Jak probíhá kurz Podnikání z pláže?

Často mi chodí otázka, jak vlastně probíhá online kurz Podnikání z pláže. Co je to vlastně online kurz? Musíte něco sledovat v určitou hodinu? Musíte kvůli tomu někam jezdit? Je nutné vše stihnout za 10 týdnů? Co když zrovna v průběhu toho času pojedete pryč? Co když něčemu nebudete rozumět a ztratíte se? Pojďme si tedy na tyto otázky odpovědět.

Co je to vlastně online kurz a jak probíhá?

Jako člen online kurzu Podnikání z pláže dostanete přístupové jméno a heslo do členské sekce. Do té se přihlašujete na internetu z pohodlí svého domova, nebo kdekoli se právě nacházíte. Nemusíte tedy nikam jezdit.

Kurz Podnikání z pláže je rozdělen na 8 modulů, každý modul na jeden týden a v něm jsou pak jednotlivé úkoly a kroky. V předchozích ročnících jsme probírali vždy 1 týden 1 modul. Pro ročník 2024 jsem se po dobré zkušenosti z předchozích dvou let rozhodla začlenit i dva týdny pauzy.

Po zkušenostech z let 15-20 totiž vím, že po náročných kreativních dnech potřebujete vydechnout a někteří i dohnat jednotlivé úkoly.

V roce 2024 tedy kurz Podnikání z pláže potrvá 10 týdnů. Kurz odstartuje 29. ledna 2024.

Za těch 10 týdnů nastavíme doslova od nuly celé vaše online podnikání tak, že na konci bude vše připraveno na první objednávky.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí, v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby.

Takto to vypadá po přihlášení do členské sekce online kurzu Podnikání z pláže:

Každý modul online kurzu Podnikání z pláže začíná úvodním videem:

Jednotlivé kroky jsou vždy popsány velmi detailně, často i s doprovodným videem:

 

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne

Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, až vše pochopíte, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně.

Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

Ke každému úkolu zároveň dostanete ve formě PDF pracovní listy, ve kterých si můžete dané úkoly vypracovávat a díky kterým opravdu jednotlivé věci uvedete do reality a nebudete o nich jen teoreticky přemýšlet.

Musíte kvůli tomu někam jezdit nebo si něco pouštět v určitý čas?

Vše probíhá online formou videí a textů. Nemusíte tedy nikam jezdit, potřebujete pouze počítač a přístup k internetu. Jednotlivé kroky se uvolňují vždy v pondělí-pátek ráno, ale je na vás, kdy si je pustíte. Někomu to vyhovuje hned po ránu, někdo usedá ke kurzu po večerech a někdo až o víkendech.

Tempo je ve vašich rukách, stejně jako čas, ve kterém kurz děláte. Přístupy do kurzu máte navždy.

Co když to za těch 10 týdnů nestihnu?

To vůbec nevadí. Jak jsem už řekla, ke kurzu Podnikání z pláže máte trvalý přístup. Takže pokud třeba v průběhu kurzu odjedete na dovolenou, budete mít méně času z důvodu práce nebo zkoušek, porodíte nebo z jakéhokoli jiného důvodu prostě nebudete stíhat, nic se neděje.

Kurz jednoduše dokončíte vlastním tempem. O nic nepřicházíte. Pořád máte po ruce mou podporu a odpovědi na dotazy, stejně jako můj tým deseti podporovatelů a podpůrnou skupinu na Facebooku, kde vám vždycky někdo rád poradí nebo pomůže v podstatě ihned.

V minulých ročnících spousta lidí dokončila kurz ihned a spousta dalších třeba až za půl roku spustila své weby a projekty.

Všechno má svůj čas. I když samozřejmě nejlepší je využít tvůrčí a akční energie v rámci skupiny a dělat jednotlivé kroky s ostatními, protože vás to posunuje vpřed, motivuje a hlavně v jednom čase řešíte podobné věci, jako ostatní. Jste na jedné vlně.

Co když něco nepochopíte z návodů a videí?

I to se může stát a nic se neděje. Můžete se zeptat mého podporovatelského týmu, v průběhu online kurzu Podnikání z pláže odpovídáme ve skupině každý všední den. A mám zkušenost, že i lidé, kteří si připadali na začátku jako technicky ztracený případ, tak to ve finále zvládli perfektně.

Součástí kurzu je i podpůrný tým 10 lidí, a to jak na technické záležitosti, tak na pomoc s překážkami vnitřními nebo pro zpětnou vazbu na vaši tvorbu.

Kromě v rámci uzavřené skupiny spolužáků z kurzu se také vždycky najde někdo, kdo vám poradí a pomůže prakticky okamžitě. Podpora pokračuje i po uplynutí základních deseti týdnů.

VIDEO: Jak to vypadá uvnitř kurzu Podnikání z pláže

Pro shrnutí se můžete ještě podívat na krátké 3minutové video, kde ukazuji, jak to vypadá uvnitř kurzu Podnikání z pláže.

 

 

Stáňa Stiborová
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže. Jejími online kurzy Podnikání z pláže prošly už tisíce lidí. Je také autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 42 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře