Přihláška do kurzu Podnikání z pláže

Přihláška do kurzu, ve kterém odstartujete své vlastní plážové podnikání :)

 • ANO
  Objednávám si vstup do online kurzu Podnikání z pláže, ve kterém se v 8 modulech naučím vše potřebné pro nastavení a spuštění automatizovaného systému prodeje eBooku a odstartuji své vlastní plážové podnikání.
 • ANO
  Vím, že pro snadné vytváření a práci na webových stránkách, které nutně pro své plážové podnikání potřebuju Stáňa doporučuje i MioWeb Lite a mohu si jej teď zakoupit společně s kurzem za zvýhodněnou cenu a podmínek na 1 rok. Tuto aplikaci provozuje firma MioWeb a je možné je dokoupit i kdykoli v průběhu kurzu. Kurzem mohu projít i bez MioWebu, jen musím počítat s tím, že to bude náročnější po technické stránce.
 • ANO
  Vím, že online kurz startuje 28. ledna 2019, potrvá 8 týdnů a následně mám do něj přístupy neomezeně i po skončení kurzu a mohu se kdykoli vracet k jednotlivým krokům a modulům.
 • ANO
  Chápu, že za mě nikdo nic neudělá. Pokud chci podnikat z pláže, uvedu vše, co se naučím, do praxe pomocí jednoduchých dílčích kroků, kterými mě Stáňa provede.
 • ANO
  Vím, že společně s kurzem získávám také přístup do uzavřené podporující skupiny na Facebooku, kde mohu své podnikání, otázky a názory sdílet s ostatními účastníky kurzu a podpořit tak maximálně své podnikání z pláže.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není kurz pro mě, mohu až do doby 21 dní od zahájení kurzu, tedy do 18. února 2019, požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO
  Rozumím, že pokud je má fakturační adresa jiná než doručovací, je zapotřebí v objednávce doručovací adresu vyplnit. Stáňa totiž ráda posílá dárky a když nemá doručovací adresu, mohl by se můj dárek někde zatoulat.

Upozornění pro Slovensko a další členské státy EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám dnem vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou (datum přijetí služby z jiného členského státu je potřeba nahlásit svému finančnímu úřadu) a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.  

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Přihlášky do kurzu se zavírají už za:

V kurzu se na vás těší už 0 spolužáků :)

Kurz je perfektně připravený, poskytuje podrobný popis vlastní cesty, praktické rady a skvělé tipy. Kombinace textu, videa, pracovních listů a podpory na facebookové skupině je skvělým vybavením na jakoukoli cestu za vlastním podnikáním a životním snem.

Nina Suchomelová

Je úžasné prihovárať sa k tisícom ľudí naraz, inšpirovať a pomáhať im a zároveň si užívať kúpanie v teplom mori tisíce kilometrov od zamrznutého Slovenska.

Pre mňa bolo rozhodnutie vstúpiť do kurzu to najlepšie, čo som presne pred 2 rokmi mohla spraviť.

Martina Magulová

Online kurz Podnikání z pláže Stáni Mrázkovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem.

Online kurz Podnikání z pláže naozaj odporúčam každému kto si chce v krátkom čase vytvoriť svoj ebook a podnikať na internete. Nepoznám u nás lepší a efektívnejší kurz, ktorý by sa tejto téme venoval.

Miloslav Ježo

Nikdy jsem se neodhodlala ani k registraci domény, natož cokoli jiného. A nebýt kurzu Podnikání z pláže, asi bych pořád ještě jen snila. Teď se mi pod vedením skvělé učitelky za dva měsíce vybudovala fungující stránky, napsala dva eBooky a víte co? Je o ně zájem! Funguje to!

Klaudie Fachinelli

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na stana@podnikanizplaze.cz. 

Společně s mými kolegyněmi Lenkou a Veronikou Vám rády pomůžeme a poradíme :)