Katka Marešová doporučuje 
online kurz Stáni Stiborové
Podnikání z pláže ®

Chcete začít podnikat online, ale NEVÍTE, jak na to? 

Máte OBAVY, zda to zvládnete, ale  zároveň cítíte silnou TOUHU po změně?

V online kurzu Podnikání z pláže jsem ke startu vlastního podnikání provedla +7000 lidí od roku 2015. 

Srozumitelně a krok za krokem s technickou podporou za zády i vás za 10 týdnu dovedu k cíli, kterým je start vašeho vlastního online podnikání.🚀🌴

Přišel čas změnit vaše sny v plány a vydat se na cestu k vašemu online podnikání. :)

Legendárního online kurzu Podnikání z pláže OTEVŘEN.

Dejte si za cíl žít takový život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou.

Jak vám v tom můžu pomoct, se dozvíte ve videu:

Přihlášky do ročníku 2024 jsou OTEVŘENY! 
Kurz startuje 29.ledna.

V lednu 2024 startuje už desátý ročník legendárního online kurzu Podnikání z pláže a já vás zvu na dobrodružnou cestu, na které položíte základy svému vlastnímu online podnikání.

Vytvoříte si webové stránky, naučíte se efektivně využívat sociální sítě i základy e-mail marketingu a vytvoříte svůj první digitální produkt. Zároveň objevíte sami sebe a posunete se ve svém životě mílovými kroky vpřed.

Na této stránce se dozvíte vše, co ke kurzu potřebujete vědět. 

Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby mohl taky podnikat z pláže? 🤔

Vytvořit web, psát články, dělat e-mail marketing, Facebook, nastavit si automatizovaný prodej... Pro mnoho lidí španělská vesnice vzbuzující OBAVY, že podnikání z pláže je jen pro vyvolené.

Na první pohled to může vypadat natolik složitě, že to mnohé odradí.  🙁

Říkáte si:

"Nejsem technický typ, je to moc složité,
neznám svoje téma,
nerozumím online marketingu,
nejsem dost dobrá, mně se to nepovede..."

KONEC POCHYBOVÁNÍ A TRÁPENÍ.

Vím, jak jsou ty začátky těžké a díky 9 letům zkušeností s tímto kurzem jsem pro vás návody a postupy vyladila do posledního detailu. 👌 Srozumitelně vám vysvětlím jak teorii, tak konkrétní praktické kroky. 

Tak, že vše pochopíte a s mým vedením to DOKÁŽETE. 

A pokud přeci jen budete někdy tápat, za zády vám bude stát můj 12členný tým podpory - technické i duševní. Připraveni poradit, podpořit a pomoci vám po celý následující rok. ❤️

 

Možná právě vy jste žena nebo muž, od kterých za rok nebo dva uslyším:

Chtěla jsem ti ze srdce poděkovat... Je to dva a půl roku, kdy jsem o Tobě slyšela poprvé, a až mě mrazí z toho, kde jsem byla tenkrát a kde jsem dnes.

A to díky Tobě, Stáňo. Já kdysi tvrdila, že ničemu nerozumím a nic takového v mém případě nebude fungovat. No a dnes se plážovým podnikáním živím.
Jára BednářováS PZP začala v červnu 2015 a měla pocit, že to fakt nedá. V červnu 2017 podala výpověď jako učitelka ZŠ, živí se svým podnikáním a cestuje s manželem po světě.
Ahoj Stáňoooo!!!!!
No to je mazec! Dneska mám svátek a na FAPI vyšel první milion!!!!!!!!!!! :-D Rok od začátku prodeje Vyprošťováku! To je pecka! Fakt ti za všechno moc děkuju. Žiju díky tobě úplně novej život.
Markéta StrnadováRok po startu online kurzu PZP. Je mámou malého syna, která se ze zaměstnané a unavené fyzioterapeutky stala úspěšnou podnikatelkou. :)
Jsem vděčná nejen za ty finanční výsledky, ale i za to, že mohu pomáhat ostatním lidem. Že mám za sebou spoustu spokojených klientek - maminek, které díky mne dokázaly vyléčit ekzém u malých dětí. Ale jsem vděčná i za to, že jsem nemusela nastoupit po mateřské zpět do své práce a mohu se živit tím, co mě baví a naplňuje.

A taky, že když jsem byla teď dva dny v "pracovní neschopnosti", tak mi přesto stále chodí objednávky i peníze na účet.

Jsem moc vděčná i za celý růst, hlavně osobní, který s sebou podnikání nutně přináší. Jsem teď úplně jiný člověk než před třemi roky a vím, že se mám stále kam posouvat. Jak osobnostně, tak pracovně.

Je to úžasné a ještě jednou moc DĚKUJI!!! Tobě i Jirkovi za vše, co děláte.

Zdraví Anička
Anna Matoušková Jejím tématem je atopický ekzém u malých dětí, www.annamatouskova.cz
Dnes jsem poslala do světa svůj sedmý e-book. Moje plážové příjmy vyrostly na výšku 70 tisíc měsíčně, wou! Jen z prodeje e-booků! I když jsou v tom náklady za reklamu, daně atd. Pro mě je to jako neskutečný sen.

Už nechodím do práce a věnuji se svému snu, pomáhám lidem ve vztazích i nemocech, a to, co do toho dávám, se mi mnohonásobně vrací, a nemluvím jen o penězích. Ještě jednou ti moc děkuji.
Lenka KrůpováDíky kurzu Podnikání z pláže našla cestu, jak pomáhat ve velkém množství lidem najít souvislosti těla, mysli a duše, pochopit poselství nemoci nebo problémů ve vztazích, aby žili spokojený život.

Záměrem tohoto kurzu je provést vás krok za krokem jak technickými, tak marketingovými základy online podnikání, a to pomocí srozumitelných, funkčních a v praxi ověřených postupů a návodů.

Zároveň vás jemně povedu do hloubek vaší duše k objevení toho, KDO jste a jak hodnotný je váš PŘÍBĚH a ZKUŠENOSTI, abyste pak svými dary ve své plné síle mohli obohacovat tento svět. 

Předám vám to nejlepší z mých zkušeností, které jsem získala za:

0
let
mého vlastního online podnikání
0
let
praxe v online marketingu

Když jsem v únoru 2013 prodala svůj první eBook, byla jsem naprosto nadšená.

Říkala jsem si tenkrát, že kdybych prodala deset eBooků měsíčně, nemusela bych se starat o placení nájmu mého havířovského bytu.

Kdybych tenkrát tušila, že za pár let mé zkušenosti i podnikání vyrostou tak, že se stanu lídrem českého online podnikání, můj obrat se vyšvihne do desítek milionů a pomůžu tisícům lidí rozjet vlastní podnikání!

V době mých online podnikatelských začátků jsem pracovala na full time jako marketingová manažerka pro jiné projekty a měla poměrně málo času.

Jedna dcera měla čtyři roky, druhá šest a já jsem na své vlastní plážové podnikání měla přibližně čtyři hodiny týdně...

A proč vám to vyprávím? 

Vím, že to můžete mít teď podobně,
a proto je kurz udělán s ohledem na váš
čas a energii. :) 

Jednotlivé úkoly jsou dělány tak, aby vám ve všedních dnech zabraly přibližně hodinu času. V některých fázích kurzu to bude méně, v jiných více. Ale je to zvládnutelné.

Mívám v kurzu velmi často:

 • mámy několika dětí, které prochází kurzem po večerech,
 • zaměstnané ženy i muže, kteří mají omezený čas na to, se kurzu věnovat.

A přesto i žena se třemi malými dětmi nebo máma na mateřské tvořící si svůj byznys po večerech může za pár měsíců vydělávat díky svému plážovému podnikání opravdu milé peníze, třeba jako Míša:

„Změnila jsi mi život a nikdy nikdy nikdy ti za to nepřestanu být vděčná! Za pár dní to budou dva roky, co se nám narodil Oliver, a já si úplně přesně pamatuji, jak jsem se dívala na úvodní video tvýho kurzu a před očima pořád viděla ty dvě čárky na těhotenským testu a přísahala jsem sama sobě, že to dám.

Nikdy bych nevěřila, že si sama vytvořím dva krásný weby, budu s nadšením psát články a točit videa, napíšu knihu, kterou za rok přečte víc jak 7 500 žen, nebo budu provázet ženy online kurzy a sdílet s nimi svoje dary a to, co jsem se v životě a ve světě ženské krásy naučila. A co víc, že fakt budu mít svoji firmu a obrat za prvních 7 měsíců jejího života přes 700 tisíc korun!

A to jen díky tobě a tomu, že jsi tak úžasná učitelka, která mi ukázala, že pomáhat lidem je to nejvíc, co pro svět můžeš dělat. Děkuju Vesmíru za to, že mi tě poslal do cesty, a děkuju tobě, že děláš věci s obrovskou upřímností a láskou a dáváš lidem příležitost plnit si sny!“
Michala Měřínská, autorka projektu Magicky ženskáZáklady svému online podnikání položila jako pracující těhotná manažerka a úspěšně pokračuje jako máma na mateřské. :)

Třeba to máte podobně. Je možné, že si chcete jen přivydělat více peněz ke stávajícímu zaměstnání nebo rodičovskému příspěvku a víte, že tomu budete věnovat jen pár hodin týdně, jako jsem to měla na začátku já.

Já jsem už v prvních dvou letech prodeje svého eBooku vydělávala průměrně 40 tisíc měsíčně právě touto cestou, ale nestalo se to přes noc a bez práce.

V prvních měsících byl nárůst pozvolný, a tak vám už předem říkám, že vám neslibuji zbohatnutí přes noc ani rychlé prachy.

Ovšem už za dva nebo tři měsíce od prvních krůčků v kurzu možná budete slavit svou první objednávku eBooku...

... a během pár měsíců začnete stabilně vydělávat třeba pět nebo deset tisíc měsíčně navíc.

Tak vypadají obvyklé začátky studentů v mých kurzech v prvních měsících, přestože jsou i úspěšní studenti, kteří hned v prvních měsících začnou stabilně vydělávat prodejem svých eBooků vysoké částky.

Kurzy už ale běží od roku 2015, a tak vidím i dlouhodobou cestu mých plážovníků:

Někdy až ve druhém roce podnikání ti, kteří na této cestě vydrží a trpělivě postupují vpřed, začínají vydělávat i desetitisíce měsíčně, statisíce ročně a ti nejlepší slaví i své první půl miliony za rok. :)

Můžete i nadále milovat a dělat svou profesi, ale nemusíte kvůli tomu ždímat svou energii do úplného vyčerpání.

 

Například jako lékařka Tereza:

Chtěla bych moc poděkovat Stáni a Jirkovi za nejlepší kurz, který jsem kdy absolvovala. Nikdy jsem si nemyslela, že někdo jako já by mohl podnikat, a dokonce úspěšně. Měla jsem husí kůži, když jsem viděla reklamy na kurzy o „vydělávání peněz“.

Podnikání z pláže však razí úplně jiný koncept, a to je vyprávění příběhu. A skrze ten pak pomáháte lidem. A pomáhat lidem bylo vždy mé poslání, proto jsem si také zvolila povolání lékaře.

Stále mám své „původní“ povolání ráda a nadále v něm chci pokračovat. Avšak rok poté, co jsem dokončila základní kurz podnikání z pláže, mi moje „PZP bokovka“ vydělává měsíčně víc než má lékařská profese. Navíc už neomdlévám únavou a mám čas na svou rodinu. :-)

Má práce se rozšířila mezi stovky lidí a zpětná vazba je úžasná a velmi motivující!
MUDr. Tereza Feltoni GuriniAbsolventka Podnikání z pláže 2020

Je jen na vás, kam vás dovede cesta,
na kterou vás teď zvu.

Jak díky kurzu odstartujete vlastní online podnikání?

Základní myšlenkou online podnikání je, že vložíte své znalosti a zkušenosti do digitálního produktu. 

Tím může být eBook, audionahrávka, videokurz apod.

Tento produkt pak na vlastních webových stránkách prodáváte. To se samozřejmě neděje „samo“. Je potřeba znát a používat základy online marketingu. 

V kurzu se naučíte pod mým vedením krok za krokem, jak na to. 

 • WEBOVÉ STRÁNKY
  Vytvoříte si vlastní webové stránky, a to i v případě, že nejste technicky zdatní. Ke kurzu získáte zdarma předpřipravenou šablonu pro Elementor a detailní návod, jak si ji upravit na míru svým potřebám.
 • BLOG A PSANÍ ČLÁNKŮ
  Naučíte se psát poutavé články na blog, které budou vaše čtenáře bavit a přinášet jim hodnotu.
 • EXPERTNÍ AUTENTICKÝ PŘÍBĚH A E-BOOK ZDARMA
  Naučíte se, jak skrze vlastní expertní autentický příběh sdílet se světem to, kdo jste a co jste se na vaší cestě naučili, a to různými způsoby, jako jsou právě blogové články, eBook zdarma, příspěvky na sociálních sítích a podobně.
 • FACEBOOK A INSTAGRAM
  Vytvoříte si vlastní facebookovou stránku a profil na Instagramu, kde si začnete budovat vlastní komunitu lidí, které zajímá vaše téma.

  Naučíte se, jak takovou stránku vést, jak vytvářet poutavé příspěvky, které se šíří, jak díky sociálním sítím přivádět na své webové stránky návštěvnost, zabrousíme i do základů propagace na Facebooku. Vše aktualizováno pro rok 2024.
 • E-MAIL MARKETING
  Naučíte se funkční techniky e-mail marketingu, začnete si budovat databázi pravidelných čtenářů a fanoušků, a naučíte se, jak s nimi komunikovat poutavě a tak, aby je vaše e-maily bavily a neobtěžovaly. I v roce 2024 je e-mail marketing důležitou součástí strategie.
 • STRATEGIE
  Skrze toto všechno si vytvoříte systém, který vypadá sice na první pohled docela neprodejně, nenátlakově, pohodově, ale je v něm ukrytá strategie, která stojí za celým mým podnikáním, a každý den díky tomu prodávám své eBooky, knihy a online kurzy nejen já, ale tisíce dalších online podnikatelů.
 • AUTOMATIZACE PRODEJE
  Naučíte se nastavit si své podnikání tak, aby fungovalo „samo od sebe“ a přivádělo k vám nové čtenáře, fanoušky a platící klienty, ať jste kdekoli na světě.
 • PRAKTICKY KROK ZA KROKEM
  Budete to umět nejen teoreticky, ale především si všechno krok za krokem v kurzu uděláte prakticky. To považuji za nejpodstatnější. :)

Teď to může vypadat, že je toho strašně moc, a polovině z toho ani nerozumíte, o čem to vlastně mluvím. To vůbec nevadí.

Mám talent rozporcovat velkého mamuta na malá, stravitelná sousta a přesně takto je kurz postaven.

Budete dostávat maličké porce, každodenní úkoly, díky kterým se budete malými krůčky posunovat vpřed.

Podnikání z pláže
znáte také z:

Kliknutím si zvětšíte fotku:

A už za tři týdny od startu kurzu budete mít své webové stránky, prvními články na svém hezky a profesionálně vypadajícím blogu přivítáte první čtenáře, stejně jako fanoušky na své facebookové stránce.

Viděla jsem už tolik úspěšných projektů z nejrůznějších oblastí, které skvěle fungují online.

Učitelka ze základky, malířka, nutriční poradkyně,
lektorka angličtiny, milovnice cestování,
kartářka, fyzioterapeutka, make-up artistka,
porodní asistentka, lékařka,
učitelka klavíru, logopedka,
průvodkyně lidí po krajině jejich mysli a další... 

To jsou všechno ženy, které své zkušenosti zabalily do svého podnikání a úspěšně dnes prodávají své eBooky. Stejně jako mámy, které se skrze mateřství dostaly ke...

... kontaktnímu rodičovství, šátkování, paleo stravě,
masáži miminek, vaření pro děti,
anebo taky tvůrčí ženy milující vytváření šperků,
šití pomocí speciálních technik, háčkování, paličkování.

A mnoho mnoho dalších oblastí, které se možná na první pohled zdály tak fyzické a nereálné dělat skrze online podnikání z pláže, a přesto díky mému kurzu Podnikání z pláže tyto ženy objevily cestu a dnes už mají fungující byznys.

Otázkou už není, jestli to funguje, nebo ne.

Otázkou je, zda je to cesta, na kterou se chcete vydat.

 • Jestli jste rozhodnutí udělat něco pro změnu ve svém životě.
 • Jestli jste rozhodnutí začít dělat něco pro to, abyste mohli žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou.

Protože pokud ano, tak dříve nebo později dojdete na tu svou pláž, ať je jakákoli.

Já osobně pro to udělám v průběhu osmi modulů v online kurzu maximum.

KOLIK TO STOJÍ?

Cena online kurzu - VARIANTA BASIC je
12 970 Kč + DPH / 530 € + DPH

(15 693,70 Kč / 641 € vč. DPH)

nyní 10 970 Kč + DPH / 447 € + DPH
(13 274,70 Kč / 540 € vč. DPH)

To je 1097 Kč + DPH za týden základní varianty kurzu.
Plus celoroční podpora, trvalé aktualizace a mnoho dalšího.

Co za tuto cenu získáte:

VZDĚLÁVÁNÍ

 • 1
  10týdenní online kurz – videa, lekce, pracovní listy
  Osm základních lekcí se základy online marketingu, přístup k více než 50 konkrétním videonávodům „krok za krokem“ pro sedm různých aplikací a dvě platební brány. Vše také ve formě textů a obrázkových návodů. Plus pomocné pracovní listy.
 • 2
  Základní plážová strategie dlouhodobého prodeje online
  Řeknu vám vše, co potřebujete vědět, abyste mohli odstartovat prodej svého online produktu a chápali, jaké kroky potřebujete dělat v dlouhodobém horizontu, aby vám vaše online podnikání vydělávalo.
 • 3
  Bonusové lekce, videa a odpovědi na dotazy
  Přístup k 19 bonusovým lekcím, ve kterých například najdete zpracování základů okolo otevření živnosti, podnikání na mateřské či GDPR. Další desítky odpovědí na často kladené otázky formou videí a textů.
 • 4
  Trvalý přístup k aktualizacím
  Kurz každý rok aktualizujeme a vy budete mít k těmto aktualizacím přístup. Každý rok od této chvíle dále máte tedy ty nejčerstvější návody, postupy i strategie.

KOMUNITA A PODPORA

 • 5
  1 rok mé podpory, motivace a nakopávání :) – videa, živá vysílání, webináře
  Po těch deseti týdnech vás nenechám jen tak „ležet ladem“. Moje podpora pokračuje. Vím, že podnikání s sebou nese řadu osobních výzev a překážek. Za osm let, kdy vedu kurzy, s tím mám bohaté zkušenosti. V pravý čas dostanete ode mě vždy podporu, motivaci, nakopnutí, díky kterým nezůstanete stát na místě.
 • 6
  1 rok osobní přístup k trpělivé technické podpoře
  Po celý rok 2024 máte přístup k technické podpoře, která se vyzná v sedmi aplikacích, se kterými můžete pracovat, a rozumí perfektně jejich propojení. Podpora je osobní skrze e-mail a Facebook skupinu. Kdykoli si nebudete vědět rady, stačí napsat. :)
 • 7
  1 rok osobní přístup k „duševní“ podpoře
  Kromě trpělivé technické podpory jsou součástí mého týmu i zkušení koučové a motivátoři, kteří vám ve Facebook skupině pomohou překlenout osobní překážky a dají zpětnou vazbu na vaši tvorbu.
 • 8
  Podporující akční komunita spolužáků ve Facebook skupině
  Nebudete na to sami. Pokud budete mít jakoukoli pochybnost, budete chtít zpětnou vazbu, odpověď nebo prostě jen sdílet své pokroky, budete mít partu spolužáků se stejným cílem.

JEDINEČNÉ BONUSY,
KTERÉ VÁM ŽÁDNÝ JINÝ ONLINE KURZ NENABÍDNE:

 • 9
  ZDARMA šablona pro web na Elementoru
  Pro účely kurzu Podnikání z pláže jsme vyvinuli jednoduchou šablonu pro vytvoření vlastního webu pomocí Elementoru. Tu můžete editovat dle vlastních představ tak, aby byl váš web jedinečný. Dostanete detailní návod, jak na to, a podporu v případě, že si s čímkoli nebudete vědět rady.
 • 10
  Garantované místo v katalogu online podnikatelů – Plážovníci.cz
  Jako účastník kurzu Podnikání z pláže získáte po úspěšném dokončení vlastního projektu privilegium být v jediném českém katalogu online podnikatelů – www.plazovnici.cz.
 • 11
  Příležitost účastnit se Plážové výzvy 2024
  Plážová výzva je VÝZVOU v tom smyslu, že do určeného termínu dokončíte svůj projekt a přihlásíte se do soutěže, ve které vybírám TOP projekty roku 2024.

+ MOŽNOST DOKOUPENÍ VERZE PREMIUM
S DALŠÍMI LEKCEMI, KTERÉ ROZŠIŘUJÍ ZÁKLADY ONLINE PODNIKÁNÍ

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete dělat?

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14denní garanci vrácení peněz od momentu startu online kurzu, tedy až do 12. února 2024. Pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, BEZ OTÁZEK vám VRÁTÍM peníze v plné výši

+ VARIANTA PREMIUM 

Možnost dokoupit ROZŠÍŘENÍ pro ty, kdo chtějí jít do hloubky

Díky variantě PREMIUM se navíc naučíte vytvářet široké spektrum digitálních produktů, objevíte ziskovou prodejní strategii a inspirujete se téměř 6 hodinami videí navíc.

 • Paleta digitálních produktů
  Rozšířené návody na paletu šesti dalších jednoduchých digitálních produktů. Naučíte se (1) natáčet videa, (2) tvořit audionahrávky, (3) online workshopy, (4) jednoduché e-mailové kurzy a (5+6) online kurzy a kluby pomocí Facebooku.
 • Tajemství mé nejziskovější strategie roku 2023
  Prozradím vám nejziskovější prodejní strategii, kterou jsme v roce 2023 používali s klienty ve VIP mentoringu. (Ten stojí 250 tisíc na 2 měsíce.) Dostanete vysvětlení celé strategie a přesný technický návod, pomocí kterého to zvládnete i vy.
 • 9 Inspirativních videí a rozhovorů
  Celkem 347 minut inspirativních videí, rozhovorů a online přednášek na tato témata:

TÉMA 1: Překážky na začátku plážového podnikání s Martinem Kalinou

TÉMA 2: Děti, rodina a podnikání z pláže

TÉMA 3: Jak využít naplno dary a stíny ženského cyklu pro své podnikání s Katkou Marešovou

TÉMA 4: Příběh úspěchu klavíristky Evy Lorenc

TÉMA 5: Příběh prvního milionu Markéty Strnadové

TÉMA 6: Nic nezastaví moje podnikání - Jára Bednářová

TÉMA 7: Správné myšlenkové nastavení pro peníze a hojnost

TÉMA 8: Plážové podnikání a partnerský vztah s Denisou Říha Palečkovou

TÉMA 9: Podnikání a duchovní růst s Terezou Kramerovou


Varianta: Plážová základka BASIC
12 970 Kč + DPH
10 970 Kč + DPH

Za 10 týdnů položíte základy svému online podnikání.

✅ 8 modulů základního kurzu - naučíte se vše potřebné pro start prodeje vašeho eBooku, který si vytvoříte podle návodu.

✅ Technické návody pro 9 aplikací, krok za krokem.

✅ Srozumitelné lekce ke všem oficialitám spojeným se startem online podnikání pro rok 2024 ověřené daňovou poradkyní.

✅ Komunita a trpělivý 15členný tým podpory.

✅ Jedinečné bonusy - šablony zdarma, garantované místo v katalogu, Plážová výzva 2024.


Varianta: Plážová základka PREMIUM
16 940 Kč + DPH
14 940 Kč + DPH
Naučíte se vytvářet široké spektrum digitálních produktů, objevíte ziskovou prodejní strategii a inspirujete se 6 hodinami videí navíc.

Získáte VŠE Z VARIANTY BASIC + navíc ještě:

+ ⭐ PREMIUM MODULY: Paleta digitálních produktů.

+ ⭐ Tajemství nejziskovější strategie online prodeje z roku 2023 - přesný návod krok za krokem.

+ ⭐ 9 inspirativních videí.

Když jsem se před rokem hlásila do kurzu Podnikání z pláže, měla jsem už napsané dva e-booky (jeden zdarma, druhý placený) a běžely mi dva běhy e-kurzu Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy. Trochu jsem váhala, jestli mi to za ty peníze stojí.

Výsledek po roce v kurzu je pro mne naprosto neuvěřitelný. V tom předchozím roce jsem si vydělala prodejem eBooku a online kurzu něco málo přes 7 000 Kč za celý rok.

Pak jsem v lednu vstoupila do kurzu Podnikání z pláže a v květnu začala znovu prodávat. Přesně na Štědrý den 2018 přišla objednávka, která pokořila hranici 100 000 Kč v objednávkách za toto období.
Helena Procházková, absolventka ročníku 2018www.helenaprochazkova.cz
 • Za 10 týdnů položíte základy svému online podnikání. Vytvoříte si webové stránky, začnete psát články, profesionálně používat sociální sítě a e-mail marketing.
 • Vytvoříte svůj první placený digitální produkt, nastavíte si automatizaci celého prodeje a odstartujete své podnikání z pláže.

No a protože nikdy nevíme, kam nás zavedou cesty života, tak je možné, že kurz Podnikání z pláže vám otevře úplně nové obzory v jiných oblastech života, obzory, o kterých jste nikdy ani nesnili.

Třeba vydáte vlastní knihu jako někteří mí plážoví studenti... (Přestože psaní a vydávání knihy v kurzu neučím, ale objevili v sobě odvahu a využili strategie pro prodej, které se v kurzu PZP naučili.)

Dostanete se do televize, budou s vámi dělat rozhovory v časopisech nebo se stanete hvězdou pódií na živých seminářích, konferencích a workshopech...

Tohle jsou věci, které vás nenaučím přímo, ale které se velmi často dějí mým plážovníkům v okamžiku, kdy začnou být díky internetu vidět, kdy začnou díky technikám z kurzu Podnikání z pláže sdílet to, co umí, s čím mají zkušenosti, a začnou si jich všímat lidé po celém Česku i Slovensku.

Možná je to v tuto chvíli pro vás nepředstavitelné, a to nevadí. Není potřeba vidět celou cestu. Myslí bychom nikdy nevymysleli to, co pro nás život umí přichystat. A tak je fajn znát první důležité kroky a právě těmi vás v kurzu provedu.

Představte si, jak se uprostřed zimy a smogové sezóny seberete a odletíte do teplých krajin, kde dýcháte vzduch s vůní oceánu a chodíte celý den v plavkách a vaše děti se
čachtají v bazénu.

Je to úžasné.

Stejně tak je úžasné ráno vstávat a vědět, že můžete dělat jen to, co chcete a co vás baví. 

Já jsem ušla kus cesty za svým podnikáním z pláže a stálo mě to spoustu testování, hledání, tvoření, energie, studování nejrůznějších materiálů, a teď už mám systém, který skvěle funguje. Vy už nemusíte věnovat měsíce hledání toho správného způsobu, protože já jsem ho už objevila za vás. Prošlapala jsem vám cestu a teď vás po ní provedu doslova za ruku. 

Když jsem byla poprvé surfovat, uvědomila jsem si, že bez učitele, který mi vysvětlil základní pravidla, bych se pravděpodobně utopila po prvních pěti minutách. Vím, že naučit se to alespoň trochu bude náročné, ale kdybych se do toho pustila sama, nenaučila bych se to nikdy. 

S podnikáním z pláže je to podobné...

Za roky 2015–2023 se kurzu zúčastnilo přes 7 400 lidí 
... skvělých lidí, kteří si v rámci kurzu navzájem radí, pomáhají a podporují se. A toto vám vzkazují:

Kurz Podnikání z pláže mi změnil celý můj život a já dnes mohu říct, že žiji život tak, aby žít za to stálo a každý den si mohu plnit své sny a touhy.

Na začátku by mne ani nenapadlo, že budu podnikat a žít tak, jak jsem si vždy přála. Volit si svou pracovní dobu i odpočinek a ano můžu říct, že díky Stáně podnikám z pláže.

Ta má pláž je o tom, že mohu tvořit srdcem a pomáhat všem ženám ke zdraví a spokojenosti a ukazovat jim, jak žít ten svůj sen a každý den se tak usmívat na svět a věřit, že je tu dobře. :)
Danka HejdováLektorka hormonální jógy, průvodkyně žen, absolventka Podnikání z pláže 2022
Ještě jednou mockrát děkuji za zpětnou vazbu a za celý kurz. Byly to nejlépe investované peníze, protože bez Tebe a podpory Tvého týmu bych se v tom sama plácala několik let, a nebo to někde po cestě vzdala... Místo toho se to začíná pěkně rýsovat :).

Měj se hezky plážově!
Lucie Cagášková
Kurz je neskutečně nabitý informacemi a skvělými návody, díky kterým zvládne realizovat svůj projekt i úplný laik. Nevěřila jsem, ale opravdu každé povolání se dá „převést“ do online světa. Máte tak možnost pomáhat většímu počtu lidí a předávat vaše informace dál. Vím, že toto je pro mě jen začátek! :)
Dominika Bitomská, veterinářka, absolventka PZP 2022
Už delší dobu jsem přemýšlela o tom, že bych vytvořila webové stránky. Věděla jsem O ČEM, ale nevěděla jsem, K ČEMU by měly směřovat a hlavně JAK vše provést. Po přečtení Stánina eBooku Jak napsat eBook za 14 dní jsem už věděla, že chci vytvořit eBook, ale otázkou stále zůstávalo JAK.

Nikdy jsem se neodhodlala ani k registraci domény, natož k čemukoliv jinému. A nebýt kurzu Podnikání z pláže, asi bych pořád ještě jen snila. Teď jsem pod vedením skvělé učitelky za dva měsíce vybudovala fungující stránky a napsala dva eBooky. A víte co? Je o ně zájem! Funguje to!
Klaudie Fachinelli
Online kurz Podnikanie z pláže splnil svoj účel na viac ako 100 %. Všetko čo som si o ňom naštudovala dopredu sa naplnilo. Ak mám pravdu povedať pochybnosti som nemala, nakoľko som vedela, že sa učím od profesionála.

Naučila som sa sama vytvárať webové stránky, pracovať s ich obsahom, odhalila som tajomstvá online predaja a spoznala v online svete nových ľudí, ktorí chcú žiť a podnikať inak. Viem presne, ako napísať eBook a ako ho predať a tak budovať svoju vlastnú Online fabriku na peniaze. Vstúpte do kurzu a urobte čo Vás Stáňa učí, a uvidíte, že všetko je možné.
Martina Benešová
Online kurz Podnikání z pláže Stáni Stiborovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem.

Celé sa to u mňa spustilo až vtedy keď som sa rozhodol vstúpiť do kurzu Podnikání z pláže, ktorý ma pohodlne, krok za krokom previedol celým procesom od výberu témy, napísania ebooku až po jeho uvedenie na trh. Jednoducho super. Od prvého okamihu som bol z tohoto programu nadšený, venoval som sa mu a práve vďaka nemu bol za dva mesiace môj ebook na svete aj s webstránkou a ostatnými nevyhnutnými nastaveniami.

Online kurz Podnikání z pláže naozaj odporúčam každému kto si chce v krátkom čase vytvoriť svoj ebook a podnikať na internete. Nepoznám u nás lepší a efektívnejší kurz, ktorý by sa tejto téme venoval.
Miloslav Ježowww.miloslavjezo.sk

Považuji za důležité říct, že vás nezvu na procházku růžovou zahradou.

Zvu vás na cestu, kterou lemuje mnoho výzev, někdy i strach, že to nedáte nebo nejste dost dobří nebo vám to nevyjde, bude se objevovat obava, že to zvládli ostatní, ale vy na to nemáte...

A ano, i to se může první měsíce dít. Někteří plážovníci začali vydělávat už po dvou měsících, ale někteří šli tuto cestu mnohem pomaleji a své první eBooky začali prodávat třeba po roce.

A to je v pořádku.

Můžete jít vlastním tempem!

Samotný online kurz sice jede ve svižném tempu a trvá deset týdnů, ale vy budete mít přístupy do kurzu navždy, a to i s aktualizacemi, které rok co rok dělám. Takže můžete jít vlastním tempem.

JAK ONLINE KURZ PROBÍHÁ

Dostanete přístup do členské sekce, ve které jsou formou videí a textů velmi srozumitelně vysvětleny jednotlivé kroky. Níže vám popíšu detailněji, jak online kurz probíhá. 

Čeká nás 8 modulů, z nichž každý obsahuje:

 • Úvodní video + text, vždy v pondělí
  Úvodní video s teoretickým základem k danému týdnu, ve kterém vám vysvětlím celkový pohled na problematiku probíraného tématu.
 • Čtyři praktické kroky se čtyřmi úkoly
  Tyto kroky a úkoly budete rovnou realizovat a každý den se posunovat vpřed. Zaberou hodinu denně, některé dny i méně.

  Jednotlivé kroky budete dostávat postupně a máte tak každý den prostor se tomu věnovat a krok za krokem se přibližovat k cíli, vašemu podnikání z pláže.
 • Téma týdne
  Inspirující a motivační video, které vám ucelí myšlenky a pomůže na vaší cestě.
 • Podporující skupina spolužáků
  Navíc získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete moct své kroky na cestě, úspěchy i otázky k podnikání z pláže sdílet se svými plážovými spolužáky. :) O tom si ještě řekneme více.

Na základě zkušeností a požadavků z předchozích let jsem se pro ročník 2024 rozhodla kurz natáhnout na 10 týdnů a po druhém a pátém modulu dostanete týden volna na to, abyste v klidu dodělali jednotlivé kroky a necítili se pod časovým tlakem. 

Jak to vypadá uvnitř online kurzu Podnikání z pláže?

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí, v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby. 

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne.

Za živý celodenní seminář o podnikání zaplatíte běžně okolo 5–10 tisíc.

Z praxe vím, že na živém semináři se stihne probrat tak 1/3 toho, co budeme probírat v tomto online kurzu, a po pár dnech se vám 90 % informací vykouří z hlavy. Nemáte možnost se k nim vrátit.

Do praxe vše musíte uvést sami, bez pomoci nablízku. 

To je jedna z největších výhod online kurzu. Můžete se tady k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně.

Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

Ke každému úkolu zároveň dostanete ve formě PDF pracovní listy, ve kterých si můžete dané úkoly vypracovávat a díky kterým opravdu jednotlivé věci uvedete do reality a nebudete o nich jen teoreticky přemýšlet.

Kliknutím na obrázky se podívejte,
jak to vypadá uvnitř online kurzu:

Jak to vypadá uvnitř kurzu, se můžete podívat
v tomto videu – kliknutím spusťte krátké video:

Navíc získáte silnou každodenní osobní podporu.

Ke kurzu navíc získáte přístup do podporující uzavřené skupiny spolužáků na Facebooku. Lidí na stejné vlně se stejným cílem a záměrem.

Tato skupina byla v posledních letech neuvěřitelným motorem, vznikají nová přátelství, lidé se podporují, dávají si zpětnou vazbu, cítí sounáležitost.

Největším benefitem kurzu byla komunita! Ve skupině Plážové základky jsem plně pochopila význam pojmu „priceless“, který se většinou u těchto skupin jako cena uvádí.

Tolik podpory ze strany spoluplážovníků i moderátorů jsem si nedokázala představit ani v těch nejrůžovějších snech. Tolik úžasných a inspirativních lidí na jednom místě! Jsem vděčná, že jsem toho mohla být součástí.
Lenka SzásziováAutorka projektu Sebe-vědomá máma, absolventka PZP 2022
Clovek sa stane sucastou rodiny/skoly podnikania z plaze, kde je dennodenne a v ktorukolvek hodinu v kontakte s uzasnymi ludmi.

Slovo kurz podla mna nevystihuje to, co clovek v skutocnosti ziska. Je toho omnoho viac. Som vdacna, ze aj ked kurz skoncil, skupina zostava.
Zdenka NeméthováPsycholožka, absolventka PZP 2015

I pro mě je ta skupina v kurzu vždy důležitá, protože pro mě je to cesta, jak vás poznat, jak vám pomáhat s vašimi obavami, strachy, překážkami, pomáhat vám na vaší cestě vpřed, a to osobně skrze příspěvky na míru dění ve skupině dle vašich potřeb, obvykle každý všední den v průběhu těch deseti týdnů a následně podle aktuálního dění až do konce kalendářního roku.

Pokud budete potřebovat individuální podporu nebo radu, i na to jsme připraveni. Za zády mám totiž SKVĚLÝ TÝM zkušených žen a jednoho muže, kteří jsou připraveni osobně vám ve Facebook skupině radit a pomáhat jak s technickými otázkami, tak coby „duševní podpora“ s vašimi výzvami a překážkami. 

Podporou vám bude můj zkušený plážový tým:

Veronika Mašínová

Stánina pravá ruka a technická podpora

Monika Štumpfová

Trpělivá a milá technická podpora

Zuzana Staňková

Trpělivá a milá technická podpora

Martina Benáčková

Trpělivá a milá technická podpora

Petra Trnková

Trpělivá a milá technická podpora

Růžena Nekudová

Zkušená podnikatelka, duševní podpora

Alexej Byček

Životní kouč a motivátor, duševní podpora

Tereza Těšínská

Životní koučka, duševní podpora

Martina Nýčová

Garant a podpora návodů pro účetní věci

Lenka Karpíšková

Administrativní podpora

Tahle skupina je úžasná.
Já jsem na svém začátku byla úplně sama.

Neměla jsem se koho zeptat, jestli je ten můj článek v pohodě nebo co si myslí o názvu mého eBooku. Neměla jsem s kým sdílet svůj strach z toho, že se mi to nepovede nebo že se mi někdo vysměje.

Vy sami nebudete. Budete mít partu naladěných online spolužáků.

Atmosféra kurzu byla úžasná a strhující, nadšení a energie spolužáků ve facebookové skupině úžasně motivující a inspirativní a tvé moudré vedení a lidský a laskavý přístup naprosto bezkonkurenční.
Lenka VarhaníkováAbsolventka PZP 2018
PZP už není jen on-line kurz, je to mnohem víc. Je to komunita, která se podporuje navzájem. Každý z nás se snaží dělat to, co nás baví a naplňuje, a zároveň si pomáháme.

Není to vždy jednoduché a procházíme si různými fázemi. Ale vždy se můžeme obrátit do FB skupiny a vždy se tam najde někdo, kdo nám „podá pomocnou ruku“. A také sdílení radosti je zde nádherné a ohromující! A to, jak nás Stáňa s Jirkou podporují, je prostě fantastické. Děkuji.
Jana OhankováAbsolventka PZP 2018

POTŘEBUJETE KROMĚ KURZU PLATIT JEŠTĚ NĚCO DALŠÍHO?

Webové stránky samozřejmě nevzniknou mávnutím kouzelného proutku.

K jejich vytvoření potřebujete jednoduchou a funkční aplikaci. A stejně tak procesy automatizace prodeje nebo e-mail marketingu potřebují pro své fungování odpovídající NÁSTROJE. Také potřebujete doménu a hosting pro svůj web. 

V kurzu Podnikání z pláže 2024 dostanete technické návody na těchto šest online nástrojů plážového podnikatele:

Technické návody jsou v kurzu vždy ve dvou variantách:

 • Nástroje zdarma
 • Nástroje placené

Tři z těchto aplikací jsou zdarma a další tři lze používat za poplatek.

+ jeden grafický nástroj a dvě platební brány

Vždy tedy máte volbu, a pokud se na začátku rozhodnete celé své online podnikání tvořit skrze aplikace zdarma, můžete. 

Návody v kurzu na nástroje zdarma:
Elementor, MailerLite, SimpleShop
V tomto případě počítejte s nákupem domény a hostingu – cca 600 Kč/rok.

Návody v kurzu na české placené nástroje:
MioWeb Lite, SmartEmailing, FAPI

+ CANVA zdarma, platební brány Pays, GoPay

Pokud vás tato otázka zajímá detailněji, přečtěte si článek: Nástroje plážového podnikatele: Přehled jednotlivých aplikací a jejich ceny.

JAK TO ZVLÁDNU TECHNICKY? NEJČASTĚJŠÍ OBAVA A JEJÍ ŘEŠENÍ

Velmi častá obava je, jak to zvládnete technicky. Především vytvoření vlastního webu bývá pro mnoho začínajících plážovníků velkým strašákem. Já se vám přiznám, že jsem nikdy nebyla zrovna talent na technické věci, a proto jsem vždy hledala jednoduché a zároveň funkční cesty.

 

Nemusíte se bát. Návody v kurzu jsou dělány s ohledem na to, že začínáte.  

Bez programátorů a grafiků vytvoříte svůj blog, prodejní stránky a vše, co pro své podnikání z pláže budete potřebovat. Ke všemu dostanete v kurzu detailní návody. 

A pokud si nebudete s něčím vědět rady, můžete se zeptat. K dispozici vám bude tým podpory. 

+ ZDARMA šablona pro web na Elementoru

Pro účely kurzu Podnikání z pláže jsme s naším týmem vyvinuli jednoduchou šablonu pro vytvoření vlastního webu pomocí Elementoru ve verzi zdarma. Dokoupit si k ní potřebujete pouze vlastní doménu a hosting.

Tuto šablonu můžete editovat dle vlastních představ tak, aby byl váš web opravdu jedinečný. Dostanete detailní návod, jak na to, a podporu v případě, že si s čímkoli nebudete vědět rady.

Šablona je dostupná pouze pro účastníky kurzu Podnikání z pláže.

„Web se mi na platformě Elementor tvořil s lehkostí, bez jakýchkoli potíží díky přesné navigaci týmu Stáni a to i přesto, že ani trošku technický typ nejsem. Každý můj krok vedl srozumitelně vytvořený videopostup a když jsem jednou něčemu neporozuměla - během chvilky dorazila přesně navigující podpora.

Jsem spokojená s tím, jak hezky se dá pracovat s vizuální stránkou, protože co se vzhledu webu týče - moc mě bavila ta kreativita a různé možnosti. Po technické stránce vše šlape jak má. Osobně bych určitě neměnila a to zdaleka nejen díky levnější ceně :).“
Petra ZehnálkováAbsolventka PZP 2022, web na PZP šabloně pro Elementor – www.petrazehnalkova.cz
„Web na Elementoru na šabloně PZP se tvoří velice jednoduše a intuitivně. Šablona už je hezky nastavená a vám stačí si vyhrát s obrázky, barvami a fonty. Když se naučíte (v kurzu) jak na to, pak už je to opravdu jednoduché a každá další stránka se vám tvoří rychleji a pohodověji. Neměnila bych.“
Andrea ŠoltisováAbsolventka PZP 2022, web na PZP šabloně pro Elementor – https://andrea.soltis.cz/

A teď naprostá pecka nakonec, než vás pustím k vyplnění objednávky. :) 

Nejčastější obava a zároveň otázka, kterou od vás dostávám, je: Co když tomu všemu budu věnovat čas a energii, investuju do toho peníze, a pak mi na web nikdo nebude chodit a moje online továrna na peníze bude zet prázdnotou? Jak dám o sobě vědět?

Řeknu vám, že jsem nad tím dost přemýšlela, protože vás chci maximálně podpořit a velmi mi záleží na tom, aby výsledkem tohoto online kurzu bylo, že budete opravdu díky mému systému vydělávat peníze.

Samo se to ale nestane, musíte do toho vložit kus sebe, své práce, svého příběhu, svého know-how. Pokud to uděláte podle mého návodu a dáte si na tom záležet, podpořím vás.

V roce 2024 vyhlásím pro všechny členy
online kurzu Podnikání z pláže Plážovou výzvu.

Ta bude spočívat v tom, že si sami zvolíte, že jste už připravení, a do výzvy se zapojíte a přihlásíte. Do určeného termínu mi pak dodáte svou vytvořenou práci a já ji společně s mými přáteli, experty na online podnikání, vyhodnotím.

Vítěz Plážové výzvy dostane mou plnou podporu ve formě e-mailu na celou mou databázi, ve které je už nyní 70 tisíc lidí, a je v podstatě 100% jisté, že pokud to budete vy, tak vám ještě ten den začnou chodit objednávky. :)

 

Za výhru v Plážové výzvě jsem nesmírně vděčná, posunula mě dál na opravdu mnohých rovinách. Po výhře jsem začala věřit, že opravdu mohu vytvořit něco, co má nejen velký potenciál, ale také může být i zdrojem příjmů, abych mohla žít s rodinou způsobem, který mi dává smysl a svobodu.

Pomohla mi začít budovat komunitu na sociálních sítích, zejména na Instagramu, na kterém jsem začínala od nuly.

Díky rozhovoru se Stáňou, ve kterém jsem získala možnost představit svůj projekt celé komunitě Podnikání z pláže, jsem prodala nejen svých prvních 30 e-booků, ale také získala svých prvních několik set fanoušků, ze kterých se stali dlouhodobí sledující a následně také zákazníci.

Plážová výzva mi tak pomohla budovat komunitu v těch nejdůležitějších počátcích a vděčím jí ve velké míře za to, kde se nacházím pár měsíců poté, kdy mám kolem sebe nádhernou komunitu podobně smýšlejících rodičů, psychologů a učitelů, kdy mé produkty fyzické i digitální již používají desítky škol a stovky rodičů a já mohu po roce full-time práce naplánovat 3měsíční cestování s dětmi a celé ho financovat. Děkuji. :)
Jana KubíčkováVítězka Plážové výzvy 2021
www.tisictvariradosti.cz
Vítězství v Plážové výzvě pro mě bylo opravdovou výhrou. Získala jsem velikou sebedůvěru a také jistý status, které mi neskutečně pomohly v další cestě.

Zvládla jsem se dostat do televize, vydělala statisíce korun a velmi rychle šířím napříč republikou myšlenku, že zbavit se svých bolestí je naprosto jednoduché.

Nyní se připravuji na webinář pro 3 000 lidí, kde bude i Alice Kirš, či na Cesty vášně s Danou-Sofií Šlancarovou. Dostala jsem šanci spolupracovat s opravdovými profesionály a top osobnostmi českého online marketingu a toho si neskutečně vážím.

Vítězství v Plážové výzvě je jednou z nejlepších věcí, která mě potkala.
Markéta StrnadováVítězka Plážové výzvy 2015
www.marketastrnadova.cz

S dalšími čtyřmi v pořadí pak udělám živé vysílání, které bude samozřejmě taky skvělou příležitostí prorazit na tu vlastní pláž.

Řeknu vám upřímně, že kdybych něco takového slyšela před pár lety, když jsem začínala, koupila bych si ten kurz už jen kvůli Plážové výzvě, i kdybych všechny ostatní věci už znala. :D

Věřím, že chápete, jak velká příležitost se v tom pro vás skýtá. 

+ garantované místo v katalogu Plážovníci.cz

V roce 2020 jsme vyvinuli katalog Plážovníci.cz, kde si může každý najít experta, díky kterému najde odpovědi na své otázky nebo se naučí něco nového v tématu, které jej zajímá.

Úspěšní absolventi kurzu Podnikání z pláže 2024 mají ode mě garantované místo v tomto katalogu vč. mé podpory katalogu na sociálních sítích (+85 000 lidí) a v e-mailingu (+70 000 lidí) v průběhu celého roku.

Mrkněte pro inspiraci na plazovnici.cz, protože to je místo, kde chcete mít svůj projekt. :)

Přihlášky otevřeny

Od 7. do 22. ledna za cenu 10 970 + DPH.

Samotný online kurz startuje 29. ledna 2024. 

A i když teď máte ještě čas, než se brány kurzu zavřou, z vlastní zkušenosti vím, že některé věci je dobré dělat hned, když člověk cítí, že to je to pravé.

Protože později se dostaví „zdravý rozum“ se svými strachy a obavami, který nás umí odradit od plnění si vlastních snů a překračování nových výzev. A tak se často z „později“ stává „nikdy“. 

Další příležitost
bude nejdříve V LEDNU 2025!

30–60 minut denně po dobu 10 týdnů a odstartujete svoje vlastní podnikání z pláže. Povedu vás krok za krokem. 

Vytvoříte své vlastní webové stránky, naučíte se základy online marketingu a odstartujete prodej svého digitálního produktu nebo podpoříte své stávající podnikání či profesi.

Vše s podporou Stáni a jejího týmu po celý rok 2024. Aktualizované přístupy natrvalo, videa, návody, bonusy, pracovní listy, komunita, šablona na webu zdarma, garance členství v katalogu Plážovníků a možnost účasti v Plážové výzvě 2024. 

Vstupte do kurzu kliknutím na toto tlačítko:

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. Přístup do online kurzu a k prvnímu modulu vám pošlu 29. ledna. A až do 12. února máte ode mě garanci vrácení peněz.

Takže není proč váhat. Těším se na společnou cestu kurzem!

Vaše sny se nesplní, když je budete odkládat na „až někdy“.
Pokud chcete začít žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou, začněte pro to dělat něco hned TEĎ.

Teď máte jedinečnou možnost dát si závazek, že v roce 2024 opravdu začnete podnikat z pláže, a vykročit na cestu za svými splněnými sny.

Možná vás napadlo pár otázek...

Co přesně se naučím v online kurzu Podnikání z pláže? 

Přehledný obsah kurzu jsem pro vás sepsala do PDF, které si můžete stáhnout zde:

Jak online kurz Podnikání z pláže probíhá?

Jedná se o online vzdělávací kurz, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly. Přihlásíte se na svém počítači nebo mobilu či tabletu.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby.

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě. 

Ke každému úkolu si také můžete vytisknout pracovní listy a jednotlivé úkoly dělat přímo v nich. Zaručí vám to, že nebudete jen přemýšlet nad teorií, ale rovnou se pustíte do akce. U eBooku Jak napsat eBook za 14 dní byly pracovní listy jedním z nejoceňovanějších bonusů, a mnoho čtenářů potvrdilo, že právě díky nim se pustili do akce a svůj eBook opravdu vytvořili.

Na toto téma si také můžete přečíst více v článku: Jak probíhá kurz Podnikání z pláže?

Kdy se bude kurz otevírat znovu? 

Další kurz Podnikání z pláže budu otevírat až za rok, a to v lednu 2025. 

V čem je kurz Podnikání z pláže jiný než ostatní kurzy?

1. Výsledky

Online kurz Podnikání z pláže je jediný na českém trhu, který má stovky ověřených absolventů, které najdete v katalogu plazovnici.cz. Zároveň s úspěšnými absolventy dělám rozhovory, které najdete na YouTube, Spotify a Apple Podcasts. 

To nejdůležitější pro mě je, abyste to dotáhli do konce. Je jedno, jestli to bude hned, nebo třeba až za rok, dva. Pokud opravdu chcete podnikat online, udělám společně s mým týmem maximum pro to, abyste toho dosáhli. Protože úspěšní klienti jsou moje nejlepší vizitka.

Samozřejmě že je to především ve vašich rukách a na vašem rozhodnutí. V kurzu k tomu dostanete to nejlepší vedení a podporu. 

2. Zkušenosti

Za devět let praxe s vedením tohoto kurzu už přesně vím, jaké na vás čekají výzvy, a dokážu vás skrze ně provést. Kurz je oproti jiným kurzům velmi praktický, neztratíte se v hromadě teorie, ale opravdu každý den uděláte konkrétní kroky, které vás povedou k cíli – startu vlastního online podnikání. 

Online podnikáním se sama živím už jedenáct let. I proto své strategie aktualizuji a vše promítám do mých kurzů. Vy máte k těmto aktualizacím přístup. Stála jsem u zrodu online podnikání v Česku a konzistentně se tomuto tématu věnuji už od roku 2012. Předcházelo tomu dalších 7 let praxe v online marketingu. 

3. Dlouhodobá podpora, komunita, zpětná vazba

Nemusíte se bát, že na to budete sami. Za zády vám bude můj tým trpělivé technické podpory i zkušení motivátoři, kteří vám rádi dají autentickou zpětnou vazbu na to, co vytvoříte, a pomohou vám překonat temná údolí. K tomu se stanete součástí pověstné plážovnické komunity. :) Komunity nadšených lidí, kteří jdou za stejným cílem, podporují se a jsou na jedné vlně. 

PZP je jediný kurz věnující se základům online podnikání, ve kterém máte jistotu technické podpory po celý rok a zároveň trvalý přístup k aktualizacím. Můžete díky tomu jít vlastním tempem.

4. Jedinečné bonusy

Pro účely kurzu Podnikání z pláže jsme vyvinuli jednoduchou šablonu pro vytvoření vlastního webu pomocí Elementoru. Tu můžete editovat dle vlastních představ tak, aby byl váš web jedinečný. Speciální šablonu máme i pro uživatele placené verze MioWeb Lite.

Dále máte jako účastník kurzu Podnikání z pláže po úspěšném dokončení vlastního projektu privilegium být v jediném českém katalogu online podnikatelů – www.plazovnici.cz.

A pokud svůj projekt dokončíte do června 2024, máte příležitost zúčastnit se soutěže Plážová výzva, ve které vybírám TOP projekty roku 2024, které následně podporuji na mých sociálních sítích.

Má podnikání z pláže ještě nějaké další náklady?

Ano. Přestože je online podnikání oproti klasickému podnikání velmi nízkonákladové, určité náklady s sebou nese. Celý systém probíhá na internetu a potřebujete tedy minimálně doménu a webhosting, což je investice okolo 600 Kč. Můžete si taky přečíst článek: Nástroje plážového podnikatele: Přehled jednotlivých aplikací a jejich ceny.

V průběhu kurzu máte volbu, a pokud se rozhodnete celé své online podnikání tvořit skrze nástroje a aplikace zdarma, můžete. 

Návody v kurzu na české placené nástroje:
MioWeb Lite, SmartEmailing, FAPI

Návody v kurzu na nástroje zdarma:
Elementor, MailerLite, SimpleShop, Canva
V tomto případě počítejte s nákupem domény a hostingu – cca 600 Kč/rok.

Pokud máte na toto téma jakékoli dotazy, pište mi na [email protected].  

Lze kurz koupit na splátky?

Běžně splátky neumožňuji. Zcela na rovinu vám přiznám, že je administrativně a časově náročné řešit potom ty, kdo druhou splátku nedoplatí. Vím ale, že částka za kurz může být pro někoho vysoká.

Proto jsem se rozhodla s v tomto ročníku splátky umožnit. Do 10. ledna 12:00 v rámci first minute lze rozdělit platbu na 3 části (s odstupem 1 měsíce 2 a 3 platby). A následně až do 22. ledna bude možnost rozdělit platbu na 2 části.

Nevím, v jakém tématu se specializovat, v čem podnikat z pláže... Je kurz pro mě vhodný?

Je možné, že tušíte oblast, které rozumíte, ale neumíte to zatím konkrétně uchopit. Nevíte, o čem byste napsali eBook, i když víte, jakému tématu byste se chtěli obecně věnovat. Například umíte malovat henou, ale netušíte, jak z toho udělat plážové podnikání. 

To je v pořádku, a pokud to takto máte, můžete do kurzu Podnikání z pláže vstoupit, protože společně vše vyladíme a zkonkretizujeme. 

Navíc jako bonus dostanete DÁREK - záznamy z Podzimního plážového soustředění. 4 tréninková videa a pracovní listy, ve kterých objevíte, jak objevit téma ve své PROFESI, KONÍČKU, ZKUŠENOSTECH ČI PŘÍBĚHU.

Pokud ale vůbec netušíte, kterým směrem se vydat, pak pro vás bude vhodnější online kurz Plážová přípravka. Ten jsem vytvořila na míru právě lidem, kteří vědí, že chtějí podnikat, ale hledají se. Detaily k Plážové přípravce najdete tady.

Když si online kurz objednám dnes, musím ho zaplatit ihned?

Splatnost faktury je 7 dní, takže máte týden na to, abyste své členství v online kurzu zaplatili, případně abyste zaplatili první splátku.

V případě, že chcete zaplatit až za pár dní, tak v objednávce zvolte způsob platby Bankovní převod.

Už mám eBook Jak napsat eBook za 14 dní. Součástí kurzu Podnikání z pláže je také tvorba eBooků. Má to cenu do online kurzu vstupovat?

Určitě ano. V online kurzu budeme také tvořit eBooky, a to rovnou dva, jeden zdarma a jeden placený. Proč, to si povíme uvnitř. Každopádně přestože se některé úkoly a kroky shodují s eBookem, je to jen dílčí část celého procesu. Kromě vytvoření eBooků budete mít vytvořený svůj vlastní blog, naučíte se, jak psát správně články, jak správně budovat důvěru a vztah s návštěvníky vašeho webu, aby od vás kupovali, vytvoříme celý prodejní proces a proces automatizace pro vaše plážové podnikání a další věci, které jsou pro celou strategii nezbytné.

K tomu budete součástí komunity plážových podnikatelů na Facebooku, kde se svými spolužáky budete moct sdílet to, co vytvoříte, a ihned získávat zpětnou vazbu, ptát se na věci, které vám nebudou jasné, a ladit tak své podnikání z pláže k dokonalosti. A až budete mít vše vytvořené, můžete se zapojit do Plážové výzvy, o které píšu výše. :)

Už mám své digitální produkty, blog a celý automatizovaný prodejní proces vytvořený. Má to cenu do online kurzu vstupovat? Budu z toho něco mít?

 Pokud jste spokojeni s tím, jak vám vaše plážové podnikání šlape a vydělává, pak zřejmě už umíte vše potřebné a do programu nevstupujte. Leda by vás vzrušovala myšlenka Plážové výzvy. :)

Pokud ovšem máte vytvořen celý proces, a zatím nic moc neprodáváte, pak je asi něco uděláno nesprávně nebo nějaký dílek skládačky chybí. Z mých vlastních zkušeností vím, že často hrají největší roli detaily, které se skrývají pod povrchem a nejsou na první pohled vidět. V online kurzu se jimi budeme zabývat. Takže načerpáte spoustu nových podnětů a inspirace pro to, jak své plážové podnikání vylepšit a začít vydělávat. 

Slyšel/a jsem, že eBooky jsou už zastaralé. Je to pravda?

I v roce 2024 jsou eBooky stále velmi oblíbeným digitálním produktem, ve kterém klient může jít rychle do hloubky řešení svého problému.

Někteří lidé preferují tuto formu vzdělávání proto, že nemají čas procházet několik týdnů kurzy nebo být v online klubech. Potřebují řešení svého problému ihned a v tom jsou eBooky jedinečné. Když řešíte těhotenskou cukrovku nebo vyvýšený záhon, nemáte čas se v tom babrat půl roku. :) Chcete tomu věnovat jeden den nad eBookem a udělat potřebné kroky.

Podobný přínos pro klienty mají další jednoduché digitální produkty – audionahrávky a placené webináře. 

Pro začínajícího online podnikatele je navíc eBook dobrý způsob, jak si otestovat trh i sám sebe. Je to nejjednodušší start.

Vytvořit eBook vám zabere 1–2 týdny a můžete jej začít prodávat. Zjistíte tak, zda je o dané téma zájem a do jaké míry. Dále pak můžete své podnikání rozšiřovat a na těchto základech stavět, vytvářet náročnější digitální produkty, jako například kurzy a kluby, jejichž vytvoření běžně zabere i několik měsíců a je nákladnější.

Je dobré tento směr vidět a mít na paměti, že prodávat první digitální produkt je start a z dlouhodobého hlediska je nejlepší strategií širší portfolio digitálních produktů. Nemá ale smysl lámat si s tím hlavu na startu. Je to další krok, ke kterému společně dojdeme. 

Zaručí mi vstup do online kurzu to, že začnu opravdu vydělávat a podnikat z pláže?

V online kurzu Podnikání z pláže ode mě dostanete kompletní návod krok za krokem pro to, co udělat, abyste vydělávat a podnikat z pláže opravdu začali. Je ale pouze na vás, v jaké kvalitě a jestli vůbec všechny jednotlivé kroky uděláte.

Stejně tak je jen na vás, zda ze sebe dáte všechno, budete věřit sobě a svým schopnostem a tomu, že se stát plážovým podnikatelem můžete. Maximálně vás v tom podpořím skrze inspirativní videa uvnitř online kurzu i tým mé podpory ve skupině na Facebooku, pokud budete potřebovat pomoc a radu v průběhu kurzu.

Váš úspěch je ale pouze ve vašich rukách.

V průběhu kurzu jedu na dovolenou. Je to překážka v jeho absolvování?

Pokud jedete na jeden nebo dva týdny pryč, nic se neděje. Přístupy do kurzu máte navždy, takže můžete vše dělat vlastním tempem. Když nějaký krok neuděláte, protože budete zrovna na dovolené, tak se k němu po návratu jednoduše v členské sekci vrátíte.

Ke všem krokům, které jsou zpřístupněné, se můžete zpětně vracet přes menu – MODULY KURZU. V minulých kolech kurzu bylo běžné, že někteří studenti dodělávali jednotlivé kroky i několik měsíců po skončení kurzu. Je to přeci jen deset týdnů a to do toho člověku v podstatě vždy něco přijde. V létě letní dovolená, v zimě lyže... :) Proto je kurz nastaven tak, aby vám kvůli dovolené nic neuteklo a v klidu jste vše mohli dohnat. 

Napadla vás další otázka? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě e-mailem na [email protected].

Potřebujete ještě pár zkušeností a referencí? 

Tereza KramerováAutorka projektu Vědomý život, absolventka PZP
Kurz mi otevřel úplně nový obzor! Díky němu jsem si sama vytvořila funkční systém pro mé nové podnikání. A jsem na to opravdu pyšná! Ještě nedávno bych nevěřila, že bych toho byla schopna.

A dnes mám hlavu plnou nápadů a těším se, jak mi bude projekt i nadále růst pod rukama.

Děkuju, Stáňo!
Jana HrnčiříkováZdravotní sestra, autorka projektu Angličtina pro sestry, absolventka PZP 2022
V roce 2022 jsem vstoupila do PLÁŽOVÉ ZÁKLADKY s tím, že si potřebuji postavit svůj WEB. Jak já byla naivní, že je to jen o WEBU!

Kurz mi otevřel úplně nové obzory včetně těch seberozvojových. Jedno velké WAUW by na to nestačilo! Naučil mě, jak zvládnou technické věci. Naučil mě, jak dělat a hlavně dokončovat i velké projekty. A stala jsem se součástí úžasné podporující party lidí.
Petra Kvapil ProcházkováAutorka projektu Pět kouzel zahrady, absolventka PZP 2022
Kurz je perfektně připravený, poskytuje podrobný popis vlastní cesty, praktické rady a skvělé tipy. Kombinace textu, videa, pracovních listů a podpory na facebookové skupině je skvělým vybavením na jakoukoli cestu za vlastním podnikáním a životním snem.
Nina SuchomelováAutorka eBooků pro učitele, absolventka PZP 2015
Kurz je prepracovaný do najmenších detailov po všetkých stránkach, marketingovej, psychologickej i technickej. Technické postupy ma ako laika posunuli vpred a dodali mi odvahu pokračovať. Stáňa bola v priebehu kurzu stále dostupná a reagovala na prípadné otázky mimoriadne rýchlo.
Zuzana RihákováLektorka a koučka
Svoji plážovou cestu jsem začala Plážovou přípravkou. Ta mi pomohla najít mé téma a začít o něm přemýšlet tak, aby šlo přetavit do online světa.

Po dvou letech jsem již s poměrně jasnou představou vstoupila do Plážové základky. Díky ní jsem si dokázala sama naklikat web, psát blog, založit facebookovou stránku i skupinu a začala tvořit své online produkty.

Hodně motivující byla facebooková skupina plážových spolužáků, kteří dávali zpětnou vazbu na mé první nesmělé pokusy o psaní a fotografování.
Šárka OtajovičováAutorka projektu Šárka s háčkem, absolventka PZP 2022
Kurz Podnikání z pláže – základka mi neuvěřitelně rozšířil obzory. Je to neuvěřitelná cesta osobního rozvoje, kdy k dosažení zdárného cíle musíte překonávat své strachy, limity, překážky. Pokaždé, když jsem svoji horu zdolala, cítila jsem se až nepřemožitelně a zároveň jsem byla v údivu, co mi za tak krátkou dobu vyrostlo pod rukama. Můj vlastní projekt, který tvořím ze srdce a z duše.

Děkuji sama sobě, že jsem se na tuto nezapomenutelnou cestu vydala. Děkuji celému skvělému týmu za jejich trpělivou pomoc a všem účastníkům za nezapomenutelnou atmosféru, která během kurzu i po něm stále přetrvává.
Lucie RatajováAutorka projektu Čas ženy, absolventka PZP 2022
Díky podnikání z pláže jsem byla schopná uchopit to, co jsem měla už dlouho v hlavě.

Mohla jsem to sepsat, zviditelnit a předávat dál. A také na tom vydělávat a to je skvělá kombinace.

Tvorba webu a eBooků mě nesmírně baví, protože dělám to, k čemu moje srdce tíhne, a mám možnost si o tom povídat s ostatními, co jsou na podobné vlně.

Jsem vděčná za to, jak Stáňa má vše krok po kroku sepsané a jak vše funguje. Děkuji za její podporující tým a také za to, že jsem to zvládla i já. Doladit do konce celý projekt a přijímat objednávky. Je to skvělý pocit!
Eva KupilíkováMasérka, autorka projektu Cesta k funkční masáži, absolventka PZP 2022
Na začátku kurzu jsem byla maminka na rodičovské, tento kurz mi dal možnost vrátit se sama k sobě, najít znovu touhu se učit, růst a předávat dál všechny své znalosti i touto online formou.

Stále jsem maminka na rodičovské, ale teď opět s touhou tvořit a dělat něco pro sebe. I přesto, že své dva loupežníky miluju nadevše, vědomý čas pro sebe, vzdělávání a potkávání nových inspirativních lidí mi velmi chybělo.

V kurzu jsem mimo jiné poznala také sama sebe z jiné stránky. Viděla jsem, že i přes malý čas, který mi s dětmi zbývá, dokážu zabrat a věci dokončovat a že mě to také nesmírně baví. :-) Velké díky za něj!!! A za všechny skvělé lidi, které jsem díky kurzu poznala!
Veronika HolišováAutorka projektu Harmonie těla a mysli, absolventka PZP 2022

* INFORMACE K RECENZÍM: Na Webu, prodejních stránkách, na našich profilech na sociálních sítích i v mailové a obdobné komunikaci se Spotřebiteli zveřejňujeme reference na naše Produkty a online kurzy. Tyto reference jsou vždy referencemi našich Kupujících a jsou zveřejněné s jejich souhlasem. Před zveřejněním reference vždy ověřujeme, že jde o osobu, která si Produkt/kurz u nás zakoupila, a to kontrolou údajů v účetnictví (na zaplacených fakturách).