Co říkají účastníci kurzu Podnikání z pláže po skončení kurzu? Tady jsou jejich vzkazy:

Zeptali jsme se: "Proč jste vstoupili do kurzu Podnikání z pláže?" Odpovědi jsou ve videu: 

Možná i Vy se za pár týdnů podělíte se mnou a svými spolužáky o pocity poté, co vám přijde první objednávka eBooku... :)

Co říkají ti,
kteří už prošli kurzem Podnikání z pláže?

Kurz Podnikání z pláže přinesl do mého byznysu nový rozměr a změnu podnikatelského smýšlení. Dovedl mě k úplně konkrétním výsledkům v podobě e-booku zdarma i placeného, naučila jsem se lépe využívat Facebook, poznala jsem spoustu užitečných principů, které rozvíjejí a posouvají jakékoliv podnikání ať je na začátku nebo již běží.

Skvělé je, že každý může jít svým vlastním tempem a podle svých možností a kdykoliv je možné se vrátit k již probranému. Vřele doporučuji všem!

Veronika Mašínováwww.veronikamasinova.cz

Už delší dobu jsem přemýšlela o tom, že bych vytvořila webové stránky. Věděla jsem O ČEM, ale nevěděla jsem, K ČEMU by měly směřovat a hlavně JAK vše provést. Po přečtení Stánina eBooku Jak napsat eBook za 14 dní jsem už věděla, že chci vytvořit eBook, ale otázkou stále zůstávalo JAK.

Nikdy jsem se neodhodlala ani k registraci domény, natož cokoli jiného. A nebýt kurzu Podnikání z pláže, asi bych pořád ještě jen snila. Teď se mi pod vedením skvělé učitelky za dva měsíce vybudovala fungující stránky, napsala dva eBooky a víte co? Je o ně zájem! Funguje to!

Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz

Ani se mi nechce věřit, že jsem ve finále. Byl to fičák. Kurz měl grády, byl nabitý energií, super motivací a zároveň jste nám technicky pomáhala krok po kroku. Velmi se mi líbila i videa - byť jste mluvila vlastně do kamery a jen jste si nás mohla představovat, tak projev byl vždy tak motivující, přátelský a empatický. Byla v nich zakomponována síla k akci a zároveň lidské pochopení pro krize, chyby či technické neznalosti, s kterými tady mnozí z nás bojují.

Děkuju Vám moc za celý kurz, byl pro mě VELMI přínosný. Přeju i Vám hodně zdaru na cestě tou Vaší pláží a těším se, že toto není konec, ale začátek dalších cest. Nejen pro mě…

Eva Hotováwww.moje-detatko.cz

Milá Stáňo,děkuji Vám za kurz Podnikání z pláže. Byla to jízda! Nikdy bych nevěřila, kolik se toho dá stihnout za osm týdnů. Díky Vám rozjíždím nový rozměr svého podnikání, založený na tom, co mě nesmírně baví.

Po absolvování kurzu vím, že kdybych se do toho pustila sama, nikdy bych to nezvládla tak rychle a jestli vůbec. Nejen, že jsem získala spoustu informací, ale také obrovskou motivaci jít do toho a vytrvat :)

Vladislava Křížkováwww.vladislavakrizkova.cz/

Stáňa opravdu dostává svého předsevzetí. Opravdu jsem si k ní vybudovala vztah i důvěru. Díky jejímu profesionálnímu přístupu, preciznímu vedení a skvěle předanému marketingovému knowhow, jsem skočila ve svém info-podnikáním o míle vpřed. Rozdíl "před" a "po" je doslova hmatatelný.

Co mne však úplně dostalo je její lidskost a vztah, který s námi navázala. Vše nám předala s jednoduchostí, jasností a ještě nás u toho všeho dokázala citově podržet a být nám na cestě oporou. Teď a tady říkám, že až se budu chtít naučit další kroky na své cestě, jdu zase k ní.

Markéta Strnadováwww.marketastrnadova.cz

Ten pocit, když přijde první objednávka,
je k nezaplacení... :)

Další zkušenosti těch, kteří už prošli kurzem Podnikání z pláže:

Již několik let žiji na ostrově ve středozemním moři, skoro na pláži. Zároveň mám velkou touhu podnikat. Takže spojení Podnikání z pláže mě velmi oslovilo. O Vánocích jsem si nadělila stejnojmennou knížku od Stáni Mrázkové a přečetla ji jedním dechem. Když Stáňa otevřela tento kurz neváhala jsem snad ani minutu.

Bylo to báječných osm týdnů. Ano, spala jsem minimálně, ano dům byl neuklizený a ano, k večeři byl občas jen namazaný chléb s máslem:) Ale za osm týdnů jsem vytvořila úplně nové webové stránky, napsala několik článků, vytvořila eBook zdarma i eBook placený. Zároveň jsem našla mnoho nových přátel a poznala, že Stáňa Mrázková je ten správný učitel pro podnikání z pláže. Stáňo, moc děkuji.

Julie Rawdingjulie-rawding.eu

Se vstupem do kurzu jsem dlouho otálela a vstoupila skutečně až na poslední chvíli. Člověk je neustále obklopen nabídkami, a tak se důkladně rozmýšlí, do čeho půjde, a zda je nabídka opravdu hodnotná a vyhovující. Stánin kurz byl rozhodně jednou z nejlepších voleb, kterou jsem mohla v poslední době udělat.

Měla jsem představu, co všechno je potřeba pro vlastní projekt. Jenže je tolik věcí a tolik novot, které vás třeba ani nenapadnou, že je dobré se nechat vést někým, kdo už to má v malíku. A jednou z nejlepších věcí je facebooková skupina. Člověk v ní má obrovskou podporu a když už ztrácíte síly, nadšení a elán ostatních vám je zase dodá.

Za sebe mohu kurz jen doporučit.

Marcela Kubováwww.marcelakubova.cz

Na kurz Podnikání z pláže jsem „narazila“ náhodou a to v posledních chvílích před uzavřením přihlášek. Neváhala jsem ani chvíli, riskovala jsem, ale nabídka mě tak nadchla, že jsem si kurz okamžitě zaplatila. A ukázalo se, že to bylo jedno s mých nejlepších podnikatelských rozhodnutí!!! Kurz mi otevřel cestu, už vím, jak dělat to, co dělat chci. Děkuji Stáňo

Renata Pekařovárenatapekarova.cz

Som rada, ze sam mala tu cest byt sucastou tohoto kurzu. Slovo kurz podla mna nevystihuje to, co clovek v skutocnosti ziska. Je toho omnoho viac. Clovek sa stane sucastou rodiny/skoly podnikania z plaze, kde je dennodenne a v ktorukolvek hodinu v kontakte s uzasnymi ludmi. Toto je skola do, ktorej sa tesim a chodim rada. Som vdacna, ze aj ked kurz skoncil, skupina zostava.

Nevajte a chodte do toho! Ziskate viac ako ocakavate. Toto je TOP kurz z top kurzov.

Stana zo srdca dakujem!

Zdeňka Némethová

Vynikajúci, jedinečný kurz... váhala som, či vôbec začať, ale som veľmi rada, že som doň vstúpila. Aj keď ešte nemám dokončený platený eBook a som pozadu, nadšenie ma neopustilo a teším sa z každého krôčiku, ktorý urobím. Kurz je urobený naozaj perfektne a veľmi si vážim aj podporu a záujem Stáňa Mrázková o všetkých v kurze. Potrebovala som podnet, ktorý by posunul k cieľu moje rozhodnutie ísť novou cestou v podnikaní, a tento kurz tým podnetom rozhodne bol. Ďakujem.

Viola Bajaníkováwww.violabajanikova.sk

Do kurzu Podnikání z pláže jsem se přihlásila proto, že na mne Stáňa působila jako člověk, který ví, co dělá a který mne k tomu „dokope“. Kurz je výborně vytvořený, inspiruje, motivuje, někdy je to více o tvoření, jindy o nastavování. Vždy jsem dostala takové instrukce, které mi pomohly udělat krok za krokem to, co bylo potřeba. Díky tomu mám dnes na svém webu ebook zdarma, brzy bude i ebook placený, umím pracovat s databází, otevřely se mi dveře do dalšího prostoru práce s lidmi přes internet.

Jsem moc ráda, že jsem do kurzu vstoupila a i když jsem občas bojovala sama se sebou, dal mi rozhodně mnoho. Moc za něj děkuji, i za to skvělé prostředí spolužáků, ve které jsem se necítila sama a ztracená, ale naopak na jedné lodi. Za mne rozhodně ano!

Lucie Lebduškováwww.lucielebduskova.cz

Celý průběh kurzu Podnikání z pláže mne velmi nadchl! Původně jsem neměla v plánu se do něj přihlásit a dost jsem pochybovala, kde vzít čas... hodinu denně? To rozhodně nemám! Nakonec jsem se přihlásila a každý den se těšila na další kroky kurzu, nad nimiž jsem pak trávila pozdně večerní hodiny. Takové nadšení z vlastní práce, přesvědčení o smysluplnosti svého konání a pozitivní energie jsem dlouho nezažila.

Kurz je perfektně připravený, poskytuje podrobný popis vlastní cesty, praktické rady a skvělé tipy. Kombinace textu, videa, pracovních listů a podpory na facebookové skupině je skvělým vybavením na jakoukoli cestu za vlastním podnikáním a životním snem.

Nina Suchomelováwww.ninasuchomelova.cz

Do kurzu jsem se přihlásila spontánně po zahlédnutí odkazu. Už delší dobu jsem tápala, jak vytvořit webové stránky a začít podnikat na internetu. Strávila jsem spoustu hodin hledáním odpovědí na tuto otázku a byla jsem čím dál zmatenější. Jsem absolutní laik a digivěcem příliš nerozumím. Stánin kurz mi spadl z nebe! Je skvěle připravený a vedený.

Naučila jsem se tolik nových věcí! Sice nepostupuji tak rychle, ale mám teď všechny potřebné nástroje k dispozici, a navíc jsem potkala virtuálně spoustu skvělých lidí, kteří se navzájem úžasně podporují. Stáňa je báječná učitelka a já jsem nesmírně vděčná za všechny předané informace a dovednosti. To, co jsem v tomto kurzu našla a vůbec nečekala, je veliká odbornost autorky spojená s lidskostí, laskavostí a schopností zůstat přes všechny úspěchy oběma nohama na zemi. Stáňo, moc děkuju!

Šárka Hoškováwww.sarkahoskova.cz

Celý kurz byl naprosto fantastický. 2 měsíce jsem spala tak 5 hodin denně, ale stálo to za to. Kurz je naprosto dokonale propracovaný a hlavně Stánin přístup je jedinečný – profesionální a přátelský současně, což ne každý umí. Věřím, že život každého, kdo kurzem projde, se více či méně změní. Rozhodně zažijete něco nového, překonáte sami sebe, získáte nové přátele a budete se divit, čeho všeho jste schopni.

Mně osobně v průběhu kurzu přišly do cesty takové příležitosti, o kterých jsem do té doby jen snila. Jděte do toho, ať se ve svém životě nyní nacházíte kdekoli.

Kateřina Sodomkováwww.katerinasodomkova.cz

Sleduji práci Stáni už dva roky a vždy mně velmi inspirovala. Když jsem si v lednu psala seznam přání do nového roku 2015, tak jedno znělo – založit si vlastní blog o kráse, vaření a životě v Itálii. Do měsíce mi přišla pozvánka do jejího kurzu. Váhala jsem jen kvůli času a případné obtížnosti. Naštěstí jsem se přihlásila a mé obavy se brzy rozplynuly.

Stáňa je výborná koučka a kurz je velmi podrobný a přehledný. Časově je kurz sice dost náročný, ale zase není to závod, jde o to dojít k cíli a se Stáňou k němu zaručeně dříve či později dojdete. Jestliže se vám honí hlavou myšlenka mít vlastní blog, přihlašte se bez váhání do tohoto kurzu. Stáňa vám bude ochotnou a trpělivou průvodkyní.

Marie Zíkováwww.mariezikova.cz

Co mají společného Krása, Závislost a Podnikání z pláže…

Před třemi měsíci bych nevěřila, co vše je možné za tak krátkou dobu stihnout. Dnes, když se podívám zpátky, sama žasnu a jsem na sebe pyšná. V neděli jsem se odhodlala a s láskou do světa vypustila své nové webové stránky. Stránky, o kterých jsem snila téměř rok. Ale neustále jsem jejich tvorbu odkládala, veškerý čas...

Přečtěte si celý článek na blogu Michaly Měřínské >>

Co jsem se naučila od dvou významných info podnikatelů aneb MAGNETICKÝ WEB versus PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE

Podnikání je výzva od začátku do konce. Nikdy nejste v bodě, že si řeknete: „Mám to za sebou.“ Mnohokrát si řeknete: „Zvládl jsem to. Dal jsem to.“ Ale pořád jste na cestě a pokračujete. Součástí cesty zvané Byznys drive, je mnoho křižovatek, odboček, výmolů, zastávek (delších nebo kratších podle toho, jak člověk zrovna může nebo chce), kopců a „zkopců“ apod.

Nedílnou součástí Byznys drive je vzdělávání se. Člověk se potřebuje učit od druhých. Přijímat nové podněty a informace. A že jich všude kolem je! Je jen otázkou času, kdy se vám začne přehlcovat e-mailová schránka mnoha podnětnými info maily...

Přečtěte si celý článek na blogu Veroniky Mašínové >>

Kurz předčil moje očekávání. Po přečtení knížky Podnikání z pláže jsem neváhala ani minutu a přihlásila jsem se do kurzu. V mnoha modulech kurzu jsem si řekla: wauu, to je ještě lepší než jsem čekala. I když ještě nemám vše vytvořené, tak mne kurz naučil dělat věci jinak i přemýšlet jinak. Někdy taková přeměna dát zabrat, ale je to první krok ke změně. Vřele kurz doporučuji.

Zdeňka Dobešová

Připojuji se tímto k velkému poděkování za kurz. I když ještě nejsem tak zdatná a učím se za pochodu, tak vím, že tento kurs dokončím. Do kurzu jsem se přihlásila po přečtení knížky Podnikání z pláže a vůbec nelituji. Kurz určitě předčil všechna má očekávání a jsem Stáně moc vděčná za změny, které se se mnou za tu dobu udály. KURZ VŘELE DOPORUČUJI LIDEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZAČÍT DĚLAT VĚCI JINAK NEŽ DOPOSUD.

Jana Pinkalinka

Ďakujem za mimoriadne kvalitný kurz a prístup, v ktorom som cítila, že Stáni na nás naozaj záleží. Kurz je prepracovaný do najmenších detailov po všetkých stránkach, marketingovej, psychologickej i technickej. Technické postupy ma ako laika posunuli vpred a dodali mi odvahu pokračovať. Stáňa bola v priebehu kurzu stále dostupná a reagovala na prípadné otázky mimoriadne rýchlo.

KURZ MA NESMIERNE OBOHATIL A S RADOSŤOU HO ODPORÚČAM KAŽDÉMU, KTO MÁ CHUŤ PODNIKAŤ PO NOVOM.

Zuzana Riháková

I já se připojuji k velkému poděkování za mimořádně kvalitní kurz. Moc moc děkuji Stáni za trpělivost hlavně semnou s laikem, když jsem ji žádala o pomoc a ona ochotně mi ihned odpovídala. Spoustu věcí jsem se zde naučila, některé, které jsem věděla, jsem začala vnímat jinak. Kurz byl pro mě laika velkým přínosem a VŘELE HO DOPORUČUJI!

Ludmila Holmoková

Veľmi oceňujem tento kurz. Dodal mi odvahu zdieľať to, čo ma baví a čím žijem. Som na rodičovskej dovolenke a do systému sa už vrátiť nechcem. Chcela by som si začať plniť svoje sny, a tento kurz ma tam posunie...:)) Celý kurz je veľmi dobre pripravený aj pre technických laikov ako som bola ja. Veru zo začiatku som sa bála či to podľa videonávodu zvládnem, ale parádne je to vysvetlené, takže to šlo ako po masle..:) Ešte raz Stáni veľmi pekne ďakujem a držím jej palce v ďalších projektoch. Kurz budem vrele odporúčať aj ostatným.

Katarína Šutá

Keď som našla tento kurz, bola som tehotná, ale vedela som, že chcem robiť niečo aj popri materskej. Najlepšie z domu na počítači, preto ma táto ponuka hneď zaujala. Vedela som síce od začiatku, že to vychádza tak, že v polovici kurzu mám termín, ale povedala som si, že to nejak postupne zvládnem a ako záväzok, že to tak bude som si ho rovno objednala.

Kurz skončil a ja mám do konca ešte ďaleko, ale to nevadí, lebo prístup k nemu máme navždy. Malý už bude mať mesiac a ja som spustila svoju stránku na ktorej mám už pár článkov a aj e-book zdarma, ktorý má svoje prvé stiahnutia a pribúdajú liky do fb fanpage.

Postupujem ďalej pomaly svojim tempom ale som rada, že mám všetky tie informácie ako na to. Veľa som sa toho naučila, čo viem, že sa mi zíde aj do budúcna, takže investíciu neľutujem. Konkrétny návod čo a ako robiť krok za krokom - bez toho a podpornej fb skupiny kde vidím ako na sebe ľudia makajú, by som sa určite nedokopala spraviť niečo také. Nemalo by ma čo poháňať a nevedela by som ako na to - a to sa potom ľahko vzdáva.

Takže teraz okrem svojho prvého ozajstného dieťatka sa mi podarilo popracovať aj na svojom pracovnom prírastku www.spolutodame.sk a už sa len o oba prírastky pekne starať a zveľaďovať.

Monika Erényiwww.spolutodame.sk

Co k tomu říct, když je výsledek tak nepřehlédnutelný! Stačí seznam stránek a e-booku, které jsme vytvořili! Očekávám, že takový bude, to bychom sami takovou informaci potřebovali, a bylo by skvělé se tak mezi sebou i nadále podporovat.

Maria Petrova

Hodně jsem přemýšlela, jestli se mám kurzu Podnikání z pláže zúčastnit. Nejsem zrovna v růžové finanční situaci a tak jsem asi týden pečlivě zvažovala všechna pro a proti. Přihlásila jsem se, když jsem rozhodla, že maximálně ztratím 3000 Kč. A dostala jsem MNOHEM VÍC, než jsem si vůbec dokázala kdy představit! Nejen obrovské množství vědomostí, ale i nové obchodní partnery, nový veselejší pohled na svět i víru v samu sebe. Neuvěřitelně jsem se proměnila. A už v polovině kurzu jsem to věděla.

Ebook teprve dokončuji, ale i když ještě není v prodeji, oslovují mě lidé se zajímavými nabídkami spolupráce, z čehož v této chvíli dvě akce určitě klapnou. Už jen proto, jak působí moje profesní prezentace po zásahu kurzem Podnikání z pláže. A finance také přijdou.“

Děkuji Vám, že jste nám dala ze sebe to nejlepší, a umožnila nám jít touto úžasnou cestou.

Jana Cardováwww.janacardova.cz

Za seba mozem len toto napisat. Roky som snivala napisat knihu o obchodovani, chcela som dom, podnikat z domu. Potom to prislo prepad. Prisiel syndrom vyhorenia, odovzdala som zivnostensky list a ostala doma. Dva roky som sa hladala. Skusala som vsetko mozne. Vedela som, ze sa rozumiem obchodu a vsak mala som 50 rokov. To kazdy hladal mladych.

Az som zacala citat vsetky informacie od Kirsa a natrafila som aj na Stanu. Dokonca som jej pisala ci nechce sikovnu babu na Slovensku, ktora by jej pomohla s podnikanim na Slovensku. Vtedy som velmi este nechapala jej podnikanie.

Potom prisiel zlom. Ja som objavila slovo enkaustika a zacal sa mi menit zivot. Po dvoch rokoch hladania a pol roka pustenia sa do podnikania, mam vlastny web, ebook zdarma, pisem plateny, nastupila som na fakutu a ma rok uspesne za sebou, urobila som si certifikaciu enkaustiky, mam hlavnu pracu a vedlajsiu vo vlastnom atelieri, dve autorske vystavy...

Dala by sa toho pisat vela, som na seba hrda kolko som za par mesiacov stihla, pracujem sama na seba a pre seba... dakujem Stani,ze sa mi dostala jej kniha do ruk a nasledne kurz, dala som na neho posledne peniaze.. spravna investicia...

Jana Bakičováwww.janabakicova.sk

Když jsem si přečetla knížku Podnikání z pláže, věděla jsem, že to přesně chci taky. Už dlouho jsem uvažovala nad tím, že si vytvořím web, ale nevěděla jsem, jak začít.

Uběhly dva měsíce, mám web, napsala jsem ebook, začala točit videa jógy a databáze klientů se pěkně rozrůstá. Toto bych sama určitě za tak krátkou dobu nedokázala.

Stáňa opravdu podniká srdcem, kurz je vytvořen pro úplné začátečníky a každý den je přesně vysvětleno, jak postupovat. Vřele doporučuji každému, kdo si chce splnit svůj sen.

Martina Doubkováwww.martinadoubkova.cz

Online kurz Podnikání z pláže Stáni Mrázkovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem.

Celé sa to u mňa spustilo až vtedy keď som sa rozhodol vstúpiť do kurzu Podnikání z pláže, ktorý ma pohodlne, krok za krokom previedol celým procesom od výberu témy, napísania ebooku až po jeho uvedenie na trh. Jednoducho super. Od prvého okamihu som bol z tohoto programu nadšený, venoval som sa mu a práve vďaka nemu bol za dva mesiace môj ebook na svete aj s webstránkou a ostatnými nevyhnutnými nastaveniami.

Online kurz Podnikání z pláže naozaj odporúčam každému kto si chce v krátkom čase vytvoriť svoj ebook a podnikať na internete. Nepoznám u nás lepší a efektívnejší kurz, ktorý by sa tejto téme venoval.

Miloslav Jezowww.miloslavjezo.sk

Tohle jsem rozhodně nečekala! Myslela jsem si, že se něco naučím a budu čerpat teoretické know-how, ALE to, že jsem si za 2 měsíce postavila nový vlastní web, napsala dva eBooky zdarma a jeden placený, pronikla do základů email marketingu a ještě našla partu prima spolužáků, to by mě nikdy nenapadlo!

Nevěřila bych, jak moc práce se dá pod vedením jedné křehké ženy a pouze skrze monitor PC udělat. Klobou dolů. Byla to jízda, a ač se těším na odpočinek, zároveň mi je líto, že končíme. Máte-li chuť makat a zlepšovat se, jděte do toho!

Tereza Kramerovawww.terezakramerova.cz

Jsem moc vděčná Stani Mrázkové, která mi ukázala jak cestu, tak i veškeré potřebné informace o podnikání nejen z pláže. Díky jejím radám, jsem zvládla sestavit můj první web, mé první příspěvky i první stránku na facebooku. Díky tomuto online kurzu se konečně cítím plná energie. Konečně jsem totiž našla to, co mě doopravdy baví, v čem se cítím opravdu výjimečná. Vřele doporučuji.

Markéta Potjahajlovámarketa-potjahajlova.cz

Vždycky jsem si myslela, jak jsem svědomitá a všechno zvládnu sama nejlíp. Chyba lávky! Bez tohoto kurzu, naprosto bezvadnýho! bych se sama nikdy nedostala takhle daleko. Díky Stáni a partě stejně naladěných lidí vás to požene dopředu, i kdybyste nechtěli:) Jděte do toho, nechte se vést a pak budete jen čučet:-)

Darina Skříčkovádarinaskrickova.cz

Před pár měsíci jsem kolegovi z branže říkal, že potřebuju tvořit, aby za mnou něco zůstalo, co si lidé můžou prohlédnout, když oni budou chtít. A pak jsem našel tento kurz Stáni Mrázkové. Vedený krok za krokem k tomu, aby člověk mohl tvořit podle toho, jak to cítí.

Uběhlo pár týdnů a já mám své webové stránky, napsaný eBook, svoji komunitní stránku na FB a lidé mají zájem o to, co jsem vytvořil.

Naprosto skvělý online kurz, který mi zůstává a já se k němu můžu vracet. Můžu tak budovat své podnikání na internetu, komunikovat s lidmi stejného ražení, vytvářet si databázi klientů.

Ještě jednou děkuju Stáni za to, jak dokonale je tento kurz vedený, kdy počáteční obavy hned při prvních dnech opadnou a mění se v nadšení.

Jiří Zemanjiri-zeman.cz

Stáňu znám a sleduju dva roky. Během této doby dokázala realizovat opravdu skvělé projekty, které jsou snem mnohých podnikatelů. Proto, když přišla nabídka, neváhala jsem a naskočila na „plážovou vlnu“. Moje intuice mě nezradila. Kurz Podnikání z pláže je přímo nabušený skvělými jednoduchými návody, pěkně krok po kroku, takže ho zvládnou i úplní začátečníci.

Kurz mě překvapil svým obsahem. Naučila jsem se, jak správně poskládat svůj web – blog, jak pracovat s FB, psát články, ebooky, zhotovení 3D obálky, až po automatický proces prodeje.

Na Kurzu nejvíce oceňuji Stánin jedinečný přístup a podporu, kterou nám poskytovala. Prošla jsem i nějaké jiné návody a kurzy zabývajicí se touto tematikou, ale musím zodpovědně říct, že Podnikání z pláže a Stáňa Mrázková, jsou č.1!

Pokud toužíte své podnikání rozjet na internetu, tak jedině s kurzem Podnikání z pláže!

Jana Červenkováwww.cervenkovajana.cz

Kurz podnikání z pláže byl nejlepší možnou investicí, jakou jsem udělala do sebe. Záměrně říkám do sebe a ne „jen“ do podnikání, protože tak, jak Stáňa Mrázková kurz vede, tedy srdcem, to nenajdete hned tak v nějakém kurzu. Nikdy bych se sama nedokopala k postavení vlastního webu, napsání ebooku ani změně myšlení v tom, jak podnikání uchopit. Jsem jí za to moc vděčná. Nespornou výhodou je i podpůrná skupina na Facebooku, je to třída plná nadšených žáků, kde když má jeden krizi, ostatní ho podrží, to se hned tak nevidí. Stáňo, děkuji, je to super projekt!

Štěpánka Čápováwww.stepankacapova.cz

Celý kurz Podnikání z pláže je jedna velká jízda. Někdy to sviští pěkně z kopečka, že je třeba si držet klobouky. Jindy přijde protikopec, potvora jeden, který je zase třeba vyšlapat pěkně z těžka nahoru. Nicméně na začátku nemáte nic a na konci... máte svůj web, články, i eBooky, komunikujete se svou komunitou na FB. Prostě paráda. A to všechno díky úžasné Stáně.

Stáňo, moc děkuji. Sice ještě nejsem na samém konci, ale vím, že tam dojdu a moje pláž bude naprosto super. Sama bych všechno tohle nedala...

Katerina Sorkova

Ahoj budúci člen plážového podnikania. Ak stále váhaš, či do kurzu vstúpiť alebo nie, tak ti dám pár tipov, prečo by si to urobiť mal: Chces si sam vytvorit svoju webovu stranku bez pomoci draheho web dizajnera? Chces sa posunut v online podnikani a nevies ako na to? Chces sirit do sveta svoj produkt/ skusenosti/ vedomosti vo forme e-booku? Ches vediet ako zalozit zaujimavu FB fan page, ktore priláka za par dni stovky ludi? Ak si si co len na jednu z otazok odpovedal ANO, tak si v spravnom case na spravnom mieste.

Toto vsetko som totiz dokazala uplne sama za pomoci kurzu Plazove podnikanie a obrovska vdaka Stáni, ktora cely cas stala pri nas a velmi nam pomahala. Presvedcit sa mozes na mojej webovej stranke http://www.onlygroup.sk/e-book-zadarmo/ alebo na fan page na FB s názvom Úspešný šéf. Tak nevahaj a pripoj sa k dalsej skupine plazovnikov!!!

Martina Šedlbauerwww.onlygroup.sk

Kurz byl a vlastně ještě je pro mě neuvěřitelný zážitek – skutečně... Stáňu jsem neznala, četla jsem jen jeden její článek o tom, jak sbalila děti, křečka a odjela do Španělska... to mi stačilo. Už jsem na jejích stránkách zůstala a dozvěděla se tak o kurzu. Do té doby jsem netušila, co je eBook, webhosting, doména, copywriter. Byla jsem těmito tématy absolutně nepolíbená. Sice přiznávám, jsem v kurzu velmi pozadu, ale jsem nadšená.

Díky kurzu jsem transformovala své podnikání a z lehce vyhořelé kadeřnice se stala tricholožkou se spoustou inspirace pro svou další práci. Jako bonus navíc jsem v kurzu našla spoustu bezvadných lidí, se kterými bych ráda zůstala v kontaktu. Děkuji.

Žaneta Krsková

Tento kurz naprosto předčil moje očekávání, jsem šťastná za moje rozhodnutí. Informace tak hodnotné, které byste hodně dlouho hledali všude možně, vzájemná podpora, zpětné vazby, nové nápady a přátelství ve skupině účastníků, individuální přístup, pomoc a spoustu překvapení od Stáni je k nezaplacení.

Motivace a úkoly mě posunuly hodně daleko, během chvilky mám vše, co potřebuji k podnikání, svůj web, články, grafiku, ebooky, email marketing, facebook fanpage a vše jsem si díky návodům vytvořila naprosto sama.

Hodnota kurzu je mnohonásobně vyšší než jeho cena, už se těším, co Stáňa vymyslí jako pokračování. Doporučuji všem, kteří chtějí v životě konečně dělat to, co je baví, a také těm, kteří by se bez nakopnutí nikam nedostali.

Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz

Při vstupu do kurzu jsem o online podnikání nevěděla téměř nic. V duchu jsem si říkala, jestli nejsem náhodou někde naprosto špatně. K mému vlastnímu překvapení mám dnes své webové stránky, píšu eBooky a v pohodě se prokousávám tím vším okolo.

Díky skvělému vedení Stáni Mrázkové jsem dostala obrovskou chuť a elán vše opravdu uvést do praxe a tvořit věci, o kterých jsem před kurzem neměla ani ponětí. Kurz je opravdu pro každého, jsem toho zdárným příkladem. Takže: Hurá do toho!

Jára Bednářová

Milá Stáňo, kurz moje představy nemohl vůbec splnit a víš proč? Neměla jsem zdaleka ani páru, CO VŠECHNO MŮŽE OBSAHOVAT! Upřímně, ještě pěknou řádku týdnů mi potrvá, než všechny výživné informace strávím a hlavně na 100 % zužitkuji. A dalších pár měsíců se budu zabývat tím, co v kurzu nebylo podrobně rozpracováno, protože by se to tam prostě už nevešlo, ale co bylo doporučeno a kam jsme byli nasměrováni! Takže posílám velký DÍK!

Stanislava Kratochvílováblog.i-staveniste.cz

Nejdříve se mi do ruky dostala knížka Stáni Mrázkové o podnikání z pláže. Přečetla jsem ji jedním dechem a na vision board pro rok 2015 jsem si dala heslo „Podnikání z pláže“, i když jsem ještě vůbec netušila, jak to udělám. O měsíc později přišla nabídka tohoto online kurzu a já jsem neváhala ani den. Můj cíl bylo vytvořit si sama webovky, které budou moderní a zvládnu to sama. Chtěla jsem něco, kde dám vědět o svých prožitkových kurzech pro ženy a díky obsahu nabídnu světu to nejlepší ze sebe.

Zatím ještě přesně nevím, jestli napíšu někdy placený e-book. Nicméně vše, co jsem od kurzu očekávala, se splnilo na 120 %. Jsem ze stránek inspiraceZENY.cz opravdu nadšená a navíc mám skvělou novou FB fanpage www.facebook.com/ProbudVnitrniZenu.

Martina Filipováinspiracezeny.cz

Online kurz Podnikanie z pláže splnil svoj účel na viac, ako 100 %. Všetko čo som si o ňom naštudovala dopredu sa naplnilo. Ak mám pravdu povedať pochybnosti som nemala, nakoľko som vedela, že sa učím od profesionála. Naučila som sa sama vytvárať webové stránky, pracovať s ich obsahom, odhalila som tajomstvá online predaja a spoznala v online svete nových ľudí, ktorí chcú žiť a podnikať inak. Viem presne, ako napísať eBook a ako ho predať a tak budovať svoju vlastnú Online fabriku na peniaze.

Vstúpte do kurzu a urobte čo Vás Stáňa učí, a uvidíte, že všetko je možné. Môj výsledok tohto kurzu nájdete na www.martinabenesova.com, a to som predtým vedela na počítači obsluhovať MS Word a vyhľadávať veci na internete... stačili mi na to len dva mesiace:-)

Martina Benešováwww.martinabenesova.com

Milá Stáňo, já za kurz moc děkuji. Bylo mým snem mít svoje vlastní webové stránky, ale nevěděla jsem, jak na to. Je jednoduché je založit, ale je složitější vědět, jak je spravovat. Jak přiřadit adresy, obrázky, články, jak vytvořit eBook. To vše se mi podařilo a měla jsem radost nejen z celkového výsledku, ale také z toho, že jsem sama sobě i ve svých letech dokázala zvednout sebevědomí.

Byla jste skvělou učitelkou, která nás den po dni vedla celým procesem tvorby, denně s námi komunikovala a dávala nám rady a zpětné vazby. Pro mě byl a je tento kurz ojedinělou záležitostí, na kterou budu dlouho ve svém dalším osobním a profesním životě vzpomínat s vděčností a s radostí. Děkuji Vám, z celého srdce.

Irena Duškováirenaanna.cz

Nebudu psát o tom, co mi kurz přinesl, spíš zhodnotím jeho provedení. Nejen, že jsem se dosud s ničím podobným nesetkala, ale ani si něco podobného v oblasti vzdělávání neuměla představit. Pozitiva: Stánin nápad, kreativita, nasazaní, péče o klienty. Hodnotná náplň kurzu, přehlednost, plná využitelnost naučeného, šíře záběru informací, ... výčet by mohl být ještě dlouhý. Děkuji.

Jana Balcarovákorektury-balcarova.cz

Kurz Podnikání z pláže mi změnil pohled na podnikání. Bála jsem se, že podnikání přes internet nebude pro mě, protože s počítači moc nekamarádím. Ale kurz je připraven pěkně krok za krokem, takže to zvládne úplně každý.

Teď mám po dvou měsících vytvořený web, blog, napsané dva eBooky, a to jsem předtím ani netušila, že něčeho takového jsem schopná. Navíc Stáňa dokázala vytvořit komunitu plážových podnikatelů, kteří se navzájem ve své práci podporují a pomáhají si. Velký obdiv tomuto kurzu Stáňo.

Sydneywww.milovanijinak.cz

Kurz je velmi přínosný a nebýt Stáni, která nás kurzem provedla krok po kroku, tak bych to určitě nedal. Na začátku jsem měl pochyby, jestli je moje téma vhodné pro online marketing a jestli já to dokážu, ale díky Stáně a celé skupině báječných lidí už věřím, že budu zažívat úspěch. Byla to báječná, ale také náročná dvouměsíční jízda.

Martin Henychhenychmartin.cz

Ať se budoucí studenti nechají kurzem vést, ať moc nedumají a prostě plní úkoly.

Petr Čáp

Už jsem nějaké online kurzy absolvovala a když se objevil Stánin kurz, hodně jsem váhala, jestli do toho mám jít, jestli to nebudou vyhozené peníze. Už po prvních týdnech jsem ale zjistila, že kurz PZP je naprostá špička, a Stáňa jako „koučka“ je úžasná, dokáže všechno jednoduše a prakticky vysvětlit, umí motivovat, vyhecovat, ale i povzbudit v těžkých chvílích.

A hlavně je celý kurz na rozdíl od jiných zaměřený na praxi, takže vás tak nějak „donutí“ udělat všechno, co potřebujete, a najednou zjistíte, že máte svůj blog, fanpage, e-book, věci, které jste třeba vždycky chtěli mít, ale nevěřili byste, že to zvládnete. Stáňo, děkuju!

Lenka Neubauerová

Vstupovala jsem do kurzu a papírově už jsem všechno měla. Své téma, blog, knížky, fanpage na Facebooku. A přesto mi kurz dal strašně moc. Ujasnila jsem si svou cílovou skupinu. Původní blog jsem rozdělila na dva nezávislé (o svobodné výchově a o zdravém stravování) a zřídila si navíc stránku se svým jménem, kam časem budu přidávat příspěvky z mé další vášně (férový marketing). Napsala jsem dva nové ebooky. Technicky rozběhala email marketing a eshop i bez Miowebu.

A i když se ve svém životě nebudu zdaleka spoléhat jen na internetové podnikání, tento kurz mi zapadl jako další dílek skládačky do mého života a dodal odvahu jít si za tím, co mě těší, naplňuje a mému okolí rozdává radost. Takže Stáňa Mrázková, jedno veliké a pokorné díky.

Veronika Hurdovawww.krkavcimatka.cz

Chcete podnikat s lehkostí a aby k vám peníze přicházely za práci, která vás baví? Dovedete si představit, že napíšete eBook o tom co znáte, umíte a co je vaše vášeň ? Tak vám můžu doporučit kurz Stáni Mrázkové – Plážové podnikání. Dokáže splnit vaše sny a přání a ukáže vám jak na to. Zároveň je velkým bonusem, že budete ve skupině lidí, kteří jsou nadšení, pozitivně naladěni a inspirováni, jako budete i vy. Já dávám nahoru nejen dva palce, ale obě ruce.

Milena Machurová

Ja im odkazujem, že som do nedávna ani poriadne nevedela zapnúť počítač a dnes mám vďaka tomuto kurzu vlastný web, blog, fanúšikovskú stránku na fb a eBoook a to som ešte len za polovicou kurzu, teším sa, čo ďalšie sa ešte naučím SKVELY KURZ!!

Marta Kluchovawww.martakluchova.sk

Když jsem do kurzu Podnikání z Pláže vstoupila, již jsem své webové stránky měla vytvořené a e-booky napsané. V Plážovém podnikání jsem se i tak dozvěděla spoustu nových, užitečných a praktických informací, které jsem mohla ihned aplikovat. Postupně jsem zjišťovala, že mám stále na čem pracovat.

Podnikání z pláže doporučuji všem, kteří chtějí ušetřit svůj čas i peníze, seznámit se se stejně naladěnými a inspirativními lidmi a získat know-how, které Vám pomůže právě na té Vaší cestě k pláži.

Ivana Černíkováwww.chuzeprozdravi.cz

Chtěli bychom Vám Stáňo velice poděkovat a pochválit Váš kurz, který nám velice pomohl nejen v ujasnění směru co chceme, kam směřujeme, ale konečně se nám podařilo jít do hloubky a v té jsme našli hodně přínosných nejen zjištění, ale i nápadů jak to vše udělat. Velice jsme rovněž ocenili, že jste postupně uvolňovala každý krok po jednom dni. To nás donutilo dělat kroky postupně a i když jsme měli často v tom nadšení chuť předbíhat, tady nám to nebylo dovoleno a každý krok jsme udělali poctivě a dávali jsme mu dostatek času a pozornosti. Děkujeme Stáňo:-).

Eliška a Andrzej Macuroviwww.financesusmevem.cz

Ohlasy a vzkazy účastníků kurzu byly úžasné už po prvním týdnu a prvním modulu kurzu: 

Mozem povedat, ze ked som vstupila prvy den do kurzu tak ma ohromne prekvapil svojou prepracovanostou a hlavne Stana do toho dala celu svoju dusu. Nie je to moj prvy kurz, tak samozrejme mozem i porovnavat a povedat ze ten kurz je jeden z najlepsich do akeho som sa ja pustila. Prvy modul ma donutil pracovat na sebe kazdy den a vidim za sebou kopec prace. Tu na FB to zije, ludia si tu pomahaju a radia, je tu krasna pozitivna energia a to vsetko vdaka Stani :) Takze nevahajte, vrele vam kurz Podnikani z Plaze odporucam :)

Jolka Williams

Tento kurz vám mohu vřele doporučit. Musím přiznat, že je velice výživný, navede vás správným směrem, kde sami před sebou odhalíte svoji skutečnou tvář a pomůže vám dát smysl tomu, co děláte nebo chcete dělat a jaký život chcete žít. Ale na druhou stranu kurz za vás sám nic neudělá. Je to především o vás a o vaší práci sami na sobě. Vaše energie mění svět. Takže směle do toho :)

Markéta Králová

Kurz Podnikání z pláže mě stejně jako Stánina kniha nakopává směrem k pláži a funkčnímu plážovému podnikání. Jedinečný, osobní přístup lektorky s úkoly, kdy jdu přímo do akce. Při těchto úkolech cítím, jak se formuje má cesta na pláž a zažívám mnoho AHA momentů, které mě posouvají k životu, který si přeji žít.

Michal Kolář

Tento program je úžasnej, potkala jsem zde stejně smýšlejíci lidi, navzájem se podporujeme a pomáháme k našemu posunu v podnikání. Po prvních úkolech jsem nadšená co vše je ve mě a co vše dokážu vytvořit, a už se těším na další. Ta cesta, kterou jdeme k cíli je to naplňení, je ten úspěch, samotný cíl je jen třešnička na dortu a o to lepší, že jdeme společně.

Růžena Nekudová

Kurz Podnikání z pláže je první krok k velké osobní výzvě, nutí mě mobilizovat skryté rezervy, nakopává mou kreativitu a drží mi pracovní tempo. Bez kurzu bych postupovala podle ebooku, ale chyběla by mi zpětná vazba a jakýsi osobní závazek, že se do toho prostě musím opřít a dokázat to a nelenošit . Jestli se dostanu až na pláž nevím, ale udělám pro to co nejvíce aktuálně mohu a věřím, že se ta tvůrčí energie zúročí.

Štěpánka Čápová

Online kurz Podnikání z pláže je v pořadí třetí produkt, který od Stáni mám a vůbec jsem nad vstupem nepřemýšlel. Nový způsob vzdělávání, reální lidé, příklady z praxe mě vždy posunou o něco dál.

Stefan Kucharik

Pro mě je to zatím nejvíce zaměřený kurz na praxi, co jsem kdy absolvovala. Stáňa je úžasná, že s námi stále komunikuje, a moc se mi líbí, jak nás v úkolech upozorňuje na problémy a popisuje, s čím se sama potýkala. Úžasný, promyšlený, aktivní kurz!!!

Lenka Neubauerova

Absolvovala som online kurzy, ktore ma velmi posunuli v rozhodovani co chcem robit. Vedela som v podstate ako by som mala zacala, ale stale mi chybal ten " start" Nahodou mi prisla ponuka na objednanie knihy Podnikani z plaze...Po jej precitani som bola nadsena a objednala si tento kurz... A som nadsena este viac, lebo to je presne to, co mi k mojmu startu chybalo :) Stana to vsetko urobila s laskou a jej pozitivna energia sa prenasa urcite na nas vsetkych :) Dakujem

Marta Vacho

Už po přečtení Stániny knihy, a potom e-booku Jak napsat e-book za 14 dní jsem se začala vidět se svým e-bookem:-). Pravda je ale taková, že to nebude pro mne úplně jednoduché. Je to trochu rychlé, a hlavně se bojím technické stránky tvoření. Ale Stáňa všechny naše obavy hned převádí na další akce. Jsem přesvědčená, že pod jejím vedením své e-booky všichni vytvoříme.Těším se a děkuji.

Lenka Blahutová

Stáňa tento kurz pripravovala s otvoreným srdcom a tá pozitívna energia je všade - v písmenkách, slovách, videách, FB skupine. Preniesla sa na všetkých účastníkov a na 100% sa prenesie aj do našich výTVORov = E-bookov. Prakticky to znamená, že každý e-book vzniknutý v kurze je odsúdený na úspech :)

Miriam Stolfová

Asi posledného pol roka mi bežalo hlavou, že to čo robím na mojej stránke www.krajsiden.sk vrátane mojich dvoch kníh napriek všetkému vloženému nadšeniu a energii a obsahu, o ktorom viem, že ľuďom pomáha, fungujú tak na 20% svojho potenciálu. Teraz po dlhom čase cítim, že sú tu nástroje pomocou ktorých to dokážem zmeniť. Viem, že to nebude zadarmo (a nemyslím tým len peniaze), ale posledné dni mi opäť znie v hlave: "Urob dnes niečo za čo sa Ti Tvoje budúce ja poďakuje" <3 The time is now.

Zuzka Melly Koščová

Je mnoho důvodů PROČ NE, ale ještě více proč ANOO! Hlodá vám v hlavě červíček nespokojenosti, tak jako mě? Víte, že takhle už dál nechcete, ale nevíte jak na to? Sami? Odpověď je uvnitř kurzu.

Každý kdo vnitřně touží po změně, malé či velké, má otevřené dveře do kurzu, ale hlavně k srdci Stáni. Ona je tou inspirací, která vás navede k úspěchu, ukáže vám už prošlapanou cestu. Získáte kolem sebe spousty odvážných lidí, odhodlaných k velkým věcem. Už první modul mě pěkně "nakopnul" a hlava i srdce se rozjely... bezva jízda :D

Ivana Cikánková

Koncom roku 2014 som bola už pred spustením vlastného ebooku.V tom prišla Stanin kniha a potom kurz Podnikanie z pláže. Všetko ohladom mojho eBook som pozastavila a urobila som dobre. Prečo ?: Pretože, budem mať vďaka absolvovaní kurzu svoj ebook vylepšený množstvom dobrých rád a tak predídem chybám.

Jana Bakičová-Bieliková

Mně se líbí,že Stáňa je s námi v kontaktu,komentuje,radí,to vidím jako přidanou hodnotu.Mám zkušenost,že si něco zaplatím,lektor udělá co musí a tím to končí,co taky víc.Tady mám pocit,že to lektorku zajímá a že jsme taková její opečovávaná kuřátka.

Tatana Němcová

Poslechla jsem svou intuici i vnější znamení a vstoupila. A jsem za to ráda. Kurz je jednoduchý, jasný, pečlivě zpracovaný a skvěle vás navede k tomu, co je podstatné. Líbí se mi moc, proto jsem si dnes dokoupila i VIP sekci. Tento kurz je tvořen s láskou a je to cítit z každého kroku.

Lenka Siwková

Mám prvý týžden kurzu za sebou a musím povedať, že kurz predčil moje očakávania. Je nabitý praktickými úlohami a cítim, že sa posúvam vo svojich znalostiach míľovými krokmi vpred. Už sa neviem dočkať modulu číslo 2 :-)

Katarína Löfflerová

Vstupujete do vlaku, který od začátku jede na plné obrátky. Pokud budete sdílet své myšlenky, budete otevření a zvědaví, vždy se dočkáte zpětné vazby a podpory ostatních členů.

Kateřina Polanská

Milí noví spolužáci, vítejte v úžasné komunitě podobně smýšlejících lidí, kteří se navzájem podporují a pomáhají si. Já sama jsem z toho nadšená, protože v reálném životě bych kolem sebe tolik podpory jen těžko hledala. Vím, že i když to možná nedotáhnu až na pláž, tak ta společná cesta mi hrozně moc dá a nikdy toho nebudu litovat. Je báječné být součástí komunity tolika skvělých lidí.

Libuška Štěpánková

Už jsem v životě prošla hodně nejrůznějšími školeními a kurzy, ale tohle je prostě ten nejpromyšlenější a nejpropracovanější ze všech. V naši FB skupině vás vítáme s otevřenou náručí i myslí a hlavně ochotou pomoci s jakýmkoli úkolem, který od Stáni dostaneme. Ta energie je tu úžasná a motivující.

Klaudie Fachinelli

Tento kurz ti doporučuji, pokud to myslíš že svým online podnikáním vážně, kurz tě nakopne do akce a pokud nemáš nápad v čem na internetu podnikat, dostaneš spousty nápadů, aspoň já to tak měla :) cítím velké vzrušení být ve skupině stejně naladěnych lidiček :)

Romča Sedláčková

Ja som zatial milo prekvapený s tým ako nám ten kurz začína, hovorím o Module 1. Viem, že zatiaľ je predčasné hodnotiť celý kurz samozrejme, ale z toho, čo som zatiaľ videl, tak som spokojný. Naozaj sa mi zdá, že kurz je pripravený štýlom "step-by-step", čo podľa mňa bude vyhovovať väčšine ľudí. Ja som doteraz absolvoval niekoľko zahraničných online kurzov a zatiaľ ma nenapadla jediná vec, ktorá by sa mi tu nepáčila. Dúfam, že toto isté budem môcť povedať aj po skončení Modulu c. 8 ... :)

Miloslav Jezowww.miloslavjezo.sk

Velmi se mi na kurzu líbí nejen jeho profesionální pojetí, ale také přístup Stáni. Neposílá nám totiž jen úkoly a videa, ale živě se zapojuje i do naší komunikace ve facebookové skupině. A to je strašně fajn, protože mám pocit, že tím jasně dává najevo, jak moc jí záleží na našem úspěchu. Je to skvělá podpora!

Veronika Vachoutová

Pokud vám vaše intuice a srdce napovídá 'zkus to, třeba to vyjde' a rozum naopak křičí 'nesmysl, proč by to mělo vyjít teď?' tak rozum nechte za dveřmi a vstupte! Uvnitř programu najdete nejen skvěle připravený návod, jak krok za krokem úspěšně rozjet svůj sen, najdete tam i spoustu skvělých lidí připravených vám pomoci a podpořit vás!

A v neposlední řade Stáňu, která 100% ví, jak na to a program připravila neskutečně dokonale! Po prvním modulu je jasné, že pokud opravdu chcete tak TADY prostě nejde neuspět!

Michala Měřínská

Je to nejlépe zpracovaný kurz, jaký jsem absolvovala. Je "živý", promyšlený, Stáňa jej dělala s citem a je znát, jak to má pěkně promyšlené. Za týden se Stáňou jsem udělala více než za rok sama jen s literaturou, e-booky, semináři a podobně.

Skoro rok mám v šuplíku e-book a jsem ráda, že jsem jej nepustila do světa. Špatné téma, obsah má malou přidanou hodnotu pro zákazníka. Až teď, po prvním týdnu v kurzu jsem zjistila, jaké je moje téma a jaké informace by mohly ostatním pomoci. Už jenom pro tohle to stojí za to. Jdu sice krok za krokem jako ve školce, ale u mně to funguje Stáňo díky!

Romana Vašendová

Online kurz Podnikání z pláže je mým prvním placeným kurzem do kterého jsem vstoupil. Přiznám se, že jsem nad tím ani moc nepřemýšlel. Od roku 2010 pracuji jako realitní makléř, za tu dobu mám ve své databázi stovky klientů, se kterými jsem se osobně setkal nebo se na mě obrátili s prosbou o radu týkající se nemovitostí.

V loňském roce, jsem napsat svůj první ebook Jak prodat nemovitost rychle a za co nejvyšší cenu. Ebook již pomohl řadě lidí. Není nic lepšího než číst děkovné emaily nadšených lidí, že jim opravdu pomohl. (Zdarma je k dispozici na www.jak-prodat-nemovitosti.cz) Mám v hlavě spoustu námětů ze svého oboru, které by lidé určitě ocenili a vím, že mi tento kurz pomůže a povede krok za krokem, tak aby se můj nový ebook dostal k co nejvíce lidem.

Jako velkou výhodu v tomto programu vidím, že mě paní učitelka (Stáňa Mrázková) nutí svými každodenními domácími úkoly k práci na ebooku a na systému jeho prodeje. Do této chvíle, jsem neustále odsouval začátek psaní a vůbec promyšlení si celého systému. Jsem sice na začátku, ale už teď to vnímám jako velký posun.

Štěpán Šperka

Jsem nadšená jak náplní, tak intenzitou kurzu - už teď vidím, že člověk se naučí nejen spoustu užitečných praktických věcí, ale také se toho dozví spoustu o sobě - a to je k nezaplacení!

Lucie Koubek

Dobrý den Stáňo, chtěla jsem Vám moc poděkovat za tento kurz, já jsem se do něj prostě zamilovala :-) Před rokem jsem si koupila Vaše eBooky a od té doby již jeden eBook prodávám. Vaše eBooky byly velkým přínosem.

Když si teď ale zpětně vzpomenu na to, jak jsem se prodírala tvorbou textů a hlavně webových stránek a jaké počáteční investice jsem měla (především za web s e-shopem) a teď jsem ve Vašem kurzu, kde je vše tak nádherně jasně a podrobně popsané, tak je mi až skoro líto, že tento kurz nebyl před rokem :-)

Jsem ráda, že jste jej vytvořila a společně s plážovou platformou je to pro mne zázrak roku :-) Nikdy by mě nenapadlo, jak moc mě bude bavit tvořit svůj web od začátku do konce a že si já odpůrce facebooku zamiluju tvorbu fanpage a vše s tím spojené. Moc děkuji, že děláte to, co děláte :-) Krásný den!

Eva Paclíkováwww.lawofattraction.cz

Staňte se součástí úžasné komunity "plážovníků" :)