Získejte ZDARMA přístup do členské sekce Webináře z pláže

Členskou sekci Webináře z pláže jsem připravila pro vás, mé klienty a čtenáře, příznivce plážového podnikání, abyste měli přístup ke všem webinářům ze série Podnikání z pláže v praxi, přehledně a na jednom místě.
Stáňa Stiborová (Mrázková)Expertka na online marketing a plážová podnikatelka :)

Co získáte?

 • Přístup k záznamům všech webinářů bez nutnosti další registrace
  Vím, že se stává, že má člověk chuť se na webinář podívat, ale zrovna mu to nevyjde časově. Nebo si ani nevšimnete, že se nějaký webinář koná a zajímavé téma vám uteče nebo už jej zpětně nedovedete dohledat.

  Proto jsem se rozhodla dát vám na jedno místo záznamy ze všech webinářů, abyste se v klidu mohli kdykoli podívat na to, co vás zajímá, a to i zpětně a bez nutnosti opakované registrace.
 • Inspiraci pro vaše podnikání i život
  Sama vím, že někdy stačí slyšet jednu větu, jednu myšlenku a člověku se najednou spojí celá skládačka a objeví se skvělý nápad nebo AHA moment. Proto věřím, že tato členská sekce pro vás bude velkým přínosem a s tímto záměrem jsem ji pro vás vytvořila.

  Ve webinářích pro sebe najdete spoustu cenných rad, inspirace, motivace a často i nakopnutí do akce. Poslechnete si spoustu zajímavých příběhů a zkušeností z praxe plážového podnikání. Každý webinář je jiný, na každém pro sebe objevíte něco nového.
 • + 2 Bonusové dárky
  Jako bonus jsem vám zde dala ke stažení i své dva eBooky, které rozhodně stojí za to si pročíst. Jedním je eBook jako klíč k zákazníkově srdci i peněžence a tím druhým 8 kroků k podnikání z pláže. Oba si bez nutnosti další registace stáhnete přímo ze členské sekce.
 • Vše na jednom místě
  Když si chce člověk rychle něco připomenout nebo přečíst a nemůže to dohledat, je to otrava. Právě proto vím, jak je důležité mít přístup ke všem informacím na jednom místě.

  A tak i touto členskou sekcí získáváte přístupy k tomu nejlepšímu z Podnikání z pláže z jediné platformy - rozcestník na webináře, blogové články, videa a další hodnotné informace.

  Navíc pokud jste už členem kurzu Podnikání z pláže, propojí se vám tato členská sekce se stávající členskou sekcí kurzu a vše budete mít přehledně na jednom místě a snadno dostupné pod jedním uživatelským jménem a heslem.
 • Pravidelnou porci inspirace
  Nové články, chystané webináře i online kurzy. S registrací do této členské sekce máte jistotu, že vám nic neunikne a pravidelně vás o těchto věcech budu informovat formou e-mailu.

Vyplňte své údaje níže a obratem vám zašlu e-mailem vaše uživatelské jméno a heslo
do členské sekce Webináře z pláže

Po registraci, která je zdarma, vám přijde emailem uživatelské jméno a heslo společně s odkazem na vstupní stránku do členské sekce. Zde své uživatelské jméno a heslo zadáte a dostanete se do sekce, kde je vše přehledně na svém místě. S těmito přístupy už budete moci do této sekce přistupovat navždy.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Beach Business s.r.o., Na Nábřeží 231/6, Havířov, 736 01, IČ: 01749587) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro vytvoření přístupových údajů do členské sekce a komunikaci skrze pravidelné e-maily ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Webináře z pláže už sleduje 0 členů :)