#7 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴
s Lucií Konečnou o tom, jak podnikat on-line s malým dítětem

Ze mzdové účetní se stala online podnikatelkou a s miminkem v náručí vytvořila eBook, který se za rok a půl stal online bestsellerem. Dnes pomáhá novopečeným maminkám zorientovat se v džungli paragrafů a zjistit, na jakou podporu od státu mají nárok. Hostem dnešního rozhovoru v seriálu Plážovníci je Lucie Konečná. Autorka projektu Máma superhrdinkou.

Tento seriál s experty z nejrůznějších oborů, kteří zároveň prošli kurzem Podnikání z pláže vysílám ve čtvrtky, obvykle okolo 17:30, dívat se můžete samozřejmě i ze záznamu na Facebooku nebo na blogu Podnikání z pláže.

Hostem tohoto dílu je: 

  • Jméno: Lucie Konečná
  • Téma: Online podnikání s malým dítětem. Jak objevit své téma. Paragrafy na rodičovské a mateřské dovolené.
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2018

O čem jsme si povídaly?

  • → Jak z vlastního problému vykřesat téma online podnikání?
  • → Jde podnikat s miminkem a jak na to?
  • → Co Lucii funguje v online podnikání nejlépe?
  • → A jak je to s tou finanční podporou pro mámy?

Věnujte si 39:20 minut a inspirujte se v tomto rozhovoru ↓↓↓:

 

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

 

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže, jako je tento. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 10 700 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře