Přihláška do kurzu Podnikání z pláže

Přihláška do kurzu, který z vás udělá plážového podnikatele :)

 • ANO

  Objednávám si vstup do online kurzu Podnikání z pláže, ve kterém se v 8 modulech naučím vše potřebné pro nastavení a spuštění automatizovaného systému prodeje eBooku, který mi umožní životní styl plážového podnikatele.
 • ANO

  Vím, že pro technické fungování celého plážového podnikání potřebuji Plážovou platformu a mohu si ji teď zakoupit společně s kurzem. Získávám tím za zvýhodněnou cenu aplikace MioWeb, SmartEmailing a FAPI na 1 rok. Tyto aplikace provozuje firma SmartSelling a je možné je dokoupit i kdykoli v průběhu kurzu.
 • ANO

  Vím, že online kurz startuje 30. ledna 2017, potrvá 8 týdnů a následně mám do něj přístupy neomezeně i po skončení kurzu a mohu se kdykoli vracet k jednotlivým krokům a modulům.
 • ANO

  Chápu, že za mě nikdo nic neudělá. Pokud chci podnikat z pláže, uvedu vše, co se naučím, do praxe pomocí jednoduchých dílčích kroků, kterými mě Stáňa provede a které mi zaberou 15 až 60 minut denně.
 • ANO

  Vím, že společně s kurzem získávám také přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde mohu své podnikání, otázky a názory sdílet s ostatními účastníky kurzu a podpořit tak maximálně své podnikání z pláže.
 • ANO

  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není kurz pro mě, mohu až do doby 30 dní od zahájení kurzu, tedy do 2. března 2017, požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO

  Rozumím, že pokud je má fakturační adresa jiná, než doručovací, je zapotřebí v objednávce doručovací adresu vyplnit. Stáňa totiž ráda posílá dárky a když nemá doručovací adresu, mohl by se můj dárek někde zatoulat.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si kurz Podnikání z pláže na fyzickou osobu nepodnikatele. 

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Začněte žít příběh, který chcete vyprávět.

Podnikejte z pláže a žijte život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou.

Uvnitř kurzu na vás čeká už 0 spolužáků :)

Možnost vstoupit do kurzu končí za:

Pro mě je to zatím nejvíce zaměřený kurz na praxi, co jsem kdy absolvovala. Stáňa je úžasná, že s námi stále komunikuje, a moc se mi líbí, jak nás v úkolech upozorňuje na problémy a popisuje, s čím se sama potýkala. Úžasný, promyšlený, aktivní kurz!!!

Lenka Neubauerova

Online kurz Podnikání z pláže Stáni Mrázkovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem.

Online kurz Podnikání z pláže naozaj odporúčam každému kto si chce v krátkom čase vytvoriť svoj ebook a podnikať na internete. Nepoznám u nás lepší a efektívnejší kurz, ktorý by sa tejto téme venoval.

Miloslav Ježo

Nikdy jsem se neodhodlala ani k registraci domény, natož cokoli jiného. A nebýt kurzu Podnikání z pláže, asi bych pořád ještě jen snila. Teď se mi pod vedením skvělé učitelky za dva měsíce vybudovala fungující stránky, napsala dva eBooky a víte co? Je o ně zájem! Funguje to!

Klaudie Fachinelli

Kurz Podnikání z pláže přinesl do mého byznysu nový rozměr a změnu podnikatelského smýšlení. Dovedl mě k úplně konkrétním výsledkům v podobě e-booku zdarma i placeného, naučila jsem se lépe využívat Facebook, poznala jsem spoustu užitečných principů, které rozvíjejí a posouvají jakékoliv podnikání ať je na začátku nebo již běží.

Veronika Mašínová

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na stana@stanislavamrazkova.cz nebo pište SMS na 777 768 451.

Společně s mou asistentkou Lenkou Vám rády pomůžeme a poradíme :)