Je mi jasné, že vydat se na cestu do neznáma a ještě do toho investovat peníze s nejasným výsledkem, je těžké. Nese to s sebou spoustu otázek a taky obav. 

Nejste sami. Měli to tak i ti, kdo touto cestou prošli před vámi. Už přes 7000 studentů Podnikání z pláže, kteří kurzem prošli v letech 2015 - 2023.

Na tuto stránku jsem pro vás sesbírala jejich zkušenosti, příběhy a reference formou textů, odkazů a videí. Věřím, že vám to pomůže v rozhodování, zda je tato cesta pro vás.

Stovky dalších referencí a především inspiraci pak najdete také v katalogu absolventů kurzu: Plážovníci.cz.

* INFORMACE K RECENZÍM: Na Webu, prodejních stránkách, na našich profilech na sociálních sítích i v mailové a obdobné komunikaci se Spotřebiteli zveřejňujeme reference na naše Produkty a online kurzy. Tyto reference jsou vždy referencemi našich Kupujících a jsou zveřejněné s jejich souhlasem. Před zveřejněním reference vždy ověřujeme, že jde o osobu, která si Produkt/kurz u nás zakoupila, a to kontrolou údajů v účetnictví (na zaplacených fakturách). 

Co říkají absolventi kurzu Podnikání z pláže? Tady jsou jejich vzkazy:

"Ze srdce vám děkuji, že jste mě krůček po krůčku provedli cestami, kterými bych sama nikdy neprošla. Investici do kurzu PZP považuji za jednu z nejlepších investic mého života."

Anna Kamenická

Absolventka Podnikání z pláže 2023

www.tadyjeuklizeno.cz

Celou zkušenost Anny si přečtěte tady >>

Kurz Plážová základka mi pomohl odstartovat proměnu mých snů v realitu. Věděla jsem, co chci, ale netušila jsem, jak to udělat.

Největší přínos vidím v podrobných a srozumitelných návodech, jak na všechny technické věci (jak na tvorbu webu, jak na e-mailingové nástroje, jak na automatizovaný prodej). Obzvlášť oceňuji veškeré bonusy týkající se formalit kolem podnikání od založení živnosti po GDPR či obchodní podmínky.

Stáňo, díky Tobě a Tvému týmu jsem dokázala něco úžasného. Ze srdce vám děkuji, že jste mě krůček po krůčku provedli cestami, kterými bych sama nikdy neprošla. Investici do kurzu PZP považuji za jednu z nejlepších investic mého života. Získala jsem nevyčíslitelnou hodnotu za neuvěřitelnou cenu. DÍKY!

Anna Kamenická

Účastnice PZP 2023, autorka webu www.tadyjeuklizeno.cz
Kurz mi otevřel úplně nový obzor! Díky němu jsem si sama vytvořila funkční systém pro mé nové podnikání. A jsem na to opravdu pyšná! Ještě nedávno bych nevěřila, že bych toho byla schopna.

A dnes mám hlavu plnou nápadů a těším se, jak mi bude projekt i nadále růst pod rukama.

Děkuju, Stáňo!
Jana HrnčiříkováZdravotní sestra, autorka projektu Angličtina pro sestry, absolventka PZP 2022
V roce 2022 jsem vstoupila do PLÁŽOVÉ ZÁKLADKY s tím, že si potřebuji postavit svůj WEB. Jak já byla naivní, že je to jen o WEBU!

Kurz mi otevřel úplně nové obzory včetně těch seberozvojových. Jedno velké WAUW by na to nestačilo! Naučil mě, jak zvládnou technické věci. Naučil mě, jak dělat a hlavně dokončovat i velké projekty. A stala jsem se součástí úžasné podporující party lidí.
Petra Kvapil ProcházkováAutorka projektu Pět kouzel zahrady, absolventka PZP 2022
Kurz je prepracovaný do najmenších detailov po všetkých stránkach, marketingovej, psychologickej i technickej. Technické postupy ma ako laika posunuli vpred a dodali mi odvahu pokračovať. Stáňa bola v priebehu kurzu stále dostupná a reagovala na prípadné otázky mimoriadne rýchlo.
Zuzana RihákováLektorka a koučka

"Do kurzu jsem se plně vrhla v únoru 2022 a už v dubnu 2022 jsem poskytovala konzultace, a to také díky tomu, že mám krásné funkční webové stránky s dokonalým Stániným konceptem, což bych sama určitě nezvládla."

Petra Zehnálková

www.petrazehnalkova.cz

Celou zkušenost Petry si přečtěte v popisku.

Kurz Plážová základka mi dal „něco“ hodnoty naprosto nevyčíslitelné... Když jsem začínala – věděla jsem, co chci dělat, že chci pomáhat lidem ke zdraví a šířit informace ze zdravotnictví i informace o škodlivých účincích chemických látek. Jenže jsem nevěděla jak... Jsem technický antitalent. :)

Stáňa mi na zlatém podnose předala veškeré návody a vedla mne krok za krokem s plnou podporou.

Naučila mne, jak pracovat se všemi platformami, jak si vytvořit eBook a jak prodejní stránku, jak zprovoznit celý web tak, aby nevypadal otřepaně a předával lidem opravdu hodnotné informace.

Díky tomu jsem během pěti měsíců dovedla svůj sen do kouzelné reality a to takové, která mne na začátku ani nenapadala. Do kurzu jsem se plně vrhla v únoru 2022 a už v dubnu 2022 jsem poskytovala konzultace (díky tomu se již dnes – v srpnu 2022 – mohu radovat z velkého množství zpráv o vyléčení ), a to také díky tomu, že mám krásné funkční webové stránky s dokonalým Stániným konceptem, což bych sama určitě nezvládla.

Už po pár týdnech kurzu jsem měla pocit, že jeho cena je naprosto oprávněná, jestli né příliš nízká. :)

Jsem velice vděčná, že jsem se ke kurzu díky Terezce Kramerové odhodlala, a každému, koho myšlenka online podnikání zajímá a jen neví, jak na to, bych jej rozhodně všemi dvaceti doporučila. :)

Petra Zehnálková

Účastnice PZP 2022, diplomovaná farmaceutka a autorka webu www.petrazehnalkova.cz
Svoji plážovou cestu jsem začala Plážovou přípravkou. Ta mi pomohla najít mé téma a začít o něm přemýšlet tak, aby šlo přetavit do online světa.

Po dvou letech jsem již s poměrně jasnou představou vstoupila do Plážové základky. Díky ní jsem si dokázala sama naklikat web, psát blog, založit facebookovou stránku i skupinu a začala tvořit své online produkty.

Hodně motivující byla facebooková skupina plážových spolužáků, kteří dávali zpětnou vazbu na mé první nesmělé pokusy o psaní a fotografování.
Šárka OtajovičováAutorka projektu Šárka s háčkem, absolventka PZP 2022
Kurz Podnikání z pláže – základka mi neuvěřitelně rozšířil obzory. Je to neuvěřitelná cesta osobního rozvoje, kdy k dosažení zdárného cíle musíte překonávat své strachy, limity, překážky. Pokaždé, když jsem svoji horu zdolala, cítila jsem se až nepřemožitelně a zároveň jsem byla v údivu, co mi za tak krátkou dobu vyrostlo pod rukama. Můj vlastní projekt, který tvořím ze srdce a z duše.

Děkuji sama sobě, že jsem se na tuto nezapomenutelnou cestu vydala. Děkuji celému skvělému týmu za jejich trpělivou pomoc a všem účastníkům za nezapomenutelnou atmosféru, která během kurzu i po něm stále přetrvává.
Lucie RatajováAutorka projektu Čas ženy, absolventka PZP 2022
Díky podnikání z pláže jsem byla schopná uchopit to, co jsem měla už dlouho v hlavě.

Mohla jsem to sepsat, zviditelnit a předávat dál. A také na tom vydělávat a to je skvělá kombinace.

Tvorba webu a eBooků mě nesmírně baví, protože dělám to, k čemu moje srdce tíhne, a mám možnost si o tom povídat s ostatními, co jsou na podobné vlně.

Jsem vděčná za to, jak Stáňa má vše krok po kroku sepsané a jak vše funguje. Děkuji za její podporující tým a také za to, že jsem to zvládla i já. Doladit do konce celý projekt a přijímat objednávky. Je to skvělý pocit!
Eva KupilíkováMasérka, autorka projektu Cesta k funkční masáži, absolventka PZP 2022
Na začátku kurzu jsem byla maminka na rodičovské, tento kurz mi dal možnost vrátit se sama k sobě, najít znovu touhu se učit, růst a předávat dál všechny své znalosti i touto online formou.

Stále jsem maminka na rodičovské, ale teď opět s touhou tvořit a dělat něco pro sebe. I přesto, že své dva loupežníky miluju nadevše, vědomý čas pro sebe, vzdělávání a potkávání nových inspirativních lidí mi velmi chybělo.

V kurzu jsem mimo jiné poznala také sama sebe z jiné stránky. Viděla jsem, že i přes malý čas, který mi s dětmi zbývá, dokážu zabrat a věci dokončovat a že mě to také nesmírně baví. :-) Velké díky za něj!!! A za všechny skvělé lidi, které jsem díky kurzu poznala!
Veronika HolišováAutorka projektu Harmonie těla a mysli, absolventka PZP 2022

"Na kurzu obdivuji, jak je precizně sestavený a oceňuji každodenní vedení.

Díky tomu jsem byla motivována a dotáhla svůj projekt ke konci, tudíž k novému životnímu začátku. :-)"

Šárka Kohoutova

Absolventka PZP 2023

www.jogarama.cz

Celou zkušenost Šárky si přečtěte v popisku níže.

Plážová základka mi obrátila svět!

Díky kurzu jsem po třech měsících mohla začít vydělávat tím, co miluji. Vybudovala jsem web se všemi potřebnými technikáliemi, spustila jsem sociální sítě a začala komunikovat s klienty, naučila jsem se, jak vytvořit magnet a placený produkt a mnohé další.

Kurz je až neuvěřitelně nadupaný, plný cenných informací, díky kterým můžeme opravdu v krátkém čase začít svůj plážový sen.

Na kurzu obdivuji, jak je precizně sestavený a oceňuji každodenní vedení. Díky tomu jsem byla motivována a dotáhla svůj projekt ke konci, tudíž k novému životnímu začátku. :-)

Nejlepší investice, kterou můžeme udělat, pokud chceme rozjet své online podnikání.

Šárka Kohoutová

Účastnice PZP 2023, lektorka jógy a autorka webu www.jogarama.cz

Šárka Kohoutová

Účastnice Podnikání z pláže 2023, lektorka jógy a autorka webu www.jogarama.cz
Než jsem narazila na kurz Podnikání z pláže, neměla jsem o podnikání žádné potuchy...

Nevěděla jsem, jak si udělat web, jak se zorientovat na sociálních sítích, a už vůbec, jak prodat nějaký produkt.

Díky celému našlapanému kurzu a podpoře ve skupině to šlo jako „po másle“. Z ničeho jsem během krátké chvilky vybudovala projekt, který se začíná pomalu dostávat do povědomí, a jsem z toho neskutečně šťastná a moc vděčná!

Děkuji moc za tento kurz a za otevření nekonečných on-line obzorů. :-)
Andrea ŠoltisováAutorka projektu (Ne)sladké těhotenství, absolventka PZP 2022
Kurz Podnikání z pláže mi velmi pomohl zorientovat se v internetové džungli a také mne skvěle provedl vytvořením mých vlastních webových stránek, včetně všech technikálií.

Bez kurzu bych toho všeho asi nebyla schopna a jsem velmi vděčná za všechny nabyté znalosti.

Dále moc děkuji za celou komunitu okolo Podnikání z pláže, která mi celou dobu dodávala sílu projekt dovést až ke zdárnému konci.
Tereza ZástěrováAutorka projektu Flavours of Amelia, absolventka PZP 2022
Když jsem se přihlásila do kurzu Plážová základka, netušila jsem, jak bude obsáhlý, podrobný a kvalitní ve všech ohledech, jak z technické stránky, tak ze stránky emoční, psychologické. Naučila jsem se přes pády a vstávání opravdu hodně.

Nejsem technický typ, ale prostě jednou jsem začala, tak jsem to nevzdala:) Technické věci jsou podány opravdu postupně, mohla jsem se k nim vracet, hlavně, pokud jsem potřebovala pomoc, vždy se mně jí dostalo, ať již od spoluplážovníků, tak od podpory kurzu. Klobouk dolů a díky celému úžasnému týmu:)
Kateřina ŠubertováAutorka projektu "Jak platit nejprve sobě", absolventka PZP 2022
Musím se přiznat, že jsem při vstupu do kurzu plážového podnikání váhala, jestli je to to pravé pro mě. Měla jsem otázky asi jako každý: mám co předat? Jsem na něco expert? Hodně mi pomohl první týden a Stáni e-maily, absolutně vystihla moje strachy a obavy a já okamžitě věděla, že jsem na správném místě.

Do tvoření mého příběhu s poporodní depresí jsem se pustila naplno. A musím říct, že se můj život vstupem do plážového podnikání změnil o 360 stupňů. Konečně cítím, že tvořím něco, co má smysl, věřím si v tom a absolutně nelituji jediné minuty věnované mému projektu. Nemůžu ani slovy vyjádřit vděk Stáně a celému týmu, protože tahle moje cesta bude neskutečná bomba.

DĚKUJU!
Helena ŠmejkalováAutorka projektu "Jsem tu pro tebe, Helča", absolventka PZP 2022

"Mám konečně práci, kterou miluji a která mě naplňuje a zároveň pomáhá druhým.

Mám možnost kdykoliv odcestovat, což je má obrovská vášeň, a užívám si každý den toho, co mi život přináší."

Lucie Angerová

Absolventka PZP 2023

www.lucieangerova.cz

Celou zkušenost Lucky si přečtěte v popisku níže.

Kurz podnikání z pláže mi dal to, co jsem od Stáni slyšela a četla snad milionkrát: „Žijte příběh, který stojí za to vyprávět.“ Pod tou větou jsem si toho vždy představovala mnoho, ale vlastně zároveň nic konkrétního.

No a víte co, já ho nyní díky Stáně a jejímu týmu žiju!

Možná ještě ne tak naplno, zatím pomalinku a opatrně našlapuji a občas se musím štípnout, zda se mi to nezdá, ale vím, že až se v tom novém světě rozkoukám, bude to jízda. :-)

Díky Stáně a jejím kurzům jsem sebrala odvahu a začala si plnit sny. Přestala jsem čekat, až mi vše spadne do klína, a doufat, že se to stane nějak samo, a vzala jsem svůj vlastní život do svých vlastních rukou a téměř od základu jsem ho společně s mým mužem vystavěla od znova.

Díky podpoře v kurzu, která nás tím vším postupně provedla a pomohla nám si vše vystavět od nuly, mám konečně práci, kterou miluji a která mě naplňuje a zároveň pomáhá druhým.

Mám možnost kdykoliv odcestovat, což je má obrovská vášeň, a užívám si každý den toho, co mi život přináší.

Nikdy nepřestanu být vděčná sama sobě, že jsem nakonec ten strach přemohla a do kurzu vstoupila a také za Stáninu podporu a péči!

Lucie Angerová

Účastnice PZP 2023, učitelka a autorka webu www.lucieangerova.cz a projektu S Luckou za školou
Absolvování Plážové základky pro mě byla obrovská osobní výzva. Když jsem na začátku roku 2022 stiskla tlačítko „objednat kurz“, netušila jsem, jakou horskou dráhu si pro mě osud tenhle rok přichystal. Na počátku jsem si neuměla vůbec představit, jak dokážu skloubit péči o tehdy ještě ani ne roční holčičku, budování webu a blogu a psaní eBooku bez ideálního rodinného zázemí.

Nakonec se ukázalo, že je ve mně víc vnitřní síly, než jsem si myslela, a díky skvělému vedení Stáni, pomoci podpůrného týmu a spoluplážovníků ve skupině jsem se naučila nejen jak postavit web a rozjet online podnikání, ale především jsem se utvrdila v tom, že člověk dokáže cokoliv chce, jen musí chtít opravdu.

A je moc fajn, když u toho učení se potká ty správné lidi. A ty jsem v PZP díkybohu našla. Jakékoliv kliknutí na internetu už pro mě nikdy nebude jako dřív, protože teď už vím, co práce se za každým tlačítkem, fotkou, článkem, eBookem skrývá. Děkuji za možnost posunout se takovým způsobem, nelituji jediné koruny ani minuty, kterou jsem do PZP vložila.
Tereza PorcalováAutorka projektu Montesorka od Tereky, absolventka PZP 2022
Stáni kurz mi otevřel možnosti, o kterých jsem ještě nedávno nevěřila, že můžou být i mojí cestou. Jednoduše, s pomocí názorných návodů a krok za krokem jsem začala budovat svůj projekt. Na jeho rozvoji pracuji podle sebe, jsem svým pánem a jsem hrdá na to, co jsem vytvořila.

V kurzu jsem získala nejen cenné návody, rady a tipy, ale i podporu spolužáků a konzultantů ve fb skupině. Stále tam nacházím rady, motivaci a pochopení. Můžu sdílet své úspěchy i nezdary s lidmi na stejné vlně, kteří jdou stejnou cestou.
Katka RöschováAutorka projektu Nebojme se nudy v lese, absolventka PZP 2022
Mala som veľký sen, víziu a nápad- túžila som po vlastnom projekte, v ktorom by som mohla autenticky zdieľať témy týkajúce sa vedomého ženstva, obnovenia ženskej múdrosti a intuície, láskavosti k sebe, spokojnosti a naplnenia v materstve aj v iných oblastiach života ženy. Túžila som vytvárať eBooky a audio nahrávky.

Vedela som čo chcem, no vôbec som nevedela ako na to. Netušila som ako vytvoriť eBook, ako napísať kvalitný a pútavý článok na blog, ako zautomatizovať predaj online produktu, ako nahrať audio alebo video.

To všetko som sa vďaka tomuto kurzu naučila a ešte omnoho viac. Napr. som si nikdy neuvedomila aké je dôležité zadefinovať si svojho klienta, svoj presný zámer, nikdy by som sama neprišla na to, ako zvoliť pútavý a výstižný nadpis pre svoje digitálne produkty a kopec iných ,,drobných" detailov, ktoré v konečnom dôsledku vôbec nie sú detaily, ale sú dôležitou súčasťou celého výsledného dojmu a kvality mojej práce.
Kristína SvoradováAutorka projektu Planéta šťastných žien, absolventka PZP 2022

"V kurzu jsem objevila úplně novou rovinu osobní svobody, vědomí vlastní hodnoty i sama sebe. Jako by se mi otevřel úplně nový svět. A ten pocit, když vám přijde první objednávka od zcela neznámého člověka: ono to fakt funguje!"

Kateřina Marešová

www.katkamaresova.cz

Celou zkušenost Katky si přečtěte v níže.

Na počátku toho rozhodnutí byla touha po svobodě. Nechtěla jsem po rodičáku  nastoupit do práce, kde bych byla od rána do večera a nemohla trávit čas se svými dětmi. Bavilo mne, jak jsme byli s dětmi stále venku a v pohybu a mohli se díky manželově práci z domova kdykoli sebrat a odjet na chalupu, na hory či kam nás srdce táhlo. Chtěla jsem si tuto svobodu udržet i nadále.

A proto mne přitáhl koncept online podnikání, které můžu tvořit kdykoli odkudkoli. Tento jedinečný koncept vyřešil moje dlouholeté dilema: milovala jsem učení a předcvičování. Od 16 let jsem vedla pohybové lekce: aerobiku, power jógy, pilates či tance. Milovala jsem energii, která v sále vznikala. Milovala jsem zářit a pohybem rozzářit životy druhých.

Ale časté učení mne vyčerpávalo a pravidelný rozvrh byl pro mne svazující a stresující. Nechci a nejsem schopná skákat 30 hodin týdně po tělocvičnách, aby mne to uživilo. A tak jsem si držela celý život pohyb a jeho učení, které nade vše miluji, jen jako koníček.

Celý život až do doby, než jsem poznala Stáňu Stiborovou a projekt Podnikání z pláže a pochopila díky nim, že můžu žít svou vášeň každý den, celý den, šířit ji do světa, pomáhat tím druhým a ještě se tím živit. A nemusím být u toho svázaná časem ani prostorem.

"Je úžasné prihovárať sa k tisícom ľudí naraz, inšpirovať a pomáhať im a zároveň si užívať kúpanie v teplom mori tisíce kilometrov od zamrznutého Slovenska."

Martina Magulová

www.cestujemebezcestovky.sk

Celou zkušenost Martiny si přečtěte níže.

Vďaka kurzu Podnikanie z pláže som si mohla začať plniť svoje sny. Spojiť svoju vášeň pre cestovanie s prácou a ešte tým aj pomáhať ľuďom ušetriť peniaze a inšpirovať ich. Naviac mám viac času na svoju rodinu a slobodu v porovnaní so zamestnaním.

V kurze som sa naučila krok za krokom, ako si vytvoriť svoju web stránku a ako ju upravovať, ako písať články, e-booky, ako spravovať stránku na Facebooku, ako písať e-maily stovkám ľudí naraz. A mnoho iných online zručností, ktoré boli pre mňa španielska dedina.

Je úžasné prihovárať sa k tisícom ľudí naraz, inšpirovať a pomáhať im a zároveň si užívať kúpanie v teplom mori tisíce kilometrov od zamrznutého Slovenska.

  • Ak aj vy si túžite začať plniť svoj sen a chcete sa venovať práci, ktorá vás bude baviť (môže to byť čokoľvek, cvičenie, strava, maľovanie, cudzie jazyky, šitie, poradenstvo ohľadom rôznych tém atď).
  • Ak si túžite privyrobiť popri práci, aby ste mohli viac cestovať, či odísť časom z práce, ktorá vás frustruje.
  • Chcete tráviť viac času s deťmi, alebo chcete skrátka začať “odznova”, tento kurz vám dá všetko, čo k tomu potrebujete.

Nie som jediná, čo tvrdí, že je hodný oveľa viac, než stojí. Naviac tu spoznáte množstvo zaujímavých ľudí, ktorí budú na rovnakej vlne ako vy. Budete si radiť, podporovať sa a časom možno vzniknú zaujímavé spolupráce a priateľstvá.

Pre mňa bolo rozhodnutie vstúpiť do kurzu to najlepšie, čo som presne pred 2 rokmi mohla spraviť. Všetko, čo sa vďaka nemu udialo je na dlhé rozprávanie...

Martina Magulová

Účastnice PZP 2016, vítězka Plážové výzvy, nadšená cestovatelka a máma ročního syna :)

Možná i Vy se za pár týdnů podělíte se mnou a svými spolužáky o pocity poté, co vám přijde první objednávka eBooku... :)

"Kurz mi ukázal cestu, jak svou největší životní lekci proměnit v poslání. Pracuju a zároveň mám z práce ohromnou radost. To se mi v žádné práci nikdy dřív nepodařilo."

Zuzana Dvořáčková

www.zuzanadvorackova.cz

Celou zkušenost Zuzany si přečtěte níže.

Stáňa Stiborová a její kurzy mi přišly do života v tu nejlepší možnou chvíli. Už jsem tušila, že vrátit se do práce současně s péčí o autistického syna tak docela nepůjde. Zároveň jsem už tušila, že mám lidem co předat – a byl to právě ten životní příběh, který dnes vyprávím - ale moje největší brzda bylo JAK

Nejdříve jsem prošla Plážovou přípravkou, která mě v mém rozhodnutí jen ukotvila. Pak už jsem naprosto bez váhání šla i do Základky – a bylo to skvělé rozhodnutí.

Je to osm týdnů nadupaných osobním a profesním rozvojem, které vám dají neskutečné množství inspirace, nápadů a hlavně tolik zásadního know-how. To celé ruku v ruce s přesnými technickými postupy a velmi vstřícným přístupem lektorky. Jednotlivé kroky lze konzultovat se spolužáky i Stáňou v uzavřené FB skupině a člověk tak vlastně nikdy není docela sám, byť sedí doma u svého počítače.

Struktura kurzu je velmi logická a možnost se ke všemu kdykoliv vracet zase nadmíru praktická. Nebyla otázka, na kterou bych v kurzu nenašla odpověď. Nebyl moment, který by mě odradil. Když bych dnes, po roce, měla celý kurz hodnotit, můžu ho jen a jen doporučit. Dal mi naprosto vyčerpávající odpověď na moji vystrašenou otázku JAK a neuvěřitelně mě v životě posunul. 

Ukázal mi cestu, jak svou největší životní lekci proměnit v poslání. Poslání, které mě neskutečně baví a na které není nikdy tolik času, kolik bych chtěla. Vystavěla jsem si sama webové stránky, píšu blog, napsala jsem tři eBooky a publikuju na Facebooku i Instagramu. Pracuju a zároveň mám z práce ohromnou radost. To se mi v žádné práci nikdy dřív nepodařilo.

 

Kurz má jednoduše mnohem vyšší hodnotu, než je jeho cena. A jestli už tušíte, že by tohle mohlo být pro vás a váháte… už neváhejte. Je to ta nejlepší investice:-) 

 

Zuzana Dvořáčková

Autorka projektu Poznáváme autismus
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Vítězka Plážové výzvy 2019
Vloni touto dobou jsem se rozhodovala, jestli do kurzu vstoupit, nebo ne. Kdybych byla věděla to, co vím dnes, neváhám ani minutu!

Díky Stáni a jejího úžasného vedení mám krásný a funkční web, akční Facebook stránky s 3tis. fanoušky (a denně přibývají), spoustu nápadů a hlavně odvahu na jejich realizaci.

Čeho si ale nejvíc cením je lidský přístup, nová přátelství a spolupráce, které díky kurzu vznikly. Byla to nejlepší investice, jakou jsem kdy mohla udělat!
Petra HofríkováAutorka projektu Motivárna www.motivarna.cz
PZP už není jen on-line kurz, je to mnohem víc. Je to komunita, která se podporuje navzájem. Každý z nás se snaží dělat to, co nás baví a naplňuje a zároveň si pomáháme.

Není to vždy jednoduché a procházíme si různými fázemi. Ale vždy se můžeme obrátit do FB skupiny a vždy se tam najde někdo, kdo vám "podá pomocnou ruku". A také sdílení radosti je zde nádherné a ohromující! A to, jak nás Stáňa s Jirkou podporují je prostě fantastické. Děkuji.
Jana OhankováAutorka webu www.janaohankova.cz
Ahoj Stano, ještě jednou Ti chci opravdu ze srdce podekovat, jak hodně jsi mi pomohla a jak jsi opravdu byla velkou změnou v mem životě. Díky Tobě jsem vyrostla (a to během jednoho roku!) a opravdu tvořím v radosti. A to díky Podnikání z pláže, který mas vytvořeny tak, aby pomáhal lidem, já jsem celou dobu cítila, jak je vše Tebou vedené v lásce. A díky tomu jsi formovala i mě a dala mi tento směr.

A já teď mám radost, jak mi funguje můj projekt Skicář odvazneho umělce (ještě před par mesici to byl Skicář nesmeleho umělce, ale pak jsem pocítila, ze tomu muzu dat už odvážnou energii).

Dokonce se mnou nataceli podcast - o mem projektu - mluvím v něm s velkou vdecnosti o Tobě, jak hodně jsi mi pomohla.
Olga VáclavkováAutorka webu www.olgavaclavkova.cz

"Díky PZP jsem teď na podzim (2022) mohla s klidem odejít z práce, protože už nedávalo smysl být v práci, když podnikáním vydělám 3x tolik za práci po večerech (a to je "začátek")"

Kristýna Charvátová

www.kristyna-charvatova.cz

Celou zkušenost Kristýny si přečtěte v popisku.

Chtěla bych ti ze srdce poděkovat za vše.

Jsou to zhruba dva roky, co jsem vstoupila do PZP a začala makat. Díky tomu jsem teď na podzim (2022) mohla s klidem odejít z práce, protože už nedávalo smysl být v práci, když podnikáním vydělám 3x tolik za práci po večerech (a to je "začátek").

Sice jsou to z většiny ještě stále osobní služby, ale přizpůsobila jsem si je sobě na míru - tzn. nejsem vázaná na čas a můžu pracovat, kdy mi to vyhovuje.

Mám malé digi produkty, které se občas prodají a teď tvořím první velký kurz, o který mi lidi sami už delší dobu psali. Shrnu v něm zkušenosti hlavně z osobních služeb.

Jsem opravdu vděčná, že jsem tehdy poslechla volání srdce a nastoupila do PZP. Někde v hloubi jsem stále věřila, že je i pro mě možné mít fungující byznys, nebát se být vidět a to i se spirituálním tématem. A jo, je to tady.

S odstupem vidím, jak jsou tvé kurzy komplexní. Někdo si založí byznys např. na tom, jak prodávat, jak psát texty, jak dělat reklamu, jenže to je jen jeden pidi dílek z toho všeho, co ty učíš v kurzech.

Takže jsem moc vděčná, že mám vždycky kam sáhnout (do členské sekce). I ta písemná forma mi vyhovuje nejvíc (nemám ráda kurzy, kde jsou jen dlouhá videa). Prostě jsi to měla být TY, kdo mi měl být virtuálním průvodcem. 

Taky moc oceňuji, jak kurzy vedeš čestně, pravdivě a dáváš důraz na to, ať do toho dá každý co nejvíce sebe, ať je originální. Protože když vidím ty kopie kopií, nedivím se, že to některým lidem nefunguje. A už mám tu čest být i já kopírovaná, heč. :-)

Moc děkuji za vše, Stáni a Jirko. Měníte životy těm, kteří jsou ochotni je změnit a žít své poslání. Ta seberealizace je nejvíc.

Díky, díky, díky.

Kristýna Charvátová

Autorka projektu Na vlně citlivosti
Absolventka PZP 2021
Kurz Podnikání z pláže byl tou nejlepší investicí v mém životě. A doslova zemětřesením jak v jeho profesní, tak i osobní sféře. Nikdy bych nevěřila, že já - celý život ušláplá a neviditelná ťunťa - můžu něco dokázat, navíc s těžkým tématem, o kterém se moc nemluví, a s ne zrovna snadnými podmínkami k podnikání.

Atmosféra kurzu byla úžasná a strhující, nadšení a energie spolužáků ve facebookové skupině úžasně motivující a inspirativní a tvé moudré vedení a lidský a laskavý přístup naprosto bezkonkurenční.

A tak i když jsem sama s malou autistkou a puberťačkou a i s únavovým syndromem pracuju prakticky po nocích, zvládla jsem za ten rok bez předchozích zkušeností úplně sama vytvořit své webovky, dva e-booky zdarma, spravovat facebookovou stránku s téměř 200 fanoušky a vlastní skupinou, instagramový profil s téměř 300 sledujícími, pracovat na vlastní knize a své srdce věnovat nově otevřenému e-shopu, kde už jsem se dočkala prvních objednávek. A to, prosím, s tématem umírání doma.

Kurz měl ale i obrovský přesah do osobní roviny. Neuvěřitelně mi pomohl překonat spoustu vnitřních strachů a bariér, najít sebe samu, vrátit se do souladu s tím, kdo opravdu jsem. Hodně jsem za ten rok vnitřně vyrostla a zesílila, objevila své poslání, našla svá křídla a cestu ke svobodě, i když mi ještě chvíli bude trvat. A za to bych ti ráda ze srdce poděkovala.
Lenka VarhaníkováAutorka projektu Do poslední chvíle spolu www.lenkavarhanikova.cz
Byl to fičák. Kurz měl grády, byl nabitý energií, super motivací a zároveň jste nám technicky pomáhala krok po kroku. Velmi se mi líbila i videa - byť jste mluvila vlastně do kamery a jen jste si nás mohla představovat, tak projev byl vždy tak motivující, přátelský a empatický. Byla v nich zakomponována síla k akci a zároveň lidské pochopení pro krize, chyby či technické neznalosti, s kterými tady mnozí z nás bojují.

Děkuju Vám moc za celý kurz, byl pro mě VELMI přínosný. Přeju i Vám hodně zdaru na cestě tou Vaší pláží a těším se, že toto není konec, ale začátek dalších cest. Nejen pro mě…
Eva Hotováwww.moje-detatko.cz
Milá Stáňo,děkuji Vám za kurz Podnikání z pláže. Byla to jízda! Nikdy bych nevěřila, kolik se toho dá stihnout za osm týdnů. Díky Vám rozjíždím nový rozměr svého podnikání, založený na tom, co mě nesmírně baví.

Po absolvování kurzu vím, že kdybych se do toho pustila sama, nikdy bych to nezvládla tak rychle a jestli vůbec. Nejen, že jsem získala spoustu informací, ale také obrovskou motivaci jít do toho a vytrvat :)
Vladislava Křížkováwww.vladislavakrizkova.cz/

"Rok potom, co jsem dokončila základní kurz podnikání z pláže, mi moje "PZP bokovka" vydělává měsíčně víc, než má lékařská profese.

Navíc už neomdlévám únavou a mám čas na svou rodinu :-)  "

MUDr. Tereza Feltoni Gurini

www.terezafeltoni.cz

Celou zkušenost Terezy si přečtěte níže.

Chtěla bych moc poděkovat Stáni a Jirkovi za nejlepší kurz, který jsem kdy absolvovala. Nikdy jsem si nemyslela, že někdo jako já by mohl podnikat a dokonce úspěšně. Měla jsem husí kůži, když jsem viděla reklamy na kurzy o "vydělávání peněz".

Podnikání z pláže však razí úplně jiný koncept, a to je vyprávění příběhu. A skrze ten pak pomáháte lidem. A pomáhat lidem bylo vždy mé poslání, proto jsem si také zvolila povolání lékaře.

Stále mám své "původní" povolání ráda a nadále v něm chci pokračovat. Avšak rok potom, co jsem dokončila základní kurz podnikání z pláže, mi moje "PZP bokovka" vydělává měsíčně víc, než má lékařská profese. Navíc už neomdlévám únavou a mám čas na svou rodinu :-)

Díky základce jsem si ujasnila, jakým směrem chci jít. Také jsem se naučila tvořit skvělé produkty a nastavit prodej tak, aby pracoval za mě. Avšak díky jedné prodejní strategii na střední mé výdělky vyletěly jako střela. Za 4 dny jsem vydělala více peněz, než za 4 měsíce v nemocnici! Má práce se rozšířila mezi stovky lidí a zpětná vazba je úžasná a velmi motivující!

Když mluvím o medicíně a zdraví, používám úsloví: "i vy máte právo vědět, že existuje spousta možností".

Ještě nevím, kam přesně se má cesta bude ubírat. Díky Kurzu PZP však vím, že není potřeba znát dopředu každý krok. Děkuji Stáni a Jirkovi, že mě dovedli k poznání, že život je stejně jako zdraví cesta a že i já mám spoustu možností, jak proměnit svůj příběh v práci, která bude pomáhat stovkám lidí, včetně mě. :-)

MUDr. Tereza Feltoni Gurini

Absolventka PZP 2020 a vítězka Plážové výzvy 2020.
Podnikání z pláže mi přineslo velký nadhled na podnikání, online marketing i jeho strategie. Jsem moc vděčná, že jsem narazila na Stáni knížku a to mě motivovalo si koupit i její kurz a jít do toho všeho naplno. Vytvořila jsem si vlastní web, fb skupinu i fanpage, našla spoustu nových online přátel, ale i lidí, kteří mě nadále inspirují.

Vnesla jsem do svého koníčku a vášně novou jiskru a díky článkům na blogu jsem se o vše mohla podělit s ostatními, se kterými moje téma rezonuje.

Díky projektu jsem také vytvořila produkty zdarma i ty placené a těším se na další pokračování se Stáňou.

Je to neuvěřitelné, co všechno se dá za tak krátkou dobu vybudovat a jakou z toho má člověk radost.
Aneta ŠtěpánkováAbsolventka PZP 2021
Kurz mi pomohol uchopiť svoju životnú záľubu do "hmatateľnej" podoby. A ono to fakt funguje. Keď ukážeš ľudom, že niečo naozaj ovládaš, oni to ocenia a to je tvoj motor, ktorý ťa poháňa vpred. A ten postup ako na to, ti Stáňa ukáže krok po kroku. Výhoda je, že prístup do kurzu ti zostáva a môžeš sa vracať k jednotlivým blokom, pretože časom máš už iný pohľad na veci ako na začiatku.

Vďaku kurzu sa stále učím, ako komunikovať s ľuďmi a podať im informácie v čo najprijateľnejšej forme. Za mňa jedno veľké ĎAKUJEM.
Diana MozolákováAbsolventka PZP 2021
Ještě jednou mockrát děkuji za celý kurz. Byly to nejlépe investované peníze, protože bez Tebe a podpory Tvého týmu bych se v tom sama plácala několik let, a nebo to někde po cestě vzdala... Místo toho se to začíná pěkně rýsovat :).

Měj se hezky plážově! Lucie
Lucie CagáškováAbsolventka PZP 2021
Ahoj Stáni,
ďakujem krásne za spätnú väzbu a cenné rady, to som naozaj nečakala! Veľmi si to vážim. Každá Tvoja rada má silno nakopávací efekt😀. Taktiež ďakujem za desatoro, mám ho stále na očiach v pracovni.

Stáni, ešte raz vďaka za celý kurz, ktorého hodnota mnohonásobne prevyšuje cenu, ktorú som zaňho zaplatila. Som neskutočne vďačná, že som do toho išla. Perfektne vypracované, zrozumiteľné, vše podrobne vysvetlené a skvelá podpora.

Prajem Ti všetko dobré Stáni, nech stále žijež svoj krásny príbeh!

S vďačnosťou
Stanka BachratáAbsolventka PZP 2021

"Jsem vděčná, že mi kurz Podnikání z pláže ukázal cestu ke sdílení tématu, které mě neskutečně baví a zajímá, k vydání mé první knihy a podpoře dalších žen na mateřské. 

Jako bonus mám ze všeho, co mě baví ještě parádní výdělek."

Martina Chomátová

www.playeveryday.cz

Celou zkušenost Martiny si přečtěte níže.

Mohla jsem si dál psát do šuplíku blog pro pár čtenářů a po konci mateřské se vrátit zpátky k práci, která mě dlouhodobě nenaplňovala.

Jsem vděčná, že mi kurz Podnikání z pláže ukázal cestu ke sdílení tématu, které mě neskutečně baví a zajímá, k vydání mé první knihy a podpoře dalších žen na mateřské. Jako bonus mám ze všeho, co mě baví ještě parádní výdělek.

Největším obohacením je ale má sebedůvěra, která díky podnikání roste a rozšiřuje se i do dalších oblastí života.

Moc ráda doporučuju špičkové kurzy, které mi změnily život mnohem víc, než kolik mě stály. A tento rozhodně patří mezi ty nejlepší. 

Martina Chomátová

Do online kurzu Podnikání z pláže v roce 2016 nastoupila s měsíčním miminkem a tříletou dcerou :) Dnes už má fungující online podnikání.
Milá Stáňo, ještě před rokem jsem ani nevěděla, jak obrovský kus cesty v on-line podnikání a marketingu dokážu ujít! Naučila jsem se toho díky kurzu daleko více, než jsem čekala.

Seznámila jsem se s mnoha zajímavými lidmi i obory a posunula se i v oblasti osobní.

Nad mé očekávání bylo perfektní, detailní vedeni kurzu, že úplně každý zvládne i technicky náročnější pasáže. Dlouho jsem nemohla přijít na téma svého placeného produktu, ale podpora fb skupiny a sdílení nadšení ostatních dávalo člověku sílu ve chvilkách vlastního vyhoření či prokrastinace.

Dnes pokračuji i v Plážové střední a oba kurzy hodnotím jako mé skvělé rozhodnutí.

Díky nim se pracovně posouvám a dokážu být v marketingu naprosto samostatná, nemusím čekat a platit za grafičku ani webmastera a mám z toho, co jsem dokázala skvělý pocit. 😍Stáni, děkuji!
Viki HandrychováAutorka projektu Fit s Viki, www.fitsviki.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Kurz PZP2019 mi dal niekoľko ľudsky aj biznisovo zásadných záležitostí:
1) schopnosť ZAČAŤ sa spoliehať sama na seba.

2) VIERU vo vlastné schopnosti.

3) VEDOMIE, že dokonalosť neexistuje, ktoré ma oslobodilo od množstva strachov a dovolilo mi ísť do akcie.

4) ukážku a príklad toho, ČO JE MOŽNĚ a čo funguje (no nie bez zodpovednej prípravy).

5) krok mimo komfortnú zónu, v ktorej som už dnes doma a obzerám sa po ďalších cestičkách. :-)

6) SEBAPOZNANIE, že popri témach okolo mojej profesnej špecializácie,ktorou je psychológia a terapia, ma veľmi baví písanie blogu :-)

A tak dnes, mám web, mám rozpracované ebooky a mám živú fanpage. Ďakujem, s radosťou z rozhodnutia. Zuzana, Pravdivý život.
Zuzana TomčíkováAutorka projektu Pravdivý život, www.zuzanalaputkova.sk
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Plážová základka bylo nejlepší rozhodnutí, jaké jsem v roce 2019 udělala. Předtím jsem Stáňu "znala" asi měsíc. Přečetla jsem její knihu a shlédla jeden webinář, který mi, snad to není tajné, zpřístupnila i den po stažení záznamu, protože jsem tou dobou ležela v nemocnici. I to bylo jedním z důvodů, proč jsem do toho šla. Protože jsem cítila, že je Stáňa dobrý člověk ❤️ a pravidelně se mi to potvrzuje. 😊

Teď, po roce, jsem už studentkou Plážové střední, můj sešit se dostává mezi ženy, blog se plní články a můj největší favorit, fb skupina pro ženy, je fakt krásně rozběhnutý. 😊

Kromě toho jsem poznala spoustu inspirativních lidí, několikrát jsem překročila svou komfortní zónu (díky bohu za to! ❤️) a samozřejmě jsem se toho hromadu naučila. Nejen technické věci, ale také si víc věřit.

Na základě vědomostí a kontaktů, které jsem v PzP získala, hodlám v roce 2020 udělat tu největší šílenost, jakou jsem si kdy dovedla představit. A VÍM, že to vyjde 💪😎

Díky za to, Stáňo ❤️ 🤗
Kateřina JandlováAutorka Rozptylovacího sešitu a webu www.katerinajandlova.cz
Kurz mi ukázal, že pod vedením Stáni, jsem schopná vytvořit svůj vlastní web, vkládat články do blogu, napsat e-book zdarma. Dodnes nemám kurz dokončený, protože ještě stále nemám placený produkt. Ale i přesto říkám, že tento kurz je skvělý a nelituji, že jsem se do něj přihlásila.

Udělala jsem tolik, kolik v tu chvíli pro mě bylo možné. A na to ostatní přijde teprve můj čas. Děkuji ještě jednou za tenhle úžasný kurz a doporučuji ho všemi deseti <3
Ivana DurstinovAutorka projektu Ženy ve středu, www.ivanadurstinova.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019
O kurzu a celé své on-line podnikatelské cestě jsem přemýšlela roky. Když jsem čekala druhé mimčo přišel ten moment "teď, nebo nikdy" a vstoupila jsem do PZP.

Od kurzu jsem čekala teoretické know-how a hlavně blbuvzdorné návody ke všem potřebným technikáliím, protože jsem do té doby uměla počítač tak akorát zapnout a vypnout. To kurz splnil dokonale.

Co jsem nečekala, je ta stále rostoucí vlna inspirace, která se s tím vším pojí. S každou další věcí, kterou se v on-linu naučím se mi otevřou desatery další dveře k tomu, co ještě by se dalo dělat a vytvořit. Objevují se stále nové možnosti spolupráce, o kterých jsem netušila.

Když k tomu připočtu všechnu tu radost, kterou mi přináší každá nová objednávka, like, komentář nebo člověk v databázi, je z toho strašně silný motor, který mě žene vpřed. Ještě nikdy jsem si výběrem své profese nebyla tak jistá, jako si jsem posledních pár měsíců. Kurz splnil vše, co jsem od něj očekávala, ale dal mi mnohem víc, dal mi křídla.
Lenka SuchomelováLektorka češtiny pro cizince, autorka www.czech-time.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019

"Netušila jsem, jak zásadně mi kurz Podnikání z pláže změní život. Díky Stáně a jejímu propracovanému systému jsem se krok za krokem naučila postavit si vlastní web a sdílet své poslání, svoji vášeň."

Tereza Kramerová

www.terezakramerova.cz

Celou zkušenost Terezy si přečtěte níže.

Netušila jsem, jak zásadně mi kurz Podnikání z pláže změní život. Díky Stáně a jejímu propracovanému systému jsem se krok za krokem naučila postavit si vlastní web a sdílet své poslání, svoji vášeň. V kurzu jsem také dostala kvalitní základnu vzdělání v oblasti marketingu, psaní článků, správy Facebooku a komunikace se čtenáři webu.

Mé podnikání se od počátku kurzu neuvěřitelně zvedlo. Nejen dosahem, ale i kvalitou a následnou hojností, kterou mě mí čtenáři odměňují.

Nesmírně mě těší a naplňuje, že mohu tímto způsobem sdílet své poklady a být tak třeba v tisíci domácnostech najednou, a přitom se koupat třeba v Indickém oceánu.

Pokud i vás láká kreativní a samostatné podnikání, kurz Podnikání z pláže je skvělým pomocníkem, který vás z podnikatelské školky vystřelí rovnou na vysokou.

Tereza Kramerová

Sama sebe na začátku kurzu v roce 2015 popsala jako "marketingovou pannu". S třemi dětmi a po večerech postupně vybudovala podnikání, které dnes mění životy tisícům lidí.

Tereza se naučila šířit své poslání díky PZP a dnes kromě svých online aktivit září na pódiích a vydala knihu, kterou si koupilo 5.000 čtenářů dřív, než byla vytištěná. :)

Som rada, ze sam mala tu cest byt sucastou tohoto kurzu. Slovo kurz podla mna nevystihuje to, co clovek v skutocnosti ziska. Je toho omnoho viac. Clovek sa stane sucastou rodiny/skoly podnikania z plaze, kde je dennodenne a v ktorukolvek hodinu v kontakte s uzasnymi ludmi. Toto je skola do, ktorej sa tesim a chodim rada. Som vdacna, ze aj ked kurz skoncil, skupina zostava.

Nevajte a chodte do toho! Ziskate viac ako ocakavate. Toto je TOP kurz z top kurzov.

Stana zo srdca dakujem!
Zdeňka Némethovázdenkanemethova.sk
Vynikajúci, jedinečný kurz... váhala som, či vôbec začať, ale som veľmi rada, že som doň vstúpila. Aj keď ešte nemám dokončený platený eBook a som pozadu, nadšenie ma neopustilo a teším sa z každého krôčiku, ktorý urobím. Kurz je urobený naozaj perfektne a veľmi si vážim aj podporu a záujem Stáňa Mrázková o všetkých v kurze.

Potrebovala som podnet, ktorý by posunul k cieľu moje rozhodnutie ísť novou cestou v podnikaní, a tento kurz tým podnetom rozhodne bol. Ďakujem.
Viola Bajaníkováwww.violabajanikova.sk
Dobrý den Stáňo,
chtěla jsem Vám krátce napsat, abych Vám poděkovala za kurz Podnikání z pláže a za vše, co v oboru online podnikání děláte.

O víkendu se narodilo další "plážové miminko", zatím jen opravdu malý začínající projekt (momentálně teprve ve fázi e-booku zdarma), který však do budoucna určitě poroste. :-) Přes ten jeden víkend si získalo 40 "followers" na FB a už 15 lidí si stáhlo e-book! :-) :-) Jsem nadšená a užívám si i tento samotný start a těch několik pozitivních ohlasů, které jsem již na adresu mé stránky dostala.

Kurz Podnikázní z pláže je super, vše je uděláno přehledně a hezky vysvětleno, Vaše motivační videa a články jsou tím správným "kopancem", pokud se člověk na cestě někde zasekne či neví, jak dál.
Velké díky! :-)
Katka Markováhttp://www.svacinet.cz

"Stáňa má tiež nádhernú schopnosť previesť človeka fázami keď mu to celé nedáva zmysel a má chuť vzdať sa svojich snov, či už kvôli lenivosti alebo pocitom nedosťdobráctva..."

Paula Liptáková

www.paolaperformance.sk

Celou zkušenost Pauly si přečtěte níže.

Pred vstupom do PZP som vedela akurát zapnúť počítač a odoslať e-mail. Nemala som facebook, chytrý telefón ani chuť vysedávať za počítačom, no keď som videla akú slobodu to Stáni dáva, povedala som si že mi to za to stojí, že ja to dám.

V tej dobe sme práve odišli z lazov, kde sme sa pokúšali fungovať sebestačne, a ja som vôbec netušila čo bude ďalej, keďže "normálna" práca ma nelákala nikdy, a môj predošlý pokus o (offline) podnikanie bol dosť stratový...Skrátka, ani online ani podnikanie nebolo mojou silnou stránkou, ale tak veľmi so mnou rezonovali myšlienky ktoré Stáňa prezentuje, že som sa rozhodla to zmeniť.

Dnes mám parádny a funkčný web, funpage ktorá sa pomaly ale isto rozrastá, viem používať smartemailing, nastaviť automatické vystavovanie faktúr a mnoho ďaľšieho a ľudia mi vďaka facebookovej reklame píšu so záujmom o moje lekcie z celého Slovenska.

Ako lektorka ohňovej šou totiž nepíšem e-booky, ale môžem lepšie propagovať svoje živé akcie, a momentálne začínam tvoriť online kurz, ktorého náročnosti sa vôbec nebojím vďaka pokračovaniu na plážovej vysokej.

Zvládnutie technických nastavení však nie je to jediné, a možno ani najdôležitejšie, čo mi Stánine kurzy priniesli.

Ona má tiež nádhernú schopnosť previesť človeka fázami keď mu to celé nedáva zmysel a má chuť vzdať sa svojich snov, či už kvôli lenivosti alebo pocitom nedosťdobráctva...

Pomôže vám nastaviť sa na podnikateľský mindset, zmenu životného štýlu a celkovo osobnostný rozvoj v praxi, a to nie len vtedy keď túžite cestovať po exotických plážach, ale nech túžite po čomkoľvek, čo je možno pre vaše okolie, alebo aj pre vás samotných príliš fantastické na to aby to mohla byť pravda.

Skvelou podporou je tiež facebooková skupina (a to ja som niekdajší veľký odporca facebooku), kde vďaka odhodlaným a podobne naladeným spolužiakom dostanete cennú spätnú väzbu na svoje nápady, texty aj produkty, a tiež veľmi rýchle reakcie podporného tímu na technické ale aj prípadné psychické problémy :D

Kurzom PZP sa v mojom živote zmenilo prakticky všetko a ja som neuveriteľne šťastná že som sa odhodlala zahodiť predsudky o podnikaní, online svete aj o sebe, a teraz sa na svoje pracovné chvíľky môžem úprimne tešiť, a k tomu viem že aj keď mi bude čoskoro končiť rodičák, môžem si ďalej svoj život a čas riadiť podľa seba, a to je pre mňa najviac. 💗

Paula Liptáková

Autorka projektu Paola Performance
Absolventka PZP 2022
Do kurzu Podnikání z pláže jsem se přihlásila proto, že na mne Stáňa působila jako člověk, který ví, co dělá a který mne k tomu „dokope“. Kurz je výborně vytvořený, inspiruje, motivuje, někdy je to více o tvoření, jindy o nastavování. Vždy jsem dostala takové instrukce, které mi pomohly udělat krok za krokem to, co bylo potřeba. Díky tomu mám dnes na svém webu ebook zdarma, brzy bude i ebook placený, umím pracovat s databází, otevřely se mi dveře do dalšího prostoru práce s lidmi přes internet.

Jsem moc ráda, že jsem do kurzu vstoupila a i když jsem občas bojovala sama se sebou, dal mi rozhodně mnoho. Moc za něj děkuji, i za to skvělé prostředí spolužáků, ve které jsem se necítila sama a ztracená, ale naopak na jedné lodi. Za mne rozhodně ano!
Lucie Lebduškováwww.lucielebduskova.cz
Kurz podnikání z pláže mi toho dal opravdu hodně! I když jsem ještě nedošla na pomyslnou pláž, už se to blíží a po roce dokončuji poslední kroky k automatizovanému prodeji mého placeného ebooku. A nevadí mi, že jsem pomalejší. V mém případě je hodně důležitá cesta, která mě postupně transformuje k životu, který chci žít a vyprávět (jak i Ty píšeš ;-) ).

Jako ekonomka jsem hodně dlouho zvažovala, jestli peníze za kurz dát, když v podstatě všechny informace jsem schopná si někde dohledat i zadarmo.

Dnes ale můžu objektivně posoudit, že peníze za kurz jsou moje nejlépe investované peníze v životě! Bez Tebe, Tvého on-line kurzu a podpory bych rozhodně se svými plány nebyla tak daleko. Už několik let jsem plánovala, že budu mít blog a budu fungovat on-line, ale evidentně nebylo v mých silách si bez učitele vše nastavit tak, abych byla spokojená.

Taky jsem si neuvědomovala tu hromadu formalit, které jsem díky Tobě zvládla levou zadní. Jsi úžasná a já Ti moc děkuji za práci, co děláš!

Jen díky Tobě, Tvým myšlenkám a vhledům během kurzu jsem tam, kde jsem a jsem vděčná, že mám dnes možnost volby. Uvědomuju si, že podnikání není peříčko, ale to ani život není. Ale díky Tvému kurzu jsi mně, ale i jiným podnikatelům život hodně ulehčila.

A co bych doporučila případným zájemcům o kurz? Neváhejte a jděte do toho. Zvlášť jestli máte téma, kterému se chcete věnovat. Za vaše peníze dostanete mnohem víc, než byste čekali!
Anežka MičánkováAutorka webu www.anezkamicankova.cz
Již několik let žiji na ostrově ve středozemním moři, skoro na pláži. Zároveň mám velkou touhu podnikat. Takže spojení Podnikání z pláže mě velmi oslovilo. O Vánocích jsem si nadělila stejnojmennou knížku od Stáni Mrázkové a přečetla ji jedním dechem. Když Stáňa otevřela tento kurz neváhala jsem snad ani minutu.

Bylo to báječných osm týdnů. Ano, spala jsem minimálně, ano dům byl neuklizený a ano, k večeři byl občas jen namazaný chléb s máslem:) Ale za osm týdnů jsem vytvořila úplně nové webové stránky, napsala několik článků, vytvořila eBook zdarma i eBook placený. Zároveň jsem našla mnoho nových přátel a poznala, že Stáňa Mrázková je ten správný učitel pro podnikání z pláže. Stáňo, moc děkuji.
Julie Rawdingjulie-rawding.eu
Se vstupem do kurzu jsem dlouho otálela a vstoupila skutečně až na poslední chvíli. Člověk je neustále obklopen nabídkami, a tak se důkladně rozmýšlí, do čeho půjde, a zda je nabídka opravdu hodnotná a vyhovující. Stánin kurz byl rozhodně jednou z nejlepších voleb, kterou jsem mohla v poslední době udělat.

Měla jsem představu, co všechno je potřeba pro vlastní projekt. Jenže je tolik věcí a tolik novot, které vás třeba ani nenapadnou, že je dobré se nechat vést někým, kdo už to má v malíku. A jednou z nejlepších věcí je facebooková skupina. Člověk v ní má obrovskou podporu a když už ztrácíte síly, nadšení a elán ostatních vám je zase dodá.

Za sebe mohu kurz jen doporučit.
Marcela Kubováwww.marcelakubova.cz

"Výsledek po roce v kurzu je pro mne naprosto neuvěřitelný. V tom předchozím roce jsem si vydělala prodejem eBooku a online kurzu něco málo přes 7 000,- za celý rok.

Pak jsem v lednu vstoupila do kurzu Podnikání z pláže a v květnu začala znovu prodávat. Přesně na Štědrý den 2018 přišla objednávka, která pokořila hranici 100 000,- Kč v objednávkách za toto období."

Helena Procházková

www.helenaprochazkova.cz

Celou zkušenost Heleny
si přečtěte v níže >>

Když jsem se před rokem hlásila do kurzu Podnikání z pláže, měla jsem už napsané dva e-booky (jeden zdarma, druhý placený) a běžely mi dva běhy e-kurzu Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy.

Trochu jsem váhala, jestli mi to za ty peníze stojí. Jsem s dětmi doma už dost let a na domácím rozpočtu se to hodně projevuje. Ale chtěla jsem vylepšit své e-maily a fakturaci. Vše jsem dělala tenkrát ručně.

Výsledek po roce v kurzu je pro mne naprosto neuvěřitelný. V tom předchozím roce jsem si vydělala něco málo přes 7 000,- za celý rok.Pak jsem v lednu vstoupila do kurzu Podnikání z pláže a v květnu začala znovu prodávat. A přesně na Štědrý den přišla objednávka, která pokořila hranici 100 000,- v objednávkách za toto období.

Ale co je možná ještě důležitější. Od května do července byly objednávky v řádek pár tisíc. A pak to od srpna začlo růst a v prosinci už mám teď objednávky za více než 35 000,-. Sama tomu ještě nemůžu pomalu ani uvěřit.

Co chci říci. Podnikání z pláže není o tom, že vytvoříte jeden produkt a odjete na pláž a peníze vám samy budou padat na účet. Pro mě je to opravdu každodenní práce, která zprvu není vůbec vidět. Je to o neustálém vylepšování, komunikaci s fanoušky, přemýšlení o tom, co jim vytrhne trn z paty, budování nových produktů a jejich propagaci.

Miliony nepřiletí za měsíc, ale já už teď věřím, že to opravdu funguje, pokud do toho dáváte sebe a opravdu se svému tématu věnujete. Ta svoboda, kterou vám podnikání z pláže dává neznamená, že nebudete nic dělat, ale že můžete dělat to, co vás baví a kdykoli si třeba odjet na hory s dětmi nebo zůstat třeba jeden den ležet v posteli a číst si knížky.

Helena Procházková

Máma tří dětí a absolventka Podnikání z pláže, která svou lásku k rodině a domovu promítá i do svého online podnikání :)
Celý průběh kurzu Podnikání z pláže mne velmi nadchl! Původně jsem neměla v plánu se do něj přihlásit a dost jsem pochybovala, kde vzít čas... hodinu denně? To rozhodně nemám! Nakonec jsem se přihlásila a každý den se těšila na další kroky kurzu, nad nimiž jsem pak trávila pozdně večerní hodiny. Takové nadšení z vlastní práce, přesvědčení o smysluplnosti svého konání a pozitivní energie jsem dlouho nezažila.

Kurz je perfektně připravený, poskytuje podrobný popis vlastní cesty, praktické rady a skvělé tipy. Kombinace textu, videa, pracovních listů a podpory na facebookové skupině je skvělým vybavením na jakoukoli cestu za vlastním podnikáním a životním snem.
Nina Suchomelováwww.ninasuchomelova.cz
Neumím ani slovy popsat, jak moc mi tvůj kurz pomohl uskutečnit svoje sny, jak se mi díky tobě otevřel nový smysl života, nová dobrodružství, přátelství a příležitosti. Za ten rok se toho stalo tolik, že to vydalo na několik blogových článků. Díky pokračování na PZP střední mám zásobník tolika nápadů, že bych potřebovala, aby měl den minimálně 40 hodin.

Každý like, komentář, stažení ebooku a objednávky slavím. Nic z toho by nebylo, kdybych neotevřela e-maily od tebe, čekala na až někdy. 
Monika Vencourová
Chtěla bych vám moc poděkovat za úžasný kurz, díky kterému jsem se o sobě dozvěděla ještě mnohem víc a dokázala jsem překonat všechny bariéry, o kterých jsem si myslela, že jsou nepřekonatelné.

Až na konci kurzu jsem pochopila, proč se přístup k jednotlivým krokům a modulům otevírá postupně. :-) Kdyby se totiž všechny moduly odkryly hned na začátku, jistojistě bych dostala strach a vnitřní kritik by mi zase našeptával, že se to nedá zvládnout. Takhle krůček po krůčku to šlo celkem snadno. A na konci jsem viděla ten velký kus práce. I okolí se mě ptá, jak jsem to dokázala a kdo mi s tím pomohl :-) Měla jste pravdu. Jak jsem byla na začátku nedočkavá, tak ke konci to byl docela frmol, že jsem měla co dělat, abych stíhala. :-)

Facebooková skupina je pro mě obrovský bonus navíc a bez té by to snad ani nešlo! Seznámila jsem se (teda jen virtuálně :-)) s tolika skvělými lidmi a díky nim to mohla dotáhnout až do konce. A vůbec nevadilo, že jsem byla 'pozadu'. Koukala jsem, že spousta lidí, ač začala mnohem dříve, tak byli v podobné fázi kurzu jako já, ne-li ještě více pozadu. Musím potvrdit, že to společné sdílení a cesta, na které je člověk spolu s mnoha dalšími lidmi je o mnoho jednodušší!!! A i výzkumy dokazují, že když chce člověk v čemkoliv vydržet a být vytrvalý, je dobré si najít podobnou skupinu lidí, kteří dělají totéž. Což vlastně fcb skupina ke kurzu je.

Opravdu klobouk dolů za tak skvěle promyšlený a precizní kurz! Naučit člověka za tak krátkou dobu ovládat 3 programy (Mioweb, FAPI a Smartemailing) tak, aby dokázal sestavit web, posílat lidem emaily, prodávat, vše propojit atd, tak to je umění! Vždy jste vystihla to nejdůležitější a to je podle mě to nejtěžší, když už je člověk o několik levelů výše.

Stáňo, moc děkuju! Jste úžasná!
Klára Šmídová

"Jako mladou holku, výtvarnici s částečným invalidním důchodem mě nikdo nechtěl zaměstnat.

Dnes usínám i vstávám s tím, že jsem svým šéfem, můj den naplňují klienti, které učím malovat přes internet."

Jana Cardová

www.janacardova.cz

Celou zkušenost Jany si přečtěte níže.

Kurz Podnikání z pláže mi přinesl svobodu. Tu pravou, ryzí.

Jako mladou holku, výtvarnici s částečným invalidním důchodem mě nikdo nechtěl zaměstnat. "Vždyť budete pořád nemocná" , říkali. Nemohla jsem snít o žádné lepší práci za větší peníze, než je minimální mzda a ještě jen na částečný úvazek.

A ještě jedno klišé jsem několik let slýchala. "Malováním se neuživíš. "

Obě tyhle frustrující situace vyřešilo Podnikání z pláže.

Usínám i vstávám s tím, že jsem svým šéfem, můj den naplňují klienti, které učím malovat přes internet a kteří jsou prostě úžasní! Práce už mě nevyčerpává tím depresivním způsobem povinnosti, malíři mi posílají tolik energie jako má osobní jaderná elektrárna. Miluji je za to!

Stánina podnikatelská strategie, kterou vás naučí, dokázala vyřešit i zdánlivě neřešitelný problém malířky s invalidním důchodem.

Bez téhle strategie bych nikdy neoslovila lidi ze všech koutů republiky nebo dokonce na Slovensku a ve Vídni. A nikdy bych neměla možnost vydělat si sama na pohodlné živobytí prací, kterou miluji k zbláznění! :)

Jana Cardová

Svou kreativní uměleckou tvorbu krásně propojila s online podnikáním :)
Do kurzu jsem se přihlásila spontánně po zahlédnutí odkazu. Už delší dobu jsem tápala, jak vytvořit webové stránky a začít podnikat na internetu. Strávila jsem spoustu hodin hledáním odpovědí na tuto otázku a byla jsem čím dál zmatenější. Jsem absolutní laik a digivěcem příliš nerozumím. Stánin kurz mi spadl z nebe! Je skvěle připravený a vedený.

Naučila jsem se tolik nových věcí! Sice nepostupuji tak rychle, ale mám teď všechny potřebné nástroje k dispozici, a navíc jsem potkala virtuálně spoustu skvělých lidí, kteří se navzájem úžasně podporují. Stáňa je báječná učitelka a já jsem nesmírně vděčná za všechny předané informace a dovednosti. To, co jsem v tomto kurzu našla a vůbec nečekala, je veliká odbornost autorky spojená s lidskostí, laskavostí a schopností zůstat přes všechny úspěchy oběma nohama na zemi. Stáňo, moc děkuju!
Šárka Hoškováwww.sarkahoskova.cz
Celý kurz byl naprosto fantastický. 2 měsíce jsem spala tak 5 hodin denně, ale stálo to za to. Kurz je naprosto dokonale propracovaný a hlavně Stánin přístup je jedinečný – profesionální a přátelský současně, což ne každý umí. Věřím, že život každého, kdo kurzem projde, se více či méně změní. Rozhodně zažijete něco nového, překonáte sami sebe, získáte nové přátele a budete se divit, čeho všeho jste schopni.

Mně osobně v průběhu kurzu přišly do cesty takové příležitosti, o kterých jsem do té doby jen snila. Jděte do toho, ať se ve svém životě nyní nacházíte kdekoli.
Kateřina Sodomkováwww.katerinasodomkova.cz
Sleduji práci Stáni už dva roky a vždy mně velmi inspirovala. Když jsem si v lednu psala seznam přání do nového roku 2015, tak jedno znělo – založit si vlastní blog o kráse, vaření a životě v Itálii. Do měsíce mi přišla pozvánka do jejího kurzu. Váhala jsem jen kvůli času a případné obtížnosti. Naštěstí jsem se přihlásila a mé obavy se brzy rozplynuly.

Stáňa je výborná koučka a kurz je velmi podrobný a přehledný. Časově je kurz sice dost náročný, ale zase není to závod, jde o to dojít k cíli a se Stáňou k němu zaručeně dříve či později dojdete. Jestliže se vám honí hlavou myšlenka mít vlastní blog, přihlašte se bez váhání do tohoto kurzu. Stáňa vám bude ochotnou a trpělivou průvodkyní.
Marie Zíkováwww.mariezikova.cz

Co mají společného Krása, Závislost a Podnikání z pláže…

Před třemi měsíci bych nevěřila, co vše je možné za tak krátkou dobu stihnout. Dnes, když se podívám zpátky, sama žasnu a jsem na sebe pyšná. V neděli jsem se odhodlala a s láskou do světa vypustila své nové webové stránky. Stránky, o kterých jsem snila téměř rok. Ale neustále jsem jejich tvorbu odkládala, veškerý čas...

Přečtěte si celý článek na blogu Michaly Měřínské >>

Co jsem se naučila od dvou významných info podnikatelů aneb MAGNETICKÝ WEB versus PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE

Podnikání je výzva od začátku do konce. Nikdy nejste v bodě, že si řeknete: „Mám to za sebou.“ Mnohokrát si řeknete: „Zvládl jsem to. Dal jsem to.“ Ale pořád jste na cestě a pokračujete. Součástí cesty zvané Byznys drive, je mnoho křižovatek, odboček, výmolů, zastávek (delších nebo kratších podle toho, jak člověk zrovna může nebo chce), kopců a „zkopců“ apod.

Nedílnou součástí Byznys drive je vzdělávání se. Člověk se potřebuje učit od druhých. Přijímat nové podněty a informace. A že jich všude kolem je! Je jen otázkou času, kdy se vám začne přehlcovat e-mailová schránka mnoha podnětnými info maily...

Přečtěte si celý článek na blogu Veroniky Mašínové >>

"Online kurz Podnikání z pláže Stáni Stiborovej Mrázkovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem."

Miloslav Ježo

www.miloslavjezo.sk

Celou zkušenost Miloše si přečtěte níže.

Online kurz Podnikání z pláže Stáni Stiborovej Mrázkovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem.

Absolvoval som dosť rôznych online školení, prevažne zahraničných a môžem povedať, že tento kurz bol jeden z najlepších. A to najmä vďaka štruktúre kurzu (krok za krokom), Stáninmu prístupu a komunite ľudí, ktorú dal tento kurz dohromady.

Už dávnejšie som mal informácie o tom, ako by sa dalo prostredníctvom ebooku svoju tému šíriť ľuďom, ktorých zaujíma to isté čo mňa. Mal som však problém hlavne časový - ako pospájať informácie z rôznych zdrojov a konečne sa odhodlať k akcii.

Celé sa to u mňa spustilo až vtedy keď som sa rozhodol vstúpiť do kurzu Podnikání z pláže, ktorý ma pohodlne, krok za krokom previedol celým procesom od výberu témy, napísania ebooku až po jeho uvedenie na trh. Jednoducho super. Od prvého okamihu som bol z tohoto programu nadšený, venoval som sa mu a práve vďaka nemu bol za dva mesiace môj ebook na svete aj s webstránkou a ostatnými nevyhnutnými nastaveniami.

Online kurz Podnikání z pláže naozaj odporúčam každému kto si chce v krátkom čase vytvoriť svoj ebook a podnikať na internete. Nepoznám u nás lepší a efektívnejší kurz, ktorý by sa tejto téme venoval.

Miloslav Ježo

Od svého vstupu do kurzu v roce 2015 do dnešního dne prodal už více než 1000 eBooků
Kurz předčil moje očekávání. Po přečtení knížky Podnikání z pláže jsem neváhala ani minutu a přihlásila jsem se do kurzu. V mnoha modulech kurzu jsem si řekla: wauu, to je ještě lepší než jsem čekala. I když ještě nemám vše vytvořené, tak mne kurz naučil dělat věci jinak i přemýšlet jinak. Někdy taková přeměna dát zabrat, ale je to první krok ke změně. Vřele kurz doporučuji.
Zdeňka Dobešová
Připojuji se tímto k velkému poděkování za kurz. I když ještě nejsem tak zdatná a učím se za pochodu, tak vím, že tento kurs dokončím. Do kurzu jsem se přihlásila po přečtení knížky Podnikání z pláže a vůbec nelituji. Kurz určitě předčil všechna má očekávání a jsem Stáně moc vděčná za změny, které se se mnou za tu dobu udály. KURZ VŘELE DOPORUČUJI LIDEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZAČÍT DĚLAT VĚCI JINAK NEŽ DOPOSUD.
Jana Pinkalinka
Ďakujem za mimoriadne kvalitný kurz a prístup, v ktorom som cítila, že Stáni na nás naozaj záleží. Kurz je prepracovaný do najmenších detailov po všetkých stránkach, marketingovej, psychologickej i technickej. Technické postupy ma ako laika posunuli vpred a dodali mi odvahu pokračovať. Stáňa bola v priebehu kurzu stále dostupná a reagovala na prípadné otázky mimoriadne rýchlo.

KURZ MA NESMIERNE OBOHATIL A S RADOSŤOU HO ODPORÚČAM KAŽDÉMU, KTO MÁ CHUŤ PODNIKAŤ PO NOVOM.
Zuzana Riháková
I já se připojuji k velkému poděkování za mimořádně kvalitní kurz. Moc moc děkuji Stáni za trpělivost hlavně semnou s laikem, když jsem ji žádala o pomoc a ona ochotně mi ihned odpovídala. Spoustu věcí jsem se zde naučila, některé, které jsem věděla, jsem začala vnímat jinak. Kurz byl pro mě laika velkým přínosem a VŘELE HO DOPORUČUJI!
Ludmila Holmoková
Veľmi oceňujem tento kurz. Dodal mi odvahu zdieľať to, čo ma baví a čím žijem. Som na rodičovskej dovolenke a do systému sa už vrátiť nechcem. Chcela by som si začať plniť svoje sny, a tento kurz ma tam posunie...:)) Celý kurz je veľmi dobre pripravený aj pre technických laikov ako som bola ja. Veru zo začiatku som sa bála či to podľa videonávodu zvládnem, ale parádne je to vysvetlené, takže to šlo ako po masle..:) Ešte raz Stáni veľmi pekne ďakujem a držím jej palce v ďalších projektoch. Kurz budem vrele odporúčať aj ostatným.
Katarína Šutá

"Nikdy bych nevěřila, že si sama vytvořím dva krásný weby, budu s nadšením psát články a točit videa, napíšu knihu, kterou za rok přečte víc jak 7 500 žen."

Michala Němcová Měřínská

www.michalamerinska.cz

Celou zkušenost Míši si přečtěte níže.

Změnila jsi mi život a nikdy nikdy nikdy ti za to nepřestanu být vděčná! Za pár dní to budou dva roky, co se nám narodil Oliver, a já si úplně přesně pamatuji, jak jsem se dívala na úvodní video tvýho kurzu a před očima pořád viděla ty dvě čárky na těhotenským testu a přísahala jsem sama sobě, že to dám. 

Nikdy bych nevěřila, že si sama vytvořím dva krásný weby, budu s nadšením psát články a točit videa, napíšu knihu, kterou za rok přečte víc jak 7 500 žen, nebo budu provázet ženy online kurzy a sdílet s nimi svoje dary a to, co jsem se v životě a ve světě ženské krásy naučila. 

A co víc, že fakt budu mít svoji firmu a obrat za prvních 7 měsíců jejího života přes 700 tisíc korun! 

A to jen díky tobě a tomu, že jsi tak úžasná učitelka, která mi ukázala, že pomáhat lidem je to nejvíc, co pro svět můžeš dělat.

Děkuju Vesmíru za to, že mi tě poslal do cesty, a děkuju tobě, že děláš věci s obrovskou upřímností a láskou a dáváš lidem příležitost plnit si sny!

 

Michala Němcová Měřínská

Základy svému online podnikání položila jako pracující těhotná manažerka a úspěšně pokračuje jako máma na mateřské :)
Za seba mozem len toto napisat. Roky som snivala napisat knihu o obchodovani, chcela som dom, podnikat z domu. Potom to prislo prepad. Prisiel syndrom vyhorenia, odovzdala som zivnostensky list a ostala doma. Dva roky som sa hladala. Skusala som vsetko mozne. Vedela som, ze sa rozumiem obchodu a vsak mala som 50 rokov. To kazdy hladal mladych.

Az som zacala citat vsetky informacie od Kirsa a natrafila som aj na Stanu. Dokonca som jej pisala ci nechce sikovnu babu na Slovensku, ktora by jej pomohla s podnikanim na Slovensku. Vtedy som velmi este nechapala jej podnikanie.

Potom prisiel zlom. Ja som objavila slovo enkaustika a zacal sa mi menit zivot. Po dvoch rokoch hladania a pol roka pustenia sa do podnikania, mam vlastny web, ebook zdarma, pisem plateny, nastupila som na fakutu a ma rok uspesne za sebou, urobila som si certifikaciu enkaustiky, mam hlavnu pracu a vedlajsiu vo vlastnom atelieri, dve autorske vystavy...

Dala by sa toho pisat vela, som na seba hrda kolko som za par mesiacov stihla, pracujem sama na seba a pre seba... dakujem Stani,ze sa mi dostala jej kniha do ruk a nasledne kurz, dala som na neho posledne peniaze.. spravna investicia...
Jana Bakičováwww.janabakicova.sk
Když jsem si přečetla knížku Podnikání z pláže, věděla jsem, že to přesně chci taky. Už dlouho jsem uvažovala nad tím, že si vytvořím web, ale nevěděla jsem, jak začít.

Uběhly dva měsíce, mám web, napsala jsem ebook, začala točit videa jógy a databáze klientů se pěkně rozrůstá. Toto bych sama určitě za tak krátkou dobu nedokázala.

Stáňa opravdu podniká srdcem, kurz je vytvořen pro úplné začátečníky a každý den je přesně vysvětleno, jak postupovat. Vřele doporučuji každému, kdo si chce splnit svůj sen.
Martina Doubkováwww.martinadoubkova.cz
Jsem moc vděčná Stani Mrázkové, která mi ukázala jak cestu, tak i veškeré potřebné informace o podnikání nejen z pláže. Díky jejím radám, jsem zvládla sestavit můj první web, mé první příspěvky i první stránku na facebooku. Díky tomuto online kurzu se konečně cítím plná energie. Konečně jsem totiž našla to, co mě doopravdy baví, v čem se cítím opravdu výjimečná. Vřele doporučuji.
Markéta Potjahajlovámarketa-potjahajlova.cz
Vždycky jsem si myslela, jak jsem svědomitá a všechno zvládnu sama nejlíp. Chyba lávky! Bez tohoto kurzu, naprosto bezvadnýho! bych se sama nikdy nedostala takhle daleko. Díky Stáni a partě stejně naladěných lidí vás to požene dopředu, i kdybyste nechtěli:) Jděte do toho, nechte se vést a pak budete jen čučet:-)
Darina Skříčkovádarinaskrickova.cz
Před pár měsíci jsem kolegovi z branže říkal, že potřebuju tvořit, aby za mnou něco zůstalo, co si lidé můžou prohlédnout, když oni budou chtít. A pak jsem našel tento kurz Stáni Mrázkové. Vedený krok za krokem k tomu, aby člověk mohl tvořit podle toho, jak to cítí.

Uběhlo pár týdnů a já mám své webové stránky, napsaný eBook, svoji komunitní stránku na FB a lidé mají zájem o to, co jsem vytvořil.

Naprosto skvělý online kurz, který mi zůstává a já se k němu můžu vracet. Můžu tak budovat své podnikání na internetu, komunikovat s lidmi stejného ražení, vytvářet si databázi klientů.

Ještě jednou děkuju Stáni za to, jak dokonale je tento kurz vedený, kdy počáteční obavy hned při prvních dnech opadnou a mění se v nadšení.
Jiří Zemanjiri-zeman.cz

"Kurz je urobený tak geniálne, že aj tie najväčšie blondíny a aj najstaršie korytnačky zvládnu všetko pravou zadnou. Fakt nekeciam :)"

Miriam Štolfová

www.miriamstolfova.sk

Celou zkušenost Miriam si přečtěte níže.

V 40-tke som pochopila, že budúcnosť je na webe. Začala som e-shopom (aby som prežila) a popritom hľadala spôsob, ako robiť to, v čom som skutočne expert a zároveň to bude generovať dostatočný príjem.

Po pár rokoch som koooonečne objavila Stáňu. Keď mi prišla od nej ponuka na vstup do kurzu PZP, od prvej sekundy som vedela, že toto je presne to, čo hľadám už roky.

A nemýlila som sa. Vďaka tomuto kurzu sa môj online podnikateľský život zmenil takmer z večera do rána...tak dooobre :) v priebehu pár týždňov.... nastal bod zlomu.

Posúďte sami:

E-shop som rozbiehala 5 rokov, aby generoval pravidelný dostatočný príjem.
Môj info-biznis sa rozbehol za 5 mesiacov tak, aby ma uživil. Odvtedy môj príjem stúpa každý mesiac.

To je rozdiel, žeeee?

A teraz navyše robím presne to, čo ma najviac baví. Presne to, čo je v súlade s mojím poslaním. Len a len vďaka tomuto kurzu a Stáninmu vedeniu. A preto ju nejkonečne milujem :)

Úplne rovnako to môže byť u Vás. Chceteeee?

Odporúčam všetkými jedenástimi. Kurz je urobený tak geniálne, že aj tie najväčšie blondíny a aj najstaršie korytnačky zvládnu všetko pravou zadnou. Fakt nekeciam :)

Ako bonus získate desiatky skvelých kamarátov v členskej sekcii a vzájomnú pomoc a spoluprácu. Kto nezažil, nepochopí.....preto okamžite KLIK na OBJEDNAŤ :) Keď sa stretneme na živej plážovej akcii, zaručene mi za toto nakopnute poďakujete :) a ja Vás s radosťou vyobjímam so slovami "Nekecala som, žeeeee?"

Miriam Štolfová

Živoucí ukázka toho, že zralé ženy s mnoha životními zkušenostmi mají v plážovém podnikání své místo :)
Stáňu znám a sleduju dva roky. Během této doby dokázala realizovat opravdu skvělé projekty, které jsou snem mnohých podnikatelů. Proto, když přišla nabídka, neváhala jsem a naskočila na „plážovou vlnu“. Moje intuice mě nezradila. Kurz Podnikání z pláže je přímo nabušený skvělými jednoduchými návody, pěkně krok po kroku, takže ho zvládnou i úplní začátečníci.

Kurz mě překvapil svým obsahem. Naučila jsem se, jak správně poskládat svůj web – blog, jak pracovat s FB, psát články, ebooky, zhotovení 3D obálky, až po automatický proces prodeje.

Na Kurzu nejvíce oceňuji Stánin jedinečný přístup a podporu, kterou nám poskytovala. Prošla jsem i nějaké jiné návody a kurzy zabývajicí se touto tematikou, ale musím zodpovědně říct, že Podnikání z pláže a Stáňa Mrázková, jsou č.1!

Pokud toužíte své podnikání rozjet na internetu, tak jedině s kurzem Podnikání z pláže!
Jana Červenkováwww.cervenkovajana.cz
Kurz podnikání z pláže byl nejlepší možnou investicí, jakou jsem udělala do sebe. Záměrně říkám do sebe a ne „jen“ do podnikání, protože tak, jak Stáňa Mrázková kurz vede, tedy srdcem, to nenajdete hned tak v nějakém kurzu. Nikdy bych se sama nedokopala k postavení vlastního webu, napsání ebooku ani změně myšlení v tom, jak podnikání uchopit. Jsem jí za to moc vděčná. Nespornou výhodou je i podpůrná skupina na Facebooku, je to třída plná nadšených žáků, kde když má jeden krizi, ostatní ho podrží, to se hned tak nevidí. Stáňo, děkuji, je to super projekt!
Štěpánka Čápováwww.stepankacapova.cz
Celý kurz Podnikání z pláže je jedna velká jízda. Někdy to sviští pěkně z kopečka, že je třeba si držet klobouky. Jindy přijde protikopec, potvora jeden, který je zase třeba vyšlapat pěkně z těžka nahoru. Nicméně na začátku nemáte nic a na konci... máte svůj web, články, i eBooky, komunikujete se svou komunitou na FB. Prostě paráda. A to všechno díky úžasné Stáně.

Stáňo, moc děkuji. Sice ještě nejsem na samém konci, ale vím, že tam dojdu a moje pláž bude naprosto super. Sama bych všechno tohle nedala...
Katerina Sorkova
Ahoj budúci člen plážového podnikania. Ak stále váhaš, či do kurzu vstúpiť alebo nie, tak ti dám pár tipov, prečo by si to urobiť mal: Chces si sam vytvorit svoju webovu stranku bez pomoci draheho web dizajnera? Chces sa posunut v online podnikani a nevies ako na to? Chces sirit do sveta svoj produkt/ skusenosti/ vedomosti vo forme e-booku? Ches vediet ako zalozit zaujimavu FB fan page, ktore priláka za par dni stovky ludi? Ak si si co len na jednu z otazok odpovedal ANO, tak si v spravnom case na spravnom mieste.

Toto vsetko som totiz dokazala uplne sama za pomoci kurzu Plazove podnikanie a obrovska vdaka Stáni, ktora cely cas stala pri nas a velmi nam pomahala. Presvedcit sa mozes na mojej webovej stranke http://www.onlygroup.sk/e-book-zadarmo/ alebo na fan page na FB s názvom Úspešný šéf. Tak nevahaj a pripoj sa k dalsej skupine plazovnikov!!!
Martina Šedlbauerwww.onlygroup.sk

"Mohu zůstat v posteli, když jsem unavená, nechat si doma dítě, když mezi svátky zavřou školku, nebo se taky na všechno vykašlat a odjet na vycházku do hor, když si to má duše žádá."

Markéta Strnadová

www.marketastrnadova.cz

Celou zkušenost Markéty si přečtěte níže.

Díky své práci a ZPŮSOBU, JAKÝM SE JÍ VĚNUJI, jsem čím dál svobodnější.

Mohu zůstat v posteli, když jsem unavená, nechat si doma dítě, když mezi svátky zavřou školku, nebo se taky na všechno vykašlat a odjet na vycházku do hor, když si to má duše žádá. Můj život opět dostává PŘIROZENÝ ŘÁD, který je v souladu s mými potřebami, namísto toho vnějškem nuceného.

Právě kvůli tomu jsem s Podnikáním z pláže začala a Stáňa mě provedla a i nadále provádí vším, co je k tomu potřeba. Ať už softwarovými technikáliemi, duchovními otázkami nebo normální lidskou podporou a sdílením.

Celá naše podnikatelská komunita je mi velikým životním požehnáním a jsem obrovsky ráda, že jsem její součástí.

Tuto formu podnikání doporučuji všem,kteří si přejí být SVOBODNÍ. V soukromém životě i ve své práci.

Markéta Strnadová

Vítězka druhé Plážové výzvy. Je mámou šestiletého syna, která se ze zaměstnané a unavené fyzioterapeutky stala úspěšnou podnikatelkou :)
Tento kurz naprosto předčil moje očekávání, jsem šťastná za moje rozhodnutí. Informace tak hodnotné, které byste hodně dlouho hledali všude možně, vzájemná podpora, zpětné vazby, nové nápady a přátelství ve skupině účastníků, individuální přístup, pomoc a spoustu překvapení od Stáni je k nezaplacení.

Motivace a úkoly mě posunuly hodně daleko, během chvilky mám vše, co potřebuji k podnikání, svůj web, články, grafiku, ebooky, email marketing, facebook fanpage a vše jsem si díky návodům vytvořila naprosto sama.

Hodnota kurzu je mnohonásobně vyšší než jeho cena, už se těším, co Stáňa vymyslí jako pokračování. Doporučuji všem, kteří chtějí v životě konečně dělat to, co je baví, a také těm, kteří by se bez nakopnutí nikam nedostali.
Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz
Milá Stáňo, kurz moje představy nemohl vůbec splnit a víš proč? Neměla jsem zdaleka ani páru, CO VŠECHNO MŮŽE OBSAHOVAT! Upřímně, ještě pěknou řádku týdnů mi potrvá, než všechny výživné informace strávím a hlavně na 100 % zužitkuji. A dalších pár měsíců se budu zabývat tím, co v kurzu nebylo podrobně rozpracováno, protože by se to tam prostě už nevešlo, ale co bylo doporučeno a kam jsme byli nasměrováni! Takže posílám velký DÍK!
Stanislava Kratochvílováblog.i-staveniste.cz
Nejdříve se mi do ruky dostala knížka Stáni Mrázkové o podnikání z pláže. Přečetla jsem ji jedním dechem a na vision board pro rok 2015 jsem si dala heslo „Podnikání z pláže“, i když jsem ještě vůbec netušila, jak to udělám. O měsíc později přišla nabídka tohoto online kurzu a já jsem neváhala ani den. Můj cíl bylo vytvořit si sama webovky, které budou moderní a zvládnu to sama. Chtěla jsem něco, kde dám vědět o svých prožitkových kurzech pro ženy a díky obsahu nabídnu světu to nejlepší ze sebe.

Zatím ještě přesně nevím, jestli napíšu někdy placený e-book. Nicméně vše, co jsem od kurzu očekávala, se splnilo na 120 %. Jsem ze stránek inspiraceZENY.cz opravdu nadšená a navíc mám skvělou novou FB fanpage www.facebook.com/ProbudVnitrniZenu.
Martina Filipováinspiracezeny.cz
Online kurz Podnikanie z pláže splnil svoj účel na viac, ako 100 %. Všetko čo som si o ňom naštudovala dopredu sa naplnilo. Ak mám pravdu povedať pochybnosti som nemala, nakoľko som vedela, že sa učím od profesionála. Naučila som sa sama vytvárať webové stránky, pracovať s ich obsahom, odhalila som tajomstvá online predaja a spoznala v online svete nových ľudí, ktorí chcú žiť a podnikať inak. Viem presne, ako napísať eBook a ako ho predať a tak budovať svoju vlastnú Online fabriku na peniaze.

Vstúpte do kurzu a urobte čo Vás Stáňa učí, a uvidíte, že všetko je možné. Môj výsledok tohto kurzu nájdete na www.martinabenesova.com, a to som predtým vedela na počítači obsluhovať MS Word a vyhľadávať veci na internete... stačili mi na to len dva mesiace:-)
Martina Benešováwww.martinabenesova.com

"Je to dva a půl roku, kdy jsem o Tobě slyšela poprvé, a až mě mrazí z toho, kde jsem byla tenkrát a kde jsem dnes. A to díky Tobě, Tvým skvělým a bezkonkurenčním kurzům, a hlavně díky Tvému úžasně lidskému přístupu."

Jára Bednářová

www.skolazvesela.cz

Celou zkušenost Járy si přečtěte níže.

Milá Stáňo, chci Ti ze srdce poděkovat za to, co děláš, a hlavně jak skvěle to děláš.

Je to dva a půl roku, kdy jsem o Tobě slyšela poprvé, a až mě mrazí z toho, kde jsem byla tenkrát a kde jsem dnes. A to díky Tobě, Tvým skvělým a bezkonkurenčním kurzům, a hlavně díky Tvému úžasně lidskému přístupu.

Dokážeš opravdu z každého vytřískat maximum, stačí, když ten dotyčný jen trošičku chce. Já kdysi tvrdila, že ničemu nerozumím a nic takového v mém případě nebude fungovat. Stejně tak jsem tvrdila, že prostě nepřekročím svou komfortní zónu. No a dnes se plážovým podnikáním živím.

Skvěle Ti to celé funguje a dokážeš člověka perfektně namotivovat ke změnám v jeho životě a naladit tak, aby vykročil směrem k té své pláži. A když nad tím tak uvažuju, tak vlastně se ani na té cestě k pláži moc nenamáháme, protože Ty nadšeně člověka táhneš tou cestou za ruku, a ještě ho upozorňuješ, které dveře má cestou otevřít a kterým se raději vyhnout.

A to vše jen proto, že Ty už jsi tou cestou prošla a máš chuť předávat své zkušenosti dál. Jsi prostě úžasná.
Je to až neuvěřitelné, co vše jsem za 30 měsíců zvládla, a já Ti za to moc moc děkuju, protože to každopádně je Tvoje zásluha. Díky! 

Jsem moc ráda, že jsem poznala Tebe a Tvou skvělou práci. Změnilo mi to život. Měj se krásně!

Jára Bednářová

S PZP začala v červnu 2015 a měla pocit, že to fakt nedá. V červnu 2017 podala výpověď jako učitelka ZŠ, živí se svým podnikáním a cestuje s manželem po světě

Přečtěte si Jářiny příběhy na cestě k vlastnímu podnikání na blogu Podnikání z pláže:

Jsem blogerkou a autorkou ebooků. Já! Konzerva, která neměla nikdy v plánu opustit svou komfortní zónu. Konzerva, která se zdráhala napsat něco někam veřejně do diskuze a nějakému online podnikání byla na míle vzdálená. A jak se teda z konzervy stane online podnikatelka? Celé to začalo takhle…

 Stále více lidí se mě ptá, jak mé podnikání pokračuje dál, jak vypadá po dalším roce. Nejčastější dotazy jsou tyto dva: jestli by mě to uživilo a jestli ještě stále pracuji. Odpovědi jsou: ano a ano. Více v článku.

Milá Stáňo, já za kurz moc děkuji. Bylo mým snem mít svoje vlastní webové stránky, ale nevěděla jsem, jak na to. Je jednoduché je založit, ale je složitější vědět, jak je spravovat. Jak přiřadit adresy, obrázky, články, jak vytvořit eBook. To vše se mi podařilo a měla jsem radost nejen z celkového výsledku, ale také z toho, že jsem sama sobě i ve svých letech dokázala zvednout sebevědomí.

Byla jste skvělou učitelkou, která nás den po dni vedla celým procesem tvorby, denně s námi komunikovala a dávala nám rady a zpětné vazby. Pro mě byl a je tento kurz ojedinělou záležitostí, na kterou budu dlouho ve svém dalším osobním a profesním životě vzpomínat s vděčností a s radostí. Děkuji Vám, z celého srdce.
Irena Duškováirenaanna.cz
Nebudu psát o tom, co mi kurz přinesl, spíš zhodnotím jeho provedení. Nejen, že jsem se dosud s ničím podobným nesetkala, ale ani si něco podobného v oblasti vzdělávání neuměla představit. Pozitiva: Stánin nápad, kreativita, nasazaní, péče o klienty. Hodnotná náplň kurzu, přehlednost, plná využitelnost naučeného, šíře záběru informací, ... výčet by mohl být ještě dlouhý. Děkuji.
Jana Balcarovákorektury-balcarova.cz

"Vstoupila jsem do kurzu, aniž bych vůbec tušila, co všechno se tím rozhodnutím změní a že toto rozhodnutí je jedno z nejzásadnějších v mém podnikání!"

Renata Pekařová

www.renatapekarova.cz

Celou zkušenost Renáty si přečtěte níže.

Na Facebooku jsem narazila na výzvu vstoupit do kurzu Podnikání z pláže. O celém projektu ani o Stáně Stiborové jsem nic nevěděla, měla jsem tři hodiny na to rozhodnout se a vstoupit, potom se kurz uzavíral.

Vstoupila jsem do něj, aniž bych vůbec tušila, co všechno se tím rozhodnutím změní a že toto rozhodnutí je jedno z nejzásadnějších v mém podnikání!

S odstupem času vím, že hlavní problém mého neprosperujícího podnikání byl v tom, že o online marketingu jsem nevěděla téměř nic. Rozumím dobře své práci – šití, ale to k prosperujícímu podnikání dnes nestačí!

V kurzu jsem pilně plnila úkoly a vstřebávala všechny nové informace. Díky novému blogu a eBooku zdarma jsem začala budovat svou databázi lidí, kteří mají zájem o to, co dělám. To bylo v roce 2015.

Pomalu a jistě se vše začalo rozjíždět. Začala jsem prodávat první eBooky, objednávky na eshopu přibývaly. 

V roce 2017 jsem vytvořila online školu šití. Jedu na tvůrčí tsunami! Zhmotňuji další své sny. 

To, co se mi teď děje, je jako příběh z pohádky...

A nic z toho by se mi nestalo, kdybych nepoznala tebe a online kurz Podnikání z pláže. Jsi úžasná a skvělá, měníš životy těm, kteří to chtějí a jsou na to připravení. Ukazuješ cestu, jak lze dělat to, co miluješ.

Opravdu to tak je. To pro případ, že bys o tom někdy pochybovala. Protože my šťastní a spokojení si málokdy najdeme čas poděkovat tomu, komu za to vděčíme. Cítím nesmírnou vděčnost a děkuji dni, kdy se naše cesty proťaly.

Renáta Pekařová

Švadlenka, která je krásným příkladem toho, jak lze řemeslo propojit s plážovým podnikáním :)
Už jsem nějaké online kurzy absolvovala a když se objevil Stánin kurz, hodně jsem váhala, jestli do toho mám jít, jestli to nebudou vyhozené peníze. Už po prvních týdnech jsem ale zjistila, že kurz PZP je naprostá špička, a Stáňa jako „koučka“ je úžasná, dokáže všechno jednoduše a prakticky vysvětlit, umí motivovat, vyhecovat, ale i povzbudit v těžkých chvílích.

A hlavně je celý kurz na rozdíl od jiných zaměřený na praxi, takže vás tak nějak „donutí“ udělat všechno, co potřebujete, a najednou zjistíte, že máte svůj blog, fanpage, e-book, věci, které jste třeba vždycky chtěli mít, ale nevěřili byste, že to zvládnete. Stáňo, děkuju!
Lenka Neubauerová
Vstupovala jsem do kurzu a papírově už jsem všechno měla. Své téma, blog, knížky, fanpage na Facebooku. A přesto mi kurz dal strašně moc. Ujasnila jsem si svou cílovou skupinu. Původní blog jsem rozdělila na dva nezávislé (o svobodné výchově a o zdravém stravování) a zřídila si navíc stránku se svým jménem, kam časem budu přidávat příspěvky z mé další vášně (férový marketing). Napsala jsem dva nové ebooky. Technicky rozběhala email marketing a eshop i bez Miowebu.

A i když se ve svém životě nebudu zdaleka spoléhat jen na internetové podnikání, tento kurz mi zapadl jako další dílek skládačky do mého života a dodal odvahu jít si za tím, co mě těší, naplňuje a mému okolí rozdává radost. Takže Stáňa Mrázková, jedno veliké a pokorné díky.
Veronika Hurdovawww.krkavcimatka.cz
Chcete podnikat s lehkostí a aby k vám peníze přicházely za práci, která vás baví? Dovedete si představit, že napíšete eBook o tom co znáte, umíte a co je vaše vášeň ? Tak vám můžu doporučit kurz Stáni Mrázkové – Plážové podnikání. Dokáže splnit vaše sny a přání a ukáže vám jak na to. Zároveň je velkým bonusem, že budete ve skupině lidí, kteří jsou nadšení, pozitivně naladěni a inspirováni, jako budete i vy. Já dávám nahoru nejen dva palce, ale obě ruce.
Milena Machurová
Když jsem do kurzu Podnikání z Pláže vstoupila, již jsem své webové stránky měla vytvořené a e-booky napsané. V Plážovém podnikání jsem se i tak dozvěděla spoustu nových, užitečných a praktických informací, které jsem mohla ihned aplikovat. Postupně jsem zjišťovala, že mám stále na čem pracovat.

Podnikání z pláže doporučuji všem, kteří chtějí ušetřit svůj čas i peníze, seznámit se se stejně naladěnými a inspirativními lidmi a získat know-how, které Vám pomůže právě na té Vaší cestě k pláži.
Ivana Černíkováwww.chuzeprozdravi.cz
Chtěli bychom Vám Stáňo velice poděkovat a pochválit Váš kurz, který nám velice pomohl nejen v ujasnění směru co chceme, kam směřujeme, ale konečně se nám podařilo jít do hloubky a v té jsme našli hodně přínosných nejen zjištění, ale i nápadů jak to vše udělat. Velice jsme rovněž ocenili, že jste postupně uvolňovala každý krok po jednom dni. To nás donutilo dělat kroky postupně a i když jsme měli často v tom nadšení chuť předbíhat, tady nám to nebylo dovoleno a každý krok jsme udělali poctivě a dávali jsme mu dostatek času a pozornosti. Děkujeme Stáňo:-).
Eliška a Andrzej Macuroviwww.financesusmevem.cz

"Moje plážové příjmy vyrostly na výšku 70 tisíc měsíčně, wou! Jen z prodeje e-booků!

Už nechodím do práce a věnuji se svému snu, pomáhám lidem ve vztazích i nemocech, a to, co do toho dávám, se mi mnohonásobně vrací..."

Lenka Krůpová

www.lenkakrupova.cz

Celou zkušenost Lenky si přečtěte níže.

Milá Stáňo,
chtěla bych ti moc poděkovat. Nejspíš nejde slovy vyjádřit to, jak moc jsi mi v životě pomohla. Nepřestanu být nikdy dost vděčná tobě, Jirkovi a také sobě, že jsem se před více než rokem rozhodla nebát se a jít za svým snem v Podnikání z pláže a později na Plážovou střední.

Jsem přesvědčená, že jsi tou nejlepší učitelkou. Citlivou, milou, laskavou formou jsi mě naučila spoustu věcí, které bych bez tebe neuměla. Díky Jirkovi jsem pochopila propagaci Facebooku.

A tak vydělávám, jak říkáš, „milé“ peníze, o kterých by se mi dříve ani nesnilo.

Dnes jsem poslala do světa svůj 7. e-book. Moje plážové příjmy vyrostly na výšku 70 tisíc měsíčně, wou! Jen z prodeje e-booků! I když jsou v tom náklady za reklamu, daně atd. Pro mě je to jako neskutečný sen.

Už nechodím do práce a věnuji se svému snu, pomáhám lidem ve vztazích i nemocech, a to, co do toho dávám, se mi mnohonásobně vrací, a nemluvím jen o penězích. Ještě jednou ti moc děkuji.

Lenka Krůpová

Díky kurzu Podnikání z pláže našla cestu jak pomáhat ve velkém množství lidem najít souvislosti těla, mysli a duše, pochopit poselství nemoci nebo problémů ve vztazích, aby žili spokojený život
Mozem povedat, ze ked som vstupila prvy den do kurzu tak ma ohromne prekvapil svojou prepracovanostou a hlavne Stana do toho dala celu svoju dusu. Nie je to moj prvy kurz, tak samozrejme mozem i porovnavat a povedat ze ten kurz je jeden z najlepsich do akeho som sa ja pustila. Prvy modul ma donutil pracovat na sebe kazdy den a vidim za sebou kopec prace. Tu na FB to zije, ludia si tu pomahaju a radia, je tu krasna pozitivna energia a to vsetko vdaka Stani :) Takze nevahajte, vrele vam kurz Podnikani z Plaze odporucam :)
Jolka Williams
Jsem z prvního kola 2015 a díky tomuto kurzu se mi změnil pohled na podnikání. Podnikam od roku 2012, vzdy jsem touzila po svobodnem podnikani a to se mi diky tomuto kurzu naplnilo. Zjistila jsem, že to jde snadno. :) A moje finanční výsledky jsou také zcela jine - samozrejme není to za noc, ale vytrvalou a soustavnou práci a budováním svého podnikani peníze přichází. Cestuji po světe a firmu vedu odtud, kde právě jsem. Jsem vsudezdejsi :)

V roce 2017 jsem také vydala svuj Jazykový diář - www.solisortus.cz/jazykovy-diar, který bych bez podnikání z plaze nevydala a hlavně, neprodala v takovém množství. Navic ke kurzu je spoustu bonusů a Stáňa, ktera vás krůček po krůčků provede. Zaměříte se nejen na podnikání, ale hlavně i osobní růst, bez kterého by člověk daleko nedošel.

Za me to byla nejlepší investice a nejhodnotnější kurz, který jsem si kdy koupila. A který jsem s láskou studovala a preklopovala do praxe. 1*
Markéta Králová
Kurz Podnikání z pláže mě stejně jako Stánina kniha nakopává směrem k pláži a funkčnímu plážovému podnikání. Jedinečný, osobní přístup lektorky s úkoly, kdy jdu přímo do akce. Při těchto úkolech cítím, jak se formuje má cesta na pláž a zažívám mnoho AHA momentů, které mě posouvají k životu, který si přeji žít.
Michal Kolář
Dřív jsem byla manažer v korporátu s vysokým platem a pracovní dobou od nevidím do nevidím. Rozhodla jsem se jít na volnou nohu, jako lektor. Kurz Podnikání z pláže mě neskutečně posunul, jsem z ročníku 2015.

Teď mám dva weby, založila jsem obor Psychologie fontů, který v ČR ani na světe neexistuje, živí mě kombinace offline a online podnikání - konzultace, školení, články. A hlavně mě hrozně baví, že můžu bádat, dělit se o výzkum fontů se všemi, kteří jim nerozumí, a přitom žít i svůj život - 3 děti, malování, čtení. Je to adrenalin, ale návykový. :-D
Andrea Grigerová
Kurz Podnikání z pláže je první krok k velké osobní výzvě, nutí mě mobilizovat skryté rezervy, nakopává mou kreativitu a drží mi pracovní tempo. Bez kurzu bych postupovala podle ebooku, ale chyběla by mi zpětná vazba a jakýsi osobní závazek, že se do toho prostě musím opřít a dokázat to a nelenošit .
Štěpánka Čápová

"Dva roky zpátky jsem byla úplně na nule... 

Dnes mám rozkvétající podnikání a díky internetu mohu šířit svoji lásku k hudbě a nadšení pro hru na klavír mezi tisíce dalších lidí."

Eva Suchánková

www.evasuchankova.cz

Celou zkušenost Evy si přečtěte nebo pusťte ve videu níže.

Ahoj Stáni, chtěla jsem ti za všechno strašně moc poděkovat.
Dva roky zpátky jsem byla úplně na nule, nikdo mě neznal a měla jsem jenom velký sen a malý pytlíček odvahy. Dnes mám rozkvétající podnikání a díky internetu mohu šířit svoji lásku k hudbě a nadšení pro hru na klavír mezi tisíce dalších lidí.

Před dvěma lety mi totiž vesmír postavil do cesty tebe a tvůj kurz Podnikání z pláže a já jsem strašně vděčná za to, že se to stalo.

Díky tvému kurzu, tvým návodům, radám a úplně neuvěřitelné podpoře, která vlastně pořád pokračuje jsem dokázala překonat samu sebe a vydat se na cestu za svými sny.

Za to všechno ti platí srdečný moc velký DÍK, spoustu lásky! Děkuju!

Eva Suchánková

Vítězka třetí plážové výzvy. Učitelka klavíru, které zdánlivě offline profesi úžasně propojila s online podnikáním :)
Absolvovala som online kurzy, ktore ma velmi posunuli v rozhodovani co chcem robit. Vedela som v podstate ako by som mala zacala, ale stale mi chybal ten " start" Nahodou mi prisla ponuka na objednanie knihy Podnikani z plaze...Po jej precitani som bola nadsena a objednala si tento kurz... A som nadsena este viac, lebo to je presne to, co mi k mojmu startu chybalo :) Stana to vsetko urobila s laskou a jej pozitivna energia sa prenasa urcite na nas vsetkych :) Dakujem
Marta Vacho
Už po přečtení Stániny knihy, a potom e-booku Jak napsat e-book za 14 dní jsem se začala vidět se svým e-bookem:-). Pravda je ale taková, že to nebude pro mne úplně jednoduché. Je to trochu rychlé, a hlavně se bojím technické stránky tvoření. Ale Stáňa všechny naše obavy hned převádí na další akce. Jsem přesvědčená, že pod jejím vedením své e-booky všichni vytvoříme.Těším se a děkuji.
Lenka Blahutová
Asi posledného pol roka mi bežalo hlavou, že to čo robím na mojej stránke www.krajsiden.sk vrátane mojich dvoch kníh napriek všetkému vloženému nadšeniu a energii a obsahu, o ktorom viem, že ľuďom pomáha, fungujú tak na 20% svojho potenciálu. Teraz po dlhom čase cítim, že sú tu nástroje pomocou ktorých to dokážem zmeniť. Viem, že to nebude zadarmo (a nemyslím tým len peniaze), ale posledné dni mi opäť znie v hlave: "Urob dnes niečo za čo sa Ti Tvoje budúce ja poďakuje" <3 The time is now.
Zuzka Melly Koščová
Je mnoho důvodů PROČ NE, ale ještě více proč ANOO! Hlodá vám v hlavě červíček nespokojenosti, tak jako mě? Víte, že takhle už dál nechcete, ale nevíte jak na to? Sami? Odpověď je uvnitř kurzu.

Každý kdo vnitřně touží po změně, malé či velké, má otevřené dveře do kurzu, ale hlavně k srdci Stáni. Ona je tou inspirací, která vás navede k úspěchu, ukáže vám už prošlapanou cestu. Získáte kolem sebe spousty odvážných lidí, odhodlaných k velkým věcem. Už první modul mě pěkně "nakopnul" a hlava i srdce se rozjely... bezva jízda :D
Ivana Cikánková
Koncom roku 2014 som bola už pred spustením vlastného ebooku.V tom prišla Stanin kniha a potom kurz Podnikanie z pláže. Všetko ohladom mojho eBook som pozastavila a urobila som dobre. Prečo ?: Pretože, budem mať vďaka absolvovaní kurzu svoj ebook vylepšený množstvom dobrých rád a tak predídem chybám.
Jana Bakičová-Bieliková

"Po necelých dvou letech mám stránky, komunitu kolem sebe, napsala jsem tištěnou knihu, kterou má po dvou měsících od vydání přes 700 lidí."

Tereza Broschová

www.terezabroschova.cz

Celou zkušenost Terezy si přečtěte níže.

Po narození svého prvního syna v roce 2012 jsem se rozhodla, že si budu vydělávat tak, abych mohla být s dětmi doma. Netušila jsem jak, ale věřila, že něco takového musí existovat. V roce 2016 se ke mně dostala informace o kurzu Podnikání z pláže. Vypnula jsem rozum, poslechla intuici a vstoupila. A začaly se dít věci …

Po necelých dvou letech mám stránky, komunitu kolem sebe, napsala jsem tištěnou knihu, kterou má po dvou měsících od vydání přes 700 lidí. Díky funkčnímu podnikatelskému modelu, který jsem se naučila v kurzu, ji prodávám svým fanouškům a mám tak 100% z výdělku.

Teď chystám online kurz (opět podle navazujícího kurzu Stáni) a vím, že mě to zase posune v podnikání dál. Podnikání z pláže je začátek, kterým ta úžasná jízda online podnikáním teprve začíná. Není to zadarmo - chce to vytrvalost, víru v sebe, neustále se zlepšovat a posunovat a mít dobré vedení.

Kurz je udělaný tak, že vám nejenom otevře dveře do online světa, naučí marketingové strategie, které fungují, ale hlavně vám otevře dveře do vašeho nitra, k tomu, kdo opravdu jste a co chcete ve svém životě dělat. To je na Stánině kurzech totiž to jedinečné, co nikde jinde nenajdete.

Tereza Broschová

Máma dvou synů a průkopnice paleo stravy v České republice :)
Tento kurz ti doporučuji, pokud to myslíš že svým online podnikáním vážně, kurz tě nakopne do akce a pokud nemáš nápad v čem na internetu podnikat, dostaneš spousty nápadů, aspoň já to tak měla :) cítím velké vzrušení být ve skupině stejně naladěnych lidiček :)
Romča Sedláčková
Velmi se mi na kurzu líbí nejen jeho profesionální pojetí, ale také přístup Stáni. Neposílá nám totiž jen úkoly a videa, ale živě se zapojuje i do naší komunikace ve facebookové skupině. A to je strašně fajn, protože mám pocit, že tím jasně dává najevo, jak moc jí záleží na našem úspěchu. Je to skvělá podpora!
Veronika Vachoutová
Je to nejlépe zpracovaný kurz, jaký jsem absolvovala. Je "živý", promyšlený, Stáňa jej dělala s citem a je znát, jak to má pěkně promyšlené. Za týden se Stáňou jsem udělala více než za rok sama jen s literaturou, e-booky, semináři a podobně.

Skoro rok mám v šuplíku e-book a jsem ráda, že jsem jej nepustila do světa. Špatné téma, obsah má malou přidanou hodnotu pro zákazníka. Až teď, po prvním týdnu v kurzu jsem zjistila, jaké je moje téma a jaké informace by mohly ostatním pomoci. Už jenom pro tohle to stojí za to. Jdu sice krok za krokem jako ve školce, ale u mně to funguje Stáňo díky!
Romana Vašendová
Dobrý den Stáňo, chtěla jsem Vám moc poděkovat za tento kurz, já jsem se do něj prostě zamilovala :-) Před rokem jsem si koupila Vaše eBooky a od té doby již jeden eBook prodávám. Vaše eBooky byly velkým přínosem.

Když si teď ale zpětně vzpomenu na to, jak jsem se prodírala tvorbou textů a hlavně webových stránek a jaké počáteční investice jsem měla (především za web s e-shopem) a teď jsem ve Vašem kurzu, kde je vše tak nádherně jasně a podrobně popsané, tak je mi až skoro líto, že tento kurz nebyl před rokem :-)

Jsem ráda, že jste jej vytvořila a společně s plážovou platformou je to pro mne zázrak roku :-) Nikdy by mě nenapadlo, jak moc mě bude bavit tvořit svůj web od začátku do konce a že si já odpůrce facebooku zamiluju tvorbu fanpage a vše s tím spojené. Moc děkuji, že děláte to, co děláte :-) Krásný den!
Eva Paclíkováwww.lawofattraction.cz

"Když jsem si začátkem roku 2018 psala svůj vision board, významným bodem pro mě bylo vydání mojí knihy - Kosmetické kuchařky...

Knihu jsem dokončila a vydala a díky Stáni a jejímu Podnikání z pláže jsem měla do Vánoc vyprodané celé první vydání."

Anna Potůčková

www.annapotuckova.cz

Celou zkušenost Anny si přečtěte níže.

Když jsem si začátkem roku 2018 psala svůj vision board, významným bodem pro mě bylo vydání mojí knihy - Kosmetické kuchařky a její rozšíření do povědomí lidí.

Miluji výrobu domácí kosmetiky a chtěla jsem se jí zabývat nejen pro vlastní zábavu, ale ukázat i jiným, jak je to jednoduché a že i oni mohou vlastní kosmetiku bez chemie, sobě na míru, za dobrou cenu vyrábět jednoduše a pohodlně doma.

Knihu jsem měla z velké části hotovou, ale neměla jsem ponětí, jak si vytvořit web, jak postupovat, abych dala lidem o své knížce vědět, jak to udělat, aby vše působilo harmonicky a jednotně... A proto jsem se přihlásila do Podnikání z pláže. 

Zítra oslavíme Silvestra a přivítáme rok 2019, a tak je na čase ohlédnout se... A když se ohlédnu, vidím obrovskou hodnotu, kterou mi kurz dal.

Knihu jsem dokončila a vydala a díky Stáni a jejímu Podnikání z pláže jsem měla do Vánoc vyprodané celé první vydání, napsala jsem e-book zdarma, mám funkční web a vím, jak na internetu komunikovat směrem k lidem a představit jim, co dělám.

Vím, že mám před sebou ještě ohromný kus cesty, ale i tak vnímám pokrok který jsem díky Podnikání z pláže udělala jako obrovský. Krom nastartování vlastního podnikání ale vděčím Stáni i za mnoho dalšího. Celou dobu nám byla skvělým vzorem a laskavou průvodkyní ve chvílích, kdy jsme tvořili, kdy se nám dařilo, ale i ve chvílích, kdy jsme bojovali s různými strachy, kdy se nám nechtělo...

Podnikání z pláže vidím jako jednu z nejlepších investic, pro kterou jsem se kdy rozhodla a díky které jsem zapracovala nejen na svém podnikání, ale i na sobě, jako člověku. Děkuji Stáňo!

Anna Potůčková

Nadšená výrobkyně domácí kosmetiky a autorka knihy Kosmetická kuchařka
Kurz je skvěle připravený, nadupaný informacemi, propracovaně předkládanými. Tempo a nadšení spolužáků člověka dostane do dvouměsíčního flow a kreativita z něj doslova stříká. Nejlépe zpracovaný online kurz vůbec! Tohle je dokonale zmáknutý způsob, jak člověka něco naučit! A ke všemu zábavným způsobem - naučit se plážově podnikat není suchá nuda, ale velmi obohacující zážitek!

Přihlášení do kurzu zpětně hodnotím jako jedno z nejlepších rozhodnutí v životě! (A to i přes to, že jsem kurz z rodinných důvodů ještě úplně nedokončila - už teď mi dal hrozně moc!)

Mohla bych jenom o kurzu psát ještě dlouho.... Natož o tom všem dobrém a novém, co mi do života přinesl! ;-) Tak aspoň takhle pár řádků, toho co mě napadlo jako první :)
Lucie Machutová
PZP už není jen on-line kurz, je to mnohem víc. Je to komunita, která se podporuje navzájem. Každý z nás se snaží dělat to, co nás baví a naplňuje a zároveň si pomáháme. Není to vždy jednoduché a procházíme si různými fázemi. Ale vždy se můžeme obrátit do FB skupiny a vždy se tam najde někdo, kdo vám "podá pomocnou ruku". A také sdílení radosti je zde nádherné a ohromující! A to, jak nás Stáňa s Jirkou podporují je prostě fantastické. Děkuji.
Jana Ohanková
Je to skvěle zpracovaný kurz s úžasnou zpětnou vazbou a podporou od spolužáků i od Stáni. Nevěřila bych, že za pár intenzivních měsíců se naučím to, co bych sama zjišťovala roky.
Lenka Voštová
Ahoj Stano,i kdyz kurz nemam jeste uplne dokonceny prinesl mi strasne moc.Uvedomila jsem si predevsim kdo jsem,co je v zivote me skutecne poslani a cemu se mam venovat. To je ta skvela strana karty, ale samozrejme jsem objevila i tu druhou, a ta je o tom, ze mi doslo kym nechci byt a s tim souvisi obrovske komplikace a zivotni zmeny, kterym je potreba se postavit.

Neni to snadne, ale diky podnikani z plaze jsem si vytvorila pevnou pudu pod nohama a pristav, do ktereho se opet navracim, pokud me me zivotni more houpe ze strany na stranu a to je naprosto uzasne. 💖 Preji kazdemu, kdo do tohoto kurzu vstoupi, aby takovyto pristav nasel.
Bohumila Kohoutová Frejvoltová

"Možná se za rok otočíte a tak jako já s úžasem zjistíte, že jste vytvořili poklad a že jste našli cestu k vlastní seberealizaci, které se už nikdy nechcete vzdát."

Klára Janíková

www.klarajanikova.cz

Celou zkušenost Kláry si přečtěte níže.

Můžeme toho dělat spoustu a mít u toho radost a hromadu energie. A taky nemusíme dělat nic a být jak bez života. V kurzu se dostanete do toho prvního stavu! A Stáňa i spolužáci vás v něm budou úžasně držet.

Informací v kurzu je neskutečně mnoho, ale to není to hlavní. Hlavní je obrovská podpora a to, že mezi řádky vlastně nacházíte sebe sama tak, jak se úplně neznáte. Nikdy dřív, jsem něco podobného nezažila a moc si děkuji, že jsem se rozhodla do kurzu jít i přes to, že jsem neměla ujasněné své téma.

V kurzu nenajdete návod na rychlý prachy, ale Stáňa vám ukáže cestu a povede vás po šipkách krok za krokem.
A možná se za rok otočíte a tak jako já s úžasem zjistíte, že jste vytvořili poklad a že jste našli cestu k vlastní seberealizaci, které se už nikdy nechcete vzdát.

Klára Janíková

Máma, farmářka a kreslířka
Ahoj Stano!
Kurz mi přinesl nový, rozhodne obohacující a poučný pohled na podnikání v moři internetových informaci, kde bych se sama ztratila.
On-line program je dokonale připraveny, srozumitelný a tempo si muze zvolit každý sám. Skupina spolužáků je velmi podporující a motivující. (Někdy až demotivující, když se člověk začne srovnávat. 😃)
Líbil se mi tvůj přístup, ochota a nasazení.
Nejvíce se mi líbilo Plážové desatero, které vystihuje myšlenku a “zákony” kurzu. Dala bych ho na začátek kurzu, drží správný kurz cest. 😊
🌸Dekuji, i kdyz jsem si tím procházela jako na rozbouřeném moři🌊.
Veronika Němcová
Kurz PZP bola pre mna skvela volba! Knizku od Stani som precitala na jeden dych a ked mi do emailovej schranky pristal email, ze zostava uz len par dni do prihlasenia sa na kurz, tak som nezavahala. Naucila som sa vela a mam toho pred sebou este velmi vela. Ale dolezite je, ze som sa vdaka tomuto kurzu nasmerovala a zacala pisat blog, vznikla fb skupina, funpage, dostala som odvahu robit zive workshopy a kurzy na temu, ktora bola pred kurzom iba moja zaluba.❤️

Nepomohla som len sebe, ale mnohym dalsim ludom, stretla som za tento rok 2018 tolko dobra a to vsetko vdaka tomu, ze som vstupila do kurzu a zacala robit osvetu svojej zalube vo svojom okoli. Vsetko sa estelen zacalo, samozrejme, zavisi to len a len odo mna, kolko budem ochotna do toho vlozit dalsej energie, ale Stanin kurz je do detailu prepracovany, napomocny v kazdom ohlade a hlavne zrealizovatelny z pohodlia domova.❤️🙏
Lenka Pillárová
ZAMILOVAL JSEM SE! Ne, nemyslím tím, že jsem se zamiloval do Stáni Stiborové Mrázkové. Nemluvím o SEXU!!! Mluvím o jejím kurzu Podnikání z pláže. ZAMILOVAL JSEM SE do kurzu jako takového, ZAMILOVAL JSEM SE do přátelské atmosféry, do nadšení a tvořivé energie, která panuje v kurzu, zamiloval jsem se do obyvatel Stániny pláže, kteří se rozhodli ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT a vybudovat něco nového, krásného, něco, do čeho se rozhodli vložit své srdce…

Když jsem vstupoval v lednu 2018 do kurzu, chtěl jsem jenom vylepšit svoji znalost on-line marketingu a naučit se technikám on-line podnikání. Brzy jsem zjistil, že kurz Podnikání z pláže umožňuje žákům získat nejen komplexní návod, jak začít s on-line podnikáním, ale že jim OTVÍRA CESTU, která jim umožní ZMĚNIT ŽIVOT. A tak jsem začal měnit, vybudoval jsem SVŮJ BLOG a napsal jsem knihu. Dnes už vím, že to byl jen začátek, že ve mně ROSTE ENERGIE, která mi umožní vybudovat i jiné projekty.
Váš Jarda – pohádkář, ale hlavně obyvatel Stániny podnikatelské pláže
Ahoj Stanka, mne sa v decembri narodilo druhé dieťa a za pár týždňov na to som vstúpila do PZP. Veľmi som to prehodnocovala, či to budem zvládať a tak ma to unieslo, že som musela ísť s vami. Tak som sa vždy tešila na ďalšie a ďalšie maily, ktoré nám s lekciami chodili. Cítila som, že som konečne dostala možnosť dať hlavu a pätu projektom, ktoré som mala rozrobené. Zrazu všetko začalo dostávať zmysel.

Môj muž nechápal :-), lebo mňa to napĺňalo obrovským šťastím. Síce mi to prinieslo aj sem - tam stres, no spätne to hodnotím, že som spravila obrovský krok vpred. Lapilo ma to tak, že som sa musela prihlásiť aj na strednú :-). Teraz síce trošku zaostávam, ale snáď to dobehnem.

Učím na vysokej škole a len nejaký čas som chodila 8 hodín denne do práce. Nie som ten typ, potrebujem voľnosť, rada sa učím, a preto mi tvoj kurz padol ako modré z neba. Nie, nebol lacný, ale za informácie sa platí a ja verím, že tu platí reciprocita - dáš a dostaneš a naozaj to tak bolo. Na začiatku je tých informácií veľa a človek len maká a maká. Ale keď uvidí výsledok, po mesiacoch svojej práce, je to bomba a to je super :-).

Asi by mi viac pomohla podpora mojej rodiny, ale celé je to môj projekt a moje nadšenie, preto ich nenútim, aby to zdieľali. Nie, že by ma nepodporovali, ale snažia sa to šialené tempo - deti, novonarodeniec, rodinná firma, domácnosť a k tomu pzp vydržať so mnou.

Dáva mi to obrovskú energiu, držím ti palce. Dôležité je to, že nás stále vraciaš k tomu, že všetko je vlastne v našej hlave, v našich nastaveniach, ako si to zariadime, tak to máme. Môžeš nám dať milión múdrych rád, ale v konečnom dôsledku to máme vo svojich rukách. Ja som veľmi vďačná, že mi tvoj kurz padol do klína :-) :-), verím, že zmení môj život. Teda už ho zmenil. Po tvrdej práci, prichádzajú krásne feedbacky a to je to najdôležitejšie, pocítiť, že to čo robíme, je skutočne hodnotné. Vďaka tvojmu kurzu môžem meniť ľudské životy - je to silná vec :-). Ešte raz ďakujem, že si ho vytvorila.
Monika Sobeková Majková

Lenka Stehnová - milujifoceni.cz

U přihlášky do kurzu jsem si říkala, jestli není moc drahý. V průběhu kurzu jsem si říkala, že stál pakatel vzhledem k obsahu. Kurz byl báječně připravený do nejmenšího detailu. Informace jasné, přehledné a skutečně detailní.

Jedna věc jsou Informace, které člověk dostane v rámci podkladů ve členské sekci na webu PZP, druhá věc je zpětná vazba od Stáňa Stiborová Mrázková a třetí věc je komunita spolužáků. Tyto tři složky tvoří naprosto dokonalý kurz, který mění životy. Moc za něj děkuji!
Olga Pincová
Milá Stáňo, Tvoju prácu som sledovala niekoľko rokov, ale až v roku 2018 som sa rozhodla vstúpiť do Tvojho kurzu. Keby som bola bývala vedela, čo mi kurz prinesie, vstúpila by som URČITE už dávno predtým. Ale na všetko, ako to už býva, musí dozrieť správny čas ;-).

Tvoj kurz mi zmenil doslova a dopísmena môj život a moje myslenie! Nielen moje, ale i mojej rodiny, ktorá so mnou celý kurz prežíva, či už priamo alebo nepriamo. Niečo také prevratné som teda určite nečakala! Tvoj kurz nie je ani kurz, je to nová životná cesta! Na tejto ceste som spoznala úplne nový svet, skvelých ľudí, absolútne skvelé témy, mám pocit, že mám novú virtuálnu vševediacu RODINU, na ktorú sa môžem kedykoľvek obrátiť s prosbou o pomoc.

Táto PZP cesta je plná prekvapení, AHA momentov, pádov, stratenia sa, často i depresie a sĺz, aby človek mohol opätovne vstať posilnený, znovuzrodený a mohol hrdo nastúpiť na svoj stupienok viťaza. Áno, Tvoj kurz nie je len kurz ako taký, je to cesta objavovania vlastného JA, svojich slabých temných a silných slnečných stránok. PZP je jazda do všetkých hlbín vnútra človeka. PZP je cesta trasformácie. Ďakujem Ti z celého srdca za Tvoje dielo, ktoré pomáha rozkvitnúť nám všetkým, aby sme posúvali svoje svetlá tým, ktorí potrebujú ešte len zakvitnúť. 🙏🙏🙏
Andrea Schulte
Stáňa Stiborová Mrázková a jej kurz PzP okolo mna na internete "obchadzali" uz dlhsi cas, az raz prisli tie zimomriavky a istota: ano, teraz je ten cas. Odvtedy som svoje rozhodnutie ani raz neolutovala, pokracujem uz v plazovej strednej a prestat neplanujem 🙂

Iny online kurz som neabsolvovala, tak porovnavat nemam s cim, co je vsak pre mna vynimocne, je ten ludsky rozmer, ktory do kurzu Stana vnasa. Citim z nej skutocny zaujem o nas ziakov, jej uprimnu snahu odovzdat nam, cim presla, jej podporu a radost z nasich uspechov. Taktiez silna podporna komunita na FB priniesla mnoho nielen virtualnych priatelstiev, a to je uzasne. Mat takmer okamzite spatnu vazbu na to, co robim, odpovede na to, co neviem, je na nezaplatenie a je to velka studnica inspiracie.

Kurzom som bola (stale som) taka nadsena, ze castokrat bolo pre mna vyzvou strazit si priority a nezabudnut napr. ist spat ci jest popri plneni "skolskych uloh" 🙂 Nastastie moje 3 male deti mi priority vzdy zrovnali 😁, cim potvrdzujem, ze kurz sa da stihat aj popri detoch 😉
Anna Ďarmati Beňadiková
Milá Stáni, už se chystám napsat Vám to nějakou dobu. Do kurzu jsem šla už po uzávěrce - a za to děkuji - pak jsem se zasekla na technice. Jako by se proti mně spiknul celý svět. Jeden příklad za všechny. Začátkem roku si sousedka naplánovala rekonstrukci koupelen vzali na čtvrt roku někde podnájem a mně vesele bourali za hlavou, když jsem se snažila učit číst pracovat......úsměvné.

Kurz mi dal hodně i když spoustu věcí z něho znám. Vaše oblíbené knihy mám dávno proctene a věřte nevěřte kdysi dávno mne napadlo prodávat psi obojky či napsat průvodce mino jiné po salátárnach a polévkárnach. At se Vam plní všechny sny. Protoze svět patří těm kteří v ně věří.
Anna Cymbalista - průvodkyně

"Dnes jsem spisovatelka na volné noze, autorka dvou knih a jiných tištěných maličkostí, které ovšem mohou způsobit velké změny v životech ostatních žen.

Vedlo k tomu rozhodnutí vstoupit na začátku roku 2016 do kurzu Podnikání z pláže. Bylo to nejlepší rozhodnutí mého života."

Jaroslava Šrámková

www.jaroslava-sramkova.cz

Celou zkušenost Jaroslavy si přečtěte níže.

Jmenuji se Jaroslava Šrámková. Jsem spisovatelka na volné noze, autorka dvou knih a jiných tištěných maličkostí, které ovšem mohou způsobit velké změny v životech ostatních žen. Inspiruji a podporuji (nejen) ženy na jejich cestě k životním změnám. Učím je, jak žít tak, aby jejich duše i tělo byly v harmonii a ony tak mohly svůj život místo přežívání doopravdy prožívat.

To vše dělám prostřednictvím mých knih, článků, webinářů a také na mých fanouškovských stránkách na fb. Jsem zakladatelkou eshopu Harmony, ve kterém najdete předměty pro harmonii vaší duše, těla i domova. Jsem žena, která miluje svůj život, živím se tím, co považuji za svou vášeň a také poslání. Jsem paní svého života i času a jsem finančně nezávislá. Našla jsem lásku a také získala přátele.

Zní vám to jako pohádka? Takhle to v reálném světě nechodí? Tak se se mnou pojďte vrátit v čase…

Je podzim 2015 a já jsem matka samoživitelka. Již skoro rok procházím svým velkým životním restartem… mám za sebou stěhování z našeho vysněného rodinného domu, rozvod, těžké rozhodnutí opustit práci učitelky, kterou jsem milovala, která mne ale velmi vyčerpávala. Jsem bez přátel, bez peněz a majetku, ale co je mnohem horší – i bez vize, co si počít se životem.

A tehdy se stane zázrak – protože i v reálném životě se zázraky mohou dít, pokud na ně věříte. A já jsem tehdy z celého srdce věřila, že na mne čeká něco velkého a krásného. Jednoho večera na mne z facebooku mrkne kniha Podnikání z pláže a já si ji, vůbec netuším proč, ihned koupím.

U pasáže, kde se Stáňa ptá sama sebe – takhle už bude vypadat můj život pořád – se rozbrečím. Mám úplně stejnou otázku… a když si přečtu větu „ Žijte příběh, který chcete vyprávět“, uvědomím si, že tohle mám naopak – prožila jsem příběh, který bych chtěla vyprávět. Zatím ten příběh znají jen mé deníky a já mám sen – chtěla bych, aby se jednoho dne proměnily v knihu a pomohly ženám, které zrovna prožívají něco podobného a cítí se, stejně jako já, strašlivě osamělé.

Dál už to zkrátím. Na začátku roku 2016 se rozhodnu vstoupit do kurzu Podnikání z pláže a ukáže se, že to bylo nejlepší rozhodnutí mého života. Netušila jsem vůbec nic o tom, jak podnikat v online světě, jak vytvořit web, psát články, naprosto nic o fanouškovských stránkách na facebooku. Nic o tom, jak cokoliv prodávat, nic o tom, jak napsat knihu…. Zkrátka opravdu nic. Navíc jsem naprostý technický antitalent.

Kurz je udělaný fantasticky tak, že i pokud jste na tom stejně jako já tehdy, když do toho půjdete naplno, budete ochotní hodně zamakat – ano, to, o čem sníte, se samo nestane, to je možné opravdu jen v pohádkách – jestliže jste připravení jít si za svým snem a nevzdat se i přes překážky, které prostě přijdou… tak potom jsem si jistá, že i vaše sny se mohou splnit. Tenhle kurz a Stáňa s Jirkou budou vaším průvodcem na cestě k životu, který stojí za to prožívat.

Jaroslava Šrámková

Původně sociální pracovnice a matka samoživitelka, dnes inspiruje (nejen) ženy na cestě k životním změnám
Už za pár dní to bude rok, co se stalo něco důležitého. Měla jsem v břiše motýlky, jak před prvním rande v pubertě. Pár let mě oťukávání podnikání z pláže nechávalo chladnou, ale teď jsem se při otvírání emailu s přihlašovacími údaji usmívala a napjatě se těšila, co se dozvím. Musím říct, že to předčilo veškerá má očekávání. To, jakým způsobem Stáňa předává cenné informace a jak motivuje k nalezení vlastního snu, je jedinečné a upřímné.

Posunula mě neskutečným způsobem někam, kde jsem si dlouho přála být, a hlavně objevila moji zapomenutou vášeň. Ukázala mi, že pokud opravdu věříme svému snu a nezalekneme se překážek, které vždy v podnikání přijdou, je možné sny změnit v realitu. Kurz je motorem nabitým praktickými informacemi a zkušenosti, kde pravidelně dostáváte ke své práci zpětnou vazbu, což také mnohonásobně usnadňuje a urychluje vlastní cestu k úspěchu. Jsou to nejlíp investované peníze pro začínající podnikatele. Moc Ti Stáni děkuji!!
Jana Zhorová
Presne pred rokom sa mi na Vianoce priplietla do cesty knižka od Stáni Podnikání z pláže. Dovtedy som o nejakej Stáni nepočula, ale aj tak som si ju objednala. A tam sa to začalo. V januári som vstúpila do kurzu PzP. Priznám sa, zo začiatku som váhala, zdalo sa mi to predsa len celkom dosť peňazí. Navyše, o podnikaní, webovkách, ebookoch, emailingu, fakturácii a ďalších veciach som nemala ani šajn, ako sa to robí. A keďže som celkom technický antitalent, mala som obavy, či to vôbec zvládnem.

Dnes, po roku neľutujem ani jeden jediný cent, ktorý som do kurzu investovala. Mám svoj web a FB skupinu. Píšem články, doteraz som napísala 4 ebooky, vytvorila som Online školu cestovania. Zvládla som všetky technické úskalia, pretože v kurze je to vysvetlené tak, že to zvládne naozaj každý. A čo som nevedela, poradila mi Stána alebo niekto zo spolužiakov vo FB skupine. Dokonca sme sa s niektorými stretli aj "naživo" a vytvorili sa vďaka kurzu aj priateľstvá.

A čo teraz? Študujem už v Plážovej strednej, podnikám a blížim sa na tú svoju vysnenú pláž. A peniaze? Už sa mi vrátili všetky investície, ktoré som do oboch kurzov dala. Takže super. Ďakujem Stána a Jiří😊
Gabriela Remšíková
Chcela som si vytvoriť webovú stránku, ale nevedela som ako na to, tak som absolvovala živý kurz jednej IT spoločnosti. Po príchode domov som si však uvedomila, že si pamätám 10%, ktoré boli v praxi nedostatočné. Aj to bol dôvod, prečo som sa v júni rozhodla vstúpiť do kurzu PZP. Zo začiatku som bola prirodzene skeptická. Prinesie mi to niečo hodnotné? Naučím sa vytvoriť si vlastný web, napísať eBook a umiestniť ho na stránku?

Stanin kurz je výborne prepracovaný. Naučí človeka pracovať nielen s MioWeb platformou, ale aj klasickým wordpressom. Kurz je úžasný aj v tom, že každý deň sa odkrýva jedna úloha, a viete si odsledovať ako napredujete aj vďaka check listom. Najviac sa mi páči online členská sekcia, kde sa stále môžem kedykoľvek vrátiť. Stanin kurz je nadupaný bonusmi, ktoré predstavujú formality aj ohľadne založenia živnosti, GDPR a i.

Neľutujem deň, kedy som sa prihlásila do kurzu. Zmenilo to moje myslenie od základov. Kurz doporučujem každému, kto má záujem o online podnikanie. Nemusíte vedieť ako na to, Staňa vás to naučí ♥ Veľké ďakujem zo srdca za FB skupinu PZP, kde dostávam spätnú väzbu a hlavne za Staňu, ktorá ma nenásilným spôsobom naučila vykročiť z mojej komfortnej zóny.
Dagi Čanigová
Kurz PZP mě posunul do úplně jineho levelu. Chtela jsem mít hezké stránky, které budu umět ovladat sama. Jedny uz jsem mela www.svobodamysli.cz, kde jsem si také sama psala clanky, ale nemela jsem moznost automatickeho stahovani ebooku po zadání udaju. Chtela jsem se take zviditelnit a jit si za svym snem. Bala jsem se, jak to zvládnu se dvěma detmi a jako technický antitalent. Ale zvladla jsem to a byla jsem mile prekvapena, co jsem za rok dokazala vytvorit. Dva ebooky, meditace a energetické masaze, které můžu delat v pohodlí domova bez zařizování hlídání deti.

V průběhu kurzu jsem si prosla strachy, ze to nezvladnu jako asi kazdy, ale o to vic me to posunulo vpred. Stana je laskava a skupina na FB úžasná. Vždy jsem dostala zpětnou vazbu na nový clanek nebo projekt a získala jsem i nová cenná přátelství. Je krásné mít s kým sdílet to, co prožíváte, když druhý zažívá to samé a rozumí Vám. Investované peníze se mi vrátili i z dalšího skvělého projektu plážové střední. PZP doporucuji všem. Bez nej bych byla stále na miste a tapala bych, kudy mam jit. Takhle jsem vedena cestou rovnou na pláž. Samozřejmě je vše o trpělivosti, času a hlavně síle rozhodnutí. Ale jestli to myslíte vážně, tak PZP je ta nejlepší cesta a investice. Jsem za ní moc vděčná. Ještě jednou moc děkuji.
Jana Svobodová

"Tento kurz odstartoval v mém životě velké změny a jsem za to nesmírně vděčná. Dělám, co mě baví a co miluji.

Už nechodím do práce, protože musím, já tvořím a pomáhám, protože chci a v tom je obrovský rozdíl."

Ludmila Spáčilová

www.homeoporadna.eu

Celou zkušenost Ludmily
najdete ve videu níže.

Ludmila Spáčilová - homeoporadna.eu

Když jsem nastoupila do svého prvního zaměstnání, bylo mi jasné, že jednou budu sama svým pánem, protože mi zaměstnanecký poměr vlastně nevyhovoval. Abych pravdu řekla, bez Kurzu podnikání z pláže by to asi trvalo o dost dýl, protože bych nevěděla, jak na to. Jak si ujasnit, v čem jsem dobrá, co umím, a co mi dává smysl života a dostat to k lidem z pohodlí svého domova. Teď jsem sama svým pánem, pomáhám lidem ve velkým a kvůli tomu, co dělám, každý den s radostí vstávám z postele. Za to Ti Stáňo patří fakt velký dík! 😘
Monika Premi Nisznanská
Přiznám se, že jsem se do kurzu PZP přihlásila spíš z náhlého popudu a zvědavosti, než s jasným rozhodnutím, že plážové podnikání bude mým cílem. A přiznám se také, že jsem se na reakce dřívějších absolventů, kteří psali o tom, jak jim kurz změnil život, dívala docela skepticky. A pak začala jízda😀.

Pokořila jsem spoustu svých vnitřních bariér. Téměř na prahu padesátky jsem se stala blogerkou a začala pronikat do tajů sociálních sítí a tvořit sve první vlastní webové stránky. Celkem překvapivé pro mne bylo také zjištění, že ani oficiality kolem podnikání nejsou tak strašné, jak se mi na první pohled zdálo, a že i úřednice mohou být velmi milé a vstřícné.

Tím nejdůležitějším, co mi kurz PZP přinesl, však nebyly znalosti technikálií, ale tvůrčí radost. Až mne samotnou překvapilo, jak moc mne baví psát a sdílet články, připravovat e-booky i příspěvky na instagram. Za ten svůj první rok s PZP jsem si uvědomila, že podnikání není cíl, ale cesta. Cesta, která možná není úplně přímá a pohodlná, ale stojí zato se po ní vydat
Kristýna Neubergováwww.kristynaneubergova.cz
No, nás Stáni kurz priravil o strechu nad hlavou, deti o domov, me o moje auto...a letosni Vanoce jsme stravili na plazi. Stáňa Stiborová Mrázková diky! Nejsme funkci reference, neprosli jsme kurzem se standardnim produktem, nase FAPI je prazdne... Diky kurzu jsme se jen odhodlali k tomu, po cem jsme roky touzili. Jsou chvile, kdy tomu sama porad neverim, ze jsme se pustili do neceho tak trochu sileneho. :-)

Co se obsahu kurzu tyce, hluboce smekam pred tim, jak je do detailu propracovany, dotahnuty, komplexni. Jak obsahuje nejen potrebne navody a postupy, ale neskutecnou podporu moralni nejen od Stani, ale i od cele nasi uzavrene plazove skupiny. V zadne jine mi tak dobre neni.

Stano, vubec si nevzpominam, kde jsem na tvuj kurz narazila, nevim, co me motivovalo si ho zaplatit. Vlastne jsem si myslela, ze to bude nejspis zase nejaka hovadina, strojek na penize, a opak je pravdou! Stala jsi se mym vnitrnim motorem a v neposledni rade, a to je hodne dulezity, diky kurzu jsem take poznala ohromne mnozstvi neuveritelne skvelych lidi. Takze za me velke diky, snad se dopracujeme i k tomu FAPI:-)
Tereza Rychtaříková
Je úžasně inspirativní být obklopená lidmi, kteří mají obrovský drive a chuť tvořit. Sami za sebe, pro jiné. Vzájemně se podporovat na své cestě s ostatními spolužáky a uvádět tak v život smysluplné projekty. To vše najdete v tomto kurzu. Po letech strávených v korporátním prostředí se pro mě kurz stal obrovským zdroje seberealizace. Opět mám pocit, že dělám něco, co dává smysl. Navíc v přátelském a motivujícím prostředí.

Kurz Podnikání z pláže bude jedinečným průvodcem každému, kdo se rozhodne uvést v život svůj vlastní online projekt. Nejenže je kurz do detailu propracovaný svým obsahem, ale v rámci skupiny spolužáků najdete nekonečnou oporu, díky které překonáte všechny překážky a žádná Vaše otázka nezůstane bez odpovědi.
Pavla Matěnováwww.pavlamatenova.cz

"Je úžasné, že vďaka jednému kurzu sme nielen rozbehli naše podnikanie, ale za mesiac sa nám podarilo získať vyše 500 spokojných klientov, ktorí videli v našom produkte hodnotu a zakúpili si ho."

Pali a Zuzka Dudrikovi

www.spolunasbavisvet.sk

Celou zkušenost Paliho a Zuzky si přečtěte níže.

Pred začiatkom kurzu sme vedeli, že chceme spoločný projekt, ktorý by odrážal naše poslanie a mohli by sme ho realizovať z akéhokoľvek miesta na svete vzhľadom k nášmu rozcestovanému životu. 

Je úžasné, že vďaka jednému kurzu sme nielen rozbehli naše podnikanie, ale za mesiac sa nám podarilo získať vyše 500 spokojných klientov, ktorí videli v našom produkte hodnotu a zakúpili si ho.

Na samom začiatku kurzu sme si zadefinovali, akým spôsobom by sme chceli ľuďom pomáhať. Nápadov sme mali veľmi veľa, no Stáňa nám pomohla si vybrať a zamerať sa na niečo konkrétne a špecifické. Bez toho by sme mali len kopu snov a rečí po večeroch pri víne. 🙂

Následne nám ukázala a pomohla pochopiť všetky potrebné nástroje online marketingu a podnikania. Ocenili sme najmä jasné návody, ktoré nás doslova viedli za ruku až do konca kurzu.

Okrem toho vytvorila priestor pre komunitu podobne zmýšľajúcich ľudí. Vďaka tomu sme v takmer dennom kontakte s viacerými plážovníkmi a pomáhame si na ďalšej ceste podnikania z pláže.

A čo predčilo naše očakávania?

Stánin ľudský prístup a empatia, ktorú vkladala do celého trvania kurzu. Vynikajúco reagovala na neistoty, nálady a otázky v skupine a vytvárala hodnotný obsah počas trvania kurzu, ktorý nám pomáhal prekonávať skryté výzvy podnikania z pláže.

Neuveriteľné množstvo bonusového materiálu a videí. Pravdupovediac sa nám zdalo, že celý ten extra obsah mohol byť ako ďalší samostatne platený kurz.

To, že raz chceme online podnikanie, sme vedeli už dávno. No až Stánin kurz nás previedol celým procesom, ako naše myšlienky a nápady pretaviť do plne automatizovaného online systému, ktorý vie pomáhať ľudom 24 hodín denne.

Stáňa počas kurzu povedala: “Keď sa vám v inboxe objaví prvá zaplatená objednávka, už nebude cesty späť. Ten pocit je neopísateľný.”. A mala pravdu. 🙂

Pali a Zuzka Dudrikovi

Šťastný manželský pár, který své zkušenosti sdílí na webu spolunasbavisvet.sk. Absolventi PZP 2018.
Přála jsem si zažívat flow, věnovat se něčemu, co dává smysl, něco budovat a vzdělávat se. Jenomže jsem pořád nevěděla jak na to, jakým směrem se vydat, koho následovat nebo kde nabrat inspiraci. Až mě kamarádka přesvědčila, že Podnikání z pláže mi cestu za snem ukáže nejlíp. Tedy pokud opravdu chci začít něco dělat.

Téma mi vykrystalizovalo během týdne, za další dva byly tři články na mém zbrusu novém blogu, na jaře dva placené produkty a v létě první seminář, ačkoliv jsem si do té doby nedokázala představit, že někdy promluvím před lidmi. Když jsem po třičtvrtě roce začala publikovat v časopisech, skoro jsem nevěřila co všechno dokážu zvládnout při mateřské a jak jsem o sobě přestala pochybovat.

Podnikání z pláže pro mě nebylo jenom souborem návodů na vlastní blog a podnikání, ale celkovou podporou a inspirací, jak se dá uchopit projekt, jak si vytvořit plán, držet si směr a vybírat si další vzdělávání. Díky za tu možnost, je to více než jenom kurz.
Alena Wehle
Milá Stáňo, chystám se delší dobu, že Tobě a celému týmu poděkuji za všechno, co jsi nás naučila. Teď je asi ta nejlepší chvíle.

Děkuji všem z celého srdce za všechnu naprosto nevšední podporu a pomoc, kterou jste nám dali, a přeji do nového magického roku Vepře pevné zdraví a hojnost. 


Stáňu jsem poprvé na internetu postřehla v roce 2013…a sledovala ji celé roky. V té době už jsem měla v šuplíku svou první knihu povídek…aniž jsem pořádně tušila, co s ní budu dělat, a jak ji dostanu mezi lidi…

Když v r.2015 otevřela první kurz PZP, znělo mi to sice zajímavě, nicméně jsem měla jiné starosti. A dost velké. Pustila jsem to z hlavy, ale někde na dně mé duše a kudrnaté šedé kůry se to zahnízdilo…a já si řekla, že na to čas přijde, musím na to ušetřit!

Byla jsem na tom fakt dost bledě po všech stránkách. Když jsem se po skoro dvou letech vyhrabala z pekla bezdomovectví a ušetřila pár zlatek, kurz jsem vloni koupila. Za své peníze jsem čekala hodnotné informace, hejno různých návodů, videí atd…ostatně jako v jiných kurzech či seminářích.

Prostě jen ,,ňákej kurz“…další z mnoha, které jsem kdysi absolvovala. Pchééé!!! Jaký omyl! Nemáte ponětí, co vlastně kupujete!!!

► Nejen hodnotné, moderní informace, přehledně vysvětlené a prezentované.
► Nejen neskutečnou podporu, empatii.
► Nejen pohotovost pomoci ve dne i v noci (bez jakéhokoliv přehánění)
► Nejen ochotu odpovídat na mnohdy stále stejné otázky mnoha účatníků.
► Nejen spoustu vhledů, nápadů, a AHA momentů!
► Nejen vzdělání.
► Nejen nové přátele, kamarády, kteří vám nezištně poradí a pomohou.
► Nejen…je toho spousta.


Vy si totiž KOUPÍTE SVOU BUDOUCNOST !!! Nechápete? Když se budete držet všeho, co se tu naučíte, a co vám Stáňa a její kolektiv poradí a s čím vám pomůže, už nikdy NEMUSÍTE MÍT NOUZI.

A nemám tím na mysli jenom peníze. Mnohdy jde o víc. Přátelství… Já vím, když je jedna kapsa prázdná a druhá vysypaná, je to špatně, ale… Na té cestě, po které půjdete ruku v ruce s vedením tohoto kurzu, pochopíte…
Pochopíte, že ta cesta je cíl. Pochopíte, že jste se našli. Pochopíte, že tu cestu už za vás vyšlapali. Ulámali po cestě všechny trny a ty největší balvany odvalili. Pochopíte i to, že stejně občas zakopnete, nebo na některé křižovatce změníte směr.

Je to vývoj, stejně, jako život sám. Ale to nejdůležitější je, že pro ten ŽIVOT máte kompas! Stáňa je jako maják uprostřed rozbouřeného moře života! Klišé? Kecy? Pro někoho, kdo nezažil, možná…

Přesto, nebo možná právě proto: Důvěřujte jí! Důvěřujte sobě! Poděkujte si a buďte si vděční za své rozhodnutí. Vyrostete. Stanete se větším ve všech směrech.

Nečekejte na ,,někdy, až pak, jindy“… Žijte DNES! Včerejšek už je pryč a ZÍTŘEK? Žádný být nemusí… Přeji vám všem lásku, pokoru v srdci a hojnost...
Karla Krausová

"Ke čtyřem synům v domácím vzdělávání mám teď vlastní seberealizaci, ze které se postupně stává moje podnikání."

Bára Veselá

www.veselabara.cz

Celou zkušenost Báry
si přečtěte níže.

Do kurzu jsem vstoupila na poslední chvíli. Vůbec jsem si nebyla jistá, jestli je to pro mě to pravé. Kurz absolutně předčil všechna moje očekávání. Ne o 100, ale asi tak o 1000 %. 

Tak, jak nás Stáňa kurzem vedla, se mi pomalu pod rukama utvářelo moje téma, webové stránky, první články a začali přicházet první nadšení čtenáři. 

Pod laskavým vedením jsem se jen tak mimochodem naučila nejen vše po technické stránce, ale zároveň jsem se do hloubky ponořila do sebe sama. A víte co? Zjistila jsem, že jsem dost dobrá! Je to skvělý pocit.

Ke čtyřem synům v domácím vzdělávání mám teď vlastní seberealizaci, ze které se postupně stává moje podnikání.

Díky kurzu jsem udělala obrovský osobnostní skok, který na mě vidí nejen okolí, ale hlavně ho vnímám i já sama. A jsem za to obrovsky vděčná.

Velkou odměnou za moje snažení není jen výhra v plážové výzvě, která mi samozřejmě udělala velikou radost, ale hlavně maily a vzkazy od čtenářů mých článků a eBooků. Vzkazy, ve kterých mi děkují a popisují, jak moc jim moje práce pomáhá.

Bára Veselá

Máma čtyř synů, které vzdělává doma a své zkušenosti dnes předává dalším rodičům na svém webu. Vítězka Plážové výzvy 2018.
Poslechla jsem svou intuici i vnější znamení a vstoupila. A jsem za to ráda. Kurz je jednoduchý, jasný, pečlivě zpracovaný a skvěle vás navede k tomu, co je podstatné. Líbí se mi moc, proto jsem si dnes dokoupila i VIP sekci. Tento kurz je tvořen s láskou a je to cítit z každého kroku.
Lenka Siwková
Vstupujete do vlaku, který od začátku jede na plné obrátky. Pokud budete sdílet své myšlenky, budete otevření a zvědaví, vždy se dočkáte zpětné vazby a podpory ostatních členů.
Kateřina Polanská
Milí noví spolužáci, vítejte v úžasné komunitě podobně smýšlejících lidí, kteří se navzájem podporují a pomáhají si. Já sama jsem z toho nadšená, protože v reálném životě bych kolem sebe tolik podpory jen těžko hledala. Vím, že i když to možná nedotáhnu až na pláž, tak ta společná cesta mi hrozně moc dá a nikdy toho nebudu litovat. Je báječné být součástí komunity tolika skvělých lidí.
Libuška Štěpánková
Už jsem v životě prošla hodně nejrůznějšími školeními a kurzy, ale tohle je prostě ten nejpromyšlenější a nejpropracovanější ze všech. V naši FB skupině vás vítáme s otevřenou náručí i myslí a hlavně ochotou pomoci s jakýmkoli úkolem, který od Stáni dostaneme. Ta energie je tu úžasná a motivující.
Klaudie Fachinelli

"To, čeho se mi v kurzu dostalo, však předčilo všechna má očekávání. Kurz mi změnil život.

Díky němu jsem rozjela podnikání, začala se více realizovat tím, co mne baví, získala přivýdělek k rodičovské a poznala spoustu skvělých lidí, kteří se stali součástí mého života. "

Pavla Kupčo

www.pavlakupco.cz

Celou zkušenost Pavly si přečtěte níže.

Do on-line kurzu Podnikání z pláže jsem vstupovala během rodičovské „dovolené“ s tím, že bych si ráda ujasnila své další směřování a postavila web. 

To, čeho se mi v kurzu dostalo, však předčilo všechna má očekávání. Kurz mi změnil život. Díky němu jsem rozjela podnikání, začala se více realizovat tím, co mne baví, získala přivýdělek k rodičovské a poznala spoustu skvělých lidí, kteří se stali součástí mého života. 

Stáni kurz nejsou nezáživné informace o podnikání a on-line marketingu, nýbrž je jedinečným praktickým průvodcem, který vás krůček po krůčku naučí, jak se živit tím, co vás baví. 

Je návodem na rozvoj potenciálu sebe sama a žití života svých snů. Nikdy za něj nepřestanu být vděčná. Pokud je vám život aspoň trochu milý (či chcete, aby milý byl), nemarněte svůj potenciál a žijte i vy život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou. Vřele k tomu doporučuji průvodcovství Stáni (a Jirky).

Pavla Kupčo

Psycholožka, bodyterapeutka, autorka eBooku Rosteme s dětmi i se svým hněvem a máma dvou dětí. Absolventka PZP 2016.

Milá Stáňo,
jsem příkladem, že to jde, i když finance zoufale chybí. Moc mi pomohlo Tvé "lepší nedokonalé něco, než dokonalé nic". To se stalo takovým mým mottem. Bez Tebe bych totiž jen čekala, až to všechno bude "dokonalé"... podmínky i vše, co můžu lidem nabídnout... protože to byl náš rodinný vzorec. Vysnít si finální podobu něčeho, a pokud jí nemůžeme dosáhnout hned, zůstat jen u snů. Vzdát celou cestu předem, protože v hlavě naskákal milion překážek. A protože všechny výsledky musí být hned perfektní.

A teď po roce moje mamka, která PZP vůbec nevěřila, kouká, co všechno jsem už dokázala. Co jsem se naučila, i co se dál učím. Jak jsem se změnila k lepšímu.

Kurz mi neskutečně pomohl i v osobním růstu. I já, sice věčný rebel proti systému, ale v jádru neviditelná ušláplá ťunťa, co se bojí ozvat, jsem se začala otevírat světu, přestala jsem se tolik bát být vidět a mít svůj veřejný názor. Vrátila jsem se zpátky na cestu k sobě. Začínám se mít ráda. Poslouchám své srdce. A snad poprvé v životě se nebojím "konkurence". Pochopila jsem, že když dva dělají totéž, není to totéž. Dokážu ocenit hodnotu "neviditelné" práce na pozadí všeho.

Zjistila jsem, jací lidé jsou v mém okolí. Na koho se můžu s důvěrou obrátit a komu o mé dobro vůbec nejde.

Největším zemětřesením bylo, že jsem našla sílu a odvahu ukončit letitý partnerský vztah, který mě táhl k zemi po všech stránkách. Ve kterém jsem nebyla šťastná (a vlastně ani on). I když to znamenalo, že zůstanu sama s puberťačkou a malou autistkou. Měla jsem obrovský strach, ale to, jak bývalý reagoval na to, že se díky kurzu snažím postavit na vlastní nohy, mi ukázalo to podstatné. A nesmírně se mi ulevilo.

A je fakt, že jakmile se pro něco rozhodneme, začneme kolem sebe vidět spoustu příležitostí. Mám tolik nápadů, že mám na další roky vystaráno. :-)

Můžu teď zůstat s autistickou dcerkou doma i po skončení rodičáku, a přitom se realizovat a nebýt s nataženou dlaní závislá jen na příspěvku na péči. Mohla jsem dát smysl babiččinu nelehkému konci a na její památku pomáhat tam, kde je to zoufale potřeba. Můžu svým způsobem přispět k tomu, aby byl svět zase o trošku lepším místem. Být tou změnou, kterou v něm chci vidět.

Před 20 lety se mi zhroutil svět. Mým snem bylo stát se zdravotní sestrou a pracovat na onkologii, JIP/ARO... tam, kde lidé umírají... být tam s nimi, aby na to nebyli tak sami... držet je za ruku... A najednou jsem místo toho měla v ruce papír, že kvůli oční vadě mě na zdravku nikdy nepřijmou.

Teď vidím, že to mělo svůj důvod. A že ta delší cesta vedla tím stejným směrem. Možná bych teď už byla zapšklá a vyhořelá sestra zavalená papírováním, která už bere pacienty jako "kus". Neměla bych tu svobodu dát do své práce celé své srdce. A nepoznala bych umírající lidi a jejich potřeby tak osobně, jako "obyčejný člověk" - jako uklízečka, která sedala u jejich postele a držela je za ruku, když sestry neměly čas....

A za to všechno vděčím právě Tobě... ze srdce Ti za to děkuji.

S láskou Lenka

 

Lenka Varhaníková

Do poslední chvíle spolu www.lenkavarhanikova.cz
Když jsem se přihlásila znala jsem "své téma" které mě baví, měla jsem své webovky a další věci okolo již v chodu... Rovněž bych ráda zmínila, že se zaměřuji na prodej fyzických produktů. Tudíž na první pohled by se zdálo, že se témata kurzu mohly rozcházet s potřebami mého podnikání. Ale naopak!

Navzdory tomu, že jsem neprocházela všemi úkoly, netvořila své webovky apod., mi kurz byl velice cenným zdrojem plnohodnotých infromací, které mi jsou úžasnou inspirací....otevírajíce další a nové cesty, obzory, dveře... D Ě K U J I M O C !!!
Radana Třešňáková

"Kurz Podnikání z pláže mi změnil život🙏. Já, technický antitalent, jsem si vybudovala web, nastavila nekonečné množství technických záležitostí, zplodila eBooky, začala PSÁT blog."

Klára Ubryová

www.klaraubryova.cz

Celou zkušenost Kláry si přečtěte níže.

Kurz Podnikání z pláže mi změnil život🙏. Zhruba dva roky poté, co jsem zažila velmi vyčerpávající pracovní období zakončené vyhořením, jsem se rozhodla změnit celkový koncept své kariéry a více odpočívat. Byla to nutnost. Ovšem po zhruba roce a půl klidu, kdy se mi vracela životní energie, jsem se pomalinku začala poohlížet po novém impulsu a nových obzorech.

Jsem nenapravitelná motorová myš, která ke svému životu nové výzvy, impulsy a kreativní proces nutně potřebuje. V tomto období mi přišla do cesty Stánina kniha Podnikání z pláže. Nutno říci, že jsem ve Stánině databázi byla určitě už pár let, ale přiznám, že její emaily mě míjely a až v tomto období, kdy TO mělo přijít, jsem si jich všimla. Vše je vždy tak, jak má být. ❤️

A toto byl opravdu moment, který- nyní zpětně - hodnotím jako zásadní. Kurz PZP je opravdu skvělý👍Nebudu zde vypisovat vše, co nového a pro mě neuvěřitelného jsem se v kurzu PZP naučila. To by byl nekonečný seznam. Já, technický antitalent, jsem si vybudovala web, nastavila nekonečné množství technických záležitostí, zplodila eBooky, začala PSÁT blog Do loňského roku jsem psaní považovala za činnost, kterou v podstatě nesnáším a jsem v ní velmi špatná - a TEĎ? Psaní miluju. ❤️

Své téma jsem dlouho hledala, měla jsem pocit, že neexistuje, ale pak to cinklo a mě bylo vše jasné.🎉 Celý svůj projekt a koncept pořád ladím a krystalizuji dál a dál. A musím říct, že mi to přináší velkou radost, inspiraci, hlavně nové obzory, nové inspirace v neuvěřitelně inspirující FB skupině žen a mužů. Stále se učím a učím nové věci.

Nevykračuji z komfortní zóny, ale doslova skáču z padáku komfortní zóny. Tyto skoky z tryskáče komfortní zóny by, z hlediska délky, vydaly na knihu ( První lekce- dát svou fotku/velkou hlavu na web a vedle toho své jméno?? Nemožné..!!!😂). Je stále co objevovat a je to nádhera❤️.

Musím ale i přiznat pár krizí, kreativní útlumy a pasivní období, kdy jsem hledala motivaci a čekala, jak dál s minimálním množství energie a elánu. Jednou to dokonce došlo tak daleko, že jsem chtěla vše zrušit a nechat vše být. Tady doporučuji nechat věci plout a nedělat razantní a urychlená rozhodnutí. Vždy mě především úžasná podpora skupiny PZP a hlavně Stáni a Jirky nakopla znovu.🍀🎉

Jsem životní optimista, který rád zkouší nové věci, učí se a i když jsem v minulosti ve své kariéře zažila "neúspěch", brala jsem to - a stále beru - jako spíše poučení, příležitost se zamyslet nad životem a případný začátek nové životní etapy. Věřím však, že pokud vytrvám v práci na svém projektu o etiketě, který mám moc ráda, tak se úspěch 100% dostaví. 💯✅✅✅ Kurz je velmi praktický, vhodný i pro úplné online začátečníky a se skvělou podporu při jakémkoli problému.

Z mého příspěvku je myslím jasné, že ho mohu rozhodně doporučit.👍 A co nejdůležitějšího jsem se naučila? Zní to možná pateticky, ale ujistila se a potvrdila si pro sebe sama, kdo jsem, jaká jsem, co mi jde, co umím a v čem se cítím pohodlně, nestydím se za to a není nutné se přizpůsobovat okolí.

Takže to nejdůležitější z kurzu? Sebedůvěra.❤️ Krásný den všem a buďte inspirativní. 🙏 Klára

Klára Ubryová

Autorka projektu Lady Etiquette
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Kurz Podnikání z pláže přišel přesně ve chvíli, kdy jsem potřebovala zachránit. Cítila jsem naprosté pracovní vyhoření, potřebovala jsem něco nového...

Začala jsem se svým projektem Finanční moudrost a mezitím jsem začala psát na své stránky Byznysmenky - v podobě článků na svém blogu, co všechno mi přišlo do cesty během začátků online podnikání. Naprosto mě to uchvátilo a kdyby v lednu nepřišel Stánin webinář, asi bych se z toho brzy zbláznila. Mé přání bylo vyslyšeno a já jsem celý rok plna euforie a nadšení :-) Děkuju Stáňo.
Michaela HavránkováAutorka projektů financnimoudrost.cz a byznysmenky.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Před dětmi jsem o podnikání ani moc nepřemýšlela. Jela jsem v té klasické rutinně od 8 - 17 v práci (v reálu od nevidím do nevidím za stejný plat). Mateřství mi začalo měnit preference, náhled na svět a také přineslo nová témata.

Do kurzu Podnikání z pláže jsem vstoupila s tím, že jsem chtěla online aktivity aplikovat na svůj nový projekt Kouzlo nošení (který vzešel díky Plážové přípravce), který se věnuje kontaktnímu rodičovství. Ověřila jsem si, že mnoho velmi dobře sepsaných postupů z Podnikání z pláže jde využít také i na ne zcela typické plážové podnikání.

Můj projekt totiž začal festivalem, kolem kterého se točily mé aktivity v celém roce 2019. Kurz PzP dal přípravám jiný rozměr, náboj a hlavně dodal odvahu si věřit a nebát se! Díky změně uvažování jsem při organizaci postupně přicházela na to, s čím jsem si na začátku kurzu tak lámala hlavu - jak na ten můj festival napasovat plážové podnikání!

Přicházelo to samo a postupně, protože jsem tomu byla otevřená. Bez kurzu bych asi zůstala u toho, že by se jednou za rok konal festival a tím by to končilo... Rok 2020 tedy přinese již plážové ovoce formou videí a e-booků, pro které jsem díky kurzu byla schopná připravit tu správnou půdu, získat potřebné informace a publikum.

Kdybych do kurzu nešla kvůli tomu, že jsem v tu chvíli neviděla ještě tu cestu dál, tak bych tu cestu nikdy nenašla! Stojí to za to!
Míša NovákováAutorka projektu a pořadatelka festivalu Kouzlo nošení, www.kouzlonoseni.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Stáňo, já jsem ti za kurz nesmírně vděčná!! <3 Je to tedy jízda, to musím přiznat. :-) Jsem už starší ročník, 10 let na volné noze, ale tvoje motto "Žijte příběh, který chcete vyprávět" mi před 2 lety obrátilo svět naruby!!

Ono to tedy vypadalo docela neškodně, ale díky tvému vedení si postupně měním přístup k sobě i k práci. Z původní profese vystupuji a usazuji se v důlku mé nové profese. Pořádám kurzy, pracuji na placeném on-line produktu, mé stránky mi přinášejí spoustu krásné práce. A jako bonus navrch chtějí mí klienti víc konzultace než projekty, což mě nenutí sedět tolik hodin u PC.

Zní mi to jako pohádka. Získávám více prostoru pro mé zahradní tvoření a času pro sebe a mé blízké. 🍀Kurz je podle mě perfektně vystavěný. Oceňuji pečlivost s jakou ho vedeš a oceňuji možnost se ke kurzu kdykoliv vracet. Přivítala bych podrobnější obsah jednotlivých kroků v modulech, protože když se potřebuji k něčemu vrátit někdy to horko těžko hledám.

Kloubouk dolů, jak máš vše aktualizované a to i pro nás reparátníky! :-) DĚKUJI!!! Spustu informací potřebuji až později, když k nim dozraji a za to moc děkuji, že tu pro mne stále jsou. Celé pojetí tvého kurzu mě donutilo najít se, uvnitřnit se a teprve z toho svého důlku jednat. Nejtěžší pro mne je v mém důlku zůstat a vše, co tvořím dělat z jeho dna. Teprve pak vše funguje. <3 Stáňo, z celého ❤️ DĚKUJI !!!
Radka VotavováNozkrotná zahradnice :) Autorka webu www.radkavotavova.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2018 a 2019
Kurz podnikanie z pláže je úžasný v tom, že aj keď ste začiatočníci a viete akurát to, že existuje blog a blogeri, ktorí píšu články a mnoho ľudí má webové stránky, ale celá problematika okolo toho je pre vás veľké tabu, po jeho absolvovaní sa budete cítiť nabití novými vedomosťami a takisto budete hrdými majiteľmi svojho webu a začnete blogovať. Posuniete svoj život vpred míľovými krokmi.

V kurze sa naučíte postupy a návody, na základe ktorých budete pripravení na online podnikanie, je len na vás, či začnete hneď, alebo si pôjdete vašim vlastným tempom.

Stáňa je úžasný človek, ktorý vás povedie za ruku, prejdete škôlkou, základnou a strednou školou a získate toľko nových a zaujímavých vedomostí, až sa vám z toho zatočí hlava.

Mne tento kurz úplne zmenil život a priniesol mi do neho radosť a nadšenie. Na začiatku, keď som sa do neho prihlásila, som vedela toľko - ako píšem v úvode. Proste žiadna sláva.

Som nadšená tým, ako Stáňa dokáže všetko vysvetliť, dať potrebné informácie a povzbudiť. Počas kurzu je stále s vami a dodá vám pocit, že všetko zvládnete, aj keby to bolo pre vás náročné a zdalo by sa vám, že to nedokážete. Vďaka kurzu mám svoju webovú stránku a blogujem. Napísala som ebook a pracujem na ďalších. Naučila som sa používať facebook, instagram a mnoho nových programov, ktoré mi pomáhajú splniť si sen – byť šikovnou blogerkou a pomáhať obohatiť tento svet.

Viem, že ma čaká ešte dlhá cesta, ale veľmi sa teším, že vďaka tomuto kurzu som už na nej a Stáni ďakujem za pomoc, podporu a zlaté srdce.❤️

Prajem všetkým plážovníkom a Stáňa Stiborová Mrázková veľa zdravia a všetko najlepšie v roku 2020.🍀🍀🍀
Tanja Stanová-BenčekováAutorka projektu Pôvabná a zdravá po 50, www.tatianabencekova.sk
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Pro kurz Podnikání z pláže jsem byla naprosto nevhodnou adeptkou. Jsem léta spokojená ve svém zaměstnání a nikdy jsem neplánovala nic jiného. Pak na mě vyskočila nabídka kurzu a já ho obratem zaplatila. Mojí přirozeností bylo vždycky vše promyslet a moc neutrácet. Vlastně jsem vůbec nepřemýšlela o tom, co a proč dělám. Mělo to tak být.

Byly a jsou to skvěle vynaložené peníze. Dnes umím díky Stániným návodům pro technické antitalenty /jsem z dob počítače velkého jako jedna celá místnost/ psát články na svém vlastním webu. Mám facebook a instagram, dokončuji ebooky a dělám to SAMA. Dříve nemyslitelné. Díky kurzu jsem spokojená a nadšená tím, co jsem zvládla. Mám elán a nadšení do další práce, strašně moc mě to baví a těší mě ocenění mého okolí. Stáňo DĚKUJU.
Monika HoštičkováAutorka projektu SpokoŠkola a webu www.monikahostickova.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019

"Splnil se mi další sen – začínám PODNIKAT Z PLÁŽE. Díky kurzu se můj profesní život začal ubírat jiným směrem.

Byť letošní rok pro mě nebyl vůbec lehký po osobní stránce a házel mi klacky pod nohy, jedno rozhodnutí mi však v dobrém změnilo život. Stánin kurz Podnikání z pláže a jsem za něj vděčná."

Hana Adamcová

www.hanaadamcova.cz

Celou zkušenost Hanky si přečtěte níže.

Končí rok 2019 a nastává doba bilancování, co se podařilo a co ne.

Podnikám od roku 2000, tedy 20 let a z toho mám skoro 16 let cestovní agenturu a kamennou kancelář se vstupem z ulice. Bez ní jsem si podnikání nikdy neuměla představit. Každoročně jezdím na 2-3 infocesty, poznávat zemi a hotely. Mým snem bylo mít vlastní blog a psát si články z těchto cest. Ale nějak nebyla asi vhodná doba.
 
Změna nastala v lednu tohoto roku, kdy jsem vstoupila do kurzu Stáňa Stiborová Mrázková – Podnikání z pláže. Kolem jsem kroužila už několik let a nebyla jsem připravená. Nicméně letos přišlo VELKÉ ROZHODNUTÍ a vstoupila jsem do kurzu.
 
A tím se začaly dít změny.
 
Začala jsem si plnit svůj dlouholetý sen mít VLASTNÍ BLOG. Díky kurzu jsem se naučila vytvořit si sama svůj vlastní web, začít psát své první články. Delší dobu jsem měla v plánu z dotazů mých klientů sestavit něco jako desatero otázek a odpovědí, abych nemusela pořád dokolečka vysvětlovat ty stejné věci.
 
Díky kurzu a vedení Stáni se mi vše dařilo vytvářet a velice mi pomáhala videa, která jsou součástí kurzu, a kde nás Stáňa vedla v podstatě za ručičku, jak si vše nastavit.
 
A ejhle, najednou byl na světě první E-BOOK ZDARMA, který je pomocníkem pro mé klienty na jejich cestách.
 
A změny se dějí dál – lépe řečeno, událo se právě teď.
 
Splnil se mi další sen – začínám PODNIKAT Z PLÁŽE. Díky kurzu se můj profesní život začal ubírat jiným směrem. Rozhodla jsem se po 16 letech zavřít kamennou kancelář a novou si otevřít tentokrát v patře, kde budu mít pouze omezenou otevírací dobu a budu vše přizpůsobovat klientům a hlavně sama sobě.
 
Budu mít podstatně více volného času a především budu mít mnohem víc času na svůj blog, psaní článků a plnění si svých snů. Čeká mě ještě spousta práce, ale jsem pyšná sama na sebe a své rozhodnutí.
 
Byť letošní rok pro mě nebyl vůbec lehký po osobní stránce a házel mi klacky pod nohy, jedno rozhodnutí mi však v dobrém změnilo život. Stánin kurz Podnikání z pláže a jsem za něj vděčná.

Hana Adamcová

Majitelka cestovní agentury ANET a autorka webu www.hanaadamcova.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Víc než cokoliv jiného se mi díky kurzu změnilo myšlení. A co víc?! Mělo to obrovský vliv na celou moji rodinu a nejvíce na mé děti, které učím v domácí škole a tak mají možnost mě neustále pozorovat.

Po roce od zahájení kurzu už začínáme přemýšlet, že by moje desetiletá dcera začala v nejbližších letech taky podnikat, o synovi ani nemluvě. Uchopit život do svých rukou a jít za svým snem je lepší, než se spoléhat na maturitu a fakt, že mě někdo zaměstná. A když víte, jak na to, pak už nemáte důvod hledat výmluvy.
Radana DoleželováAutorka projektu Zlatá ratolest, zlataratolest.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Kurz PZP? Neuvěřitelná jízda. 😊 Neustálé překračováni komfortní zóny, obrovské množství nových vědomostí a dovedností. Pod vedením Stáni si kvalitní základ online podnikání dokáže vytvořit i úplné online tele. 😁I bez předem definovaného tématu můžu kurz jen doporučit, vše se vyrýsuje po cestě, krok za krokem, dříve nebo později, díky Stáňo! 👍❤️
Silvie PluhařováAutorka projektu Šťastná čtyřicítka a webu www.silviepluharova.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Kurz Podnikání z pláže byl (a nadále je) pro mě především cestou osobního rozvoje, posunutím vpřed, poznáváním sama sebe. Já jsem to zatím dotáhla do e-booku zdarma. Placený se už rodí a k tomu mám ještě rozepsanou knížku, kterou mám v plánu letos vydat.

Nejdřív mi přišla do cesty tvoje knížka Stáňo, v době kdy jsem se tak trochu plácala a přemýšlela jak pracovně dál. Následoval webinář Jak si plnit sny a ten pro mě vyústil přihlášením do kurzu. V lednu jsem nastoupila do nové práce, kde jsem rovněž hledala cestu jak "rozjet" něco, co už delší dobu stagnuje.

Po zahájení kurzu sem jela naplno a hrozně mě to bavilo. Energie, která jela ve skupině byla úžasná. Po dokončení neplaceného produktu jsem se cítila trochu vyčerpaně a dala si pohov. Taky jsem pracovala na projektech v práci, tak toho bylo najednou trochu moc a nějak jsem si navíc nemoha ukotvit téma na placený produkt.

V červnu přišla rána v osobním životě. I v tomto případě mi ale kurz pomohl. Hlavně podpora ve skupině, přes ní objevení spřízněných duší a zajímavých projektů a příběhů dalších plážových podnikatelek, které mě rovněž směřovaly, jak dál. Životní rána, mě nakonec nastartovala, kam dál. Přihlásila jsem se na plážovou střední.

Když to shrnu, díky kurzu jsem začala pomalu realizovat své sny - mám blog, mám e-knížku zdarma, mám rozpracovanou e-knížku placenou, mám rozepsanou knížku k vydání. Objevila jsem spřízněnou duši, on-line spolužačku - koučku, kterou mám v místě, ve kterém bydlím a vůbec jsem o ní nevěděla. Přes kurz jsem rovněž přišla na projekt Detoxikuj život od Báry Englishové, který mi dost pomohl v těžkých chvílích. Naučila jsem se pracovat s Canvou. Co jsem se naučila využívám i ve své práci. Přepracovala jsem web na pronájem chalupy. A koncem roku jsem se přihlásila do kurzu koučinku, který budu letos absolvovat.

Směřuju za cílem, žít život, ze kterého si nemusím brát dovolenou ;) Díky Stáňo
Kateřina KrumphanzlováAutorka webu www.katerinakrumpi.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019

„Již druhým rokem mohu svobodně tvořit z pohodlí svého domova a mít dostatek času a prostoru pro sebe, svou rodinu a svou další tvorbu, která, co si budeme povídat, mě neskutečně naplňuje.

Ester Davidová

www.esterdavidova.com

Celou zkušenost Ester si přečtěte níže.

Přesně před dvěma lety jsem stála na profesním rozcestí.

Měla jsem za sebou vydání nové knihy, knihy pro děti a rodiče - Kiliánovo tajemství, velký dluh u tiskárny a počet objednávek, který ani z poloviny nepokryl náklady za tisk.

Webové stránky, které byly naprosto nepraktické, drahé a technicky náročné, takže jsem byla závislá na jejich správci a musela se neustále prosit o každé přidání nového produktu či programu.

A jak se říká o čertu s hromadou, když už nějaká ta koruna přibyla, někdo se mi naboural do mého Paypal účtu a obohatil se o poslední peníze, které měly jít do tiskárny.

Zbyly mi oči pro pláč a fůra zlosti. Na celý svět. Na mou práci. Na sebe.

Pamatuji si, jako by to bylo včera, že jsem intenzivně žádala Vesmír o pomoc. A ona přišla.

Do cesty mi na facebooku přicházel opakovaně příspěvek od nějaké Stáni z Podnikání z pláže, který hlásal, že podnikat se dá i jinak. Řekla jsem si, že už v podstatě nemám co ztratit.

Dnes, po dvou letech, mohu s upřímností říci, že mě Stáňa díky svému online kurzu posunula k mé vlastní, profesní svobodě.

Díky jejímu úžasnému vedení, zkušenostem a znalostem jsem si sama postavila své webové stránky, naučila se psát ebooky, natáčet videa, audia, aplikovat je na stránky a spoustu dalších technických věcí.

Stáňa přispěla k tomu, abych o sobě přestala pochybovat, postavila se do své zdravé síly a sebedůvěry. Nebýt Stáni, nemohla bych prostřednictvím online programů a kurzů předávat své zkušenosti a poznatky zase já vám.

Již druhým rokem mohu svobodně tvořit z pohodlí svého domova a mít dostatek času a prostoru pro sebe, svou rodinu a svou další tvorbu, která, co si budeme povídat, mě neskutečně naplňuje. Děkuji Stáňo ❤️

A poděkovat bych měla především sama sobě, protože kdybych neučinila rozhodnutí a ten hlavní krok a neposunula se ke své vlastní, vnitřní svobodě, neuskutečnila by se ta vnější.

A dovolím si nyní, v té největší pokoře upřímně říci, že je tomu pár měsíců, co každé to zaseté semínko, které jsem s láskou, potřebnou dávkou sebe-disciplíny a vytrvalosti zasévala, vyklíčilo a vyrostlo v krásné a hojné ovoce.

Jsem ve fázi, kdy si začínám plnit své sny.

Stáňa se pro mě stala velkou inspirací a hnacím motorem.

A jak říkává: „Žijte svůj příběh, který chcete vyprávět.“

Někdo ho chce vyprávět z pláže, někdo zase z cest. Já ten svůj toužím vyprávět ze svého vlastního domu. Z hnízda, ze zázemí, po kterém jsem toužila mnoho let. A díky Stáni a jejímu online kurzu Podnikání z pláže, vám ho již brzy budu vyprávět. :)

Ester Davidová

Spisovatelka, regresní a holistická terapeutka Autorka webu www.esterdavidova.com
Absolventka Podnikání z pláže 2018
Pokud toužíte mít krásné webovky, ale jste nejste ochotni věnovat spousty hodin samoučení toho, jak udělat web? Tak pojďte do kurzu Podnikání z pláže!

Já jsem po svém profesním webu toužila dlouho, ale neměla jsem nikdy čas a vlastně ani chuť se prokousávat technikáliemi. Stáňa vás v kurzu provede krok po kroku a naučí vás nejen vytvořit svůj web, ale hlavně to, jak psát články, jak publikovat na FB a Instagramu.

Ale nejcennější ze všeho je, že vám ona, podpůrný tým i ostatní účastníci pomohou najít Váš poklad - Vaše téma plážového podnikání.

A tempo kurzu je velmi motivační, díky napojení na tvořivou vlnu jsem se hecla a do plážové výzvy stvořila neplacený i placený eBook a měla ze sebe vážně dobrý pocit. To je taky k nezaplacení;).

Investice do kurzovného se vám opravdu mnohonásobně vrátí ve formě know-how, většího sebe-vědomí, nových přátelství a vědomí toho, že i vy můžete obohatit tento tvořivý svět.
Alena PetříkováNepráškující farmaceutka :) Autorka webu www.alenapetrikova.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Absolvovala jsem spousty online kurzů a musím říci, že Podnikání z pláže byl ten nejlepší. Byl ze všech kurzů nejvíce nedupaný.

Nevěřila bych, jak je celá tato problematika obsáhlá a těžká. Naštěstí kurz obsahoval spoustu videí jak na technikálie, ale také i jak se vlastně naučit psát články a dokonce jsem díky tomu zvládla napsat už 2 ebooky. Také jsou tam i inspirační a motivační videa, které jsou zaměřené na osobní růst a věřte, že tato jízda byla opravdu velkým osobním růstem s překonáváním překážek a svých limitů a strachů (např. dát o sobě vědět světu, jít přes překážky).

Kurz mi také přinesl i podporu technickou i psychickou od podpůrného týmu a také jsem díky němu poznala spousty skvělých žen stejné krevní skupiny, se kterými se navzájem podporujeme a to je k nezaplacení.

Popravdě je to celkem náročná a dlouhodobá cesta. Rozhodně neočekávejte výsledky přes noc. Podnikání z pláže není tak jednoduché a lehké, jak se zdá. Ale je to pořádná transformační cesta, která mě hodně posunula.

A jak se mi za ten rok změnil život? Tady jsou mé výsledky: můj článek o naší roční cestě karavanem vyšel v Lidovkách, byla jsem pozvána do jednoho pořadu, kde jsem přednášela o tom, jak lze takto cestovat a také jsem se dostala do plážové síně slávy.
Naďa TumpachováCaravan Girl :) Autorka webu www.nadatumpachova.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019

"Díky kurzu Podnikání z pláže jsem si během jednoho roku založila nový web, vydala dva e-booky o focení flatlay fotek, v Plážové výzvě se umístila na 2. místě a uspořádala svůj první živý Kurz o focení flatlays. Wau, to bych si rok předtím ani nepomyslela!

Nebylo to zadarmo, za vším stojí obrovské množství práce a nasazení, ale skvěle fungovala i podpora ve skupině ostatních účastníků kurzu."

Květuše Vašířová

www.kvetusevasirova.cz

Celou zkušenost Květy si přečtěte níže.

Jsem důkaz toho, že věci a okolnosti někdy potřebují takzvaně nazrát. O podnikání z pláže jsem něco zaslechla už před pár lety, ale teprve koncem roku 2018 se všechno složilo dohromady jako velká skládačka a další rok už se nesl ve znamení budování online podnikání.

Byl to velký obrat. 16 let jsem pracovala v mezinárodních společnostech jako daňová poradkyně, až mě 2x potkalo vyhoření, které mě hodilo až na dno. Cítila jsem, že potřebuji udělat opravdu velkou změnu.

Svoje nové pracovní naplnění jsem hledala celkem dlouho, až přišly dva okamžiky, které mi hodně pomohly si uvědomit, co můžu předávat druhým a kde se cítím opravdu silná. Jedním z nich byla tvoje knížka Podnikání z pláže.

Uvnitř sebe jsem vnímala, že po daních bude moje další práce spojená s radostí a s objevováním krásy. Při čtení tvé knížky mi došlo, že přesně tohle je pro mě focení flatlay fotografií, stylizovaných produktových fotek. To jsem do té doby už několik let dělala pro radost a vzdělávala se v tom. Po přečtení knížky jsem byla rozhodnutá, že vstoupím do tvého kurzu, a přesně to jsem udělala.

Díky kurzu Podnikání z pláže jsem si během jednoho roku založila nový web, vydala dva e-booky o focení flatlay fotek, v Plážové výzvě se umístila na 2. místě a uspořádala svůj první živý Kurz o focení flatlays. Wau, to bych si rok předtím ani nepomyslela! Nebylo to zadarmo, za vším stojí obrovské množství práce a nasazení, ale skvěle fungovala i podpora ve skupině ostatních účastníků kurzu.

Kurz Podnikání z pláže mi pomohl i v tom, že jsem si svoje téma krásně zmapovala. Jsem ten typ člověka, co má rád ve věcech strukturu, ale současně i svoji volnost a svobodu. A přesně takhle já beru tvůj kurzu, Stáňo. Je totiž skvěle strukturovaný, všechny informace i technikálie jsou hezky a srozumitelně vysvětlené a popsané, navíc se k nim můžu kdykoliv vrátit, protože některé kapitoly jsou vlastně základem každého podnikání.

I díky tobě, Jirkovi a vašim dalším kurzům jsem si uvědomila, že focení v kombinaci s online podnikáním je opravdu oblast, která mě naplňuje. Dělat krásné fotky, ve kterých se snoubí vnitřní krása s tou vnější, a učit to ostatní.

Fotit flatlay fotky, ale i ženské portréty, ve kterých je zachycena krása, ženskost a individuální esence každé ženy. Podobně jako v životě, i podnikání je pro mě skládačka, ve které se mi teď vzájemně doplňuje online a offline. Přesně tak, jak to mám ráda. Stáňo, za tohle všechno ti opravdu moc děkuji!

Květuše Vašířová

Autorka projektu Kouzlo focení flatlays a webu www.kvetusevasirova.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019
2. místo v Plážové výzvě 2019
Slovo DĚKUJI🌞 říká úplně vše.

Když jsem si na doporučení kamarádky poprvé četla na webu o Podnikání z pláže, přistihla jsem se, že mám na tváři úsměv. Cítila jsem hluboko v sobě, že jsem našla, co jsem hledala. V ten samý moment jsem si uvědomila, že je to cesta, které jsem se snažila vyhýbat, protože nejsem příznivcem sociálních sítí a o celé problematice jsem toho věděla opravdu málo. Byla jsem zvědavá, jak to vše budu zvládat a jak se v tom budu cítit.

👍 Největším přínosem pro mě je to, že jsem dostala návod krok za krokem, jak to celé zrealizovat nejen technicky, ale také jak zvládat běžné osobní překážky na cestě, aby se člověk nebál skočit a jít dál.
👍 Líbí se mi lidský přístup a otevřenost říkat věci tak, jak jsou.
👍 FB skupina funguje skvěle nejen jako podpora, když něco nefunguje, ale také inspiruje a táhne dál.

Celá moje cesta kurzem je o obrovském vystoupení z komfortní zóny, o naučení se nových věcí, napojení se na mé tvořivé flow a zároveň cítím, jak se měním a svět kolem mě také.

Jdu pořád krůček za krůčkem dál a je neuvěřitelné sledovat, že to funguje. Jsou lidé, které mé téma zajímá, kteří čtou mé články, stahují můj e-book zdarma. Reklama se mi začíná líbit čím dál víc. Můj první placený produkt je za dveřmi a já se těším na to, co dalšího mě čeká. 🤗

Ještě jednou DĚKUJI. 🌞
Hana BartošováAutorka projektu Na klidné vlně awebu www.hanab.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Kurz ke mě spadl z nebes ve chvíli, kdy jsem se rozhoupala k vlastním stránkám, zakoupila akčně doménu a pak jsem nějak nevěděla kudy do toho... ebooky mi přišly nějak nadplán, mimo moje směřováni (prodávám fyzické produkty), ale už se k ním oklikou blížím...konečně mám hotový, i když na stránkách ještě nevystavený, produkt zdarma, zbytek je v procesu (byť velmi pozvolném)...

Kurz PZP mě přesměroval na větší se otevření na soc. sítích, začala jsem více budovat svojí značku, a hlavně, uvědomila jsem si, kam jdu. Děkuji
Hana ValentováAbsolventka Podnikání z pláže 2019
Na mateřské jsem si začala přivydělávat prací z domu na PC. Po 4 letech sem měla pocit, že stagnuji, přešlapuji a potřebovala jsem "něco", co by mě posunulo vpřed. Potřebovala jsem informace a udání směru pro sebe i svůj tým.

Kurz mě denně připoutával k PC a hltala jsem informace, které mi za ten rok pomohly dosáhnout nejvyšší pozice ve firmě s vyššími výdělky. Měla jsem 2hodinovou přednášku na semináři, která měla velké ohlasy. Začala jsem pro tým pořádat úspěšné webináře a školení. To vše bez toho, abych dokončila tvůj kurz.

Dnes jsem dokončila grafické úpravy svého ebooku zdarma. Jsem tak nějak v polovině kurzu, který bych chtěla do léta dokončit :) Mým hlavním cílem bylo mé podnikání, které jsem chtěla posunout vpřed. Potřebovala jsem informace, které bych mohla předat členům svého týmu, motivovat je a dopomoci jim ke splnění jejich snů pomocí práce z domu na PC, což se díky tvému kurzu povedlo!

Moc děkuji a přeji krásný a úspěšný rok 2020 celé tvé rodině a těším se na plážovou střední příští rok :)
Katka NěmcováAbsolventka Podnikání z pláže 2019
Ahoj Stáňo,
když jsem začátkem loňského roku narazila na tvůj online workshop vůbec jsem netušila kam až mě toto setkání zavede. Do tvého kurzu mě to ohromě táhlo, ale byla jsem velmi nerozhodná. Zvažovala jsem cenu kurzu, svoje časové možnosti a hledala jsem milión výmluv proč do toho nejít. Nakonec jsem naštěstí poslechla svoji intuici a na poslední chvíli jsem se do kurzu přihlásila. Nepopírám, že to pro mě bylo hodně náročné, hlavně kvůli času. Čas, který jsem věnovala kurzu mi zoufale chyběl na práci a potažmo i rodinu a díky tomu jsem byla ve větším stresu.

Zpětně ale mohu říct, že přihlásit se do tvého kurzu Podnikání z pláže bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí a přesně to vystihuje rčení “Kdy, když ne teď”. Sice nejsem zdaleka ještě na té své vysněné pláži, ale pevně věřím, že trpělivost, poctivá práce a pozitivní nasměrování mě tam dříve nebo později dovedou. Už jenom to, že jsem napsala dva e-booky a píšu články na svůj blog mě neskutečně posunulo vpřed a za to ti nepřestanu být vděčná. Jsi mi velkou inspirací a já ti přeji na tvé cestě mnoho šťastných chvil.

Děkuji.
Iva ŠmídováAutorka projektu Bydli lépe a webu www.ivasmidova.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019

"Díky PZP jsem vytvořila projekt, který dnes pomáhá nadějným mladým lidem získat práci jejich snů. Projekt, který doslova mění životy. Před rokem by mě ani nenapadlo, že něco takového vytvořím."

Anežka Hladíková

www.letuskou.cz

Celou zkušenost Anežky si přečtěte níže.

Kurz mi dal pevné základy znalostí potřebných pro mé podnikání, na kterých nyní úspěšně stavím.

Díky PZP jsem vytvořila projekt, který dnes pomáhá nadějným mladým lidem získat práci jejich snů. Projekt, který doslova mění životy. Před rokem by mě ani nenapadlo, že něco takového vytvořím.

Vkročením do PZP pro mě začala cesta za životem, kde si mohu určovat svá vlastní pravidla, pracovat kdy já chci, jak já chci a realizovat se v tom, co mám ráda. Naučila jsem se způsob, jakým mohu vydělávat online a zároveň pasivně. Je to super pocit, když obdržím email o tom, že si někdo objednal můj produkt a mě přišly peníze na účet. Zároveň tímto způsobem mohu pomáhat většímu množství lidí a nestojí mě to tolik energie.

Líbilo se mi láskyplné vedení Stáni, a její energie, kterou nás dokázala nakopnout a motivovat k akci. Velkou hodnotu vidím i v podporující skupině ostatních účastníků kurzu. Bylo nás více než 700 a pomáhali jsme si navzájem projít všelijakými úskalími.

Kurz doporučuji všem, kteří touží vydat se na novou vzrušující cestu, rozjet vlastní podnikání a jsou ochotní na sobě dlouhodobě pracovat. Pokud cítíte vzrušení a buší vám srdce nadšením, běžte do kurzu.  Za rok si možná budete děkovat, tak jako teď já sobě.

Anežka Hladíková

Autorka projektu Staň se letuškou a webu www.letuskou.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019
3. místo v Plážové výzvě 2019
Kurz mi přinesl obrovskou cestu sebepoznani a překonání svých strachů. Dnes díky němu můžu říct, že jsem na správné cestě a směřuji k vysnenemu cíli. Dříve se mi totiž zdálo, že je vše tak vzdálené, zatímco díky kurzu a jednotlivým krokům jsem se postupně dopracovala k tomu, kde jsem dnes (vlastní web, který se dá jednoduše spravovat, fanpage, nějakou komunitu stejně nalezených lidí). Jsem nesmírně vděčná, že jsem do toho před rokem šla, protože díky "know how", které jsme dostali v kurzu mám stabilní zaklad pro své podnikání. ❤
Gabriela GočevaAutorka projektu Esence ženství a webu www.gabrielagoceva.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019
Absolvování kurzu Podnikání z pláže mi dokreslilo téma mého podnikání, jehož náčrtek jsem si vytvořila díky předchozímu Stánina kurzu plážová Přípravka. Témat, ve kterých bych mohla podnikat, mě napadalo několik, ale to správné pro mě bylo jen to jedno – téma, ve kterém „vyprávím svůj příběh, který žiju.“

V kurzu jsem se naučila založit a administrovat web, psát čtivé články na blog, postovat zajímavé příspěvky na sociální sítě a vytvořit svůj první e-book zdarma.

I když zatím nemám placený produkt, Stánin styl předávání svého know-how ve světě online podnikání mi vyhovuje natolik, že i přes nedokončený kurz plážové Základky jsem vstoupila na plážovou Střední, kde se učím poznatky ze základky rozvíjet na vyšším levelu. Výhodou kurzů od Stáni je totiž to, že přístupy k zaplaceným online kurzům máte na neomezenou dobu, a tak si tempo procházení jednotlivými moduly v kurzu můžete určit sami.
Michaela KubizňákováAutorka projektu Miluji své oči, www.michaelakubiznakova.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2019

„Vďaka kurzu PZP som našla svoje poslanie - malujem obrazy anjelov a mandaly - ja, bývala manažérka a riaditeľka v korporate :). Zmenila som svoj život a dnes tvorím obrazy pre známe osobnosti, mám databázu 12.000 fanúšikov, otvorila som vlastnú galériu a atelier a chodím prenášať na festivaly osobného rozvoja. Nič z toho by nebolo bez kurzu Podnikanie z pláže.“

Martina Šedlbauer

www.anjelskeobrazy.sk

Celou zkušenost Martiny si přečtěte níže.

Bola som ucastnickou úplne prvého kurzu v roku 2015 a pravdupovediac tiež som zo začiatku váhala...
Tesne pred tým som opustila zamestnanie a zabehnuté koľaje v korporate a rozhliadala sa čo so svojim životom... Ako objaviť svoje talenty, čo je mojim poslaním???

Tento kurz ale prišiel v pravy čas a ja som nastúpila do “rozbiehajúceho sa vlaku”. Obdivovala som všetky online podnikateľky, ktoré boli úspešne a zarábali slušne sumy peňazí, robili webinare, či vystupovali na rôznych živých festivaloch osobného rozvoja. A tak troška som im aj závidela. 

Tento kurz mi však veľmi pomohol v týchto oblastiach:

❤️ Pochopiť/ nájsť svoje poslanie (malujem obrazy anjelov a mandaly - bývala manažérka a riaditeľka v korporate :D).
❤️ Vytvoriť si funkčnú fanpage na Facebooku.
❤️ Vytvoriť si slušnú databázu fanúšikov na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, LinkedIn,) - spolu je to cca 12.000 fanúšikov.
❤️ Znovuobjavenie dôvery v seba.

Čo následne viedlo k tomuto:

❤️ Vytvoriť si stabilnú klientelu, ktorá sa ku mne vracia (a nielen na sk a cz ale už aj takmer vo všetkých štátoch Európy) (vytvorených cez 2000 obrazov).
❤️ Otvoriť vlastnú galériu a atelier.
❤️ Sama chodím prenášať na festivaly osobného rozvoja.
❤️ Obrazy tvorené pre známe osobnosti ako Jarda Dušek, Adela Vinczeova, Mária Čírova, speváčka Tina, Celeste Buckingham, Stana Mrazkova :), Nasťa Kuzminovova, Vlastina Svatkova, a iných...

Za veľmi prospešné považujem už to, že ak vstúpite do kurzu, tak vstúpite do energie ľudí, ktorí tiež chcú na sebe pracovať, povzbudzujete sa vzájomne, spolu rastiete a radite si v rôznych situáciách... Už toto vás môže mega motivovať a naštartovať, ak to s vlastným podnikaním myslite naozaj vážne.

Takže ľudkovia čo váhate, určite chodte do toho, môže Vám to skutočne zmeniť život a môžete vykročiť na cestu svojich snov, ako sa to podarilo aj mne. 

Želám všetkým zo srdca veľa úspechov ❤️ - veď aj pri rozhodovaní by ste mali vždy počúvať hlavne vaše srdce.

Stáňa Stiborová Mrázková a Jiří Stibor ďakujem za to, čo robíte pre ľudí, ako im pomáhate meniť ich životy k lepšiemu. 🙏🏼❤️🙏🏼

Maťka 

Martina Šedlbauer

Autorka projektu Anjelské obrazy
Absolventka Podnikání z pláže 2015
Dřív ze mě byla šedá myška, sice s kupou nápadů a snů, ale nějak bez dostatečné energie k realizaci. Ty v kurzu vedeš lidi krásným způsobem "za ruku", komunita výborných lidí zase podpoří a nakopne k dalším výkonům. Moc ti za tvůj kurz děkuji. Nikdy bych nevěřila kam se za několik málo měsíců dostanu a co dokážu. Děkuji.
Lucie PapežováAutorka projektu Jak si upéct provozovnu a webu www.luciepapezova.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2020
Chtěla jsem ti moc poděkovat za celý kurz a veškerou energii, kterou tomu dáváš se svým týmem. Ani vlastně nevím, jak vyjádřit slovy, že mi opravdu změnil život k lepšímu a jsem nesmírně vděčná, že existuje a neposledně tě také moc obdivuji, jak ho celý vedeš. Jsi pro mě velkou inspirací. Moc jsem si ho užila a budu se těšit za chvíli na plážové střední.
Eva SušilováAutorka projektu Zářivé já a webu www.zariveja.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2020

„Díky kurzu mohu těšit srdce tisíců malých čtenářů a dělat, co mě opravdu naplňuje a baví.“

Stáňa Šejblová

www.stanislavasejblova.cz

Celou zkušenost Stáni si přečtěte níže

Do Stánina kurzu Podnikání z pláže jsem vstupovala v roce 2016. Tehdy ještě s úplně jiným zaměřením a oborem, než kterému se věnuji nyní. Právě tento kurz mi otevřel srdce, abych díky jednotlivým dílčím krokům a úkolům v něm pochopila, že jsem si zvolila správnou cestu, ale špatný směr. 

Začala jsem tedy po roce znova od začátku, ale už v roli tvořivé paní hajné, která učí děti, hravě a zábavně poznávat přírodu. Nakonec došlo i na splnění velkého snu o napsání knihy pro děti a díky Stáninému ebooku Jak napsat, vydat a prodat knihu, jsem mohla s obrovským úžasem sledovat, jak náklad knihy mizí rychle před očima. Od té doby rozvíjím své podnikání, dělám, co mě opravdu baví a naplňuje a tvořím s chutí a radostí další produkty.

Kurz přesahuje svou hodnotu tím, že Vás vede k nahlédnutí do sebe samých. Co opravdu v životě chcete dělat, kde je Vaše vášeň, sny a touhy, kým se chcete stát a jakou hodnotu předávat ostatním. Navíc je připraven tak, že ho po technické stránce zvládnou i ty nejméně zdatní jako jsem já :D. Vše je krok za krokem srozumitelně a jednoduše popsáno v jednotlivých lekcích a videích. Na cestě Vás podpoří úžasná energie členů uzavřené FB skupiny v čele se Stáňou, takže na to nejste nikdy sami.

A pokud už Vás to v práci nebaví a nenaplňuje, chcete trávit více času se svými dětmi, neřešit kam je strčit o prázdninách, kolik dovolené vám ještě zbývá, tak tenhle kurz je právě pro Vás. Volba vstoupit byla tou nejlepší investicí, která mi změnila život.

Stanislava Šejblová

Autorka projektu Inspirace z Hájovny a webu www.stanislavasejblova.cz
Kurz podnikaní z pláže bola najlepšia investícia, ktorú som zatiaľ v živote urobila. Vždy som snívala o podnikaní, ale chýbala mi podpora, vďaka ktorej by som mohla urobiť prvý krok. Aj keď som v hlave dlho nosila nápad, mala som strach a nevedela som si predstaviť, že by som aj ja mohla podnikať.

Vďaka kurzom od Stáni som si v krátkej dobe dokázala vytvoriť blog, písať blogové články, pracovať so sociálnymi sieťami, vytvorila som prvé produkty, ktoré sa úspešne predávajú.

Okrem technických vecí som získala množstvo informácií o fungovaní online marketingu, naučila som sa strategicky rozmýšľať ako podnikateľ, naučila som sa investovať do vlastného podnikania, nabrala som odvahu a nebojím sa nových výziev.

Kurz podnikaní z pláže mi doslova zmenil život, už konečne neprešľapujem na mieste, ale vybrala som sa na cestu plnenia svojich snov.
Miroslava ŠkorvánkováAutorka první online školy pečení medových perníčků, Medovnikaren.sk
Absolventka kurzu Podnikání z pláže 2020
Naprostý restart mého myšlení i podnikání. Pokud dokážu pomoci hodně lidem, zlepšit jim život tím, že se naučí lépe fotit nebo se vidět jinýma očima, pak mám kromě dobrého pocitu smysluplnosti i možnost být víc se svojí rodinou, plánovat si čas a jsem i finančně svobodnější.
Lucie VáclavkováFotografka, www.vaclavkovalucie.cz
Absolventka Podnikání z pláže 2020
Kurz podnikání z pláže doporučuji úplně každému člověku, který se chce posunout jak v osobním, tak profesním životě. Díky kurzu jsou prožila velmi osvobozující transformaci. Svou práci jsem vždy milovala, ale vzhledem ke špatně nastavenému systému zdravotnictví jsem v ní velice trpěla.

Nemocniční lékaři jsou více méně otroci v bílých pláštích, kteří nemají právo na osobní život. Málem jsem si zažila rozpad rodiny s naprostým vyčerpáním, kdy jsem žila mezi službami a touhou se alespoň trochu vyspat. Poslední kapka byla, když jsem po noční službě nemohla jít spát, protože jsem se musela starat o dceru. Následně jsem zkolabovala před domem.

Jsem vděčná, že jsem včas objevila Stáňu a kurz podnikání z pláže. Pochopila jsem, že i já mám spoustu možností :-) Ani lékař totiž není odsouzen k otročení "do atestace" a ve velké spoustě případů i po ní. Je to pouze jeden způsob, který rozhodně není pro každého.

Kurz podnikání z pláže mi dodal sebevědomí, vědomosti, podporu a veškeré náboje k tomu, abych dělala svou práci tak, jak jsem vždy snila.
Tereza Feltoni GuriniLékařka, autorka projektu Labyrintem medicíny k uzdravení, www.terezafeltoni.cz
Absolventka kurzu Podnikání z pláže 2020
Co mi kurz přinesl a proč jsem se odhodlala do něj vstoupit? Jsem už nějakou dobu s dětmi doma a už jsem na sobě delší dobu pociťovala, že mi chybí tvůrčí činnost a potřebovala jsem ukojit svého tvůrčího ducha.

Stánin kurz mi poskytl vše, co jsem potřebovala. Naučila jsem se spoustu nových věcí a mohla jsem se konečně seberealizovat. A to je to, co mě těší nejvíc :).
Veronika GruntováAutorka projektu Máma z gruntu, www.mamazgruntu.cz
Absolventka kurzu Podnikání z pláže 2020
Naučila jsem se všechny potřebné technikálie k tomu, abych spustila podnikání v on-line světě.

Až dodnes jásám nad kvalitou všech návodů – ať už textových, nebo ve videích.

Podle mě i úplný počítačový analfabet si podle PzP dokáže nastavit vše potřebné k funkčnímu on-line podnikání. Moc děkuji!
Marie HelenAutorka projektu Tělo jako lékárnička, www.mariehelen.cz
Absolventka kurzu Podnikání z pláže 2020
Do kurzu Plážová základka som vstupovala s očakávaním, že si splním môj dlhoročný sen o blogu o nosení detí - čo sa aj podarilo a som Stáni veľmi vďačná.

Kurz predčil moje očakávania a dnes mám vďaka tomuto kurzu nielen môj vysnívaný blog, ale aj e-book a online kurzy, robím to, čo ma neskutočne baví a napĺňa a vidím v tom zmysel, pretože tak môžem pomáhať ďalším ženám-matkám.

V kurze Plážová stredná zažívam mnohé ďalšie aha (a wow :D) momenty a napríklad modul o FB reklame je úplne peckový, za čo zase veľmi ďakujem Jirkovi.

Som naozaj nesmierne vďačná, že môžem byť súčasťou plážovej komunity a venovať sa tak tejto mojej zmysluplnej činnosti.

Stáni a Jirka, ďakujem, ďakujem, ďakujem ♥
Petra KubíkováAutorka projektu Nosíme v šátke, www.petrakubikova.sk
Absolventka kurzu Podnikání z pláže 2020
Byl to zasadní krok ve startu mého podnikání. Diky němu a hlavně Stáně, mozku celého Podnikání z pláže, mám v hlavě ještě spoustu nápadů, které se nabalují na můj původní projekt a další přicházejí. Budu si to muset začít zapisovat :) Je to neuvěřitelná motivace. Díky!
Vlaďka VolfováMajitelka e-shopu Rainbow Planet, www.rainbowplanet.cz
Absolventka kurzu Podnikání z pláže 2020

„Podnikání z pláže bylo elegantní cestou, jak na svůj koníček získat neomezené množství času tak, že ho budu moci provozovat – zkrátka třeba z pláže. Vést kurzy tvůrčího psaní, pomáhat druhým plnit si svůj sen napsat a vydat knihu a žít život, jaký jsem si vysnila.“

Veronika Matysová

www.odstartujtesvojiknihu.cz

Celou zkušenost Veroniky si přečtěte níže.

Máte nějaký koníček, na který nemáte dost času, protože musíte chodit do práce (a ta vás možná ani nenaplňuje)? Co kdybyste díky tomu, co vás baví, zajímá a co díky tomu dobře umíte, získali finanční svobodu a mohli pracovat třeba z písečné pláže, aniž byste měli pocit, že vůbec pracujete? Láká vás to? Pak jste ideálními kandidáty na kurz Stáni Stiborové (dříve Mrázkové) s názvem Podnikání z pláže, který vychází ze stejnojmenné knihy.

Stáňa Stiborová je expertka na online marketing, která se rozhodla podělit o své znalosti a zkušenosti se všemi ostatními, kteří sní svůj sen a rádi by z něj udělali své živobytí. To mne zaujalo natolik, že jsem se odhodlala kurz zaplatit a byla jsem zvědavá, co bude následovat. A můžu říct, že kurz Podnikání z pláže stojí za každý halíř (či cent, jste-li na Slovensku), který do něj investujete.

Do kurzu jsem přišla s jasnou představou, co je mým snem, který bych mohla přeměnit na podnikání z pláže – psaní a vše, co s ním souvisí. Právě mi vychází sedmá kniha s názvem Pouštní včela a začala jsem pracovat na další, mám tento blog zaměřený na začínající autory, stejnojmennou facebookovou skupinu, kde mohou začínající autoři přicházet s dotazy a navzájem sdílet rady a zkušenosti. Přesně jsem věděla, co chci.

Podnikání z pláže bylo elegantní cestou, jak na svůj koníček získat neomezené množství času tak, že ho budu moci provozovat – zkrátka třeba z pláže. Vést kurzy tvůrčího psaní, pomáhat druhým plnit si svůj sen napsat a vydat knihu a žít život, jaký jsem si vysnila.

S tím jsem do kurzu vstoupila.

O čem je kurz?

Nejprve pár slov o samotném kurzu. Kurz trvá osm týdnů a sestává z osmi modulů – na každý týden jeden, které jsou všechny nabité informacemi. I ty, kteří zatím nevědí, co je jejich snem neboli vstupenkou na pláž, Stáňa provede celou cestou až na samotný práh pláže.

Naučí vás založit vlastní blog na českém Miowebu, napsat eBook (o tom také napsala knihu – Jak napsat eBook za 14 dní) – nejprve neplacený, díky němuž si vybudujete databázi kontaktů, a pak placený, čímž začnou proudit první penízky do kasičky „k životu na pláži“.

Vysvětlí se zde i vše související s provozováním „podnikání z pláže“ – kdy a proč potřebujete živnostenský list, jak zřídit online platební bránu na prodej vašich eBooků, jak na ochranu osobních údajů, pokud sbíráte kontakty, apod.

Navíc se můžete stát členy facebookové skupiny pouze pro účastníky kurzu, kde všichni postupně plní úkoly, povzbuzují se a navzájem si mohou radit, když se jim něco nedaří.

Když plníte jednotlivé moduly krok za okem, po osmi týdnech máte funkční podnikání, které má potenciál vás do několika měsíců začít slušně živit.

Nemusíte kvůli tomu odcházet ze zaměstnání

Kurz jsem absolvovala od začátku do konce s nadšením, i když asi od poloviny víceméně ve sledovacím modu. Rozhodla jsem se totiž v té době si ještě nezřizovat živnostenský list, který je potřeba na prodej eBooku či kurzů. Sledovala jsem však vše velmi pozorně, s vědomím, že do budoucna to doženu. To je totiž další obrovská výhoda tohoto kurzu – přístupy do jeho modulů máte doživotně.

Kurz je dost náročný v tom smyslu, že pokud chcete dosáhnout cíle, musíte do toho investovat čas i úsilí. Ale vyplatí se to. Připomíná mi to jeden z mých oblíbených citátů: „Člověk z něčeho dostane tolik, kolik do toho vložil.“ Kurz je dokonale propracovaný a myslí úplně na vše, což zpočátku znamená hodně práce – ta však netrvá více než zmíněné dva měsíce, a plody jsou pak opravdu úžasné.

Ve facebookové skupině budete sledovat, jak to některým „jde lépe“ – tedy těm, co mají jednak více času, ale i více odhodlání opravdu dělat všechny kroky tak, jak je Stáňa předepisuje – a budete se možná trochu frustrovat tím, že vám to nejde tak rychle/dobře/snadno jako některým ostatním. Ale je tam také spousta dalších, kteří budou stejně „pomalí“ jako vy, a brzy zjistíte, že tempo je zcela individuální. Nejde totiž o to doběhnout do cílové rovinky po osmi týdnech. Důležité je pochopit, co to vše obnáší, a na každém modulu klidně pracovat půl roku.

Kurz můžete snadno dělat při zaměstnání – a zisky nemusíte využít pro pobyt na pláži, ale jako zajímavý přivýdělek k hlavnímu pracovnímu poměru.

Nejlepší na tom ale je to zadostiučinění, které získáte, když začnete druhým pomáhat. Protože sdílet svoje know-how znamená pomáhat druhým.

Ať už je vaše téma jakékoli, jednoznačně Stánin kurz Podnikání z pláže doporučuju! 🍀

Veronika Matysová

Autorka projektu a webu www.odstartujtesvojiknihu.cz
Kurz Plážová základka mi dal všechny podklady, návody a podporu, které jsem si mohla jenom přát, abych proměnila svůj vysněný projekt na realitu.

V průběhu 6 měsíců mi umožnil vybudovat a vypustit svůj projekt do online světa. Dal mi důvěru, že i já, bez jakýchkoli technických znalostí, to mohu zvládnout. Nesetkala jsem se zatím s online produktem, který by nabízel takový poměr ceny a podpory a kvality.

Jsem velice vděčná, že jsem na Stánin kurz narazila, a každému, koho myšlenka online podnikání zajímá, bych ho bez váhání doporučila.
Jana KubíčkováAutorka projektu Tisíc tváří radosti - www.tisictvariradosti.cz
Vítězka Plážové výzvy 2021
Absolventka PZP 2021
Podnikání z pláže mi přineslo velký nadhled na podnikání, online marketing i jeho strategie. Jsem moc vděčná, že jsem narazila na Stáni knížku a to mě motivovalo si koupit i její kurz a jít do toho všeho naplno.

Vytvořila jsem si vlastní web, fb skupinu i fanpage, našla spoustu nových online přátel, ale i lidí, kteří mě nadále inspirují.

Vnesla jsem do svého koníčku a vášně novou jiskru a díky článkům na blogu jsem se o vše mohla podělit s ostatními, se kterými moje téma rezonuje.

Díky projektu jsem také vytvořila produkty zdarma i ty placené a těším se na další pokračování se Stáňou.

Je to neuvěřitelné, co všechno se dá za tak krátkou dobu vybudovat a jakou z toho má člověk radost.
Aneta ŠtěpánkováAutorka projektu Cesta k samostatnému dítěti
www.anetastepankova.cz
Absolventka PZP 2021
Kurz mi pomohol uchopiť svoju životnú záľubu do "hmatateľnej" podoby. A ono to fakt funguje. Keď ukážeš ľudom, že niečo naozaj ovládaš, oni to ocenia a to je tvoj motor, ktorý ťa poháňa vpred. A ten postup ako na to, ti Stáňa ukáže krok po kroku. Výhoda je, že prístup do kurzu ti zostáva a môžeš sa vracať k jednotlivým blokom, pretože časom máš už iný pohľad na veci ako na začiatku.

Vďaku kurzu sa stále učím, ako komunikovať s ľuďmi a podať im informácie v čo najprijateľnejšej forme. Za mňa jedno veľké ĎAKUJEM.
Diana MozolakováAutorka projektu Divoká strava - divokastrava.sk
Absolventka PZP 2021
Kurz mi dal pocit, že můžu. Můžu sdílet, můžu psát, můžu být vidět, můžu podnikat. Můžu cokoliv, co budu chtít a nic z toho nemusím.

Byl mi technickou oporou a vodítkem při prvních krocích, kdy jsem nemusela nic složitě hledat, zkoumat a analyzovat. Otevřel mi obzory, o kterých se mi ani nesnilo a já se odvážila je zkoumat.
Michala ProuzováAutorka projektu Tvořím svoje doma - www.michalaprouzova.cz
Absolventka PZP 2021
V letošním roce jsem absolvovala PZP základku a nelituji ani investovaných peněz ani svého času. Totálně se mi rozšířily obzory a dostala jsem do ruky precizní návody, co a jak udělat, abych nastavila a rozhýbala své on-line podnikání.

Co však bylo na této ne vždy jednoduché a snadné cestě silným motivátorem byla naše FB skupina včetně PZP týmu plná pozitivní energie a skvělých nápadů. Moc za to děkuji.
Zuzana BezpalcováAutorka projektu Výletománie se Zuzkou
www.vyletomaniesezuzkou.cz
Absolventka PZP 2021

„Práce lékaře a on-line podnikání? Tak toto byla ještě do ledna 2021 pro mě úplně nepředstavitelná kombinace!

A pak přišla Stáňa a všechno změnila! :-)“

Renáta Krajčovičová

www.renatakrajcovicova.cz

Celou zkušenost Renáty si přečtěte níže

Práce lékaře a on-line podnikání? Tak toto byla ještě do ledna tohoto roku pro mě úplně nepředstavitelná kombinace! A pak přišla Stáňa a všechno změnila! :-)

Díky kurzu jsem se začala na své povolání dívat úplně jinak. Zjistila jsem, že to co se na začátku zdá jako nemožné, může být "lehce" dosažitelné... pokud vám samozřejmě dá někdo ty správné nástroje a informace jak toho dosáhnout. A v kurzu Plážová základka je těch informací fakt hodně!

Pěkně krůček po krůčku se mi pod rukami zrodilo dílo, na které jsem hrdá. Vybudovala jsem si své webové stránky, píši blog, zorientovala jsem se na sociálních sítích, buduju si efektivně svou databázi klientů a napsala eBook, který se hezky prodává.

Je to úžasný pocit zjistit, že pomáhat ženám mít miminko se dá i jinak než "jenom" se obléct do bílého pláště a posadit se do ordinace!

Je neuvěřitelné co jsem se za tak krátkou dobu byla schopna naučit! Jsem moc vděčná za tuto mou velkou životní změnu!

MUDr. Renáta Krajčovičová

Autorka webu www.renatakrajcovicova.cz
Lékařka a absolventka PZP 2021
Jednotlivé kurzy Podnikáni z pláže mi priniesli to, čo som už dlho niekde v sebe mala, ale stále som to nevedela uchopiť a hlavne sa k tomu odhodlať, začať podnikať.

Stáňa vás v kurzoch vedie krok za krokom a odovzdáva veľmi cenné informácie, nielen technické, ale aj ideové, strategické a hlavne praktické, ktoré vám pomôžu uskutočniť sen o podnikaní a zvlášť online podnikaní.

Som nesmierne rada, že som do toho šla. Cítim, že som stále ešte na začiatku, ale dostala som ten najlepší základ a podporu do štartu. Teším sa, keď zvládnem aplikovať všetko, čo je obsahom kurzov na 100%.
Katarína OžvoldováAutorka webu www.katarinaozvoldova.sk
Absolventka PZP 2021
V podnikání nejsem žádný nováček. Ale kurz PZP mi otevřel nové obzory, před kterými jsem zavírala dveře... a to široké obzory online světa.

Podnikám a pořádám kurzy a školení již spousty let, ale můj sen přenést vše do online světa se začal plnit až po vstupu do kurzu PZP. Od počátku jsem byla nadšena energií, která celý kurz provázela. Bylo mi líto, že vše po pár měsících končí, proto jsem se rozhodla nečekat a rovnou jsem zakoupila i navazující kurzy, tedy plážovou střední a vysokou.

Vše mnohonásobně předčilo moje očekávání. Proto Stáně a celému týmu kolem plážového podnikání patří moje obrovské díky, ukázali mi nový směr a nový rozměr, který si v reálném světě vůbec neumím představit.

Jsem neskutečně vděčná, že jsem do tohoto projektu mohla vstoupit a být jeho součástí. Díky „podnikání z pláže“ jsem si začala plnit další svůj sen. Vím, že jsem teprve na jeho začátku, a už dnes se moc těším, kam mne zavedou další dny, měsíce a roky „plážového podnikání“.

Vidím tu úžasnou cestu před sebou a to díky kurzům Podnikání z pláže, díky Stáně a díky celému týmu. Skvěle to děláte, jste mi velikým vzorem. :) Děkuji za vše. :)
Petra TrnkováAutorka projektu Podnikání pro ženy
www.petratrnkova.cz
Absolventka PZP 2021
Prošla jsem si kurzy Podnikání z pláže Základka a Vysoká a jsem za to neskonale vděčná. Jen díky nim jsem si uskutečnila svůj sen, začít budovat své plážové podnikání. Své webové stránky bych bez těchto kurzů asi nikdy neměla. Cítím, jak mi to mění život. Těším se, kolik úžasných věcí mi tato vzrušující cesta přinese:) Ze srdce děkuji, Stáni:)
Zuzana NavrátilováAutorka webu www.zuzanasaya.cz
Absolventka PZP2021
Kurz Podnikanie z pláže je pre mňa zatiaľ najlepšie pripravená „škola“, akú som kedy absolvovala. A to mám teda nejaké tie školy za sebou : ). V tak krátkom čase mi Stáňa otočila život na ruby. Perfektne vyskladané návody, podporný tím, vždy dobre načasovaná motivácia... mala som niekoľkokrát pocit, že Stáňa je u mňa doma a môjmu projektu rozumie.

Okrem webových technikálií, automatizácie a základov online marketingu, to bolo hlavne množstvo AHA momentov, pochopených súvislostí, duša zaplavená vďakou a radosťou, keď jednotlivé časti kurzu do seba zapadali ako skladačka a vznikol projekt, po ktorom som už dávno túžila a ani som netušila, že ho dokážem vytvoriť. Na celej práci bola nádherná všadeprítomná myšlienka, že to, čo robím, raz niekomu pomôže a zároveň mi to môže priniesť podnikateľskú slobodu.

Kurz ma vybavil všetkým základným, čo potrebujem vedieť, aby sa môjmu projektu darilo. Na mne ostáva trpezlivosť a vytrvalosť. Už sa teším na Plážovú strednú!
Veronika KapcováAutorka projektu Latina na cestách
www.veronikakapcova.sk
Absolventka PZP 2021

„Jsem vděčná, že jsem nemusela nastoupit po mateřské zpět do své práce a mohu se živit tím, co mě baví a naplňuje.

Anna Matoušková

www.annamatouskova.cz

Celou zkušenost Aničky si přečtěte níže

Ahoj Stáňo,

právě jsem doposlechla tvůj workshop o tom, jak si splnit svůj sen. Poslouchám jej už počtvrté a stále mi má co předat. Proč ale píšu...

Chtěla bych ti moc poděkovat za cestu, kterou jsi mi před třemi lety ukázala a za všechny tvé kurzy, především ale ten první - PZP. Když jsem teď doposlechla tvůj workshop, našla jsem si své pracovní listy z roku 2020, kdy jsem jej poslouchala poprvé. A musím říci, že můj velký - tehdy pro mě naprosto nereálný - sen se mi splnil úplně do všech podrobností.

Mám tam třeba psáno "že můj blog se do 3 let stane jedním z nejznámějších ve svém oboru" - a je tomu tak. (mým oborem je Atopický ekzém u malých dětí a blog www.annamatouskova.cz).

Kdyby mi tohle někdo řekl před třemi lety, tak mu neuvěřím. Přijde mi to naprosto fascinující a jsem moc, moc vděčná tomu, že mi můj osud přivedl k tobě a na tuhle cestu.

Jsem vděčná nejen za ty finanční výsledky, ale i za to, že mohu pomáhat ostatním lidem. Že mám za sebou spoustu spokojených klientek - maminek, které díky mne dokázaly vyléčit ekzém u malých dětí.

Ale jsem vděčná i za to, že jsem nemusela nastoupit po mateřské zpět do své práce a mohu se živit tím, co mě baví a naplňuje. A taky, že když jsem byla teď dva dny v "pracovní neschopnosti", tak mi přesto stále chodí objednávky i peníze na účet.

Jsem moc vděčná i za celý růst, hlavně osobní, který s sebou podnikání nutně přináší. Jsem teď úplně jiný člověk než před třemi roky a vím, že se mám stále kam posouvat. Jak osobnostně, tak pracovně.

Je to úžasné a ještě jednou moc DĚKUJI!!! Tobě i Jirkovi za vše, co děláte.

Zdraví
Anička

Anna Matoušková

Autorka webu www.annamatouskova.cz
Absolventka PZP 2020

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Proto vznikl také katalog Plážovníci.cz, ve kterém můžete najít online podnikatele s nejrůznějšími tématy a obory. I zde si tedy můžete prolistovat projekty, které díky kurzu Podnikání z pláže vznikly.