Stanislava Mrázková Vás zve na webinář ze série:

Podnikání z pláže v praxi

Lidé jako vy se rozhodli, že už nebudou jen snít, ale pustí se do akce. 

Jak objevili své téma? Co všechno museli vytvořit pro své podnikání z pláže a jaké překážky museli zdolat po cestě? Jejich příběh může být i Vašim příběhem. Nechejte se inspirovat :)

Webinář již proběhl, získejte přístup do archivu webinářů.

Co si z webináře odnesete a jaké hosty jsem pozvala? Sjeďte níže...

Sledujte záznam

Webinář se vysílal 20.9.2015.

KDY, KDE, JAK...

Čas konání: 20. září 20:30

Nyní můžete shlédnout záznam.

Délka: 120 minut

Kde: Online.

Žánr: Inspirativní, motivační.

CO OD WEBINÁŘE MŮŽETE ČEKAT:

Inspiraci pro Vaše vlastní podnikání i život, nakopnutí tím správným směrem, skvělé nápady, které Vám začnou přicházet, když budete poslouchat naše povídání.

Povídat si budeme se šesti vítězkami Plážové výzvy, které prošly kurzem Podnikání z pláže. Některé tímto své podnikání startují, jiné podporují již léta rozběhnutý byznys. Jejich příběh může být i vašim příběhem.

Praktický webinář, po kterém se nejspíše zamyslíte, proč už to dávno taky neděláte. :) 

S hosty si budeme povídat o těchto tématech:

  • Jak objevili téma svého podnikání z pláže? Měli o něm nebo o sobě nějaké pochyby?
  • Jaké obavy, strachy a nejistoty museli překonávat, než se pustili do akce?
  • Proč se do podnikání (nejen) z pláže vlastně pustili a jaké mají očekávání?
  • Kolik energie, usilí, mozkových buněk a času je stálo nastavení celého procesu? Je toto podnikání dostupné opravdu pro každého?
  • A co lidé okolo? Odrazovali je nebo podporovali? Jak se vlastně vypořádat s reakcemi okolí na to, že se rozhodnete podnikat z pláže?

Hosté webináře jsou normální lidé, stejní jako Vy, s podnikáním, cíli a vizemi, které jsou dostupné i pro vás. Každý z nich je na své cestě k plážovému podnikání jinak daleko. Pojí je však to, že prošli kurzem Podnikání z pláže a zúčastnili se závěrečné soutěže - Plážová výzva, kde se umístili na prvních šesti místech. 

To, co mají především všichni společné je, že jsou to ženy, které se vydaly na cestu za svými sny, které se rozhodly dělat to, co je baví a vydělávat díky tomu peníze.

Webinářem provází:

Stanislava Mrázková
Stanislava Mrázková

Úspěšná plážová podnikatelka, která inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Milými hosty webináře jsou:

Markéta Strnadová
Markéta Strnadová

Expertka na fyzioterapii se rozhodla, že svým projektem Vyprošťovák pomůže od bolesti nejen klientům ve své ordinaci, ale všem, kdo to potřebují, i když bydlí na druhé straně ČR.

Lucie Koubek
Lucie Koubek

Jde vůbec profese jazykové konzultantky a textové editorky dohromady s podnikáním z pláže? S touto otázkou si bravurně poradila milovnice češtiny Lucie Koubek.

Miriam Štolfová
Miriam Štolfová

Žena s vášní pro tvoření, která přišla ve svém životě na to, že nic nemusí, a tak dělá jen to, co se jí CHCE a co jí dělá radost. To zní skvěle, co myslíte? :)

Jaromíra Bednářová
Jaromíra Bednářová

Jde zkombinovat klasickou profesi učitelky na základní škole s online podnikáním? Jára se rozhodla to vyzkoušet a vznikl vskutku inspirativní projekt. :)

Lada Věntusová
Lada Věntusová

Hedvábí, šití, tvoření, barvy... Zdánlivě to nemá s podnikáním z pláže nic společného. Nebo ano? Lada je krásným příkladem toho, že i manuální tvoření a plážové podnikání jdou krásně k sobě.

Anna Chmelařová
Anna Chmelařová

Díky nemoci objevila, že strava může léčit a tak se Anička rozhodla svůj příběh, zkušenosti a znalosti sdílet dále, pomáhat dalším lidem a zároveň podnikat z pláže.

Webinář se vysílal online 20.9.2015. Získejte přístup na záznam webináře. 

Webinář již proběhl, získejte přístup do archivu webinářů.

Na webinář se registrovalo už 0 lidí