.
 • ANO
  Vím, že jako podporu na mé cestě na další level podnikání dostanu od Stáni BONUS - Průvodce temným údolím plážového podnikatele.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není kurz pro mě, mohu až do doby 30 dní od zahájení kurzu požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO
  Vím, že v případě, že je pro mě aktuálně nemožné zaplatit celou částku, mohu využít možnosti platby na 2 splátky. První splátku zaplatím teď, druhou za dva měsíce, tedy v prosinci.

Upozornění pro Slovensko a další členské státy EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám dnem vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou (datum přijetí služby z jiného členského státu je potřeba nahlásit svému finančnímu úřadu) a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.  

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Kurz, který vznikl na vaše přání právě otevírá své brány.

Těším se, že společně posuneme vaše podnikání na další level.

BeachProf. Stáňa :)

Možnost 2 splátek.

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na stana@podnikanizplaze.cz nebo pište SMS na 777 768451.

Společně s mou asistentkou Lenkou vám rády pomůžeme a poradíme. :)