Plážová síň slávy

Vítejte v plážové síni slávy. Pod tímto netradičním názvem se skrývá stránka, na které vám představuji statečné členy mého kurzu Podnikání z pláže, kteří to nejen dotáhli se svým plážovým podnikáním do finále, ale měli i odvahu přihlásit se do Plážové výzvy.

Vítěz je vždy jen jeden. Přesto jsem při čtení příběhů, blogů, eBooků zdarma i eBooků placených s každým dalším věděla, že chci dát vědět světu O VŠECH, protože do toho dali všichni MAXIMUM ze sebe. Maximum svého svého know-how a hodnotných informací a zároveň péče. A já je chci za to maximálně podpořit :) 

Více o tom, proč vznikla Plážová výzva, si přečtěte v tomto článku >>

Na této stránce najdete aktuálně TOP12 vítězů z druhého kola Plážové výzvy, které se konalo v září 2015 a níže také TOP10 z prvního kola, které se konalo v květnu. 

Všechny tyto projekty jsou projekty dělané srdcem

Každý na své cestě trochu jinak daleko, každý dal do svého projektu svou invenci a každý dal do svého projektu velký kus sebe.

A mně je ctí, že jsem mohla být všem těmto podnikatelům průvodcem v kurzu Podnikání z pláže, kde 8 týdnů své dílo vytvářeli či zdokonalovali. 

Přeji těmto projektům a jejich autorům mnoho spokojených a nadšených čtenářů a klientů. A Vám, čtenářům a návštěvníkům této stránky přeji mnoho inspirace a hodnotných informací nalezených na stránkách těchto projektů. 

- Stáňa Mrázková, autorka a lektorka online kurzu Podnikání z pláže

Kdo je Stáňa Stiborová?

Stáňa je autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a projektu Podnikání z pláže. Přečíst si od ní můžete knihu Podnikání z pláže a nebo se rovnou zapojit do stejnojmenného online kurzu, který mění životy :)

Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. 

A teď už se můžete podívat na plážovou síň slávy,
aneb studenti Stánina kurzu Podnikání z pláže,
kteří to dotáhli do konce a umístili se v Plážové výzvě

Vítězka 6. Plážové výzvy - říjen 2017

Alice Mičunek -
Cyklická jóga

Autorka webu www.cyklickajoga.com

& eBooku 7 kroků k uvolnění těla a zklidnění mysli a online kurzu 
Cyklická jóga pro čtyři bohyně v tobě
o sobě říká: 

„Miluju jógu, díky ní jsem poznala do hloubky své tělo i mysl. Cyklická jóga mi však dala příležitost prozkoumat také svou ženskou duši. S radostí předám toto poznání i vám, abyste se i vy cítili v souladu se svou ženskostí.“

 

Vítězka 5. Plážové výzvy - květen 2017

Jana Kochová -
S angličtinou na koni

Autorka webu www.janakochova.cz

& eBooku 5 tipů jak být s angličtinou na koni  a online vzdělávací sady
171 anglických sloves, jak je neznáte
o sobě říká: 

 

„Jsem nadšená lektorka angličtiny, autorka projektu LANGON – jazyky online, angličtinou zkrátka žiju, učím a moc mě to baví, proto taky ráda učím a radím, jak učit, v angličtině dokonce občas sním - a to trávím většinu času v Čechách.“

 

Další plážoví podnikatelé z TOP7
5. kolo Plážové výzvy

Janu Kochovou uvidíte společně s dalším třemi výherkyněmi z TOP4 na webináři 27.6.2017

Kristýna Nečasová - Jóga pro děti s Kristy

Autorka projektu www.jogaskristy.cz a také dvou eBooků a videa o dětské relaxaci o sobě říká:

„Miluju duchovní cestu, jógu a děti. Naučím vás, jak cvičit jógu a relaxovat s dětmi ve školce, škole nebo doma s radostí a zábavně.“

Irma Kaňová - Není selfíčko jako selfíčko

Autorka webu www.irmakanova.cz  a eBooku 7 důvodů, proč začít fotit Selfíčka s radostí a po svém o sobě říká:

„Jsem profesionální fotografka. Přes objektiv odhaluji duši a zachycuji jedinečný vlastní příběh.
Ukážu vám cestu, jak fotit s radostí a po svém.

Mým posláním je ukázat cestu, jak tvořit radostně a s duší své vlastní fotoumění.“

Jana Stránská - Jana Lesana

Autorka webu www.janalesana.cz a eBooku 4 skvělé rady, jak běhěm 5 minut zatočit s chemií ve své domácnosti  o sobě říká: 

„Ukazuji lidem cestu ke zdravějšímu, spokojenějšímu a soběstačnějšímu životu bez zbytečné chemie, která nás všude obklopuje.

Dnes už nejsem závislá na tom, co mi nabízejí regály supermarketů, lékárny a drogerie. Už se nemusím trápit nad tím, že své děti vychovávám v prostředí plném chemie a éček. S klidným srdcem můžu říct, že dělám maximum pro to, abychom žili zdravě a také se tak cítili.“

Tři další TOP plážové podnikatelky uvidíte na webináři, jehož termín bude ještě upřesněn.

Zuzana Atanasov - Tvořivá nevěsta

Autorka webu www.zuzana-atanasov.cz a eBooku Jak na originální svatbu přesně podle Vašich představ o sobě říká:

„Miluji krásu, eleganci, romantiku, originalitu a hlavně kreativitu. Od malička žiji kreativním životem. Stříhám, lepím, skládám, navlékám, modeluji, vyrábím, inovuji… Po vlastní svatbě mi zbyla v šuplíku kupa jedinečných nápadů a prověřených návodů, které čekaly na využití. Dnes díky tomu inspiruji nevěsty, jak pomocí vlastní kreativity zkrášlit svou vysněnou svatbu.“

Ivana Gemzická - Paličkovaná čipka

Autorka projektu www.palickovanacipka.sk a online kurzu Paličkovanie ON-LINE  o sobě říká:

„Paličkovanie je umenie, ktoré prežilo prechod do 21. storočia. Z úcty a lásky k nemu o ňom píšem, učím ho a paličkujem. Kurzy paličkovania vediem viac ako 10 rokov. Venujem sa začiatočníkom aj pokročilým. Paličkovanie je úžasné - je to hobby aj relax súčasne.“

ukázka online kurzu zdarma:
Paličkovanie ON-LINE>>

 

Petra Rusnáková - Som handmade tvorca

Petra je autorka blogu www.somhandmadetvorca.sk a eBooku 10 tipov, kde na internete predávať svoje handmade výrobky a říká o sobě:

„Tvorím handmade výrobky. Vymýšľam kreatívne postupy - návody a inšpirujem iných. Vo vlastnom eshope predávam kreatívny materiál a učím ľudí ako s ním pracovať. Neustále sa vzdelávam a zdokonaľujem. Robím to, čo ma skutočne baví a každý deň mám dôvod sa usmievať.“

Vítězka 4. Plážové výzvy - říjen 2016

Martina Magulová -
Cestujeme bez cestovky

Autorka blogu www.martinamagulova.sk
a eBooku Kompletný návod na cestovanie bez cestovky o sobě říká: 

 

„Som vášnivá cestovateľka. Cestujem bez cestovky - LACNEJŠIE a ZAUJÍMAVEJŠIE. S radosťou sa delím o svoje skúsenosti, aby som vám ušetrila čas a peniaze a aby ste aj VY mohli za málo peňazí zažiť čo najviac a odvážili sa ísť spoznávať svet! :)“

Další plážoví podnikatelé z TOP8
4. kolo Plážové výzvy

Martinu Magulovou uvidíte společně s dalším čtyřmi výherkyněmi z TOP4 na webináři
2. listopadu 2016 ve 20:30. 

Petra Hurajová Ondrašáková - Smoothie recepty

Spoluautorka projektu www.smoothierecepty.sk a eBooku Smoothie kniha o sobě a svém parťákovi Michalovi říká: 

„Sme dvaja nadšenci smoothie nápojov – Petra a Michal. Po tom, ako sme objavili smoothie a ich neskutočné účinky pre zdravie, sme im úplne podľahli. Chceme sa s vami podeliť o recepty a užitočné informácie, ktoré vám uľahčia prípravu smoothie.“

Barbora Bečvářová - Copatá máma

Autorka blogu Nevyléčitelná optimistka a knihy Copatá máma o sobě říká:

„Jsem nevyléčitelná optimistka a maminka tří jedinečných dětí, která dělá všechno proto, aby si mohla říkat spisovatelka.

Vždycky jsem milovala poslouchání a čtení příběhů a stejně tak jsem se zamilovala do možnosti příběhy vyprávět. Trénuju na svých dětech, čtenářích svého blogu i svém muži, který bývá často lehce nedobrovolnou obětí mých literárních pokusů.

K mé nesmírné radosti se mi nezřídka daří čtenáře bavit, inspirovat a někdy snad přimět i k zamyšlení.“

Lucie Krausová - Daňový vySvětLOVNÍK

Autorka projektu www.vysvetlovnik.cz a eBooku Podnikám na paušál o sobě říká: 

„Jsem ekonomka, účetní, podnikatelka, ale především maminka. Ráda kombinuji práci s čísly a pomoc druhým.

Věnuji se financím neziskových organizací a radím rodičům - začínajícím podnikatelům, zaměstnancům i nezaměstnaným.“

Čtyři další TOP plážové podnikatelky uvidíte na webináři v prosinci. Termín bude ještě upřesněn.

Martina Chomatová - Play Everyday

Autorka projektu www.playeveryday.cz a eBooku Návrat k sobě, aneb 7 tipů, jak být spokojená i po porodu o sobě říká:

„Ze snowboardcrossových tratí a života na cestách jsem se vrhla střemhlav do mateřství. Svoje prvotní nelibé zážitky a mou cestu z poporodních depresí jsem sepsala v eBooku Návrat k sobě - aneb jak být spokojená i po porodu.

Jelikož si ráda hledám způsoby jak snadno a hravě vyřešit životní trable, sepsala jsem po partnerský krizi i eBook Jak rozehrát partnerství s Hrou na pecky (aneb peckový partnerství).

Miluju pohyb, focení, psaní a hafo dalších aktivit. Na svých cestách objevuju svět jako dítě a zároveň poznávám sama sebe. Každý den si plním malé i velké sny. Jedním z nich je "cestovní kancelář". Zvu i ostatní na takové to zábavné a tmelící cestování po zajímavých místech Prahy díky týmové hře PraHra.“

Martina Kolmanová - Logopedie s úsměvem

Autorka blogu www.martinakolmanova.cz a eBooku Jak podpořit správný vývoj řeči u dětí od 0-3 let? o sobě říká:

„Jsem expert v logopedii. Učím rodiče jak hravě zvádnout vývoj řeči dítěte tak, aby se vyhnuli zbytečnému klopýtnutí.“

Kateřina Venzarová - Čarovýchova v rytmu života

Společně se svým mužem Honzou píšou blog www.venzarovi.cz. Katka je autorka eBooku Putování rytmem roku od léta do Vánoc a říká o sobě a svém muži: 

„Jsme rodiče tří úžasných chlapců. Naši srdeční záležitostí je propojování pozemských souvislostí s duchovními, poznávání přírodních rytmů a mužsko-ženské archetypy.

Máme bohaté zkušenosti s rytmem roku, ale i pohybem, bojovým a řemeslným uměním. Ukazujeme tak, nejen rodičům, jak žít v rytmu přírody a jak kultivovat celou bytost i klučičí agresivitu.“

Pavla Kupčo - Rosteme s dětmi

Autorka blogu www.pavlakupco.cz a eBooku Papiňák pod kontrolou - Jak přestat křičet na své dítě o sobě říká. 

„Jsem žena, matka, psycholožka. Mou celoživotní vášní je sebepoznávání a osobní rozvoj.

Nejvíc jsem se v tomto směru posunula zásluhou mateřství a bodyterapie. Mateřství mi umožnilo poznat své nežité části, zejména hněv. A bodyterapie mi pomohla ty části přijmout, prožít a transformovat.

Na základě své zkušenosti inspiruji i ostatní matky, jak růst spolu se svými dětmi“

Vítězka 3. Plážové výzvy - květen 2016

Eva Suchánková -
Procházka světem klavíru

Autorka blogu www.evasuchankova.cz 
a eBooku Pohádkově snadné čtení not pro malé klavíristy o sobě říká: 

 

„Mou největší životní vášní, profesí i potěšením je hraní na klavír. Věnuji se výuce dětí i dospělých a záleží mi na tom, aby se všichni mí žáci naučili dobře hrát a zároveň je to bavilo.

Snažím se proto nacházet cesty, jak poznávání klavírního světa lidem kolem sebe usnadnit, zpřístupnit a zjednodušit. “

Další plážoví podnikatelé z TOP15
3. kolo Plážové výzvy

Evu Suchánkovou stejně jako celou TOP5  uvidíte na webináři 6. června 2016 ve 20:30. 

Monika Nisznanská - Léčení vnitřního dítěte

Autorka blogu www.monikanisznanska.cz, projektu Obejmi své vnitřní dítě a eBooku Léčení vnitřního dítěte z pohodlí domova o sobě říká: 

„Dnes vím, co je příčinou bolesti v mezilidských vztazích a jak ji účinně léčit. Vnímám jako své poslání učit lidi jak léčit své dětské já a žít spokojenější a radostnější život.“

Zuzana Ondrisová - Tvárová jóga

Autorka blogu Tvárová jóga a eBooku Ako omladnúť bez plastického chirurga o sobě říká:

„Pred pár rokmi ma nadchla metóda prirodzeného omladenia tváre. O jej účinkoch som sa presvedčila sama na sebe.

Na základe mojich skúseností a poznatkov som vytvorila vlastnú metódu cvičenia, ktorá mojim klientom pomáha zbaviť sa dvojitej brady, opuchov pod očami, hlbokých vrások, dokonca umožňuje vrátiť cit do ochrnutej časti tváre.

Marta Kluchová - Som opatrovateľka

Autorka blogu www.martakluchova.sk a eBooku Môj dvojitý život opatrovateľky o sobě říká: 

„Pracujem ako opatrovateľka seniorov v Rakúsku a vo voľnom čase rada cestujem, čítam a píšem. Som zberateľka príbehov- hlavne opatrovateľských a tiež samostatná a všestranná žena a matka dvoch úžasných mladých ľudí.

Milujem rozmanitosť života, cestovanie a výlety, históriu, prírodu. Robím to, čo chcem a som vďačná za každý nový deň. Baví ma inšpirovať ľudí k tomu, aby sa nebáli prekračovať vlastné hranice.“

Michaela Maťhová - Bylinkový ráj

Autorka blogu www.bylinkovyraj.net a eBooku PĚSTUJEME BYLINKY na balkoně, v bytě a na zahradě o sobě říká:

„Specializuji se na pěstování, sběr a využití bylinek a radím dalším lidem, jak je mohou pěstovat na zahradě, balkóně nebo v bytě. Dělím se o zkušenosti jak využít i jejich léčivou sílu k upevnění zdraví.“

A kdo se nám dostal do TOP15? :)

Moje původní představa byla, že vyberu TOP5 projektů, ale z celkového počtu 105 přihlášených do tohoto kola, to bylo pro mě nemožné. Tyto úžasné lidi a projekty jsem nemohla nechat v utajení :) Proto v této výzvě představuji celkově TOP15 vítězů. Tady jsou další z nich. 

Další výherci 3. Plážové výzvy
TOP10

Petra Vymětalová - NEJ soutěz

Autorka projektu ABCsoutěže.cz a eBooku NEJ soutěž o sobě říká:

„Pořádám online soutěže od roku 2004, kdy jsem vytvořila svůj první web - VašeDěti.cz. Od roku 2012 provozuji katalog online soutěží České-soutěže.cz. Na základě takto získaných zkušeností jsem napsala podrobný návod na uspořádání přínosné online soutěže Nej soutěž - Krok za krokem k vymazlené online soutěži.“

Martina Bosáková - Pilates doma

Autorka blogu www.pilatesdoma.cz a video kurzu 40ti minutovka pilates o sobě říká:

„Jsem expert na cvičení PILATES. Učím lidi, jak správně cvičit, aby se se cítili skvěle ve svém zdravém těle.“

Anna Kohutová - Cesta za radostným porodem

Autorka blogu www.annakohutova.cz a eBooku Cesta za radostným porodem o sobě říká:

„Jsem porodní bába a průvodkyně ženám na jejich cestě za radostným porodem. Mým velkým přáním je, aby ženy poznaly radost z porodu a děti byly láskyplně vítány na tento svět.“

Vlaďka Botlíková - Usmívají se vaše nohy?

Autorka blogu www.vladanabotlikova.cz a online programu Cviky pro nohy o sobě říká:

„Jsem školitelka zdravého pohybu. Přes 20 let s nadšením učím lidi zdravě sedět, stát, chodit a cvičit. Naučím i vás, jak se zbavit bolestí nohou a opět si užívat lehký krok.“

Eva Pitnerová - Nejsi v tom sama

Autorka blogu www.evapitnerova.cz a eBooku Probuzení Pýthie aneb intuice jako Niagára o sobě říká: 

„Jsem VĚDMA, která předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Důvěřuji své INTUICI a OBRAZŮM, které vidím svým vnitřním zrakem.


Další výherci 3. Plážové výzvy
TOP15

Libuška Štěpánková - Světové nákupy bez hranic

Autorka blogu www.libuskastepankova.cz a online kurzu Nákupy bez hranic o sobě říká:

„Mou vášní je dnešní doba a možnosti, které se nám otevírají díky internetu. Možností je nekonečně mnoho. Já již například několik let nakupuju přes internet z celého světa. Za tu dobu se ze mě stal expert na bezpečné a levné nakupování přes internet.

Naučím i vás, jak nakupovat z EBAYe, čínských obchodů, zemí EU, zkrátka z celého světa-snadno, levně a bezpečně.

Renata Pekařová - Šijeme pro radost

Autorka blogu www.renatapekarova.cz a eBooku Hravé šití polštářků o sobě říká:

„Jsem podnikatelka, prodávám – krásné bavlněné látky a potřeby pro šití. Lektorka šití a autorka –eBooku Hravé šití polštářků. Učím šití polštářů, dek, kabelek, větších i menších šicích projektů. Věřím, že šijeme pro radost.

eBook zdarma: 7x jinak a přece stejně >>

 

Michaela Pokrupová - Komunikační mistr aneb prezentování je hra

Autorka blogu www.michaelapokrupova.cz a eBooku Jak se zbavit strachu z mluvení na veřejnosti o sobě říká:

„Mou vášní je odbourávání strachu, zejména při mluveném projevu. Pomáhám všem od teenagerů po zdatné dospěláky, jejichž sebedůvěra je už delší dobu na dovolené a ne a ne se vrátit. 

Mým cílem je pomoci vám stát se sebevědomým jedincem a tím nejlepším speakerem. Chci vám dodat kuráž, sdílet s vámi své životní zkušenosti a v neposlední řadě vás bavit. Protože vo tom to je :)

Andrea Grigerová - Jak na prezentace

Autorka projektu www.jaknaprezentace.cz a online kurzu Prezentace, které baví o sobě říká:

„Jsem introvert, který často bloumá v krajinách mysli, které jsou nedozírné jako stepi v ruských bajkách a hluboké jako Glumova tůň. Možná díky tomu rozumím velmi dobře neverbální komunikaci založené na podvědomých reakcích každého z nás. A tuto řeč učím ostatní používat.

V prezentacích, na webu, v blogu, v dokumentu. Všude, kde chcete vyjádřit svou osobnost a předat vaši myšlenku barvami, písmem i třeba prázdným místem v pravý čas. Nejlépe rozumím řeči fontů. Je to záhada, ale je to tak. Mluví ke mně tak, jako lidé.

2. Plážová výzva - září 2015

Níže najdete TOP10 z první Plážové výzvy, která se konala v květnu 2015. 

Najdete zde také odkazy na záznam 2 inspirativních webinářů o jejich cestě k vlastnímu Podnikání z pláže. Doporučuji. :)

Vítězka 2. Plážové výzvy - září 2015

Markéta Strnadová - Vyprošťovák

Autorka projektu www.vyprostovak.com a blogu www.marketastrnadova.cz o sobě říká:

„Jsem expertka na fyzioterapii a naučím vás, jak se jednoduše a s úsměvem navždy zbavit bolestí.“

Další plážoví podnikatelé z TOP6
2. kolo Plážové výzvy

Markétu Strnadovou stejně jako celou TOP6  uvidíte na webináři 20. září 2015 ve 20:30. 

Lucie Koubek – Jednoduše lepší texty

Autorka blogu www.luciekoubek.cz a eBooků Sám sobě korektorem a Manuál úspěšného blogera o sobě říká:

„Mou životní vášní a posedlostí je práce s textem. Učím své klienty psát příjemné a atraktivní texty, které zvedají palce i u nohou.“

Miriam Štolfová - ŽIVOT JE kreatívna HRA

Autorka blogu www.miriamstolfova.sk a eBooku Návod na výrobu šťastného človeka za 21 dní o sobě říká:

„Som expertkou na vedomú kreativitu a osobné motivačné videá ♥ ☼ ❀ ✂ ♥ Prepájam kreativitu s osobným rozvojom a cez videá posielam do sveta.......✈ Už niekoľko rokov si žijem svoj "Luxusný kreatívny život" v malebnej dedinke pod Tatrami. 

Učím ľudí využívať kreativitu v každej oblasti života, každý deň. Ako vďaka kreativite pritiahnúť do bežného života viac šťastia a radosti som spísala do e-booku Návod na výrobu šťastného človeka za 21 dní.“

Jaromíra Bednářová - Škola zvesela

Spoluautorka blogu www.skolazvesela.cz a eBooku Do 1. třídy zvesela o sobě říká: 

„Jsem dlouholetá učitelka a skrze projekt Škola z vesela pomáhám rodičům přežít školní docházku svých dětí a nezbláznit se.“

Lada Věntusová - Žena v hedvábí

Autorka blogu www.ladaventusova.cz a interaktivního eBooku Romantika šitá na míru o sobě říká:

„Dělám svět barevnější, maluji obrazy a oblékám ženy do hedvábí. Pomáhám ženám objevit barvy své duše i těla. Špinavá od barev jsem se snad už narodila. Učitelé od základky tvrdili, že mám výjimečný cit pro barvy. Proto jsem se k barvám po letech mateřské vrátila. Asi už nadobro. Jsem kreativní žena s duší umělce.“

Anna Křivánková - Uzdrav se jídlem

Autorka blogu www.annakrivankova.cz a eBooku Praktická příručka pro první 4 týdny života bez lepku o sobě říká:

„Miluji jídlo, jeho barvy a vůně. Díky nemoci jsem objevila, že strava může léčit a tuto cestu ukazuji ostatním. Jsem autorkou blogu s bezlepkovými recepty anickavari.cz.“

A kdo se nám dostal do TOP12? :)

Původně měl být webinář pouze jeden. Ale tyto úžasné lidi a projekty jsem nemohla nechat v utajení :) A proto jsem se rozhodla uspořádat druhý webinář Plážových podnikatelů v praxi. O termínu webináře vám dám včas vědět.

Další plážoví podnikatelé z TOP12
2. kolo Plážové výzvy

Zuzana Koščová - Zo smutnej šedej myšky autorkou kníh

Autorka blogu www.zuzanakoscova.sk a knih Šťastie nie je mýtus a Rozprestri Krídla o sobě říká:

„Som spokojná žena, ktorá si žije po svojom a plní si svoje sny. Manželka, dcéra, sestra, šperkárka, psychologička, autorka úspešných kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla. Inšpirujem ľudí žiť krajší farebnejší život a objavovať svoj potenciál.“

Eliška a Andrzej Macurovi - Finance
s úsměvem

Autoři projektu www.financesusmevem.cz a eBooku Jak pečovat o své finance v 7 krocích o sobě říkají:

„Specializujeme se na osobní finance a INSPIRUJEME lidi k PLNĚNÍ vlastních snů díky ZODPOVĚDNÉ PÉČI o své peníze.“

Lucie Valchařová - Nový rodič

Autorka již nefunkčního projektu www.novyrodic.cz a eBooku Jak neopakovat chyby svých rodičů na vlastních dětech o sobě říká: 

„Miluji život, se vším co k němu patří a chci si ho užít. Životem prostupuji se skvělým týmem v zádech - mužem, o kterého se můžu vždy opřít a dcerou - největší učitelkou.

Ukazuji rodičům cestu, jak neopakovat chyby svých rodičů na vlastních dětech a jak být tím NEJ vzorem pro své děti.“

Marcela Sobotová - Žijeme minimalismem

Autorka projektu Žijeme minimalismem a eBooku Zjednodušujeme... aneb více místa pro život o sobě říká:

„Mou vášní je uplatňování minimalismu v každodenním životě. Baví mě inspirovat lidi k tomu, aby vlastnili méně zbytečných věcí, zjednodušili své závazky a získali tak více prostoru pro to důležité.“

Jolka Williams - Vôňa Ameriky

Autorka blogu www.jolkawilliams.eu a eBooku Amerika na dosah o sobě říká:

„Milujem život v Amerike a všetky príležitosti ktoré Amerika ponuka a mojim poslaním je ukázať ľudom cestu ako si môžu splniť svoj Americký sen!“

Růžena Nekudová - Probuď své já

Autorka blogu www.ruzenanekudova.cz a transformačního prožitku  Poznej svůj strach o sobě říká:

„Na základě svého příběhu a příběhů druhých inspiruji lidi, jak zvládat těžké zkoušky v životě, jak se z nejčernější temnoty dostat na výsluní. Provázím je zázračnou hladinou alfa neboli stavem uvolnění, směřuji je k jádru jejich trápení a následně ke změně v novou příležitost. A také je vzdělávám o tom, co jsou to meditace, jak s nimi začít a jaký mají pro nás velký přínos.“

Meditace zdarma: Rebelská Meditace>>

 

1. Plážová výzva - květen 2015

Níže najdete TOP10 z první Plážové výzvy, která se konala v květnu 2015. 

Najdete zde také odkazy na záznam 2 inspirativních webinářů o jejich cestě k vlastnímu Podnikání z pláže. Doporučuji. :)

Vítězka 1. Plážové výzvy

Klaudie Fachinelli - Cesty k dítěti

Autorka blogu www.cestykditeti.cz a eBooku 4 cesty k miminku o sobě říká:

"Navzdory diagnóze primární  neplodnost se nám podařilo přirozeně počít krásnou holčičku. Někdy příroda chce, abychom jí vyšli vstříc - ukážu vám, jak se přiblížit svému snu a neztratit hlavu :)"

Další 4 plážoví podnikatelé z TOP 5

Klaudii Fachnielli stejně jako celou TOP5  uvidíte na webináři 27. května 2015 ve 20:30

Michala Měřínská - Magicky ženská

Autorka blogu www.michalamerinska.cz a eBooku Dokonalé líčení krok za krokem o sobě říká:

"Jsem průvodkyně na cestě za ženskou krásou. Mojí vášní je vaše krása. Jsem milovnice make-upu, stylingu, krásy, barev a tvoření. Ráda pomohu s radostí pečovat o krásu i vám!"

Veronika Mašínová - Jsem máma a podnikám

Autorka blogu www.veronikamasinova.cz a eBooku 4 pilíře úspěšného byznysu o sobě říká:

"Jsem máma. Jsem podnikatelka. Jsem autorka několika projektů, které mají jediný cíl - zjednodušit život on-line podnikatelům. Dává mi smysl podpořit podnikatele tím, že jim předkládám ucelené návody a know how, aby neztráceli čas hledáním nebo lopotěním se, ale naopak dělali své podnikání rychle a úspěšně. A užívali si svých rodin a životů."

Martina Doubková - Jóga doma

Autorka blogu www.martinadoubkova.cz a kurzu www.jogadoma.cz o sobě říká: 

"Nedílnou součástí mého života je jóga, kterou učím 8 let. Ukážu Vám, jak jóga dokáže přispět ke zlepšení Vaší fyzické i duševní kondice.
Jsem maminka dvou holčiček, momentálně na rodičovské dovolené, a autorka projektu Jóga Doma."

Ivana Cikánková - Žena v realitách

Autorka blogu www.ivanacikankova.cz a eBooku Jak prodat nemovitost s maximálním ziskem o sobě říká:

"Jsem expert v realitách. 17 let zkušeností mě inspiruje k tomu, že s ženským přístupem ukazuji a pomáhám lidem i makléřům se lépe orientovat v džungli realitního trhu. Jsem Žena v realitách. Jsem autorkou knihy Jak se nespálit při prodeji nemovitosti."

Dalších 5 plážových podnikatelů z TOP 10

Tereza Kramerová - Vědomé mateřství

Autorka blogu www.terezakramerova.cz a eBooku Mystický porod o sobě říká:

"Dostala jsem do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Pomáhám nejen těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Má práce je mým posláním a mé poslání je mojí vášní."

Nina Suchomelová - Krotitelka džungle před tabulí

Autorka blogu www.ninasuchomelova.cz a eBooku 3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí o sobě říká: 

"Specializuji se na efektivní komunikaci ve škole a vytváření partnerského vztahu se žáky, čímž pomáhám učitelům zkrotit džungli před tabulí. Jsem autorkou eBooku 3 kroky ke zkrocení džungle před tabulí.

Jsem učitelkou na gymnáziu, manželkou skvělého muže a matkou dvou úžasných dcer. Vždy jsem chtěla jít svou vlastní cestou, vzdělávat se a hledat nové možnosti jak v oblasti školství, tak rodinného života. Zajímám se o přírodu, ekologii, zdravý životní styl a jógu.."

Jana Cardová - Relaxuj kresbou

Autorka blogu www.janacardova.cz a eBooku Relaxuj kresbou o sobě říká: 

"Pomáhám lidem chápat a vytvářet umění, vypěstovat v sobě tvůrce.

Jsem výtvarnice, malířka a lektorka výtvarných technik, která miluje olejomalbu a 1000 stran ženské psychiky, kterou zkoumám skrze své obrazy. Pořádám osobní workshopy i on-line kurzy, píšu články a eBooky, prostřednictvím kterých pomáhám lidem vypěstovat v sobě tvůrce. "

Miloslav Ježo - Podnikanie na Amazone

Autor blogu www.miloslavjezo.sk a eBooku Návod na zarabanie cez Amazon o sobě říká: 

"Vybudoval som úspešný online biznis na Amazon.com, ktorý mi neustále generuje príjem. Ponúkam ľuďom konkrétny návod ako si môžu takýto biznis vytvoriť a vďaka tomu zmeniť svoj doterajší život."

eBook zdarma: Ako zarábám na Amazone

 

Štěpánka Čápová a její zdravé dobroty

Autorka blogu www.stepankacapova.cz a eBooku a tištěné kuchařky Svačíme s dětmi o sobě říká:

„Jsem výživová poradkyně a nadšená kuchtička s druhým domovem u plotny. Jsem autorkou několika eBooků, kuchařek, organizuji interaktivní workshopy pro děti ve školách i veřejné kurzy.

Jako specialistka na výživu a nadšenec do vaření vám pomohu změnit vaše stravovací návyky tak, abyste podpořili své zdraví, psychiku a měli radost z pěkné postavy.“