Je mi jasné, že vydat se na cestu do neznáma a ještě do toho investovat peníze s nejasným výsledkem, je těžké. Nese to s sebou spoustu otázek a taky obav. 

Nejste sami. Měli to tak i ti, kdo touto cestou prošli před vámi. Více než 2000 studentů Podnikání z pláže, kteří kurzem prošli v letech 2015 - 2017.

Na tuto stránku jsem pro vás sesbírala jejich zkušenosti, příběhy a reference formou textů, odkazů a videí. Věřím, že vám to pomůže v rozhodování, zda je tato cesta pro vás. 

Co říkají účastníci kurzu Podnikání z pláže po skončení kurzu? Tady jsou jejich vzkazy:

Zeptali jsme se: "Proč jste vstoupili do kurzu Podnikání z pláže?" Odpovědi jsou ve videu: 

"Je úžasné prihovárať sa k tisícom ľudí naraz, inšpirovať a pomáhať im a zároveň si užívať kúpanie v teplom mori tisíce kilometrov od zamrznutého Slovenska."

Martina Magulová

www.cestujemebezcestovky.sk

Celou zkušenost Martiny si přečtěte níže.

Vďaka kurzu Podnikanie z pláže som si mohla začať plniť svoje sny. Spojiť svoju vášeň pre cestovanie s prácou a ešte tým aj pomáhať ľuďom ušetriť peniaze a inšpirovať ich. Naviac mám viac času na svoju rodinu a slobodu v porovnaní so zamestnaním.

V kurze som sa naučila krok za krokom, ako si vytvoriť svoju web stránku a ako ju upravovať, ako písať články, e-booky, ako spravovať stránku na Facebooku, ako písať e-maily stovkám ľudí naraz. A mnoho iných online zručností, ktoré boli pre mňa španielska dedina.

Je úžasné prihovárať sa k tisícom ľudí naraz, inšpirovať a pomáhať im a zároveň si užívať kúpanie v teplom mori tisíce kilometrov od zamrznutého Slovenska.

  • Ak aj vy si túžite začať plniť svoj sen a chcete sa venovať práci, ktorá vás bude baviť (môže to byť čokoľvek, cvičenie, strava, maľovanie, cudzie jazyky, šitie, poradenstvo ohľadom rôznych tém atď).
  • Ak si túžite privyrobiť popri práci, aby ste mohli viac cestovať, či odísť časom z práce, ktorá vás frustruje.
  • Chcete tráviť viac času s deťmi, alebo chcete skrátka začať “odznova”, tento kurz vám dá všetko, čo k tomu potrebujete.

Nie som jediná, čo tvrdí, že je hodný oveľa viac, než stojí. Naviac tu spoznáte množstvo zaujímavých ľudí, ktorí budú na rovnakej vlne ako vy. Budete si radiť, podporovať sa a časom možno vzniknú zaujímavé spolupráce a priateľstvá.

Pre mňa bolo rozhodnutie vstúpiť do kurzu to najlepšie, čo som presne pred 2 rokmi mohla spraviť. Všetko, čo sa vďaka nemu udialo je na dlhé rozprávanie...

Martina Magulová
Martina Magulová
Účastnice PZP 2016, vítězka Plážové výzvy, nadšená cestovatelka a máma ročního syna :)

Možná i Vy se za pár týdnů podělíte se mnou a svými spolužáky o pocity poté, co vám přijde první objednávka eBooku... :)

"Jsem vděčná, že mi kurz Podnikání z pláže ukázal cestu ke sdílení tématu, které mě neskutečně baví a zajímá, k vydání mé první knihy a podpoře dalších žen na mateřské. 

Jako bonus mám ze všeho, co mě baví ještě parádní výdělek."

Martina Chomátová

www.playeveryday.cz

Celou zkušenost Martiny si přečtěte níže.

Mohla jsem si dál psát do šuplíku blog pro pár čtenářů a po konci mateřské se vrátit zpátky k práci, která mě dlouhodobě nenaplňovala.

Jsem vděčná, že mi kurz Podnikání z pláže ukázal cestu ke sdílení tématu, které mě neskutečně baví a zajímá, k vydání mé první knihy a podpoře dalších žen na mateřské. Jako bonus mám ze všeho, co mě baví ještě parádní výdělek.

Největším obohacením je ale má sebedůvěra, která díky podnikání roste a rozšiřuje se i do dalších oblastí života.

Moc ráda doporučuju špičkové kurzy, které mi změnily život mnohem víc, než kolik mě stály. A tento rozhodně patří mezi ty nejlepší. 

Martina Chomátová
Martina Chomátová

Do online kurzu Podnikání z pláže v roce 2016 nastoupila s měsíčním miminkem a tříletou dcerou :) Dnes už má fungující online podnikání.

Již několik let žiji na ostrově ve středozemním moři, skoro na pláži. Zároveň mám velkou touhu podnikat. Takže spojení Podnikání z pláže mě velmi oslovilo. O Vánocích jsem si nadělila stejnojmennou knížku od Stáni Mrázkové a přečetla ji jedním dechem. Když Stáňa otevřela tento kurz neváhala jsem snad ani minutu.

Bylo to báječných osm týdnů. Ano, spala jsem minimálně, ano dům byl neuklizený a ano, k večeři byl občas jen namazaný chléb s máslem:) Ale za osm týdnů jsem vytvořila úplně nové webové stránky, napsala několik článků, vytvořila eBook zdarma i eBook placený. Zároveň jsem našla mnoho nových přátel a poznala, že Stáňa Mrázková je ten správný učitel pro podnikání z pláže. Stáňo, moc děkuji.

Julie Rawdingjulie-rawding.eu

Se vstupem do kurzu jsem dlouho otálela a vstoupila skutečně až na poslední chvíli. Člověk je neustále obklopen nabídkami, a tak se důkladně rozmýšlí, do čeho půjde, a zda je nabídka opravdu hodnotná a vyhovující. Stánin kurz byl rozhodně jednou z nejlepších voleb, kterou jsem mohla v poslední době udělat.

Měla jsem představu, co všechno je potřeba pro vlastní projekt. Jenže je tolik věcí a tolik novot, které vás třeba ani nenapadnou, že je dobré se nechat vést někým, kdo už to má v malíku. A jednou z nejlepších věcí je facebooková skupina. Člověk v ní má obrovskou podporu a když už ztrácíte síly, nadšení a elán ostatních vám je zase dodá.

Za sebe mohu kurz jen doporučit.

Marcela Kubováwww.marcelakubova.cz

Kurz Podnikání z pláže přinesl do mého byznysu nový rozměr a změnu podnikatelského smýšlení. Dovedl mě k úplně konkrétním výsledkům v podobě e-booku zdarma i placeného, naučila jsem se lépe využívat Facebook, poznala jsem spoustu užitečných principů, které rozvíjejí a posouvají jakékoliv podnikání ať je na začátku nebo již běží.

Skvělé je, že každý může jít svým vlastním tempem a podle svých možností a kdykoliv je možné se vrátit k již probranému. Vřele doporučuji všem!

Veronika Mašínováwww.veronikamasinova.cz

Už delší dobu jsem přemýšlela o tom, že bych vytvořila webové stránky. Věděla jsem O ČEM, ale nevěděla jsem, K ČEMU by měly směřovat a hlavně JAK vše provést. Po přečtení Stánina eBooku Jak napsat eBook za 14 dní jsem už věděla, že chci vytvořit eBook, ale otázkou stále zůstávalo JAK.

Nikdy jsem se neodhodlala ani k registraci domény, natož cokoli jiného. A nebýt kurzu Podnikání z pláže, asi bych pořád ještě jen snila. Teď se mi pod vedením skvělé učitelky za dva měsíce vybudovala fungující stránky, napsala dva eBooky a víte co? Je o ně zájem! Funguje to!

Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz

Ani se mi nechce věřit, že jsem ve finále. Byl to fičák. Kurz měl grády, byl nabitý energií, super motivací a zároveň jste nám technicky pomáhala krok po kroku. Velmi se mi líbila i videa - byť jste mluvila vlastně do kamery a jen jste si nás mohla představovat, tak projev byl vždy tak motivující, přátelský a empatický. Byla v nich zakomponována síla k akci a zároveň lidské pochopení pro krize, chyby či technické neznalosti, s kterými tady mnozí z nás bojují.

Děkuju Vám moc za celý kurz, byl pro mě VELMI přínosný. Přeju i Vám hodně zdaru na cestě tou Vaší pláží a těším se, že toto není konec, ale začátek dalších cest. Nejen pro mě…

Eva Hotováwww.moje-detatko.cz

Milá Stáňo,děkuji Vám za kurz Podnikání z pláže. Byla to jízda! Nikdy bych nevěřila, kolik se toho dá stihnout za osm týdnů. Díky Vám rozjíždím nový rozměr svého podnikání, založený na tom, co mě nesmírně baví.

Po absolvování kurzu vím, že kdybych se do toho pustila sama, nikdy bych to nezvládla tak rychle a jestli vůbec. Nejen, že jsem získala spoustu informací, ale také obrovskou motivaci jít do toho a vytrvat :)

Vladislava Křížkováwww.vladislavakrizkova.cz/

"Netušila jsem, jak zásadně mi kurz Podnikání z pláže změní život. Díky Stáně a jejímu propracovanému systému jsem se krok za krokem naučila postavit si vlastní web a sdílet své poslání, svoji vášeň."

Tereza Kramerová

www.terezakramerova.cz

Celou zkušenost Terezy si přečtěte níže.

Netušila jsem, jak zásadně mi kurz Podnikání z pláže změní život. Díky Stáně a jejímu propracovanému systému jsem se krok za krokem naučila postavit si vlastní web a sdílet své poslání, svoji vášeň. V kurzu jsem také dostala kvalitní základnu vzdělání v oblasti marketingu, psaní článků, správy Facebooku a komunikace se čtenáři webu.

Mé podnikání se od počátku kurzu neuvěřitelně zvedlo. Nejen dosahem, ale i kvalitou a následnou hojností, kterou mě mí čtenáři odměňují.

Nesmírně mě těší a naplňuje, že mohu tímto způsobem sdílet své poklady a být tak třeba v tisíci domácnostech najednou, a přitom se koupat třeba v Indickém oceánu.

Pokud i vás láká kreativní a samostatné podnikání, kurz Podnikání z pláže je skvělým pomocníkem, který vás z podnikatelské školky vystřelí rovnou na vysokou.

Tereza Kramerová
Tereza Kramerová
Sama sebe na začátku kurzu v roce 2015 popsala jako "marketingovou pannu". S třemi dětmi a po večerech postupně vybudovala podnikání, které dnes mění životy tisícům lidí.

Tereza se naučila šířit své poslání díky PZP a dnes kromě svých online aktivit září na pódiích a vydala knihu, kterou si koupilo 5.000 čtenářů dřív, než byla vytištěná. :)

Som rada, ze sam mala tu cest byt sucastou tohoto kurzu. Slovo kurz podla mna nevystihuje to, co clovek v skutocnosti ziska. Je toho omnoho viac. Clovek sa stane sucastou rodiny/skoly podnikania z plaze, kde je dennodenne a v ktorukolvek hodinu v kontakte s uzasnymi ludmi. Toto je skola do, ktorej sa tesim a chodim rada. Som vdacna, ze aj ked kurz skoncil, skupina zostava.

Nevajte a chodte do toho! Ziskate viac ako ocakavate. Toto je TOP kurz z top kurzov.

Stana zo srdca dakujem!

Zdeňka Némethová

Vynikajúci, jedinečný kurz... váhala som, či vôbec začať, ale som veľmi rada, že som doň vstúpila. Aj keď ešte nemám dokončený platený eBook a som pozadu, nadšenie ma neopustilo a teším sa z každého krôčiku, ktorý urobím. Kurz je urobený naozaj perfektne a veľmi si vážim aj podporu a záujem Stáňa Mrázková o všetkých v kurze. Potrebovala som podnet, ktorý by posunul k cieľu moje rozhodnutie ísť novou cestou v podnikaní, a tento kurz tým podnetom rozhodne bol. Ďakujem.

Viola Bajaníkováwww.violabajanikova.sk

Dobrý den Stáňo,
chtěla jsem Vám krátce napsat, abych Vám poděkovala za kurz Podnikání z pláže a za vše, co v oboru online podnikání děláte.

O víkendu se narodilo další "plážové miminko", zatím jen opravdu malý začínající projekt (momentálně teprve ve fázi e-booku zdarma), který však do budoucna určitě poroste. :-) Přes ten jeden víkend si získalo 40 "followers" na FB a už 15 lidí si stáhlo e-book! :-) :-) Jsem nadšená a užívám si i tento samotný start a těch několik pozitivních ohlasů, které jsem již na adresu mé stránky dostala.

Kurz Podnikázní z pláže je super, vše je uděláno přehledně a hezky vysvětleno, Vaše motivační videa a články jsou tím správným "kopancem", pokud se člověk na cestě někde zasekne či neví, jak dál.
Velké díky! :-)

Katka Markováhttp://www.svacinet.cz

Do kurzu Podnikání z pláže jsem se přihlásila proto, že na mne Stáňa působila jako člověk, který ví, co dělá a který mne k tomu „dokope“. Kurz je výborně vytvořený, inspiruje, motivuje, někdy je to více o tvoření, jindy o nastavování. Vždy jsem dostala takové instrukce, které mi pomohly udělat krok za krokem to, co bylo potřeba. Díky tomu mám dnes na svém webu ebook zdarma, brzy bude i ebook placený, umím pracovat s databází, otevřely se mi dveře do dalšího prostoru práce s lidmi přes internet.

Jsem moc ráda, že jsem do kurzu vstoupila a i když jsem občas bojovala sama se sebou, dal mi rozhodně mnoho. Moc za něj děkuji, i za to skvělé prostředí spolužáků, ve které jsem se necítila sama a ztracená, ale naopak na jedné lodi. Za mne rozhodně ano!

Lucie Lebduškováwww.lucielebduskova.cz

Celý průběh kurzu Podnikání z pláže mne velmi nadchl! Původně jsem neměla v plánu se do něj přihlásit a dost jsem pochybovala, kde vzít čas... hodinu denně? To rozhodně nemám! Nakonec jsem se přihlásila a každý den se těšila na další kroky kurzu, nad nimiž jsem pak trávila pozdně večerní hodiny. Takové nadšení z vlastní práce, přesvědčení o smysluplnosti svého konání a pozitivní energie jsem dlouho nezažila.

Kurz je perfektně připravený, poskytuje podrobný popis vlastní cesty, praktické rady a skvělé tipy. Kombinace textu, videa, pracovních listů a podpory na facebookové skupině je skvělým vybavením na jakoukoli cestu za vlastním podnikáním a životním snem.

Nina Suchomelováwww.ninasuchomelova.cz

Chtěla bych vám moc poděkovat za úžasný kurz, díky kterému jsem se o sobě dozvěděla ještě mnohem víc a dokázala jsem překonat všechny bariéry, o kterých jsem si myslela, že jsou nepřekonatelné.

Až na konci kurzu jsem pochopila, proč se přístup k jednotlivým krokům a modulům otevírá postupně. :-) Kdyby se totiž všechny moduly odkryly hned na začátku, jistojistě bych dostala strach a vnitřní kritik by mi zase našeptával, že se to nedá zvládnout. Takhle krůček po krůčku to šlo celkem snadno. A na konci jsem viděla ten velký kus práce. I okolí se mě ptá, jak jsem to dokázala a kdo mi s tím pomohl :-) Měla jste pravdu. Jak jsem byla na začátku nedočkavá, tak ke konci to byl docela frmol, že jsem měla co dělat, abych stíhala. :-)

Facebooková skupina je pro mě obrovský bonus navíc a bez té by to snad ani nešlo! Seznámila jsem se (teda jen virtuálně :-)) s tolika skvělými lidmi a díky nim to mohla dotáhnout až do konce. A vůbec nevadilo, že jsem byla 'pozadu'. Koukala jsem, že spousta lidí, ač začala mnohem dříve, tak byli v podobné fázi kurzu jako já, ne-li ještě více pozadu. Musím potvrdit, že to společné sdílení a cesta, na které je člověk spolu s mnoha dalšími lidmi je o mnoho jednodušší!!! A i výzkumy dokazují, že když chce člověk v čemkoliv vydržet a být vytrvalý, je dobré si najít podobnou skupinu lidí, kteří dělají totéž. Což vlastně fcb skupina ke kurzu je.

Opravdu klobouk dolů za tak skvěle promyšlený a precizní kurz! Naučit člověka za tak krátkou dobu ovládat 3 programy (Mioweb, FAPI a Smartemailing) tak, aby dokázal sestavit web, posílat lidem emaily, prodávat, vše propojit atd, tak to je umění! Vždy jste vystihla to nejdůležitější a to je podle mě to nejtěžší, když už je člověk o několik levelů výše.

Stáňo, moc děkuju! Jste úžasná!

Klára Šmídová

"Jako mladou holku, výtvarnici s částečným invalidním důchodem mě nikdo nechtěl zaměstnat.

Dnes usínám i vstávám s tím, že jsem svým šéfem, můj den naplňují klienti, které učím malovat přes internet."

Jana Cardová

www.janacardova.cz

Celou zkušenost Jany si přečtěte níže.

Kurz Podnikání z pláže mi přinesl svobodu. Tu pravou, ryzí.

Jako mladou holku, výtvarnici s částečným invalidním důchodem mě nikdo nechtěl zaměstnat. "Vždyť budete pořád nemocná" , říkali. Nemohla jsem snít o žádné lepší práci za větší peníze, než je minimální mzda a ještě jen na částečný úvazek.

A ještě jedno klišé jsem několik let slýchala. "Malováním se neuživíš. "

Obě tyhle frustrující situace vyřešilo Podnikání z pláže.

Usínám i vstávám s tím, že jsem svým šéfem, můj den naplňují klienti, které učím malovat přes internet a kteří jsou prostě úžasní! Práce už mě nevyčerpává tím depresivním způsobem povinnosti, malíři mi posílají tolik energie jako má osobní jaderná elektrárna. Miluji je za to!

Stánina podnikatelská strategie, kterou vás naučí, dokázala vyřešit i zdánlivě neřešitelný problém malířky s invalidním důchodem.

Bez téhle strategie bych nikdy neoslovila lidi ze všech koutů republiky nebo dokonce na Slovensku a ve Vídni. A nikdy bych neměla možnost vydělat si sama na pohodlné živobytí prací, kterou miluji k zbláznění! :)

Jana Cardová
Jana Cardová
Svou kreativní uměleckou tvorbu krásně propojila s online podnikáním :)

Do kurzu jsem se přihlásila spontánně po zahlédnutí odkazu. Už delší dobu jsem tápala, jak vytvořit webové stránky a začít podnikat na internetu. Strávila jsem spoustu hodin hledáním odpovědí na tuto otázku a byla jsem čím dál zmatenější. Jsem absolutní laik a digivěcem příliš nerozumím. Stánin kurz mi spadl z nebe! Je skvěle připravený a vedený.

Naučila jsem se tolik nových věcí! Sice nepostupuji tak rychle, ale mám teď všechny potřebné nástroje k dispozici, a navíc jsem potkala virtuálně spoustu skvělých lidí, kteří se navzájem úžasně podporují. Stáňa je báječná učitelka a já jsem nesmírně vděčná za všechny předané informace a dovednosti. To, co jsem v tomto kurzu našla a vůbec nečekala, je veliká odbornost autorky spojená s lidskostí, laskavostí a schopností zůstat přes všechny úspěchy oběma nohama na zemi. Stáňo, moc děkuju!

Šárka Hoškováwww.sarkahoskova.cz

Celý kurz byl naprosto fantastický. 2 měsíce jsem spala tak 5 hodin denně, ale stálo to za to. Kurz je naprosto dokonale propracovaný a hlavně Stánin přístup je jedinečný – profesionální a přátelský současně, což ne každý umí. Věřím, že život každého, kdo kurzem projde, se více či méně změní. Rozhodně zažijete něco nového, překonáte sami sebe, získáte nové přátele a budete se divit, čeho všeho jste schopni.

Mně osobně v průběhu kurzu přišly do cesty takové příležitosti, o kterých jsem do té doby jen snila. Jděte do toho, ať se ve svém životě nyní nacházíte kdekoli.

Kateřina Sodomkováwww.katerinasodomkova.cz

Sleduji práci Stáni už dva roky a vždy mně velmi inspirovala. Když jsem si v lednu psala seznam přání do nového roku 2015, tak jedno znělo – založit si vlastní blog o kráse, vaření a životě v Itálii. Do měsíce mi přišla pozvánka do jejího kurzu. Váhala jsem jen kvůli času a případné obtížnosti. Naštěstí jsem se přihlásila a mé obavy se brzy rozplynuly.

Stáňa je výborná koučka a kurz je velmi podrobný a přehledný. Časově je kurz sice dost náročný, ale zase není to závod, jde o to dojít k cíli a se Stáňou k němu zaručeně dříve či později dojdete. Jestliže se vám honí hlavou myšlenka mít vlastní blog, přihlašte se bez váhání do tohoto kurzu. Stáňa vám bude ochotnou a trpělivou průvodkyní.

Marie Zíkováwww.mariezikova.cz

Co mají společného Krása, Závislost a Podnikání z pláže…

Před třemi měsíci bych nevěřila, co vše je možné za tak krátkou dobu stihnout. Dnes, když se podívám zpátky, sama žasnu a jsem na sebe pyšná. V neděli jsem se odhodlala a s láskou do světa vypustila své nové webové stránky. Stránky, o kterých jsem snila téměř rok. Ale neustále jsem jejich tvorbu odkládala, veškerý čas...

Přečtěte si celý článek na blogu Michaly Měřínské >>

Co jsem se naučila od dvou významných info podnikatelů aneb MAGNETICKÝ WEB versus PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE

Podnikání je výzva od začátku do konce. Nikdy nejste v bodě, že si řeknete: „Mám to za sebou.“ Mnohokrát si řeknete: „Zvládl jsem to. Dal jsem to.“ Ale pořád jste na cestě a pokračujete. Součástí cesty zvané Byznys drive, je mnoho křižovatek, odboček, výmolů, zastávek (delších nebo kratších podle toho, jak člověk zrovna může nebo chce), kopců a „zkopců“ apod.

Nedílnou součástí Byznys drive je vzdělávání se. Člověk se potřebuje učit od druhých. Přijímat nové podněty a informace. A že jich všude kolem je! Je jen otázkou času, kdy se vám začne přehlcovat e-mailová schránka mnoha podnětnými info maily...

Přečtěte si celý článek na blogu Veroniky Mašínové >>

"Online kurz Podnikání z pláže Stáni Stiborovej Mrázkovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem."

Miloslav Ježo

www.miloslavjezo.sk

Celou zkušenost Miloše si přečtěte níže.

Online kurz Podnikání z pláže Stáni Stiborovej Mrázkovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem.

Absolvoval som dosť rôznych online školení, prevažne zahraničných a môžem povedať, že tento kurz bol jeden z najlepších. A to najmä vďaka štruktúre kurzu (krok za krokom), Stáninmu prístupu a komunite ľudí, ktorú dal tento kurz dohromady.

Už dávnejšie som mal informácie o tom, ako by sa dalo prostredníctvom ebooku svoju tému šíriť ľuďom, ktorých zaujíma to isté čo mňa. Mal som však problém hlavne časový - ako pospájať informácie z rôznych zdrojov a konečne sa odhodlať k akcii.

Celé sa to u mňa spustilo až vtedy keď som sa rozhodol vstúpiť do kurzu Podnikání z pláže, ktorý ma pohodlne, krok za krokom previedol celým procesom od výberu témy, napísania ebooku až po jeho uvedenie na trh. Jednoducho super. Od prvého okamihu som bol z tohoto programu nadšený, venoval som sa mu a práve vďaka nemu bol za dva mesiace môj ebook na svete aj s webstránkou a ostatnými nevyhnutnými nastaveniami.

Online kurz Podnikání z pláže naozaj odporúčam každému kto si chce v krátkom čase vytvoriť svoj ebook a podnikať na internete. Nepoznám u nás lepší a efektívnejší kurz, ktorý by sa tejto téme venoval.

Miloslav Ježo
Miloslav Ježo
Od svého vstupu do kurzu v roce 2015 do dnešního dne prodal už více než 1000 eBooků

Kurz předčil moje očekávání. Po přečtení knížky Podnikání z pláže jsem neváhala ani minutu a přihlásila jsem se do kurzu. V mnoha modulech kurzu jsem si řekla: wauu, to je ještě lepší než jsem čekala. I když ještě nemám vše vytvořené, tak mne kurz naučil dělat věci jinak i přemýšlet jinak. Někdy taková přeměna dát zabrat, ale je to první krok ke změně. Vřele kurz doporučuji.

Zdeňka Dobešová

Připojuji se tímto k velkému poděkování za kurz. I když ještě nejsem tak zdatná a učím se za pochodu, tak vím, že tento kurs dokončím. Do kurzu jsem se přihlásila po přečtení knížky Podnikání z pláže a vůbec nelituji. Kurz určitě předčil všechna má očekávání a jsem Stáně moc vděčná za změny, které se se mnou za tu dobu udály. KURZ VŘELE DOPORUČUJI LIDEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZAČÍT DĚLAT VĚCI JINAK NEŽ DOPOSUD.

Jana Pinkalinka

Ďakujem za mimoriadne kvalitný kurz a prístup, v ktorom som cítila, že Stáni na nás naozaj záleží. Kurz je prepracovaný do najmenších detailov po všetkých stránkach, marketingovej, psychologickej i technickej. Technické postupy ma ako laika posunuli vpred a dodali mi odvahu pokračovať. Stáňa bola v priebehu kurzu stále dostupná a reagovala na prípadné otázky mimoriadne rýchlo.

KURZ MA NESMIERNE OBOHATIL A S RADOSŤOU HO ODPORÚČAM KAŽDÉMU, KTO MÁ CHUŤ PODNIKAŤ PO NOVOM.

Zuzana Riháková

I já se připojuji k velkému poděkování za mimořádně kvalitní kurz. Moc moc děkuji Stáni za trpělivost hlavně semnou s laikem, když jsem ji žádala o pomoc a ona ochotně mi ihned odpovídala. Spoustu věcí jsem se zde naučila, některé, které jsem věděla, jsem začala vnímat jinak. Kurz byl pro mě laika velkým přínosem a VŘELE HO DOPORUČUJI!

Ludmila Holmoková

Veľmi oceňujem tento kurz. Dodal mi odvahu zdieľať to, čo ma baví a čím žijem. Som na rodičovskej dovolenke a do systému sa už vrátiť nechcem. Chcela by som si začať plniť svoje sny, a tento kurz ma tam posunie...:)) Celý kurz je veľmi dobre pripravený aj pre technických laikov ako som bola ja. Veru zo začiatku som sa bála či to podľa videonávodu zvládnem, ale parádne je to vysvetlené, takže to šlo ako po masle..:) Ešte raz Stáni veľmi pekne ďakujem a držím jej palce v ďalších projektoch. Kurz budem vrele odporúčať aj ostatným.

Katarína Šutá

"Nikdy bych nevěřila, že si sama vytvořím dva krásný weby, budu s nadšením psát články a točit videa, napíšu knihu, kterou za rok přečte víc jak 7 500 žen."

Michala Němcová Měřínská

www.michalamerinska.cz

Celou zkušenost Míši si přečtěte níže.

Změnila jsi mi život a nikdy nikdy nikdy ti za to nepřestanu být vděčná! Za pár dní to budou dva roky, co se nám narodil Oliver, a já si úplně přesně pamatuji, jak jsem se dívala na úvodní video tvýho kurzu a před očima pořád viděla ty dvě čárky na těhotenským testu a přísahala jsem sama sobě, že to dám. 

Nikdy bych nevěřila, že si sama vytvořím dva krásný weby, budu s nadšením psát články a točit videa, napíšu knihu, kterou za rok přečte víc jak 7 500 žen, nebo budu provázet ženy online kurzy a sdílet s nimi svoje dary a to, co jsem se v životě a ve světě ženské krásy naučila. 

A co víc, že fakt budu mít svoji firmu a obrat za prvních 7 měsíců jejího života přes 700 tisíc korun! 

A to jen díky tobě a tomu, že jsi tak úžasná učitelka, která mi ukázala, že pomáhat lidem je to nejvíc, co pro svět můžeš dělat.

Děkuju Vesmíru za to, že mi tě poslal do cesty, a děkuju tobě, že děláš věci s obrovskou upřímností a láskou a dáváš lidem příležitost plnit si sny!

 

Michala Němcová Měřínská
Michala Němcová Měřínská
Základy svému online podnikání položila jako pracující těhotná manažerka a úspěšně pokračuje jako máma na mateřské :)

Za seba mozem len toto napisat. Roky som snivala napisat knihu o obchodovani, chcela som dom, podnikat z domu. Potom to prislo prepad. Prisiel syndrom vyhorenia, odovzdala som zivnostensky list a ostala doma. Dva roky som sa hladala. Skusala som vsetko mozne. Vedela som, ze sa rozumiem obchodu a vsak mala som 50 rokov. To kazdy hladal mladych.

Az som zacala citat vsetky informacie od Kirsa a natrafila som aj na Stanu. Dokonca som jej pisala ci nechce sikovnu babu na Slovensku, ktora by jej pomohla s podnikanim na Slovensku. Vtedy som velmi este nechapala jej podnikanie.

Potom prisiel zlom. Ja som objavila slovo enkaustika a zacal sa mi menit zivot. Po dvoch rokoch hladania a pol roka pustenia sa do podnikania, mam vlastny web, ebook zdarma, pisem plateny, nastupila som na fakutu a ma rok uspesne za sebou, urobila som si certifikaciu enkaustiky, mam hlavnu pracu a vedlajsiu vo vlastnom atelieri, dve autorske vystavy...

Dala by sa toho pisat vela, som na seba hrda kolko som za par mesiacov stihla, pracujem sama na seba a pre seba... dakujem Stani,ze sa mi dostala jej kniha do ruk a nasledne kurz, dala som na neho posledne peniaze.. spravna investicia...

Jana Bakičováwww.janabakicova.sk

Když jsem si přečetla knížku Podnikání z pláže, věděla jsem, že to přesně chci taky. Už dlouho jsem uvažovala nad tím, že si vytvořím web, ale nevěděla jsem, jak začít.

Uběhly dva měsíce, mám web, napsala jsem ebook, začala točit videa jógy a databáze klientů se pěkně rozrůstá. Toto bych sama určitě za tak krátkou dobu nedokázala.

Stáňa opravdu podniká srdcem, kurz je vytvořen pro úplné začátečníky a každý den je přesně vysvětleno, jak postupovat. Vřele doporučuji každému, kdo si chce splnit svůj sen.

Martina Doubkováwww.martinadoubkova.cz

Jsem moc vděčná Stani Mrázkové, která mi ukázala jak cestu, tak i veškeré potřebné informace o podnikání nejen z pláže. Díky jejím radám, jsem zvládla sestavit můj první web, mé první příspěvky i první stránku na facebooku. Díky tomuto online kurzu se konečně cítím plná energie. Konečně jsem totiž našla to, co mě doopravdy baví, v čem se cítím opravdu výjimečná. Vřele doporučuji.

Markéta Potjahajlovámarketa-potjahajlova.cz

Vždycky jsem si myslela, jak jsem svědomitá a všechno zvládnu sama nejlíp. Chyba lávky! Bez tohoto kurzu, naprosto bezvadnýho! bych se sama nikdy nedostala takhle daleko. Díky Stáni a partě stejně naladěných lidí vás to požene dopředu, i kdybyste nechtěli:) Jděte do toho, nechte se vést a pak budete jen čučet:-)

Darina Skříčkovádarinaskrickova.cz

Před pár měsíci jsem kolegovi z branže říkal, že potřebuju tvořit, aby za mnou něco zůstalo, co si lidé můžou prohlédnout, když oni budou chtít. A pak jsem našel tento kurz Stáni Mrázkové. Vedený krok za krokem k tomu, aby člověk mohl tvořit podle toho, jak to cítí.

Uběhlo pár týdnů a já mám své webové stránky, napsaný eBook, svoji komunitní stránku na FB a lidé mají zájem o to, co jsem vytvořil.

Naprosto skvělý online kurz, který mi zůstává a já se k němu můžu vracet. Můžu tak budovat své podnikání na internetu, komunikovat s lidmi stejného ražení, vytvářet si databázi klientů.

Ještě jednou děkuju Stáni za to, jak dokonale je tento kurz vedený, kdy počáteční obavy hned při prvních dnech opadnou a mění se v nadšení.

Jiří Zemanjiri-zeman.cz

"Kurz je urobený tak geniálne, že aj tie najväčšie blondíny a aj najstaršie korytnačky zvládnu všetko pravou zadnou. Fakt nekeciam :)"

Miriam Štolfová

www.miriamstolfova.sk

Celou zkušenost Miriam si přečtěte níže.

V 40-tke som pochopila, že budúcnosť je na webe. Začala som e-shopom (aby som prežila) a popritom hľadala spôsob, ako robiť to, v čom som skutočne expert a zároveň to bude generovať dostatočný príjem.

Po pár rokoch som koooonečne objavila Stáňu. Keď mi prišla od nej ponuka na vstup do kurzu PZP, od prvej sekundy som vedela, že toto je presne to, čo hľadám už roky.

A nemýlila som sa. Vďaka tomuto kurzu sa môj online podnikateľský život zmenil takmer z večera do rána...tak dooobre :) v priebehu pár týždňov.... nastal bod zlomu.

Posúďte sami:

E-shop som rozbiehala 5 rokov, aby generoval pravidelný dostatočný príjem.
Môj info-biznis sa rozbehol za 5 mesiacov tak, aby ma uživil. Odvtedy môj príjem stúpa každý mesiac.

To je rozdiel, žeeee?

A teraz navyše robím presne to, čo ma najviac baví. Presne to, čo je v súlade s mojím poslaním. Len a len vďaka tomuto kurzu a Stáninmu vedeniu. A preto ju nejkonečne milujem :)

Úplne rovnako to môže byť u Vás. Chceteeee?

Odporúčam všetkými jedenástimi. Kurz je urobený tak geniálne, že aj tie najväčšie blondíny a aj najstaršie korytnačky zvládnu všetko pravou zadnou. Fakt nekeciam :)

Ako bonus získate desiatky skvelých kamarátov v členskej sekcii a vzájomnú pomoc a spoluprácu. Kto nezažil, nepochopí.....preto okamžite KLIK na OBJEDNAŤ :) Keď sa stretneme na živej plážovej akcii, zaručene mi za toto nakopnute poďakujete :) a ja Vás s radosťou vyobjímam so slovami "Nekecala som, žeeeee?"

Miriam Štolfová
Miriam Štolfová
Živoucí ukázka toho, že zralé ženy s mnoha životními zkušenostmi mají v plážovém podnikání své místo :)

Stáňu znám a sleduju dva roky. Během této doby dokázala realizovat opravdu skvělé projekty, které jsou snem mnohých podnikatelů. Proto, když přišla nabídka, neváhala jsem a naskočila na „plážovou vlnu“. Moje intuice mě nezradila. Kurz Podnikání z pláže je přímo nabušený skvělými jednoduchými návody, pěkně krok po kroku, takže ho zvládnou i úplní začátečníci.

Kurz mě překvapil svým obsahem. Naučila jsem se, jak správně poskládat svůj web – blog, jak pracovat s FB, psát články, ebooky, zhotovení 3D obálky, až po automatický proces prodeje.

Na Kurzu nejvíce oceňuji Stánin jedinečný přístup a podporu, kterou nám poskytovala. Prošla jsem i nějaké jiné návody a kurzy zabývajicí se touto tematikou, ale musím zodpovědně říct, že Podnikání z pláže a Stáňa Mrázková, jsou č.1!

Pokud toužíte své podnikání rozjet na internetu, tak jedině s kurzem Podnikání z pláže!

Jana Červenkováwww.cervenkovajana.cz

Kurz podnikání z pláže byl nejlepší možnou investicí, jakou jsem udělala do sebe. Záměrně říkám do sebe a ne „jen“ do podnikání, protože tak, jak Stáňa Mrázková kurz vede, tedy srdcem, to nenajdete hned tak v nějakém kurzu. Nikdy bych se sama nedokopala k postavení vlastního webu, napsání ebooku ani změně myšlení v tom, jak podnikání uchopit. Jsem jí za to moc vděčná. Nespornou výhodou je i podpůrná skupina na Facebooku, je to třída plná nadšených žáků, kde když má jeden krizi, ostatní ho podrží, to se hned tak nevidí. Stáňo, děkuji, je to super projekt!

Štěpánka Čápováwww.stepankacapova.cz

Celý kurz Podnikání z pláže je jedna velká jízda. Někdy to sviští pěkně z kopečka, že je třeba si držet klobouky. Jindy přijde protikopec, potvora jeden, který je zase třeba vyšlapat pěkně z těžka nahoru. Nicméně na začátku nemáte nic a na konci... máte svůj web, články, i eBooky, komunikujete se svou komunitou na FB. Prostě paráda. A to všechno díky úžasné Stáně.

Stáňo, moc děkuji. Sice ještě nejsem na samém konci, ale vím, že tam dojdu a moje pláž bude naprosto super. Sama bych všechno tohle nedala...

Katerina Sorkova

Ahoj budúci člen plážového podnikania. Ak stále váhaš, či do kurzu vstúpiť alebo nie, tak ti dám pár tipov, prečo by si to urobiť mal: Chces si sam vytvorit svoju webovu stranku bez pomoci draheho web dizajnera? Chces sa posunut v online podnikani a nevies ako na to? Chces sirit do sveta svoj produkt/ skusenosti/ vedomosti vo forme e-booku? Ches vediet ako zalozit zaujimavu FB fan page, ktore priláka za par dni stovky ludi? Ak si si co len na jednu z otazok odpovedal ANO, tak si v spravnom case na spravnom mieste.

Toto vsetko som totiz dokazala uplne sama za pomoci kurzu Plazove podnikanie a obrovska vdaka Stáni, ktora cely cas stala pri nas a velmi nam pomahala. Presvedcit sa mozes na mojej webovej stranke http://www.onlygroup.sk/e-book-zadarmo/ alebo na fan page na FB s názvom Úspešný šéf. Tak nevahaj a pripoj sa k dalsej skupine plazovnikov!!!

Martina Šedlbauerwww.onlygroup.sk

Kurz byl a vlastně ještě je pro mě neuvěřitelný zážitek – skutečně... Stáňu jsem neznala, četla jsem jen jeden její článek o tom, jak sbalila děti, křečka a odjela do Španělska... to mi stačilo. Už jsem na jejích stránkách zůstala a dozvěděla se tak o kurzu. Do té doby jsem netušila, co je eBook, webhosting, doména, copywriter. Byla jsem těmito tématy absolutně nepolíbená. Sice přiznávám, jsem v kurzu velmi pozadu, ale jsem nadšená.

Díky kurzu jsem transformovala své podnikání a z lehce vyhořelé kadeřnice se stala tricholožkou se spoustou inspirace pro svou další práci. Jako bonus navíc jsem v kurzu našla spoustu bezvadných lidí, se kterými bych ráda zůstala v kontaktu. Děkuji.

Žaneta Krsková

"Mohu zůstat v posteli, když jsem unavená, nechat si doma dítě, když mezi svátky zavřou školku, nebo se taky na všechno vykašlat a odjet na vycházku do hor, když si to má duše žádá."

Markéta Strnadová

www.marketastrnadova.cz

Celou zkušenost Markéty si přečtěte níže.

Díky své práci a ZPŮSOBU, JAKÝM SE JÍ VĚNUJI, jsem čím dál svobodnější.

Mohu zůstat v posteli, když jsem unavená, nechat si doma dítě, když mezi svátky zavřou školku, nebo se taky na všechno vykašlat a odjet na vycházku do hor, když si to má duše žádá. Můj život opět dostává PŘIROZENÝ ŘÁD, který je v souladu s mými potřebami, namísto toho vnějškem nuceného.

Právě kvůli tomu jsem s Podnikáním z pláže začala a Stáňa mě provedla a i nadále provádí vším, co je k tomu potřeba. Ať už softwarovými technikáliemi, duchovními otázkami nebo normální lidskou podporou a sdílením.

Celá naše podnikatelská komunita je mi velikým životním požehnáním a jsem obrovsky ráda, že jsem její součástí.

Tuto formu podnikání doporučuji všem,kteří si přejí být SVOBODNÍ. V soukromém životě i ve své práci.

Markéta Strnadová
Markéta Strnadová
Vítězka druhé Plážové výzvy. Je mámou šestiletého syna, která se ze zaměstnané a unavené fyzioterapeutky stala úspěšnou podnikatelkou :)

Tento kurz naprosto předčil moje očekávání, jsem šťastná za moje rozhodnutí. Informace tak hodnotné, které byste hodně dlouho hledali všude možně, vzájemná podpora, zpětné vazby, nové nápady a přátelství ve skupině účastníků, individuální přístup, pomoc a spoustu překvapení od Stáni je k nezaplacení.

Motivace a úkoly mě posunuly hodně daleko, během chvilky mám vše, co potřebuji k podnikání, svůj web, články, grafiku, ebooky, email marketing, facebook fanpage a vše jsem si díky návodům vytvořila naprosto sama.

Hodnota kurzu je mnohonásobně vyšší než jeho cena, už se těším, co Stáňa vymyslí jako pokračování. Doporučuji všem, kteří chtějí v životě konečně dělat to, co je baví, a také těm, kteří by se bez nakopnutí nikam nedostali.

Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz

Milá Stáňo, kurz moje představy nemohl vůbec splnit a víš proč? Neměla jsem zdaleka ani páru, CO VŠECHNO MŮŽE OBSAHOVAT! Upřímně, ještě pěknou řádku týdnů mi potrvá, než všechny výživné informace strávím a hlavně na 100 % zužitkuji. A dalších pár měsíců se budu zabývat tím, co v kurzu nebylo podrobně rozpracováno, protože by se to tam prostě už nevešlo, ale co bylo doporučeno a kam jsme byli nasměrováni! Takže posílám velký DÍK!

Stanislava Kratochvílováblog.i-staveniste.cz

Nejdříve se mi do ruky dostala knížka Stáni Mrázkové o podnikání z pláže. Přečetla jsem ji jedním dechem a na vision board pro rok 2015 jsem si dala heslo „Podnikání z pláže“, i když jsem ještě vůbec netušila, jak to udělám. O měsíc později přišla nabídka tohoto online kurzu a já jsem neváhala ani den. Můj cíl bylo vytvořit si sama webovky, které budou moderní a zvládnu to sama. Chtěla jsem něco, kde dám vědět o svých prožitkových kurzech pro ženy a díky obsahu nabídnu světu to nejlepší ze sebe.

Zatím ještě přesně nevím, jestli napíšu někdy placený e-book. Nicméně vše, co jsem od kurzu očekávala, se splnilo na 120 %. Jsem ze stránek inspiraceZENY.cz opravdu nadšená a navíc mám skvělou novou FB fanpage www.facebook.com/ProbudVnitrniZenu.

Martina Filipováinspiracezeny.cz

Online kurz Podnikanie z pláže splnil svoj účel na viac, ako 100 %. Všetko čo som si o ňom naštudovala dopredu sa naplnilo. Ak mám pravdu povedať pochybnosti som nemala, nakoľko som vedela, že sa učím od profesionála. Naučila som sa sama vytvárať webové stránky, pracovať s ich obsahom, odhalila som tajomstvá online predaja a spoznala v online svete nových ľudí, ktorí chcú žiť a podnikať inak. Viem presne, ako napísať eBook a ako ho predať a tak budovať svoju vlastnú Online fabriku na peniaze.

Vstúpte do kurzu a urobte čo Vás Stáňa učí, a uvidíte, že všetko je možné. Môj výsledok tohto kurzu nájdete na www.martinabenesova.com, a to som predtým vedela na počítači obsluhovať MS Word a vyhľadávať veci na internete... stačili mi na to len dva mesiace:-)

Martina Benešováwww.martinabenesova.com

"Je to dva a půl roku, kdy jsem o Tobě slyšela poprvé, a až mě mrazí z toho, kde jsem byla tenkrát a kde jsem dnes. A to díky Tobě, Tvým skvělým a bezkonkurenčním kurzům, a hlavně díky Tvému úžasně lidskému přístupu."

Jára Bednářová

www.skolazvesela.cz

Celou zkušenost Járy si přečtěte níže.

Milá Stáňo, chci Ti ze srdce poděkovat za to, co děláš, a hlavně jak skvěle to děláš.

Je to dva a půl roku, kdy jsem o Tobě slyšela poprvé, a až mě mrazí z toho, kde jsem byla tenkrát a kde jsem dnes. A to díky Tobě, Tvým skvělým a bezkonkurenčním kurzům, a hlavně díky Tvému úžasně lidskému přístupu.

Dokážeš opravdu z každého vytřískat maximum, stačí, když ten dotyčný jen trošičku chce. Já kdysi tvrdila, že ničemu nerozumím a nic takového v mém případě nebude fungovat. Stejně tak jsem tvrdila, že prostě nepřekročím svou komfortní zónu. No a dnes se plážovým podnikáním živím.

Skvěle Ti to celé funguje a dokážeš člověka perfektně namotivovat ke změnám v jeho životě a naladit tak, aby vykročil směrem k té své pláži. A když nad tím tak uvažuju, tak vlastně se ani na té cestě k pláži moc nenamáháme, protože Ty nadšeně člověka táhneš tou cestou za ruku, a ještě ho upozorňuješ, které dveře má cestou otevřít a kterým se raději vyhnout.

A to vše jen proto, že Ty už jsi tou cestou prošla a máš chuť předávat své zkušenosti dál. Jsi prostě úžasná.
Je to až neuvěřitelné, co vše jsem za 30 měsíců zvládla, a já Ti za to moc moc děkuju, protože to každopádně je Tvoje zásluha. Díky! 

Jsem moc ráda, že jsem poznala Tebe a Tvou skvělou práci. Změnilo mi to život. Měj se krásně!

Jára Bednářová
Jára Bednářová
S PZP začala v červnu 2015 a měla pocit, že to fakt nedá. V červnu 2017 podala výpověď jako učitelka ZŠ, živí se svým podnikáním a cestuje s manželem po světě

Přečtěte si Jářiny příběhy na cestě k vlastnímu podnikání na blogu Podnikání z pláže:

Jsem blogerkou a autorkou ebooků. Já! Konzerva, která neměla nikdy v plánu opustit svou komfortní zónu. Konzerva, která se zdráhala napsat něco někam veřejně do diskuze a nějakému online podnikání byla na míle vzdálená. A jak se teda z konzervy stane online podnikatelka? Celé to začalo takhle…

 Stále více lidí se mě ptá, jak mé podnikání pokračuje dál, jak vypadá po dalším roce. Nejčastější dotazy jsou tyto dva: jestli by mě to uživilo a jestli ještě stále pracuji. Odpovědi jsou: ano a ano. Více v článku.

Milá Stáňo, já za kurz moc děkuji. Bylo mým snem mít svoje vlastní webové stránky, ale nevěděla jsem, jak na to. Je jednoduché je založit, ale je složitější vědět, jak je spravovat. Jak přiřadit adresy, obrázky, články, jak vytvořit eBook. To vše se mi podařilo a měla jsem radost nejen z celkového výsledku, ale také z toho, že jsem sama sobě i ve svých letech dokázala zvednout sebevědomí.

Byla jste skvělou učitelkou, která nás den po dni vedla celým procesem tvorby, denně s námi komunikovala a dávala nám rady a zpětné vazby. Pro mě byl a je tento kurz ojedinělou záležitostí, na kterou budu dlouho ve svém dalším osobním a profesním životě vzpomínat s vděčností a s radostí. Děkuji Vám, z celého srdce.

Irena Duškováirenaanna.cz

Nebudu psát o tom, co mi kurz přinesl, spíš zhodnotím jeho provedení. Nejen, že jsem se dosud s ničím podobným nesetkala, ale ani si něco podobného v oblasti vzdělávání neuměla představit. Pozitiva: Stánin nápad, kreativita, nasazaní, péče o klienty. Hodnotná náplň kurzu, přehlednost, plná využitelnost naučeného, šíře záběru informací, ... výčet by mohl být ještě dlouhý. Děkuji.

Jana Balcarovákorektury-balcarova.cz

"Vstoupila jsem do kurzu, aniž bych vůbec tušila, co všechno se tím rozhodnutím změní a že toto rozhodnutí je jedno z nejzásadnějších v mém podnikání!"

Renáta Pekařová

www.renatapekarova.cz

Celou zkušenost Renáty si přečtěte níže.

Na Facebooku jsem narazila na výzvu vstoupit do kurzu Podnikání z pláže. O celém projektu ani o Stáně Stiborové jsem nic nevěděla, měla jsem tři hodiny na to rozhodnout se a vstoupit, potom se kurz uzavíral.

Vstoupila jsem do něj, aniž bych vůbec tušila, co všechno se tím rozhodnutím změní a že toto rozhodnutí je jedno z nejzásadnějších v mém podnikání!

S odstupem času vím, že hlavní problém mého neprosperujícího podnikání byl v tom, že o online marketingu jsem nevěděla téměř nic. Rozumím dobře své práci – šití, ale to k prosperujícímu podnikání dnes nestačí!

V kurzu jsem pilně plnila úkoly a vstřebávala všechny nové informace. Díky novému blogu a eBooku zdarma jsem začala budovat svou databázi lidí, kteří mají zájem o to, co dělám. To bylo v roce 2015.

Pomalu a jistě se vše začalo rozjíždět. Začala jsem prodávat první eBooky, objednávky na eshopu přibývaly. 

V roce 2017 jsem vytvořila online školu šití. Jedu na tvůrčí tsunami! Zhmotňuji další své sny. 

To, co se mi teď děje, je jako příběh z pohádky...

A nic z toho by se mi nestalo, kdybych nepoznala tebe a online kurz Podnikání z pláže. Jsi úžasná a skvělá, měníš životy těm, kteří to chtějí a jsou na to připravení. Ukazuješ cestu, jak lze dělat to, co miluješ.

Opravdu to tak je. To pro případ, že bys o tom někdy pochybovala. Protože my šťastní a spokojení si málokdy najdeme čas poděkovat tomu, komu za to vděčíme. Cítím nesmírnou vděčnost a děkuji dni, kdy se naše cesty proťaly.

Renáta Pekařová
Renáta Pekařová
Švadlenka, která je krásným příkladem toho, jak lze řemeslo propojit s plážovým podnikáním :)

Už jsem nějaké online kurzy absolvovala a když se objevil Stánin kurz, hodně jsem váhala, jestli do toho mám jít, jestli to nebudou vyhozené peníze. Už po prvních týdnech jsem ale zjistila, že kurz PZP je naprostá špička, a Stáňa jako „koučka“ je úžasná, dokáže všechno jednoduše a prakticky vysvětlit, umí motivovat, vyhecovat, ale i povzbudit v těžkých chvílích.

A hlavně je celý kurz na rozdíl od jiných zaměřený na praxi, takže vás tak nějak „donutí“ udělat všechno, co potřebujete, a najednou zjistíte, že máte svůj blog, fanpage, e-book, věci, které jste třeba vždycky chtěli mít, ale nevěřili byste, že to zvládnete. Stáňo, děkuju!

Lenka Neubauerová

Vstupovala jsem do kurzu a papírově už jsem všechno měla. Své téma, blog, knížky, fanpage na Facebooku. A přesto mi kurz dal strašně moc. Ujasnila jsem si svou cílovou skupinu. Původní blog jsem rozdělila na dva nezávislé (o svobodné výchově a o zdravém stravování) a zřídila si navíc stránku se svým jménem, kam časem budu přidávat příspěvky z mé další vášně (férový marketing). Napsala jsem dva nové ebooky. Technicky rozběhala email marketing a eshop i bez Miowebu.

A i když se ve svém životě nebudu zdaleka spoléhat jen na internetové podnikání, tento kurz mi zapadl jako další dílek skládačky do mého života a dodal odvahu jít si za tím, co mě těší, naplňuje a mému okolí rozdává radost. Takže Stáňa Mrázková, jedno veliké a pokorné díky.

Veronika Hurdovawww.krkavcimatka.cz

Chcete podnikat s lehkostí a aby k vám peníze přicházely za práci, která vás baví? Dovedete si představit, že napíšete eBook o tom co znáte, umíte a co je vaše vášeň ? Tak vám můžu doporučit kurz Stáni Mrázkové – Plážové podnikání. Dokáže splnit vaše sny a přání a ukáže vám jak na to. Zároveň je velkým bonusem, že budete ve skupině lidí, kteří jsou nadšení, pozitivně naladěni a inspirováni, jako budete i vy. Já dávám nahoru nejen dva palce, ale obě ruce.

Milena Machurová

Ja im odkazujem, že som do nedávna ani poriadne nevedela zapnúť počítač a dnes mám vďaka tomuto kurzu vlastný web, blog, fanúšikovskú stránku na fb a eBoook a to som ešte len za polovicou kurzu, teším sa, čo ďalšie sa ešte naučím SKVELY KURZ!!

Marta Kluchovawww.martakluchova.sk

Když jsem do kurzu Podnikání z Pláže vstoupila, již jsem své webové stránky měla vytvořené a e-booky napsané. V Plážovém podnikání jsem se i tak dozvěděla spoustu nových, užitečných a praktických informací, které jsem mohla ihned aplikovat. Postupně jsem zjišťovala, že mám stále na čem pracovat.

Podnikání z pláže doporučuji všem, kteří chtějí ušetřit svůj čas i peníze, seznámit se se stejně naladěnými a inspirativními lidmi a získat know-how, které Vám pomůže právě na té Vaší cestě k pláži.

Ivana Černíkováwww.chuzeprozdravi.cz

Chtěli bychom Vám Stáňo velice poděkovat a pochválit Váš kurz, který nám velice pomohl nejen v ujasnění směru co chceme, kam směřujeme, ale konečně se nám podařilo jít do hloubky a v té jsme našli hodně přínosných nejen zjištění, ale i nápadů jak to vše udělat. Velice jsme rovněž ocenili, že jste postupně uvolňovala každý krok po jednom dni. To nás donutilo dělat kroky postupně a i když jsme měli často v tom nadšení chuť předbíhat, tady nám to nebylo dovoleno a každý krok jsme udělali poctivě a dávali jsme mu dostatek času a pozornosti. Děkujeme Stáňo:-).

Eliška a Andrzej Macuroviwww.financesusmevem.cz

"Moje plážové příjmy vyrostly na výšku 70 tisíc měsíčně, wou! Jen z prodeje e-booků!

Už nechodím do práce a věnuji se svému snu, pomáhám lidem ve vztazích i nemocech, a to, co do toho dávám, se mi mnohonásobně vrací..."

Lenka Krůpová

www.lenkakrupova.cz

Celou zkušenost Lenky si přečtěte níže.

Milá Stáňo,
chtěla bych ti moc poděkovat. Nejspíš nejde slovy vyjádřit to, jak moc jsi mi v životě pomohla. Nepřestanu být nikdy dost vděčná tobě, Jirkovi a také sobě, že jsem se před více než rokem rozhodla nebát se a jít za svým snem v Podnikání z pláže a později na Plážovou střední.

Jsem přesvědčená, že jsi tou nejlepší učitelkou. Citlivou, milou, laskavou formou jsi mě naučila spoustu věcí, které bych bez tebe neuměla. Díky Jirkovi jsem pochopila propagaci Facebooku.

A tak vydělávám, jak říkáš, „milé“ peníze, o kterých by se mi dříve ani nesnilo.

Dnes jsem poslala do světa svůj 7. e-book. Moje plážové příjmy vyrostly na výšku 70 tisíc měsíčně, wou! Jen z prodeje e-booků! I když jsou v tom náklady za reklamu, daně atd. Pro mě je to jako neskutečný sen.

Už nechodím do práce a věnuji se svému snu, pomáhám lidem ve vztazích i nemocech, a to, co do toho dávám, se mi mnohonásobně vrací, a nemluvím jen o penězích. Ještě jednou ti moc děkuji.

Lenka Krůpová
Lenka Krůpová
Díky kurzu Podnikání z pláže našla cestu jak pomáhat ve velkém množství lidem najít souvislosti těla, mysli a duše, pochopit poselství nemoci nebo problémů ve vztazích, aby žili spokojený život

Mozem povedat, ze ked som vstupila prvy den do kurzu tak ma ohromne prekvapil svojou prepracovanostou a hlavne Stana do toho dala celu svoju dusu. Nie je to moj prvy kurz, tak samozrejme mozem i porovnavat a povedat ze ten kurz je jeden z najlepsich do akeho som sa ja pustila. Prvy modul ma donutil pracovat na sebe kazdy den a vidim za sebou kopec prace. Tu na FB to zije, ludia si tu pomahaju a radia, je tu krasna pozitivna energia a to vsetko vdaka Stani :) Takze nevahajte, vrele vam kurz Podnikani z Plaze odporucam :)

Jolka Williams

Jsem z prvního kola 2015 a díky tomuto kurzu se mi změnil pohled na podnikání. Podnikam od roku 2012, vzdy jsem touzila po svobodnem podnikani a to se mi diky tomuto kurzu naplnilo. Zjistila jsem, že to jde snadno. :) A moje finanční výsledky jsou také zcela jine - samozrejme není to za noc, ale vytrvalou a soustavnou práci a budováním svého podnikani peníze přichází. Cestuji po světe a firmu vedu odtud, kde právě jsem. Jsem vsudezdejsi :)

V roce 2017 jsem také vydala svuj Jazykový diář - www.solisortus.cz/jazykovy-diar, který bych bez podnikání z plaze nevydala a hlavně, neprodala v takovém množství. Navic ke kurzu je spoustu bonusů a Stáňa, ktera vás krůček po krůčků provede. Zaměříte se nejen na podnikání, ale hlavně i osobní růst, bez kterého by člověk daleko nedošel.

Za me to byla nejlepší investice a nejhodnotnější kurz, který jsem si kdy koupila. A který jsem s láskou studovala a preklopovala do praxe. 1*

Markéta Králová

Kurz Podnikání z pláže mě stejně jako Stánina kniha nakopává směrem k pláži a funkčnímu plážovému podnikání. Jedinečný, osobní přístup lektorky s úkoly, kdy jdu přímo do akce. Při těchto úkolech cítím, jak se formuje má cesta na pláž a zažívám mnoho AHA momentů, které mě posouvají k životu, který si přeji žít.

Michal Kolář

Dřív jsem byla manažer v korporátu s vysokým platem a pracovní dobou od nevidím do nevidím. Rozhodla jsem se jít na volnou nohu, jako lektor. Kurz Podnikání z pláže mě neskutečně posunul, jsem z ročníku 2015.

Teď mám dva weby, založila jsem obor Psychologie fontů, který v ČR ani na světe neexistuje, živí mě kombinace offline a online podnikání - konzultace, školení, články. A hlavně mě hrozně baví, že můžu bádat, dělit se o výzkum fontů se všemi, kteří jim nerozumí, a přitom žít i svůj život - 3 děti, malování, čtení. Je to adrenalin, ale návykový. :-D

Andrea Grigerová

Kurz Podnikání z pláže je první krok k velké osobní výzvě, nutí mě mobilizovat skryté rezervy, nakopává mou kreativitu a drží mi pracovní tempo. Bez kurzu bych postupovala podle ebooku, ale chyběla by mi zpětná vazba a jakýsi osobní závazek, že se do toho prostě musím opřít a dokázat to a nelenošit .

Štěpánka Čápová

"Dva roky zpátky jsem byla úplně na nule... 

Dnes mám rozkvétající podnikání a díky internetu mohu šířit svoji lásku k hudbě a nadšení pro hru na klavír mezi tisíce dalších lidí."

Eva Suchánková

www.evasuchankova.cz

Celou zkušenost Evy si přečtěte nebo pusťte ve videu níže.

Ahoj Stáni, chtěla jsem ti za všechno strašně moc poděkovat.
Dva roky zpátky jsem byla úplně na nule, nikdo mě neznal a měla jsem jenom velký sen a malý pytlíček odvahy. Dnes mám rozkvétající podnikání a díky internetu mohu šířit svoji lásku k hudbě a nadšení pro hru na klavír mezi tisíce dalších lidí.

Před dvěma lety mi totiž vesmír postavil do cesty tebe a tvůj kurz Podnikání z pláže a já jsem strašně vděčná za to, že se to stalo.

Díky tvému kurzu, tvým návodům, radám a úplně neuvěřitelné podpoře, která vlastně pořád pokračuje jsem dokázala překonat samu sebe a vydat se na cestu za svými sny.

Za to všechno ti platí srdečný moc velký DÍK, spoustu lásky! Děkuju!

Eva Suchánková
Eva Suchánková
Vítězka třetí plážové výzvy. Učitelka klavíru, které zdánlivě offline profesi úžasně propojila s online podnikáním :)

Absolvovala som online kurzy, ktore ma velmi posunuli v rozhodovani co chcem robit. Vedela som v podstate ako by som mala zacala, ale stale mi chybal ten " start" Nahodou mi prisla ponuka na objednanie knihy Podnikani z plaze...Po jej precitani som bola nadsena a objednala si tento kurz... A som nadsena este viac, lebo to je presne to, co mi k mojmu startu chybalo :) Stana to vsetko urobila s laskou a jej pozitivna energia sa prenasa urcite na nas vsetkych :) Dakujem

Marta Vacho

Už po přečtení Stániny knihy, a potom e-booku Jak napsat e-book za 14 dní jsem se začala vidět se svým e-bookem:-). Pravda je ale taková, že to nebude pro mne úplně jednoduché. Je to trochu rychlé, a hlavně se bojím technické stránky tvoření. Ale Stáňa všechny naše obavy hned převádí na další akce. Jsem přesvědčená, že pod jejím vedením své e-booky všichni vytvoříme.Těším se a děkuji.

Lenka Blahutová

Asi posledného pol roka mi bežalo hlavou, že to čo robím na mojej stránke www.krajsiden.sk vrátane mojich dvoch kníh napriek všetkému vloženému nadšeniu a energii a obsahu, o ktorom viem, že ľuďom pomáha, fungujú tak na 20% svojho potenciálu. Teraz po dlhom čase cítim, že sú tu nástroje pomocou ktorých to dokážem zmeniť. Viem, že to nebude zadarmo (a nemyslím tým len peniaze), ale posledné dni mi opäť znie v hlave: "Urob dnes niečo za čo sa Ti Tvoje budúce ja poďakuje" <3 The time is now.

Zuzka Melly Koščová

Je mnoho důvodů PROČ NE, ale ještě více proč ANOO! Hlodá vám v hlavě červíček nespokojenosti, tak jako mě? Víte, že takhle už dál nechcete, ale nevíte jak na to? Sami? Odpověď je uvnitř kurzu.

Každý kdo vnitřně touží po změně, malé či velké, má otevřené dveře do kurzu, ale hlavně k srdci Stáni. Ona je tou inspirací, která vás navede k úspěchu, ukáže vám už prošlapanou cestu. Získáte kolem sebe spousty odvážných lidí, odhodlaných k velkým věcem. Už první modul mě pěkně "nakopnul" a hlava i srdce se rozjely... bezva jízda :D

Ivana Cikánková

Koncom roku 2014 som bola už pred spustením vlastného ebooku.V tom prišla Stanin kniha a potom kurz Podnikanie z pláže. Všetko ohladom mojho eBook som pozastavila a urobila som dobre. Prečo ?: Pretože, budem mať vďaka absolvovaní kurzu svoj ebook vylepšený množstvom dobrých rád a tak predídem chybám.

Jana Bakičová-Bieliková

"Po necelých dvou letech mám stránky, komunitu kolem sebe, napsala jsem tištěnou knihu, kterou má po dvou měsících od vydání přes 700 lidí."

Tereza Broschová

www.terezabroschova.cz

Celou zkušenost Terezy si přečtěte níže.

Po narození svého prvního syna v roce 2012 jsem se rozhodla, že si budu vydělávat tak, abych mohla být s dětmi doma. Netušila jsem jak, ale věřila, že něco takového musí existovat. V roce 2016 se ke mně dostala informace o kurzu Podnikání z pláže. Vypnula jsem rozum, poslechla intuici a vstoupila. A začaly se dít věci …

Po necelých dvou letech mám stránky, komunitu kolem sebe, napsala jsem tištěnou knihu, kterou má po dvou měsících od vydání přes 700 lidí. Díky funkčnímu podnikatelskému modelu, který jsem se naučila v kurzu, ji prodávám svým fanouškům a mám tak 100% z výdělku.

Teď chystám online kurz (opět podle navazujícího kurzu Stáni) a vím, že mě to zase posune v podnikání dál. Podnikání z pláže je začátek, kterým ta úžasná jízda online podnikáním teprve začíná. Není to zadarmo - chce to vytrvalost, víru v sebe, neustále se zlepšovat a posunovat a mít dobré vedení.

Kurz je udělaný tak, že vám nejenom otevře dveře do online světa, naučí marketingové strategie, které fungují, ale hlavně vám otevře dveře do vašeho nitra, k tomu, kdo opravdu jste a co chcete ve svém životě dělat. To je na Stánině kurzech totiž to jedinečné, co nikde jinde nenajdete.

Tereza Broschová
Tereza Broschová
Máma dvou synů a průkopnice paleo stravy v České republice :)

Poslechla jsem svou intuici i vnější znamení a vstoupila. A jsem za to ráda. Kurz je jednoduchý, jasný, pečlivě zpracovaný a skvěle vás navede k tomu, co je podstatné. Líbí se mi moc, proto jsem si dnes dokoupila i VIP sekci. Tento kurz je tvořen s láskou a je to cítit z každého kroku.

Lenka Siwková

Vstupujete do vlaku, který od začátku jede na plné obrátky. Pokud budete sdílet své myšlenky, budete otevření a zvědaví, vždy se dočkáte zpětné vazby a podpory ostatních členů.

Kateřina Polanská

Milí noví spolužáci, vítejte v úžasné komunitě podobně smýšlejících lidí, kteří se navzájem podporují a pomáhají si. Já sama jsem z toho nadšená, protože v reálném životě bych kolem sebe tolik podpory jen těžko hledala. Vím, že i když to možná nedotáhnu až na pláž, tak ta společná cesta mi hrozně moc dá a nikdy toho nebudu litovat. Je báječné být součástí komunity tolika skvělých lidí.

Libuška Štěpánková

Už jsem v životě prošla hodně nejrůznějšími školeními a kurzy, ale tohle je prostě ten nejpromyšlenější a nejpropracovanější ze všech. V naši FB skupině vás vítáme s otevřenou náručí i myslí a hlavně ochotou pomoci s jakýmkoli úkolem, který od Stáni dostaneme. Ta energie je tu úžasná a motivující.

Klaudie Fachinelli

Tento kurz ti doporučuji, pokud to myslíš že svým online podnikáním vážně, kurz tě nakopne do akce a pokud nemáš nápad v čem na internetu podnikat, dostaneš spousty nápadů, aspoň já to tak měla :) cítím velké vzrušení být ve skupině stejně naladěnych lidiček :)

Romča Sedláčková

Velmi se mi na kurzu líbí nejen jeho profesionální pojetí, ale také přístup Stáni. Neposílá nám totiž jen úkoly a videa, ale živě se zapojuje i do naší komunikace ve facebookové skupině. A to je strašně fajn, protože mám pocit, že tím jasně dává najevo, jak moc jí záleží na našem úspěchu. Je to skvělá podpora!

Veronika Vachoutová

Je to nejlépe zpracovaný kurz, jaký jsem absolvovala. Je "živý", promyšlený, Stáňa jej dělala s citem a je znát, jak to má pěkně promyšlené. Za týden se Stáňou jsem udělala více než za rok sama jen s literaturou, e-booky, semináři a podobně.

Skoro rok mám v šuplíku e-book a jsem ráda, že jsem jej nepustila do světa. Špatné téma, obsah má malou přidanou hodnotu pro zákazníka. Až teď, po prvním týdnu v kurzu jsem zjistila, jaké je moje téma a jaké informace by mohly ostatním pomoci. Už jenom pro tohle to stojí za to. Jdu sice krok za krokem jako ve školce, ale u mně to funguje Stáňo díky!

Romana Vašendová

Dobrý den Stáňo, chtěla jsem Vám moc poděkovat za tento kurz, já jsem se do něj prostě zamilovala :-) Před rokem jsem si koupila Vaše eBooky a od té doby již jeden eBook prodávám. Vaše eBooky byly velkým přínosem.

Když si teď ale zpětně vzpomenu na to, jak jsem se prodírala tvorbou textů a hlavně webových stránek a jaké počáteční investice jsem měla (především za web s e-shopem) a teď jsem ve Vašem kurzu, kde je vše tak nádherně jasně a podrobně popsané, tak je mi až skoro líto, že tento kurz nebyl před rokem :-)

Jsem ráda, že jste jej vytvořila a společně s plážovou platformou je to pro mne zázrak roku :-) Nikdy by mě nenapadlo, jak moc mě bude bavit tvořit svůj web od začátku do konce a že si já odpůrce facebooku zamiluju tvorbu fanpage a vše s tím spojené. Moc děkuji, že děláte to, co děláte :-) Krásný den!

Eva Paclíkováwww.lawofattraction.cz