Jak probíhá kurz Podnikání z pláže?

Často mi chodí otázka, jak vlastně probíhá online kurz Podnikání z pláže. Co je to vlastně online kurz? Musíte něco sledovat v určitou hodinu? Musíte kvůli tomu někam jezdit? Je nutné vše stihnout za 8 týdnů? Co když zrovna v průběhu toho času pojedete pryč? Co když něčemu nebudete rozumět a ztratíte se? Pojďme si tedy na tyto otázky odpovědět.

Co je to vlastně online kurz a jak probíhá?

Jako člen online kurzu Podnikání z pláže dostanete přístupové jméno a heslo do členské sekce. Do té se přihlašujete na internetu z pohodlí svého domova, nebo kdekoli se právě nacházíte. Nemusíte tedy nikam jezdit.

Kurz Podnikání z pláže je rozdělen na 8 modulů, každý modul na jeden týden a v něm jsou pak jednotlivé úkoly a kroky. Za těch 8 týdnů nastavíme doslova od nuly celé vaše online podnikání tak, že na konci bude vše připraveno na první objednávky.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí, v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby.

Takto to vypadá po přihlášení do členské sekce online kurzu Podnikání z pláže:

Každý modul online kurzu Podnikání z pláže začíná úvodním videem:

Jednotlivé kroky jsou vždy popsány velmi detailně, často i s doprovodným videem:

 

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne

Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, až vše pochopíte, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně.

Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

Ke každému úkolu zároveň dostanete ve formě PDF pracovní listy, ve kterých si můžete dané úkoly vypracovávat a díky kterým opravdu jednotlivé věci uvedete do reality a nebudete o nich jen teoreticky přemýšlet.

Musíte kvůli tomu někam jezdit nebo si něco pouštět v určitý čas?

Vše probíhá online formou videí a textů. Nemusíte tedy nikam jezdit, potřebujete pouze počítač a přístup k internetu. Jednotlivé kroky se uvolňují vždy v pondělí-pátek ráno, ale je na vás, kdy si je pustíte. Někomu to vyhovuje hned po ránu, někdo usedá ke kurzu po večerech a někdo až o víkendech.

Tempo je ve vašich rukách, stejně jako čas, ve kterém kurz děláte. Přístupy do kurzu máte navždy.

Co když to za těch 8 týdnů nestihnu?

To vůbec nevadí. Jak jsem už řekla, ke kurzu Podnikání z pláže máte přístup navždy. Takže pokud třeba v průběhu kurzu odjedete na dovolenou, budete mít méně času z důvodu práce nebo zkoušek, porodíte (ano, i takové v kurzu letos byly :D) nebo z jakéhokoli jiného důvodu prostě nebudete stíhat, nic se neděje.

Kurz jednoduše dokončíte vlastním tempem. O nic nepřicházíte. Pořád máte po ruce mou osobní podporu a odpovědi na dotazy, stejně jako mou technickou podporu Veroniku a podpůrnou skupinu na Facebooku, kde vám vždycky někdo rád poradí nebo pomůže v podstatě ihned.

V minulých ročnících spousta lidí dokončila kurz ihned a spousta dalších třeba až za půl roku spustila své weby a projekty.

Všechno má svůj čas. I když samozřejmě nejlepší je využít tvůrčí a akční energie v rámci skupiny a dělat jednotlivé kroky s ostatními, protože vás to posunuje vpřed, motivuje a hlavně v jednom čase řešíte podobné věci, jako ostatní. Jste na jedné vlně.

Co když něco nepochopíte z návodů a videí?

I to se může stát a nic se neděje. Můžete se mě zeptat, v průběhu online kurzu Podnikání z pláže odpovídám vždy během jednoho dne. A mám zkušenost, že i lidé, kteří si připadali na začátku jako technicky ztracený případ, tak to ve finále zvládli perfektně.

Navíc mi s technickými dotazy pomáhá moje technická podpora Veronika. A v rámci uzavřené skupiny spolužáků z kurzu se také vždycky najde někdo, kdo vám poradí a pomůže prakticky okamžitě. Podpora pokračuje i po uplynutí základních osmi týdnů.

VIDEO: Jak to vypadá uvnitř kurzu Podnikání z pláže

Pro shrnutí se můžete ještě podívat na krátké 3minutové video, kde ukazuji, jak to vypadá uvnitř kurzu Podnikání z pláže.


 

Stáňa Stiborová (Mrázková)
Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka. Stáňa je autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a knihy Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře