#1 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴: Rozhovor s Járou Bednářovou, Škola zvesela

V rámci Podnikání z pláže vytvořili své projekty možná už stovky úspěšných online podnikatelů, kteří jsou zároveň experty na nejrůznější oblasti lidského života, poskytují nejrůznější služby, své know-how, zkušenosti a znalosti. Proto jsem se rozhodla, že tyto lidi chci zvát k inspirativním video rozhovorům, na které se můžete dívat živě ve skupině a na fanpage Podnikání z pláže a v záznamu na blogu.

Mé jméno je Stáňa Stiborová, jsem autorkou projektu Podnikání z pláže, stejnojmenné knihy a kurzu, ve kterém dávám lidem srozumitelné a funkční návody pro jejich online podnikání a zároveň je jemně vedu do hloubek jejich duše k objevení toho, kdo jsou, aby pak svými dary mohli obohacovat tento svět.

Hostem tohoto dílu je: 

  • Jméno: Jára Bednářová
  • Téma: Škola zvesela
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2015

1. díl seriálu Plážovníci – příběhy z praxe – můžete zhlédnout zde ↓↓↓:

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže, jako je tento. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 10 700 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře