#14 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴 s Lenkou Suchomelovou o zkušenostech s placeným klubem na Facebooku

Krásný den,
vítám vás u sledování dalšího dílu seriálu Plážovníci, příběhy z praxe. Dnes se podíváme na příběh a podnikání ženy, která je maminkou malého miminka a začínající online podnikatelkou, zároveň lektorkou českého jazyka pro cizince, pro které vede placenou skupinu na Facebooku a zároveň pomáhá lektorům, aby jejich hodiny byly záživnější a plné různorodých aktivit.

A protože žena, která je dnešním hostem, má jako jeden ze svých digitálních produktů facebookový klub, budeme se hodně bavit právě na toto téma, jak takový facebookový klub funguje, jak jej vytvořila, kolik jí zabírá času, jaké má zkušenosti s jeho vedením a podobně.

Opět to bude rozhovor plný inspirace pro ty z vás, kdo se zajímáte o online podnikání a cesty, jak najít téma svého podnikání a jak v podnikání uspět. Vždycky je fajn slyšet příběhy těch, kdo už po té cestě jsou a mají zkušenosti, které stojí za to sdílet a zároveň je to prostor zamyslet se, zda formát, který zrovna konkrétní host využívá pro své online podnikání, je přenositelný i do vašeho oboru nebo tématu. Využijte tedy tento čas nejen k poslechu, ale také k přemýšlení nad tím, jak obohatit vaše vlastní online podnikání.

Hostem tohoto dílu je: 

  • Jméno: Lenka Suchomelová
  • Téma: Facebookový klub. Učení cizích jazyků online.
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2019

O čem jsme si povídaly?

  • → Placený klub na Facebooku jako digitální produkt?
  • → Výhody, nevýhody a tvoření klubu na FB.
  • →  Jak podnikat s miminkem?
  • → Jak se učit cizí jazyk na sociálních sítích?

Věnujte si 56:22 minut a inspirujte se v tomto rozhovoru ↓↓↓:

 

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

 

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 42 000 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře