#21 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴 s Marcelou Zajícovou na téma Učitelka ze školky online podnikatelkou

Je tady díl seriálu Plážovníci, příběhy z praxe, do kterého zvu online podnikatele, úspěšné absolventy mého kurzu Podnikání z pláže a ptám se je na úskalí i překonané překážky na jejich cestě, stejně jako na jejich úspěchy, funkční strategie i zajímavosti z jejich tématu.

Dnes jsem pozvala ženu, která se zajímavým způsobem nechala vést svými čtenáři až k tématu ebooku, který se stal pro ni až nečekaně úspěšným. Navíc je to máma tří malých dětí, takže se jí zeptám i na to, jak jde vlastně online podnikání skloubit s mateřstvím.

Opět to bude rozhovor plný inspirace pro ty z vás, kdo se zajímáte o online podnikání a cesty, jak najít téma svého podnikání a jak v podnikání uspět. Vždycky je fajn slyšet příběhy těch, kdo už po té cestě jsou a mají zkušenosti, které stojí za to sdílet a zároveň je to prostor zamyslet se, zda formát, který zrovna konkrétní host využívá pro své online podnikání, je přenositelný i do vašeho oboru nebo tématu.

Využijte tedy tento čas nejen k poslechu, ale také k přemýšlení nad tím, jak obohatit vaše vlastní online podnikání.

Hostem tohoto dílu je: 

  • Jméno: Marcela Zajícová
  • Téma: Učitelka ze školky online podnikatelkou
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2019

O čem jsme si povídaly?

  • → Proč v podnikání nejde vše naplánovat? A proč je to dobře?
  • → Jak zkobinovat péči o tři děti s online podnikáním?
  • → Je online podnikání jednoduché?
  • → Plus zajímavé rady a tipy z Marceliny předškolní poradny. :)

Věnujte si 43:44 minut a inspirujte se v tomto rozhovoru ↓↓↓:

 

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 42 000 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře