Stanislava Mrázková Vás zve již na pátý webinář z oblíbené série:

Podnikání z pláže v praxi

Lidé jako vy se rozhodli, že už nebudou jen snít, ale pustí se do akce. 

Jak objevili své téma? Jaké překážky museli zdolat po cestě?  Jejich příběh může být i Vašim příběhem. Nechejte se inspirovat :)

Webinář již proběhl, získejte přístup do archivu webinářů.

Co si z webináře odnesete a jaké hosty jsem pozvala? Sjeďte níže...

Sledujte záznam

Webinář se živě již vysílal.

KDY, KDE, JAK...

Čas konání: 1. listopadu ve 20:30

Nyní je k dispozici záznam webináře. 

Délka: 150 minut

Kde: Online.

Žánr: Inspirativní, motivační.

CO OD WEBINÁŘE MŮŽETE ČEKAT:

Čeká Vás praktický webinář se šesti podnikateli, kteří prošli kurzem Podnikání z pláže a budou s vámi sdílet své zkušenosti, poznatky, radosti a strasti na cestě k vlastnímu podnikání z pláže. 

Jejich příběh může být i vašim příběhem.

Načerpáte inspiraci pro Vaše vlastní podnikání i život, dáte prostor vlastním nápadům, které Vám začnou přicházet, když budete poslouchat naše povídání a otevřete svou mysl novým možnostem. Strávíte s námi příjemný nedělní večer, který bude stát za to. :)

S hosty si budeme povídat o těchto tématech:

  • Objevit téma svého podnikání z pláže, to je často nejtěžší věc. Jak objevili téma svého podnikání z pláže naši hosté?
  • Jaké obavy, strachy a nejistoty museli překonávat, než se pustili do akce? A co by dnes poradili dalším lidem na začátku?
  • Podnikat s malými dětmi za zadkem, či v manželském páru, to může být pěkná výzva. Jak to zvládli?
  • A co lidé okolo? Odrazovali je nebo podporovali? Jak se vlastně vypořádat s reakcemi okolí na to, že se rozhodnete podnikat z pláže?
  • Co byla na jejich cestě k plážovému podnikání největší překážka a co naopak největší radost?

Hosté webináře jsou normální lidé, kteří žijou život, jako Vy. 

To co je ovšem dělá výjimečnými je to, že se rozhodli vydat na cestu za svými sny, dělat to, co je baví a vydělávat díky tomu peníze. Vydali se na svou cestu k podnikání z pláže. 

Každý z nich je na své cestě jinak daleko. Pojí je však to, že prošli kurzem Podnikání z pláže a zúčastnili se závěrečné soutěže - Plážová výzva, kde se se svými projekty a eBooky umístili v TOP12. 

 

Webinářem provází:

Stanislava Mrázková

Úspěšná plážová podnikatelka, která inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Milými hosty webináře jsou:

Zuzana Koščová

Slovenská autorka dvou knih a několika eBooků, která ještě před pár lety byla uťápnutou šedou myškou. Jak prošlápla svou cestu?

Eliška a Andrzej Macurovi

Manželé, kteří se do plážového podnikání opřeli společně a vytvořili projekt Finance s úsměvem. Jak jde podnikání z pláže dohromady s partnerským vztahem?

Lucie Valchařová

Maminka na rodičovské dovolené, která na svém příběhu a zkušenostech vystavěla své podnikání z pláže. Jak to zvládla s malou dcerkou za zadkem? :)

Marcela Sobotová

Maminka dvouletého kluka, minimalistka, která skrze svůj projekt vnáší svým klientům a čtenářům inspiraci, aby vlastnili méně zbytečných věcí a získali více prostoru pro to důležité. Jak objevila své téma?

Jolka Williams

Asi nejvzdálenější studentka kurzu Podnikání z pláže ukazuje skrze svůj projekt, jak si splnit svůj americký sen. Online projekty propojují svět. :)

Růžena Nekudová

Rebelka, která se rozhodla sdílet svůj silný životní příběh a zkušenosti s dalšími lidmi a pomáhat jim tak nepodléhat společnosti a vlivům ostatních. Poslechněte si i její cestu k podnikání z pláže.

Zadejte své křestní jméno a e-mail
získejte přístup k záznamu webináře, který jsme živě vysílali 1. listopadu 2015.

Webinář již proběhl, získejte přístup do archivu webinářů.

Na webinář se registrovalo už 0 lidí