1) Kniha Podnikání z pláže, kterou má ve své knihovničce téměř 50 000 lidí 

  • Začtěte se do příběhu, který vám vlije energii do žil a chuť začít si už konečně plnit své sny.
  • Objevte principy podnikání z pláže, životního stylu, který je dnes díky internetu dostupný pro každého.
  • Načerpejte inspiraci i praktické rady pro život,
    ze kterého si nemusíte brát dovolenou.

2. ONLINE KURZY, KTERÝMI PROŠLO PŘES 6 700 LIDÍ

PLÁŽOVÁ PŘÍPRAVKA

Záměrem online kurzu Plážová přípravka je najít téma vlastního podnikání. Naučím vás způsoby, jak se OTEVŘÍT KREATIVITĚ, nápadům a inspiraci v každodenním životě a činnostech.

Zjistíte také, jak podnikat nejen z čirého nadšení, ale jak si umět vše správně propočítat, PŘEMÝŠLET STRATEGICKY, rozhodnout se, zda je vaše téma dobré a životaschopné, jak minimalizovat počáteční rizika a odstartovat úspěšně.

Kurz Plážová přípravka je otevřen celoročně a trvá 6 týdnů.

Více informací o Plážové přípravce

PLÁŽOVÁ ZÁKLADKA - Kurz Podnikání z pláže

Záměrem tohoto kurzu je provést vás krok za krokem jak technickými, tak marketingovými základy online podnikání, a to pomocí srozumitelných, funkčních a v praxi ověřených postupů a návodů.

Zároveň vás jemně povedu do hloubek vaší duše k objevení toho, KDO jste a jak hodnotný je váš PŘÍBĚH a ZKUŠENOSTI, abyste pak svými dary ve své plné síle mohli obohacovat tento svět.

Vytvoříte si webové stránky, naučíte se efektivně využívat sociální sítě Facebook a Instagram i základy e-mail marketingu. Zároveň vytvoříte svůj první placený digitální produkt a nastavíte si jeho prodej na automat.

Kurz otevírám pouze 1x ročně vždy v lednu. Kurz trvá 10 týdnů.

Více informací o Plážové základce

PLÁŽOVÁ STŘEDNÍ

Online kurz, díky kterému proniknete do hloubky jednotlivých technik online marketingu a strategií, které vám přivedou více kontaktů, fanoušků i objednávek. Zároveň se posunete na další level podnikatelského myšlení a překonáte své vnitřní limity a omezení, které vás brzdí na cestě k úspěchu.

Na Plážové střední vás společně s mým mužem Jirkou Stiborem provedeme tématy jako je copywriting, pokročilé strategie na Facebooku, Instagramu, pokročilá práce s databází a segmentací, tvorba videí a video marketing, webináře, affiliate marketing, SEO pro plážové podnikatele, podcasty

Kurz je určen pro pokročilé online podnikatele, především pro absolventy základních kurzů. Hromadně kurz otevíráme vždy 1. září a trvá 10 měsíců.

Více informací o Plážové střední

PLÁŽOVÁ VYSOKÁ

Chcete si vytvořit vlastní ONLINE KURZ, ale máte strach, že je to MOC SLOŽITÉ? Cítíte, že jedním eBookem cesta nekončí. Baví vás ROZVÍJET VAŠE plážové PODNIKÁNÍ a chcete mu vlít novou ENERGII DO ŽIL? Pak je pro vás Plážová vysoká jako stvořená.  

Plážová vysoká je komplexní online kurz, ve kterém se naučíte nejen vytvářet, ale i prodávat a vést vlastní online kurzy. 

Kurz je určen pro pokročilé online podnikatele, především pro absolventy základních kurzů, Střední není podmínkou. Kurz je možné absolvovat kdykoli v průběhu roku. 

Více informací o Plážové vysoké

3. EBOOKY ZDARMA, KTERÉ SI STÁHLO PŘES 31 000 LIDÍ

8 kroků k podnikání z pláže

Co je to vlastně podnikání z pláže? A jak to celé funguje? Poznejte, co stojí na pozadí automatizovaného systému, který dnem i nocí pracuje pro vás a vydělává vám peníze, ať jste kdekoli, třeba na té pláži. :)

Seznamte se s mou strategií v osmi krocích v tomto eBooku ZDARMA.

Chci tento eBook

Z vystresované matky podnikatelkou z pláže

Úspěch přichází, když člověk opustí své komfortní zóny, překročí své hranice a má odvahu plnit si své sny, ať to stojí, co to stojí. Má cesta byla na startu hodně kostrbatá, 2 maličké děti a v peněžence pár korun. 

Inspirujte se mou cestou a stáhněte si eBook.

Chci tento eBook

4. PLACENÉ EBOOKY

Jak napsat eBook za 14 dní?

Tento ebook si koupilo více než 2 000 lidí

Jak napsat, vydat a prodat knihu

Tento ebook si koupilo více než 300 lidí

5. ŽIVÉ AKCE, OSOBNÍ KONZULTACE A BYZNYS MENTORING

Osobní konzultace se Stáňou

Osobní konzultace jsou určeny pokročilým účastníkům online kurzu Podnikání z pláže a mohou probíhat online i živě. 

Téma konzultace se odvíjí od vašeho záměru. Společně jdeme do hloubky konkrétních online marketingových strategií, můžete získat důkladnou zpětnou vazbu na váš projekt, nebo můžeme konkrétně vylepšit některé zásadní věci ve vaší strategii, jako je prodejní stránka, obsah kurzu, kampaně a podobně. Na konzultacích je předpoklad, že znáte informace z kurzů Základka a Střední. 

Aktuálně se skrze konzultace věnuji výhradně klientům v privátním mentoringu. 

VIP Mentoring se Stáňou a Jirkou

Cítíte, že potřebujete mistrovské vhledy do vašeho podnikání
a chcete raketový pohon pro váš úspěch? Že pro růst svého podnikání chcete osobní VIP přístup, konzultace a vedení? 

Pak je pro vás VIP Mentoring: Dva měsíce pod osobním vedením dvou nejdéle konzistentně a dlouhodobě úspěšných online podnikatelů na českém trhu, spolutvůrců českého online-podnikatelského prostředí a mistrů svého oboru.

Pro detailní informace pište na [email protected]

Podívejte se na sestřih živé akce pro studenty Plážové základky "Podnikání z pláže ŽIVĚ"