Chcete vytvořit svůj ONLINE KURZ, ale máte strach, že je to MOC SLOŽITÉ?

Cítíte, že jedním eBookem cesta nekončí.

Baví vás ROZVÍJET VAŠE plážové PODNIKÁNÍ
a chcete mu vlít novou ENERGII DO ŽIL?

Přišel čas posunout se o krok dále. Komplexní online kurz,
ve kterém se naučíte nejen vytvářet, ale i prodávat a vést online kurzy, je tady. 

Možná cítíte, že na vaše know-how a zkušenosti je pouhý eBook malý nebo nedostačující.

Potřebujete vytvořit online kurz a naučit se nejen, jak na to technicky, ale především jak udělat váš kurz tak úžasně, že jej vaši klienti budou milovat, bude pro ně přínosný, pomůže jim vyřešit jejich problémy či otázky a oni o vás pak budou nadšeně mluvit, kudy budou chodit.

Díky takovým klientům totiž vaše podnikání získá hluboké stabilní kořeny a vy?

Vy získáte nejen plody díky těmto kořenům, ale taky krásný pocit, že jste pro tento svět udělali něco důležitého, něco co má velký smysl. Mám s tím své zkušenosti a v tomto kurzu udělám maximum pro to, abych vám je předala.

Přišel čas posunout se o krok dále a plážová vysoká, fakulta členských sekcí, otevírá své brány pro studenty. Pro vás.

Je to jediná vysoká, na kterou nepotřebujete maturitu.
Jediná vysoká, na které nedostanete žádný titul ani diplom.

A jediná vysoká, kde získáte vědomosti, díky kterým můžete
měnit svět okolo sebe, zmnohonásobíte dosah svých zkušeností,
POMŮŽETE LIDEM - vašim klientům - mnohem VÍCE,
můžete jít ve svém tématu do hloubky, dodáte úplně nový rozměr vašemu podnikání.

Můj život a mé podnikání se vytvořením prvního online kurzu od základu změnily.

Dva roky jsem prodávala jen eBooky a tušila jsem, že ten moment jednou přijde, že jednou ze mě bude velká holka plážová, která bude mít i svůj online kurz.

ALE BÁLA JSEM SE TOHO!

Nejsem dost dobrá, neumím natáčet videa, neumím to technicky… A co když si to nikdo nekoupí, bude to tolik práce a pak zjistím, že to bylo k ničemu? Co když na to prostě nemám?

Nikdy nezapomenu na ten moment, kdy to rozhodnutí přišlo. Můj mozek křičel: "Neeeee, na to nemáš!" Ale já jsem někde uvnitř věděla celou svou duší, že to je moje cesta a že přišel čas posunout se na další level.

A víte co? To rozhodnutí bylo asi to nejtěžší, protože pak už jsem se ponořila do proudu tvoření, nechala přicházet nápady, podněty, a taky vás, první klienty…

A všechno se změnilo. V mém podnikání, životě a taky v životech mnohých z vás. Bez toho rozhodnutí by Podnikání z pláže nikdy nebylo tím, čím je dnes. 

Nemůžu ani slovy popsat, jak moc vytvoření mého vlastního online kurzu změnilo můj svět a jsem vděčná, že jsem všechny své strachy překonala.

A proč vám to celé vyprávím?

Protože stejně jako jsem se já necítila dost dobrá, můžete mít stejné pocity i vy... a do toho jsem také nevěděla odpověď na tyto otázky: 

 • Co když do toho vložím spoustu svého času a energie a NIKDO si to nekoupí?
 • Jak správně strukturovat členskou sekci, předat opravdu to nejpodstatnější a nezamotat se v tom?
 • Jak provést lidi kurzem tak, aby opravdu dělali co učím a měli výsledky?
 • Jak to celé zvládnout technicky a nezaseknout se na jednom místě?
 • Jak se nezbláznit z náporu dotazů? Jak to ustát energeticky?

Po zkušenostech z předchozích ročníků vím, že na plážové výšce vyrostete, naberete sílu, načerpáte sebedůvěru.

Získáte ty důležité dovednosti a nástroje, postupy a techniky, díky kterým tu náročnou cestu - kterou jsme my museli proklestit džunglí až na pláž - projdete mnohem snáz.

Než kliknete na tlačítko CHCI VSTOUPIT, pročtěte si důkladně zbývající část této stránky, na které najdete detailní informace k obsahu kurzu, respektive k tématům, která se vyučují na jednotlivých katedrách plážové vysoké. Přečtěte si o tom, jak u nás probíhají přednášky, praktická cvičení, jednoduše co a jak můžete čekat Plážové vysoké.

Těším se na vás! :)  

Plážová vysoká je kurz, ze kterého jsem nadšená. Neuvěřitelně mi pomáhá  a zjednodušuje cestu za svým vlastním online kurzem. Není jen o tom, jak technicky vytvořit členskou sekci, ale pomůže vám udělat si celkový obrázek svého vlastního online podnikání a ukáže vám, kam dál se můžete posunout a co všechno můžete vytvořit. Díky tomuto kurzu mi docvaklo
velmi mnoho věcí.

V současnosti se ke kurzu neustále vracím a jednotlivé lekce mi vždycky přinesou nové aha v závislosti na tom, co zrovna při tvorbě svého online kurzu řeším. Bez tohoto kurzu bych nikdy nenašla dost odvahy posunout své podnikání na další level, protože by to pro mě bylo až moc velké sousto.

Jsou to nejlépe investované peníze, u kterých vím, že se mi mnohonásobně vrátí. Děkuju Stáně a Jirkovi, že vytvořili něco tak úžasného a komplexního.
Tereza Broschováwww.terezabroschova.cz

Co se budete na výšce učit? :)

Pro bližší představu si rozklikněte i náhledy do některých lekcí, které jsem vám vyscreenshotovala ve formě obrázků pod popis jednotlivých modulů.

 • 1
  Katedra PLÁNOVÁNÍ A STRATEGICKÉHO MYŠLENÍ

Vytvořit online kurz je opravdu velké sousto, pokud jej vidíte jen jako celek. Naučíte se, jak přistupovat k "velkému mamutovi" jménem online kurz a přestanete se ho bát. Jako vždy vše "rozsekáme" na malá stravitelná sousta tak, že to ZVLÁDNETE.

Ukážu vám taky nový pohled na vaše podnikání. Vysvětlím vám, jak strategicky přemýšlet nad konceptem vašeho podnikání už ne jako plážovník-začátečník, ale jako plážovník-profík a posuneme vaše podnikání společně na další úroveň.

Povíme si o cenových úrovních vašich produktů, funnelech, možnostech, které vám přináší členské sekce, způsobech, jak je možné online kurzy vytvořit. To vše tak, abyste si vybrali takovou cestu, která bude maximálně kompatibilní s vašim tématem i vašim silnými stránkami a měli v tvoření flow. 

 • 2
  Katedra KREATIVITY

Viděla jsem už mnoho online kurzů, které na mě působily amatérsky. Jako klient jsem se v nich ztrácela, chyběly mi podstatné dílčí části těchto členských sekcí, často jsem je ani neprošla celé, protože bylo těžké se pro mě v tom orientovat. A co se stane, když se klient ve vašem online kurzu ztratí? Je zklamaný, nebude o vás dále mluvit a nekoupí si od vás další produkt.

Konec online kurzům, ve kterých se klient ztrácí a opouští je frustrovaně po prvním nahlédnutí. Vy chcete přeci vašim klientům pomáhat!

Vytvoříte svou členskou sekci přehledně, funkčně a profesionálně. Jednoduše tak, že bude prostě ÚŽASNÁ a bude přinášet lidem hodnotu a lidé ji budou opěvovat, kudy budou chodit a přivádět vám další a další klienty. PZP takto funguje už mnoho let, naučím vás PROČ a jak to můžete udělat i vy.

 • 3
  Katedra TECHNIKÁLIÍ

Nejčastější obava - jak na to technicky... Jako vždy vám vše ukážu krok za krokem, klik za klikem. Zvládnete to levou zadní, fakt. ;-)

Tohle je asi jediný bod, kde bych vás mohla přesměrovat na podporu MioWebu a říct, že to přeci máte zadarmo tam... ALE na tuto námitku jsem slyšela od jedné vaši spolužačky: "Ty miowebácké návody jsou takové ocelové, kdežto ty tvoje jsou takové vanilkově měkoučké..." :D

Naučím vás to lidsky, mile a bez zbytečných omáček, které by vám pletly hlavu. Však už mě znáte. :) V tomto modulu se podíváme i na dílčí část online kurzů, kterou jsou videa. Natáčením videí se zabýváme i v Plážové střední, kde se učíte pracovat se svým youtube kanálem a dělat video marketing a mnozí jste si s námi vyzkoušeli natáčení v praxi.

V tomto kurzu se na videa podíváme z jiného úhlu pohledu. Předám vám své zkušenosti s natáčením většího množství videí pro online kurz, jejich přípravou a následným zpracováním. Je totiž rozdíl natáčet jedno video na prodejní stránku a nebo sérií videí do online kurzu.

+ NOVĚ od 2021, AKTUALIZACE 2023: Návody pro ty, kdo mají weby na WordPressu a MW Lite v kombinaci s FAPI nebo SimpleShopem!

+ SLEVA 50% na MioWeb: Možnost dokoupit standardní MW (s modulem pro členské sekce) se 50% slevou na 1 rok pro všechny, kdo mají MW Lite.

 • 4
  Katedra MARKETINGU A PRODEJE

I ten nejúžasnější online kurz na světě vám je k ničemu, když si jej NIKDO NEKUPUJE. A protože jeho vytvoření stojí sakra hodně práce, je KLÍČOVÉ umět ho dostat k co největšímu počtu lidí.

Mám 10 let zkušeností s prodejem online kurzů, vedla jsem řádově už desítky úspěšných kampaní (nejen ty v PZP) s obraty v celkově v desetimilionech korun... Předám vám to nejlepší z našich zkušenosti tak, aby vaše online kurzy byly prostě TRHÁK, o který se lidi perou a kupují dřív, než zveřejníte prodejní stránku. :D

 • 5
  Katedra LEKTORSKÁ

Provést lidi kurzem tak, aby opravdu DĚLALI to, co učíte, je jedna z klíčových věcí. Klienti, kteří dělají to, co učíte, mají VÝSLEDKY a výsledky spokojených klientů jsou to, co vám prodá další a další online kurzy. :)

Proto je potřeba tomu opravdu věnovat pozornost nejen v kurzu, ale i po něm. Ale není jediná, na kterou si posvítíme.

Je tady i druhá stránka... Co můžete očekávat jako AUTOR online kurzu? Jak pečovat o svou komunitu? Jak ošetřit pravidla hned na začátku, jak se nezbláznit z náporu dotazů? Jak to ustát energeticky? Jak si nastavit hranice? Zvládnete to sami? A když ne, tak co potom?

Já velmi dlouho zvažovala vstup. Už jsem členskou sekci vytvořenou měla a nevěděla jsem, zda mi plážová vysoká může něco nabídnout. Nakonec jsem poslechla intuici a vstoupila na poslední chvíli a nelitovala jsem.

Dozvěděla jsem se pár důležitých klíčových věcí, které mi pomohly v mé kampani, zvlášť mně pomohly případové studie. Na základě toho moje první kampaň skončila v obratu téměř 300 000 korun. Doporučuji i vahavcům, investice do podnikání je tím nejlepším krokem.
Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz
Otvorenie členskej sekcie bol pre mňa bod zlomu. Z hľadiska hojnosti, posunu celého pzp smerom na pláž aj osobnostného. Vyrástla som spolu s mojou školou o niekoľko metrov :D a príjmy sa zdvojnásobili... a to je len začiatok. :D
Miriam Štolfováwww.skolahroupredospelakov.sk

VYROSTETE.

NABERETE SÍLU.

NAČERPÁTE SEBEDŮVĚRU.

Získáte ty důležité dovednosti, nástroje, strategietechniky, díky kterým se stanete z hobby podnikatelky profíkem.

A protože se už nějaký ten pátek známe, ukážu vám svoje FAPI kozy, chcete? :-)

Pan FAPI a eBook

 

Takhle to vypadalo s mým prodejem eBooku Jak napsat eBook za CELÝ druhý rok prodeje (2014). Je to málo nebo moc?

Kdybych zůstala jen u něj, určitě bych hlady neumřela a i na tu pláž bych si párkrát za rok zajela... :-) Pár stovek lidí by díky mě napsalo eBook... ale změnila bych vaše životy? Dokázali byste díky tomu to, co jste dokázali? Bylo by mé podnikání na takové úrovni, na jaké je dnes? 

NE. Nejde totiž jen o peníze, ty jsou takovými bodíky za to, jak měníte svět.

Pan FAPI a online kurz

 

Desetkrát více jen za první dva měsíce roku 2015, kdy jsem poprvé otevřela online kurz Podnikání z pláže, než za celý rok 2014 prodejem ebooku!

Vím, že to číslo je pro mnohé z vás nepředstavitelné a možná se i trochu zaleknete. Ale...

CO TÍM CHCI UKÁZAT JE, ŽE:

Čím více (kvalitněji) lidem pomůžete, tím víc peněz vyděláte... Pamatujete na toto pravidlo, které jsem v kurzech PZP už mnohokrát zmiňovala? Tak tady to vidíte prakticky. 

Ano, online kurzy JSOU další level podnikání z pláže po všech stránkách. 

Moje POSLÁNÍ je ukazovat vám cestu, kterou jsem sama prošla.
Ukázala jsem vám cestu k psaní a prodeji eBooků a teď vám chci ukázat tu, kterou jsem prošlapala od té doby.

Možná nemáte ve svém FAPI čísla za eBooky, jako já. Možná tam máte "jen" pár desítek tisíc. NO A CO?

Vynásobte si to deseti. Je to celkem jednoduché, prostě připíšete jednu nulu. Jak se vám to líbí?

Tak toto umí online kurzy. :-) 

Neslibuju vám čísla, jako mám já. Ukazuji vám POTENCIÁL, který online kurzy mají.

Mít jako součást svého podnikání online kurzy formou členských sekcí, má nejen velký potenciál, ale zároveň to znamená i mnohem více investované energie, času a vaší práce.

Je to už podnikání pro velké holky a kluky. :-) 

Možná se vám do toho teď nechce...

Možná se objevují výmluvy jako NEMÁM ČAS, NEZVLÁDNU TO, NA TO JÁ NEMÁM, FAKT SE MI NECHCE...

Ach, jak dobře tyto pocity znám. Víte jak moc se mi nechtělo do tohoto kurzu? Tolik energie, práce, tvoření, hodin a hodin sezení u počítače. Mám to zapotřebí?

Víte jak moc se mi nechtělo vytvořit Plážovou střední? A jak strašně jsem bojovala se svými strachy a s myšlenkou vytvoření PZP...?

Jakou cenu bych zaplatila, kdybych tomu všemu řekla NE? Co kdybych podlehla pocitu, že to nedám, že se mi nechce...?

Nikdy si nepřestanu DĚKOVAT za to, že jsem se na všechny výmluvy vykašlala a ŠLA DO AKCE.

Navíc neznám lepší způsob podnikání, než je online podnikání!

Nedávno jsem procházela Havířovem a viděla jsem všechny ty uzavřené zrachované obchody a podnikatelské plány. Nedivím se.

Desetitisíce měsíčně za pronájmy prostor, další desetitisíce měsíčně za zaměstnance, pojistky, nákup zboží, dopravu a další a další náklady. Je těžké vydělávat v klasickém podnikání. 

Náš online byznys JE v porovnání
s klasickým podnikáním ÚŽASNÝ. Proč?

 • Nemáte kanceláře, sklady nebo zaměstnance.
 • Nemáte statisíce korun ve zboží uložené ve vašich skladech. Neriskujete své peníze.
 • Jste doma, svůj čas si organizujete podle sebe. Můžete trávit čas se svými dětmi, partnery, pejsky i kočičkami :-)
 • Oproti klasickému byznysu máte MINIMÁLNÍ NÁKLADY.
 • Nezamořujete svět plasty a jinými nesmyslnými výrobky.
 • Měníte svět kolem sebe k lepšímu, i kdyby to měly být "jen" desítky lidí ročně, má to cenu a dlouhodobý potenciál!

Stojí za to věnovat tomu svou ENERGII a ČAS. 

Moje podnikání se vždycky posune, když do něj/sebe investuju a něco nového se naučím. Plážová vysoká mi dala velkou inspiraci v oblasti lektorování a vedení kurzu motivačně, ale i tak, aby se ve skupinách něco dělo a lidé chtěli sdílet. Pak další důležitej rozměr je uspořádání kurzu jako takového, ať přinese co má a nezahltí. No a dalším důležitým faktorem bylo jak dostat kurz k cílové skupině. No pořád se hodně učím a koukat pod pokličku tak úspěšným a motivačním kurzům jako jsou pzp, je prostě top.

Úplně nejvíc mě vždycky baví začlenění těch vnitřních procesů, práce se svými strachy a temnými údolíčky. Jak o tom člověk ví (od Stani a Jirky tak do detailu), už se z toho tak snadno nepotentočkuje až to přijde :). Bezvadná vysoká. Vlastně kecám. Nejlepší škola, kterou jsem kdy absolvovala...
Martina Chomátováwww.playeveryday.cz
Já jsem měla členskou sekci již vytvořenou, když jsem si koupila vysokou, ale i tak jsem do toho šla, protože učit se od někoho, kdo má hvězdnou členskou sekci (=PZP) je rozhodně pro mé podnikání přínosem . :-) Přehledně jsem se v Plážové vysoké zorientovala v možnostech, jak se dají členské sekce využívat buď jako hlavní produkt, jako evergreeny nebo kampaňové kurzy anebo jako jiné formy podpory jiných produktů.

Začala jsem se na své podnikání dívat více strategicky a měla jsem pocit, že jsem se z plážového začátečníky posunula svým myšlením na vyšší level.
Eva Lorencwww.evasuchankova.cz
U mě byl velký AHA moment to, že jsem si díky lekci o strategii uvědomila, že své potenciální zákazníky tahám do Alp, místo toho abych jim nejdřív ukázala Vysočinu, Krkonoše a úpatí velehor. :) Na Vysoké plážové je zmíněno tolik věcí a souvislostí, které by mě dřív vůbec nenapadly, že se mám stále co učit a ladit. Díky plážovým strategiím a tipům, se mi daří kombinovat online a offline svět.

Tvorba členské lekce, je díky návodům v pohodě a když něco nevíte, tak se máte vždycky koho zeptat. Kdykoliv si otevřu některou z lekcí na fakultě, vždy o kus povyrostu a uvědomím si, že to byla skvělá investice, která se mi už několikrát vrátila. Vřele doporučuji tuhle Plážovou vysokou studovat.
Ivana Sáčkováwww.ivanasackova.cz
On-line kurzy jsou pro moje podnikání stěžejní. Jeden kurz jsem vytvořila už předtím, ale teprve na vejšce jsem ho dokázala správně zařadit do cesty zákazníka tak, aby se klienti hned na začátku nepolekali velevysoké laťky. Naučila jsem se správně dávkovat informace uvnitř kurzu i připravit zákazníka na vyšší cenu produktu.
Jana Cardováwww.janacardova.cz
Členské sekce jsou hlavní produkty mého podnikání. Tvořila jsem je už před vysokou, ale na vysoké jsem si ujasnila proč a jak co dělat. Vysoká mi opět přinesla DŮLEŽITÉ informace o kterých jsem ani netušila, že je nutně MUSÍM znát, abych sebe a své podnikání posunula dál.
Renata Pekařováwww.onlineskolasiti.cz

Možná vás teď napadají tyto otázky:

 • Jaký bude rytmus a tempo Plážové vysoké?
  Kurz má 5 modulů a na každý si dáme 2 týdny. Celkem tedy 10 týdnů. To ale neznamená, že musíte za těch 10 týdnů vytvořit svůj vlastní online kurz.

  Tento kurz není závod a není nutné pospíchat vpřed po kreativní stránce. Důležité je rozumět jednotlivým krokům a vědět, kam sáhnout v momentě, kdy to budete prakticky potřebovat. Na výšce je to přeci jen už více o samostatném tvoření. :-)
 • Musím si něco DOKUPOVAT technicky?
  Do roku 2021 byly v Plážové vysoké pouze návody na MioWeb ve standardní verzi. Pak jsem se ale rozhodla, že se vrhnu do neznáma a prozkoumám za vás společně s odborníky na toto téma i další možnosti, jak tvořit členské sekce na WordPresu a MW Lite pomocí FAPI a SimpleShopu.

  Takže se můžete těšit na návody také pro ELEMENTOR A MIOWEB LITE. A dokupovat nemusíte nic, pokud nechcete. :)

  Pokud byste dokupovat chtěli a chtěli používat členské sekce na MioWebu v plné verzi, domluvila jsem pro vás 50% slevu na 1 rok na dokoupení plné verze MioWebu v případě, že teď máte MioWeb Lite. Tj. místo 2000Kč/měsíc platíte první rok jen 1000Kč/měsíc.
 • Musím mít zvládnutou STŘEDNÍ?
  NENÍ TO NUTNÉ. Plážová vysoká je samostatně postavený kurz a není nutné, abyste za sebou měli v praxi provedené jednotlivé moduly z Plážové střední.

  Každopádně mnoho věcí, které jsme se na Střední učili, budete dříve nebo později pro své podnikání potřebovat. Prodej online kurzů vyžaduje více zkušeností a mnohé techniky, které jsme se ve střední učili, copywriting, FB reklama, video, webináře, pokročilé techniky email marketingu a další, budete dříve nebo později potřebovat. Ale víte, kam sáhnout, takže teď se tím nemusíte stresovat. :)

 Máte nějakou další otázku? Ptejte se mě na [email protected].

Kolik to bude stát?

Když se podíváte na obrázek z mého FAPI, asi tušíte, že know-how, které vám v tomto kurzu předám, má milionovou hodnotu. Kolik by tedy měl stát?

Tuto otázku jsme si s Jirkou pokládali a debatovali o ni několik večerů. Začínali jsme na částkách okolo 50 - 60 000 Kč. Pak jsme se na to podívali z druhé strany a uviděli konkrétní tváře, které známe - vás, naše Plážové středoškoláky. A uvědomili jsme si, že taková částka je pro většinu z vás aktuálně nedostupná.

My to ale děláme především proto, že vás chceme posunout dál, chceme vidět vaše úspěchy, pokroky a chceme to dělat pro všechny z vás, kdo cítíte, že vás plážové podnikání baví a chcete se posunovat dále a růst.

Školné na Plážové vysoké je
29 970 Kč + DPH

Je to moc? Málo? Já věřím, že to je částka, kterou budete mít po spuštění svého online kurzu zpátky během prvního dne vaší první kampaně. Neslibuji. Jen vím, že tento potenciál online kurzy mají a samozřejmě výsledek je ve vašich rukách. 

Přístupy do kurzu máte natrvalo a tak nemusí zůstat u jednoho kurzu, který díky Výšce vytvoříte. Pravděpodobně jich v dalších letech bude několik. Stejně tak máte přístupy k aktualizacím, které každý rok v našich kurzech děláme adekvátně novým poznatkům, vývoji a zkušenostem, které máme. 

Pokud je to pro vás velký jednorázový výdaj, můžete si školné rozdělit do dvou plateb s rozmezím 1 měsíce. Cena v případě 2 splátek je o 500 Kč vyšší.

A samozřejmě pokud by vám to nějak nesedlo, můžete využít 14denní garanci

P.S: A cenově je to pořád méně, než byste zaplatili za jeden semestr na soukromé vysoké škole v ČR... :)

Do Plážové vysoké lze v průběhu roku vstupovat kdykoli. A i když teď máte třeba ještě čas a chuť to odložit na až někdy, z vlastní zkušenosti ale vím, že některé věci je dobré dělat hned, když člověk cítí, že to je to pravé.

Protože později se dostaví "zdravý rozum" se svými strachy a obavami, který nás umí odradit od plnění si vlastních snů a překračování nových výzev.
A tak se často z "později" stává "nikdy". 

Většinou vám vše přijde do cesty v pravý čas. A přesně o tom jsou všechny kurzy PZP. Když je žák připraven, učitel se objeví. Po 15 letech klasického podnikání jsem věděla, že se potřebuji posunout dál: mít webové stránky dle své představy, mít vlastní online kurzy. Nebyl však čas ani prostor koumat jak je udělat a hlavně jak nejlépe. Když jsem vstupovala na základní a pak i střední Plážovou, neměla jsem ponětí, že bude vysoká, navíc zaměřená na tvorbu kurzů, členských sekcí.

Bylo to jak sen: s termínem ukončení Plážové vysoké jsem si dala s čistým svědomím i termín spuštění svého vlastního kurzu. Věděla jsem, že tam bude opět smršť informací, které aplikuji okamžitě. Informace, rady, motivace, na které se můžete spolehnout, použít.

Dnes již běží můj 4. kurz, a jsem vděčná, že je tak nádherný a úspěšný právě díky vedení z Plážové vysoké. Jak jinak...:D
Monika Hemerováwww.monikahem.cz
Členskou sekci jsem se nejdřív pokoušela vytvořit sama, ale za čas jsem zjistila, že mi to jde hrozně pomalu, plno věcí dělám pokus-omyl, další věci vůbec neumím vytvořit a ještě mě to stojí plno času, energie a výsledek neodpovídá mým představám :-) Došlo mi, že potřebuju a chci skvělý návod, kde najdu jak technické věci, ale i témata týkající se strategie nebo třeba vedení kurzu. Chvíli jsem váhala kvůli ceně, ale pak jsem se rozhodla do sebe a do svého podnikání zainvestovat a poslechla svoji intuici.

Vysoká je supr, úžasně jsem se posunula osobně i v podnikání, docvaklo mi tam plno dalších souvislostí a našla jsem tam i věci, o kterých jsem vůbec netušila, že je potřebuju umět. :)
Martina Jíchováwww.martinajichova.cz

+ 2 FIRST MINUTE DÁREK
K PŘIHLÁŠKÁM NEJPOZDĚJI
DO SOBOTY 7. ŘÍJNA 12:00

Přemýšlela jsem, jak bych vás mohla ještě podpořit.

 • Co je pro mě vždy největší překážkou, když tvořím něco nového, ať už je to nový online kurz nebo jiný produkt?
 • Pomocí jakých technik a myšlenkových schémat překonávám nechuť, odpor, strach, pochybnosti? 

A na základě těchto překážek jsem vytvořila first minute dárek na míru vám, studentům Plážové vysoké:

WORKBOOK: Překonej své limity a přeskoč na další level svého podnikání

Praktické techniky a pracovní listy pro práci s démony, kteří vám stojí v cestě k vašemu pokladu v podobě vlastního online kurzu. Ve formě PDF k vytištění.

Získáte k objednávkám uskutečněným do SOBOTY 7. října 12:00

Je čas posunout vaše podnikání na další level

Pokud cítíte, že se chcete ve svém podnikání z pláže posunout, naučit se novým technikám, strategiím, být zase součástí skvělé kreativní a podporující party
a zároveň vytvářet online kurzy, které nejen že zatřesou panem FAPIm, ale i životy vašich klientů, pojďte do toho.

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje do přihlášky, ostrouhejte pastelky, nachystejte kalkulačky, zápisníčky a jdeme na to! :-)

Možnost rozdělit školné na dvě platby - rozmezí plateb je 1 měsíc. 

P.S.: Tohle všechno už jsme spolu zažili, jsme zvědaví, kam nás ta cesta dovede dál... :)