#40 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴 s Anetou Štěpánkovou o tom, jak vychovat samostatné děti

Ve 40. dílu seriálu Plážovníci – příběhy z praxe si můžete jako hosta poslechnout rozhovor s absolventkou letošního ročníku Podnikání z pláže 2021, autorku projektu Samostatné děti a stříbrnou medailistku Plážové výzvy 2021 Anetu Štěpánkovou. Povídáme si jak o její cestě k vytvoření funkčního plážové podnikatelského projektu, tak o jejím tématu, jak vychovat samostatné děti, jak na uklizený dětský pokoj a tak dále.

Čeká vás spousta zajímavých informací, které ocení určitě především mámy malých dětí a zároveň bude rozhovor přínosný pro všechny, kdo se zajímáte o cesty k úspěšnému online podnikání, protože vždy je skvělé vidět, jak tu stejnou cestu prošlapal někdo další, jaké výzvy ho potkaly, jak se s nimi popral, co mu funguje, co ne a tak dále.

Hostem tohoto dílu je: 

O čem jsme si povídaly:

  • → Jak vychovat samostatné děti?
  • → Jde z džungle zvané dětský pokoj udělat útulné místo?
  • → Jak se dá s tímto tématem vybudovat online podnikání?
  • → Co se dá zvládnout za 9 měsíců od startu?

Věnujte si 63:40 minut a inspirujte se v tomto rozhovoru ↓↓↓:

 

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 42 000 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře