Alice Kirš doporučuje 
online kurz Stáni Mrázkové
Podnikání z pláže ®

Už 6 let se považuji za plážovou podnikatelku. Mohu pracovat kdykoliv a odkudkoliv a dělat to, co mě baví.

V rámci značky Ženy ženám jsem s inspirujícími a zajímavými lidmi vytvořila několik vzdělávacích online programů, napsala knihu, kterou četlo přes 9000 žen, uspořádala živé semináře pro stovky lidí a 3 velké konference, rozjela blog s půl milionem čtenářek ročně, FB stránku s 81 tisíci fanoušky a vybudovala komunitu 53 tisíc žen, kterým na sobě záleží.

Vedle toho už 10 let žiju v krásném a spokojeném vztahu a několik měsíců v roce trávím v zahraničí - většinou na pláži :).

Tenhle můj příběh mnoho lidí velmi inspiruje a přitahuje, já jsem za něj i za život, který žiju, velmi vděčná. A jsem vděčná i za Stáňu, která si splnila své sny - hlavně ten o plážovém podnikání.

Mám velkou radost, že vám dnes můžu společně s ní ukázat její životní příběh a také praktický online kurz Podnikání z pláže, jehož je Stáňa autorkou.

A teď už jí předávám slovo... Nechejte se inspirovat!

Alice Kirš

Alice Kirš


+ DÁREK od Alice ke kurzu Podnikání z pláže najdete níže na této stránce. :-) 


Přišel čas změnit své sny v plány a vydat se na cestu k Vašemu podnikání z pláže :)

Dejte si za cíl žít takový život,
ze kterého si nemusíte brát dovolenou

Jak Vám v tom můžu pomoct se dozvíte ve videu:

Kurz otvírám tento rok pouze jednou - a to teď v lednu 2018. 

Jsem moc ráda, že jste tady a že vás tímto mohu pozvat do dalšího ročníku oblíbeného online kurzu Podnikání z pláže.

29. ledna 2018 startuje čtvrtý ročník kurzu a já vás zvu na dobrodružnou cestu, na které položíte základy svému vlastnímu podnikání.

Vybudujete si také svůj blog, fanpage, napíšete eBook, ale také objevíte sami sebe a posunete se ve svém životě mílovými kroky vpřed.

Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby mohl taky podnikat z pláže? Vytvořit web, psát články, dělat email marketing, facebook, automatizovaný prodej...  Pro mnoho lidí španělská vesnice vzbuzující obavy, že podnikání z pláže je jen pro vyvolené.

Na první pohled to může vypadat natolik složitě, že to mnohé odradí. Často se strachem: nejsem technický typ, neznám svoje téma, nerozumím online marketingu, mně se to nepovede...

Dobrá zpráva ale je, že i přes to všechno to i VY můžete zvládnout! 

Možná právě vy jste žena, od které za rok nebo dva uslyším:

Chtěla jsem ti ze srdce poděkovat... Je to dva a půl roku, kdy jsem o Tobě slyšela poprvé, a až mě mrazí z toho, kde jsem byla tenkrát a kde jsem dnes.

A to díky Tobě, Stáňo. Já kdysi tvrdila, že ničemu nerozumím a nic takového v mém případě nebude fungovat. No a dnes se plážovým podnikáním živím.
Jára BednářováS PZP začala v červnu 2015 a měla pocit, že to fakt nedá. V červnu 2017 podala výpověď jako učitelka ZŠ, živí se svým podnikáním a cestuje s manželem po světě
Ahoj Stáňoooo!!!!!
No to je mazec! Dneska mám svátek a na FAPI vyšel první milion!!!!!!!!!!! :-D Rok od začátku prodeje Vyprošťováku! To je pecka! Fakt ti za všechno moc děkuju. Žiju díky tobě úplně novej život.
Markéta StrnadováRok po startu online kurzu PZP. Je mámou šestiletého syna, která se ze zaměstnané a unavené fyzioterapeutky stala úspěšnou podnikatelkou :)

Záměrem tohoto kurzu je provést vás krok za krokem jak technickými, tak marketingovými základy online podnikání, a to pomocí srozumitelných, funkčních a v praxi ověřených postupů a návodů.

Zároveň vás jemně povedu do hloubek vaši duše k objevení toho, KDO jste a jak hodnotný je váš PŘÍBĚH a ZKUŠENOSTI, abyste pak svými dary ve své plné síle mohli obohacovat tento svět. 

Provedu vás stejnou cestou, kterou jsem první roky mého online podnikání procházela já.

Když jsem v únoru 2013 prodala svůj první eBook, byla jsem naprosto nadšená.

Říkala jsem si tenkrát, že kdybych prodala deset eBooků měsíčně, nemusela bych se starat o placení nájmu mého havířovského bytu.

Pracovala jsem tenkrát na full time jako marketingová manažerka pro jiné projekty.

Jedna dcera měla čtyři roky, druhá šest a já jsem na své vlastní plážové podnikání jsem měla přibližně čtyři hodiny týdně...

Vím, že to můžete mít podobně,
a proto je kurz udělán s ohledem na váš
čas a energii :) 

Jednotlivé úkoly jsou dělány tak, aby vám ve všedních dnech zabraly přibližně hodinu času. V některých fázích kurzu to bude méně, v jiných více. Ale je to zvládnutelné.

Mívám v kurzu velmi často:

 • mámy několika dětí, které prochází kurzem po večerech,
 • zaměstnané ženy i muže, kteří mají omezený čas na to se kurzu věnovat,

A přesto i žena s třemi malými dětmi nebo máma na mateřské tvořící si svůj byznys po večerech může za pár měsíců vydělávat díky svému plážovému podnikání opravdu milé peníze, třeba jako Míša:

Změnila jsi mi život a nikdy nikdy nikdy ti za to nepřestanu být vděčná! Za pár dní to budou dva roky, co se nám narodil Oliver, a já si úplně přesně pamatuji, jak jsem se dívala na úvodní video tvýho kurzu a před očima pořád viděla ty dvě čárky na těhotenským testu a přísahala jsem sama sobě, že to dám.

Nikdy bych nevěřila, že si sama vytvořím dva krásný weby, budu s nadšením psát články a točit videa, napíšu knihu, kterou za rok přečte víc jak 7 500 žen, nebo budu provázet ženy online kurzy a sdílet s nimi svoje dary a to, co jsem se v životě a ve světě ženské krásy naučila. A co víc, že fakt budu mít svoji firmu a obrat za prvních 7 měsíců jejího života přes 700 tisíc korun!

A to jen díky tobě a tomu, že jsi tak úžasná učitelka, která mi ukázala, že pomáhat lidem je to nejvíc, co pro svět můžeš dělat. Děkuju Vesmíru za to, že mi tě poslal do cesty, a děkuju tobě, že děláš věci s obrovskou upřímností a láskou a dáváš lidem příležitost plnit si sny!
Michala Němcová MěřínskáZáklady svému online podnikání položila jako pracující těhotná manažerka a úspěšně pokračuje jako máma na mateřské :)

Třeba to máte podobně. Je možné, že si chcete jen přivydělat více peněz ke stávajícímu zaměstnání nebo rodičovskému příspěvku a víte, že tomu budete věnovat jen pár hodin týdně, jako jsem to měla na začátku já.

Já jsem už v prvních dvou letech prodeje svého eBooku vydělávala průměrně 40 tisíc měsíčně právě touto cestou, ale nestalo se to přes noc.

První měsíce byl nárůst pozvolný a tak vám už předem říkám, že vám neslibuji zbohatnutí přes noc ani rychlé prachy.

Už za dva nebo tři měsíce od prvních krůčků v kurzu možná budete slavit svou první objednávku eBooku...

...a během pár měsíců začnete stabilně vydělávat třeba pět nebo deset tisíc měsíčně navíc. Tak vypadají obvyklé začátky studentů v mých kurzech v prvních měsících, přestože jsou i úspěšní studenti, kteří hned v prvních měsících začnou stabilně vydělávat prodejem svých eBooků vysoké částky.

Kurzy už ale běží od roku 2015 a tak vidím i dlouhodobou cestu mých plážovníků.

Někdy až v druhém roce podnikání ti, kteří na této cestě vydrží a trpělivě postupují vpřed, začínají vydělávat i desetitisíce měsíčně, statisíce ročně a ti nejlepší slaví i své první půl miliony za rok. :)

Dnes jsem poslala do světa svůj 7. e-book. Moje plážové příjmy vyrostly na výšku 70 tisíc měsíčně, wou! Jen z prodeje e-booků! I když jsou v tom náklady za reklamu, daně atd. Pro mě je to jako neskutečný sen.

Už nechodím do práce a věnuji se svému snu, pomáhám lidem ve vztazích i nemocech, a to, co do toho dávám, se mi mnohonásobně vrací, a nemluvím jen o penězích. Ještě jednou ti moc děkuji.
Lenka Krůpová

Je jen na vás, kam vás dovede cesta,
na kterou vás teď zvu.

Základní myšlenkou je prodávat vlastní eBooky, pracovat kdykoli chcete, dělat něco, co vás baví a naplňuje a mít možnost dělat to kdekoli na světě. A přesně toto se v online kurzu Podnikání z pláže naučíte.

 • WEBOVÉ STRÁNKY
  Vytvoříte si vlastní webové stránky a to i v případě, že nejste technicky zdatní
 • BLOG A PSANÍ ČLÁNKŮ
  Naučíte se psát poutavé články na blog, které budou vaše čtenáře bavit a přinášet jim hodnotu
 • EXPERTNÍ AUTENTICKÝ PŘÍBĚH A EBOOK ZDARMA
  Naučíte se, jak skrze vlastní expertní autentický příběh sdílet se světem to, kdo jste a co jste se na vaší cestě naučili a to různými způsoby, jako jsou právě blogové články, eBook zdarma, příspěvky na sociálních sítích a podobně.
 • FACEBOOK
  Vytvoříte si vlastní facebookovou stránku, jako mám já například stránku Podnikání z pláže, na které si začnete budovat vlastní komunitu lidí, které zajímá vaše téma.

  Naučíte se, jak takovou stránku vést, jak vytvářet poutavé příspěvky, které se šíří, jak díky facebooku přivádět na své webové stránky návštěvnost, zabrousíme i do základů propagace na facebooku.
 • EMAIL MARKETING
  Naučíte se funkční techniky email marketingu, začnete si budovat databázi pravidelných čtenářů a fanoušků, a naučíte se, jak s nimi komunikovat poutavě a tak, aby je vaše emaily bavily a neobtěžovaly.
 • STRATEGIE
  Skrze toto všechno si vytvoříte systém, který vypadá sice na první pohled docela neprodejně, nenátlakově, pohodově, ale je v něm ukrytá strategie, která stojí za celým mým podnikáním a každý den díky tomu prodávám své eBooky, knihy a online kurzy.
 • AUTOMATIZACE PRODEJE
  Naučíte se nastavit si své podnikání tak, aby fungovalo "samo od sebe" a přivádělo k vám nové čtenáře, fanoušky a platící klienty, ať jste kdekoli na světě.
 • PRAKTICKY KROK ZA KROKEM
  To budete umět nejen teoreticky, ale především si všechno krok za krokem v kurzu uděláte prakticky. To považuji za nejdpostatnější. :)

Teď to může vypadat, že je toho strašně moc a polovině z toho ani nerozumíte, o čem to vlastně mluvím. To vůbec nevadí.

Mám talent rozporcovat velkého mamuta na malá stravitelná sousta a přesně takto je kurz postaven.

Budete dostávat maličké porce, každodenní úkoly, kde se budete malými krůčky posunovat vpřed.

Kurz je perfektně připravený, poskytuje podrobný popis vlastní cesty, praktické rady a skvělé tipy. Kombinace textu, videa, pracovních listů a podpory na facebookové skupině je skvělým vybavením na jakoukoli cestu za vlastním podnikáním a životním snem.
Nina Suchomelová
Kurz je prepracovaný do najmenších detailov po všetkých stránkach, marketingovej, psychologickej i technickej. Technické postupy ma ako laika posunuli vpred a dodali mi odvahu pokračovať. Stáňa bola v priebehu kurzu stále dostupná a reagovala na prípadné otázky mimoriadne rýchlo.
Zuzana Riháková
Tohle jsem rozhodně nečekala! Myslela jsem si, že se něco naučím a budu čerpat teoretické know-how, ALE to, že jsem si za 2 měsíce postavila nový vlastní web, napsala dva eBooky zdarma a jeden placený, pronikla do základů email marketingu a ještě našla partu prima spolužáků, to by mě nikdy nenapadlo!
Tereza Kramerová

A už za tři týdny od startu kurzu budete mít své webové stránky, první články na svém hezky a profesionálně vypadajícím a blogu přivítáte první čtenáře, stejně jako fanoušky na své facebookové stránce.

No a protože nikdy nevíme, kam nás zavedou cesty života, tak je možné, že kurz Podnikání z pláže vám otevře úplně nové obzory v jiných oblastech života, obzory, o kterých jste nikdy ani nesnili.

Třeba vydáte vlastní knihu, jako někteří mí plážoví studenti... (Přestože psaní a vydávání knihy v kurzu neučím, ale objevili v sobě odvahu a využili strategie pro prodej, které se v kurzu PZP naučili. )

Dostanete se do televize, budou s vámi dělat rozhovory v časopisech nebo se stanete hvězdou pódií na živých seminářích, konferencích a workshopech...

Tohle jsou věci, které vás nenaučím přímo, ale které se velmi často dějí mým plážovníkům v okamžiku, kdy začnou být díky internetu vidět, kdy začnou díky technikám z kurzu podnikání z pláže sdílet to, co umí, s čím mají zkušenosti a začnou si jich všímat lidé po celém Česku i Slovensku.

Možná je to v tuto chvíli pro vás nepředstavitelné a to nevadí. Není potřeba vidět celou cestu. Myslí bychom nikdy nevymysleli to, co pro nás život umí přichystat. A tak je fajn znát první důležité kroky a právě těmi vás v kurzu provedu.

Představte si, jak se uprostřed zimy a smogové sezóny seberete a odletíte do teplých krajin, kde dýcháte vzduch s vůní oceánu a chodíte celý den v plavkách a vaše děti se
čachtají v bazénu.

Je to úžasné.

Stejně tak je úžasné ráno vstávat a vědět, že můžete dělat jen to, co chcete a co vás baví. 

Já jsem ušla kus cesty za svým podnikáním z pláže a stálo mě to spoustu testování, hledání, tvoření, energie, studování nejrůznějších materiálů, a teď už mám systém, který skvěle funguje. Vy už nemusíte věnovat měsíce hledání toho správného způsobu, protože já jsem ho už objevila pro vás. Prošlapala jsem vám cestu a teď vás po ní provedu doslova za ruku. 

Když jsem byla poprvé surfovat a uvědomila jsem si, že bez učitele, který mi vysvětlil základní pravidla, bych se pravděpodobně utopila po prvních pěti minutách. Vím, že naučit se to alespoň trochu bude náročné, ale kdybych se do toho pustila sama, nenaučila bych se to nikdy. 

S podnikáním z pláže je to podobné...

Za roky 2015 - 2017 se kurzu zúčastnilo celkově 2 044 lidí 
skvělých lidí, kteří si v rámci kurzu nazvájem radí, pomáhají a podporují se. A toto vám vzkazují:

Velmi se mi na kurzu líbí nejen jeho profesionální pojetí, ale také přístup Stáni. Neposílá nám totiž jen úkoly a videa, ale živě se zapojuje i do naší komunikace ve facebookové skupině. A to je moc fajn, protože mám pocit, že tím jasně dává najevo, jak moc jí záleží na našem úspěchu. Je to skvělá podpora!
Veronika Vachoutová
Už delší dobu jsem přemýšlela o tom, že bych vytvořila webové stránky. Věděla jsem O ČEM, ale nevěděla jsem, K ČEMU by měly směřovat a hlavně JAK vše provést. Po přečtení Stánina eBooku Jak napsat eBook za 14 dní jsem už věděla, že chci vytvořit eBook, ale otázkou stále zůstávalo JAK.

Nikdy jsem se neodhodlala ani k registraci domény, natož cokoli jiného. A nebýt kurzu Podnikání z pláže, asi bych pořád ještě jen snila. Teď se mi pod vedením skvělé učitelky za dva měsíce vybudovala fungující stránky, napsala dva eBooky a víte co? Je o ně zájem! Funguje to!
Klaudie Fachinelli
Online kurz Podnikanie z pláže splnil svoj účel na viac, ako 100%. Všetko čo som si o ňom naštudovala dopredu sa naplnilo. Ak mám pravdu povedať pochybnosti som nemala, nakoľko som vedela, že sa učím od profesionála.

Naučila som sa sama vytvárať webové stránky, pracovať s ich obsahom, odhalila som tajomstvá online predaja a spoznala v online svete nových ľudí, ktorí chcú žiť a podnikať inak. Viem presne, ako napísať eBook a ako ho predať a tak budovať svoju vlastnú Online fabriku na peniaze. Vstúpte do kurzu a urobte čo Vás Stáňa učí, a uvidíte, že všetko je možné.
Martina Benešová
Online kurz Podnikání z pláže Stáni Mrázkovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem.

Celé sa to u mňa spustilo až vtedy keď som sa rozhodol vstúpiť do kurzu Podnikání z pláže, ktorý ma pohodlne, krok za krokom previedol celým procesom od výberu témy, napísania ebooku až po jeho uvedenie na trh. Jednoducho super. Od prvého okamihu som bol z tohoto programu nadšený, venoval som sa mu a práve vďaka nemu bol za dva mesiace môj ebook na svete aj s webstránkou a ostatnými nevyhnutnými nastaveniami.

Online kurz Podnikání z pláže naozaj odporúčam každému kto si chce v krátkom čase vytvoriť svoj ebook a podnikať na internete. Nepoznám u nás lepší a efektívnejší kurz, ktorý by sa tejto téme venoval.
Miloslav Ježowww.miloslavjezo.sk

Považuji za důležité říct, že vás nezvu na procházku růžovou zahradou

Zvu vás na cestu, kterou lemuje mnoho výzev, někdy i strach, že to nedáte nebo nejste dost dobří nebo vám to nevyjde, bude se objevovat obava, že to zvládli ostatní, ale vy na to nemáte...

A ano, i to se může první měsíce dít. Někteří plážovníci začali vydělávat už po dvou měsících, ale někteří šli tuto cestu mnohem pomaleji a své první eBooky začali prodávat třeba po roce.

A to je v pořádku.

Můžete jít vlastním tempem!

Samotný online kurz sice jede ve svižném tempu a trvá osmu týdnů. Ale vy budete mít přístupy do kurzu navždy a to i s aktualizacemi, které rok co rok dělám. Takže můžete jít vlastním tempem.

Viděla jsem už tolik úspěšných projektů z nejrůznějších oblastí, které skvěle fungují online.

Učitelka ze základky, malířka, nutriční poradkyně,
lektorka angličtiny, milovnice cestování,
kartářka, fyzioterapeutka, make-up artistka,
porodní astistentka,
učitelka klavíru, logopedka,
průvodkyně lidí po krajině jejich mysli a další... 

To jsou všechno ženy, které své zkušenosti zabalily do svého podnikání a úspěšně dnes prodávají své eBooky. Stejně jako mámy, které se skrze mateřství dostaly ke...

...kontaktnímu rodičovství, šátkování, paleo stravě,
masáži miminek, vaření pro děti,
a nebo taky tvůrčí ženy milující vytváření šperků, š
ití pomocí speciálních technik, háčkování, paličkování.

A mnoho mnoho dalších oblastí, které se možná na první pohled zdály tak fyzické a nereálné dělat skrze online podnikání z pláže a přesto díky mému kurzu Podnikání z pláže tyto ženy objevily cestu a dnes už mají fungující byznys.

Otázkou už není, jestli to funguje nebo ne.

Otázkou je, jestli je to cesta,
na kterou se chcete vydat.

 • Jestli jste rozhodnutí udělat něco pro změnu ve svém životě.
 • Jestli jste rozhodnutí začít dělat něco proto, abyste mohli žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou.

Protože pokud ano, tak dříve nebo později dojdete na tu svou pláž, ať je jakákoli.

Já osobně pro to udělám v průběhu osmi týdnů v online kurzu maximum.

JAK ONLINE KURZ PROBÍHÁ

Dostanete přístup do členské sekce, ve které jsou formou videí a textů velmi srozumitelně vysvětleny jednotlivé kroky. Níže vám popíšu detailněji, jak online kurz probíhá. 

Čeká nás 8 modulů (týdnů), z nichž každý obsahuje:

 • Úvodní video + text vždy v pondělí
  Úvodní video s teoretickým základem k danému týdnu, ve kterém vám vysvětlím celkový pohled na problematiku probíraného tématu.
 • 4 praktické kroky se 4 úkoly
  Tyto kroky a úkoly budete rovnou realizovat a každý den se posunovat vpřed. Zaberou hodinu denně, některé dny i méně.

  Jednotlivé kroky budete dostávat postupně a máte tak každý den prostor se tomu věnovat a krok za krokem se přibližovat k cíli, vašemu podnikání z pláže.
 • Téma týdne
  Inspirující a motivační video, které vám ucelí myšlenky a pomůže na vaší cestě.
 • Podporující skupina spolužáků
  Navíc získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete moct své kroky na cestě, úspěchy i otázky k podnikání z pláže sdílet se svými plážovými spolužáky. :) O tom si ještě řekneme více.

Jak to vypadá uvnitř online kurzu Podnikání z pláže?

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí, v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby. 

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne.

Za živý celodenní seminář o podnikání zaplatíte běžně okolo 5 tisíc. Z praxe vím, že na živém semináři se stihne probrat tak 1/3 toho, co budeme probírat v tomto online kurzu a po pár dnech se vám 90% informací vykouří z hlavy. Nemáte možnost se k nim vrátit. Do praxe vše musíte uvést sami. 

To je jedna z největších výhod online kurzu. Můžete se tady k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně.

Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

Ke každému úkolu zároveň dostanete ve formě PDF pracovní listy, ve kterých si můžete dané úkoly vypracovávat a díky kterým opravdu jednotlivé věci uvedete do reality a nebudete o nich jen teoreticky přemýšlet.

Kliknutím na obrázky se podívejte,
jak to vypadá uvnitř online kurzu:

Jak to vypadá uvnitř kurzu se můžete podívat i v tomto videu - kliknutím spusťte krátké video (3 minuty):

Navíc získáte silnou každodenní osobní podporu

Ke kurzu navíc získáte přístup do podporující uzavřené skupiny spolužáků na Facebooku. Lidí na stejné vlně se stejným cílem a záměrem.

Tato skupina byla v posledních letech neuvěřitelným motorem, vznikají nová přátelství, lidé se podporují, dávají si zpětnou vazbu, cítí sounáležitost.

Clovek sa stane sucastou rodiny/skoly podnikania z plaze, kde je dennodenne a v ktorukolvek hodinu v kontakte s uzasnymi ludmi.

Slovo kurz podla mna nevystihuje to, co clovek v skutocnosti ziska. Je toho omnoho viac. Som vdacna, ze aj ked kurz skoncil, skupina zostava.
Zdenka Neméthová
Tým príjemným bonusom absolvovania toho kurzu je to, že tam spoznáte tolko zaujímavých ludí, tolko zaujímavých tém a vytvoríte si možno nová priatelstva a stretnete spriaznené duše a možno nejakých nových kamarátov.
Zuzana Ondrisová

I pro mě je ta skupina v kurzu vždy důležitá, protože pro mě je to cesta, jak vás poznat, jak vám pomáhat s vašimi obavami, strachy, překážkami, pomáhat vám na vaší cestě vpřed a to osobně skrze komentáře každý všední den v průběhu těch osmi týdnů a následně ve skupině minimálně dvakrát týdně až do konce kalendářního roku.

A na tu podporu nejsem sama. Současně se mnou je ve skupině moje plážová kolegyně, která vám bude radit a pomáhat vám s technikáliemi.

A víte, co je ještě super? Rok co rok se do skupiny přidávají ti nejúspěšnější plážovních z předchozích ročníků, kteří ve velké míře také podporují, radí a sdílejí své zkušenosti.

Tento kurz naprosto předčil moje očekávání, jsem šťastná za moje rozhodnutí. Informace tak hodnotné, které byste hodně dlouho hledali všude možně, vzájemná podpora, zpětné vazby, nové nápady a přátelství ve skupině účastníků, individuální přístup, pomoc a spoustu překvapení od Stáni je k nezaplacení.
Růžena Nekudová

Tahle skupina je úžasná.
Já jsem na svém začátku byla úplně sama.

Neměla jsem se koho zeptat, jestli je ten můj článek v pohodě nebo co si myslí o názvu mého eBooku. Neměla jsem s kým sdílet svůj strach z toho, že se mi to nepovede nebo že se mi někdo vysměje.

Vy sami nebudete. Budete mít partu naladěných online spolužáků.

KOLIK TO STOJÍ?

Členská sekce, ve které najdete 17 teoretických videí natočených na Bali a v Thajsku a dalších 10 video-návodů ukazujících krok za krokem na obrazovce počítače, kam kliknout a co dělat.

34 jednotlivých kroků na cestě, pracovní listy ke stažení. Technické návody, marketingové strategie i lidská podpora a vedení Stáni a jejího plážového týmu. K tomu podporující Facebook skupina spolužáků na jedné vlně. :)

Kolik to celé stojí?

Cena online kurzu je 4 970 Kč + DPH

A naučíte se v něm strategii, která mně osobně vydělala 395 200 Kč už za první rok podnikání 

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete dělat?

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 21 dní garanci vrácení peněz od momentu startu online kurzu, tedy až do 19. února 2018, pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši


A jaký má pro Vás Alice DÁREK? 

Pokud se rozhodnete pustit se do online kurzu Podnikání z pláže, chci Vás maximálně podpořit, a proto jsem se rozhodla dát všem ženám, které na mé doporučení vstoupí a zúčastní se kurzu, ještě DÁREK navíc.

Tím dárkem je přístup k záznamu z fantastické události ŽENY ŽENÁM ŽIVĚ 2016, kde vystoupilo 10 úžasných naladěných speakrů a hlavním tématem bylo: SEBEREALIZACE A POSLÁNÍ ŽENY.

Rezonuje s Vámi tohle téma? Pak si nenechte ujít tento záznam a 10 nabitých přednášek.

K tomu jsem si pro Vás připravila jako BONUS i záznamy přednášek z dvou předchozích ročníků této živé akce. Takže celkem na Vás čeká 30 hodnotných přednášek a velká porce inspirace v ceně 3 432 Kč!

Věřím, že je to něco, co Vás může velmi vyživit a podpořit na Vaší ženské podnikatelské cestě.
Alice Kirš

Tento dárek od Alice Kirš  -  záznamy 30 přednášek z Ženy ženám ŽIVĚ - dostanete ke kurzu Podnikání z pláže pouze v případě zakoupení kurzu přes odkazy na této stránce. Přístupy Vám Alice zašle po skončení garance vrácení peněz 20.2.2018.

POTŘEBUJETE KE KURZU JEŠTĚ NĚCO DALŠÍHO?

Velmi častá obava je, jak to zvládnete technicky. Já se vám přiznám, že jsem nikdy nebyla zrovna talent na technické věci a proto jsem vždy hledala jednoduché a zároveň funkční cesty.

Mám celé své plážové podnikání postaveno na aplikacích firmy SmartSelling, kterými jsou MioWeb, SmartEmailing a FAPI, díky kterým tvořím všechny kroky ve svém podnikání opravdu velmi snadno.

V kurzu těmto aplikacím říkáme Plážová platforma a tady jsou k ní detailnější informace:

Aplikace, která Vám umožní postavit webové stránky jako skládačku puzzle, jednoduše, rychle a hlavně krásně a profesionálně, i když jste technický antitalent. Bez programátorů a grafiků vytvoříte svůj blog, prodejní stránky a vše, co pro své podnikání z pláže budete potřebovat.

V online kurzu učím tvorbu webu právě na MioWebu a blog na něm vytvoříte na pár kliknutí. :)

Součástí je i doména a hosting na 1 rok. Běžná cena na 1 rok je 3 588 Kč + DPH.

Aplikace pro profesionální email marketing, sběr a správu kontaktů a databáze, komunikaci s klienty a nastavení automatizace vašeho plážového podnikání. 

V rámci online kurzu Podnikání z pláže se naučíme vytvářet jednoduše webové formuláře pro stažení eBooku zdarma, budeme zde budovat vaši databázi, pomocí SmartEmailingu budete pečovat o své kontakty v databázi, vaše budoucí klienty. 

Běžná cena za aplikaci pro max. 500 kontaktů na 1 rok je
1 600 Kč + DPH 21%. 

FAPI je fakturační systém, který vám umožní to, že budete mít na webu prodejní formulář, budou se samy vystavovat faktury.

V kurzu Podnikání z pláže celý tento automatizovaný proces prodeje nastavíme a propojíme s vašimi webovými stránkami.

Běžná cena za tarif Start (do 10 faktur měsíčně) na 1 rok je
1 900 Kč + DPH.

Nejsem poskytovatelem platformy, jsem spokojeným dlouholetým klientem a platformu vytváří a poskytuje firma SmartSelling.

Pro členy kurzu domlouvám vždy zvýhodněnou cenu pro první rok podnikání a povedlo se mi to i v tomto ročníku, takže pokud chcete mít svůj start co nejplynulejší, doporučuji zakoupit si ke kurzu i Plážovou platformu.

Cena Plážové platformy je 3 970 Kč + DPH

Běžná cena těchto aplikací u firmy SmartSelling je 7 088 Kč, ušetříte tedy 44 %.

CELKEM:
Online kurz + Plážová platforma = 8 940 Kč + DPH. 

Navíc k platformě vám mohu zaručit velmi kvalitní technickou podporu přímo u nás ve skupině a dokážeme vám pomoci a poradit rychle a srozumitelně. 

Rozumím, že to pro vás může být hodně peněz a pokud se rozhodnete projít kurzem bez Plážové platformy, je to samozřejmě možné.

Mám mnoho absolventů kurzu Podnikání z pláže, kteří to v pohodě zvládli a úspěšně dnes prodávají své eBooky, takže plážová platforma není podmínkou a je jen na vašem zvážení, zda ji využijete. Nemusíte se rozhodovat hned, platformu si můžete dokoupit za zvýhodněnou cenu kdykoli v průběhu kurzu.

Často dostávám dotaz, kolik budete za platformu platit v dalších letech. Cena se odvíjí od zvolených tarifů jednotlivých aplikací a detailně si je můžete prostudovat na této stránce

A teď naprostá pecka nakonec, než vás pustím k vyplnění objednávky :) 

Nejčastější obava a zároveň otázka, kterou od vás dostávám je – co když tomu všemu budu věnovat čas a energii, investuju do toho peníze a pak mi na web nikdo nebude chodit a moje online továrna na peníze bude zít prázdnotou. Jak dám o sobě vědět?

Řeknu vám, že jsem nad tím dost přemýšlela, protože vás chci maximálně podpořit a velmi mi záleží na tom, aby výsledkem tohoto online kurzu bylo, že budete opravdu díky mému systému vydělávat peníze.

Samo se to ale nestane, musíte do toho vložit kus sebe, své práce, svého příběhu, svého know-how. Pokud to uděláte podle mého návodu a dáte si na tom záležet, podpořím vás.

V roce 2018 vyhlásím pro všechny členy
online kurzu Podnikání z pláže Plážovou výzvu

Ta bude spočívat v tom, že si sami zvolíte, že jste už připravení, a do výzvy se zapojíte a přihlásíte. Do určeného termínu mi pak dodáte svou vytvořenou práci a já ji společně s mými přáteli, experty na online podnikání, vyhodnotím.

Vítěz Plážové výzvy dostane mou plnou podporu ve formě emailu na celou mou databázi, ve které je už nyní přes 35 tisíc lidí a je v podstatě 100% jisté, že pokud to budete vy, tak vám ještě ten den začnou chodit objednávky :)

 

Dovedete si přestavit, že se o vaší práci dozví tolik tisíc lidí najednou? Jedním mailem? Ta doslova tsunami adrenalinu, na které jsem před uzavřením přihlášek do Plážové výzvy jela, mi dodala nadlidskou sílu, abych vše stihla včas. A byla jsem královsky odměněna.

Okamžitě po odeslání Stánina mailu mi mnohonásobně vzrostl počet kontaktů v databázi a do týdne se prodalo 35 e-booků. Mé znalosti tak mohou pomáhat mnohem většímu počtu párů najít cestu k dítěti. Vyhrála jsem však mnohem víc.

Z naprosté euforie, která se dostavila po vyhlášení výsledků plážové výzvy, ruku v ruce s absolutní vděčností za to, že má práce má smysl, čerpám dodnes. To byla ta nejkrásnější cena, jakou jsem kdy v soutěžním klání získala.
Klaudie FachinelliVítězka 1. plážové výzvy
www.cestykditeti.cz
Vítězství v Plážové výzvě pro mě bylo opravdovou výhrou. Získala jsem velikou sebedůvěru a také jistý status, které mi neskutečně pomohli v další cestě.

Zvládla jsem se dostat do televize, vydělala statisíce korun a velmi rychle šířím napříč republikou myšlenku, že zbavit se svých bolestí je naprosto jednoduché.

Nyní se připravuji na webinář pro 3 000 lidí, kde bude i Alice Kirš, či na Cesty vášně s Danou-Sofií Šlancarovou. Dostala jsem šanci spolupracovat s opravdovými profesionály a top osobnostmi českého online marketingu a toho si neskutečně vážím.

Vítězství v Plážové výzvě je jednou z nejlepších věcí, která mě potkala.
Markéta StrnadováVítězka 2. plážové výzvy
www.marketastrnadova.cz

S dalšími 4 v pořadí pak udělám webinář s případovou studií, který pro ně bude samozřejmě taky skvělou příležitostí prorazit na tu vlastní pláž.

Řeknu vám upřímně, že kdybych něco takového slyšela před pár lety, když jsem začínala, koupila bych si ten kurz už jen kvůli plážové výzvě, i kdybych všechny ostatní věci už znala :D Věřím, že chápete, jak velká příležitost se v tom pro vás skýtá. 

Přihlášky do kurzu jsou otevřeny do 22. ledna 23:59

Samotný online kurz startuje 29. ledna 2018. 

A i když teď máte třeba ještě čas, než se brány kurzu zavřou, z vlastní zkušenosti ale vím, že některé věci je dobré dělat hned, když člověk cítí, že to je to pravé.

Protože později se dostaví "zdravý rozum" se svými strachy a obavami, který nás umí odradit od plnění si vlastních snů a překračování nových výzev. A tak se často z "později" stává "nikdy". 

Další příležitost
bude až V LEDNU 2019!

15-60 minut denně po dobu 8 týdnů a odstartujete svoje vlastní podnikání z pláže. Provedu vás krok za krokem. 

Vaše sny se nesplní, když je budete odkládat na "až někdy".
Pokud chcete začít žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou, začněte pro to dělat něco hned TEĎ.

Teď máte jedinečnou možnost dát si závazek, že v roce 2018 opravdu začnete podnikat z pláže a vykročte na cestu za svými splněnými sny.

Vstupte do kurzu kliknutím na tlačítko VSTOUPIT DO ONLINE KURZU.

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou nebo bankovním převodem. Přístup do online kurzu a k prvnímu modulu získáte 29. ledna. A až do 19. února máte ode mě garanci vrácení peněz.

Takže není proč váhat. Těším se na společnou cestu kurzem!

Možná vás napadlo pár otázek...

Jak online kurz Podnikání z pláže probíhá?

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby.

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě. 

Ke každému úkolu si také můžete vytisknout pracovní listy a jednotlivé úkoly dělat přímo v nich. Zaručí vám to, že nebudete jen přemýšlet nad teorií, ale rovnou se pustíte do akce. U eBooku Jak napsat eBook za 14 dní byly pracovní listy jedním z nejoceňovanějších bonusů a mnoho čtenářů potvrdilo, že právě díky nim se pustili do akce a svůj eBook opravdu vytvořili.

Na toto téma si také můžete přečíst více v článku: Jak probíhá kurz Podnikání z pláže

Kdy se bude kurz otevírat znovu? 

Další kurz Podnikání z pláže budu otevírat až za rok, a to v lednu 2019. 

Má podnikání z pláže ještě nějaké další náklady?

Ano. Přestože je online podnikání oproti klasickému podnikání velmi nízkonákladové, určité náklady s sebou nese. 

Celý systém probíhá na internetu a potřebujete tedy minimálně doménu a webhosting, což je investice okolo 500 Kč. Účastníkům kurzu také doporučuji soubor aplikací, kterým říkáme Plážová platforma a poskytovatelem je firma SmartSelling. 

Plážová platforma je velmi detailně popsaná výše na této stránce. Můžete si taky přečíst článek: Podnikání z pláže technicky, aneb zvládne to i počítačový laik?

Samozřejmě je možné postavit dělat jednotlivé kroky i v nějakých programech zdarma a koupit si pouze doménu a hosting. V kurzu vám ukážu, jak si nainstalovat wordpress. Platformu si můžete dokoupit kdykoli v průběhu kurzu. 

Pokud máte k Plážové platformě jakékoli dotazy, pište mi na [email protected].  

Lze kurz koupit na splátky?

To bohužel není možné. Chápu, že je to pro vás velká investice. Pokud nemáte aktuálně možnost zaplatit částku za kurz i plážovou platformu, doporučuji Vám zakoupit si pouze členství v kurzu.

Pokud plánujete koupit i Plážovou platformu a je to teď pro vás jednorázově příliš velký výdaj, doporučuji dokoupit si ji později v průběhu kurzu, čímž si své investice rozložíte v podstatě do dvou částí s rozpětím několika týdnů.  

Nevím, v jakém tématu se specializovat, v čem podnikat z pláže... Je kurz pro mě vhodný?

Je možné, že tušíte oblast, které rozumíte, ale neumíte to zatím konkrétně uchopit. Nevíte, o čem byste napsali eBook, i když víte, jakému tématu byste se chtěli obecně věnovat. Například umíte malovat hennou, ale netušíte, jak z toho udělat plážové podnikání. 

To je v pořádku a pokud to takto máte, můžete do kurzu Podnikání z pláže vstoupit, protože společně vše vyladíme a zkonkretizujeme. 

Pokud ale vůbec netušíte, kterým směrem se vydat, pak pro vás bude vhodnější online kurz Plážová přípravka. Ten jsem vytvořila na míru právě lidem, kteří vědí, že chtějí podnikat, ale hledají se. Plážová přípravka bude znovu otevřena v únoru, detaily najdete tady.

Kdy dostanu přístupy do mini-kurzu Plním si své sny, který je možné získat v rámci FIRST MINUTE?

Přístupy do bonusového kurzu Plním si své sny dostanete po skončení kurzu Podnikání z pláže. Jde o to, abyste se soustředila pouze na jednu věc v jeden čas, tedy na kurz Podnikání z pláže, protože v tom bonusovém kurzu pak zase budete dostávat nějaké konkrétní úkoly a výzvy a kdybyste to měli kombinovat dohromady, tak by vás to zahltilo. 

Když si online kurz objednám dnes, musím ho zaplatit ihned?

Splatnost faktury je 14 dní, takže máte 2 týdny na to, abyste své členství v online kurzu zaplatili. Prosím pohlídejte si start kurzu, který je 29. ledna. Doporučuji tedy kurz zaplatit nejpozději do tohoto data, abyste mohli odstartovat společně s vašimi plážovými spolužáky.

Už mám eBook Jak napsat eBook za 14 dní. Součástí kurzu Podnikání z pláže je také tvorba eBooků. Má to cenu do online kurzu vstupovat?

Určitě ano. V online kurzu budeme také tvořit eBooky, a to rovnou dva, jeden zdarma a jeden placený. Proč, to si povíme uvnitř. Každopádně přestože se některé úkoly a kroky shodují s eBookem, je to jen dílčí část celého procesu. Kromě vytvoření eBooků se budete mít vytvořený svůj vlastní blog, naučíte se, jak psát správně články, jak správně budovat důvěru a vztah s návštěvníky vašeho webu, aby od vás kupovali, vytvoříme celý prodejní proces a proces automatizace pro vaše plážové podnikání a další věci, které jsou pro celou strategii nezbytné.

K tomu budete součástí komunity plážových podnikatelů na facebooku, kde se svými spolužáky budete moct sdílet to, co vytvoříte a ihned získávat zpětnou vazbu, ptát se na věci, které vám nebudou jasné a ladit tak své podnikání z pláže k dokonalosti. A až budete mít vše vytvořené, můžete se zapojit do plážové výzvy, o které píšu výše :)

Už mám své eBooky, blog a celý automatizovaný prodejní proces vytvořený. Má to cenu do online kurzu vstupovat? Budu z toho něco mít?

 Pokud jste spokojeni s tím, jak vám vaše plážové podnikání šlape a vydělává, pak zřejmě už umíte vše potřebné a do programu nevstupujte. Leda by vás vzrušovala myšlenka plážové výzvy :)

Pokud ovšem máte vytvořený celý proces a zatím nic moc neprodáváte, pak je asi něco uděláno nesprávně nebo nějaký dílek skládačky chybí. Z mých vlastních zkušeností vím, že často hrají největší roli detaily, které se skrývají pod povrchem a nejsou na první pohled vidět. V online kurzu se jimi budeme zabývat. Takže načerpáte spoustu nových podnětů a inspirací pro to, jak své plážové podnikání vylepšit a začít vydělávat. 

Zaručí mi vstup do online kurzu to, že začnu opravdu vydělávat a podnikat z pláže?

V online kurzu Podnikání z pláže ode mě dostanete kompletní návod krok za krokem pro to, co udělat, abyste vydělávat a podnikat z pláže opravdu začali. Je ale pouze na vás, v jaké kvalitě a jestli vůbec všechny jednotlivé kroky uděláte.

Stejně tak je jen na vás, zda ze sebe dáte všechno, budete věřit sobě a svým schopnostem a tomu, že se stát plážovým podnikatelem můžete. Maximálně vás v tom podpořím skrze inspirativní videa uvnitř online kurzu i osobní podporu ve skupině na Facebooku i osobní komunikaci emaily, pokud budete potřebovat pomoc a radu v průběhu kurzu.

Váš úspěch je ale pouze ve vašich rukách.

V průběhu kurzu jedu na dovolenou. Je to překážka v jeho absolvování?

Pokud jedete na jeden nebo dva týdny pryč, nic se neděje. Přístupy do kurzu máte navždy, takže můžete vše dělat vlastním tempem. Když nějaký krok neuděláte, protože budete zrovna na dovolené, tak se k němu po návratu jednoduše v členské sekci vrátíte.

Všechny kroky, které jsou zpřístupněné, tak se k nim můžete zpětně vracet přes menu - MODULY KURZU. V minulých kolech kurzu bylo běžné, že někteří studenti dodělávali jednotlivé kroky i několik měsíců po skončení kurzu. Je to přeci jen osm týdnů a to do toho člověku v podstatě vždy něco přijde. V létě letní dovolená, v zimě lyže... :) Proto je kurz nastaven tak, aby vám kvůli dovolené nic neuteklo a v klidu jste vše mohli dohnat. 

Napadla vás další otázka? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě emailem na [email protected]