Přihláška do kurzu Podnikání z pláže

Přihláška do kurzu, ve kterém odstartujete své vlastní plážové podnikání :)

 • ANO
  Objednávám si vstup do online kurzu Podnikání z pláže, ve kterém se v 8 modulech naučím vše potřebné pro nastavení a spuštění automatizovaného systému prodeje eBooku a odstartuji své vlastní plážové podnikání.
 • ANO
  Vím, že pro snadné vytváření a práci na webových stránkách, které nutně pro své plážové podnikání potřebuju Stáňa doporučuje i MioWeb Lite a mohu si jej teď zakoupit společně s kurzem za zvýhodněnou cenu a podmínek na 1 rok. Tuto aplikaci provozuje firma MioWeb a je možné je dokoupit i kdykoli v průběhu kurzu. Kurzem mohu projít i bez MioWebu, jen musím počítat s tím, že to bude náročnější po technické stránce.
 • ANO
  Vím, že online kurz startuje 28. ledna 2019, potrvá 8 týdnů a následně mám do něj přístupy neomezeně i po skončení kurzu a mohu se kdykoli vracet k jednotlivým krokům a modulům.
 • ANO
  Chápu, že za mě nikdo nic neudělá. Pokud chci podnikat z pláže, uvedu vše, co se naučím, do praxe pomocí jednoduchých dílčích kroků, kterými mě Stáňa provede.
 • ANO
  Vím, že společně s kurzem získávám také přístup do uzavřené podporující skupiny na Facebooku, kde mohu své podnikání, otázky a názory sdílet s ostatními účastníky kurzu a podpořit tak maximálně své podnikání z pláže.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není kurz pro mě, mohu až do doby 21 dní od zahájení kurzu, tedy do 18. února 2019, požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO
  Rozumím, že pokud je má fakturační adresa jiná než doručovací, je zapotřebí v objednávce doručovací adresu vyplnit. Stáňa totiž ráda posílá dárky a když nemá doručovací adresu, mohl by se můj dárek někde zatoulat.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si kurz Podnikání z pláže na fyzickou osobu nepodnikatele. 

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Přihlášky do kurzu se zavírají už za:

V kurzu se na vás těší už 0 spolužáků :)

Kurz je perfektně připravený, poskytuje podrobný popis vlastní cesty, praktické rady a skvělé tipy. Kombinace textu, videa, pracovních listů a podpory na facebookové skupině je skvělým vybavením na jakoukoli cestu za vlastním podnikáním a životním snem.

Nina Suchomelová

Je úžasné prihovárať sa k tisícom ľudí naraz, inšpirovať a pomáhať im a zároveň si užívať kúpanie v teplom mori tisíce kilometrov od zamrznutého Slovenska.

Pre mňa bolo rozhodnutie vstúpiť do kurzu to najlepšie, čo som presne pred 2 rokmi mohla spraviť.

Martina Magulová

Online kurz Podnikání z pláže Stáni Mrázkovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem.

Online kurz Podnikání z pláže naozaj odporúčam každému kto si chce v krátkom čase vytvoriť svoj ebook a podnikať na internete. Nepoznám u nás lepší a efektívnejší kurz, ktorý by sa tejto téme venoval.

Miloslav Ježo

Nikdy jsem se neodhodlala ani k registraci domény, natož cokoli jiného. A nebýt kurzu Podnikání z pláže, asi bych pořád ještě jen snila. Teď se mi pod vedením skvělé učitelky za dva měsíce vybudovala fungující stránky, napsala dva eBooky a víte co? Je o ně zájem! Funguje to!

Klaudie Fachinelli

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na stana@podnikanizplaze.cz. 

Společně s mými kolegyněmi Lenkou a Veronikou Vám rády pomůžeme a poradíme :)