#18 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴 s Barborou Bečvářovou o knize, hrách pro děti a nevyléčitelném optimismu :)

Vítám vás u sledování dalšího dílu seriálu Plážovníci, příběhy z praxe. Seriálu, ve kterém se můžete seznámit s úspěšnými absolventy mého online kurzu Podnikání z pláže a poslechnout si jejich příběh a zkušenosti. Dneska jsem pozvala hosta s tématem netradičním. Takovým, u kterého si asi většina řekne: Počkat – a tímhle se dá jako fakt uživit? To téma jsou bojovky, takové ty hry, které většina z nás zná z dětských táborů, jen jsou převedeny do online formy…. Takže počkat… s tímhle se jako fakt dá podnikat…?

Nejen na to se zeptám dnešního hosta. Ale taky na začátky v podnikání, první krůčky, možná i přešlapy, největší obavy a překonaná temná údolí.

Hostem tohoto dílu je: 

  • Jméno: Barbora Bečvářová
  • Téma: Online bojovky jako téma podnikání a funkční online marketingové strategie nevyléčitelné optimistky :)
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2015

O čem jsme si povídaly?

  • → Cože? Dětské bojovky jako téma podnikání?
  • → Kde na tohle Bára přišla a fakt to funguje?
  • → Jaké přešlapy na své cestě podnikáním udělala? Je podnikání bojovka?
  • → Co je jejím základním kamenem online marketingu?

Věnujte si 47:03 minut a inspirujte se v tomto rozhovoru ↓↓↓:

 

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 42 000 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře