Přišel čas změnit své sny v plány a vydat se na cestu k Vašemu podnikání z pláže :)

Dejte si za cíl žít takový život,
ze kterého si nemusíte brát dovolenou

Jak Vám v tom můžu pomoct se dozvíte ve videu:

STÁŇO, DEJ MI VĚDĚT, AŽ KURZ OTEVŘEŠ

Brány online kurzu Podnikání z pláže jsou již uzavřeny.
Další online kurz bude otevřen v lednu 2018.

Často se mě ptáte, jak se můžete i Vy stát plážovými podnikateli, jak začít...

Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby mohl taky podnikat z pláže? Vytvořit web, psát články, dělat email marketing, facebook, automatizovaný prodej...  Pro mnoho lidí španělská vesnice vzbuzující obavy, že podnikání z pláže je jen pro vyvolené.

Na první pohled to může vypadat natolik složitě, že to mnohé odradí. Často se strachem: nejsem technický typ, neznám svoje téma, nerozumím online marketingu, mně se to nepovede...

Dobrá zpráva ale je, že i přes to všechno to i VY můžete zvládnout! 

V lednu 2018 odstartuje už čtvrtý ročník oblíbeného vzdělávacího online kurzu s názvem Podnikání z pláže, ve kterém vás naučím krok za krokem vytvořit a používat systém, díky kterému já osobně už pět let mohu tímto životním stylem žít a díky kterému můžu trávit i podstatnou část letošního roku v plážových destinacích. 

A když říkám krok za krokem, myslím tím opravdu vedení za ruku, od začátku až do konce. 

Není to jen tak ledajaký online kurz :)
Je to online vzdělávací kurz,
díky kterému odstartujete své vlastní plážové podnikání. 

Představte si, jak se uprostřed zimy a smogové sezóny seberete a odletíte do teplých krajin, kde dýcháte vzduch s vůní oceánu a chodíte celý den v plavkách a vaše děti se
čachtají v bazénu.

Je to úžasné.

Stejně tak je úžasné ráno vstávat a vědět, že můžete dělat jen to, co chcete a co vás baví. 

Já jsem ušla kus cesty za svým podnikáním z pláže a stálo mě to spoustu testování, hledání, tvoření, energie, studování nejrůznějších materiálů, a teď už mám systém, který skvěle funguje. Vy už nemusíte věnovat měsíce hledání toho správného způsobu, protože já jsem ho už objevila pro vás. Prošlapala jsem vám cestu a teď vás po ní provedu doslova za ruku. 

Když jsem byla poprvé surfovat a uvědomila jsem si, že bez učitele, který mi vysvětlil základní pravidla, bych se pravděpodobně utopila po prvních pěti minutách. Vím, že naučit se to alespoň trochu bude náročné, ale kdybych se do toho pustila sama, nenaučila bych se to nikdy. 

S podnikáním z pláže je to podobné...

Za roky 2015 - 2017 se kurzu zúčastnilo celkově 2 044 lidí 
...skvělých lidí, kteří si v rámci kurzu nazvájem radí, pomáhají a podporují se. A toto vám vzkazují:

Pusťte si video níže:

Kurz Podnikání z pláže přinesl do mého byznysu nový rozměr a změnu podnikatelského smýšlení. Dovedl mě k úplně konkrétním výsledkům v podobě e-booku zdarma i placeného, naučila jsem se lépe využívat Facebook, poznala jsem spoustu užitečných principů, které rozvíjejí a posouvají jakékoliv podnikání ať je na začátku nebo již běží.

Skvělé je, že každý může jít svým vlastním tempem a podle svých možností a kdykoliv je možné se vrátit k již probranému. Vřele doporučuji všem!

Veronika Mašínováwww.veronikamasinova.cz

Ďakujem za mimoriadne kvalitný kurz a prístup, v ktorom som cítila, že Stáni na nás naozaj záleží. Kurz je prepracovaný do najmenších detailov po všetkých stránkach, marketingovej, psychologickej i technickej. Technické postupy ma ako laika posunuli vpred a dodali mi odvahu pokračovať. Stáňa bola v priebehu kurzu stále dostupná a reagovala na prípadné otázky mimoriadne rýchlo.

KURZ MA NESMIERNE OBOHATIL A S RADOSŤOU HO ODPORÚČAM KAŽDÉMU, KTO MÁ CHUŤ PODNIKAŤ PO NOVOM.

Zuzana Riháková

Kurz Podnikání z pláže mě stejně jako Stánina kniha nakopává směrem k pláži a funkčnímu plážovému podnikání. Jedinečný, osobní přístup lektorky s úkoly, kdy jdu přímo do akce. Při těchto úkolech cítím, jak se formuje má cesta na pláž a zažívám mnoho AHA momentů, které mě posouvají k životu, který si přeji žít.

Michal Kolářwww.kolami.cz

Velmi se mi na kurzu líbí nejen jeho profesionální pojetí, ale také přístup Stáni. Neposílá nám totiž jen úkoly a videa, ale živě se zapojuje i do naší komunikace ve facebookové skupině. A to je strašně fajn, protože mám pocit, že tím jasně dává najevo, jak moc jí záleží na našem úspěchu. Je to skvělá podpora!

Veronika Vachoutová

Pokud vám vaše intuice a srdce napovídá 'zkus to, třeba to vyjde' a rozum naopak křičí 'nesmysl, proč by to mělo vyjít teď?' tak rozum nechte za dveřmi a vstupte! Uvnitř programu najdete nejen skvěle připravený návod, jak krok za krokem úspěšně rozjet svůj sen, najdete tam i spoustu skvělých lidí připravených vám pomoci a podpořit vás!

A v neposlední řade Stáňu, která 100% ví, jak na to a program připravila neskutečně dokonale! Po prvním modulu je jasné, že pokud opravdu chcete tak TADY prostě nejde neuspět!

Michala Měřínskáwww.michalamerinska.cz

Už delší dobu jsem přemýšlela o tom, že bych vytvořila webové stránky. Věděla jsem O ČEM, ale nevěděla jsem, K ČEMU by měly směřovat a hlavně JAK vše provést. Po přečtení Stánina eBooku Jak napsat eBook za 14 dní jsem už věděla, že chci vytvořit eBook, ale otázkou stále zůstávalo JAK.

Nikdy jsem se neodhodlala ani k registraci domény, natož cokoli jiného. A nebýt kurzu Podnikání z pláže, asi bych pořád ještě jen snila. Teď se mi pod vedením skvělé učitelky za dva měsíce vybudovala fungující stránky, napsala dva eBooky a víte co? Je o ně zájem! Funguje to!

Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz

Online kurz Podnikání z pláže Stáni Mrázkovej hodnotím veľmi vysoko, pretože vďaka nemu som si vytvoril svoj prvý digitálny produkt, ktorý je úspešný a stále mi generuje príjem.

Celé sa to u mňa spustilo až vtedy keď som sa rozhodol vstúpiť do kurzu Podnikání z pláže, ktorý ma pohodlne, krok za krokom previedol celým procesom od výberu témy, napísania ebooku až po jeho uvedenie na trh. Jednoducho super. Od prvého okamihu som bol z tohoto programu nadšený, venoval som sa mu a práve vďaka nemu bol za dva mesiace môj ebook na svete aj s webstránkou a ostatnými nevyhnutnými nastaveniami.

Online kurz Podnikání z pláže naozaj odporúčam každému kto si chce v krátkom čase vytvoriť svoj ebook a podnikať na internete. Nepoznám u nás lepší a efektívnejší kurz, ktorý by sa tejto téme venoval.

Miloslav Ježowww.miloslavjezo.sk

Při vstupu do kurzu jsem o online podnikání nevěděla téměř nic. V duchu jsem si říkala, jestli nejsem náhodou někde naprosto špatně. K mému vlastnímu překvapení mám dnes své webové stránky, píšu eBooky a v pohodě se prokousávám tím vším okolo.

Díky skvělému vedení Stáni Mrázkové jsem dostala obrovskou chuť a elán vše opravdu uvést do praxe a tvořit věci, o kterých jsem před kurzem neměla ani ponětí. Kurz je opravdu pro každého, jsem toho zdárným příkladem. Takže: Hurá do toho!

Jára Bednářováwww.skolazvesela.cz

Milá Stáňo,děkuji Vám za kurz Podnikání z pláže. Byla to jízda! Nikdy bych nevěřila, kolik se toho dá stihnout za osm týdnů. Díky Vám rozjíždím nový rozměr svého podnikání, založený na tom, co mě nesmírně baví.

Po absolvování kurzu vím, že kdybych se do toho pustila sama, nikdy bych to nezvládla tak rychle a jestli vůbec. Nejen, že jsem získala spoustu informací, ale také obrovskou motivaci jít do toho a vytrvat :)

Vladislava Křížkováwww.vladislavakrizkova.cz

Tento kurz naprosto předčil moje očekávání, jsem šťastná za moje rozhodnutí. Informace tak hodnotné, které byste hodně dlouho hledali všude možně, vzájemná podpora, zpětné vazby, nové nápady a přátelství ve skupině účastníků, individuální přístup, pomoc a spoustu překvapení od Stáni je k nezaplacení.

Motivace a úkoly mě posunuli hodně daleko, během chvilky mám vše co potřebuji k podnikání, svůj web, články, grafiku, ebooky, email marketing, facebook fanpage a vše jsem si díky návodům vytvořila naprosto sama. Hodnota kurzu je mnohonásobně vyšší než jeho cena, už se těším co Staňa vymyslí jako pokračování.

Doporučuji všem, kteří chtějí v životě konečně dělat to co je baví, a také těm, kteří by se bez nakopnutí nikam nedostali. Tohle všechno jsem vytvořila za 8 týdnů www.ruzenanekudova.cz

Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz

Online kurz Podnikanie z pláže splnil svoj účel na viac, ako 100%. Všetko čo som si o ňom naštudovala dopredu sa naplnilo. Ak mám pravdu povedať pochybnosti som nemala, nakoľko som vedela, že sa učím od profesionála.

Naučila som sa sama vytvárať webové stránky, pracovať s ich obsahom, odhalila som tajomstvá online predaja a spoznala v online svete nových ľudí, ktorí chcú žiť a podnikať inak. Viem presne, ako napísať eBook a ako ho predať a tak budovať svoju vlastnú Online fabriku na peniaze. Vstúpte do kurzu a urobte čo Vás Stáňa učí, a uvidíte, že všetko je možné.

Môj výsledok tohto kurzu nájdete na www.martinabenesova.com, a to som predtým vedela na počítači obsluhovať MS Word a vyhľadávať veci na internete....stačili mi na to len dva mesiace:-)

Martina Benešováwww.martinabenesova.com

Milá Stáňo, chtěla bych Vám poděkovat za vše, co jste mě v kurzu podnikání z pláže naučila. Muselo to dát strašně moc práce tento kurz vytvořit, dala jste do toho velký kus sebe a já děkuji, že jsem toho mohla být součástí.

Stále tomu ještě nějak nemohu uvěřit, že jsem se do toho pustila a zvládla dokončit svůj první projekt a pokaždé, když mi cinkne objednávka mého eBooku, zamotá se mi hlava a říkám si, jestli se mi to celé jenom nezdá. Za první měsíc prodeje eBooku mi přišlo už 32 objednávek a mnoho lidí mi posílá krásné emaily, jak se jim moje práce líbí!

Každý den mi do databáze přibydou nové kontakty a na facebooku noví fanoušci, jde to pomalinku kupředu, zatím je to taková malá zahrádka s pár kytičkami, ale věřím, že když o ni budu pečovat podle Vašeho návodu, bude se jí dařit a bude krásně kvést. Navíc mám nápady na další projekty, už jsem začala na jednom pracovat a ta motivace je prostě úžasný drive.

Děkuji Vám z celého srdce, nikdy bych nevěřila, že tohle je možné a že zrovna já to dokážu zvládnout.

Eva Suchánkováwww.evasuchankova.cz

Otázkou už tedy není, jestli to jde. Otázkou je, jestli se k nim přidáte!

 

Věřím, že za rok si třeba taky na Bali dám s některými z vás kokos na pláži a oslavíme váš úspěch :)

Cena online kurzu Podnikání z pláže je 4 970 Kč bez DPH za variantu Základ a ve verzi s Plážovou platformou (o té více dále) je to 9 070 Kč bez DPH. Když k tomu tedy DPH 21% přičteme, je to 6 014 Kč a 10 975 Kč.

Jak jste si mohli přečíst ve vzkazech a referencích účastníků z předchzích ročníků, tak tato cena je jen zlomkem hodnoty, kterou v kurzu dostanete. :)

STÁŇO, DEJ MI VĚDĚT, AŽ KURZ OTEVŘEŠ

Než kliknete na tlačítko objednat, tak si pojďme říct, o čem online kurz Podnikání z pláže vlastně bude:

Moje podnikání z pláže je postaveno na propracovaném a pět let testovaném systému, ve kterém mám automatizovaným způsobem nastavený prodej eBooku. Dokud mi plynul příjem pouze z eBooků (což učím v kurzu) vydělávala jsem stabilně přes 40 tisíc měsíčně stabilně a celkově jsem prodejem eBooků od roku 2013 vydělala už 2 455 311 Kč.

A teď je řada na Vás. :)

Velmi srozumitelně vám vysvětlím vše potřebné pro vytvoření tohoto plážového automatizovaného systému, který bude pracovat dnem i nocí pro vás a vydělávat Vám peníze, každý týden probereme v několika krocích jednotlivé zastávky na cestě k podnikání z pláže a následně vždy uděláte potřebné kroky, které jsou nastaveny tak, že Vám zaberou 15–60 minut denně.

Toto je důležité - jak online kurz probíhá: 

Čeká nás 8 modulů (týdnů), z nichž každý obsahuje:

 • Úvodní video s teoretickým základem.
 • 4 praktické kroky se 4 úkoly, které Vám zaberou 15 až 60 minut. Jednotlivé kroky budete dostávat postupně a máte tak každý den prostor se tomu 15 až 60 minut věnovat a krok za krokem se přibližovat k cíli, vašemu podnikání z pláže.
 • Téma týdne: Inspirující a motivační video, které vám ucelí myšlenky a pomůže na vaší cestě.
 • Navíc získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete moct své kroky na cestě, úspěchy i otázky k podnikání z pláže sdílet se svými plážovými spolužáky. :)

Jak to vypadá uvnitř online kurzu Podnikání z pláže?

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí, v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby. 

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne.

Za živý celodenní seminář o podnikání zaplatíte běžně okolo 5 tisíc. Z praxe vím, že na živém semináři se stihne probrat tak 1/3 toho, co budeme probírat v tomto online kurzu a po pár dnech se vám 90% informací vykouří z hlavy. Nemáte možnost se k nim vrátit. Do praxe vše musíte uvést sami. 

To je jedna z největších výhod online kurzu. Můžete se tady k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

Ke každému úkolu zároveň dostanete ve formě PDF pracovní listy, ve kterých si můžete dané úkoly vypracovávat a díky kterým opravdu jednotlivé věci uvedete do reality a nebudete o nich jen teoreticky přemýšlet.

Celý průběh kurzu Podnikání z pláže mne velmi nadchl! Původně jsem neměla v plánu se do něj přihlásit a dost jsem pochybovala, kde vzít čas... hodinu denně? To rozhodně nemám! Nakonec jsem se přihlásila a každý den se těšila na další kroky kurzu, nad nimiž jsem pak trávila pozdně večerní hodiny. Takové nadšení z vlastní práce, přesvědčení o smysluplnosti svého konání a pozitivní energie jsem dlouho nezažila.

Kurz je perfektně připravený, poskytuje podrobný popis vlastní cesty, praktické rady a skvělé tipy. Kombinace textu, videa, pracovních listů a podpory na facebookové skupině je skvělým vybavením na jakoukoli cestu za vlastním podnikáním a životním snem.

Nina Suchomelováwww.ninasuchomelova.cz

Kliknutím na obrázky se podívejte, jak to vypadá uvnitř online kurzu:

Jak to vypadá uvnitř kurzu se můžete podívat i v tomto videu - kliknutím spusťte krátké video:

Níže najdete rozpis jednotlivých modulů. Pokud vám to zatím nic neříká, nezoufejte, všechna „proč" si vysvětlíme uvnitř kurzu a vše pochopíte :)

Základní verze online kurzu Podnikání z pláže

 • 1
  Modul 1: PROČ to dělám, KDO jsem
  Prvním mezipřistáním naší cesty na vaši pláž položíme základní kameny. Kdykoli v budoucnu se o vás pokusí pochyby, prokrastinace nebo nechuť, tady najdete oporu a motivaci pro pokračování na Vaší cestě až do cíle. Podíváme se na to, PROČ chcete podnikat z pláže a KDO vlastně jste, na čem vaše podnikání z pláže postavit. Vytvoříme váš expertní autentický příběh a jedinečnou expertní větu. Co to je? Dozvíte se uvnitř programu.
 • 2
  Modul 2: BLOG
  Naše další mezipřistání na cestě k plážovému podnikání se jmenuje BLOG. Blog, Vaše webové stránky s články, se stane jedním z vašich nejloajálnějších a nejoblíbenějších zaměstnanců. Dáme mu to nejlepší vybavení pro jeho práci a vytvoříme jej za celkově méně než 3 hodiny. Nejčastější překážka na cestě k plážovému podnikání bude zdolána hned v druhém týdnu.
 • 3
  Modul 3: Zlatá husa plážového podnikatele
  Na našem třetím mezipřistání objevíte svou zlatou husu. Zlatá husa klade zlatá vajíčka a jak dlouho o ni budete pečovat, tak dlouho vám ta zlatá vajíčka bude klást. Jmenuje se DATABÁZE a budete ji milovat. :)
 • 4
  Modul 4: eBook zdarma
  Zlatou husičku jménem DATABÁZE, o které jsme se učili v minulém týdnu, je potřeba si vypiplat a vybudovat si s ní vztah. Teprve tehdy vám bude klást zlatá vejce často a v hojnosti. Klíčem je vytvoření EBOOKU ZDARMA. A o tom je toto čtvrté mezipřistání.
 • 5
  Modul 5: Krmíme zlatou husu
  Máme tady pátý týden a páté mezipřistání na naši cestě na pláž. Už máte hotový blog a jsme připraveni na přivítání naši zlaté husy, prvních kontaktů v naši databázi. Jak na to? O tom bude mimo jiné tento modul. Podíváme se na základy online marketingu skrze Facebook, založíte si svou fanpage a naučíte se, jak přivádět návštěvníky na váš web.
 • 6
  Modul 6: Vstupenka na pláž
  Na našem šestém mezipřistání vytvoříme eBook, který se stane vaší vstupenkou na pláž. eBook, který budete prodávat a který vám zajistí váš plážový příjem.
 • 7
  Modul 7: Stavíme stroj na peníze
  V sedmém a předposledním stupínku na cestě na vaši pláž vytvoříme váš stroj na peníze – propojíme všechna kolečka stroje, promažeme je a připravíme na spuštění. Už se to blíží! :)
 • 8
  Modul 8: Vítejte na pláži :)
  Uveďte své sedadlo do svislé pozice a zapněte si bezpečnostní pásy. PŘISTÁVÁME na vaší pláži. V tomto modulu se dostáváme do závěrečné fáze a vaše podnikání z pláže je nyní připravené na svůj start. :)

Takže od vašeho podnikání z pláže vás dělí 15 až 60 minut denně po dobu osmi týdnů.

To zvládnete, co myslíte? :)

Jste ochotni věnovat 15 až 60 minut denně po 8 týdnů své svobodě, svému vysněnému životnímu stylu, svému vlastnímu podnikání z pláže?

Já myslím, že určitě. :)

 


Má podnikání z pláže nějaké další náklady?

 

Podnikání z pláže nevznikne samo od sebe a kromě vaší energie a práce na začátku budete potřebovat také několik aplikací, které vám umožní celý systém automatizovaného prodeje a komunikace s klienty. 

Budete tedy potřebovat ještě soubor aplikací, kterým říkám Plážová platforma a které mi zajišťují to, že mi fungují webové stránky, odesílají se emaily, ebooky, vystavují a párují faktury, jednoduše systém šlape na automat. Plážová platforma sestává z aplikací MioWeb, SmartEmailing a FAPI.

Aplikace, která Vám umožní postavit webové stránky jako skládačku puzzle, jednoduše, rychle a hlavně krásně a profesionálně, i když jste technický antitalent. Bez programátorů a grafiků vytvoříte svůj blog, prodejní stránky a vše, co pro své podnikání z pláže budete potřebovat.

V online kurzu učím tvorbu webu právě na MioWebu a blog na něm vytvoříme všeho všudy za 3 hodiny. :)

Součástí je i doména a hosting na 1 rok. Běžná cena na 1 rok je 3 588 Kč + DPH 21%.

Aplikace pro profesionální email marketing, sběr a správu kontaktů a databáze, komunikaci s klienty a nastavení automatizace vašeho plážového podnikání. 

V rámci online kurzu Podnikání z pláže se naučíme vytvářet jednoduše webové formuláře pro stažení eBooku zdarma, budeme zde budovat vaši databázi, pomocí SmartEmailingu budete pečovat o své kontakty v databázi, vaše budoucí klienty. 

Běžná cena za aplikaci pro max. 500 kontaktů na 1 rok je
2 000 Kč + DPH 21%. 

Výše uvedené ceny a tarify byly platné pro rok 2017. Nové tarify a ceny již brzy. 

FAPI je fakturační systém, který vám umožní to, že budete mít na webu prodejní formulář, budou se samy vystavovat faktury.

V kurzu Podnikání z pláže celý tento automatizovaný proces prodeje nastavíme a propojíme s vašimi webovými stránkami.

Běžná cena za tarif Start (do 10 faktur měsíčně) na 1 rok je
1 900 Kč + DPH.

Celkově byste tedy za webové stránky na MioWebu vč. domény a hostingu na rok, program SmartEmailing na 1 rok pro 500 kontaktů a fakturační systém FAPI zaplatili 7 488 Kč plus DPH, to je tedy 9 060 Kč. 

Vím, že to je dost peněz a fakt mi záleží na tom, aby byl váš start co nejjednodušší a abyste se do toho mohli opřít s plnou vervou.

Ukecat provozovatele těchto aplikací na cenu, která je fakt skvělá a bourá bariéry do startu online podnikání byla letos trošku výzva, ale povedlo se :)

Aplikace MioWeb, SmartEmailing a FAPI, které byste normálně pořídili za 7 488 Kč,
dostanete k online kurzu Podnikání z pláže za 4 100 Kč.

To je 54% běžné ceny a dostanete za to aplikaci pro tvoření webových stránek, ve kterých to pod mým vedením zvládne i naprostý technický antitalent, a roční předplatné aplikace pro správu databáze emailů a pro automatizaci rozesílky eBooků a aplikaci pro automatické vystavování faktur online.

Za 4 100 Kč místo obvyklých 7 488 Kč!

V minulých ročnících Podnikání z pláže zakoupilo a využilo Plážovou platformu
87 % účastníků kurzu. 

A to nepočítám ty, kteří už ji měli zakoupenou dříve. :)

Plážovou platformu provozuje a za tuto speciální cenu pro účastníky kurzu Podnikání z pláže poskytuje firma SmartSelling. 

Aplikace, které souhrnně nazýváme Plážová platforma, můžete zakoupit k online kurzu Podnikání z pláže tak, že v přihlášce vyberete variantu "Kurz Podnikání z pláže + Plážová platforma". Zaplatíte tak celkem 9 070 Kč + DPH (tedy 10 975 Kč).
Tj. 4 970 Kč + DPH za online kurz Podnikání z pláže a 4 100 + DPH za Plážovou platformu.

Lze je samozřejmě dokoupit i kdykoli v průběhu kurzu za tuto zvýhodněnou cenu, pokud zjistíte, že je chcete mít, nemusíte se rozhodovat hned. V tom případě v přihlášce vyberte pouze variantu "Kurz Podnikání z pláže". 

 

A teď naprostá pecka nakonec, než vás pustím k vyplnění objednávky :) 

Nejčastější obava a zároveň otázka, kterou od vás dostávám je – co když tomu všemu budu věnovat čas a energii, investuju do toho peníze a pak mi na web nikdo nebude chodit a moje online továrna na peníze bude zít prázdnotou. Jak dám o sobě vědět?

Řeknu vám, že jsem nad tím dost přemýšlela, protože vás chci maximálně podpořit a velmi mi záleží na tom, aby výsledkem tohoto online kurzu bylo, že budete opravdu díky mému systému vydělávat peníze.

Samo se to ale nestane, musíte do toho vložit kus sebe, své práce, svého příběhu, svého know-how. Pokud to uděláte podle mého návodu a dáte si na tom záležet, podpořím vás.

V roce 2018 vyhlásím pro všechny členy
online kurzu Podnikání z pláže Plážovou výzvu

Ta bude spočívat v tom, že si sami zvolíte, že jste už připravení, a do výzvy se zapojíte a přihlásíte. Do určeného termínu mi pak dodáte svou vytvořenou práci a já ji společně s mými přáteli, experty na online podnikání, vyhodnotím.

Vítěz Plážové výzvy dostane mou plnou podporu ve formě emailu na celou mou databázi, ve které je už nyní přes 35 tisíc lidí a je v podstatě 100% jisté, že pokud to budete vy, tak vám ještě ten den začnou chodit objednávky :)

 

Dovedete si přestavit, že se o vaší práci dozví tolik tisíc lidí najednou? Jedním mailem? Ta doslova tsunami adrenalinu, na které jsem před uzavřením přihlášek do Plážové výzvy jela, mi dodala nadlidskou sílu, abych vše stihla včas. A byla jsem královsky odměněna.

Okamžitě po odeslání Stánina mailu mi mnohonásobně vzrostl počet kontaktů v databázi a do týdne se prodalo 35 e-booků. Mé znalosti tak mohou pomáhat mnohem většímu počtu párů najít cestu k dítěti. Vyhrála jsem však mnohem víc.

Z naprosté euforie, která se dostavila po vyhlášení výsledků plážové výzvy, ruku v ruce s absolutní vděčností za to, že má práce má smysl, čerpám dodnes. To byla ta nejkrásnější cena, jakou jsem kdy v soutěžním klání získala.

Klaudie FachinelliVítězka 1. plážové výzvy
www.cestykditeti.cz

Vítězství v Plážové výzvě pro mě bylo opravdovou výhrou. Získala jsem velikou sebedůvěru a také jistý status, které mi neskutečně pomohli v další cestě.

Zvládla jsem se dostat do televize, vydělala statisíce korun a velmi rychle šířím napříč republikou myšlenku, že zbavit se svých bolestí je naprosto jednoduché.

Nyní se připravuji na webinář pro 3 000 lidí, kde bude i Alice Kirš, či na Cesty vášně s Danou-Sofií Šlancarovou. Dostala jsem šanci spolupracovat s opravdovými profesionály a top osobnostmi českého online marketingu a toho si neskutečně vážím.

Vítězství v Plážové výzvě je jednou z nejlepších věcí, která mě potkala.

Markéta StrnadováVítězka 2. plážové výzvy
www.marketastrnadova.cz

S dalšími 4 v pořadí pak udělám webinář s případovou studií, který pro ně bude samozřejmě taky skvělou příležitostí prorazit na tu vlastní pláž.

Řeknu vám upřímně, že kdybych něco takového slyšela před pár lety, když jsem začínala, koupila bych si ten kurz už jen kvůli plážové výzvě, i kdybych všechny ostatní věci už znala :D Věřím, že chápete, jak velká příležitost se v tom pro vás skýtá. 

Brány kurzu podnikání z pláže se otevírají 8. ledna 2018. 

Samotný online kurz startuje 29. ledna 2018. A i když teď máte třeba ještě čas, než se brány kurzu zavřou, z vlastní zkušenosti ale vím, že některé věci je dobré dělat hned, když člověk cítí, že to je to pravé. Protože později se dostaví "zdravý rozum" se svými strachy a obavami, který nás umí odradit od plnění si vlastních snů a překračování nových výzev. A tak se často z "později" stává "nikdy". 

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete dělat?

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 30 dní garanci vrácení peněz od momentu startu online kurzu, tedy až do 28. února 2018, pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši

15-60 minut denně po dobu 8 týdnů a odstartujete svoje vlastní podnikání z pláže. Provedu vás krok za krokem. Teď máte jedinečnou možnost dát si závazek, že v roce 2018 opravdu začnete podnikat z pláže a začnete žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou.

Vaše sny se nesplní, když je budete odkládat na "až někdy". Pokud chcete začít žít život,
ze kterého si nemusíte brát dovolenou, začněte pro to dělat něco hned TEĎ.

Vstupte do programu kliknutím na tlačítko VSTOUPIT DO ONLINE KURZU.

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou nebo bankovním převodem. Přístup do online kurzu a k prvnímu modulu získáte 29. ledna. A až do 28. února máte ode mě garanci vrácení peněz.

Takže není proč váhat.

Těším se, až si spolu dáme kokos na pláži :) Vydejte se se mnou na cestu.

STÁŇO, DEJ MI VĚDĚT, AŽ KURZ OTEVŘEŠ

Brány kurzu jsou aktuálně uzavřeny. 
V roce 2018 proběhne jediné kolo online kurzu Podnikání z pláže od 29. ledna.. Přihlášky budou otevřeny od 8. ledna 2018. 

P.S.: K tomu všemu se stanete součástí úžasné komunity lidí, kteří se vzájemně podporují.
Komunity „plážovníků“. :)

Možná Vás napadlo pár otázek...

Jak online kurz Podnikání z pláže probíhá?

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly. Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby.

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých plážových spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě. 

Ke každému úkolu si také můžete vytisknout pracovní listy a jednotlivé úkoly dělat přímo v nich. Zaručí vám to, že nebudete jen přemýšlet nad teorií, ale rovnou se pustíte do akce. U eBooku Jak napsat eBook za 14 dní byly pracovní listy jedním z nejoceňovanějších bonusů a mnoho čtenářů potvrdilo, že právě díky nim se pustili do akce a svůj eBook opravdu vytvořili.

Na toto téma si také můžete přečíst více v článku: Jak probíhá kurz Podnikání z pláže

Má podnikání z pláže ještě nějaké další náklady?

Ano. Přestože je online podnikání oproti klasickému podnikání velmi nízkonákladové, určité náklady s sebou nese. 

Celý systém probíhá na internetu a potřebujete tedy minimálně doménu a webhosting, což je investice okolo 500 Kč. Účastníkům kurzu také doporučuji soubor aplikací zvaných Plážová platforma, které obsahují aplikace MioWeb, SmartEmailing a FAPI v balíčku, který je speciálně vytvořen pro účastníky kurzu
a za cenu o 32% nižší, než je běžné, a to za cenu 4 100 Kč + DPH 21%.

Doukoupit Plážovou platformu za tuto zvýhodněnou cenu můžete v druhém kroku objednávky, kde najdete i podrobné informace, nebo kdykoli v průběhu kurzu.  

Tyto aplikace Vám umožní vytvořit si webové stránky na pár kliknutí, i když jste technický antitalent, velmi jednoduše si na nich upravovat vše potřebné, psát články na blog, budovat si svou databázi kontaktů, nastavit celý prodejní systém na automatizovaný prodej svého ebooku a mnohem více. V roce 2015 využilo plážovou platformu pro své podnikání z pláže 71% účastníků. 

Můžete si taky přečíst článek: Podnikání z pláže technicky, aneb zvládne to i počítačový laik?

Samozřejmě je možné postavit dělat jednotlivé kroky i v nějakých programech zdarma a koupit si pouze doménu a hosting, doporučuji to však pouze technicky zdatným účastníkům. 

Pokud máte k Plážové platformě jakékoli dotazy, pište mi na stana@podnikanizplaze.cz.  

Lze kurz koupit na splátky?

To bohužel není možné. Chápu, že je to pro vás velká investice. Pokud nemáte aktuálně možnost zaplatit částku za kurz i plážovou platformu, doporučuji Vám zakoupit si pouze členství v kurzu. Plážovou platformu si můžete dokoupit později v průběhu kurzu, čímž si své investice rozložíte v podstatě do dvou částí. 

Nevím, v jakém tématu se specializovat, v čem podnikat z pláže... Je kurz pro mě vhodný?

To, že zatím neznáte své téma, obor svého plážového podnikání, vůbec nevadí. Nejste sami. Toto je jedna z nejčastějších otázek, které dostávám. Proto je celý modul 1 věnován právě tomuto tématu. Ze zkušeností prvních účastníků kurzu vidím, že i ti, kdo si mysleli, že jsou ztracený případ, tak své téma našli :) 

Této otázce jsem věnovala prostor v článku Jak objevit téma svoje téma pro podnikání. Čtěte zde >>

Pokud si i přesto myslíte, že potřebujete na nalezení svého tématu více času, pak vám do kurzu vstoupit nedoporučuji. Pro vás je připraven kurz Plážová přípravka.

Když si online kurz objednám dnes, musím ho zaplatit ihned?

Splatnost faktury je 14 dní, takže máte 2 týdny na to, abyste své členství v online kurzu zaplatili. Nicméně kurz startuje 3. července 2017. Doporučuji tedy kurz zaplatit nejpozději do tohoto data, abyste mohli odstartovat společně s vašimi plážovými spolužáky.

Už mám eBook Jak napsat eBook za 14 dní. Součástí kurzu Podnikání z pláže je také tvorba eBooků. Má to cenu do online kurzu vstupovat?

Určitě ano. V online kurzu budeme také tvořit eBooky, a to rovnou dva, jeden zdarma a jeden placený. Proč, to si povíme uvnitř. Každopádně přestože se některé úkoly a kroky shodují s eBookem, je to jen dílčí část celého procesu. Kromě vytvoření eBooků se budete mít vytvořený svůj vlastní blog, naučíte se, jak psát správně články, jak správně budovat důvěru a vztah s návštěvníky vašeho webu, aby od vás kupovali, vytvoříme celý prodejní proces a proces automatizace pro vaše plážové podnikání a další věci, které jsou pro celou strategii nezbytné.

K tomu budete součástí komunity plážových podnikatelů na facebooku, kde se svými spolužáky budete moct sdílet to, co vytvoříte a ihned získávat zpětnou vazbu, ptát se na věci, které vám nebudou jasné a ladit tak své podnikání z pláže k dokonalosti. A až budete mít vše vytvořené, můžete se zapojit do plážové výzvy, o které píšu výše :)

Už mám své eBooky, blog a celý automatizovaný prodejní proces vytvořený. Má to cenu do online kurzu vstupovat? Budu z toho něco mít?

 Pokud jste spokojeni s tím, jak vám vaše plážové podnikání šlape a vydělává, pak zřejmě už umíte vše potřebné a do programu nevstupujte. Leda by vás vzrušovala myšlenka plážové výzvy :)

Pokud ovšem máte vytvořený celý proces a zatím nic moc neprodáváte, pak je asi něco uděláno nesprávně nebo nějaký dílek skládačky chybí. Z mých vlastních zkušeností vím, že často hrají největší roli detaily, které se skrývají pod povrchem a nejsou na první pohled vidět. V online kurzu se jimi budeme zabývat. Takže načerpáte spoustu nových podnětů a inspirací pro to, jak své plážové podnikání vylepšit a začít vydělávat. 

Zaručí mi vstup do online kurzu to, že začnu opravdu vydělávat a podnikat z pláže?

V online kurzu Podnikání z pláže ode mě dostanete kompletní návod krok za krokem pro to, co udělat, abyste vydělávat a podnikat z pláže opravdu začali. Je ale pouze na vás, v jaké kvalitě a jestli vůbec všechny jednotlivé kroky uděláte.

Stejně tak je jen na vás, zda ze sebe dáte všechno, budete věřit sobě a svým schopnostem a tomu, že se stát plážovým podnikatelem můžete. Maximálně vás v tom podpořím skrze inspirativní videa uvnitř online kurzu i osobní podporu ve skupině na Facebooku i osobní komunikaci emaily, pokud budete potřebovat pomoc a radu v průběhu kurzu. Váš úspěch je ale pouze ve vašich rukách. 

V průběhu kurzu jedu na dovolenou. Je to překážka v jeho absolvování?

Pokud jedete na jeden nebo dva týdny pryč, nic se neděje. Přístupy do kurzu máte navždy, takže můžete vše dělat vlastním tempem. Když nějaký krok neuděláte, protože budete zrovna na dovolené, tak se k němu po návratu jednoduše v členské sekci vrátíte.

Všechny kroky, které jsou zpřístupněné, tak se k nim můžete zpětně vracet přes menu - MODULY KURZU. V minulých kolech kurzu bylo běžné, že někteří studenti dodělávali jednotlivé kroky i několik měsíců po skončení kurzu. Je to přeci jen osm týdnů a to do toho člověku v podstatě vždy něco přijde. V létě letní dovolená, v zimě lyže... :) Proto je kurz nastaven tak, aby vám kvůli dovolené nic neuteklo a v klidu jste vše mohli dohnat. 

Napadla vás další otázka? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě emailem na stana@podnikanizplaze.cz

STÁŇO, DEJ MI VĚDĚT, AŽ KURZ OTEVŘEŠ