Stanislava Mrázková Vás zve na webinář ze série:

Podnikání z pláže v praxi

...tentokrát s pěti novopečenými podnikateli z pláže, kteří v březnu vstoupili do kurzu Podnikání z pláže a vydali se na cestu za svými sny.

Jak to dopadlo? Došli do cíle? Jaká byla jejich cesta a jaké překážky museli zdolat? Nechejte se inspirovat :)

Webinář již proběhl, získejte přístup do archivu webinářů.

Co si z webináře odnesete a jaké hosty jsem pozvala? Sjeďte níže...

SLEDUJTE ZÁZNAM

Webinář se vysílal v přímém přenosu 27. května 2015.

KDY, KDE, JAK...

Čas konání: 27. května 2015 ve 20:30

Nyní je možné shlédnout záznam.

Délka: 120 minut

Kde: Online.

Žánr: Inspirativní, motivační.

CO OD WEBINÁŘE MŮŽETE ČEKAT:

Inspiraci pro Vaše vlastní podnikání i život, nakopnutí tím správným směrem, skvělé nápady, které Vám začnou přicházet, když budete poslouchat naše povídání, rady a tipy pro Vaše vlastní podnikání (nejen) z pláže.

Povídat si budeme s pěti vítězi Plážové výzvy, kteří prošli kurzem Podnikání z pláže. Někteří tímto své podnikání startují, jiní podporují již léta rozběhnutý byznys. Jejich příběh může být i vašim příběhem.

Praktický webinář, který pro váš život i podnikání bude přínosem. 

S hosty si budeme povídat o těchto tématech:

  • Jak objevili téma svého podnikání z pláže? Měli o něm nebo o sobě nějaké pochyby?
  • Jaké obavy, strachy a nejistoty museli překonávat, než se pustili do akce?
  • Proč se do podnikání (nejen) z pláže vlastně pustili a jaké mají očekávání?
  • Kolik energie, usilí, mozkových buněk a času je stálo nastavení celého procesu? Je toto podnikání dostupné opravdu pro každého?
  • Podnikání z pláže a maličké děti? Podnikání z pláže a existující firma nebo zaměstnání? Jde tyto věci skloubit?

Hosté webináře jsou normální lidé, stejní jako Vy, s podnikáním, cíli a vizemi, které jsou dostupné i pro vás. Každý z nich je na své cestě k plážovému podnikání jinak daleko. Pojí je však to, že prošli kurzem Podnikání z pláže a zúčastnili se závěrečné soutěže - Plážová výzva, kde se umístili na prvních pěti místech. 

To, co mají především všichni společné je, že jsou to ženy, které se vydaly na cestu za svými sny, které se rozhodly dělat to, co je baví a vydělávat díky tomu peníze.

Webinářem provází:

Stanislava Mrázková

Úspěšná plážová podnikatelka, která inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Milými hosty webináře jsou:

Klaudie Fachinelli

Z učitelky a maminky na mateřské je dnes začínající plážovou podnikatelkou. Autorka eBooku 4 cesty k dítěti a vítězka Plážové výzvy, která své podnikání z pláže za dva měsíce postavila na zelené louce.

Michala Měřínská

Žena s vášní pro tvoření a barvy, která na únorovém webináři měla své podnikání z pláže ještě v plenkách. Kam se posunulo její podnikání za tři měsíce?

Veronika Mašínová

"Jsem máma a podnikám. Začala jsem před 5-ti lety na mateřské se 3-mi dětmi a dnes mám prosperující firmu." To o sobě říká Veronika, která ke svému klasickému podnikání přidala ještě to plážové.

Martina Doubková

Maminka dvou holčiček, která přetavila svou mnohaletou vášeň pro cvičení jógy do podnikání z pláže. Inspirujte se Martinou, jak můžete to, co milujete, udělat vašim podnikáním z pláže.

Ivana Cikánková

Žena v realitách, tak to je Ivana Cikánková. Realitám se věnuje už 17 let a do svého úspěšného profesního života zařadila další dílek skládačky - podnikání z pláže. Ivana přinese inspiraci těm z vás, kdo už podnikáte a chcete svůj byznys posunout zase o kousek dále.

Webinář se vysílá online. Získejte přístup na záznam webinář registrací. 

Webinář již proběhl, získejte přístup do archivu webinářů.