Toužíte mít dostatek peněz, žít v pohodě a klidu...

ale místo toho vám peníze způsobují stres a máte strach,
že sen o finanční svobodě se vám nikdy nesplní?

Říkáte si: "Přeci musí existovat způsob, jak v boji s penězi jednou provždy složit zbraně!"

Existuje.

Přihlášky jsou uzavřeny.

Peníze. Hojnost. Většina z nás je chce.

Ale všimli jste si někdy, že jen velmi málo lidí dosáhne finanční svobody, po které skutečně touží?

Má to svůj důvod.

❌ A není to proto, že se dostatečně nesnažíte.

❌ Není to proto, že byste nebyla dostatečně inteligentní, zručná nebo cílevědomá.

❌ A rozhodně to není proto, že někteří lidé jsou předurčeni k tomu, aby byli bohatí, zatímco jiní jsou předurčeni k věčnému boji. 

Míra finanční svobody vychází z vašeho myšlení, emocí vůči penězům a z finančních návyků, které tady a teď máte či nemáte.

A dobrá zpráve je, že toto vše se dá změnit. 

Je vám toto povědomé? 

 • NESNÁŠÍTE prodávání! Máte blbý pocit chtít za své služby a znalosti peníze.
 • Při otázce “Kolik tvůj produkt stojí?” hledáte v mysli výmluvy a kličky a máte chuť se OMLOUVAT za to, že za svou práci chcete peníze.
 • Impulzivně utrácíte za nesmysly a následně máte pocit viny. Nebo naopak přehnaně šetříte a nikdy si nic nedopřejete.
 • Do práce chodíte hlavně kvůli penězům. Dělat něco co mě baví? ANO! Ale jedině zadarmo!
 • Pokud jde o PENÍZE, cítíte TLAK a STRES. Frustraci, že jich nikdy není dostatek a když na chvíli ano, zase někam zmizí. "Aaaaa! Kdyby tak peníze neexistovaly," přejete si občas.
 • Ráda kupujete oblečení dětem a dárky kamarádkám. Ale nikdy ne sobě! Když vás někdo obdaruje jen tak, máte trapný pocit dluhu.
 • Přejete si žít v dostatku a mít hodně peněz, ale zároveň věříte, že bohatí lidé jsou zlí, namyšlení nebo mají špatné vztahy. A to vy nechcete.

Nejste v tom sama! :) Pamatuju si ten pocit marnosti, často i zlosti a únavy, když máte pocit, že jste ODSOUZENÁ k životu, ve kterém den za dnem MAKÁTE, abyste vzápětí musela zase vše UTRATIT. Peníze si k vám prostě nechtějí najít cestu v hojnosti, potvory jedny. 

Skončí tohle někdy?! Je vůbec možné, abyste to změnila?

A pokud to teď čtete a říkáte si: “Ty jo, ty mi snad čteš myšlenky,” protože to je přesně to, s čím v sobě BOJUJETE, chci vám říct, že můžete složit zbraně. Kryju vám záda.

A řeknu vám, kde je zakopaný pes. Čtěte dále.

Už jste zkusila všechno. Vyladit byt podle feng shui, dát peníze do červené peněženky, přečíst si několik chytrých knih o penězích. Hledáte cesty, jak vydělat více, a stejně pořád nemůžete říct, že byste žila v hojnosti.

Proč to nefunguje?

 • Protože vydělávat peníze, makat na podnikání, makat v zaměstnání, ladit svůj prostor, dělat si vision boardy... to jsou všechno vnější věci.
 • Nic z toho nemůže fungovat, pokud nezměníte to nejpodstatnější – ZDROJ toho všeho. Je potřeba změnit kořeny, ze kterých právě ta vaše finanční hojnost roste.

Co jsou ty kořeny? Jsou to vaše EMOCE, MYŠLENKY A NÁVYKY.

Vaše emoce vedou k tomu, jaké jsou vaše myšlenky.

A vaše myšlenky utvářejí vaše každodenní chování. A když se nějak chováte opakovaně, vede to k návykům.

Návyky utvářejí váš životní styl a to, kdo jste. Včetně vašeho života v (ne)hojnosti.

Zvu vás tímto do online kurzu ŽIVOT V HOJNOSTI

Už od roku 2015 provádím lidi cestou k vlastnímu podnikání, a zjistila jsem, že i když dám všem do ruky stejné znalosti a nástroje, někdo z nich do pár měsíců udělá zlaté pruty, zatímco jiný ani po pěti letech nevydělává. 

Vím proč. Sama jsem si před lety prošla cestou úzkosti, strachů i nejistoty okolo peněz a hojnosti.

Nutno říct, že úspěšně. :) Dnes žiju svým vysněným stylem života, a jak asi tušíte, nestalo se to ze dne na den. Kromě podnikání k tomu vedl také PROCES ZMĚNY myšlenek, emocí a návyků, kterým chci teď provést i vás. 

Jsem Stáňa Stiborová. Autorka projektu Podnikání z pláže a stejnojmenné knihy, kterou četlo přes 50 tisíc čtenářů. Podnikám od mých 21 let, prošla jsem si skrze vrcholy i údolí a nasbírala po cestě k úspěchu bohaté zkušenosti. Od roku 2015 jsem lektorka online kurzů, kterými prošlo přes 7 400 lidí. 

Taky jsem máma 4 dětí. Miluju cestování po světě i vrtání se v hlíně na zahradě za naší jurtou. Na mé děti, cesty i záliby mám dnes víc než dost času i peněz. Žiju v hojnosti.

Kurzem *Život v hojnosti* vás provedu od 29. května 2023 a potrvá 21 dní

Je čas přivítat ve vašem životě SVOBODU, LEHKOST A RADOST, které jdou s penězi ruku v ruce. 

Zatočíme jednou provždy se škůdci kolem kořenů vaší hojnosti. Zbavíte se mýtů, přesvědčení a nezdravých návyků okolo peněz a naučíte se, jak si vzít zpět svou sílu. 

Už žádné kompromisy. Můžete být šťastná a bohatá zároveň. 

 • Nebudete potřebovat nic víc než připojení k internetu, abyste mohla studovat jednotlivé kroky v kurzu, dělat úkoly a komunikovat se "spolužáky".
 • Celým kurzem můžete procházet na mobilu nebo tabletu, nepotřebujete počítač.
 • Všechny mé video přednášky v kurzu jsou také ve formě AUDIO nahrávek, které si můžete pustit jedním kliknutím - na procházce, v autě, při kojení nebo mytí nádobí. Kurz je udělán s ohledem na váš čas. :)
 • Jednotlivé lekce a úkoly můžete dělat ve vlastním tempu.
 • Celý červen vám budu "stát za zadkem" v podpůrné FB skupině. Pro vaše sdílení, dotazy i překročení překážek na cestě mě budete mít na dosah ruky.

"...Měsíc po tomto úžasném kurzu se začaly dít velké změny ohledně financí. Ať už to bylo, že manželovi zničehonic zvýšili plat, a doteďka, je to už rok od kurzu, nám prostě proudí peníze. Přichází z různých stran, z různých zdrojů a já se vlastně ani nemusím o nic snažit. Připadám si pro peníze magnetická. ...

Konečně tedy máme finanční peřinu, po které jsem toužila, a zároveň žijeme život v hojnosti, a to opravdu ve všech směrech. Máme hojnost na talíři, máme hojnost na účtech a cítíme i hojnost v srdci, hodně lásky, hojnost v přátelství. Život se neskutečně rozzářil a posunul dál.

A za to velice děkuji,..."
Zuzana Navrátilováhttps://www.zuzanasaya.cz/
Milá Stáňo,
když jsem kurz objednávala váhala jsem, zda do toho jít, jestli je teď správná doba, atd. Teď zpětně mohu říci, že to byly jedny z nejlépe investovaných peněz za poslední dobu. Kurz je sestavený jasně, smysluplně a přehledně.

Líbí se mi, že se tam najde pro každého něco, co s ním bude rezonovat a co mu pomůže se posunout dál. Navíc si kurz mohu pouštět opakovaně a tím pádem si z toho vždy vzít něco nového, nebo si připomenout některé důležité věci a momenty.

Za poslední měsíc a půl od začátku tvého kurzu jsem si prošla opravdovým přerodem. Z vyčerpané, strhané, vystresované, nestarající se o sebe učitelky a manželky po klidnou, vyrovnanou, starající se o sebe a o své blízké začínající (doufejme) podnikatelku. Všímá si toho i mé okolí, že jsem nějaká jiná/divná, veselejší, uvolněnější.

Moc děkuji za tvůj kurz, za energii a čas, který do toho vkládáš, protože tím pomáháš mnohým lidem. Pomáháš v lidech znovu nastartovat energii, sebelásku, to, že si zaslouží "být a mít", víru - prostě žít v hojnosti!
Lucka Angerová

CO VÁM PŘINESE KURZ ŽIVOT V HOJNOSTI:

 • Zbavíte se jednou provždy mýtů a nepodporujících přesvědčení, které teď blokují proud peněz a hojnosti do vašeho života.
 • Pronikneme společně do hloubky vašich emocí, a naučíte se, jak negativní emoce jako strach, nejistotu, vinu, zlost a další využít jako skvělé hnojivo pro vaši úrodu.
 • Vytvoříte si nové funkční finanční návyky a můžu vám slíbit, že to zvládnete, i když se vám teď při těch slovech odporem staví chlupy na zádech.
 • Naučíte se řídit s lehkostí své peníze a získáte tím zpět do svých rukou sílu i zodpovědnost za svůj život.
 • Díky technikám a cvičením, které v kurzu budeme společně dělat, ucítíte ve svém životě především větší SVOBODU, LEHKOST A RADOST. Budete se cítit spokojenější.
"...Chtěla jsem ženám pomáhat, ale nedokázala jsem si za to vůbec říkat o peníze. A když už jsem si o ně řekla, tak jsem si při tom připadala hrozně a podceňovala jsem sama sebe i svoji práci.

Až díky kurzu Život v hojnosti jsem svůj vztah k penězům úplně překopala a díky tomu jsem dokázala najednou ZAČÍT PRODÁVAT svoje kurzy i webináře s vnitřním klidem a jistotou..."
Denisa Dohányosováhttps://www.kralovnou.cz/

O čem to ale nebude?

 • Pokud hledáte zázračnou pilulku, kterou spolknete a zítra budete myslet jako milionáři, do kurzu NEVSTUPUJTE.
 • Kurz NENÍ stavěn na finanční ezoterice. Jako podstatné vnímám to, co se děje ve vaší mysli, ve vašem srdci a těle, a na tom budeme makat. :)

  Pokud chcete zodpovědnost za svou hojnost odevzdat červené peněžence a devíti pomerančům v jihovýchodním rohu vašeho bytu, do kurzu raději nevstupujte. Nejspíše by vás zklamalo, že budete muset něco měnit především UVNITŘ SEBE.
 • Nebudeme si opakovat afirmace a nalhávat si – „žiju v hojnosti, jsem bohatá“, pokud to tak tady a teď není.

  Zakrývání hnoje zlatým poklopem nezabrání tomu, aby přestal smrdět. :) Podíváme se pravdivě na to, co si v sobě ve vztahu k penězům nosíte, a možná to nebude úplně voňavé. Což nevadí. Hnůj je pro dobrou úrodu potřebný, když víte, jak s ním naložit.

SVOBODA.

LEHKOST.

KLID V DUŠI.

Ten úžasný pocit, když ráno vstanete a víte, že můžete žít svým vysněným stylem života a v souladu se svou duší. To je život v hojnosti. 

A nemusíte mít vůbec špatný pocit, pokud to teď cítíte jinak.

Úzkost, nejistota, vyčerpání, otrávenost a někdy dokonce zlost, pocit nikdy nekončícího běhu, závist, vina, pocit selhání a taky pocit, že si to nezasloužím a neexistuje možnost, jak v té hojnosti žít. 

To popisuji sbírku některých svých vlastních pocitů okolo peněz a hojnosti před tím, než jsem se před lety rozhodla, že takhle to už nechci. 

Nezlomila jsem nad sebou hůl. Vždy jsem věřila, že život máme ve svých rukách, a nedostatek peněz v mém životě jsem nevnímala jako PROBLÉM.

Byl to VÝSLEDEK mých myšlenek, emocí a návyků. 

Stejně tak hojnost v mém životě dnes nevnímám jako nějaké ŠTĚSTÍ nebo NÁHODU. Ale opět vím, že je to VÝSLEDEK. 

Máme to ve svých rukách. Já i vy. :)

Nemusíte se s tím narodit.
Dá se to naučit.

Já jsem se taky narodila ještě „za komančů“ a vyrostla ve společnosti, kde bohatí lidé byli (jsou) považováni za vykořisťovatele a zloděje.

Stejně jako celá naše společnost jsem dostala do vínku mindset strachu a života v omezeních a nedostatku. Takový dav se totiž manipuluje mnohem lépe, než lidé žijící ve svobodě a lehkosti. 

Rozhodla jsem se ale, že takhle to nechci. 

Stejně tak to ve vašem životě musíte být vy, kdo se rozhodne pro změnu. To, co dělí úspěšné lidi od neúspěšných, je, že ti úspěšní dělají nové věci, jdou do akce, posunují se vpřed a věří, že změna JE možná.

Věříte vy, že změna je možná?

MŮJ OSOBNÍ PŘÍSLIB:

V průběhu online kurzu vám předám vše, co potřebujete pro svou proměnu: Myšlenky i konkrétní techniky, o kterých vím, že mají velký potenciál změnit váš život. Změnily a mění totiž (nejen) ten můj. :)

Vím, že práce s myšlenkami, emocemi a návyky okolo PENĚZ je klíčovým dílkem do skládačky úspěchu i pocitu svobody v životě.

A dovést vás k úspěchu a pocitu finanční svobody:
to je moje mise a moje vášeň.

Vím, že ta práce je a bude ve vašich rukách.

A až budete v průběhu kurzu čelit výzvám, budu vám stát za zadkem. :) Podpořím vás, nasměruji, odpovím, dám zpětnou vazbu.

Proč to dělám?

Víte, já už mnoho let cítím, že to je téma, ve kterém vám mám předat kus svých zkušeností. Nejen cítím. Vy se mě na to dokonce často ptáte a rok co rok toto téma řešíme ve skupinách ke kurzu Podnikání z pláže, kde na to ovšem není dostatečný prostor. Právě to pro mě byl impulz pro vytvoření Života v hojnosti.

A víte, měnit skrze svou práci lidem životy, je úžasný pocit. A protože vím, co se v kurzu dělo v předchozích letech, už se tetelím nadšením na letošní proměny. :)

A ano, pro ty, kdo potřebují, abych to řekla: je to i mé podnikání. Díky mým online kurzům žiju já a má rodina v hojnosti. Nicméně za to vděčím i tomu, že už 9 let dávám do všech kurzů maximum a záleží mi na výsledcích lidí, kteří mé kurzy absolvují. Včetně Života v hojnosti.

Je tady ale ještě jeden důvod: Vím, že když odhodíte vy ty své nepodporující myšlenky, emoce a návyky, které vás teď svazují, vyroste i vaše podnikání. Dokážete i vy pomoci mnohem většímu počtu lidí skrze to, co děláte. A pokud nepodnikáte, budete prostě více zářit a svět bude krásnější, příjemnější místo k životu.

Věřím, že každý z nás může skrze svou misi nebo poslání přispívat k tomu krásnějšímu a příjemnějšímu světu. A svět, kde jsou lidi úplně v pohodě s úspěchem, penězi a vlastní hodnotou, to je svět, kde lidé dělají to, co milují, baví je to, vzájemně se podporují a mohou být sami sebou. To má pak přesah do všech dalších oblastí života, jako jsou vztahy, výchova dětí, péče o sebe sama i o planetu. Takový svět chci pro sebe i své děti.
Stáňa

Transformačními ročníky 2021 a 22 prošlo už 531 lidí a o kurzu říkají:

Tenhle kurz byl zase jízda! Stejně jako všechny ostatní Stáni kurzy je nabitý informacemi, přehledný, a praktický. Energie ve skupině byla neopakovatelná.

Moc Ti děkuji, Stáňo, za Tvé průzračné vhledy a osobní podporu po celou dobu kurzu. Díky za Tvé sdílení osobních zkušeností včetně různých težkých finančních situací a návodů, jak z nich ven. Kurz mi pomohl zbavit se mnoha starých přesvědčení (například abych mohla být bohatá, tak se musím sedřít) a také pocítit hlubokou vděčnost za hojnost, kterou už dnes mám.
Lenka Baratouxgeoložka, fotografka a světošlápek
https://lenkabaratoux.com/
Moc děkuji Stáňo 🥰 Podívala jsem se konečně sama sobě do očí a zjistila, co chci, co potřebuji a co mi dělá dobře.

Neobešlo se to bez slziček, hlavně, když jsem odhalovala rány z dětství,. Ještě jednou díky. Jsem tvojí velkou obdivovatelkou a přeji hodně štěstí na další cestě hojnosti. Tvoje práce je velký přínos pro nás všechny a má smysl.
Petra Děkanová
Ahoj Stáni,
děkuji Ti, že jsi tento kurz vytvořila. Je ucelený a propojený přesně v takových místech, že to všechno zapadlo do sebe a proměnilo staré v nové. Prošla jsem si v něm velmi intenzivní čas změn, aha momentů a překvapujících poznatků, jak to s penězi mám a jak si v tom pěkně uklidit tak, aby mi v tom i mým penězům bylo dobře.

Tolik užitečných věcí jsem se dozvěděla, které jsem se naučila a užívám jich. V týdnu o myšlenkách - jsem se dostala do sledování svých myšlenek a reakcí ohledně peněz a dostala jsem příležitost udělat změnu, nechala jsem své reakce v pozorování, a své staré nutkavé chování jsem uvolňovala, a v momentě úspěšného zvládnutí přišlo setkání s lidmi, kteří hojnost žijí a kteří se mnou sdíleli mou změnu.

V týdnu o emocích mi bylo špatně i fyzicky jak se ty staré nánosy odlupovaly a měnily v přínosné, zažívala jsem, jak ty strachy se mění v laskavé spojence a jak mi to dělá dobře. Hluboce se mě dotklo rande s penězi, ta něha a láska peněz jak je tady pro nás a já se ji otevřela také.

A ty návyky - uklidila jsem si v systému řízení peněz a začalo mě to bavit, teď mají peníze u mě a mé rodiny své jasné místo. A poslední lekce byla pro mě Oslavou Peněz a toho, s čím teď vykračuji do svého života.

Bylo to pro mě poprvé - uvedení do světa peněz, děkuji, že jsi mě skamarádila s penězi, jsi úžasná koučka a miliónová žena. A bylo mi radostí a potěšením s Tebou jít touto cestou peněz.
Barbora Urbánková
Moc ti chci poděkovat za inspiraci a zprostředkování úžasných vhledů do mě samotné. Techniky "randíček" jsou naprosto fantastické a netušila bych, co v sobě ještě najdu za "hnůj". To, že ho můžu přetavit na skutečné hnojivo pro můj růst mě nikdy nenapadlo a díky tobě se konečně za svůj hnůj nestydím, ale učím se ho přijímat a je to nesmírně osvobozující.
Lenka Pilná
Kurz doporučuji všem, kteří se nebojí to zkusit jinak a jít do hloubky v oblasti hojnosti a třeba odkrýt i něco, co už dávno vytěsnili.

Kurz měl krásnou energii a atmosféru, pro mě měl určitě smysl, přišel ve správný čas. Tak přeji všem ostatním, ať i k nim dorazí ta možnost prožít kurz ve správný čas a ať nepromarní příležitost!
Markéta Čtveráková
Milá Stáňo, děkuji za kurz, posílám malé shrnutí.

Kurz mě naučil přemýšlet nad svými finačními návyky a podívat se, odkud se vzaly. Něco jsou démoni minulosti a už je nechám spát, ale ráda bych, aby nade mnou neměli moc a abych nastavila finanční povědomí svým dětem co nejlépe.

Začala jsem s radostí opět používat hotovost (kterou už jsem dlouho brala jen jako občasnou nutnost z pravěku). Přemýšlím teď víc, nad cenou svojí práce a dívám se, kde mám rezervy a peníze zbytečně odtékají.

Uvědomila jsem si, že peníze pro mě nejsou důležité, peníze jsou pro mě samozřejmé. Prostě jako je voda, vzduch, slunce, nebo třeba magnetické pole země, tak jsou na světě taky peníze. Důležité je, co má člověk v hlavě a co umí, možná že právě v tom je zdroj mojí hojnosti. Důležité je taky uvědomění, co vlastně pro svojí hojnost potřebuji. Protože leckdy vlastně jen stačí otevřít oči, či se po tom natáhnout. A zároveň i vědomí, že některé věci k životu nepotřebuji.

Děkuji, že jsem mohla být součástí, moc mě to bavilo.
Hana Valentováwww.trikavky.cz
Děkuji Stáně za kurz. Pomohl mi otevřít oči abych zjistila kde se nejvíce ztrácí peníze a kde zase jsem pro peníze rodinou využívaná. Pár dní po AHA momentu jsem jim sdělila, že budu sobec co myslí jen na sebe a dceru. Že žádné peníze ani další jako je jídlo se konat nebude. Že končím s nimi. Hodlám své peníze věnovat jen sobě a mé nejdražší dceři. Díky kurzu jsem zjistila, že mě využívá a zneužívá rodina na úkor mojí vlastní hojnosti.

Díky Stáně a jejímu kurzu jdu vpřed a netoulám se v bludném kruhu co nemá konce. Kurz je perfektně udělaný.
Zdenka
Milá Stáňo, právě jsem dokončila poslední cvičeni v kurzu Život v hojnosti a jsem nadšená. Tolik rozuzlení a AHA momentů i po mnoha letech seberozvoje. Děkuju, že děláš, co děláš. Děláš to skvěle. Mám i koupený kurz Podnikání z pláže, na který se teď ladím úplně jinak a vnímám své budoucí podnikání i celkový pohled na peníze, vydělávání i samotný prodej totálně jinýma očima, s větší důvěrou v sebe, s větší pozorností na to podstatné, hodnotné a trvalé.

Děkuju, ještě jednou. A teď hurá na (PZ)Pláž!
Deni F.
O finanční hojnost se zajímám již delší dobu a některé věci mám již nastaveny, nicméně tento kurz mi pomohl podívat se na „peníze“ více z pozice hlavy, tzn. myšlenek a emocí a pochopit tak, proč se opakují některé mé vzorce a co s nimi. Největší VAU byl pro mě moment „nechtít se mých přesvědčení zcela zbavit, ale …“ Pokud chcete vědět více, rozhodně vstupte do tohoto kurzu. Vřele doporučuji každému, protože každý ve svém životě s penězi hospodaří.
Marcela

Toto je důležité – jak online kurz probíhá: 

Pokud jste absolvovali některý z mých kurzů, už to znáte. :)

E-mailem dostanete přístupové údaje do členské sekce, kde můžete sledovat a číst jednotlivé lekce. Ty jsou zpracovány formou VIDEÍ A TEXTŮ. Pokud nemáte možnost koukat na videa, vše si můžete přečíst nebo pustit jako AUDIO nahrávku. 

Na svém mobilu – místo surfování na Facebooku u snídaně, cestou v autobuse, večer místo zpráv, při kojení... ;-) 

Kurz je rozdělen do tří modulů
1 modul = 1 týden

Tyto moduly jsou pak rozděleny do jednotlivých lekcí. Moduly a lekce se budou otevírat průběžně dle harmonogramu kurzu. Následně k nim budete mít přístup natrvalo. O každém novém modulu či lekci se dozvíte e-mailem a také v naší uzavřené FB skupině. 

+ VŠE TAKÉ JAKO AUDIO

Všechny lekce vč. bonusových videí a vysílání si můžete pustit také jako AUDIO nahrávku, na kterou se prokliknete rovnou z e-mailu, který v daný den pošlu.

Můžete tedy snadno poslouchat v autě, na procházce nebo při mytí nádobí a nemusíte mít strach, že byste na kurz neměli čas. 

Pokud si to chcete přečíst detailněji, čekají nás tyto tři týdny - tři moduly:

MODUL 1: Myšlenky

V tomto modulu odhalíme zdroj nepodporujících myšlenek, které máte ve vztahu k hojnosti, penězům a bohatství. Také si ujasníme vzorce, které vás tady a teď ve vztahu k hojnosti negativně ovlivňují.

Možná už je dokonce i znáte, jenže co s nimi? Jak se jich zbavit? Jak je přepsat a myslet „správně“? Na tomto bodě se spousta lidí zasekne, a my se od tohoto bodu odpíchneme pro další práci. 

Pro každou změnu v životě je totiž podstatné UVĚDOMĚNÍ si toho, kde tady a teď jsem. Následuje pochopení a rozloučení se s nefunkčními strukturami a tím vzniká prostor pro nové. Cesta transformace začíná. :)

 • Pravdivě se podíváte na to, kterému ze 77 nepodporujících stereotypů a mýtů okolo hojnosti a peněz věříte.
 • Odhalíte, kde se to ve vaší mysli vzalo a jaký je váš VZOREC hojnosti, který ovlivňuje váš každodenní život.
 • Ujasníte si, co přesně pro vás znamená finanční svoboda a hojnost. Ne jen tak povrchně, jak vám to možná nadiktovala společnost. Půjdeme do hloubky až k vaší opravdovosti a k tomu, co doopravdy chcete vy.
Za ten jediný týden se ti podařilo obrátit mě a mé myšlení úplně naruby. Vím že je to teď nějaký stav euforie a přede mnou je nesmírně práce, a všeho možného, ale... to co se stalo za tento týden s mým dosavadním nastavením mi přijde až nemožné.

Kdyby mi to někdo vyprávěl, nejspíš bych si ťukala na čelo, že se zbláznil. Co chci říci je DÍKY, DÍKY, DÍKY! Díky za tebe, za to jak kurz vedeš, za Tvůj čas, za Tvou energii a prostě za všechno!
LuckaÚčastnice kurzu 2022 po prvním modulu

MODUL 2: Emoce

Skrze techniky práce s démony a stíny, které využívám ve všech oblastech života (vztahy, mateřství, zdraví, osobní rozvoj) a mám je už dobře prověřené, pronikneme v tomto modulu až k temnotám ukrytým hluboko uvnitř vaší duše.

Nebudeme tady ty negativní emoce a pocity ničit a pálit ani se jich zbavovat. Nebudeme je ani nahrazovat pozitivním sluníčkařením nebo afirmacemi. Uděláme si z nich spojence, vyléčíme minulost a vykročíme do budoucnosti. Už žádné kompromisy. Můžete být bohatí i šťastní zároveň. 

 • Zjistíte, jak váš vztah k penězům ovlivňuje strach, zlost, pocit viny, smutek nebo lítost a kde se to ve vás, sakra, vzalo!
 • Objevíte překvapivé souvislosti v tom, jak se tyto emoce a váš vzorec hojnosti promítají do vašeho každodenního života, a naučíte se jednoduchou techniku všímavosti.
 • Naučím vás unikátní techniku práce s negativními emocemi, které říkám „Rande s démonem“. Unikátní je v tom, že ty negáče nebudeme pálit, ničit ani posílat pryč. Naopak zjistíte, co vám přináší, proč si je hýčkáte a jak skrze ně můžete vyrůst. Tuto techniku využijete v budoucnu i v jakékoli další oblasti života (mateřství, vztahy, zdraví atd.).
 • Podíváme se taky na váš vztah s penězi a hojností, a hravou formou objevíte, kde teď máte mezery, proč vám vztah s penězi neklape a jak to můžete začít dělat jinak.

MODUL 3: Návyky

Tento modul bude o řízení peněz a konkrétních každodenních návycích, které jsou spojeny s hojností v životě a které můžete začít dělat hned teď.

Nemusíte čekat na „až někdy“, nemusíte mít žádné superschopnosti ani extra příjmy. Já jsem začala svou cestu k hojnosti v období statisícových dluhů jako matka samoživitelka na volné noze.

Pokud chcete finanční svobodu, je potřeba přijmout také finanční zodpovědnost, a tak si vysvětlíme, co si pod tím pojmem vlastně představit a jak to s lehkostí dělat. A nebojte se. Vím, že pojem řízení peněz je strašně nesympatický, ale to dáte a bude vás to ve finále i bavit! 

 • Seznámím vás se základními návyky řízení osobních peněz, které nám ve škole a v rodině většinou zapomněli říct.
 • Zjistíte, kde jsou v oblasti řízení peněz vaše silné a slabé stránky a jak toho můžete využít pro větší hojnost v životě.
 • Naučíte se, jak jednoduše a s tím, co už tady a teď máte, budovat svou finanční hojnost, a to i v obdobích života, kdy žijete „z ruky do huby“.
 • Dám vám 5 konkrétních tipů a návyků k hojnosti a penězům, které můžete jednoduše a okamžitě integrovat do života.
Ahoj Stáňa,

Chcem ti povedať, že kurz život v hojnosti považujem za jednu rozumnú a zmysluplnú investíciu do svojho života. Kurzom sme si prechádzali spolu s manželom.

Myslím, že niekde si spomínala, že tretí modul Návyky je najmenej obľúbený, ale práve tento modul považujem za obrovskú hodnotu tohto kurzu. Prvé dva moduly boli pre mňa skvelé na "dočistenie" nejakých nánosov, ktoré som ešte mala, ale posledný modul je pre mňa TOP.

V FB skupine som sa odmlčala, pretože som sa do štúdia tak zahĺbila, že som nechcela byť ovplyvňovaná alebo rozptyľovaná inými vhľadmi alebo názormi. Nahrávky z tretieho modulu si počúvam opäť a opäť.

A ono to nie je o tom, že by som to už nepočula alebo nevedela, dokonca dosť z toho už aj v praxi robím, ide o to, že si mi dala na to iný pohľad, vniesla si mi do toho systém a absolútne aplikovateľné rady.

A presne toto je pre mňa alfa a omega - APLIKOVATEĽNÉ a POUŽITEĽNÉ - žiadne ezo veci. Prešla som si mnoho kurzov aj lacnejších aj drahších, no mnoho z nich malo spoločný výsledok - non applicable in the real life :(. Bola som potom sklamaná a mrzelo ma, že som utratila peniaze.

Tvoje kurzy sú kurzy za rozumnú cenu s obrovskou hodnotou: Upratané, systematické, z praxe, zo skúseností, rozumné and immediately applicable in life (idú mi na myseľ anglické ekvivalenty, ale verím, že sa chápeme 🙂 )

Úprimná vďaka Stáni 🙏🙂🌞

Krásny slnečný deň prajem. Katka.
Katka Kováčová

Každý týden bude probíhat takto:

1× TÝDNĚ (pondělí): Ucelené informace k danému modulu formou videa a textu

Každý modul odstartujeme úvodním videem, které vždy najdete také ve formě textu, protože vím, že ne každý rád kouká na videa a pro někoho je to překážka a důvod, proč to odsouvat. V úvodním videu nebo textu si představíme hlouběji koncept daného tématu.

3× TÝDNĚ (PO–ST): Praktický úkol

V každém modulu budou také 3 lekce a s nimi spojené praktické úkoly. Vždy k nim bude doprovodný inspirativní a vysvětlující text na cca 15–20 minut čtení nebo poslechu. Některé úkoly uděláte formou psaní, jiné formou nějaké aktivity ve vašem každodenním životě. Bez akce není reakce. Právě tyto praktické úkoly vám pomohou udělat ve vašem životě změny. 

Zbytek týdne budete mít na to, abyste jednotlivé úkoly ve svém tempu udělali a integrovali do svého života. Takže pohodové tempo. :)

Kurz Hojnost byla moje nejlepší investice minulého roku. Není týden, abych si neposlechla alespoň 3 lekce. Mám to jako motivační podcast. 🙏🏼❤️ Děkuji. Skvěle zpracovaný kurz.
Jiřina Inawww.popluj.cz
Milá Stáňo,
moc děkuji za možnost účastnit se online kurzu Život v hojnosti. Je pro mne velkým přínosem a vůbec nelituji peněz, které jsem za něj dala! Jsem z něj nadšená! Nadšená tak, že jsem si před chvílí přikoupila ještě VIP bonusy. Úplně mi to otevřelo oči. Věřím, že tímto do svého cashflow dostanu konečně řád. Je fakt, že hromada nesmyslných vzorců se se mnou táhne od dětství.

Výborný nápad jsou pracovní listy a jejich vypracování, nejprve to hloubání v paměti a pak přenesením na papír vidím, jak to vlastně já mám nastaveno.

Krásně a normálně lidsky vše srozumitelně vysvětlujete.
Kateřina
Kurz mi přinesl opravdový pocit hojnosti. V dostatku žiji už dlouho, ale ten pocit jsem postrádala a uvědomovala si, že mě to blokuje. Teď ho mám. S jemným ostychem pozoruji jeho čistotu.

Je mi jasné, že to jsou otevřené dveře a já se docela ovládám, abych do nich nevlítla s rozběhem. Nabádám se k trpělivosti a nepouštím svoji cestu z očí. Když si vzpomenu, že jsem měla strach na ni pohlédnout... změna tak obrovská, že mám tendenci o ní šeptat, aby mi neprotekla mluvením mezi prsty.. Děkuji z celého srdce, mám co jsem potřebovala..🙏❤
Katka M.

PODPORUJÍCÍ KOMUNITA

Přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete moct své kroky na cestě, úspěchy i otázky sdílet se svými spolužáky. :)

POUTAVÁ VIDEA

Úvodní informace ke kurzu a jednotlivým modulům jsou ve formě poutavých video-přednášek. Pro tento kurz jsme vám je natočili na Tenerife.

VŠE TAKÉ JAKO AUDIO

Obsah kurzu také ve formě AUDIONAHRÁVKY – můžete si jednotlivé moduly a lekce pustit jako podcast a využít tak k poslechu například čas v autě nebo na procházce.

PŘEHLEDNÉ TEXTY

Všechny moduly a lekce jsou samozřejmě ve formě přehledných a čtivých textů v členské sekci, ke kterým se můžete kdykoli vracet. K úkolům, které to vyžadují, dostanete také pracovní listy k vytištění.

+ KAŽDODENNÍ OSOBNÍ PODPORA STÁNI PO CELOU DOBU KURZU (KVĚTEN/ČERVEN 2023)

Kliknutím na obrázky se podívejte, jak to vypadá uvnitř online kurzu:

Možná vás teď napadají tyto otázky:

 • Je JISTÉ, že po skončení kurzu budu žít v hojnosti?

  Tak takovou jistotu vám bohužel dát nemohu. Každý z vás má jinou startovní pozici, jiné životní zkušenosti, jiný mindset i emoce spojené s hojností a penězi. Navíc míra transformace, kterou v průběhu kurzu můžete projít, je samozřejmě závislá na tom, jak a jestli budete dělat jednotlivé úkoly. Ale ani „samé jedničky“ vám nezaručí okamžitý výsledek.

  V osobní transformaci je potřeba mít se sebou trpělivost a vytrvalost. I když uděláme razantní kroky ke změně vašeho mindsetu a emocí, bude nejspíše nějakou dobu trvat, než ty změny integrujete, a mezitím se budou pořád hlásit o slovo původní myšlenky a emoce. Naučíte se, jak je s láskou opečovat a nevěnovat jim pozornost.

  Počítejte s tím, že ten proces může nějakou dobu trvat. Pokud jste hledali zázračnou pilulku, kterou spolknete a zítra budete mít mindset milionáře, tak vás zklamu, o tom tento kurz není.
 • Je tento kurz pro mě, když NECHCI podnikat?

  Samozřejmě ano. Hojnost v životě nemá přímou souvislost s podnikáním. Hojnost dokonce nemusí mít přímou souvislost s penězi. Každý má zdroj hojnosti v něčem jiném a zároveň má každý jiné sny a vize o svém vysněném životě. Můžete žít v hojnosti a být zaměstnaní. To se nevylučuje.
 • V průběhu kurzu jedu na DOVOLENOU, bojím se, že se tomu nebudu moci věnovat naplno.

  Dovolená v průběhu tohoto kurzu rozhodně není překážkou. Internet už je dnes dostupný všude a můžete si jednotlivé lekce klidně přečíst na mobilu ráno u snídaně. Je úplně jedno, kde u toho budete. Navíc přístupy do kurzu vám zůstanou natrvalo.

  Na cestách má člověk navíc otevřenější mysl a je přístupnější změnám, vidí věci ve svém životě z většího nadhledu, takže dovolená v tomhle ohledu může být dokonce i přínosem.
 • Budou to klasické informace, které už kolem hojnosti znám z knih a internetu? Můžu to najít někde zdarma?
  Vycházím především z vlastních zkušeností, z mé vlastní cesty, kterou jsem si k hojnosti prošlapala. Součástí té cesty byly samozřejmě i knihy a semináře, které jsem na toto téma absolvovala, a vím, že jsem tak ovlivněna mými učiteli a inspirátory. Jedním z nich byl můj táta Jirka Mazur, další například T. Harv Eker, Jack Canfield a další. Proto některé informace určitě budou obecně známé a dohledatelné třeba v jejich knihách.

  Podstatnou část kurzu tvoří mé vlastní techniky a zkušenosti, které jsem v průběhu let nasbírala. Zároveň je tady jedna podstatná věc, která dělí obecné informace na internetu nebo v knize od online kurzu – AKCE. Pro mě je důležité, abyste v kurzu nejen pasivně něco četli nebo poslouchali, ale abyste to integrovali do svého života a začali to dělat. Protože i tisíckrát přečtené něco je k ničemu, pokud se podle toho neřídíte. A znáte mě. Já vás dokopu v kurzu k tomu, abyste to prostě udělali. :D V tom dělání je kouzlo transformace. A tyto dokopávací techniky někde zdarma na internetu nenajdete. :)
 • Četl/a jsem na toto téma už spoustu knih. Dozvím se něco nového?
  Číst neznamená dělat. Zatímco čtení je pasivní, záměrem mého online kurzu je, abyste aktivně udělali ve svém životě změny. Je možné, že spousta věcí pro vás bude známá, třeba už díky nějaké knize víte, že máte negativní vzorec v hlavě, že peníze jsou špatné a bohatí lidé zlí, a že byste měli mít jiné nastavení mysli. A máte?

  VĚDĚT pro změnu v životě většinou nestačí. Je to skvělý první krok, budeme se tím taky zabývat, nicméně je potřeba taky DĚLAT. V tomto kurzu tedy budete dostávat úkoly. Některé budou písemné, některé aktivní skrze konkrétní činnosti ve vašem životě.

  Při čtení knih taky nemůžete danou knihu průběžně konzultovat s autorem, sdílet s ním své AHA momenty nebo se doptat na něco, čemu nerozumíte. V online kurzu je to jiné tím, že v průběhu prvního kola kurzu v červnu 2021 vám budu k dispozici pro vaše dotazy.
 • Bude se kurz OPAKOVAT? Kdy?
  První kurz se uskutečnil v květnu 2021 a teď jej znovu opakuji v roce 2023. Pokud se kurz bude tedy opakovat v tomto režimu, kdy kurzem procházíte jako skupina a součástí je moje osobní podpora, pak to bude nejdříve za rok. Ani to ale nemohu v tuto chvíli slíbit.

 Máte nějakou další otázku? Ptejte se mě na [email protected].

KOLIK STOJÍ ONLINE KURZ ŽIVOT V HOJNOSTI?

Cena pro kurz Život v hojnosti - ročník 2023 je:

4 107 Kč + DPH
= 4 970 Kč

nebo 174 EUR + DPH
= 209 EUR (SK)

Ceny uvádím záměrně bez DPH, protože to se liší dle země, ve které žijete. Navíc někteří jste zvyklí kupovat kurzy na firmy a zajímá vás cena bez DPH. 

Cenu jsem tedy udělala dostatečně nízkou na to, aby pro vás nebyla překážkou vstoupit a vydat se na cestu k životu v hojnosti.

Ale zároveň takovou, abyste měli ZÁVAZEK a dělali věci, které se v kurzu budeme učit. Aby vás investované peníze motivovaly JÍT DO AKCE.
Bez toho se totiž nic nezmění. 

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete dělat?

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení. Máte tedy 7denní garanci vrácení peněz do 5. 6. 2023. Pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši


Už dlouho se držím toho, že všechno je jak má být.. a ani v této oblasti to nebylo jinak. Stáňa, kterou sleduji na IG už dlouho a je pro mne inspirací, vypsala kurz na téma hojnosti.

První věc, co mne napadla? Kolik ten kurz bude stát?? Cože, tolik? Ne, to nedám.. několik dni jsem klikala na odkaz a pročítala info o kurzu.. Pak si položila dotaz: co ztratím, když si kurz koupím? Nic mne nenapadlo.. ok, objednáno.

Od prvních dní kurzu jsem byla TAK vděčná, že jsem překonala svůj strach a vystoupila ze zažité komfort zóny... a Stáňa tohle posunula mnohem dál.

Jak pracovat se strachem a jak ho brát jako parťáka? Jak ušetřit, i když opravdu nemáte z čeho brát? Tohle a mnoho dalšího mne Stáňa naučila a já se pak odhodlala rozjet vlastní podnikání.

Vznikl projekt o zdravém pohybu pro děti PidiPilates, který přináší hojnost nejen mě, ale i dětem a jejich rodičům.

Takže jestli jen trošku cítíte zvědavost, ale strach je silnější, zkuste to celé vzít jako výzvu a s radostí vstoupit na tento odrazový můstek. Po prvních dnech otevření kurzu se budete jen usmívat, jak jste předtím přemýšleli.😊
Andrea Navrátilováwww.pidipilates.cz

Do kurzu je možné se přihlásit do NEDĚLE 28. května 2023. Kurz startuje 29. května 2023 a poběží tři týdny.

Po dobu těchto tří týdnů budete mít mou každodenní osobní podporu ve skupině.

+ trvalý přístup k obsahu kurzu i po jeho skončení

Vím, že váš čas je cenný, a proto jsem průběh i trvání kurzu koncipovala tak, abyste jej v pohodě zvládli, i když máte doma děti, pracujete, podnikáte, staráte se o domácnost, prostě máte toho hodně. :)

Kurz je tedy udělán s ohledem na to, abyste nebyla zahlcená hromadou videí a textů. Tři týdny v kurzu si užijete a zvládnete v pohodovém duchu.

POUZE PRO KURZ PROBÍHAJÍCÍ TEĎ V KVĚTNU A ČERVNU 2023

+ 3 ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ

Chci vás na vaší cestě k hojnosti maximálně podpořit a také mě velmi zajímá, s jakými otázkami, překážkami a výzvami se v průběhu kurzu budete potýkat.

Proto na konci každého modulu udělám živé vysílání, ve kterém budu odpovídat na vaše dotazy týkající se konkrétního tématu.

Živá vysílání budou v pátky 2., 9. a 16. června ve FB skupině a všechna budou dostupná ze záznamu

+ BONUS:
MOJE OSOBNÍ PODPORA!

V tomto kurzu je pro mě velmi důležité být s vámi v úzkém kontaktu. Číst vaše sdílení, vidět, jak se vám daří s úkoly a jak integrujete nové AHA momenty do svého života, abych mohla kurz vyladit na míru právě vašim potřebám

V průběhu celého června 2023 vám tedy budu ve skupině k dispozici a v případě, že budete potřebovat zpětnou vazbu nebo odpověď, budete mít PŘÍLEŽITOST SE MĚ OSOBNĚ zeptat. 

Vydejme se společně na cestu k vašemu životu v hojnosti

Mým záměrem je předat vám pozitivní vztah k hojnosti a penězům tak, abyste díky tomu mohli žít ve větší hojnosti a tuto kvalitu dokázali promítnout také do všech dalších oblastí vašeho života. 

Svoboda, lehkost, radost. 

Ruku v ruce se zodpovědností, novými návyky a prolomením hráze řeky hojnosti. 

Jdeme na to! :)

KURZ STARTUJE v pondělí 29. května 2023 a přístupy do členské sekce vám pošleme v 9:00 ráno e-mailem.

Těším se na společnou cestu!

A JEŠTĚ JEDNA ZKUŠENOST S KURZEM ŽIVOT V HOJNOSTI ZÁVĚREM:

Všechny techniky, které v kurzu Život v hojnosti učím, jsem si sama na sobě prošla především na startu v letech 2010-2012. V době, kdy jsem svůj život z fáze "z ruky do huby" proměnila na život v hojnosti. 

Když jsem v roce 2021 tvořila tento kurz a procházela si všechny ty techniky práce s myšlenkovými vzorci, emocemi i návyky znovu, řekla jsem si, že by bylo zajímavé projít si je znovu, tentokrát z pozice člověka, který vydělává sedmimístné částky.

A výsledek? 

Už mnoho let jsem žila v hojnosti a měla jsem každý rok v podstatě stejný obrat. Zůstávalo mi podstatně více, než kolik odcházelo a tak jsem nějak neměla motivaci svůj finanční termostat navyšovat. Měla jsem pomyslný finanční strop a k tomu jsem pravidelně každý rok plus mínus pohodově došla.

V roce 2021 jsem si znovu prošla techniky ze svého kurzu, otestovala je sama na sobě a do konce roku 2021 jsem zvýšila svůj obrat o 30% oproti předchozím rokům.

Hojnost totiž nemá strop. Hojnost je otázka našich myšlenek, emocí a návyků a s těmi si můžeme hrát a posunovat je klidně celý život. :)
Stáňa StiborováAutorka kurzu Život v hojnosti a projektu Podnikání z pláže

P. S.: Máte před vstupem do kurzu dotaz? Pište na [email protected].