Rozhovor s Lucií Kolaříkovou o SEBELÁSCE v kontextu online podnikání

Nejsem dost dobrá. To nezvládnu. Jsem hrozná, zase se mi něco nepovedlo… Sami sebe v každodenních myšlenkách umíme trýznit opravdu skvěle. A úspěchu v online podnikání tohleto fakt nepřidá.

Na začátku online podnikání se navíc vnitřně srovnáváte s tím, že najednou půjdete vidět. Cizí lidé si přečtou vaše myšlenky, uvidí vaše výtvory na webu a sociálních sítích.

A ono by se to mohlo zdát jako pohodička. Prostě něco napíšete a cajk.

Ale je obvyklé a sama jsem tím prošla, že s tím lidé mají spojené šílené strachy. Potřebu potvrzení, že jsou dost dobří. Strach z odmítnutí, strach, že se jim někdo vysměje… já mám pocit, že tyhle strachy dost souvisí se sebeláskou, a tak jsem na toto téma vyzpovídala expertku na sebelásku, Lucii Kolaříkovou.

Lucka je autorkou bestselleru Učebnice sebelásky. Knihu četlo už přes 50,000 lidí a Lucka ji teď do úterý 19. května 2020 do půlnoci rozdává pouze za náklady 99 Kč, běžná cena je 279 Kč + poštovné

30 minutový inspirativní rozhovor si pusťte tady:

Na co se Lucky Kolaříkové ve videu ptám

  • Strach z odmítnutí, strach, že se nám někdo vysměje... jak souvisí strachy na začátku podnikání se sebeláskou?
  • Někdy stačí jeden nevativní komentář. Mezi deseti pozitivními a člověk má najednou chuť to zabalit. Proč to tak rezonuje? Na jakou strunu tohle brnká?
  • Já často říkám, že nedokonalé něco je lepší, než dokonalé nic. Ale spousta lidí má z toho nedokonalého něco strašný strach. Z mého pohledu je perfekcionismus mega brzda. Jak to vnímá Lucka?
  • Když bys měla vybrat nějakou jednu radu, jak podpořit své sebevědomí a sebelásku, co by to bylo?
  • Jsi máma samoživitelka, s Olivkou jsi velmi často. Spoust žen má strach, že s malým dítětem nejde podnikat. Chceš se podělit o nějaké své strategie, které jako máma nalého dítěte a zároveň podnikatelka máš?

Svět, ve kterém by každý měl zdravě a hluboce rád sám sebe, by byl mnohem krásnější. A život, ve kterém má člověk fakt rád sám sebe, včetně svých temných stránek, stínů a negativ, je mnohem pohodovější. Už pár let se učím, jak na to a jsem si jistá, že právě moje SEBELÁSKA je velkou součástí mého úspěchu.

Protože když něco změníme ve svém vnitřním světě a začnou se měnit i ty věci okolo.

Proto si říkám, že možnost přečíst si Lucčinu knížku je skvělá inspiraci pro nastartování změn ve vašem vnitřním světě a získat ji jen za 99 Kč je fajn příležitost. :)

Stáňa Stiborová (Mrázková)
Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Je máma tří dcer a jednoho syna, žena skvělého muže, vášnivá cestovatelka, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka projektu Podnikání z pláže, online kurzů, kterými prošly tisíce lidí, i knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo přes 35 000 čtenářů. Také je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní.

Více o Stáni najdete tady >>
Komentáře