#15 Plážovníci – příběhy z praxe 🌴 s Michaelou Maťhovou o bylinkách, blogu i online kurzech

Krásný den,
vítám vás u sledování dalšího dílu seriálu Plážovníci, příběhy z praxe. Dnes jsem pozvala ženu, která ma na internetu svůj bylinkový ráj :) Je to máma dvou dětí, expertka na pěstování a používání bylin a z pohledu pážovnického tvůrkyně opravdu promakaného blogu, několika eBooků a jednoho online kurzu. O tom všem si povídáme v tomto rozhovoru.

Opět to bude rozhovor plný inspirace pro ty z vás, kdo se zajímáte o online podnikání a cesty, jak najít téma svého podnikání a jak v podnikání uspět. Vždycky je fajn slyšet příběhy těch, kdo už po té cestě jsou a mají zkušenosti, které stojí za to sdílet a zároveň je to prostor zamyslet se, zda formát, který zrovna konkrétní host využívá pro své online podnikání, je přenositelný i do vašeho oboru nebo tématu. Využijte tedy tento čas nejen k poslechu, ale také k přemýšlení nad tím, jak obohatit vaše vlastní online podnikání.

Hostem tohoto dílu je: 

  • Jméno: Michaela Maťhová
  • Téma: O bylinkách, blogu, SEO i online kurzech :)
  • Ročník kurzu Podnikání z pláže: 2016

O čem jsme si povídaly?

  • → Blog jako základní kámen online marketingu.
  • → SEO a video marketing, aneb jak se kamarádit s Googlem.
  • → eBooky vs. online kurzy.
  • → Jaké bylinky by měl umět používat každý z nás?

Věnujte si 60:00 minut a inspirujte se v tomto rozhovoru ↓↓↓:

 

Rozhovor si taky můžete pustit ve formě Podcastu

Pro spuštění podcastu z tohoto článku klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify a iTunes – hledejte Podnikání z pláže. :)

 

Podnikání z pláže
Tento blog je místo, kde si můžete kromě článků autorky projektu Podnikání z pláže Stáni Stiborové číst i příběhy a články účasníků online kurzu Podnikání z pláže, jako je tento. Najdete tady náměty k zasnění, porci inspirace i nakopnutí do toho, abyste se také vydávali za svými sny a žili příběh, který chcete vyprávět. Máte chuť na ještě větší nálož inspirace? Přečtěte si knihu Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 10 700 čtenářů. Více o knize tady >>
Komentáře