Stanislava Mrázková Vás zve na další webinář z oblíbené série Podnikání z pláže v praxi.
Tentokrát s podtitulem:

Podnikání z pláže není jen pro „vyvolené“

Lidé jako vy se rozhodli, že už nebudou jen snít, ale vydají se na cestu
a pustí se do akce. 

Jak objevili své téma? Co všechno museli vytvořit pro své podnikání z pláže a jaké překážky museli zdolat po cestě? Jejich příběh může být i Vašim příběhem. Nechejte se inspirovat :)

Webinář již proběhl, získejte přístup do archivu webinářů.

Co si z webináře odnesete a jaké hosty jsem pozvala? Sjeďte níže...

V neděli
31. května

ve 20:30

KDY, KDE, JAK...

Čas konání: 31. května 2015 ve 20:30

Délka: 90 - 120 minut

Kde: Online - hodinu před vysíláním vám pošlu odkaz.

Žánr: Inspirativní, motivační.

CO OD WEBINÁŘE MŮŽETE ČEKAT:

Pořádnou nálož motivace pro to, abyste se také vydali na cestu za svými sny a za životem, ze kterého si nemusíte brát dovolenou. Inspiraci pro to, jak v nést do svého života více svobody a peněz díky chytrým strategiím online marketingu. 

Lidé jako vy se rozhodli, že už nebudou jen snít, ale vydají se na cestu a pustí se do akce. Když si poslechnete jejich příběhy, uvědomíte si, že podnikání z pláže není jen pro vyvolené. Může to být i váš příběh...?

S hosty si budeme povídat o těchto tématech:

  • Jak objevili téma svého podnikání z pláže? A jak jej můžete objevit vy?
  • Proč se do podnikání (nejen) z pláže vlastně pustili a v čem vidí pro sebe největší přínos?
  • Jaké to je jít s kůží na trh, odhalit svůj příběh a začít psát své myšlenky veřejně pro stovky lidí? A jak se vypořádat s reakcemi blízkého okolí na to, že jste se rozhodli podnikat z pláže?
  • Podnikání z pláže technicky - zvládne to opravdu každý? Co všechno je potřeba vlastně nastavit?
  • Jak se vyrovnávají s konkurencí? Stejná témata a obory přeci mohou napadnout více lidí!

Hosté webináře jsou normální lidé. Stejní lidé jako Vy, žádní "vyvolení", kterým se šťastnou náhodou podařilo něčeho dosáhnout. Mají za sebou kus práce a ta rozhodně stojí za shlédnutí a inspiraci. 

Pět lidí, pět různých témat - vědomé mateřství, zkrocení džungle před tabulí, relaxace a kresba, podnikání na Amazonu, nebo pomoc se stravou a váhou. Podnikání z pláže je obor, kde je místo opravdu pro každého :) Přijďte se inspirovat. 

Webinářem provází:

Stanislava Mrázková
Stanislava Mrázková

Úspěšná plážová podnikatelka, která inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Milými hosty webináře jsou:

Tereza Kramerová
Tereza Kramerová

"Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní." To o sobě říká Tereza, která se rozhodla svou vášeň a poslání rozšířit mezi co největší počet lidí právě díky internetu a podnikání z pláže.

Nina Suchomelová
Nina Suchomelová

Krotitelka džungle před tabulí Nina je středoškolskou učitelkou a své bohaté zkušenosti a skvělé výsledky v komunikaci se svými studenty se rozhodla zprostředkovat i dalším lidem. Spojení klasické profese a plážového podnikání? Jde to.

Jana Cardová
Jana Cardová

Jak snadno přetvořit stres v krásnou kresbu, tak přesně do tohoto tématu se pustila Jana. Inspirujte se tím, jak z toho, co vás baví a umíte nejlépe udělat plážové podnikání.

Miloslav Ježo
Miloslav Ježo

Podnikání na internetu má mnoho tváří, jedním z nich je vydělávání peněz na Amazonu. Jak na to? Miloslav se rozhodl skrze plážové podnikání sdílet právě své zkušenosti s prodejem na Amazonu.

Štěpánka Čápová
Štěpánka Čápová

Velmi konkurenční obor zdravého stravování a hubnutí Štěpánku nepolekal a rozhodla se svou profesi specialistky na výživu přetavit i do plážového podnikání. Jak se jí to povedlo?

Těšíme se na vás v neděli večer :)

Webinář se vysílá online. Získejte přístup na webinář registrací. 
Hodinu před startem Vám zašlu odkaz na stránku s vysíláním.

Chytněte své místo raději ihned a rozhodně přijďte včas!

Webinář již proběhl, získejte přístup do archivu webinářů.