#2 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴 s Bárou Veselou o domácím vzdělávání

Za těch pět let, co existuje kurz Podnikání z pláže, jím prošly tisíce lidí a mnozí z nich jsou dnes už zaběhnutými online podnikateli a nebo jim kurz nějakým způsobem pomáhá v jejich profesi z hlediska online marketingu nebo podpory fyzicky poskytovaných služeb.

V tomto seriálu “Plážovníci – Příběhy z praxe” tedy zvu své studenty z kurzu Podnikání z pláže alias plážovníky k inspirativním video rozhovorům, na které se můžete dívat živě ve skupině a na fanpage Podnikání z pláže a v záznamu na blogu.

Hostem tohoto dílu je: 

  • Jméno: Bára Veselá
  • Téma: Veselá Domoškola
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2018

O čem jsme si povídaly

Rozhovor na téma online podnikání, hledání tématu i jeho neplánovaných změnách, směřování hlavního produktu, o Facebook reklamě v praxi a výsledcích, které se zdají býti snové, stejně jako o home office se čtyřmi dětmi, pravidlech domácí školy s konkrétními radami a tipy pro rodiče, kteří v domoškole uvízli nechtěně kvůli karanténě.

Inspirativní rozhovor si pusťte zde ↓↓↓:

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

 

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 42 000 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře